Seks po jakim czasie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-15, 18:01   #61
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks po jakim czasie?

Mnie bardzo dziwi, jak w XXI w. mozna mowic, ze kobieta jest latwa, bo szybko poszla do lozka z facetem?
To tak jakbym myslala, ze facet jest latwy, bo dal sie poderwac i go tak szybko przelecialam.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 18:47   #62
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Seks po jakim czasie?

Z obecnym partnerem- po pół godziny realnej znajomości. Nie uważam, żeby to było za wcześnie. Była ogromna chemia, wszystko działo się naturalnie i czuliśmy, że właśnie teraz powinniśmy się kochać. Powstrzymywanie się przed czymkolwiek byłoby tworzeniem jakiejś sztucznej, dziwnej sytuacji. Zakochaliśmy się w sobie kilka miesięcy później, ale od początku była jakaś fascynacja, zauroczenie. Nawet mi do głowy nie przyszło, że mógłby uznać mnie za panienkę lekkich obyczajów
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 20:38   #63
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Seks po jakim czasie?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Mnie bardzo dziwi, jak w XXI w. mozna mowic, ze kobieta jest latwa, bo szybko poszla do lozka z facetem?
To tak jakbym myslala, ze facet jest latwy, bo dal sie poderwac i go tak szybko przelecialam.
Jeżeli facet się da to facet też jest łatwy Logiczne

Chociaż są faceci którzy po spędzonej nocy by nie kontynuowali już znajomości.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 21:07   #64
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Seks po jakim czasie?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Mnie bardzo dziwi, jak w XXI w. mozna mowic, ze kobieta jest latwa, bo szybko poszla do lozka z facetem?
To tak jakbym myslala, ze facet jest latwy, bo dal sie poderwac i go tak szybko przelecialam.
właśnie... jak kobieta pójdzie do łóżka z facetem po krótkim czasie to niby jest puszczalska. A jak facet przeleci laskę to co? +20 do szpanu u kumpli i ogólnie "fajny gość"
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 21:12   #65
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Seks po jakim czasie?

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
właśnie... jak kobieta pójdzie do łóżka z facetem po krótkim czasie to niby jest puszczalska. A jak facet przeleci laskę to co? +20 do szpanu u kumpli i ogólnie "fajny gość"
Zależy od środowiska. Tak samo w jednym środowisku kobieta puszczalska będzie miała +10 do za☠☠☠istości a w innym będzie czarną owcą. Identycznie z facetami.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 11:17   #66
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks po jakim czasie?

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Jeżeli facet się da to facet też jest łatwy Logiczne

Chociaż są faceci którzy po spędzonej nocy by nie kontynuowali już znajomości.
Sa tez takie kobiety
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 11:50   #67
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Seks po jakim czasie?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Sa tez takie kobiety
Ja mam na mysli takich facetów co nawet i może ta laska im się podobała, w łóżku była ok. Ale rozgranicza zapchajdziurę od kandydatki na partnerkę.

U kobiet może i też tak jest, chociaż prawdopodobnie dużo rzadziej
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 12:54   #68
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Seks po jakim czasie?

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Ja mam na mysli takich facetów co nawet i może ta laska im się podobała, w łóżku była ok. Ale rozgranicza zapchajdziurę od kandydatki na partnerkę.

U kobiet może i też tak jest, chociaż prawdopodobnie dużo rzadziej
No ale co z tego? Czy kochając się z kimś podpisujemy jakiś cyrograf na obowiązek wejścia w związek? Nie. Chyba nikt zdrowo myślący nie spodziewa się, że seks jest gwarantem czegokolwiek. Piszesz tak, jakby marzeniem każdej kobiety było, za przeproszeniem, uczepienie się jakiegoś kut*sa na stałe i zaciągnięcie przed ołtarz.
Rozumiem, że może Ci przeszkadzać przeszłość seksualna partnerki czy czas, po którym zdecyduje się na seks. Ok. W takiej sytuacji po prostu nie jest to kobieta dla Ciebie. Tylko po co epitety w stylu 'pań lekkich obyczajów', ocenianie kogoś przez pryzmat spraw, które są wyjątkowo osobiste? To tak, jakby nie podobałyby Ci się rudowłose i głosił wszędzie gdzie się da, że to podgatunek kobiet, są brzydkie, niedobre i ogólnie FUJ
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 12:54   #69
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks po jakim czasie?

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Ja mam na mysli takich facetów co nawet i może ta laska im się podobała, w łóżku była ok. Ale rozgranicza zapchajdziurę od kandydatki na partnerkę.

U kobiet może i też tak jest, chociaż prawdopodobnie dużo rzadziej
Wiesz, czasem po prostu mam ochote na jednorazowy wyskok i tyle potem obcuję normalnie z facetem, ale już nie chcę iść z nim do łóżka.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 12:59   #70
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Seks po jakim czasie?

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
No ale co z tego? Czy kochając się z kimś podpisujemy jakiś cyrograf na obowiązek wejścia w związek? Nie. Chyba nikt zdrowo myślący nie spodziewa się, że seks jest gwarantem czegokolwiek. Piszesz tak, jakby marzeniem każdej kobiety było, za przeproszeniem, uczepienie się jakiegoś kut*sa na stałe i zaciągnięcie przed ołtarz.
Rozumiem, że może Ci przeszkadzać przeszłość seksualna partnerki czy czas, po którym zdecyduje się na seks. Ok. W takiej sytuacji po prostu nie jest to kobieta dla Ciebie. Tylko po co epitety w stylu 'pań lekkich obyczajów', ocenianie kogoś przez pryzmat spraw, które są wyjątkowo osobiste? To tak, jakby nie podobałyby Ci się rudowłose i głosił wszędzie gdzie się da, że to podgatunek kobiet, są brzydkie, niedobre i ogólnie FUJ


Nie podobają mi się murzynki i głos azjatek

Nie mówię, że panie lekkich obyczajów to podgatunek kobiet. Przeszkadzałaby mi tylko taka kobieta w związku. W innym wypadku mogłaby być moją koleżanką czy nawet przyjaciółką
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 17:08   #71
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Seks po jakim czasie?

Cytat:
Napisane przez misia00 Pokaż wiadomość
Po jakim czasie wspólnego spotykania poszłyście do łóżka?
Tak po godzinie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-18, 09:50   #72
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Seks po jakim czasie?

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Nie podobają mi się murzynki i głos azjatek

Nie mówię, że panie lekkich obyczajów to podgatunek kobiet. Przeszkadzałaby mi tylko taka kobieta w związku. W innym wypadku mogłaby być moją koleżanką czy nawet przyjaciółką
Tak samo patrzy wiele kobiet (wszak te kobiety, z którymi ty byś nie chciał być spały z jakimiś facetami) i z tymi facetami by nie chciały być dobrze, że w tym rozumowaniu przynajmniej macie (ty i osoby z podobnymi poglądami) jakąś równowagę
.
.
.
.
A może wcale nie, bo chyba kobietom częściej przeszkadza przeszłość faceta niż facetowi przeszłość kobiety

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 22:49   #73
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Seks po jakim czasie?

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
Tak samo patrzy wiele kobiet (wszak te kobiety, z którymi ty byś nie chciał być spały z jakimiś facetami) i z tymi facetami by nie chciały być dobrze, że w tym rozumowaniu przynajmniej macie (ty i osoby z podobnymi poglądami) jakąś równowagę
.
.
.
.
A może wcale nie, bo chyba kobietom częściej przeszkadza przeszłość faceta niż facetowi przeszłość kobiety

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja mieszkam w niewielkim mieście. I jak ktoś dostanie latke to już ma dużo trudniej.

To chyba zależy od przypadku a nie od płci. Ja np. najbardziej bym się obawiał, że okaże się iż ktoś kogo bardzo nie lubię, gardze nim przeleciał moją dziewczyne. O ile samo to, że mogła mieć taki czas "korzystania z życia" bym być może przelknal o tyle takie coś by mi utknelo kością w gardle.

Na szczęście nigdy na taką osobę nie trafiłem i mam nadzieję, że nie trafie.Na szczęście mam intuicję.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 18:09   #74
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Seks po jakim czasie?

Po 3 tygodniach i przyznam, że już ledwo mogłam wytrzymać.
Dla mnie taki optymalny czas to tydzień do dwóch od rozpoczęcia znajomości lub momentu kiedy czuje się, że coś z tego może być.

Dodam, że mam 25 lat (a wtedy 23)
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 11:11   #75
magdarotterdam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 60
Dot.: Seks po jakim czasie?

Najlepiej poczekac z miesiac ,wtedy sprawdzisz czy bedzie czekal czy zostawi cie ,bo chodzi mu tylko o seks.Ja z moim zrobilam po tygodniu(moglismy poczekac dluzej),ale jakos tak wyszlo i jestesmy 2 lata razem.
magdarotterdam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 15:12   #76
jolkas20
Raczkowanie
 
Avatar jolkas20
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 92
Dot.: Seks po jakim czasie?

hmm każdy podchodzi do tej kwestii indywidualnie. Ja osobiście z moim pierwszym chłopakiem poszłam do łóżka po 8 miesiącach znajomości.. a z kolejnym po 4 tygodniach ( z tym że w tym przypadku spotykalismy się codziennie, to była juz nasza druga wspólna noc i ogólnie nasz związek był jak uderzenie pioruna ogarnęła nas totalna namiętność ). Mimo iż te związki nie przetrwały nie żałuję, było cudownie i wiele się nauczyłam
jolkas20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 11:32   #77
ultravioletx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 177
Dot.: Seks po jakim czasie?

Cytat:
Napisane przez misia00 Pokaż wiadomość
Po jakim czasie wspólnego spotykania poszłyście do łóżka?
a ja jeszcze nie byłam ze swoim tz a już mu się oddalam:p od tamtej pory minęło 6 lat odkąd jesteśmy razem i mamy fajna rodzinke a wprzyszłym roku stajemy przed ołtarzem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ultravioletx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 13:14   #78
daga98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 44
Dot.: Seks po jakim czasie?

Seks wtedy kiedy obydwoje mają ochotę - nawet jeżeli będzie to po godzinie znajomości i tyle
daga98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 17:43   #79
domininka
Przyczajenie
 
Avatar domininka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Seks po jakim czasie?

Też jestem za tym, żeby nie wyliczać dokładnie godzin i minut od pierwszej kolacji, za którą zapłaciliście po połowie. Jak chwila przychodzi, to nie warto jej przeciągać, bo konwenanse nakazują nikt nie ukamieniuje przecież
domininka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 21:03   #80
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Seks po jakim czasie?

Cytat:
Napisane przez daga98 Pokaż wiadomość
Seks wtedy kiedy obydwoje mają ochotę - nawet jeżeli będzie to po godzinie znajomości i tyle

nie ma kalendarza dla ludzi "co, gdzie i kiedy nalezy robic"
zwyczajnie - w odpowiednim dla niego czasie
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 22:42   #81
anneee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 13
Dot.: Seks po jakim czasie?

A u mnie zaczęło się od tego, że poprosiłam koleżankę o znalezienie mi kolegi na studniówkę, bo zostałam wystawiona na ostatnią chwilę. No i nasze pierwsze spotkanie było w większym gronie tzw. zapoznawcze; drugie spotkanie dobieranie krawata do sukienki no i trzecie Studniówka. I wiadomo, alkoholu było nie mało
No i jak odwoził nas jego kolega, sama wskoczyłam mojemu partnerowi na kolana i zainicjowałam seks ( sam mi dawał całą noc namiętne buziaczki i nabrałam ochoty na amory ) kolega stał na mrozie i czekał
No i ten "zaliczony" przeze mnie chłopak jest teraz moim mężem i za nami pierwsza rocznica ślubu
W żadnym wypadku nie żałuję tego co zrobiłam. Miałam nie zapomnianą noc a z mojego TŻta do tej pory się śmieję, że łatwy był
anneee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 09:13   #82
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Seks po jakim czasie?

Wtedy, gdy oboje mają na to ochotę. Tyle w temacie.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 11:22   #83
Nikodenizja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 80
Dot.: Seks po jakim czasie?

linaya - doikładnie !
Nikodenizja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-16 12:22:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.