Catrice - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-08, 17:58   #1351
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Catrice

Ja już nie miałam siły się kłucić bo wracałam padnięta z Katowic, i musiałam jeszcze iść na zajęcia, w innym wypadku pewnie bym tak zrobiła ...
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 18:02   #1352
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Dla wszystkich dziewczyn którym mialam kupić pudry! Kupiłam 3, dwa dla moich znajomych które były wcześniej. Trafiłam na niewypadkowaną limitowankę ale Pani bo 'musi je zobaczyć i może ona i koleżanka będą je chcieć' no i mam jeszcze Antoninę.
to chyba jakiś żart! Przy kasie ci powiedziała że nie sprzeda?

Były już może cienie 4 z nowości?

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ja bym zawołała kierownika wszystko co jest na sali jest do kupienia,nikt nie ma prawa ci odmówić,niech zostawi sobie na zapleczu i nie drażni klientów. Może ty kupujesz na prezent i ma być 5 pudrów jednakowych co to znaczy odmówiła sprzedania?!?-aż mnie zatkało.
Dokładnie, to się w głowie nie mieści. Jakby naturowe sprzedawczynie prowadziły wyścig która największą głupotę palnie
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 18:07   #1353
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Catrice

Nie nie, Pani siedziala na krzesełku obok standu i wykładala nowości. Limitka była w kartonie. I ja się pytam czy może mi dać 5 pudrów z Catrice. Pani bierze jeden, otwiera, podaje mi 3 i mówi że 2 ostatnich mi nie da bo może ona i koleżanka wezmą. Więc tak naprawdę pudry jeszcze nie były wystawione, i w sumie ona ma takie samo prawo je kupić jak ja.

Nie wiem co było, bo Pani dopiero zaczynała wykładać
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 18:16   #1354
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Nie nie, Pani siedziala na krzesełku obok standu i wykładala nowości. Limitka była w kartonie. I ja się pytam czy może mi dać 5 pudrów z Catrice. Pani bierze jeden, otwiera, podaje mi 3 i mówi że 2 ostatnich mi nie da bo może ona i koleżanka wezmą. Więc tak naprawdę pudry jeszcze nie były wystawione, i w sumie ona ma takie samo prawo je kupić jak ja.

Nie wiem co było, bo Pani dopiero zaczynała wykładać
No to już zrozumiałe Wpadnę pewnie niedługo tam zajrzeć. Może w przyszłym tygodniu.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 18:31   #1355
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
A mógłby ktoś zeskanować? Bo Em dawała zdjęcia ale szczerze mówiąc fajnie byłoby poprzyglądać się nowościom Catrice z katalogu w lepszej jakości
Naprawdę jakość nie jest dobra?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 18:33   #1356
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Naprawdę jakość nie jest dobra?
W sumie tylko ponarzekać można na strony z listami kolorów lakierów i pomadek bo ciężko zobaczyć kolory tych drobnych "cegiełek". Reszta jest ok
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 18:39   #1357
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: Catrice

Dzwoniłam dziś rano do Magnolii, Pani mi powiedziała że limitowanka jest ale nie zgodziła się na odłożenie, bo "nie może". Do Natury dotarłam koło 17 i pudrów już nie było, reszta chyba nie ruszona, wzięłam 2 pomadki.
(Pani mnie uprzejmie poinformowała że catrice jest w każdej naturze )
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 18:40   #1358
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
W sumie tylko ponarzekać można na strony z listami kolorów lakierów i pomadek bo ciężko zobaczyć kolory tych drobnych "cegiełek". Reszta jest ok
Wiem, coś mój aparat świruje przy ciemnym tle.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 18:43   #1359
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na catricowych zakupach. Pierwszy raz widziałam na żywo szafę Catrice.
Kupiłam (zdjęcia będą później, bo czekam jeszcze na przesyłkę trzech rzeczy i zrobię zdjęcia razem):
- puder UB (zapasowy)
- szminkę UB Marie Antoninę, którą kocham (zapasowa)
- szminkę UB Elżbietę
- cienie UB Fleur de Lis
- lakier 280 London's Weather Forecast
- lakier Ultmate Nudes 050 Moulin Roue Light
- szminkę AM 010 Gentle Nude (piękna jest)
- szminkę Am 030 Spicy Coral (piękna jest)
- tusz Lashes to kill
- róż 010 Raspberry Ice Cream
Oprócz tego kupiłam lakier z Essence z ILB 02 I'm a Berliner

Szminki nie zrobiły na mnie wrażenia. Chciałam jakąś kupić, ale żaden kolor mi nie podpasował .

Przy kasie pani powiedziała, że chyba seria mi się spodobała . Dostałam gratis szczotkę do włosów i złotą kosmetyczko-torebkę.
Wspaniałe zakupy Jestem pod wrażeniem I bardzo miło, że w kasie dostałaś prezent, bardzo rzadko to się zdarza w N, nawet przy dużych zakupach (kiedy zostawia się tam naprawdę sporo pieniędzy )

A mogłabyś wrzucić swatche tego cienia? Jaki masz kolor tęczówek, bo ja też się na niego czaję, ale zastanawiam się czy byłby odpowiedni do szaroniebieskich oczu

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
ok 14 bylam w Naturze na Starowislnej i pani powiedziala: " nie wiem czy i kiedy bedziemy miec dostawe z katricze"

i off top: my secret wypuscilo pedzle!!!! wystawione sa na Starowisnej nad slojami wyprzedazowymi, ale ceny zabojcze: pedzel po pudru (niezbyt duzy )19,90!! sa tez zestawy takie jak te z Donegala, ale czytnik nie chcial odczytac ceny. dominuje biel-roz i uwaga... panterka!
"Katricze" A swoją drogą jak się prawidłowo wymawia tą nazwę? Ja zawsze mówię "Katris" i to jakoś tak naturalnie mi przyszło, ale może tylko mi się tak wydaje i lepiej się upewnić
Pędzle z My Secret! A pamiętasz czy były może ścięte do różu? I jakieś do powiek? Wyglądały porządnie czy raczej tandetnie Z włosia naturalnego czy syntetyki? Przepraszam za ten grad pytań ale pędzle to mój konik Ich nigdy dość (tak jak szminek )

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Pani Asystent ds. Sprzedaży firmy Catrice.
Podała mi też informację że oficjalnym dystrybutorem firmy w Polsce jest Sofralux
Sofralux to przypadkiem nie ci od Bourjois? Możesz wkleić odpowiedź, jaką Ci przysłała? Jeśli to nie problem, oczywiście Powiem szczerze, że myślałam, że Catrice można dostać jedynie w N (nigdzie indziej nie spotkałam się z tą marką ), chociaż oczywiście wiem, że to nie jest "naturowa" marka tak jak i Essence - ten sam producent - Cosnova - Ess mozna dostać i w Douglasach i w niesieciowych drogeriach, więc logiczne się wydaje, że i z Catrice powinno być podobnie
Ciekawa jestem strasznie, gdzie poza N można dostać Catrice Jak dostaniesz odpowiedź, to podasz listę na wątku, prawda?

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Dla wszystkich dziewczyn którym mialam kupić pudry! Kupiłam 3, dwa dla moich znajomych które były wcześniej. Trafiłam na niewypadkowaną limitowankę ale Pani odmowiła mi sprzedaży 2ch pozostałych bo 'musi je zobaczyć i może ona i koleżanka będą je chcieć' no i mam jeszcze Antoninę.
No, ale bym narobiła dymu! W N wiedzą jak wyprowadzić człowieka z równowagi... No tak, nie sprzeda, bo zgodnie ze zwyczajem pań z N, musi najpierw wsadzić palucha do kosmetyku i go obadać :/

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Nie nie, Pani siedziala na krzesełku obok standu i wykładala nowości. Limitka była w kartonie. I ja się pytam czy może mi dać 5 pudrów z Catrice. Pani bierze jeden, otwiera, podaje mi 3 i mówi że 2 ostatnich mi nie da bo może ona i koleżanka wezmą. Więc tak naprawdę pudry jeszcze nie były wystawione, i w sumie ona ma takie samo prawo je kupić jak ja.

Nie wiem co było, bo Pani dopiero zaczynała wykładać
Wiesz, ja myślę, że to z czystej babskiej przekory: przychodzi ładna, młoda dziewczyna i chce wziąć wszystkie pudry... Pracownica sobie myśli: "Hmmm... O co tu chodzi... Czy ja o czymś nie wiem, a powinnam? Przecież tu pracuję i nie wiem, że te pudry są takie dobre...? Przecież muszą być, skoro przychodzi klienka i wykupuje wszystkie... To zrobię jej na złość i nie pozwolę zabrać wszystkich Też muszę wypróbować, a co!
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2011-03-08 o 18:46
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 18:46   #1360
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Catrice

Dziewczyny, która kredka do oczu ma taki super cienki rysik? Bo coś mi się obiło o uszy, że Catrice ma taką. : >
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 19:02   #1361
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Catrice

Melduje, że jutro pewnie będą nowości i być może limitowanka w Naturze Bemowo (może nawet już są). O 18 panie przeinstalowywaly polki w pustej szafie i ustawione byly jedynie lakiery nude matt. Niestety nie chciało mi się czekać paru godzin, aż ustawią resztę :/.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 19:07   #1362
Allyshia
Raczkowanie
 
Avatar Allyshia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 223
Dot.: Catrice

Uprzejmie donosze w Tarnowskich Gorach jest limitowanka Bylam dzis o 17:20 i wszystko bylo z limitowanki
__________________
WYMIANA KOSMETYCZNA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post49135540

Edytowane przez Allyshia
Czas edycji: 2011-03-08 o 19:08
Allyshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 19:09   #1363
sarhara17
Zadomowienie
 
Avatar sarhara17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 895
Dot.: Catrice

dziewczynki nie wiecie może jaka jest sytuacja z nową kolekcją na Starowiślnej w krk??
sarhara17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 19:16   #1364
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Czerwona_Sukienka Pokaż wiadomość
Dzwoniłam dziś rano do Magnolii, Pani mi powiedziała że limitowanka jest ale nie zgodziła się na odłożenie, bo "nie może". Do Natury dotarłam koło 17 i pudrów już nie było, reszta chyba nie ruszona, wzięłam 2 pomadki.
(Pani mnie uprzejmie poinformowała że catrice jest w każdej naturze )
Eh, odpuszczam sobie tę limitkę w takim razie. Te babki są beznadziejne
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 19:22   #1365
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
dziewczynki nie wiecie może jaka jest sytuacja z nową kolekcją na Starowiślnej w krk??
Wiemy, wystarczy czytać wątek.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 19:41   #1366
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Catrice

Jutro jadę zobaczyć czy u mnie jest limitowanka mam ochotę na jakąś szminkę i nowości
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 19:44   #1367
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość

"Katricze" A swoją drogą jak się prawidłowo wymawia tą nazwę? Ja zawsze mówię "Katris" i to jakoś tak naturalnie mi przyszło, ale może tylko mi się tak wydaje i lepiej się upewnić
Pędzle z My Secret! A pamiętasz czy były może ścięte do różu? I jakieś do powiek? Wyglądały porządnie czy raczej tandetnie Z włosia naturalnego czy syntetyki? Przepraszam za ten grad pytań ale pędzle to mój konik Ich nigdy dość (tak jak szminek )
ja tez zawsze mowie 'katris' pani mnie tak zaskoczyla tym 'katricze', ze moj wyraz twarzy wygladal chyba tak > . co do pedzelkow to widzialam tylko takie proste jak do pudru, wydaja sie byc wieksze niz te z Essence, ale nie mialam czasu ich porownywac. wygladaja na syntetyki, ale spieszylam sie na tramwaj i tego nie sprawdzilam te komplety skladaly sie z pedzelkow doocznych, pacynki, grzebyka do rzes i jednego wiekszego pedzelka ale mniejszego niz ten do pudru. zapomnialam dodac ze pacynki pakowane po kilka tez byly.
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 19:50   #1368
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Eh, odpuszczam sobie tę limitkę w takim razie. Te babki są beznadziejne
Beznadziejne to mało powiedziane. Mi w poniedziałek powiedziano, że nic z Catrice nowego nie ma.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 20:11   #1369
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Catrice

Ja trochę nie rozumiem czemu tak najeżdżacie na tę sprzedawczynię, co nie chciała 2 pudrów sprzedać- tak samo jak odkładają wam przez telefon tak samo i mogą odłożyć sobie, prawda? Dlaczego odmawiacie im do tego prawa? A już z tą złośliwością to uważam że grubo przesadzona interpretacja sytuacji- to jest dopiero chore myślenie. Każda z Was (które tak krytykują) pierwsze co by zrobiła to odłożyła ten puder dla siebie na jej miejscu, widać to jak się czyta ten wątek. Jest jakiś zakaz kupowania kosmetyków we własnym miejscu pracy? Nawet jeśli ma obowiązek sprzedać to co już leży na półce, to przecież w tym przypadku jeszcze na standzie się nie znajdowało- miała nosić z zaplecza po 5 sztuk kosmetyków i wykładać i tak spacerować? Paranoja. I dlaczego miała opychać na all za 60 zł? Jej osobę dyskwalifikuje na wszelkich polach to, ze tam pracuje? Jak już nawet sobie kupi to nie może pudru normalnie używać? Dziewczyny ja rozumiem manię (sama mam kilka) i irytację na brak informacji, ale niektóre posty to już wskazują na jakieś poważne objawy
Nie chcę nikogo urazić, ale posuwacie się wg mnie trochę za daleko w domniemaniu złodzieja, idioty i chciwca w osobie tej kobiety...
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 20:26   #1370
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja trochę nie rozumiem czemu tak najeżdżacie na tę sprzedawczynię, co nie chciała 2 pudrów sprzedać- tak samo jak odkładają wam przez telefon tak samo i mogą odłożyć sobie, prawda? Dlaczego odmawiacie im do tego prawa? A już z tą złośliwością to uważam że grubo przesadzona interpretacja sytuacji- to jest dopiero chore myślenie. Każda z Was (które tak krytykują) pierwsze co by zrobiła to odłożyła ten puder dla siebie na jej miejscu, widać to jak się czyta ten wątek. Jest jakiś zakaz kupowania kosmetyków we własnym miejscu pracy? Nawet jeśli ma obowiązek sprzedać to co już leży na półce, to przecież w tym przypadku jeszcze na standzie się nie znajdowało- miała nosić z zaplecza po 5 sztuk kosmetyków i wykładać i tak spacerować? Paranoja. I dlaczego miała opychać na all za 60 zł? Jej osobę dyskwalifikuje na wszelkich polach to, ze tam pracuje? Jak już nawet sobie kupi to nie może pudru normalnie używać? Dziewczyny ja rozumiem manię (sama mam kilka) i irytację na brak informacji, ale niektóre posty to już wskazują na jakieś poważne objawy
Nie chcę nikogo urazić, ale posuwacie się wg mnie trochę za daleko w domniemaniu złodzieja, idioty i chciwca w osobie tej kobiety...
Ja na Panią nie najechalam, powiedziałam że odmówiła mi sprzedania. A to '' to była oznaka niezadowolenia że nie dorwałam 5 pudrow Ja także rozumiem Panią, jednak jestem dalej zła, tak samo jakby ktoś sprzątnął mi je sprzed nosa
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 20:28   #1371
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja trochę nie rozumiem czemu tak najeżdżacie na tę sprzedawczynię, co nie chciała 2 pudrów sprzedać- tak samo jak odkładają wam przez telefon tak samo i mogą odłożyć sobie, prawda? Dlaczego odmawiacie im do tego prawa? A już z tą złośliwością to uważam że grubo przesadzona interpretacja sytuacji- to jest dopiero chore myślenie. Każda z Was (które tak krytykują) pierwsze co by zrobiła to odłożyła ten puder dla siebie na jej miejscu, widać to jak się czyta ten wątek. Jest jakiś zakaz kupowania kosmetyków we własnym miejscu pracy? Nawet jeśli ma obowiązek sprzedać to co już leży na półce, to przecież w tym przypadku jeszcze na standzie się nie znajdowało- miała nosić z zaplecza po 5 sztuk kosmetyków i wykładać i tak spacerować? Paranoja. I dlaczego miała opychać na all za 60 zł? Jej osobę dyskwalifikuje na wszelkich polach to, ze tam pracuje? Jak już nawet sobie kupi to nie może pudru normalnie używać? Dziewczyny ja rozumiem manię (sama mam kilka) i irytację na brak informacji, ale niektóre posty to już wskazują na jakieś poważne objawy
Nie chcę nikogo urazić, ale posuwacie się wg mnie trochę za daleko w domniemaniu złodzieja, idioty i chciwca w osobie tej kobiety...
Ale nikt tu nie twierdzi, że pracownice N to złodziejki... To już nadinterpretacja...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 21:13   #1372
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na catricowych zakupach. Pierwszy raz widziałam na żywo szafę Catrice.
Kupiłam (zdjęcia będą później, bo czekam jeszcze na przesyłkę trzech rzeczy i zrobię zdjęcia razem):
- puder UB (zapasowy)
- szminkę UB Marie Antoninę, którą kocham (zapasowa)
- szminkę UB Elżbietę
- cienie UB Fleur de Lis
- lakier 280 London's Weather Forecast
- lakier Ultmate Nudes 050 Moulin Roue Light
- szminkę AM 010 Gentle Nude (piękna jest)
- szminkę Am 030 Spicy Coral (piękna jest)
- tusz Lashes to kill
- róż 010 Raspberry Ice Cream
Oprócz tego kupiłam lakier z Essence z ILB 02 I'm a Berliner

Planuje zakupić:
- cienie poczwórne (nie było na razie)
- cienie podwójnie (nie było zestawu, który chciałam)
- podkład
- eyeliner
- kajal
- bazę pod cienie

Szminki nie zrobiły na mnie wrażenia. Chciałam jakąś kupić, ale żaden kolor mi nie podpasował .

Przy kasie pani powiedziała, że chyba seria mi się spodobała . Dostałam gratis szczotkę do włosów i złotą kosmetyczko-torebkę.

Dziewczyny, a może by tak założyć wątek ze swatchami kolorówki Catrice?
Uzupełnili szafę? Były może jakieś przeceny na wycofywane pomadki?
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 21:19   #1373
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja na Panią nie najechalam, powiedziałam że odmówiła mi sprzedania. A to '' to była oznaka niezadowolenia że nie dorwałam 5 pudrow Ja także rozumiem Panią, jednak jestem dalej zła, tak samo jakby ktoś sprzątnął mi je sprzed nosa
Akurat Tobie nic nie zarzucam
Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Ale nikt tu nie twierdzi, że pracownice N to złodziejki... To już nadinterpretacja...
No nie wiem, oburzenie jakby co najmniej ukradła te pudry
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 21:27   #1374
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Catrice

telbuh ja byłam dzisiaj w Kanzas

Miałam nie kupować pudru UB, ale pomacałam tester i przepadłam Wzięłam również Elżbietę oraz dorzuciłam pędzel
Przez to z portfela ubyło mi 42,57 zeta Po raz pierwszy wydałam tyle na limitkę

Nie wiem czy uzupełnili szafę, tzn. co było a co dołożyli, ale wyglądała tak jak w załączniku.
Produkty ze starej szafy znalazły się na wyprzedażach, ale po cenach 'staroszafowych'...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P080311_13.32.jpg (200,4 KB, 154 załadowań)
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej

Edytowane przez tuRmaNIA
Czas edycji: 2011-03-08 o 21:28
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 22:09   #1375
flooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 86
Dot.: Catrice

ja dziś odwiedziłam 2 natury z catrice i jak na złość kobity dopiero zaczynały z żółwim tempie wykładac produkty do nowych szaf ale jutro idę

za to widziałam coś niesamowitego... inna ekspedientka chodziła od szafy do szafy, otwierała pełnowymiarowe pudry (!!) i sobie sprawdzała, porównywała kolory
szczenka mi opadła i tak stałam jak wryta... a ona nic... i sobie pooglądała i zadowolona poszła...
flooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 22:20   #1376
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
telbuh ja byłam dzisiaj w Kanzas

Miałam nie kupować pudru UB, ale pomacałam tester i przepadłam Wzięłam również Elżbietę oraz dorzuciłam pędzel
Przez to z portfela ubyło mi 42,57 zeta Po raz pierwszy wydałam tyle na limitkę

Nie wiem czy uzupełnili szafę, tzn. co było a co dołożyli, ale wyglądała tak jak w załączniku.
Produkty ze starej szafy znalazły się na wyprzedażach, ale po cenach 'staroszafowych'...
to ja poproszę o recenzję pędzla

ja na catrice wydałam dziś 52zł ale tłumaczyłam sobie, że to taki prezent na dzień kobiet

Przyznaję szczerze, że również nie rozumiem oburzenia w sprawie pracownicy- chciała puder to odłożyła dla siebie i już.
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 22:26   #1377
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Catrice

Ja też tłumaczyłam sobie DK Poza tym to moja pierwsza limitka z Catrice
Czuję się rozgrzeszona

Pędzlem się jeszcze nie malowałam, ale jest mięciutki. Jest wielkości pędzla do różu ze stałej oferty Catrice, ale był o 1zł tańszy i dlatego wzięłam
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 22:36   #1378
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Ja też tłumaczyłam sobie DK Poza tym to moja pierwsza limitka z Catrice
Czuję się rozgrzeszona

Pędzlem się jeszcze nie malowałam, ale jest mięciutki. Jest wielkości pędzla do różu ze stałej oferty Catrice, ale był o 1zł tańszy i dlatego wzięłam
u mnie cen limitowanki nie było ile zapłaciłaś za pędzel?
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 22:39   #1379
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Catrice

jutro najazd na Catrice, mam nadzieję, że coś zostało dla mnie
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 22:40   #1380
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja trochę nie rozumiem czemu tak najeżdżacie na tę sprzedawczynię, co nie chciała 2 pudrów sprzedać- tak samo jak odkładają wam przez telefon tak samo i mogą odłożyć sobie, prawda? Dlaczego odmawiacie im do tego prawa? A już z tą złośliwością to uważam że grubo przesadzona interpretacja sytuacji- to jest dopiero chore myślenie. Każda z Was (które tak krytykują) pierwsze co by zrobiła to odłożyła ten puder dla siebie na jej miejscu, widać to jak się czyta ten wątek. Jest jakiś zakaz kupowania kosmetyków we własnym miejscu pracy? Nawet jeśli ma obowiązek sprzedać to co już leży na półce, to przecież w tym przypadku jeszcze na standzie się nie znajdowało- miała nosić z zaplecza po 5 sztuk kosmetyków i wykładać i tak spacerować? Paranoja. I dlaczego miała opychać na all za 60 zł? Jej osobę dyskwalifikuje na wszelkich polach to, ze tam pracuje? Jak już nawet sobie kupi to nie może pudru normalnie używać? Dziewczyny ja rozumiem manię (sama mam kilka) i irytację na brak informacji, ale niektóre posty to już wskazują na jakieś poważne objawy
Nie chcę nikogo urazić, ale posuwacie się wg mnie trochę za daleko w domniemaniu złodzieja, idioty i chciwca w osobie tej kobiety...
A ja jednak myślę,że nie masz racji owszem osoba pracująca w drogerii może kupować tam co chce i wcale nie jest złodziejką,chamstwem z jej strony było odmówić sprzedania,ponieważ sytuacja była jaka była,gdyby tak bardzo sama chciała mieć ten puder trzeba było go wyłożyć na zapleczu wcześniej,dyskretnie lub wsiąść z półki jak już wystawi,a jak sama chciała zobaczyć co jest w limitce to wystarczyło powiedzieć"zapraszam za 20 min -będzie już wszystko wyłożone" i kiedy klient odejdzie wziąć sobie jeden puder. Ale tu klient(który ponoć najważniejszy) zażyczył sobie 5 pudrów ,więc nomen-omen był pierwszy już mogła zachować się kulturalnie i odpuścić sobie ten puder,a zachowała się jak dziecko w piaskownicy ,które koniecznie chce mieć łopatkę koleżanki ,dobrze że nie doszło do wyrywania sobie z rąk
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.