Jaka fryzura dla Werki? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-09, 12:33   #31
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Jaka fryzura dla Werki?

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
po co zakładasz wątek chcesz porad a potem masz focha bo Ci wszyscy prawdę piszą że masz wysokie czoło, może na drugi raz zapytaj mamusi zamiast zakładać wątek
czemu ten atak ma służyć.... nie mam wysokiego czoła, mam średnie i je lubię i nie wiem po jakiego grzyba mam je zakrywać.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 12:39   #32
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Jaka fryzura dla Werki?

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Myślałam, że będzie inaczej, że nie uczepicie się znowu mojego czoła. Mam już tego na prawdę dosyć. Myślałam, że powiecie, przedłuż trochę włosy, reszta jest super. A wy chcecie ze mnie zrobić osobę która wcale do mnie nie pasuje. Dobrze, że nie czepiacie się koloru. Proszę, nie róbcie ze mnie osoby która mi się nie podoba. Tamten wątek został zamknięty bo, to nie ja się zachowywałam chamsko, tylko wy, tylko się nie chcecie do tego przyznać, chcieliście zmiany - brzydkiego kaczątka w łabędzia i się tym ekscytowałyście jak by był to serial "brzydula Betty", a wyszło jak wyszło. Wróciłam do starego koloru - i co jest znacznie lepiej niż było. Fryzura a'la Rhianna była dla mnie okropna, postarzała mnie. Chcieliście ze mnie zrobić kobietę, która jest idealna według waszych marzeń, a nie według mnie. Proszę liczcie się ze zdaniem osoby którą zmieniacie, a nie uważajcie, że na wszystko przytaknie. Ja taka nie jestem niestety, że jestem cichą myszką. Potrafię się postawić. A ty jak widzę przyszłaś po to by naskoczyć na mnie, i nie wiem dlaczego mnie atakujesz. Co do okularów to El why miała rację, w tych obecnych jest mi lepiej. A co do braku obiektywności to wybacz, ale moja rodzina jest obiektywna i nie mówi mi tylko dobrze, dlatego, że chce się mi przypodobać, jak siostrze się coś niepodoba to mówi to w prost do mnie. Na prawdę, myślałam, że się zmienicie, że będziecie inni, a wy dalej swoje, nie wiem dlaczego tacy jesteście. Dlaczego chcecie mnie zmienić na taką osobę, która mi się nie podoba. A co do wieku - to jeśli 88 to twój rocznik to ja jestem z 89 - i mam prawie 20 lat.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

edyta - wybacz, ale potrafią.

to trzeba bylo napisać na wstępie co Ci mamy pisać , a poza tym dlaczego mamy pisać że" przedluż tylko wlosy reszta jest super" skoro nie jest? każdy Ci doradza a Ty nie wiem może jesteś narcyzem i wszystko Ci się w sobie podoba i skoro rodzinka Ci mówi jaka to Ty jesteś super to się już do tego przyzwyczaiłaś a osoby obce jak Ci powiedzą coś innego to zaraz Cię to wkurza, mam radę przemyśl najpierw swoje zachowanie bo chyba z tobą jest coś nie tak , bo dziwne dla mnie jest to że wszyscy są źli którzy Ci doradzili w wątku a ty jesteś cacy bo rodzinka uważa inaczej, na drugi raz nie zakładaj wątku tylko konsultuj z rodzinką

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

nie ma sensu z Tobą pisać
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 12:44   #33
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Jaka fryzura dla Werki?

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
to trzeba bylo napisać na wstępie co Ci mamy pisać , a poza tym dlaczego mamy pisać że" przedluż tylko wlosy reszta jest super" skoro nie jest? każdy Ci doradza a Ty nie wiem może jesteś narcyzem i wszystko Ci się w sobie podoba i skoro rodzinka Ci mówi jaka to Ty jesteś super to się już do tego przyzwyczaiłaś a osoby obce jak Ci powiedzą coś innego to zaraz Cię to wkurza, mam radę przemyśl najpierw swoje zachowanie bo chyba z tobą jest coś nie tak , bo dziwne dla mnie jest to że wszyscy są źli którzy Ci doradzili w wątku a ty jesteś cacy bo rodzinka uważa inaczej, na drugi raz nie zakładaj wątku tylko konsultuj z rodzinką

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

nie ma sensu z Tobą pisać
wybacz, ale możesz to delikatniej powiedzieć, proszę nie atakuj mnie.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 12:52   #34
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Jaka fryzura dla Werki?

Werka

Masz w sobie wiele uroku. Dziewczyny chcą Ci pomóc i piszą swoje opinie, nie musisz się z nimi zgadzać.
Tu nie chodzi o atak, ale chęć pomocy.
Chyba jednak nie potrzebujesz porady, tylko słów wsparcia i akceptacji. Tylko, ze te forum służy do tego aby się zmieniać i wyrażać swoje opinie.

Jakbyś zamieściła foto ze spiętymi włosami mogłabym Ci zrobić symulacje z różnymi grzywkami i każdy mógłby zobaczyć czy naprawdę byłoby Ci dobrze z grzywką czy wprost przeciwnie.
Ale pytanie jest czy Ty masz ochotę się o tym przekonać?
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 13:01   #35
zielonka88
Raczkowanie
 
Avatar zielonka88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 462
Dot.: Jaka fryzura dla Werki?

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Myślałam, że będzie inaczej, że nie uczepicie się znowu mojego czoła. Mam już tego na prawdę dosyć. Myślałam, że powiecie, przedłuż trochę włosy, reszta jest super. A wy chcecie ze mnie zrobić osobę która wcale do mnie nie pasuje. Dobrze, że nie czepiacie się koloru. Proszę, nie róbcie ze mnie osoby która mi się nie podoba. Tamten wątek został zamknięty bo, to nie ja się zachowywałam chamsko, tylko wy, tylko się nie chcecie do tego przyznać, chcieliście zmiany - brzydkiego kaczątka w łabędzia i się tym ekscytowałyście jak by był tona serial "brzydula Betty", a wyszło jak wyszło. Wróciłam do starego koloru - i co jest znacznie lepiej niż było.
Nie, to Ty chciałaś zmiany, ponieważ założyłaś wątek...
Zakładanie wątku, by usłyszeć "jest super" jest zwykłym... zakłamaniem. To jest forum Metamorfozy, skoro ich nie chcesz i uważasz , że wiesz co robić ze swoim wyglądem to po co zakładać wątek?

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Proszę liczcie się ze zdaniem osoby którą zmieniacie, a nie uważajcie, że na wszystko przytaknie. Ja taka nie jestem niestety, że jestem cichą myszką. Potrafię się postawić.
Z drugiej strony, Ty zakładając wątek licz się, że będa osoby które mają inne zdanie niż Ty. Napisałaś w pierwszym poście że myślisz o kręconych włosach, żadna z dziewczyn tego tematu nie pociągnęła, więc nie jesteś zadowolona. I w poprzednim wątku dziewczyny owszem, liczyły się z Twoim zdaniem, nawet choćby proponując Ci balsamy brązujące- jak powiedziałaś, że wolisz swoją bladą skóre, to bez problemu to zaakceptowały.


Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
A ty jak widzę przyszłaś po to by naskoczyć na mnie, i nie wiem dlaczego mnie atakujesz.
Nie atakuję Cię. Wyrażam swoje zdanie. Po lekturze tego wątku widzę analogie do poprzedniego, stąd mój post.

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Co do okularów to El why miała rację, w tych obecnych jest mi lepiej. A co do braku obiektywności to wybacz, ale moja rodzina jest obiektywna i nie mówi mi tylko dobrze, dlatego, że chce się mi przypodobać, jak siostrze się coś niepodoba to mówi to w prost do mnie. Na prawdę, myślałam, że się zmienicie, że będziecie inni, a wy dalej swoje, nie wiem dlaczego tacy jesteście. Dlaczego chcecie mnie zmienić na taką osobę, która mi się nie podoba. A co do wieku - to jeśli 88 to twój rocznik to ja jestem z 89 - i mam prawie 20 lat.
Słuchaj, to naprawdę nie jest wizażowy spisek przeciwko Tobie. Skoro tyle osob mówi Ci to samo to może coś w tym jest? Popatrz na inne metamorfozy, poczytaj, tam też są dziewczyny które nie zgadzają się z niektórymi sugestiami, i mimo tego, większość z nich nie kończy się tak jak u Ciebie. Panuje milsza atmosfera. I żeby nie było, ja nie udzielałam się w ogóle w Twoim poprzednim wątku, więc też nie zarzucaj mi, że się uwzięłam czy coś. I owszem, też myślę, że w tych oprawkach jest Ci zdecydowanie lepiej.
zielonka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 13:05   #36
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jaka fryzura dla Werki?

Cześć Werko,

pamiętam twój poprzedni wątek i widzę, że ten idzie w tą samą stronę. Scenariusz ten sam - prosisz o radę a jak słyszysz coś czego nie chcesz słyszeć to się denerwujesz. Skoro podoba Ci sie tak jak jest to po co ten wątek? Żeby się utwierdzić czy to jakiś masochizm?
Moim skromnym zdaniem rodzinie się podoba bo nie wyobrażają sobie Ciebie inaczej a może by się bardziej spodobało gdyby zobaczyli jakąś radykalną zmianę. W życiu czasem trzeba zdobyć się na odrobinę szaleństwa - i pamiętaj, że włosy nie zęby odrosną.
Nie wiem dlaczego uważasz, że grzywka podkreśla to że masz kwadratową twarz - prosta może tak, ale taka po skosie już nie - sama mam kwadratową twarz i skośna grzywka świetnie pasuje.
Co do wysokiego czoła - nie uważasz, że skoro tyle osób je widzi to może faktycznie jest wysokie? a może to kwestia zdjęcia - wstaw zdjęcie en face z zaczesanymi włosami do tyłu wtedy będzie doskonale widać proporcje Twojej twarzy.
Nie nie złość się tak bo ktoś ma inne zdanie - jeśli dobrze pamiętam miałaś nad tym popracować.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 13:07   #37
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jaka fryzura dla Werki?

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Myślałam, że będzie inaczej, że nie uczepicie się znowu mojego czoła. Mam już tego na prawdę dosyć. Myślałam, że powiecie, przedłuż trochę włosy, reszta jest super. A wy chcecie ze mnie zrobić osobę która wcale do mnie nie pasuje. Dobrze, że nie czepiacie się koloru. Proszę, nie róbcie ze mnie osoby która mi się nie podoba. Tamten wątek został zamknięty bo, to nie ja się zachowywałam chamsko, tylko wy, tylko się nie chcecie do tego przyznać, chcieliście zmiany - brzydkiego kaczątka w łabędzia i się tym ekscytowałyście jak by był to serial "brzydula Betty", a wyszło jak wyszło. Wróciłam do starego koloru - i co jest znacznie lepiej niż było. Fryzura a'la Rhianna była dla mnie okropna, postarzała mnie. Chcieliście ze mnie zrobić kobietę, która jest idealna według waszych marzeń, a nie według mnie. Proszę liczcie się ze zdaniem osoby którą zmieniacie, a nie uważajcie, że na wszystko przytaknie. Ja taka nie jestem niestety, że jestem cichą myszką. Potrafię się postawić. A ty jak widzę przyszłaś po to by naskoczyć na mnie, i nie wiem dlaczego mnie atakujesz. Co do okularów to El why miała rację, w tych obecnych jest mi lepiej. A co do braku obiektywności to wybacz, ale moja rodzina jest obiektywna i nie mówi mi tylko dobrze, dlatego, że chce się mi przypodobać, jak siostrze się coś niepodoba to mówi to w prost do mnie. Na prawdę, myślałam, że się zmienicie, że będziecie inni, a wy dalej swoje, nie wiem dlaczego tacy jesteście. Dlaczego chcecie mnie zmienić na taką osobę, która mi się nie podoba. A co do wieku - to jeśli 88 to twój rocznik to ja jestem z 89 - i mam prawie 20 lat.
Pogrubione zdanie rozbrajajaco szczere. Widac, ze nadal nie jestes gotowa na zmiany. To forum ma nazwe Metamorfozy i moim zdaniem z zalozenia watki zakladaja tu osoby, ktore sa swiadome, ze powinny cos zmienic w swoim wygladzie, ale potrzebuja porady, pomocy obiektywnych osob. Jesli ktos uwaza, ze jest super, ale powinien tylko troche zapuscic wlosy to sa odpowiednie watki do tego na fryzjerskim - wsparciowe w zapuszczaniu.
A co do Twojego wygladu - zmiania zdecydowanie na plus porownujac do Twojego starego watku, ale kolor mi sie nie do konca podoba, ja rudosci unikalabym w ogole a jesli bardzo Ci sie podoba to moze inny odcien bo ten, ktory masz wydaje sie nieco 'sprany'. Grzywka na bok - jak najbardziej jestem za.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 13:24   #38
butterfly008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 443
Dot.: Jaka fryzura dla Werki?

szczerze?
nie wiem czy z Tobą da się w ogole cos zrobic....
na wszystkie pomysly jestes na NIE....
przefarbuj się na rudo, p0rzedzialek posrodku i heja!

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

szczerze?
nie wiem czy z Tobą da się w ogole cos zrobic....
na wszystkie pomysly jestes na NIE....
przefarbuj się na rudo, przedziałek po środku i heja!
butterfly008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 13:27   #39
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jaka fryzura dla Werki?

wystarczyło konsultować się z rodzinką na temat zmian, a nie zakładać kolejny wątek i winę zrzucać na te 'niedobre' wizażanki.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 14:09   #40
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jaka fryzura dla Werki?

Dziewczyny nie ma sensu się spierać z Werka, jej zachowanie nie do końca jest jej winą a wynika z choroby. Wydaje mi się, że chodzi tu o Zespół Aspergera.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 14:49   #41
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Jaka fryzura dla Werki?

Na prośbę autorki zamykam wątek....
Dziewczyny...
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.