Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-08, 13:35   #691
alek19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 6
Dot.: Problem z cerą - kawitacja?

tzn nie że mam na całej twarzy
zwykłe czerwone krostki 2-3 czasem mam ale to muszę lusterko przybliżyc centralnie do twarzy jak stane krok do tyłu to nie widac tego

chodzi mi tylko o to żeby moja cera zaczęła żyć bo czuje się jakbym miał na niej tone zwału jakiegoś (nigdy peelingu nie robiłem) odświeżyc itp

nie mam wiekszych problemów jak byłem u dermatologa to powiedział żebym zwykły tonik sobie kupił i nie zawracał głowy bo nic nie ma poważnego

ale cera moja jest szara, czasem jakieś podrażnienia itp

dlatego nie wiem czy kawitacja czy mikro...

ile dochodzi do siebie cera po tych zabiegach?
w salonie powinni mi doradzic co lepsze będzie dla mojej cery?
alek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 13:32   #692
perfect0nly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 46
Dot.: Problem z cerą - kawitacja?

polecam wizytę w dobrym salonie dermatologii estetycznej, nie u przeciętnej kosmetyczki która specjalizuje się w tipsach z tego co piszesz wynika, że przydałoby się odświeżenie cery peelingiem chemicznym, ale jeśli nie masz dużych problemów i doświadczenia na polu kosmetycznym, może spróbuj kupić w aptece Effaclar K? Używaj codziennie przed snem. To jest taki peeling w emulsji; ) Jeśli po dwóch tygodniach nie będziesz zadowolony, wtedy warto wyciągnąć cięższą artylerię, czyli zabiegi w gabinecie.
Pozdrawiam
perfect0nly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 08:42   #693
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

mam pytanie odnośnie pilingu kawitacyjnego. otóż, dostałam kupon rabatowy na jeden zabieg tego pilingu z nałożeniem ampułki nawilżającej. tylko że ja mam bardzo suchą, alergiczną skórę z AZS (atopowe zapalenie skóry), nie mam zaskórników czy zanieczyszczeń. dlatego zastanawiam się, czy ten zabieg byłby dla mojej skóry bezpieczny i w ogóle potrzebny
będę wdzięczna za jakieś rady
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 10:02   #694
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Jeszcze odnośnie sprzętu za sto parę złotych na all..ro
Spytałam i dostałam odpowiedź bardzo szybko - to są dobre chińskie podróbki
czy ktoś już tego próbował?
mam dostęp do sprzętu profesjonalnego (Abacosun), ale jak by nie patrzył - zawsze to kwestia tysiąc i więcej. Nawet licząc bez podstawy aparatu na kółkach

także podciągam wcześniejsze pytanie
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 14:18   #695
yumei
Zadomowienie
 
Avatar yumei
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 902
kawitacja w domu?

na allegro można znaleźć przyrządy do przeprowadzania zabiegów ultradźwiękami. Czy osoba nie będąca kosmetyczką może z powodzeniem robić sobie kawitację w domu? jest jakaś różnica w samym urządzeniu? przykładowe urządzenia jakie znalazłam są tu:
http://allegro.pl/peeling-kawitacyjn...231942309.html
http://allegro.pl/zestaw-kawitacja-s...218341992.html
yumei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 11:47   #696
gosiaczeklxk
Przyczajenie
 
Avatar gosiaczeklxk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 3
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

podłączam się do wypowiedzi wyżej, czy któraś z was jest posiadaczką skin scrubber'a i może opisać czy warto wydać 200zł na allegro na kupno tegoż urządzenia? raz w miesiącu odwiedzam kosmetyczkę i wydaję na kawitację 60zł, zdecydowanie lepiej wyszłabym na tym kupując taki produkt.. tylko czy on warto?

poniżej filmik jak używać

http://techstar.pl/index.php/Skin-Sc...witacyjny.html
gosiaczeklxk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 18:32   #697
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez gosiaczeklxk Pokaż wiadomość
podłączam się do wypowiedzi wyżej, czy któraś z was jest posiadaczką skin scrubber'a i może opisać czy warto wydać 200zł na allegro na kupno tegoż urządzenia? raz w miesiącu odwiedzam kosmetyczkę i wydaję na kawitację 60zł, zdecydowanie lepiej wyszłabym na tym kupując taki produkt.. tylko czy on warto?

poniżej filmik jak używać

http://techstar.pl/index.php/Skin-Sc...witacyjny.html

Hej!
Ja mam takie urządzenie, ale nie kupowałam na allegro, z tego względu ze niektóre to podróby i bałam się na takową trafić.
Kupiłam kawitacje Biomaka, dałam ponad 300pln, ja jestem zadowolona, efekt nie jest taki jak z salonu, ponieważ kawitacja domowa jest słabsza niż salonowa ale nie jest źle, polecam

http://www.biomak.pl/pl/index.php?pa...emart&Itemid=1

link do strony BIOMAK
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 19:21   #698
martysia83
Raczkowanie
 
Avatar martysia83
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 124
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

ja szczerze mowiac nie probowalam domowymi sposobami, jakos nigdy nie chcialo mi sie w to bawic, a poza tym tak jak piszecie wlasnie u kosmetyczki jednak efekt mimo wszystko jest lepszy.

ja mam dosc sporo problemow ze swoja cera. do tego dochadza delikatne blizny potradzikowe. kiedys dawno dawno czesto chodzilam na oczyszczanie manualne. efekty ok, ale bol jak dla mnie koszmarny. zawsze jak mialam isc na ten zabieg to musialam sama siebie dlugo do niego przekonywac hehe. teraz zaczelam chodzic na peeling kawitacyjny i jestem oczarowana tym zabiegiem hehe. twarz mam zawsze super oczyszczona a do tego w koncu zabieg bezbolesny co jest dla mnie bardzo znaczace. ja chodze do salonu kosmetycznego w Poznaniu i jestem bardzo z niego zadowolona, nie tylko z peelingu kawitacyjnego. nie chce tu spamowac, dlatego jakby ktos chcial namiary to piszcie na PW bo naprawde miejsce jest godne polecenia.
__________________
Ułamek sekundy niech nie decyduje o moim patrzeniu na świat !
martysia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 10:37   #699
yumei
Zadomowienie
 
Avatar yumei
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 902
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

PinkyDoll, a jak duża jest różnica? czy korzystając z aparatu w domu całkiem zrezygnowałaś z kawitacji u kosmetyczki? wiesz może, z czego wynika różnica w efekcie? to kwestia innego aparatu?

Edytowane przez yumei
Czas edycji: 2010-10-09 o 10:42
yumei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 21:06   #700
MISIA_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

witam, chcialabym uslyszec jakas porade... Mianowicie walcze z tradzikiem juz jakis czas, na obecna chwile biore tabletki antykon - Diane35 (3. miesiac). Musze przyznac, ze jest poprawa, co prawda wciaz zdazaja sie pryszcze ale jest o nieeeebo lepiej. Co wiecej..? Stosuje od miesiaca krem na blizny (bo mam ich troche) No-scar i zauwazylam poprawe, tzn. blizny wyjasnialy i cera w ogole wydaje sie byc ladniejsza. Acha, bylam ostatnio w Spa i pani, ktora zajmowala sie moja twarza zasugerowala, ze zabieg mikrodermabrazji moglby byc pomocny w pozbyciu sie blizn. Pytanie brzmi: czy warto zebym poddala sie tej metodzie albo chocby tym zabiegom, o ktorych wy tu piszecie, czy moze lepiej poczekac i stosowac wciaz ten krem (przeciez jest poprawa). Czy moze i to i to. Moze na "swiezej" skorze ten krem dzialalby jeszcze lepiej. Bardzo prosze o porade. Dzieki!!
MISIA_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 17:12   #701
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez martysia83 Pokaż wiadomość
ja szczerze mowiac nie probowalam domowymi sposobami, jakos nigdy nie chcialo mi sie w to bawic, a poza tym tak jak piszecie wlasnie u kosmetyczki jednak efekt mimo wszystko jest lepszy.

ja mam dosc sporo problemow ze swoja cera. do tego dochadza delikatne blizny potradzikowe. kiedys dawno dawno czesto chodzilam na oczyszczanie manualne. efekty ok, ale bol jak dla mnie koszmarny. zawsze jak mialam isc na ten zabieg to musialam sama siebie dlugo do niego przekonywac hehe. teraz zaczelam chodzic na peeling kawitacyjny i jestem oczarowana tym zabiegiem hehe. twarz mam zawsze super oczyszczona a do tego w koncu zabieg bezbolesny co jest dla mnie bardzo znaczace. ja chodze do salonu kosmetycznego w Poznaniu i jestem bardzo z niego zadowolona, nie tylko z peelingu kawitacyjnego. nie chce tu spamowac, dlatego jakby ktos chcial namiary to piszcie na PW bo naprawde miejsce jest godne polecenia.
martysia83 możesz napisać o jakim salonie mowa ?
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 19:24   #702
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Ja mam cerę bez blizn, ale co jakiś czas mi coś wyskakuje, na szczęście jest to taki trądzik grudkowy, w powierzchownej części naskórka. Dermatolog, do której poszłam niedawno poleciła mi oczyszczanie manualne - bo mam też dużo wągrów, zaskórniaków, grudek - i byłam źle nastawiona na to, bo kiedyś, nieumiejętnie wykonane oczyszczanie, w dodatku zaraz po peelingu chemicznym (!!!) rozniosło mi wypryski po całej twarzy i wyglądałam 100 razy gorzej.
Tym razem kosmetyczka, zresztą polecona przez panią dermatolog, zajęła się mną baaaardzo profesjonalnie. Owszem, bolało, ale skóra jest oczyszczona, a wyprysków pojawia się o wiele mniej. Teraz idę na drugie oczyszczanie, a potem będę już o tym regularnie pamiętać.
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 12:06   #703
martysia83
Raczkowanie
 
Avatar martysia83
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 124
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
martysia83 możesz napisać o jakim salonie mowa ?
Pisałam o salonie kosmetycznym na ulicy Żydowskiej w Poznaniu. Wygoogluj sobie
__________________
Ułamek sekundy niech nie decyduje o moim patrzeniu na świat !
martysia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 13:22   #704
kaaasiaaa_90
Raczkowanie
 
Avatar kaaasiaaa_90
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 104
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

witam,
wybieram się na oczyszczanie medyczne twarzy. wcześniej chodziłam na manulane ale nie byłam zadowolona. to oczyszczanie składa się z takich zabiegów: Mikrodermabrazja + kawitacja +laser + algi. co o tym myślicie? bedę miała bardzo podrażnioną skóre po tym zabiegu?
kaaasiaaa_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 09:48   #705
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez kaaasiaaa_90 Pokaż wiadomość
witam,
wybieram się na oczyszczanie medyczne twarzy. wcześniej chodziłam na manulane ale nie byłam zadowolona. to oczyszczanie składa się z takich zabiegów: Mikrodermabrazja + kawitacja +laser + algi. co o tym myślicie? bedę miała bardzo podrażnioną skóre po tym zabiegu?
Wszystko na raz Miałam osobno kawitację z algami na twarz i owszem oczyściło to trochę, ale dla mnie nie wystarczająco.
Mikro z kwasami na plecy ostatnio i skóra się nawet nie zaczerwieniła (a wg kosmetyczki miała) choć plecy są gładkie, skóra oczyszczona.

Wszystko zależy od wrażliwości, ja mam tak grubą skórę, że nawet kwasy nie podrażniają- nic a nic mnie nie piekło. Moja koleżanka miała natomiast po kwasach twarz jak burak

A co do manualnego oczyszczania to napiszę tylko,że bez niego nie musiałabym teraz biegać na te wszystkie zabiegi usuwania blizn
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 15:47   #706
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

hej dziewczyny

wybieram sie na peeling kawitacyjny po raz pierwszy i w zwiazku z tym mam do was pytanie:czy mozna po zabiegu isc na solarium czy trzeba toche odczekac?
ogolnie nie jestem stala bywalczynia solarium ale mam wazna impreze i chcialabym byc ladnie opalona. zaczelam wiec wizyty w solarium a w przyszlym tyg, dzien przed impreza ide zrobic peeling. no i nie wiem czy moja skora wroci do swojego normalnego koloru czy nie...
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 11:23   #707
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Jak peeling to nie solarium. Ale jak na razie chodzisz tylko na solarium, więc nie podrażnisz cery peelingiem- po zabiegu skóra jest delikatniejsza i wrażliwsza. Nie opalaj się przed zabiegiem dzień- dwa (przynajmniej).

A dwa, że nie robi się zabiegów na twarz dzień przed ważną imprezą, bo nigdy nie wiadomo jak buzia zareaguje
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 21:45   #708
itissunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zachod
Wiadomości: 90
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Hej,
czy któraś z Was miała jakieś "efekty uboczne" po peelingu kawitacyjnym? Chodzi mi np. o ból głowy.

Byłam na dwóch peelingach i zawsze tego samego dnia, albo następnego odczuwałam silny ból głowy. Nie jestem jednak pewna czy to od tego, bo w sumie kolokwia, nauka, mniej snu i to w sumie też może być przyczyną - chociaż w okresie pomiędzy tymi dwoma zabiegami bólu nie miałam.
itissunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 22:07   #709
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez itissunny Pokaż wiadomość
Hej,
czy któraś z Was miała jakieś "efekty uboczne" po peelingu kawitacyjnym? Chodzi mi np. o ból głowy.
Ja nigdy u siebie nie zauważyłam niepożądanej/ niepokojącej reakcji organizmu na zabieg. Spróbuj zrelaksować się przed kolejnym zabiegiem, porozmawiaj z kosmetyczką- może ktoś miał takie problem jak Ty.
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 11:23   #710
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez kaaasiaaa_90 Pokaż wiadomość
witam,
wybieram się na oczyszczanie medyczne twarzy. wcześniej chodziłam na manulane ale nie byłam zadowolona. to oczyszczanie składa się z takich zabiegów: Mikrodermabrazja + kawitacja +laser + algi. co o tym myślicie? bedę miała bardzo podrażnioną skóre po tym zabiegu?
Ogólnie połączenie nie jest złe ale ja zrezygnowałabym z lasera (bo niby po co). Sama czasem łącze mikrodermabrazję z kawitazją, ampułka wtłoczona sonoforezą i algami, albo po mikro kwasy i ampułka algi. Bardzo dobre rezultaty się osiąga w zależności od cery.
Cere możesz mieć podrażnioną ale nie bardzo, no chyba ze ktoś przetrze ci naskórek za mocno mikro, ale miejmy nadzieję że nic takiego sie nie stanie.

Cytat:
Napisane przez itissunny Pokaż wiadomość
Hej,
czy któraś z Was miała jakieś "efekty uboczne" po peelingu kawitacyjnym? Chodzi mi np. o ból głowy.
Byłam na dwóch peelingach i zawsze tego samego dnia, albo następnego odczuwałam silny ból głowy. Nie jestem jednak pewna czy to od tego, bo w sumie kolokwia, nauka, mniej snu i to w sumie też może być przyczyną - chociaż w okresie pomiędzy tymi dwoma zabiegami bólu nie miałam.
Wśród moich klientek nikt nie narzekał na ból głowy po peelingu kawitacyjnym. Ale ja sama kiedy mam go wykonywany na sobie zdarzają mi się bóle głowy, które mijają po przespanej nocy. Ogólnie kiedy mnie szkolono ze sprzętu ultradźwiękowego i kiedy kończyłam studia mówiono że ultradźwięki mogą wzmagać bóle migrenowe głowy.
Teraz musisz sobie zadaćpytania czy to jest taki ból mocny i długotrwały że zrezygnujesz z tego typów zabiegów do końca życia, czy zaciśniesz zęby prześpisz sie godzinę i może wszystko minąć ? Decyzja należy do ciebie. Acha pamiętaj że ultradźwięki oprócz peelingu kawitacyjnego wykorzystuje się w kosmetyce do wtłaczania w głębsze warstwy skóry ampułek (sonoforeza) więc możliwe że z tego też powinnaś zrezygnować.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2010-12-16 o 11:43
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 14:26   #711
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Witajcie.
Byłam wczoraj u dermatologa, gdyż borykam się z bardzo skłonną do zapychania skórą zarówno twarzy jaki i pleców. Mam pozostałości trądziku grudkowo-krostkowego, ale głownie jest to efekt "zablokowanej skóry", ktora (na twarzy) jest podrażniona dodatkowo.

Derm. zaleciła mi wykonanie peelingu na plecach (twarz niestety nie jest na to gotowa jeszcze z powodu podraznienia). Na peeling jestem zapisana do niej na 21.12 bedzie to EasyPeel gdyż mam sporo blizn i zaskórników własnie na plecach.
Derm powiedziaa ze 1 zabieg nie zlikwiduje tradziku ( z czym oczywiscie sie licze) ale moze estetycznie wygladzic skóre pleców.
Jestem zapisana, ale moge to jeszcze przelozyc na po nowym roku, gdyz zaczelam sie obawiac, ze plecy moga mi sie od 21 do 31.12 nie wygoic?
A wiadomo- Sylwester. Dlatego prosze o sugestywną opinie czy mam sie decydowac na ten zabieg teraz czy pozniej. Dodam tylko, ze nidgy nie mialam wykonanego zadnego peelingu kwasem.

Dziekuje za pomoc
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 16:03   #712
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

uważam, że się wygoją - poza tym, z racji, że i tak masz wypryski na plecach, to przecież pewnie nie planujesz dekoltu na plecach do samej pupy
co do twarzy, jak podrażnienia znikną, zastanów się nad zwykłym, manualnym oczyszczaniem - też miałam grudki, zapchane pory, a teraz po trzech seansach u kosmetyczki cera jest coraz ładniejsza a grudki znikome.
na oczyszczanie chodzę do salonu medycyny estetycznej, a kosmetyczka jest polecona przez dermatologa - to dość istotne, bo taka osiedlowa to może narobić więcej szkód niż pożytku. sama kiedyś miałam zrobione oczyszczanie zaraz po peelingu kwasami, i polegało na tym, że mi kobitka wszystkie ropne, duże, zapalne zmiany i pryszcze powyciskała, a jak łatwo się można domyślić, potem wszystko się rozniosło i w efekcie wyglądałam 100 razy gorzej niż przed zabiegiem...

Edytowane przez Lenka87
Czas edycji: 2010-12-16 o 16:09
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 16:18   #713
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

tak, nie planuje dekoltu ale chcialabym po prostu zeby wyglądały estetycznie i zeby nie było zadnej schodzącej skóry czy czerwonych ran.

dzięki za odpowiedz

a manualnego oczysczania sie boje bo sama kiedys nieumiejtenie wyciskalam wszystkie grudki i grudeczki i teraz mam przez to blizny i jeszcze wiecej zmian
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 16:26   #714
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
tak, nie planuje dekoltu ale chcialabym po prostu zeby wyglądały estetycznie i zeby nie było zadnej schodzącej skóry czy czerwonych ran.

dzięki za odpowiedz

a manualnego oczysczania sie boje bo sama kiedys nieumiejtenie wyciskalam wszystkie grudki i grudeczki i teraz mam przez to blizny i jeszcze wiecej zmian
po 10 dniach nie powinno być zaczerwienienia ani schodzącej skóry, chociaż generalnie jest to kwestia Twojej wrażliwości
co do oczyszczania, to podczas zabiegu u kosmetyczki pory są od razu zamykane - dlatego wychodzi się z gabinetu z zaczerwienieniem, ale bez kraterów w twarzy. musisz się po prostu sama przekonać, też miałam obawy, i to wielkie, ale nie żałuję bólu
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 17:29   #715
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
po 10 dniach nie powinno być zaczerwienienia ani schodzącej skóry, chociaż generalnie jest to kwestia Twojej wrażliwości
co do oczyszczania, to podczas zabiegu u kosmetyczki pory są od razu zamykane - dlatego wychodzi się z gabinetu z zaczerwienieniem, ale bez kraterów w twarzy. musisz się po prostu sama przekonać, też miałam obawy, i to wielkie, ale nie żałuję bólu
hm. zastanowie się, przy następnej wizycie zapytam się derm co mi radzi. Właśnie tak jak mowisz, dobrze jest miec z polecenia jakiąś kosmetyczkę. Jak tak teraz myślę to może nawet moja derm może zrobić mi takie oczyszanie bo ona osobiscie będzie mi robic własnie ten zabieg na plecy (ma swój gabinet)
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 12:05   #716
emmagirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 56
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Jak duże jest to oczyszczanie (wysyp) po zabiegu ?? a mógłby ktoś dokładnie opisać zabieg tak abym wykonała go w domu np.
1.dokładny demakijaż
2.zwilżenie twarzy (czym? może być hydrolat oczarowy??)
3. jeżdżenie po twarzy szpatułką (jak długo ? i w jakim kierunku ? ciągle zwilżając?
4.wtłaczanie preparatu (tu też może być hydrolat oczarowy?)
5.maseczka (może być glinka?)
emmagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 14:11   #717
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

emmagirl rozumiem że chodzi ci o zabieg oczyszczania twarzy peelingiem kawitacyjnym? Jeśli tak to ja w taki sposób wykonuje ten zabieg u siebie w salonie:
1.Bardzo dokładny demakijaż
2.Peeling enzymatyczny lub ziarnisty w zależności od rodzaju skóry, problemie ect
3.Następnie nanosisz na twarz sól fizjologiczną.
4.Przejeżdżasz szpatułką (tylko pod odpowiednim kątem i odpowiednią stroną nie tą do wtłaczania)w różnym kierunku, kilkakrotnie w tych samych miejscach. Czas trwania to zależy jeśli jeszcze chcesz wtłoczyćampulkę sonoforezą to peeling kawitacyjny około 10 minut, jeśli nie chcesz wtłaczać ampułki to możesz na wet 15.
5.Zmywam sól fizjologiczną. Wtłaczam około 10 minut odpowiednią ampułkę używając i żelu sprzęgającego.
6. Maska algowa
Koniec zabiegu
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 15:28   #718
emmagirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 56
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

tak chodziło mi o peeling kawitacyjny serdecznie dziękuję za odp Co Pani uważa o takim urządzonku http://allegro.pl/peeling-kawitacyjn...385897119.html Czy opłaca się kupić?
A czy u każdego występuje wysyp (oczyszczenie) po zabiegu kawitacji bo tego najbardziej się obawiam??
emmagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 18:29   #719
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

emmagirl jeśli chodzi o ten sprzęt to sory ale nie wierze w chińskie "sprzęciki". Ciekawe dlaczego kosmetyczki wydają sprzęt ten sprzęt około 4 tysięcy skoro mogłyby sobie kupić coś takiego?
Nigdy nie spotkałam się z tzw przez ciebie "wysypem" po peelingu kawitacyjnym jeśli już to zdarza się to po oczyszczaniu manualnym i nie nazwałabym tego wysypem.
Acha tak na marginesie mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę że peeling kawitacyjny nie wyczyści Ci twarzy z wągrów, czarnych zaskórników?
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 18:58   #720
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

wlasnie ja mam pytanie, z czego tak wlasciwie oczyszcza peeling kawitacyjny?
mam ochote isc ale sie waham bo kosztuje te 70 zl, a jak ma mi tak naprawde nie za bardzo pomoc to sie chyba nie zdecyduje

w ogole marzy mi sie takie chociaz pol dnia w fajnym spa
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.