Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-09, 15:52   #3211
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
No cześć, gdzieś ty była jak cię nie było
Widzę że też szykujesz się do farbowania, my tu w większości planujemy farbowanie na 20 takie zbiorowe forumowe walki z odrostami
kupilam dzis farbe i nie wiem czy wytrzymam tak dlugo hehe
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 15:56   #3212
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
Ja zakupiłam farbę LondaColor professional 12/0 Specjalny blond z woda 9%. Robie za dwa dni jak się włosy stłuszczą trochę ;p

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Bbaka w sklepie powiedziała ze się naklada w proporcjach 1:1, a na ulotce napisale ze na specjalne blondy nakłada się 1:2 z czego 1 to farba a 2 to oxydant. I sama już nie wiem. Ale chyba posłucham ulotki. Jak myslisz Bunny?
ja bym zrobila tak jak w ulotce napisali bo nie zawsze panie sprzadawczynie wiedza
ale niech sie wypowie blond bunny

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
kupilam dzis farbe i nie wiem czy wytrzymam tak dlugo hehe
bedziesz robic ta sama co ja
wiec chetnie zobacze przed swoim farbowaniem jak Ci wyszlo hehe
ale ja na pewno do 20 nie wytrzymam
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 15:58   #3213
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja bym zrobila tak jak w ulotce napisali bo nie zawsze panie sprzadawczynie wiedza
ale niech sie wypowie blond bunny



bedziesz robic ta sama co ja
wiec chetnie zobacze przed swoim farbowaniem jak Ci wyszlo hehe
ale ja na pewno do 20 nie wytrzymam
tez robisz londą 12/9?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 16:00   #3214
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tez robisz londą 12/9?


juz od tygodnia czeka w szufladzie
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 16:08   #3215
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość


juz od tygodnia czeka w szufladzie
ok jesli zrobie pierwsza to sie pochwalę
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 16:09   #3216
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Lifunia zawsze stosuj sie do ulotki- ulotka to świętość.

Ewcia wyrzucasz utleniacz z farby a dajesz tego podmienionego tyle samo co oryginalnie i koniec.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 17:18   #3217
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Uffff watek nadrobiony.Matko ale skrobiecie.Musze sobie dobrać do umowy internet do tel.Czasami siedzę w pracy i się nudzę to mogla bym się do was przyłączać no i nadrabiania mniej by było.

Mysia
nic nie chce mówić ale CZY NIE MÓWIŁAM!!!!!
No teraz to nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem zabieraj się za szorowanie łepetynki i pomalujesz się tuz przed świętami.

Kochaneczka
Bardzo fajny makijaż ja to bym zrobiła kocie oczy u Ciebie.Powieki odpowiednie i brwi również idealnie podniesione.Wiadomo nie muszą być w ciemnych odcieniach.Mozna zrobić w tonacji brązów i brązów lub kolorów- fiolet do Ciebie pasuje.Pokombinuj coś.Jak na moje oko to brakuje Ci kolorów.Cos w tym kierunku.


Ewcia
Ale chyba pochwalisz się efektami po tym eksperymencie co???


A ja dziś sobie zrobiłam taki piękny makijaż do pracy.Najbardziej jestem zadowolona z oczu,roztarłam 4 kolory od różo (fuksji), fioletu ,szarości i bybe różo.No ale i tak nie mogę zrobić foto bo już nie będzie widać.Uwielbiam się tak bawić.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-12-09 o 17:19
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 17:35   #3218
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cześc,ja chyba też nie doczekam sie do 20 już mnie kusi musze wytrwac zeby piekne mieć na świeta chociaz w świeta pracuje mam 3 nocki.Mysle czy dac syoss czy zaryzykować z inna farbka ale pewnie zeby uzyskac jednolity kolor to najlepiej uzywac jednej tej samej.SNOW co do rekawiczek to mała znalazła wiec wielkie dzieki.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 18:00   #3219
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
Ja zakupiłam farbę LondaColor professional 12/0 Specjalny blond z woda 9%. Robie za dwa dni jak się włosy stłuszczą trochę ;p

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Bbaka w sklepie powiedziała ze się naklada w proporcjach 1:1, a na ulotce napisale ze na specjalne blondy nakłada się 1:2 z czego 1 to farba a 2 to oxydant. I sama już nie wiem. Ale chyba posłucham ulotki. Jak myslisz Bunny?
Rób wg ulotki mi pani w sklepie powiedziała, że mam kupić wodę 3% ewentualnie 6 do super jasnego blondu, gdzie producent zalecał 12%

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Ja nie wytrwam z wami do 20 korci mnie, żeby zrobić jutro, ale chyba wytrzymam do przyszłego piątku (w sobotę 18 mam imprezę i nie mogę iść z odrostami )
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 18:15   #3220
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Jak bedziecie tyle skrobac to przestane Was nadrabiac i tyle Zdazylam przy okazji zjesc obiad, wypic pokrzywe, herbate a teraz batonika z tego stresu

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Mysia tragedii nie ma, zdjęcia nie są super, ale może się wypłucze, jednak złote to to nie jest, może na półce stało koło złotego ciekawe jak sie bedzie zachowywać, ale tak jak wczesniej pisałam wszyscy co próbowali z moich znajomych tej pianki nie są z niej zadowoleni.

Dziewczyny pomóżcie

Mam dziwne pytanie ale co tam
Jakbyście były 3 letnim chłopcem, kochanym urwiskiem i chrześniakiem mojego tż to co byście wolały dostać na prezent http://allegro.pl/duze-bmw-23cm-r-c-...347398130.html czy może http://allegro.pl/robot-super-megatr...342469089.html
kurcze zabrałam się za robienie prezentów ale mam dylemat, a mój tż śpi po nocce i zawsze mi mówi, że co ja wybiorę to Kacperek na pewno się ucieszy, z resztą do tej pory tak było
No ale jak możecie to pomóżcie
Robot

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

Dziewczyny!!!
Mały sukces Wychodzę z Lolką od 2 dni tylko 4x dziennie
brawo

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewczynki, jestem wściekła! bo to wcale nie jest nawet jansy blond! juz pomijam fakt że to raczej popielaty odcien.. Teraz codziennie będzie szorowanie i nie wiem. Trudno. Juz tak pojade. Ale do dupy jest.

Przepraszam za jakosc zdjęc. Niestety kamerka mi sieje w połmroku. Spróbuje cos jeszcze dodac, ale juz zwiazałam włosy, bo nie moge na nie patrzec.

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

trzymałam 30 minut od początku nakładania, a od zakonczenia nakładania 25 minut, czyli własciwie tyle ile zalecali.

18 juz jade do rodziny. Został mi tydzien na poprawki..

---
kucyk to juz w ogole popielaty ... będe płakac!!!
Mysia noo masz popielaty odcien jak nic Ale glowa do gory na pewno sie wyplucze Jak bedziesz myc wloski to nawet pochodz tak ze spienionym szamponem z 10min, ja tak robilam po garnierach i pomagalo

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
marejta moj synek ma 3 i pol roczku i szczerze zadnej z tych zabawek bym mu nie kupila dlatego ze nie sa edukacyjne a w takim wieku dziecko jest ciekawe swiata majsterkowania skladania ....jesli juz to wybralabym tego robota bo samochodziki zazwyczaj szybko laduja w kacie a robot ma jak widze kilka funkcji
my np kupujemy naszemu cos takiego http://allegro.pl/laptop-kubus-pucha...341577835.html oraz jakas serie z klockow Lego jeszcze nie mozemy zdecydowac jaka bo tego tyle jest
A ja mojej siostrzyczce (konczy 5 lat w swieta) kupilam mate do tanczenia i zestaw karaoke Bedzie kreatywnie
W zeszlym roku dostala lego duplo ze zwierzakami i czyms tam jeszcze, pobawila sie tydzien i poszlo w zapomnienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ale śliczne stawiam, że to piwko bunny postawisz




Tak, w stresujących On jest fanatykiem footbal', więc dla niego każda rozgrywka to jakiś stres
Chipsy jak jemy to on poje może z 10/20 i reszte ja musze wcinać za paluszkami i orzeszkami to niezbyt przepada. Nie wiem, może mu popieprze paluchy to sie oduczy
dokaldnie tak jak moj tylko moj nie obgryza paznokci tylko pochlania chipsy

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mam pytanie do PSIAREK.
jak często kąpiecie swoje psy?
Bo Ja to bym Lolkę kąpała nadal co 2 tyg. ale nie wiem czy jej nie zaszkodzę A jest kłopot bo linieje na potegę, nie mam jak jej wyczesywać bo sierść krótka taka 5cm i wszędzie kłaki. A jak wykąpię to sporo kłaków zmyję.
Dajcie jakieś rady bo tż mi już fochy urządza ze kłaki są wszędzie

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

mysia ale jak deluxa to miodowego.
bo migdalowy wychodzi zółty a żółty plus szary da ci brudny błotnisty
starczy kapac 3 razy w roku

[QUOTE=caskada;23659057]a ja jestem dzis happy z wlosow mimo ze latalam rano po miescie juz to wlosy sa w dobrej formieco prezentuje ponizej...strasznie sie kreca i chyba musze wyprostowac zeby poznac jaka mam dlugosc faktyczna
malajko 3a wyglada dokladnie jak u mnie na foto nizej typowa jak to nazywaja na zakreconym watku shakirka/QUOTE]

sliczne kreciolki ale ja wole Cie w falach

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
cascada śliczne masz włosy i kręcone i proste. I kolor extra!

Dziewczyny nie wytrzymałam i ją wykąpałam
Wkur*%! się jak nie wiem... kłaki syfon z wanny mi zapchały tyle ich było i musiałam wszystko rozkręcać i pazurkami wydłubywać
Cholera jasna! Kiedy ona przestanie tak linieć ?! A jak sie drapie to jak sie przyjrzy to aż taka kupka kłaków rośnie
Masakra jakaś. Taki mały pies a tyle futra. To królica i koty mi tak nigdy nie kłaczyły jak ona...
Marejta i paulcia ja ją kąpię co 2 tyg. bo właśnie wtedy zaczyna śmierdzieć Tak to tylko łapki opłuczę jak błoto bardzo.
A spotkałam sie z róznymi opiniami wetów- jedni mówią nie kąpac wcale a inni że kapac gdy trzeba, bo szampony sa dobre jakościowo i krzywdy nie robią. Tylko na dwór nie wychodzić aż nie wyschnie.
To ja już nie wiem.
A czego używacie jako zabezpieczenia przed pchłami? Obroży? kropelek?
ja chodze do weta i wciera jej kropelki w kark one dzialaja ok 3 miesiecy.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
w wiekszosci przypadkow dziewczyny nie lubia swoich kreconych wlosow bo poprostu nie umieja o nie dbac a trzeba poswiecic na to sporo czasu
latwizna jest prostowanie ktore zawsze sie uda przeciez tez kiedys prostowalam narazie nie robie tego ale na wielkie wyjscie moze na sylwka kto wie czy nie wyprostuje
ja teraz juz umialabym dbac o swoje falki ale nie chce bo po prostu nie kazdemu pasuja wole sie w prostych choc jak juz bede miala 60cm to pocwicze z tymi falami bo na tak dlugich wlosach bardzo mi sie podobaja

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Cześc,ja chyba też nie doczekam sie do 20 już mnie kusi musze wytrwac zeby piekne mieć na świeta chociaz w świeta pracuje mam 3 nocki.Mysle czy dac syoss czy zaryzykować z inna farbka ale pewnie zeby uzyskac jednolity kolor to najlepiej uzywac jednej tej samej.SNOW co do rekawiczek to mała znalazła wiec wielkie dzieki.
ok nie ma sprawy to sie ciesze ze sie znalazly



Kochaneczka bardzo ladny maijaz Sliczne kocie oko
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 18:28   #3221
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

snowhitee a ten zestaw do karaoke i mate to zamowilas przez internet czy kupilas gdzies?
Tez bym swojej kupiła
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 18:45   #3222
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

snowhitee ale pieknie odpisalas wszystkim
ja juz uciekam do swoich mezczyzn dobranoc ( a wy pewnie bedziecie znow pisac i pisac do rana)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 18:52   #3223
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee a ten zestaw do karaoke i mate to zamowilas przez internet czy kupilas gdzies?
Tez bym swojej kupiła
na all bo jednak taniej wyszlo podaje linki :
http://allegro.pl/agatka-mikrofon-x2...321830781.html
http://allegro.pl/agatka-mata-do-tan...355497698.html Oczywiscie jeden prezent ode mnie a jeden TZ zasponsorowal
A Twoja siostra ile ma lat?

To jeszcze jest mega http://allegro.pl/toaletka-z-magiczn...326336941.html


Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
snowhitee ale pieknie odpisalas wszystkim
ja juz uciekam do swoich mezczyzn dobranoc ( a wy pewnie bedziecie znow pisac i pisac do rana)
no udalo sie jakos
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 19:05   #3224
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

jak juz piszemy tak o rodzince to ja mam po mojej małej świetne spodenki rurki z H&M może bys chciała do siostry są jak nówki,moja jest mozna powiedziec takim klopsikiem i bardzo mało nosiła moze 5 razy dlatego ze jej były ciasne a wiadomo jak rurki wąziutkie,kupiłam je bo na maxa mi sie podobały świetne sa,jak zreszta wszystkie ciuszki w h&mie.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 19:09   #3225
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Matko ile naskorbałyście - czytałam was ze 40 minut

Kurtka oddana uff - bez męża by się pewnie nie udało - bo babka chciała się wykpić - ale zarzucił kilka paragrafów i nie miała wyjścia

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Yattamanka ale Ci włoski urosły
a tak serio, to rzeczywiście z kolorkiem trafiłaś w rozpuszczonych widać, które Twoje, które doczepione, ale Dziewczyny dobrze radziły - wyprostuj swoje lub podkręć troszke clipy w plecionce też fajnie za tą kase bomba

EDIT:
Dziewczynki, takie długaśne swoje wyhodowałam sorki za jakość, ale robione telefonem w pracy
Prawda ? Aż sama sie nie mogę nadziwić jakiego miałam farta
A paznokietki to miałam coś w podobie niedawno - może odrobinkę dłuższe ale opiłowałam bo przeszkadzały - nigdy dłuższych nie miałam bo zawsze mi przeszkadzają - a to w sprzątaniu a to w pracy

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Yatta, niestety prawo w Polsce jest takie, że jesli sklep nie przyjmuje zwrotów, to nie. To zalezy od sklepu. Natomiast reklamacje uznac muszą, bo towar wadliwy bezwglednie podlega reklamacji, a jak cos to Rzecznika praw konsumenta. Wystarczy, ze wspomnis zo nim, to zaraz Ci wymienią.
No u nas to masakra jest - powieszą sobie jakieś kartki, że reklamacji nie uznają albo wmawiają ludziom, że nie można oddać - a ludzie biedni nieświadomi i co zrobić :/

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Myślałam, ze będzie ciepło, złoto a jest jakos tak burawo - ale dam kolorkowi tydzien na rozwinięcie.
Jestem niezadowolona. Nawet troche zła, bo chciałam na świeta łądnie wygladac.. oby mi sie to spłukało!!! Nie wiem co to ma wspólnego ze złotem
Ło mamo - jak zobaczyłam kolor z pudełka i to co Ci wyszło to po prostu Szok.. Strasznie ciemno - jak to możliwe :/ Ale.. nie bój nic - szykuj nizoral i szoruj. Za kilka dni będziesz nam się chwalić jak to ładnie schodzi

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!
Mały sukces Wychodzę z Lolką od 2 dni tylko 4x dziennie
Gratulacje dla Ciebie za cierpliwość i dla Loli za to że taka pojętna

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dziękuję bunny Staram się o nie dbać. Paznokcie m.in. są wizytówką kobiety, więc muszą jakoś wyglądać moim zdaniem

A najbardziej to mnie drażni jak TŻ podczas meczu jedzie z koksem i obgryza..wrrr. Macie może jakieś sposoby, aby oduczyć od tego nawyku?
Też tak uważam. Czasem jak widzę kobiety z poobgryzanymi paznokciami, albo z lakierem który pewnie trzyma już z m-c to się zastanawiam jak tak można i czy jej nie przeszkadza

Mój mąż tez obgryza I ja nie mogę go tego oduczyć - na początku próbowałam - ale ile można

Są specjalne preparaty - którymi smaruje się skórki, jest ohydnie gorzki. Ale może nie pomóc - miałam taką hardcorową koleżankę której nawet to nie przeszkadzało

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
fajna fryzurka
szkoda ze ja nie mam cierpliwosci i nawet normalnego dobieranego nie moge sie nauczyc
Ja dobieranego umiem - ale to komuś, a sobie nie potrafiłabym zrobić

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mam pytanie do PSIAREK.
jak często kąpiecie swoje psy?
Bo Ja to bym Lolkę kąpała nadal co 2 tyg. ale nie wiem czy jej nie zaszkodzę A jest kłopot bo linieje na potegę, nie mam jak jej wyczesywać bo sierść krótka taka 5cm i wszędzie kłaki. A jak wykąpię to sporo kłaków zmyję.
Dajcie jakieś rady bo tż mi już fochy urządza ze kłaki są wszędzie
Bunny kochana - to zdecydowanie za często. Mój staruszek ma już 12 lat (zaraz będzie 13) i miałam styczność z różnymi weterynarzami i wszyscy zgodnie twierdzili, że pies ma swój płaszcz ochronny i myjąc go pozbawiasz go tej ochrony więc kąpiel tak ale nie za często. Ja zimą, późną jesienią i wczesną wiosną nie kąpię w ogóle. Latem częściej ale to latem to zawsze się w czymś wytarza i trzeba co i rusz go ganiać i myć

Co do kłaków - no nie ma przebacz - taka pora roku
Ja odkurzam codziennie - inaczej utonęlibyśmy w jego sierści - później jak z odkurzacza się wyjmuje to można by tym poduszki wypychać

Może jak go myjesz to zakładaj w spływie takie siateczki jak w kuchni się zakłada to wtedy włoski będą się na tym zatrzymywać i łatwiej.
No i szczotkowanie - szczotkowanie i jeszcze raz szczotkowanie. Ja swojego godzinami mogę czesać a sierść - jak niekończąca się opowieść. Ale dzięki wyczesywaniu tego misia, mniej będzie tego na podłodze

A co do problemów z pchłami i kleszczami. Stosowaliśmy raz obrożę - ale mnie ona śmierdzi a i średnio też działa według mnie. U nas najlepiej sprawdzają się kropelki - Frontline. Wpuszcza się je w miejscach takich gdzie pies nie jest w stanie się polizać - czyli kark, kręgosłup gdzieś na początku - a to już samo się po skórze rozejdzie
Pcheł to ja już nie widziałam chocho, a kleszcze nawet jak jakiś się złapie to wysycha i sam wypada

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Żeby sierść nie zostawała na ubraniach, polecam kule piorące do bębna pralki. A z innych powierzchni, np koc czy kanapa, ja ściągam taśmą. Kupujesz zwykłą szeroką taśmę klejącą i przyciskasz do powierzchni, odklejasz i przyklejasz jeszcze raz obok. Coś jak depilacja woskiem, hehe Sprawdzony sposób, który podpowiedzili mi właściciele husky - najbardziej upierdliwej pod względem kłaków rasy.
Ojej świetne Dobrze wiedzieć

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!!
Wkońcu kupiłam syoss'a 9-5 i wodę 12% tylko teraz potrzebuję wskazówek jak to zmieszac i ile czego?
czekam dziewczyny, mam nadzieję, że odpowiecie
Zamiast wody tej z pudełka dajesz taką samą jej ilość ale tej 12%.

Pochwal się koniecznie jak wyszło

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A ja dziś sobie zrobiłam taki piękny makijaż do pracy.Najbardziej jestem zadowolona z oczu,roztarłam 4 kolory od różo (fuksji), fioletu ,szarości i bybe różo.No ale i tak nie mogę zrobić foto bo już nie będzie widać.Uwielbiam się tak bawić.
Ojej szkoda. Następnym razem koniecznie zrób zdjęcie i się pochwal


Tyle pisałyście, że jak odpisywałam to mi się wiadomość nie chciała zmieścić

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-09 o 19:13
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 19:19   #3226
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
jak juz piszemy tak o rodzince to ja mam po mojej małej świetne spodenki rurki z H&M może bys chciała do siostry są jak nówki,moja jest mozna powiedziec takim klopsikiem i bardzo mało nosiła moze 5 razy dlatego ze jej były ciasne a wiadomo jak rurki wąziutkie,kupiłam je bo na maxa mi sie podobały świetne sa,jak zreszta wszystkie ciuszki w h&mie.
to do mnie bylo? jezeli tak to dziekuje bardzo odezwe sie w razie czego ale na razie to szafa Gabi peka w szfach komus innemu na pewno bardziej by sie przydaly, moja mama ma manie kupowania ubran siostrze w efekcie czego szafa sie jej nie domyka
Czasem to jej zazdroszcze, tez bym chciala tyle ciuszkow dostawac

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Matko ile naskorbałyście - czytałam was ze 40 minut

Kurtka oddana uff - bez męża by się pewnie nie udało - bo babka chciała się wykpić - ale zarzucił kilka paragrafów i nie miała wyjścia



Prawda ? Aż sama sie nie mogę nadziwić jakiego miałam farta
A paznokietki to miałam coś w podobie niedawno - może odrobinkę dłuższe ale opiłowałam bo przeszkadzały - nigdy dłuższych nie miałam bo zawsze mi przeszkadzają - a to w sprzątaniu a to w pracy



No u nas to masakra jest - powieszą sobie jakieś kartki, że reklamacji nie uznają albo wmawiają ludziom, że nie można oddać - a ludzie biedni nieświadomi i co zrobić :/



Ło mamo - jak zobaczyłam kolor z pudełka i to co Ci wyszło to po prostu Szok.. Strasznie ciemno - jak to możliwe :/ Ale.. nie bój nic - szykuj nizoral i szoruj. Za kilka dni będziesz nam się chwalić jak to ładnie schodzi



Gratulacje dla Ciebie za cierpliwość i dla Loli za to że taka pojętna



Też tak uważam. Czasem jak widzę kobiety z poobgryzanymi paznokciami, albo z lakierem który pewnie trzyma już z m-c to się zastanawiam jak tak można i czy jej nie przeszkadza

Mój mąż tez obgryza I ja nie mogę go tego oduczyć - na początku próbowałam - ale ile można

Są specjalne preparaty - którymi smaruje się skórki, jest ohydnie gorzki. Ale może nie pomóc - miałam taką hardcorową koleżankę której nawet to nie przeszkadzało



Ja dobieranego umiem - ale to komuś, a sobie nie potrafiłabym zrobić



Bunny kochana - to zdecydowanie za często. Mój staruszek ma już 12 lat (zaraz będzie 13) i miałam styczność z różnymi weterynarzami i wszyscy zgodnie twierdzili, że pies ma swój płaszcz ochronny i myjąc go pozbawiasz go tej ochrony więc kąpiel tak ale nie za często. Ja zimą, późną jesienią i wczesną wiosną nie kąpię w ogóle. Latem częściej ale to latem to zawsze się w czymś wytarza i trzeba co i rusz go ganiać i myć

Co do kłaków - no nie ma przebacz - taka pora roku
Ja odkurzam codziennie - inaczej utonęlibyśmy w jego sierści - później jak z odkurzacza się wyjmuje to można by tym poduszki wypychać

Może jak go myjesz to zakładaj w spływie takie siateczki jak w kuchni się zakłada to wtedy włoski będą się na tym zatrzymywać i łatwiej.
No i szczotkowanie - szczotkowanie i jeszcze raz szczotkowanie. Ja swojego godzinami mogę czesać a sierść - jak niekończąca się opowieść. Ale dzięki wyczesywaniu tego misia, mniej będzie tego na podłodze

A co do problemów z pchłami i kleszczami. Stosowaliśmy raz obrożę - ale mnie ona śmierdzi a i średnio też działa według mnie. U nas najlepiej sprawdzają się kropelki - Frontline. Wpuszcza się je w miejscach takich gdzie pies nie jest w stanie się polizać - czyli kark, kręgosłup gdzieś na początku - a to już samo się po skórze rozejdzie
Pcheł to ja już nie widziałam chocho, a kleszcze nawet jak jakiś się złapie to wysycha i sam wypada



Ojej świetne Dobrze wiedzieć



Zamiast wody tej z pudełka dajesz taką samą jej ilość ale tej 12%.

Pochwal się koniecznie jak wyszło



Ojej szkoda. Następnym razem koniecznie zrób zdjęcie i się pochwal


Tyle pisałyście, że jak odpisywałam to mi się wiadomość nie chciała zmieścić
To dobrze, ze udalo sie oddac. Kupilas juz jakas inna?


Kasia zapomnialam jeszcze Tobie odpisac, dziekuje bardzo za glos A Twoje wlosy po castingu wygladaja bardzo ladnie, jak dla mnie to kolor jak na pudelku, dokladnie taki perlowy i chlodny

Enchanted ja tez mam swoje naturalki takiej dlugosci jak Ty i tez dbam o nie jak szalona bo co jak co ale dlonie i paznokcie u kobiety sa na rowni wazne jak wlosy A moj ulubiony kolor tej zimy to szary golden rose i teraz jeszcze fioletowy taki ciemny z sensique
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 19:33   #3227
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
To dobrze, ze udalo sie oddac. Kupilas juz jakas inna?
Niestety :/ A tu mroźna zima idzie i śniegi
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 19:43   #3228
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Yattamanka
OOoo to bardzo się ciesze ze udało Ci się oddać kurtkę.To fajnie ze wszystko się dobrze skończyło.A w tej kurtce to nich sobie pani sprzedawczyni sama teraz chodzi.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 20:02   #3229
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Ale mnie Bunny nastraszyłaś tym popaleniem głowy A tak się napaliłam na tę Chi. Na ale trudno, w takim razie nie będę ryzykować. To pozostaje mi albo dekolor Eclair Loreala, albo pasemka u fryzjera. Ale mam taką ochotę w domu coś pokombinować - uwielbiam! A już rok tylko u fryzjera włosy farbuję...
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 21:02   #3230
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cześć dziewczyny Chciałam Wam zdać raport ze skandynawskiego blondu palette. Po prostu %*^&*%(%&^$$#(*( !!!!!!!! KURCZAK KURCZAK I JESZCZE RAZ KURCZAK!! A fee! Nigdy więcej tego!!

Planuje powrócić do Garniera, ale chciałam zapytać, czy w odcieniach super rozjaśniających, chodzi mi głównie o:
- nutrisse 101
-100% color XL1
-belle color 111
-naturals 111
czy można zmienić tam wodę na 12% ? Bo o ile mi się kojarzy, tam jest chyba 9% albo 6% i ew. gdyby można było zmienić, czy farbę trzeba trzymać krócej? Czy lepiej nie zmieniać wody?
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 21:03   #3231
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no ja farbuje co 3tyg nie chce czekac dluzej bo nie lubie chodzic z odrostem i dalej ta 10.13 excell ja mam teraz kolor chlodny ze zlocistym polyskiem a Ty typowy chlodny popielaty chyba, tak to widze u siebie przynajmniej
aaa no tak rozumiem a ile masz cm odrost po tych 3 tyg.? Wloski masz przeboskie!! kolor cudny! długosc tez!! wymarzona wręcz! no i takie zdrowe masz te wloski!! zazdroszcze! a jak sadzisz w jaki sposob moglabym osiagnac taki kolorek jak Twoj?
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Kochaneczka, bardzo ładnie wyglądasz w tym kolorku!! naprawdemakijaż na tych drugich zdjęciach super Ci pasuje, mocniejszy hmm..ewentualnie w szarościach a powiedz jakiego podkładu używasz bo dostrzegam w nim żółtawe pigmenty jak lubie
dziękuję tak lubie szarosci i czesto dosc maluje a podklad obecnie mam Max Factor Lasting Performance odcien 105 soft beige. Jest troche ciemniejszy od mojej cery ale bardzo ladnie się wtapia
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Kochaneczka masz piekne wlosy i piekny kolor
dziękuję!!!
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kochaneczka bardzo ladnie Ci odrost rozjasnilo, wg.mnie nie kombinuj juz, naprawde ladnie wygladasz
dziękuę równiez no narazie chyba zostanę przy tej farbce.. choc juz mam ochote na zmiane.. tej juz 2 razy uzylam hehe:P
Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
kochaneczka prosze ładnie wklej jeszcze raz zdjęcie swoich naturalnych włosków, bo zniknęło z wątku, a chciałabym jeszcze raz zobaczyć
Kochana, edytowalam swoj post na stronie 99 i tam są wloski moje naturalne pokazane na ostatnim foto
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 21:08   #3232
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

no ja robię próbe na pasemku moeje londy 12/0 z woda 9%

używała kiedyś któraś z was tych farb profesjonalnych?


kochaneczka ok ok już patrze


Edit: no to chyba masz jaśniejsze od moich :P
Te blondy z matrixa z poziomy 11A to są rozjaśniające tak?
Może dlatego mi zwykły matrix 9N nie chwycił, bo potrzebuje mocniejszego rozjaśnienia hmm


Chociaż chyba troszkę chwycił, na zdjęciu mój 20 dniowy odrost (mokre włosy dlatego widać taką różnicę, na suchych jest prawie niezauważalna)

Zobaczymy jak bedzie z moja rozjaśniającą londą :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrost.jpg (25,3 KB, 21 załadowań)
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?

Edytowane przez LifUnia
Czas edycji: 2010-12-09 o 21:14
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 21:32   #3233
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

snowhitee moja Siostra ma 6 lat
Swietna ta mata
Przejde się do sklepu, ciekawe czy sprzedaja czy tylko na Allegro
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 21:33   #3234
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
jak dla mnie super
dzięki
Cytat:
Napisane przez mysiapysia28 Pokaż wiadomość
Bardzo ladny makijaz
dziękuję
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
super makijaz
dziękuję!
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Kochaneczka no super kolor wyszedł bez zarzutu ja uważam, że taki makijaż masuje Ci jak najbardziej
fajnie ze sie podoba dziękuję
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kochaneczka makijaż super tylko zarzuciłabym na usta delikatny rózowy blyszczyk lub pomadke nawilżajacą.
Co do włosów- jesli szykujesz sie na zapuszczanie, to poproś o docięcie przodu do tyłu i podciecie o 1 cm. Grzywkę mozesz zrobić taką cieższą na bok ale nie koniecznie, bo w tej też jest bardzo fajnie.
bunny dziękuję mialam pomadke ochronna tylko ja zawsze ją nakladam przed wyjsciem na dwor. Tak szykuje sie na zapuszczanie wloskow dlatego wlasnie mysle zeby jakos wyrownac troszke ten przod.. no moze przed swietami sie zdecyduje..
Chcialam sie pochwalic ze teraz wloski myje co 2 dzien i jest dobrze. Narazie szamponu nie kupilam tego babydream ale uzywam Isana Med bo on delikatny. mam nadzieje ze kolor sie nie wyplucze. Do drugiego mycia przewaznie szampon fioletowy. Czy moge go stosowac przy kazdym myciu? czy to cos zaszkodzi?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 21:44   #3235
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yattamanka
OOoo to bardzo się ciesze ze udało Ci się oddać kurtkę.To fajnie ze wszystko się dobrze skończyło.A w tej kurtce to nich sobie pani sprzedawczyni sama teraz chodzi.
Jak sprawdzała czy kurtka nie jest brudna to sama nią szorowała po podłodze
Też się cieszę. No ale muszę dalej polować na kurtkę

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
no ja robię próbe na pasemku moeje londy 12/0 z woda 9%

używała kiedyś któraś z was tych farb profesjonalnych?
Ifrit używała profesjonalnej londy - wrzucała też zdjęcia w tym wątku

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Chcialam sie pochwalic ze teraz wloski myje co 2 dzien i jest dobrze. Narazie szamponu nie kupilam tego babydream ale uzywam Isana Med bo on delikatny. mam nadzieje ze kolor sie nie wyplucze. Do drugiego mycia przewaznie szampon fioletowy. Czy moge go stosowac przy kazdym myciu? czy to cos zaszkodzi?
Gdzieś kiedyś słyszałam, że wysusza. Choć nie wiem jak to możliwe bo sama stosowałam go co mycie kiedy miałam marchewkę i nie zauważyłam wysuszenia. Teraz jak mam takie jaśniutkie już go nie stosuję
Ale szczerze myślę, że tak jak teraz stosujesz co drugie mycie jest optymalnie, bo jakbyś stosowała co mycie to kolor może się zrobić nijaki - chociaż możesz spróbować i zobaczyć jak będzie to wyglądało przy każdorazowym myciu - przecież to się i tak wypłucze

Nie wiem jaki makijaż - boże piszecie jak szalone gdzieś mi musiało umknąć


Dziewczynki chyba wrócę do pharmacerisa, tak mi jakoś wolno teraz te włosy rosną. Zastanawiam się też nad seboradinem - ale nie wiem nie używałam więc nie wiem a Pharmaceris pewniak. Ma któraś z was porównanie??

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-09 o 21:45
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 21:47   #3236
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

ale zniknęły wszystkie zdjęcia, a ja już niepamiętam
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?

Edytowane przez LifUnia
Czas edycji: 2010-12-09 o 21:52
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 21:49   #3237
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Chciałam Wam zdać raport ze skandynawskiego blondu palette. Po prostu %*^&*%(%&^$$#(*( !!!!!!!! KURCZAK KURCZAK I JESZCZE RAZ KURCZAK!! A fee! Nigdy więcej tego!!

Planuje powrócić do Garniera, ale chciałam zapytać, czy w odcieniach super rozjaśniających, chodzi mi głównie o:
- nutrisse 101
-100% color XL1
-belle color 111
-naturals 111
czy można zmienić tam wodę na 12% ? Bo o ile mi się kojarzy, tam jest chyba 9% albo 6% i ew. gdyby można było zmienić, czy farbę trzeba trzymać krócej? Czy lepiej nie zmieniać wody?
Widzisz, to wszystko zależy od wyjściowego naturalnego koloru. Ja robię i mam prawie białe Teraz jak masz kurczaka to nałóż na to jakąś delikatną farbę z kolorem docelowym jaki chciałabyś uzyskać na same odrosty - czyli tego kurczaka i potem pod koniec farbowania delikatnie zwilż głowę pomasuj (jak szamponem) i potrzymaj jeszcze z 5-10 minut żeby kolor był równy i spłucz.

Co do następnego razu - Palette jest najsilniejsza bo ma proszek rozjaśniający - nawet zamieniając wodę na 12% nie uzyskasz takiego rozjaśnienia jak z proszkiem
Ale jeśli bardzo chcesz się sama przekonać to jak najbardziej możesz zamienić wodę na 12% tylko pamiętaj zachować proporcje jakie są napisane w ulotce
Powodzenia, a tymczasem wrzucaj zdjęcie kurczaka

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
no wlasnie wiem że ifrit farbowała, ale zniknęły wszystkie zdjęcia, a ja już niepamiętam
Ja gdzieś mam zaraz Ci wrzucę mam nadzieję, że ifrit się na mnie nie pogniewa
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 21:52   #3238
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

ok czkeam

napis zjeszcze jaka farba tzn jaki numerek i jaka woda jesli posiadasz takie informacje:P
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 21:54   #3239
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
ok czkeam

napis zjeszcze jaka farba tzn jaki numerek i jaka woda jesli posiadasz takie informacje:P
Znalazłam

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=263
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8_1.jpg (29,6 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12_89.jpg (28,7 KB, 107 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-09 o 21:55
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 21:55   #3240
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!!
Wkońcu kupiłam syoss'a 9-5 i wodę 12% tylko teraz potrzebuję wskazówek jak to zmieszac i ile czego??
czekam dziewczyny, mam nadzieję, że odpowiecie
Ale odrost musiałaś wyhodować prawie dwumiesięczny ja ostatnio też miałam giganta Farbuj kochana jak Dziewczyny mówiły i chwal się


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A ja dziś sobie zrobiłam taki piękny makijaż do pracy.Najbardziej jestem zadowolona z oczu,roztarłam 4 kolory od różo (fuksji), fioletu ,szarości i bybe różo.No ale i tak nie mogę zrobić foto bo już nie będzie widać.Uwielbiam się tak bawić.
Musiało wyjść pięknie, lubie takie kolorki Następnym razem to zrób sesje okom i wrzuć nam, abyśmy się napatrzyły


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
na all bo jednak taniej wyszlo podaje linki :
http://allegro.pl/agatka-mikrofon-x2...321830781.html
http://allegro.pl/agatka-mata-do-tan...355497698.html Oczywiscie jeden prezent ode mnie a jeden TZ zasponsorowal
A Twoja siostra ile ma lat?

To jeszcze jest mega http://allegro.pl/toaletka-z-magiczn...326336941.html
Teraz to super prezenty można wykombinować Kiedyś nie było takich wypasów. Tylko laleczki, barbie i domek dla barbie - to był hit
Malutka będzie miała bogatą i radosną gwiazdkę


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Matko ile naskorbałyście - czytałam was ze 40 minut

Kurtka oddana uff - bez męża by się pewnie nie udało - bo babka chciała się wykpić - ale zarzucił kilka paragrafów i nie miała wyjścia

Też tak uważam. Czasem jak widzę kobiety z poobgryzanymi paznokciami, albo z lakierem który pewnie trzyma już z m-c to się zastanawiam jak tak można i czy jej nie przeszkadza

Mój mąż tez obgryza I ja nie mogę go tego oduczyć - na początku próbowałam - ale ile można

Są specjalne preparaty - którymi smaruje się skórki, jest ohydnie gorzki. Ale może nie pomóc - miałam taką hardcorową koleżankę której nawet to nie przeszkadzało
Jednak na takie wyjścia lepiej zabierać chopa ze sobą Po 1 raźniej, po 2 co dwie głowy to nie jedna, a po 3 facet to facet i powinien mieć ostateczne zdanie

Ohyda.. jak widze babke z ogryzkami, z poodpryskiwanym lakierem lub co gorsza z brudaśnymi pazurami, to sam wzrok na taki widok ucieka
Ja chyba swojego też nie oducze Cały czas mam nadzieje, że kiedyś za bardzo się wgryzie, poboli i już więcej nie będzie ich męczył
A wysmarować pazurki raczej by sobie nie dał, pomyślałby, że chce mu zrobić manicure czy coś


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Enchanted ja tez mam swoje naturalki takiej dlugosci jak Ty i tez dbam o nie jak szalona bo co jak co ale dlonie i paznokcie u kobiety sa na rowni wazne jak wlosy A moj ulubiony kolor tej zimy to szary golden rose i teraz jeszcze fioletowy taki ciemny z sensique
Szary golden rose? Nie widziałam, muszę zerknąć a z Sensique też bardzo lubie lakiery, szczególnie te do frencha
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.