Mój chłopak powiedział ze jestem sztywna ... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-30, 08:32   #31
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Mój chłopak powiedział ze jestem sztywna ...

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Nie każdy facet, kocha aż tak swoja kobiete.
Tia... tamten kochał mnie "aż tak", ze przez cały nasz związek myślał o swojej byłej (aż w końcu z tego powodu mnie zostawił)
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 10:06   #32
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Mój chłopak powiedział ze jestem sztywna ...

Według mnie nie powinnaś rozmawiać, bo o czym tu rozmawiać, wszystko powiedziane, a w czasie rozmowy znając życie usłyszysz, że "nic kochanie, zapomnij o tym wszytsko ok" albo coś co Cię dopiero zrani i zdemotywuje


Moim zdaniem, następnym razem przejmij incjatywę w łóźku, przede wszystkim bądź namiętna, wyluzowana daj się ponieść emocjom, dbaj o "ciągłość" w łóżku
dla wielu facetów już sam sex oralny to już przejaw inicjatywy, także może sie postaraj, a jeśli mimo starania się i dbania o to by było mu dobrze i czerpał radość z sexu on nadal będzie miał jakies dąsy, to może za dużo wymaga i wtedy nalezy porozmawiac czego oczekuje, może ma jakieś nietypowe fetysze i sama się nie zoriętujesz czego oczekuje.
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 10:25   #33
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Mój chłopak powiedział ze jestem sztywna ...

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Według mnie nie powinnaś rozmawiać, bo o czym tu rozmawiać, wszystko powiedziane, a w czasie rozmowy znając życie usłyszysz, że "nic kochanie, zapomnij o tym wszytsko ok" albo coś co Cię dopiero zrani i zdemotywuje

Nie no, jasne... po co rozmawiać z partnerem o własnych oczekiwaniach i potrzebach? Jak kocha, to niech się domyśla!

Sorry, ale właśnie przez brak komunikacji doszło do takiej, a nie innej sytuacji.
I tak naprawdę to praktycznie nic nie zostało powiedziane - bo samo powiedzenie, że taki seks mu nie odpowiada, to żaden konkret.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 11:01   #34
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Mój chłopak powiedział ze jestem sztywna ...

Chłopak musiał być już sfrustrowany, że w taki sposób (przy grze wstępnej) coś w nim pękło i wyrzucił to z siebie. Porozmawiaj, zapytaj co lubi, staraj się go czymś zaskoczyć, wykazać inicjatywą.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 12:06   #35
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: Mój chłopak powiedział ze jestem sztywna ...

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Chłopak musiał być już sfrustrowany, że w taki sposób (przy grze wstępnej) coś w nim pękło i wyrzucił to z siebie. Porozmawiaj, zapytaj co lubi, staraj się go czymś zaskoczyć, wykazać inicjatywą.
No dobra ale styl i moment na wyrzucenie z siebie tego komentarza mógł wybrać inny
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 12:42   #36
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Mój chłopak powiedział ze jestem sztywna ...

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się.
Faceci przeważnie dowartosciowują sie jak prześpią sie z kobietą, która im sie podoba.
Liczy sie dla nich sam fakt "zaliczenia", a nie to czy dziewczyna ma orgazm.
Wyrywacze dziewczyn na jedną noc idą w ileść, a nie w jakość.
Basista KISS chwali sie liczbami zaliczonych kobiet, a kobiety plotkują że jest kiepski w łóżku.

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Kochać "aż tak"? Nowość!
Niektórzy faceci zaspokajają kobiety z miłości, a nie tylko po to by podbudować własne ego.

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Marne, prowokacyjne teksty, mające na celu zdobycie przychylnych opinii kobiet?
Chłopie...
To troche za mało by zdobyc przychylnośc kobiet.
Po prostu niektórzy faceci wolą jak kobieta inicjuje seksu w związku.
Faceci żyją głównie swoimi hobby, no chyba że ich hobby to seks np. z partnerką.
Ja jak spotykam sie z kumplami, to praktycznie w ogóle nie rozmawiam o seksie.
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 14:11   #37
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Mój chłopak powiedział ze jestem sztywna ...

Mi sie wydaje, ze jak wczesniej nic "nie zauwazal", a przestalo mu pasowac dopiero teraz... to za tym musi stac inna kobieta...
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-30, 14:42   #38
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Mój chłopak powiedział ze jestem sztywna ...

Mnie sie wydaje, że on sam nie wie co mu nie pasuje w jego kobiecie.
Nie potrafi tego dokłądnie nazwać, dla tego zachował sie tak po chamsku.
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 16:54   #39
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Mój chłopak powiedział ze jestem sztywna ...

Cytat:
Napisane przez klara191 Pokaż wiadomość
Mam taki problem.z moim chłopakiem współżyjemy od jakiś 5 miesięcy. od początku wydawało mi się ze w łóżku jest nam cudownie.seks z nim to dla mnie magia.jest moim drugim chłopakiem z którym współżyje. byłam praktycznie pewna ze dla niego seks ze mną jest tak samo cudowny jak dla mnie.nigdy nie dal po sobie poznać ze coś jest nie tak i zawsze potrawił powiedzieć ze było przyjemnie wiec jeszcze bardziej byłam pewna ze jest ok ale wczoraj przy grze wstępnej nagle on powiedział ze idzie spać.ja się zdziwiłam i zapytałam o co chodzi bo wydawało mi się ze miał ochotę.powiedział ze powinnam się domyśleć o co mu chodzi a ja nie miałam pojęcia o czym on mówi i po godzinie wydusiłam z niego ze jestem sztywna i zachowuje się jak drzewo. oczywiście nie powiedział mi tego tak bezczelnie i tak bezpośrednio bo nie chodziło mu żeby mnie obrazić ale ja popłakałam się bo bardzo to zabolało ale on powiedział ze wcale nie chciał mi tego mówić ale już musiał. powiedziałam mu ze ja zawsze tak się zachowywałam i ze wydawało mi się ze on tak lubi i ze tez nie chciałam go zmuszać i chciałam żeby to on przejmował czasami inicjatywę i ze nie jestem jakoś doświadczona. może ja już taka jestem a nie umiem udawać kogoś kim nie jestem.bardzo chce żeby było nam obojgu przyjemnie.gdyby mi tego nie powiedział w życiu nie pomyślałam bym ze ze mną jest coś nie tak.ja nie wiem co mam myslec i czyje sie strasznie z tym.

moje pytania do was to co jeszcze mu powinnam powiedzieć? jak mam się zachować gdy będziemy chcieli się kochać bo ja już teraz nie wiem jak uniknąć takiej sytuacji jak tamtego wieczora? czy powinnam go pytać jak mam się zachować czy być sobą?

Moim zdaniem nie ma się o co obrażać. Lepiej byłoby Ci żyć w niewiedzy? Dobrze że powiedział... bynajmniej ja tam bym bardzo chciała wiedzieć...

Wiesz faceci tacy są jeśli zbyt skupia się kobieta na własnych przyjemnościach a nie na nim Sama to przerabiałam z tym że nie powiedział mi że leże czy jestem jak drzewo tylko że czasami mogłabym go dotykać... hehe <wiecie gdzie> i tylko o to mu chodziło... A mógły się przyczepić nawet seksu nie tylko gry wstępnej bo czasami na prawdę se leżę i nic mi jeszcze nie mówił ale moze mu się podoba bo zazwyczaj nie leżę
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 11:56   #40
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Mój chłopak powiedział ze jestem sztywna ...

Wiesz, co dobrze, że Ci powiedział, co naprawdę myśli...tyle, że źle to wszystko zorganizował. Zamiast normalnie z Tobą porozmawiać, powiedzieć o swoich oczekiwaniach to najpierw to wszystko dusił w sobie i po tak długim czasie w kńcu łaskawie Ci powiedzial po Twoich namowach
A poza tym, co to za tekst, że idzie spać, to mnie najabrdziej uderzyło. Zamiast przerwać i zacząc z Tobą rozmawiać to on z tekstem, że idzie spać?
Bez sensu jak dla mnie
A teraz druga sprawa: faceci lubią jak kobieta jest aktywna w łóżku, taka jest prawda. No bo pomyśl jak Ty byś się czuła, gdybyś tylko dawała a nic w zamian nie dostaławała...nie czułabyś się pomijana w tym wszyskim?;p A przecież chodzi o przyjemność obojga.
Więc nie obrażaj się, nie zamartiwaj tylko z nim pogadaj. Zapytaj, co możesz zrobić, co mu sprawia przyjemność....i w miarę swoich możliwości postaraj się to wprowadzić, coś zmienić....oczywiście to może wymagać czasu. Ale chyba Twój facet powinien docenić sam fakt, że się starasz
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 16:30   #41
Manufaktura_Drobiazgow
Raczkowanie
 
Avatar Manufaktura_Drobiazgow
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 144
GG do Manufaktura_Drobiazgow
Dot.: Mój chłopak powiedział ze jestem sztywna ...

Cytat:
Napisane przez Sweeet_Kitty Pokaż wiadomość
sadze,ze powinnas z nim pogadac i powiedziec mu ze bylo ci bardzo smutno i przykro.i zapytaj go zeby pokazal ci jak lubi.wtedy bedzie wam obojgu latwiejniech on nauczy cie co sprawia mu przyjemnosc.moze kup jakas sexowna bielizne?zaskocz go!i pokaz sie z tej dzikszej strony...aczkolwiek chlopak troszke przegial z tym ,,ide spac''.to bylo chamskie
Sama prawda, poza tym piszesz, że było Ci cudownie - oczywiście, że było, bo on się starał, żeby Cię zadowolić a Ty tylko odbierałaś przyjemność, a może by tak czasami skupić się na nim?

Aczkolwiek sposób, w jaki Ci to przekazał raczej nie jest zbyt motywujący.
__________________
Moje drobiazgi

Manufaktura_Drobiazgow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 20:28   #42
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Mój chłopak powiedział ze jestem sztywna ...

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Po pierwsze nie powinien Ci tego w taki sposób powiedzie.
Po drugie powinien Cię tak poprowadzić w seksie byś złapała jego rytm.


Ja bym rzucila takiego czym przedzej tylko na dobre wyjdzie. Z takimi emocjonalnymi zagrywkami ty sie tylko zameczysz z nim i radosc z zycia (i seksu) stracisz. O ile juz jednego nie stracilas

No ale, rob ci chcesz
Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Basista KISS chwali sie liczbami zaliczonych kobiet, a kobiety plotkują że jest kiepski w łóżku.
Bo juz wie, ze to drugie nie przejdzie
__________________
1. Rzucilam palenie.

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-05-03 o 21:56
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 21:38   #43
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Mój chłopak powiedział ze jestem sztywna ...

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Według mnie powinaś go rzucić.
Nie powinieneś udzielać rad na tym forum!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 22:50   #44
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Mój chłopak powiedział ze jestem sztywna ...

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość

Nie no, jasne... po co rozmawiać z partnerem o własnych oczekiwaniach i potrzebach? Jak kocha, to niech się domyśla!

Sorry, ale właśnie przez brak komunikacji doszło do takiej, a nie innej sytuacji.
I tak naprawdę to praktycznie nic nie zostało powiedziane - bo samo powiedzenie, że taki seks mu nie odpowiada, to żaden konkret.
dokładnie...
przede wszystkim to ty autorko powinnaś mu zakomunikować że nie jesteś jasnowidzem i jeżeli mu się coś nie podoba to niech ci o tym mówi. i dalej - że o wszystkim można powiedzieć delikatnie. nie trzeba mówić 'idę spać, nie podoba mi się nasz seks', można np. zaproponować że marzy mi się żeby dzisiaj było tak i tak, co ty na to?..

i jak już facet dojdzie do wniosku że faktycznie, można pogadać o wszystkim na spokojnie to wtedy możecie wspólnie ustalać co komu przeszkadza i co można z tym zmienić.

no i jeszcze jedno - nie mów autorko że nie 'nie umiesz udawać kogoś kim nie jesteś' czy jak to tam leciało bo zasadniczo dobrze jest jak seks jest dość urozmaicony i nikt mi nie wciśnie, że ktoś może nie lubić urozmaiceń. nie mówię że macie pchać się w wieloosobowe orgie, robić to w środku parku czy korzystać z pełnego asortymentu seks shopów od razu, ale trochę mi się nie chce wierzyć, że facet wypala z takim tekstem absolutnie bez powodu.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 00:09   #45
klara191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Mój chłopak powiedział ze jestem sztywna ...

Hmm... to nie jest tak ze przy grze wstępnej czy gdy już się kochamy lezę i nic nie robię.ja po prostu czasem lubialam gdy gra wstępna była taka wolna,bez pospiechu i mi wydawało się ze on tez tak lubi ale najwyraźniej nie zawsze. potrawie zaszaleć i być spontaniczna czy dzika i nie zawsze było tak żeby to on inicjował seks.
Ostatnio rozmawialiśmy i powiedziałam mu o tym ze nie jestem bardzo doświadczona,ze szkoda ze nie powiedział mi tego wcześniej i gdyby to zrobił to zrobiła bym z tym coś ale chce żeby mi w tym pomógł i mnie pokierował i mówił mi co robię źle czy co mu się nie podoba,że nie dał poznać po sobie ze coś jest nie tak i nawet już powoli nad tym pracujemy wiec myślę że będzie tylko lepiej.Chce żeby nasz seks był przyjemny i udany.Gdy tak się nad tym zastanowię to wydaje mi się ze to wszystko wyszło dlatego ze bałam się ze gdy zrobię coś inaczej, po swojemu z braku doświadczenia to się ośmieszę,to głupie ale tak myślałam ale nie potrzebnie.wiem ze jest w tym moja wina ale jego po części tez bo mi o tym nie powiedział od razu.
klara191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 14:41   #46
Strawberry2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
Dot.: Mój chłopak powiedział ze jestem sztywna ...

Cytat:
Napisane przez klara191 Pokaż wiadomość
Hmm... to nie jest tak ze przy grze wstępnej czy gdy już się kochamy lezę i nic nie robię.ja po prostu czasem lubialam gdy gra wstępna była taka wolna,bez pospiechu i mi wydawało się ze on tez tak lubi ale najwyraźniej nie zawsze. potrawie zaszaleć i być spontaniczna czy dzika i nie zawsze było tak żeby to on inicjował seks.
Ostatnio rozmawialiśmy i powiedziałam mu o tym ze nie jestem bardzo doświadczona,ze szkoda ze nie powiedział mi tego wcześniej i gdyby to zrobił to zrobiła bym z tym coś ale chce żeby mi w tym pomógł i mnie pokierował i mówił mi co robię źle czy co mu się nie podoba,że nie dał poznać po sobie ze coś jest nie tak i nawet już powoli nad tym pracujemy wiec myślę że będzie tylko lepiej.Chce żeby nasz seks był przyjemny i udany.Gdy tak się nad tym zastanowię to wydaje mi się ze to wszystko wyszło dlatego ze bałam się ze gdy zrobię coś inaczej, po swojemu z braku doświadczenia to się ośmieszę,to głupie ale tak myślałam ale nie potrzebnie.wiem ze jest w tym moja wina ale jego po części tez bo mi o tym nie powiedział od razu.
No i bardzo dobrze, że z nim porozmawiałaś. Rozmowa jest bardzo ważna ! To co pogrubione - chyba taki tok myślenia często się zdarza
Strawberry2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 00:02   #47
klara191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Mój chłopak powiedział ze jestem sztywna ...

Nie chciałam wstawiać nowego wątku wiec napisze tutaj. Mam kolejny problem a w sumie to ja i mój chłopak. Trochę odmienny od poprzedniego. A mianowicie chodzi o to że gdy się kochamy to zdarza się ze mój chłopak dochodzi czasami po dłuższym czasie a czasami nawet po kilku minutach. Problem tkwi w tym że gdy dojdzie szybko no to robi mu się tzw, ''flak'' a wtedy on robi się smutny i mówi mi wtedy ze jest cienki,że coś w stylu co z niego za facet i wydaje mu się ze nie sprawia mi przyjemności. Oczywiście to nie zdarza się codziennie ale zdarza się. Słyszałam ze podobno gdy tak się dzieje a żeby tak się nie działo po prostu trzeba przedłożyć grę wstępna,pieszczoty itd. Bywa u nas ze przy pieszczotach się nie spieszymy,jest masaż,głaskanie,całowanie itd. i nie widzę różnicy.Proponowałam mu tez czasami żebyśmy poczekali z dziesięć minut i potem będzie mógł znowu ale on już jest tak zniechęcony i zły na siebie ze już nie ma ochoty. Co wy powiecie na ten temat? Jak mam go pocieszyć i co mu powiedzieć żeby wiedział ze nie mam do niego o to pretensji? Mówiłam mu nie raz żeby się nie przejmował i ze ja bez względu na to i tak uwielbiam się z nim kochać i ze jest cudowny ale go to chyba zwyczajnie nie przekonuje.

Jeśli chodzi o poprzedni wątek poprawiło się. Mój chłopak zaczął mówić mi czego nie lubi i co lubi,co sex próbujemy czegoś nowego. Ja tez pracuje nad sobą i staram się być spontaniczna i bardziej odważna ale oczywiście nie robię nic przeciw sobie i do niczego się nie zmuszam,po woli ale pracujemy i jest dobrze.Tylko teraz jest ten problem wyżej.

Edytowane przez klara191
Czas edycji: 2011-05-11 o 00:08
klara191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 13:12   #48
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Mój chłopak powiedział ze jestem sztywna ...

Cytat:
Napisane przez klara191 Pokaż wiadomość
Problem tkwi w tym że gdy dojdzie szybko no to robi mu się tzw, ''flak'' a wtedy on robi się smutny i mówi mi wtedy ze jest cienki,że coś w stylu co z niego za facet i wydaje mu się ze nie sprawia mi przyjemności.
(...)
Proponowałam mu tez czasami żebyśmy poczekali z dziesięć minut i potem będzie mógł znowu ale on już jest tak zniechęcony i zły na siebie ze już nie ma ochoty. Co wy powiecie na ten temat? Jak mam go pocieszyć i co mu powiedzieć żeby wiedział ze nie mam do niego o to pretensji?
Czyli rozumiem, ze problem polega na tym, ze gdy on dojdzie (ma orgazm i wytrysk) jego penis mieknie (flaczeje)?
Nie rozumiem gdzie tu problem
On mysli, ze erekcja trwa 24/dobe niezaleznie od stanu podniecenia i w ogole czy co?
Rozumiem, ze to twoj pierwszy partner... i jestes jego pierwsza partnerka?
Wyglada na to, ze trafil Ci sie chlopak ktory sie nie masturbuje...

Jak masz go pocieszyc? Nie da sie - bo ten problem dotyczy kazdego mezczyzny. Tak juz penis zostal skonstruowany a jego zlosci, fochy, dasy i grymasy nic tu nie zmienia. Powinien to wiedziec, nie slyszalam jeszcze o przypadku faceta, ktoremu trzeba takie rzeczy mowic...
Chyba, ze cie oklamuje w swoich niecheciach i niezadowoleniach?
__________________
1. Rzucilam palenie.

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-05-11 o 13:37
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 15:10   #49
ilekalorii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 27
Dot.: Mój chłopak powiedział ze jestem sztywna ...

nieważne ;]

Edytowane przez ilekalorii
Czas edycji: 2014-04-17 o 15:19
ilekalorii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-17 16:10:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.