Mamusie styczeń-luty 2012!!!! - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-14, 20:59   #1561
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

ja tez uciekam
dobranoc
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 06:29   #1562
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Dzień dobry Mamusie

ja wczoraj sobie kupiłam kremik do smarowania brzuszka ud pośladków i bioder żeby mi za bardzo rozstępy nie wywaliły. Wiem ze to nieuniknione no ale jak ma coś je w jakimś stopniu zmniejszyć to czemu by nie korzystać A kupiłam go w rossmanie baby dream się nazywa dużo dziewczyn w ciąży go poleca

Straszne mnie dzisiaj mdli z rana. Zrobiłam sobie do pracy kanapkę z jajkiem z rzodkiewka i szczypiorkiem tak jakby pasta i na sama myśl mnie teraz A miałam na nią wczoraj straszna ochotę.
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 06:54   #1563
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
Dzień dobry Mamusie

ja wczoraj sobie kupiłam kremik do smarowania brzuszka ud pośladków i bioder żeby mi za bardzo rozstępy nie wywaliły. Wiem ze to nieuniknione no ale jak ma coś je w jakimś stopniu zmniejszyć to czemu by nie korzystać A kupiłam go w rossmanie baby dream się nazywa dużo dziewczyn w ciąży go poleca

Straszne mnie dzisiaj mdli z rana. Zrobiłam sobie do pracy kanapkę z jajkiem z rzodkiewka i szczypiorkiem tak jakby pasta i na sama myśl mnie teraz A miałam na nią wczoraj straszna ochotę.
Ile dałas za ten krem? No ja bede musiała sie w jakis zaopatrzyc I w ktorym dziale go kupiłas? Tam gdzie sa wszystkie kremy do ciała?

Ja wstałam minutke temu, tez musze zaraz cos na szybko zjesc, ponoc to pomaga.
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 07:01   #1564
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez kasiunia`18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a czy Wy smarujecie czyms juz brzuszki zeby rozstepow nie bylo??słyszalam od kilku osob ze warto dosyc wczesniej zaczac smarowac
ja smaruje sie oliwka z rossmana jest niedroga mozna jej uzywac od 1 mca rewelacja


wczoraj bylam u gina z tż.. mialam usg dzidzius ma juz 9 cm niestety nie widac jeszcze co... wg pomiarow to 12 tydzien i 4 dni... jak to mozliwe jak ja wiem ze 11 tyg;p ehh i dalej nie wiem czy bedzie grudniowe czy styczniowe.. nagral mi lekarz filmik i z tz chyba z 1o razy ogladalismy wczoraj naszego plywaka.. energi ma tyle ze szok caly czas sie prezyl;p
i w koncu nie maam w ogiole mdlosci... nie wiem czy to ten 12 tydzien tak podzialal czy te tabletki z imbirem ale jest super

Pozdrawiam wszystkie mamusie
__________________
Igorek jest już z nami i tuli się całymi dniami

http://www.suwaczek.pl/cache/b034e10552.png
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 07:06   #1565
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Ja oliwke mam w domu, taka dla dzieci . tylko, ze ona sie nie wchłania i cała tłusta bede i wszystko wokol mnie :/
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 07:06   #1566
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Ile dałas za ten krem? No ja bede musiała sie w jakis zaopatrzyc I w ktorym dziale go kupiłas? Tam gdzie sa wszystkie kremy do ciała?

Ja wstałam minutke temu, tez musze zaraz cos na szybko zjesc, ponoc to pomaga.
Ja mam ten sam krem co ultraradiola kosztuje on 9 zł i stoi tak gdzie szystkie kremy na cellulit i rozstepy. ma różową butelkę.
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 07:07   #1567
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

BERBIE hehe tyle pomysłów, propozycji dostałam ,ze juz sama nie wiem. No , ale to trzeba zawsze samemu dobrać sobie odpowiedni
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 07:09   #1568
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

ja wiem, że od rozstępów się nie wymigam, już mam ich pełno na nogach i pośladkach, więc pewnie i brzuch się nie uchroni, ale smarować się nie zaszkodzi
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 07:11   #1569
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Ja oliwke mam w domu, taka dla dzieci . tylko, ze ona sie nie wchłania i cała tłusta bede i wszystko wokol mnie :/
ale ta jest specjalna dla kobiet w ciazy i wchlania sie fajnie tzn ja jestem zadowolona
__________________
Igorek jest już z nami i tuli się całymi dniami

http://www.suwaczek.pl/cache/b034e10552.png
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 07:11   #1570
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Ile dałas za ten krem? No ja bede musiała sie w jakis zaopatrzyc I w ktorym dziale go kupiłas? Tam gdzie sa wszystkie kremy do ciała?
za krem dalam chyba 13 zl a w wersji oliwkowej 11 zl kosztuje A znalesc go mozna na dziale kremow do ciala jest baradzo widoczny bo namalowana jest na nim kobieta z brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez uska000 Pokaż wiadomość
ja smaruje sie oliwka z rossmana jest niedroga mozna jej uzywac od 1 mca rewelacja
może to nawet ta sama seria bo tam tez była możliwość wyboru oliwki Skończę ta emulsje to spróbuje oliwki skoro tak zachwalasz

Cytat:
Napisane przez uska000 Pokaż wiadomość
wczoraj bylam u gina z tż.. mialam usg dzidzius ma juz 9 cm niestety nie widac jeszcze co... wg pomiarow to 12 tydzien i 4 dni... jak to mozliwe jak ja wiem ze 11 tyg;p ehh i dalej nie wiem czy bedzie grudniowe czy styczniowe.. nagral mi lekarz filmik i z tz chyba z 1o razy ogladalismy wczoraj naszego plywaka.. energi ma tyle ze szok caly czas sie prezyl;p
i w koncu nie maam w ogiole mdlosci... nie wiem czy to ten 12 tydzien tak podzialal czy te tabletki z imbirem ale jest super
to musi być na prawdę piękny widok. Az sama nie mogę się doczekać. A to juz było badanie prenatalne ???
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 07:15   #1571
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez uska000 Pokaż wiadomość
ale ta jest specjalna dla kobiet w ciazy i wchlania sie fajnie tzn ja jestem zadowolona
A chyba, że tak
Przejdę sie do rossmana i zobacze co tam mają, ale dziękuje za rady
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 07:20   #1572
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
za krem dalam chyba 13 zl a w wersji oliwkowej 11 zl kosztuje A znalesc go mozna na dziale kremow do ciala jest baradzo widoczny bo namalowana jest na nim kobieta z brzuszkiem



może to nawet ta sama seria bo tam tez była możliwość wyboru oliwki Skończę ta emulsje to spróbuje oliwki skoro tak zachwalasz



to musi być na prawdę piękny widok. Az sama nie mogę się doczekać. A to juz było badanie prenatalne ???
byc moze ta sama taka rozowa buteleczka i pani z brzuszkiem;p mi polecila kuzynka ona ma sklonnosc do rozstepow a smarowala sie tym i nic;p

tak mierzyli jej/jemu ;p przeziernosc karkowa wyszla idealna wiec sie malo nie poplakalm oprocz tego chcieli obwod glowy ale tak wierzgał ze tragedia ale w koncu sie uspokoil i zmierzyl tez bylo ok.. noi co najwaznijesze ruszal nozkami raczkami krecil glowa i tak sie fajnie bujal jak na hamaku i odbijal od sciany macicy nogami jak na trampolinie;p a jak go za dlugo ogladal to sie prezyl z nerwow;p dodalabym filmik ale nie wiem jak;/ jak tz wroci z pracy to moze zgra mi na kompa i postaram sie Ci przeslac uczucie masakra ;p
__________________
Igorek jest już z nami i tuli się całymi dniami

http://www.suwaczek.pl/cache/b034e10552.png
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 08:00   #1573
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez uska000 Pokaż wiadomość
noi co najwaznijesze ruszal nozkami raczkami krecil glowa i tak sie fajnie bujal jak na hamaku i odbijal od sciany macicy nogami jak na trampolinie;p a jak go za dlugo ogladal to sie prezyl z nerwow;p
Ale czad!!!! Już się nie mogę doczekać tego momentu
pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 08:07   #1574
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Kochane ja wiem ,ze to pewnie nieodpowiedni wątek na tego typu pytania, ale może któraś z Was się orientuje w tym temacie.
Jestem na stażu, staz zaczełam w połowie kwietnia i mam go mieć do połowy września. potem niby firma w której pracuje musi mnie zatrudnic, obojetnie czy na etat czy na pol etatu, musi mnie zatrudnic. Tak więc, oni jak mnie zatrudnia to nie moga zwolnić aż urodzę? Albo moga zrobić tak, że wogóle mnie nie przyjma po stazu? Jak to jest? Słyszałam ,ze szef pobąkiwał, że firme zamelduje w innym kraju , bo tam jakies stawki nizsze moze płacic czy cos...
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 08:11   #1575
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Witajcie, muszę zmartwić niektóre z Was odnośnie rozstępów. Ja niestety mam do nich skłonności i w pierwszej ciąży pomimo smarowania brzucha dwa razy dziennie Ziajką, to w 7 miesiącu zaczęły mi się one robić dosłownie z dnia na dzień. Jednego dnia posmarowałam wieczorem a rano z boku brzucha odkryłam różową krechę, wieczorem była kolejna i tak codziennie. Dziś brzuch mam paskudny, mam też trochę nadwagi. Więc uważam, że choćby się smarowało specyfikiem za stówę, to i tak co ma być, to będzie. Oczywiście w tej ciąży też będę smarować brzuch i będę obserwować czy dojdą nowe, czy wystarczą na rozciąganie skóry "stare" rozstępy.
Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 08:17   #1576
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Kochane ja wiem ,ze to pewnie nieodpowiedni wątek na tego typu pytania, ale może któraś z Was się orientuje w tym temacie.
Jestem na stażu, staz zaczełam w połowie kwietnia i mam go mieć do połowy września. potem niby firma w której pracuje musi mnie zatrudnic, obojetnie czy na etat czy na pol etatu, musi mnie zatrudnic. Tak więc, oni jak mnie zatrudnia to nie moga zwolnić aż urodzę? Albo moga zrobić tak, że wogóle mnie nie przyjma po stazu? Jak to jest? Słyszałam ,ze szef pobąkiwał, że firme zamelduje w innym kraju , bo tam jakies stawki nizsze moze płacic czy cos...
zależy czy zatrudią cię na czas określony np.3 miesiace to mogą ci po prostu nie przedłużyć umowy, jeśli na dłższy czas to nie mogą się zwolnic , podobnie jak na czas nie określony. czasami jest tak, że urzad pracy daje stażpod gwarancją zartudnienia, wtedy pracodawca musi cię zatrudnić, ale nie wiem czy tak było w twojej sytuacji. jeśli nie to nie ma obowiązku cię zatrudnić po zakończeniu stażu. ale nie jestem pewna na 100% czy mam rację.
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 08:18   #1577
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Kochane ja wiem ,ze to pewnie nieodpowiedni wątek na tego typu pytania, ale może któraś z Was się orientuje w tym temacie.
Jestem na stażu, staz zaczełam w połowie kwietnia i mam go mieć do połowy września. potem niby firma w której pracuje musi mnie zatrudnic, obojetnie czy na etat czy na pol etatu, musi mnie zatrudnic. Tak więc, oni jak mnie zatrudnia to nie moga zwolnić aż urodzę? Albo moga zrobić tak, że wogóle mnie nie przyjma po stazu? Jak to jest? Słyszałam ,ze szef pobąkiwał, że firme zamelduje w innym kraju , bo tam jakies stawki nizsze moze płacic czy cos...
nie chcę cię martwić ale oni wcale nie muszą cię zatrudnić
ja sama miałam staż w urzędzie skarbowym staż się skończył i tyle ich widziałam
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 08:20   #1578
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

nie wiem czy juz o tym rozmawialyscie bo nie pamietam co czytalam wczoraj a co dopiero 50 stron temu;p ale mam pytanie farbujecie wlosy?? nie wiem co mam robic mam juz odrost na pol glowy wygladam jak uboga krewna;/ i nie wiem lekarz mowi ze smialo po 12 tyg moge ale skolei mojej kolezance inny lekarz powiedzial ze lepiej nie;/ a wy jak robicie?? pytanie glownie do rozjasniajacych wlosy bo takie odrosty widac najszybciej;/
__________________
Igorek jest już z nami i tuli się całymi dniami

http://www.suwaczek.pl/cache/b034e10552.png
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 08:23   #1579
Karola_82
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 142
Wyślij wiadomość przez MSN do Karola_82
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
pokaż, pokaż

jak nie chcecie tutaj to możemy klub na zdjęcia założyć

jesteś w drugiej ciąży, to chyba zawsze wcześniej wychodzi... w pierwszej to różnie. Chociaż u mnie też już powoli coś widać

swędzi was brzuch???
moze pstrykne sobie wkrotce fotke to sie pochwale z Majeczka mialam taki brzuch w 4tym miesiacu dopiero

Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
Karola to chyba się zgadza to stwierdzenie że przy drugim dzieciątku szybciej widac brzusia ja swojego widzę też już ale nikt oprócz mnie nie bo to w końcu ja najlepiej znam swoje ciało
zgadza sie

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
OO no coś ty, już? Ja jestem w 5 tygodniu i już się w lustrze przeglądam czy coś widać
ja w pierwszej ciazy tez nie moglam sie doczekac brzusia teraz tak szybko wyszedl, ze nie mialam czasu nawet pomyslec, ze juz go chce

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Jak radzicie sobie z sennoscia? Ja musze, po prostu musz za dnia się zdrzemnac, bo bym nie ogarnęłą. Tyle dobrze, ze pracuje w domu.

Spałam dzis 2 h, od 15:30 do teraz i co?Nadal to samo. Ciągle chce mi sie spac.
Chodze spac tak o 23-24, a wstaje o 8.
ja generalnie ziewam od rana do wieczora i chodze spac o 21;00, niestety nie mam mozliwosci zdrzemnac sie w ciagu dnia

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze pytanie.Jak to jest z chorymi zębami w czasie ciąży? Bo mam do wyrywania i teraz nie wiem jak to będzie. Orientujecie sie?
ja chodze od 3 miesiecy raz na 3-4 tyg do dentysty, jest teraz znieczulenie metowo WAND'a, ponoc bezpieczne, ale dentystka powiedziala mi ze najlepiej zaczac stosowac po koncu !wszego trymestru, tak na wszelki wypadek, wiec ostatnio chodze bez znieczulenia, da sie przezyc

Cytat:
Napisane przez kamusia178 Pokaż wiadomość
kasiunia witamy

dokladnie - dziewczyny maja racje jest ustawa ktora zabrania na tak osobiste pytania w czasie rozmowy o prace !!! mialas prawo nie odpowiedac choc wiadomo jak w praktyce by sie to niestety skonczylo

ja dzis chodze ze zgaga pol dnia bo nie wiem czy mozna w pierwszym trymestrze wziasc jakis lek?

jutro mam wizyte u dentysty dla odbebnienia bo moj stukniety gin zazyczy sobie zaswiadczenia od stomatologa ze mam zdrowy stan uzebienia ;/ nie wiem o co chodzi czy wiecie cos na ten temat co wspolnego moze to miec z ciaza?
ciaza to bardzo duzy wysilek dla organizmy i jak zeby sa chore moga sie bardzo posypac, poza tym zepsute zeby sa zrodlem roznych bakterii i mozliwych infekcji, dlatego lepiej podleczyc.

Ja w pt ide do lekarza po L4 ale bede miec labe do stycznia, pozniej z 2wojka maluchow nie bedzie zmiluj:P
__________________
Moje dwa M&Msy:
Maja 15.05.2009
Mikołaj 18.12.2011


Dieta (znowu): 178 cm / 64kg
Cel pt. "wakacje w sexy ciele"
do 1.06 - 9 kg (55kg)
Karola_82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 08:36   #1580
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
zależy czy zatrudią cię na czas określony np.3 miesiace to mogą ci po prostu nie przedłużyć umowy, jeśli na dłższy czas to nie mogą się zwolnic , podobnie jak na czas nie określony. czasami jest tak, że urzad pracy daje stażpod gwarancją zartudnienia, wtedy pracodawca musi cię zatrudnić, ale nie wiem czy tak było w twojej sytuacji. jeśli nie to nie ma obowiązku cię zatrudnić po zakończeniu stażu. ale nie jestem pewna na 100% czy mam rację.
Tz firma w ktorej pracuje dostała stazystke , czyli mnie pod warunkiem,ze mnie zatrudnia. No ale teraz tak sie zastanawiam jak to jest na prawde. Staz mi sie skonczy, a oni odesla mnie z kwitkiem i nigdzie pracy nie znajde, bo w ciazy mnie nigdzie nie przyjma.

Teraz sie zastanawiam czy nie zrobic prawa jazdy. tylko kurde, ze stazu kokosów nie mam , musze jeszcze odkładac na małego, a nie wiadomo czy mnie przyjma. A prawko by sie przydało i to bardzo, tym bardziej ,ze szybciej bym mogla prace znalezc, wszedzie dojade , nie musze sie nikogo prosic. Co mi radzicie? Zaciągnąć pasa i za wszelką cenę robić to prawko?

Edytowane przez zoskasamoska
Czas edycji: 2011-06-15 o 08:50
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 08:57   #1581
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Tz firma w ktorej pracuje dostała stazystke , czyli mnie pod warunkiem,ze mnie zatrudnia. No ale teraz tak sie zastanawiam jak to jest na prawde. Staz mi sie skonczy, a oni odesla mnie z kwitkiem i nigdzie pracy nie znajde, bo w ciazy mnie nigdzie nie przyjma.

Teraz sie zastanawiam czy nie zrobic prawa jazdy. tylko kurde, ze stazu kokosów nie mam , musze jeszcze odkładac na małego, a nie wiadomo czy mnie przyjma. A prawko by sie przydało i to bardzo, tym bardziej ,ze szybciej bym mogla prace znalezc, wszedzie dojade , nie musze sie nikogo prosic. Co mi radzicie? Zaciągnąć pasa i za wszelką cenę robić to prawko?
trudne pytanie z tym prawkiem, trochę ono kosztuje i jest przy tym nerwów i stersów, w każdym razie w moim przypadku tak było, więc może poczekaj...
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 08:59   #1582
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Dzień dobry!

dziś mi chyba trochę lepiej, bo szybko wstałam i pobiegłam do piekarni po bułki )

Jeśli chodzi o smarowanie, to ja mam też tą oliwkę z rossmanna, ma bardzo ładny zapach - nie duszący. Jest tania i szybko się wchłania, mam też balsam z tej firmy, ale go trzeba bardzo długo smarować żeby się wchłonął, o tą mam: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...la.html&next=1
i nie mam zamiaru nic drogiego kupować, bo jestem też zdania, że jak mają być rozstępy to i tak będą

Aga
ufff, dobrze, że jesteś, ale szkoda że taka chora a mnie ciekawi co tam u Ciebie w brzuchu słychać
uska000 ojjjej, ale Ci zazdroszczę tego widoku... ja idę na usg genetyczne za dwa tygodnie nie mogę się doczekać
A farbowanie włosów... ja już z niecierpliwością czekam na Ii trymestr żeby pofarbować teraz jakoś się jeszcze boję. A jeśli chodzi o to to co lekarz to inna opinia. Ale dostałam ulotki takie od lekarza i w nich jest napisane, że spokojnie można farbować, bo to nie ma wpływu na dziecko. Warto farbą bez amoniaku. A zapomniałam o to zapytać ostatnio mojego lekarza, zapytam na następnej wizycie co on sądzi o tym.
zoskasamoska ja nie mam zielonego pojęcia jeśli chodzi o sprawy prawne, może poszukaj na jakimś prawniczym forum...
ch_aga no właśnie dlatego ja nie mam zamiaru inwestować w drogie kremy, bo to chyba zależy od genów po prostu...
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 09:10   #1583
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez uska000 Pokaż wiadomość
nie wiem czy juz o tym rozmawialyscie bo nie pamietam co czytalam wczoraj a co dopiero 50 stron temu;p ale mam pytanie farbujecie wlosy?? nie wiem co mam robic mam juz odrost na pol glowy wygladam jak uboga krewna;/ i nie wiem lekarz mowi ze smialo po 12 tyg moge ale skolei mojej kolezance inny lekarz powiedzial ze lepiej nie;/ a wy jak robicie?? pytanie glownie do rozjasniajacych wlosy bo takie odrosty widac najszybciej;/
ja farbuję włoski farbą rozjasniającą lekarz twierdzi że to nie przeszkadza w niczym byle ie wdychać za dużo
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 09:14   #1584
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez kamusia178 Pokaż wiadomość
kasiunia witamy

dokladnie - dziewczyny maja racje jest ustawa ktora zabrania na tak osobiste pytania w czasie rozmowy o prace !!! mialas prawo nie odpowiedac choc wiadomo jak w praktyce by sie to niestety skonczylo

ja dzis chodze ze zgaga pol dnia bo nie wiem czy mozna w pierwszym trymestrze wziasc jakis lek?

jutro mam wizyte u dentysty dla odbebnienia bo moj stukniety gin zazyczy sobie zaswiadczenia od stomatologa ze mam zdrowy stan uzebienia ;/ nie wiem o co chodzi czy wiecie cos na ten temat co wspolnego moze to miec z ciaza?
Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
też mam takie zalecenie. Przed kolejną wizytą mam mieć podbity przegląd dentystyczny
dziwne u mnie nikt się o coś takiego nie pytał...
Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
Ja smaruję oliwką "bio oil" od miesiąca, ma bardzo przyjemny zapach i szybko się wchłania. Na razie tylko raz dziennie za jakiś miesiąc zacznę dwa razy dziennie.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Teraz mi się przypomniało że byłam przecież u dentysty jak już byłam w ciąży, wtedy jeszcze o niej nie wiedziałam to był jakoś 3 tydź.
Jak byłam ostatnio w aptece to oglądałam taki preparat Mustela, koszt ok. 120zł za tubkę ale czy on pomoże?? Pani mgr w aptece nawet nie umiała mi powiedzieć czy można już go zacząć stosować i na każde moje pytanie nie potrafiła nic sensownego wydukać bo łatwo tak wydać stówkę ale czy będę zadowolona mój tż to nie skąpi mi na takie rzeczy ale ja się jeszcze zastanawiam

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
ja gdy zaczęliśmy planować od razu poleczyłam wszystkie zęby, ale coś czuję, że coś mi zaczyna pobolewać. ale ma nadzieję, że to nadwrażliwość dziąseł.
ja już się smaruje kremem z rossmana takim za 9 zł.
muszę zajrzeć do ross i oblukac ten kremik
Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
no własnie

znów mi się spać chce... dzisiaj trochę w ogrodzie posiedziałam, zeby się dotlenić i mi troszkę senność minęła ale teraz znów :/

kurcze juz się nie mogę doczekać następnej wizyty.... a tu jeszcze caaaały tydzień trzeba czekac ;/
jezuu jak mi tego brakuje mam tylko balkon ale wiecznie samochody jakieś jeżdżą i głupio tak bo na drugi blok ma wyjście więc co będę siedzieć rozkoszować się hałasem i patrzeć w okna sąsiadów tak żałuję że nie mamy domku....a oboje jestesmy wychowani w domach jednorodzinnych a los nas do bloku zepchnął ale tż coraz częściej gada o domku więc może za parę lat jak nasz szkrabik podrośnie to będziemy mieć swój dom

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Jestem, jestem ale tylko na moment zebyscie nie myslaly ze cos zlego u mnie sie dzieje . Po prostu jestem chora, biore antybiotyk i leze, do pracy musze chodzic wiec po pracy nawet nie siadam na komputer bo mam go dosyc w biurze, ze az oczy mnie bola.
Poza tym mam potworne mdlosci, nic mi nie podchodzi, kompletnie, musze jesc bo mi niedobrze gdy nie jem ale na nic nie mam ochoty a od 80% potraw mnie odrzuca. Jakiej pierogi albo kanapki z serem zoltym moga byc ale szynka czy hamburger
Poza tym przeprowadzilismy sie do nowego domu. Mam mnostwo roboty a sily zerowe.
No i przez kupno domu jestesmy splukani, za ostatnia kase kupilismy lodowke i nie mialam nawet 100 funtow na lekarza bo 60 za przedszkole musialam zaplacic. Wiec ide na NHS panstwowo normalnie za 2 tygodnie na spotkanie do poloznej, a potem do szpitala na usg.





sliczne

Mnie swedzi i to prawa ze w II ciazy szybciej widac . A swedzi bo sie skora rozciaga.

Ja spie do 9.00 a klade sie o 21.00 bo inaczej w pracy bym nie dala rady. Zreszta i tak ledwo tam siedze

Ja w I ciazy wyrywalam zeba. Nie bylo zadnego problemu. Bylam w 5. miesiacu

Tego nie mozesz byc pewna
zdrówka życzę i zazdroszczę domku wkleisz jakieś zdjęcia? jeju ja tak uwielbiam angielskie domki

Cytat:
Napisane przez uska000 Pokaż wiadomość
byc moze ta sama taka rozowa buteleczka i pani z brzuszkiem;p mi polecila kuzynka ona ma sklonnosc do rozstepow a smarowala sie tym i nic;p

tak mierzyli jej/jemu ;p przeziernosc karkowa wyszla idealna wiec sie malo nie poplakalm oprocz tego chcieli obwod glowy ale tak wierzgał ze tragedia ale w koncu sie uspokoil i zmierzyl tez bylo ok.. noi co najwaznijesze ruszal nozkami raczkami krecil glowa i tak sie fajnie bujal jak na hamaku i odbijal od sciany macicy nogami jak na trampolinie;p a jak go za dlugo ogladal to sie prezyl z nerwow;p dodalabym filmik ale nie wiem jak;/ jak tz wroci z pracy to moze zgra mi na kompa i postaram sie Ci przeslac uczucie masakra ;p
super, że to badanie już za wami. Ja mam 27.06 i się stresuję a w pt idziemy pierwszy raz do lekarza z polecenia - oby był fajny tylko
Cytat:
Napisane przez Karola_82 Pokaż wiadomość

Ja w pt ide do lekarza po L4 ale bede miec labe do stycznia, pozniej z 2wojka maluchow nie bedzie zmiluj:P
coś ci dolega? musisz leżeć czy pracujesz w stresie/zagrożeniu zdrowia ja siedzę już 4dzień na L4 ale wcale nie jest fajnie, moze dlatego że w bloku, moze dlatego że nie mam kim sie zająć w dzień a może dlatego że z dala od rodzinki... ale mam doła i chyba wolę wrócić do pracy i tam ledwo zipać ale coś robić (od czasu do czasu )
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 09:20   #1585
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez uska000 Pokaż wiadomość
nie wiem czy juz o tym rozmawialyscie bo nie pamietam co czytalam wczoraj a co dopiero 50 stron temu;p ale mam pytanie farbujecie wlosy?? nie wiem co mam robic mam juz odrost na pol glowy wygladam jak uboga krewna;/ i nie wiem lekarz mowi ze smialo po 12 tyg moge ale skolei mojej kolezance inny lekarz powiedzial ze lepiej nie;/ a wy jak robicie?? pytanie glownie do rozjasniajacych wlosy bo takie odrosty widac najszybciej;/
Jeszcze odrosty bym przebolała ale ja mam już siwe włosy Moja ginka się sprzeciwiła farbowaniu, powiedziała, że toksyny przedostają się do organizmu. Powiedziała, że ostatecznie mogę jakiś delikatny szampon położyć ale to się mija z celem bo i tak mi siwych włosów nie pokryje a jeśli nawet, zmyje się po dwóch, trzech myciach,. Więc póki co trochę podcięłam włosy, jest zmiana fryzury Poczekam do końca I trymestru z farbowaniem.
Pozdrawiam

Edytowane przez ch_aga
Czas edycji: 2011-06-15 o 09:21
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 09:30   #1586
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

ja tez mam zakaz farbowania włosów w I trymestrze a z chęcią bym juz je farbła bo odrostu co raz większe
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 09:37   #1587
ewula83
Rozeznanie
 
Avatar ewula83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Opole-Niemcy
Wiadomości: 917
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Wlasnie nie wiem jak jest z tym farbowanie wlosow,ja tez z checia pofarbowalam.Macie teraz troche mniej energii,ja zauwazyla ze jestem bardziej leniwa.Pierwszy trymest konczy sie w 12 tygodniu?
__________________
Filipek juz z nami!!!
ewula83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 09:39   #1588
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez ewula83 Pokaż wiadomość
Wlasnie nie wiem jak jest z tym farbowanie wlosow,ja tez z checia pofarbowalam.Macie teraz troche mniej energii,ja zauwazyla ze jestem bardziej leniwa.Pierwszy trymest konczy sie w 12 tygodniu?
I trymestr trwa jeszcze przez 12 tydzień, czyli od początku 13 leci II trymestr. Jeśli masz np. 12t1d, to liczysz już jako 13 tydzień czyli II trymestr.
Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 09:51   #1589
Karola_82
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 142
Wyślij wiadomość przez MSN do Karola_82
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
coś ci dolega? musisz leżeć czy pracujesz w stresie/zagrożeniu zdrowia ja siedzę już 4dzień na L4 ale wcale nie jest fajnie, moze dlatego że w bloku, moze dlatego że nie mam kim sie zająć w dzień a może dlatego że z dala od rodzinki... ale mam doła i chyba wolę wrócić do pracy i tam ledwo zipać ale coś robić (od czasu do czasu )
generalnoe nic mi nie jest, ale mam kilka waznych powodow:

1. 2letnia coreczka majcia, ktorej chce poswiecic teraz duzo czasu
2. dojezdzam do pracy 30 km, wiec czas + 500 zl na paliwo
3. mam swoj dom z ogrodkiem, wiec cale wakacje z corcia na swiezym powietrzu, jak dla mnie to wystarczajace powody, a w pracy nie ma problemu z l4, wiec czemu nie. W 1wszej ciazy pracowalam do konca 8smego miesiaca, ale mieszkalam jeszcze z tesciami, wiec nie chcialam siedziec w domu, teraz u siebie i z coreczka, wiec nie bede sie nudzic

Cytat:
Napisane przez ewula83 Pokaż wiadomość
Wlasnie nie wiem jak jest z tym farbowanie wlosow,ja tez z checia pofarbowalam.Macie teraz troche mniej energii,ja zauwazyla ze jestem bardziej leniwa.Pierwszy trymest konczy sie w 12 tygodniu?
farbowanie niby nie szkodzi (farba bez amoniaku), z tego co wiem nie poleca sie rozlasnianie. A tak na wszelki wypadek zawsze lekarze mowia zeby wstrzymac sie do konca 2giego trymestru.

ponizej lista, jak przeliczac tygodnie na miesiace ciazy:

Wg książki "W oczekiwaniu na dziecko"

1 miesiąc - 1-4 tygodzień,
2 miesiąc - 5-8 tygodzień,
3 miesiąc - 9-13 tydzień,
4 miesiąc - 14-17 tydzień,
5 miesiąc - 18-22 tydzień,
6 miesiąc - 23-27 tydzień,
7 miesiąc - 28-31 tydzień,
8 miesiąc - 32-35 tydzień,
9 miesiąc - 36-40 tydzień

__________________
Moje dwa M&Msy:
Maja 15.05.2009
Mikołaj 18.12.2011


Dieta (znowu): 178 cm / 64kg
Cel pt. "wakacje w sexy ciele"
do 1.06 - 9 kg (55kg)
Karola_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 09:56   #1590
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

lubię czytać jakieś takie informacje o ciąży, więc wrzucajtakie smaczki jak możesz.wczoraj wieczorem czytaliśmy z mężem księge imion i spodobało na się: Kalina i Zofia.
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.