Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: ciemny czy jasny
jasny 2 50,00%
ciemny 2 50,00%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-16, 08:04   #91
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Ratujcie...

Naprwadę bardzo twarzowy ten kolor i nie waż sie go ruszac
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 10:57   #92
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Cool Dot.: Ratujcie...

ehh, póki co nie ruszam bo się boję że powypadają mi te włosiska
Zresztą jesteście całkiem przekonywujące!
chciałam załczyć zdjęcia w świetle dziennym (są mniej błekitnawe) ale mam format nie taki, bo bmp.... umie ktoś może zmienić format? Chętnie bym przesłala!
To może byście mi w ogóle coś doradziły... Na tych zdjęciach które wcześniej wkleiłam kolorek był ok, ale chodzi i to że teraz jest jaśniej- miejscami biało 8-) ?? troche mnie to drażni, z drugiej strony- skoro mówicie, że jest ok... Na razie obiecuję nic nie ruszać, choć oficjalnie przyznaję się do wysłania maila do Gagi z zapytaniem co by ze mną zrobiła
Trochę korci mnie, co by się obciąć

Jeśli macie jakieś fajne fotki włosów krótszych- bardziej wycieniowanych niż moje, pasujących do pucołowatego buziala, to ja bardzo poprosze!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 22:59   #93
neysa
Raczkowanie
 
Avatar neysa
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 443
GG do neysa
Smile Dot.: Ratujcie...

Basiu, Twój kolor włosów jest bardzo ładny! Nie wiem, po co chcesz go zmieniac...i to jeszcze na ciemniejszy Obecny zdecydowanie Ci pasuje Zostaw włoski w spokoju
__________________
Kiedy jestem z Tobą
Wiatr użycza mi swych westchnień
Gdy jestem przy Tobie- to czuję, że jestem

When I'm in your arms, nothing seems to matter!
neysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 07:35   #94
Jo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Bolonia
Wiadomości: 290
Dot.: Ratujcie...

Ladnie ci tak jest, w takim kolorku i w takiej fryzurce.Zostaw ,nie ruszaj nic
Jo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 17:21   #95
kaaasia
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
Question Nieudane Farbowanie Na Blond - Chcę Powrócić Do Naturalnych Włosów

Drogie Kobietki,
Potrzebuję waszej pomocy. Bylam u fryzjera, który mial lekko rozjaśnić mój naturalny ciemny blond. Niestety fryzjer poszlal i mam teraz na głowie platynowy blonnd a la Marlin Monroe. Tragedia. To jes za jasny dla mnie kolor. Jestem w takiej rozpaczy, że nawet planowalm ostrzyżenie się na zero. Na pewno wyglądalabym lepiej niż teraz.
Powiedzcie, co teraz najlepiej zrobić. Jak najskuteczniej pozbyć sie tego koloru. Jak przyspiezyć zchodzenie tej farby z włosow. Ja chcę mieć znowu swój ciemny blond.

Kasia
kaaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 17:45   #96
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Nieudane Farbowanie Na Blond - Chcę Powrócić Do Naturalnych Włosów

bardzo duzo bylo na ten temat,niezaszkodzi troche poszperac w archiwum.

Podobno dobrze kolor z farby dobrze zmywa sie szamponem przeciw lupiezowym l ub mozesz powiedziec fryzjerce zeby dobrala farbe do Twoich naturalnych wlosow,albo balejaz ciemny braz zrobic.Pozdrawiam
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 17:45   #97
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Nieudane Farbowanie Na Blond - Chcę Powrócić Do Naturalnych Włosów

Czy fryzjer rozjaśnił Ci całe włosy czy zrobił balejaż? Myśle że możesz tylko zafarbować na ciemno...Najlepiej doradzi Ci inny fryzjer będzie wiedział co można zrobić....
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-19, 17:51   #98
kaaasia
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
Dot.: Nieudane Farbowanie Na Blond - Chcę Powrócić Do Naturalnych Włosów

Dzięki dziewczyny za pomoc. Na razie sięgnę po szampon przeciwłupieżowy, a chyba za jakiś czas udam sie znou, lecz tym razem do innego fryzjera, w celu nalożenia bardziej naturalnej farby.
kaaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 17:30   #99
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Nieudane Farbowanie Na Blond - Chcę Powrócić Do Naturalnych Włosów

szampon nic nie zdziała włos jest już rozjasniony!! a do tego ten rodzaj bardzo wysusza włosy a to teraz jest niewskazane!!
te metody są dobre na ciemnych włoskach

teraz najlepiej troche poczekać by włosy odpoczeły i zafarbować na kolor który Ci się podoba nie będzie większych problemów z uzyskaniem takowego
taki blond jaki masz obecnie łapie idelnie wszystkie odcienie
a jeśli nie chcesz farbować całej głowy to polecam dużo bardzo cienkich pasemek w ciemniejszym odcieniu koniecznie robionych na złotku!! ogólnie przyciemnnią włosy bez efektu "szalonych' pasm bardzo naturlany efekt
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 14:37   #100
rafcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1
Question nieudane farbowanie

ile czasu musi minąc od jednego farbowania do drugiego?
rafcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 17:56   #101
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: nieudane farbowanie

ja jak mi cos nie wyjdzie to poprawiam w ten sam dzien, ale to zalezy od stanu twoich włosów
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-15, 17:56   #102
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: nieudane farbowanie

3 tygodnie Pozdrawiam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 18:01   #103
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: nieudane farbowanie

Ja w ubiegłym roku "farbnęłam się" na jasny blondzik, ale wyszły jakieś okropne żółte plamy, wysłałam mamę do sklepu po farbę (ciemniejszy odcień) no i farbowała mi jeszcze tego samego dnia (przypadek szczególny, bo wstyd było wyjść z takim czymś na główce )
Mam grube włoski, przyjęły to bezproblemowo
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 18:35   #104
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: nieudane farbowanie

"oficjalnie" powinno się odczekać w granicach miesiąca, ale de facto zalezy to od szybkości w jakiej rosną Ci włosy ( jesli szybko to przecież trzeba pokryć odrost chociażby) i od stanu włosów.Tak jak dziewczyny pisałay w awaryjnych sytuacjach można przy zdrowych włosach farbowac ponownie jeszcze tego samego dnia lub z dnia na dzień. Czasme zdarzało mi sie po tygodniu, dwóch, gdy upatrzyłam jakiś fajny kolor,tak więc kwestia pozostaje otwarta
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 09:38   #105
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Re: Nieudane farbowanie :(

zaraz się rozpłacze, miałam ufarbowane włosy przez fryzjerkę na blond, mój naturalny kolor to ciemny brąz, po mies zrobiły mi sie szkaradne odrosty na pół głowy, postanowiłam w domowych warunkach się z nimi rozprawić, no niestety odrosty nabrały ohydnego pomarańczawo- rudego kolorytu wygląda to okropnie szpecąco, nie wiem co mam zrobić???
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 23:44   #106
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Re: Nieudane farbowanie :(

Cytat:
Napisane przez joanna453 Pokaż wiadomość
zaraz się rozpłacze, miałam ufarbowane włosy przez fryzjerkę na blond, mój naturalny kolor to ciemny brąz, po mies zrobiły mi sie szkaradne odrosty na pół głowy, postanowiłam w domowych warunkach się z nimi rozprawić, no niestety odrosty nabrały ohydnego pomarańczawo- rudego kolorytu wygląda to okropnie szpecąco, nie wiem co mam zrobić???

W tym momencie najlepiej byłoby udac sie do fryzjerki , żeby poprawiła odrost odpowienim odcieniem rozjaśniającym.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 06:44   #107
brocha7
Raczkowanie
 
Avatar brocha7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Nieudane farbowanie :(

Mariti ma racje. Najlepiej udaj się do fryzjerki. Ja dwa dni temu postanowiłam, że zrobie sobie ciemniejszy blond sama w domu. Miałam wczesniej jasny blond - rozjasniane. No i niestety wyszły mi rude Zachciało mnie sie nowego koloru Magdy M. Jedynym ratunkiem było pójście wczoraj do fryzjerki. Zrobiła mi jasne pasemka rozjaśniaczem i wyszło rewelacyjnie. Ja już teraz wiem, że nie warto eksperymentować z włosami w domu bo nigdy nie wyjdzie zamierzony kolor. Lepiej raz na kilka miesięcy iść do fryzjera i mieć włosy zrobione profesjonalnie, a nie w ramach oszczędności kupować samemu farbę.
brocha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 15:34   #108
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Nieudane farbowanie :(

Macie racje dziewczyny, już w życiu sama nie zdecyduje się na eksperymenty, za dużo stresu mnie to kosztowało. W ostateczności poszłam do fryzjerki i nareszcie moja czupryna wygląda jak powinna. No cóż czlowiek uczy sie na błędach, pozdrawiam wszystkie dziewczyny i mam nadzieje, że moja historia będzie ostrzegała przed konsekwencjami farbowania w domowym zaciszu ;/
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 13:46   #109
g.paula
Raczkowanie
 
Avatar g.paula
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 62
Natychmiastowa pomoc potrzebna! (nieudane farbowanie)

Ok. 3 mieś temu na naturalnych ciemnobrązowych włosach zrobiłam brązowo-miedzany kolorek i kilka pasemek blond. Wczoraj stwierdziłam, że czas odnowić kolorek bo sie rudy zrobił i odrosty były duże. Kupiłam szamponetke, gdzie kobieta na paczce miała ładny brązowy kolor z delikatnym odcieniem filoletowego. Pofarbowałam. I oto na moich włosach na naturalnych odrostach wyszedł prawie taki jak na opakowaniu, na moich rudych wyszedł ostry fiolet a na blondach perfidny różowy. WYGLĄDAM JAK POKEMON!!!! Jestem załamana i nie wiem co zrobić. Myślałam żeby pójść do fryzjera i strzelić kilka pasemek czarnych ale to kosztowało by ok.50-70 zł a u mnie krucho z kasą. Kupić farby do włosów też nie chce bo mam koszmarnie zniszczone włosy a to już by je zabiło (dlatego kupiłam szamponetke). Na opakowaniu napisane było że od 5 do 7 myć ale koleżanka mówiła że u niej trzymała się ok 3 miesięcy a i tak nigdy całkowicie sie nie zmyje a nawet jeśli to pozostanie mój znienawidzony rudy... ;( ;( jestem załamana! Macie może jakieś pomysły co zrobić albo jak... cokolwiek.... byle co... w tej sytuacji każdy pomysł jest dobry... HEEEEELP!
__________________
Inność rodzi złość...
g.paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-22, 14:17   #110
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Natychmiastowa pomoc potrzebna! (nieudane farbowanie)

Z blondu szybko powinno zejsc,w szczególności,ze to nie farba a szamonetka;]
Tez tak kiedys zrobiłam na blond pasemka dałam taka farbe(do kilku zmyc) i miałam piękny odcień intensywnego fioletu przechodzacego w róz
Jezli nie chcesz po raz kolejny farbowac,to kup porzadny szampon oczyszczajacy(najlepiej przeciwłuzpiezowy) i podczas mycia :myj kilka razy włosy i spłukuj.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 16:30   #111
g.paula
Raczkowanie
 
Avatar g.paula
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 62
Dot.: Natychmiastowa pomoc potrzebna! (nieudane farbowanie)

MAM POMYSŁ!!
Ale musicie podpowiedzieć mi jak go zrealizować...
Zostawie kolor w spokoju ale jak będę myła włosy to on będzie mi blaknąć i wyjdzie różowy. Potrzebne mi coś dzięki czemu kolor przy schodzeniunie będzie blakną/blakł (?) ale ciemniał. Czyli potrzebne mi coś z henną lub nie wiemczym. Jakiś szampon z henną (który działa) odżywka przyciemniająca (jeśli taka jest) sama henna czy... eee no właśnie znacie coś takiego?? HELP!
__________________
Inność rodzi złość...
g.paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 20:25   #112
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Natychmiastowa pomoc potrzebna! (nieudane farbowanie)

nigdy o czymś takim nie słyszałam, ale na twoim miejscu wzięłabym i kupiła szampon koloryzujący, nie niszczy włosów jak farba i powinien załatwic sprawe.
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 20:49   #113
variete
Raczkowanie
 
Avatar variete
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 82
Dot.: Natychmiastowa pomoc potrzebna! (nieudane farbowanie)

wax do ciemnych wlosow jest z henna i troche przyciemnia, mi pociemnialy tez od stosowania nafty z olejkiem rycynowym
variete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 21:07   #114
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Natychmiastowa pomoc potrzebna! (nieudane farbowanie)

Cytat:
Napisane przez variete Pokaż wiadomość
wax do ciemnych wlosow jest z henna i troche przyciemnia, mi pociemnialy tez od stosowania nafty z olejkiem rycynowym
witam. nie ma waxa do ciemnych włosów, jest wax do blondu, wax do wszystkich rodzajów włosów nazywany potocznie waxem do ciemnych, eco wax ponoć do wrażliwej skóry głowy ale nie jestem pewna co do tego eco.
wyciąg z henny zawarty w którymkolwiek z waxów nie barwi włosów. stosowałam wax do blondu i ten nazywany waxem do ciemnych [faktycznie nim nie jest!] i nigdy nie zmienił się kolor moich włosów w żadną stronę. pozdrawiam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 21:10   #115
variete
Raczkowanie
 
Avatar variete
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 82
Dot.: Natychmiastowa pomoc potrzebna! (nieudane farbowanie)

pewnie ze nie zmienia bo jak odzywka moze zmienic kolor. nadaje natomiast lekkie refleksy
variete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 09:56   #116
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Natychmiastowa pomoc potrzebna! (nieudane farbowanie)

Cytat:
Napisane przez variete Pokaż wiadomość
pewnie ze nie zmienia bo jak odzywka moze zmienic kolor. nadaje natomiast lekkie refleksy
wątpię w te refleksy, nadawanie refleksów to też zmiana koloru. wax nie wpływa na kolor tak jak wszystkie inne odżywki [chyba że inaczej na nich zaznacono]
nie ingeruję jednak w twoje wrażenia po użyciu waxa, może domknęły ci się łuski i stąd wrażenia innego koloru? pozdrawiam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 12:36   #117
variete
Raczkowanie
 
Avatar variete
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 82
Dot.: Natychmiastowa pomoc potrzebna! (nieudane farbowanie)

mozna dyskutowac co dla kogo jest refleksem mysle ze gdyby te odzywki zupelnie nie wplywaly nawet w niewielkim stopniu na odcien nie byloby podzialu na blond i reszte. poza tym uzywalam obu i widzialam roznice. ale oczywiscie to moje zdanie
variete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 23:58   #118
Aiszka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Exclamation Nieudane Farbowanie! Help Me :( .

Czesc Wszystkim

Mam nastepujacy problem. Chciałam ozywic troszke swoje włosy, kupiłam farbe "Schwarzkopf Brillance Luminances" kolor -> Lśniący Brąz. Żeby orzywic tan który miałam na głowie bo troszke zmatowiał. Zamiast oczekiwanego efektu wyszło mi cos co apsolutnie nie przypomina brazu, oczekiwałam ze wloski beda ciemniejsze, chodziło o to zeby kolor sie pogłebił. A wyszło coś rudego. Na dodatek farba nie przyjała sie rownomiernie i na czubku głowy wlosy sa duzo jasniejsze niz na koncach.
Prosze niech mi ktoś powie jakiej farby mam urzyc zeby, teraz zamiast tego co mam na główce wyszedł Braz taki ciemniejszy niz ten co jest na zdjeciu nr1. I jak zrobic zeby kolor był rownomierny na całej długosci włosów?

Mam jeszcze 2 problem
Planowałam zeby na koncowki włosów i na spód dac kolorek Fioletowa czerwień. I teraz nie wiem czy połorzyc ten kolor na ten co teraz mam , czy tez dopiero po ufarbowaniu tego rudego na ten braz do ktorego darze? I czy po nalorzeniu tej farby wyjdzie mi ktoryś z podanych kolorow ze zdjecia nr4? Bo niechciała bym zeby znowu wyszło jakies cos co nie jest podobne do niczego he.

Opis zdjeć:
Fotka 1- Włoski przed farbowaniem
Fotka 2- Przedstawia kolory z pudelka farby Lśniący Brąz Brillance Luminance.
Fotka 3- Włoski po farbowaniu ( Nie bardzo widac ale ona naprawde sa rude bardziej niz to widac na zdjeciu)
Fotka 4- Przedstawia kolory z pudelka farby Brilance Intensiv ( to ten co chce miec na koncówkach i pod spodem )

Z Gory dziekuje za pomoc, pOzdrawiam serdecznie
Mam nadzieje że nie namotałam za bardzo, i ze ktos zrozumie oco mi chodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (101,7 KB, 901 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (119,5 KB, 1012 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (119,0 KB, 1194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4a.jpg (105,3 KB, 79 załadowań)
__________________
Mówisz: „Nieba bym ci przychylił…” Ale jak możesz przychylić coś, czego nie masz? Albo: „Życie bym ci oddała…” No tak, ale jak? Umierając, czyli tracąc swoje? To może już lepiej: „Życia swego udzielałbym ci po kropli…” To chyba możliwe udzielać nadziei, byleby tętniła ona w tobie.
Aiszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 06:36   #119
ewelinkaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wizaż:P
Wiadomości: 97
Dot.: Nieudane Farbowanie! Help Me :( .

Cytat:
Napisane przez Aiszka84 Pokaż wiadomość
Czesc Wszystkim

Mam nastepujacy problem. Chciałam ozywic troszke swoje włosy, kupiłam farbe "Schwarzkopf Brillance Luminances" kolor -> Lśniący Brąz. Żeby orzywic tan który miałam na głowie bo troszke zmatowiał. Zamiast oczekiwanego efektu wyszło mi cos co apsolutnie nie przypomina brazu, oczekiwałam ze wloski beda ciemniejsze, chodziło o to zeby kolor sie pogłebił. A wyszło coś rudego. Na dodatek farba nie przyjała sie rownomiernie i na czubku głowy wlosy sa duzo jasniejsze niz na koncach.
Prosze niech mi ktoś powie jakiej farby mam urzyc zeby, teraz zamiast tego co mam na główce wyszedł Braz taki ciemniejszy niz ten co jest na zdjeciu nr1. I jak zrobic zeby kolor był rownomierny na całej długosci włosów?

Mam jeszcze 2 problem
Planowałam zeby na koncowki włosów i na spód dac kolorek Fioletowa czerwień. I teraz nie wiem czy połorzyc ten kolor na ten co teraz mam , czy tez dopiero po ufarbowaniu tego rudego na ten braz do ktorego darze? I czy po nalorzeniu tej farby wyjdzie mi ktoryś z podanych kolorow ze zdjecia nr4? Bo niechciała bym zeby znowu wyszło jakies cos co nie jest podobne do niczego he.

Opis zdjeć:
Fotka 1- Włoski przed farbowaniem
Fotka 2- Przedstawia kolory z pudelka farby Lśniący Brąz Brillance Luminance.
Fotka 3- Włoski po farbowaniu ( Nie bardzo widac ale ona naprawde sa rude bardziej niz to widac na zdjeciu)
Fotka 4- Przedstawia kolory z pudelka farby Brilance Intensiv ( to ten co chce miec na koncówkach i pod spodem )

Z Gory dziekuje za pomoc, pOzdrawiam serdecznie
Mam nadzieje że nie namotałam za bardzo, i ze ktos zrozumie oco mi chodzi
no rzeczywiscie kolor niezaciekawy... tak mi sie wydaje, ze powinnas zafarbowac wlosy KOLOR CIEMNY BLONDD GARNIER po tym wychodzi taki fajny brazik mam nawet fotke. kryje równomiernie i dlugo sie trzyma
ewelinkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 06:49   #120
Aiszka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Nieudane Farbowanie! Help Me :( .

Cytat:
Napisane przez ewelinkaaaaa Pokaż wiadomość
no rzeczywiscie kolor niezaciekawy... tak mi sie wydaje, ze powinnas zafarbowac wlosy KOLOR CIEMNY BLONDD GARNIER po tym wychodzi taki fajny brazik mam nawet fotke. kryje równomiernie i dlugo sie trzyma
To jak bys mogła umieścić tutaj ta fotke, była bym wdzieczna. Bo wiesz ja chce taki ciemny brazik.
pOzdrawiam
__________________
Mówisz: „Nieba bym ci przychylił…” Ale jak możesz przychylić coś, czego nie masz? Albo: „Życie bym ci oddała…” No tak, ale jak? Umierając, czyli tracąc swoje? To może już lepiej: „Życia swego udzielałbym ci po kropli…” To chyba możliwe udzielać nadziei, byleby tętniła ona w tobie.
Aiszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-16 17:07:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.