Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-23, 17:22   #2491
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Super kolekcja

a tak nawiasem - Never od kiedy masz zajoba na punkcie perfum? tak się pytam, bo mnie ciekawi ile lat zbierałaś swoją kolekcję
Zajoba mam od zawsze . Pierwszą gwiazdkę Muglera kupiłam w wieku 14 lat, 300 zł za 30 ml, pamiętam to do dziś, odkładałam na nie uj wie ile czasu ale w końcu kupiłam . A tą swoją co mam to hm... ja mam tak, jak mam gorszy okres w życiu, a gorszy mam od listopada 2014 jakoś tak i od wtedy właśnie zaczęłam kolekcjonować, rozbierać na forum itp. Także cały 2015 rok był bardzo intensywny i w sumie ta kolekcja powstała przez rok . Ja tak mam, rzuca mi się na mózg albo perfumy albo kolorówka .

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Czyli trza iść.

Jak wszyscy wrzucają swoje flaszki, to i ja. Jest tego malutko, ale dwa lata systematycznego pozbywania się flach poskutkowało. Brakuje w tym gronie tylko HC edt i cukrowego Aniołka. Miniatur, odlewek i próbek nie cykałam
Myślałam, że masz tego więcej ni wiem czemu . Ale widzę same perełki, ekstremalna bombkę sama bym capnęła . Masz 2 Danzy? Na uj Ci ? .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 17:24   #2492
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Czyli trza iść.

Jak wszyscy wrzucają swoje flaszki, to i ja. Jest tego malutko, ale dwa lata systematycznego pozbywania się flach poskutkowało. Brakuje w tym gronie tylko HC edt i cukrowego Aniołka. Miniatur, odlewek i próbek nie cykałam
Same slodziaki 😊
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 17:25   #2493
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Piosenka ode mnie na dziś . Ciuralla ciuralla weź mojego siuralla .

__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 17:26   #2494
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Czyli trza iść.

Jak wszyscy wrzucają swoje flaszki, to i ja. Jest tego malutko, ale dwa lata systematycznego pozbywania się flach poskutkowało. Brakuje w tym gronie tylko HC edt i cukrowego Aniołka. Miniatur, odlewek i próbek nie cykałam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 17:26   #2495
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zajoba mam od zawsze . Pierwszą gwiazdkę Muglera kupiłam w wieku 14 lat, 300 zł za 30 ml, pamiętam to do dziś, odkładałam na nie uj wie ile czasu ale w końcu kupiłam . A tą swoją co mam to hm... ja mam tak, jak mam gorszy okres w życiu, a gorszy mam od listopada 2014 jakoś tak i od wtedy właśnie zaczęłam kolekcjonować, rozbierać na forum itp. Także cały 2015 rok był bardzo intensywny i w sumie ta kolekcja powstała przez rok . Ja tak mam, rzuca mi się na mózg albo perfumy albo kolorówka .

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------



Myślałam, że masz tego więcej ni wiem czemu . Ale widzę same perełki, ekstremalna bombkę sama bym capnęła . Masz 2 Danzy? Na uj Ci ? .
W rok taka kolekcja, szacunek.
Niech Ci minie w końcu ten gorszy okres 😊
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 17:29   #2496
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Tak w syforce . Jak pojawi sie gdzies na necie to mysle, że ją rozbiorę .

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------



Sephora Białystok .
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zajoba mam od zawsze . Pierwszą gwiazdkę Muglera kupiłam w wieku 14 lat, 300 zł za 30 ml, pamiętam to do dziś, odkładałam na nie uj wie ile czasu ale w końcu kupiłam . A tą swoją co mam to hm... ja mam tak, jak mam gorszy okres w życiu, a gorszy mam od listopada 2014 jakoś tak i od wtedy właśnie zaczęłam kolekcjonować, rozbierać na forum itp. Także cały 2015 rok był bardzo intensywny i w sumie ta kolekcja powstała przez rok . Ja tak mam, rzuca mi się na mózg albo perfumy albo kolorówka .

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------



Myślałam, że masz tego więcej ni wiem czemu . Ale widzę same perełki, ekstremalna bombkę sama bym capnęła . Masz 2 Danzy? Na uj Ci ? .
się wymądrzasz jakbyś nie wiedziała, że któregoś dnia mogą zamknąć wszystkie perfumerie świata i może zabraknąć!!!11!!1!!!!

miałam tego dużo więcej, ale ilość 186 flaszek mnie przygniatała. Codziennie rano się zastanawiałam, czym pachnieć, co będzie się ludziom podobać itd. Mam jeszcze masę odlewek i miniaturek, których nie cykałam Dokupię jeszcze 2-3 flaszki i styknie nie chcę przekraczać 15 sztuk
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 17:31   #2497
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
się wymądrzasz jakbyś nie wiedziała, że któregoś dnia mogą zamknąć wszystkie perfumerie świata i może zabraknąć!!!11!!1!!!!

miałam tego dużo więcej, ale ilość 186 flaszek mnie przygniatała. Codziennie rano się zastanawiałam, czym pachnieć, co będzie się ludziom podobać itd. Mam jeszcze masę odlewek i miniaturek, których nie cykałam Dokupię jeszcze 2-3 flaszki i styknie nie chcę przekraczać 15 sztuk


Eh jak ja bym tak chciała zejść do kilkunastu flaszek ale nie umiem . A ekstremalnej bombki to oddać mi nie chcesz? .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-23, 17:36   #2498
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość


Eh jak ja bym tak chciała zejść do kilkunastu flaszek ale nie umiem . A ekstremalnej bombki to oddać mi nie chcesz? .
Musiałabyś dać coś mocno wystrzałowego Oddać Bombkę (poza Rose explosion, bo jakoś mi nie pasuje) to jakby oddać ulubiony rower na złom...
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 17:39   #2499
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Musiałabyś dać coś mocno wystrzałowego Oddać Bombkę (poza Rose explosion, bo jakoś mi nie pasuje) to jakby oddać ulubiony rower na złom...
A co? HT nie chcesz? edt 50 ml mam
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 17:46   #2500
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

A ja mam w sumie 4 perfumy, i to dla mnie juz duzo moje ulubione to zielone jabluszko DKNY i balenciaga florabotanica

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Dzis uzylam po raz pierwszy teczy od inglota, i jestem zadwolona z tego jak sie nakladaja. Przyjemna zmiana po iconic 3. Ale nie bardzo utrzymala je baza z wibo, czas chyba w koncu na baze UD badz TF
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 17:47   #2501
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
omójboże jakie wy jesteście uświadomione ekologicznie to chyba powinnam sobie toto zapodac jak przeciwobrzękowo działa, bo w moim stanie to już tylko czekac kiedy sie pojawią...
BTW. pochwalę się: na 95% będzie kobita tylko trochę niesmiała, nie chciała konkretnie pokazać co tam między nogami ma, ale lekarz mówił że żadne farfocle tam sie raczej nie majtają

a śmierdzi bardzo ? Bo jak śmierdzi to nie ma siły, umrę a nie wypiję!

Najszczersze gratulacje

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny, miłego weekendu!

Jest nowy GlamGlow srebrny, zobaczcie:
https://www.youtube.com/watch?v=155mXTjZw3Q
Uwielbiam glamglowy, jeszcze nie zdążyłam wypróbować pomarańczowej, a tu już kolejna Czy może ktoś widział zestawy świąteczne przecenione niżej niż 229zł?

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
AAA
przypomniało mi się...
Narzekałam na cień Burbbery 01 Gold i odszczekuję :
zmieniłam mu pędzelek na twardszy i z krótkim włosiem i jest
ładne delikatne rozświetlenie coś jak ten nieuchwytny Blazing właśnie.
Mówisz o tym w słoiczku?? Dla mnie ten cień to porażka - brudny kolor, mało wydajny, słabo z jego trwałością i w porównaniu do Blazing'a niestety wypada kiepsko również pod względem intensywności. Ten z kolekcji wiosennej Diora jest fajny, wydaje mi się, że powinien Ci bardziej podpasować

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Co do ilości limitowanych egzemplarzy.
Tak już jest. I mimo że perfumeria chciałaby zamówić np. 20sztuk od dystrybutora dostanie tylko po 2 czy 3szt.
Nie rozumiem kompletnie tego, bo wystawianie nowej gabloty z limitowanki z testerami też koszty.
Taka ich polityka, nic nie poradzimy.

Najbardziej mnie wkurza że gdyby policzyć ilość egzemplarzy jakie wysyłają do promocji blogerkom za darmo, to mamy zaopatrzenie w limitowanke jedno województwo

Czasami są jeszcze takie numery że niektóre kolekcje Chanela i Diora są tylko w perfumeriach premium. Na przykładzie Krakowa - Galeria Krakowska.

A to że konsultantki mają pierwszeństwo zakupu. Coś od życia im się należy za pracę Sama pewnie też bym ten fakt wykorzystywała. I jeszcze mogą kupić z -20% rabatem pracowniczym
A pudro-rozświetlacz Givenchy z 40%-owym rabatem
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-23, 17:51   #2502
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Dzisiaj parę sprzedawców podróbek zapytałam w e-mailu o oryginalność produktów;
Może komuś się to przyda. Cechy charakterystyczne sprzedawców podróbek: głównie faceci sprzedają kosmetyki z USA, oryginalnie zapakowane i nigdy nie posiadają faktury.

Oto co odpisali;
"Jak najbardziej oryginalna, wyprodukowana z USA . Kupiłem je dla dziewczyny nie wiedząc ze ma identyczne, wiec nie sa mi juz kolejne potrzebne."
"cienie sa oryginalne, nie trafiony prezent, kupione za granica. niska cena wynika z tego, ze nie chce, zeby zalegaly"
"Oryginalna , kupiła mi mama podczas wycieczki do USA."
witam,
siostra przywiozła z Londynu, ja sie wyprowadzam i sprzedaje niepotrzebne kosmetyki
Paleta zostala przywieziona z angli, oraz posiada nr seryjny.
Wczesniej mialem wyzsza cene ale z racji tego ze zblizaja sie Walentynki to rabat


No i ten ostatni nie mógł się zdecydować, czy chce być uczciwy czy nie:
"Witam. Tak jak napisane w aukcji dostałem je z zagranicy i sprzedaję je dlatego tak tanio więc nie wiem czy jest oryginalna."
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-01-23 o 18:27
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 17:52   #2503
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A co? HT nie chcesz? edt 50 ml mam
No właśnie myślę, czy by HC nie rozebrać na wspólnozakupowym
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 17:53   #2504
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Muszę zwrócić część honoru D., bo odpisali mi po paru mailach, że doślą tą brakującą niespodziankę. Starter virgin mobile nie był całe szczęście niespodzianką Niespodzianką było tak jak pisała Amyz powietrze - prosto z magazynu D.
Oby warto było czekać !
Ktoś dostał niespodziankę w ostatnich dniach?

W D. pojawiła się nowa pielęgnacja Diora Capture Totale i Estee New Dimension z mini masażerem.

Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2016-01-23 o 17:55
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 17:57   #2505
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Wpadłam dziś do Seforki, coby pooglądać kolekcje wiosenne i zakupiłam nowego lipgloła.

Piękne zbioryaromatów:love :.

Jutro i ja wrzucę swoją niewielką pachnącą kolekcje.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:02   #2506
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dzisiaj parę sprzedawców podróbek zapytałam w e-mailu o oryginalność produktów;
Może komuś się to przyda. Cechy charakterystyczne sprzedawców podróbek: głównie faceci sprzedają kosmetyki z USA, oryginalnie zapakowane i nigdy nie posiadają faktury.

Oto co odpisali;
"Jak najbardziej oryginalna, wyprodukowana z USA . Kupiłem je dla dziewczyny nie wiedząc ze ma identyczne, wiec nie sa mi juz kolejne potrzebne."
"cienie sa oryginalne, nie trafiony prezent, kupione za granica. niska cena wynika z tego, ze nie chce, zeby zalegaly"
"Oryginalna , kupiła mi mama podczas wycieczki do USA."
witam,
siostra przywiozła z Londynu, ja sie wyprowadzam i sprzedaje niepotrzebne kosmetyki


No i ten ostatni nie mógł się zdecydować, czy chce być uczciwy czy nie:
"Witam. Tak jak napisane w aukcji dostałem je z zagranicy i sprzedaję je dlatego tak tanio więc nie wiem czy jest oryginalna."
Hitem wśród oszustów jest zawsze "ORYGINALNIE ZAPAKOWANA".
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:10   #2507
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zajoba mam od zawsze . Pierwszą gwiazdkę Muglera kupiłam w wieku 14 lat, 300 zł za 30 ml, pamiętam to do dziś, odkładałam na nie uj wie ile czasu ale w końcu kupiłam . A tą swoją co mam to hm... ja mam tak, jak mam gorszy okres w życiu, a gorszy mam od listopada 2014 jakoś tak i od wtedy właśnie zaczęłam kolekcjonować, rozbierać na forum itp. Także cały 2015 rok był bardzo intensywny i w sumie ta kolekcja powstała przez rok . Ja tak mam, rzuca mi się na mózg albo perfumy albo kolorówka .


Masz super kolekcję, a to, że uzbierana w rok, to już w ogóle szacun

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Piosenka ode mnie na dziś . Ciuralla ciuralla weź mojego siuralla .


Moi koledzy ciągle to śpiewają i molestują tym cały akademik
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:12   #2508
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zajoba mam od zawsze . Pierwszą gwiazdkę Muglera kupiłam w wieku 14 lat, 300 zł za 30 ml, pamiętam to do dziś, odkładałam na nie uj wie ile czasu ale w końcu kupiłam . A tą swoją co mam to hm... ja mam tak, jak mam gorszy okres w życiu, a gorszy mam od listopada 2014 jakoś tak i od wtedy właśnie zaczęłam kolekcjonować, rozbierać na forum itp. Także cały 2015 rok był bardzo intensywny i w sumie ta kolekcja powstała przez rok . Ja tak mam, rzuca mi się na mózg albo perfumy albo kolorówka .[COLOR="Silver"]
Oj Never Never Ty to wariatka jesteś Taka kolekcja w ciągu roku no nie pogada. Cudowna. :-D

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:13   #2509
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Super kolekcje dziewczyny Ależ uwielbiam takie zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Najszczersze gratulacje



Uwielbiam glamglowy, jeszcze nie zdążyłam wypróbować pomarańczowej, a tu już kolejna Czy może ktoś widział zestawy świąteczne przecenione niżej niż 229zł?



Mówisz o tym w słoiczku?? Dla mnie ten cień to porażka - brudny kolor, mało wydajny, słabo z jego trwałością i w porównaniu do Blazing'a niestety wypada kiepsko również pod względem intensywności. Ten z kolekcji wiosennej Diora jest fajny, wydaje mi się, że powinien Ci bardziej podpasować



A pudro-rozświetlacz Givenchy z 40%-owym rabatem
40%? S platyna?
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-23, 18:13   #2510
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Nadrobilam jakieś 1600 postów..

Witam sie i witam nowe osoby

Jesli chodzi o to co pamiętam to tak:
Gratulacje zamówień (brokuła nie bylo prawda?)
Dezodorant bez aluminium używam i jestem zadowolona
Szampon Eko tez, ale z firmy biobj ewentualnie używałam tez korressa
Dalej czekam na vipy
Wątek pędzi tak, że nawet nie pomaga czytanie w metrze
Z kolekcji wiosennych nic nie kupię
Nowej różowej paletki t.faced tez nie kupie
Na politechnice sie pije bo weź zrób na trzeźwo te wszystkie elektroniczne cyfrowe i inne..
Zazdraszczam lakierów z estee.. A miała któraś z szanelowy albo diorowy?
Fajnie ze kurtka ok

Za brzydką karcie dostałam 30zł w s wiec nie bylo źle

Reszty spamu nie pamiętam
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:13   #2511
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Wpadłam dziś do Seforki, coby pooglądać kolekcje wiosenne i zakupiłam nowego lipgloła.

Piękne zbioryaromatów:love :.

Jutro i ja wrzucę swoją niewielką pachnącą kolekcje.
O, fajnie, wrzuć wrzuć
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:17   #2512
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość

Regulamin trzeba było przeczytać, żałuje się tylko tego czego nie kupiło
Może jednak jeszcze będą
Już naprawiłam ten błąd, zadzwoniłam i mam odłożone w przyszłym tygodniu będę w pobliżu tej S. to wpadną w moje rączki, miła konsultantka powiedziała, że diorki dostały po 3 a G. róż jeden
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek

Limitowane kolekcje są boskie, ale niestety nie mogę sobie na nie pozwolić, bo mam za dużo kolorówki
Niestety przez najbliższy czas będę miała bardzo utrudniony dostęp do wizażu ze względu na częste wyjazdy nie wiem, jak ja to przeżyję będę Was podczytywać, ale jakby otworzyli warzywniaka, to krzyczcie głośnożeby mi nie wykupili

Przy okazji chciałam po raz kolejny polecić bazę pod cienie Smashboxa (była kiedyś mini w brokule) - jest absolutnie genialna i warta każdej złotówki dziś pomalowałam się matowymi cieniami Bobbi na bazie Artdeco były tępe, zostawiały plamy, w ogóle nie chciały się rozsmarować a na Smashboxie nakładają się super dzięki tej bazie polubię maty

Byłam wczoraj w Galerii Mokotów w Wawce, ale nie zaszłam do S. z powodu dnia paszteta (w takie dni moja samoocena i pewność siebie wynoszą minus 100 , może niedługo przy okazji uda mi się tam wejść obym tylko nie trafiła na ksienżniczkę

Miłego weekendu życzę wszystkim spamerkom :

Maarthusia niektóre limitki są cudne wręcz małe dzieła i jeszcze ta cała otoczka z niedostępnością tworzy wokół nich aurę wyjątkowości i luksusu. Nie potrafię całkowicie ich sobie odmówić mimo nadmiaru kolorówki Ostatnio trochę się powstrzymywałam, ale zawsze żałuję tego czego nie kupiłam

Smashbox jest super i wydajna, lubię Artdeco, ale bazę mineralną w tubce

Mnie dzień paszteta też dopadł mam paskudna boląca gulę na brodzie wstyd wyjść do ludzi

Smutno będzie bez Ciebie, wracaj szybko
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
może dzięki temu zaoszczędzę na nowy, większy telefon :
Albo na wypasione kosmetixy i szanele


Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Patrzcie jaki prezent

Te paczki to cuda nad cudami

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Muszę zwrócić część honoru D., bo odpisali mi po paru mailach, że doślą tą brakującą niespodziankę. Starter virgin mobile nie był całe szczęście niespodzianką Niespodzianką było tak jak pisała Amyz powietrze - prosto z magazynu

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny, miłego weekendu!

Jest nowy GlamGlow srebrny, zobaczcie:
https://www.youtube.com/watch?v=155mXTjZw3Q
Interesujaca maska a kobitka odlotowa
Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
Dzień dobry Pięknym Paniom, widzę że pędzicie strasznie .... nie sposób Was nadrobić
zobaczcie jaka okazja
http://olx.pl/i2/oferta/tusz-do-rzes...ml#:29e8c1cd13
aż dziwne, ze majtek nie woli heheh
Oj niezły interes można zrobić
Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Wieści z frontu:
1. nie zabłądziłam do S., nie kupiłam Origins
2. wydenkowałam dzisiaj bazę rozświetlającą z Clinique (nic nie robi, kasę zostawcie na szanele) i miniaturę D&G
3. kliknęłam miniaturę swojego chciejstwa, czyli HP Eau Sensuelle, ale za taką kwotę i tak małą ilość, że czuję się rozgrzeszona (te zakupy prawie się nie liczą
4. wciąż korci mnie HC edt i cukrowy Anioł
5. moje zapasy pielęgnacyjne mieszczą się już tylko w jednej kosmetyczce
HC i Anioł kuszące, klikaj dzień bez zamówień dniem straconym
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wlasnie przegladam swoje perfy i znalazłam takie coś, ale nie wiem skąd mam, chyba w pracy dostałam kiedyś ciekawe czy ten zapach który w nim jest to byl taki od poczatku..
Mam tego agenta
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Nie mam takiej kolekcji, jak Panienka Never , ale pokażę
Mam nadzieję, że nic nie pominęłam. Muszę te Roxy gdzieś przepsikać, bo atomizer mi się zgubił No i mam końcóweczkę Scarlett, a lubię
Super kolekcja, też mam Ninkę, SE, Agenta i Cavalli

Edytowane przez Salisia
Czas edycji: 2016-01-23 o 18:24
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:17   #2513
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Super kolekcje dziewczyny Ależ uwielbiam takie zdjęcia



40%? S platyna?
Też chce .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2016-01-23 o 18:46
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:28   #2514
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Info dnia. Kocham kazar.
Zapytałam czy mogę zająć chwile a pani od razu podjęła temat ze mogę buty przecenili i czy nie chce zwrócić i kupić taniej. Czy mam paragon
Miałam
Gotówka w dłoni, buty w domu.
Bosko
super firma (albo sprzedawca ; ) jesteś bardzo dzielna

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Nie mam takiej kolekcji, jak Panienka Never , ale pokażę
Mam nadzieję, że nic nie pominęłam. Muszę te Roxy gdzieś przepsikać, bo atomizer mi się zgubił No i mam końcóweczkę Scarlett, a lubię
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
N

Wątek pędzi tak, że nawet nie pomaga czytanie w metrze
Z kolekcji wiosennych nic nie kupię
Nowej różowej paletki t.faced tez nie kupie
Na politechnice sie pije bo weź zrób na trzeźwo te wszystkie elektroniczne cyfrowe i inne..
Zazdraszczam lakierów z estee.. A miała któraś z szanelowy albo diorowy?
Fajnie ze kurtka ok

Za brzydką karcie dostałam 30zł w s wiec nie bylo źle

Reszty spamu nie pamiętam
Miałam lakiery i jednej i drugiej firmy, z Diora nawet jakiś zestaw do frencha skomplikowany. Nic nie urywają, nie ma szczerze mówiąc różnicy między wysoką półką a lakierami firm stricte paznokciowych (Ciate, Anny itd) poza ceną oczywiście. I przyjemnością mazania się szanelem albo diorem
Z Chanel mam teraz tylko jeden, ale nie używam, bo kolor kompletnie nie mój (pomarańczowy taki)

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

oliwia18
piękne flachy, chętnie bym wszystkie przygarnęła

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Byłam z mamą w kinie na Moje córki krowy.
Nie ma to jak nie czytać recenzji przed kupieniem biletów
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:29   #2515
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

tomama a Prady Candy nie chcesz? Mam 80 ml bez kilku psiczków
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:31   #2516
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Byłam z mamą w kinie na Moje córki krowy.
Nie ma to jak nie czytać recenzji przed kupieniem biletów
Aż tak źle? Bo aktorzy niby dobrzy...
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:32   #2517
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

witam się wieczorem i zaraz uciekam mam zagonione popołudnie i wieczór lece zaraz na imprezę dziś bez streszczenia bo postów nie było aż tak dużo musicie mi wybaczyć
odebrałam z paczkomatu przesyłkę JMO - baaardzo zmrożoną ;/ szampon nie chce wyjść z tubki
miłego wieczorku
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:37   #2518
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Aż tak źle? Bo aktorzy niby dobrzy...
Film jest świetny, jeśli ktoś nie ma "swieżo" żadnej traumy szpitalno/oiom'owej/nowotworowej to bardzo bardzo polecam.

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
tomama a Prady Candy nie chcesz? Mam 80 ml bez kilku psiczków
Never za Miss Dior?
Nie znam
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:38   #2519
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
tomama a Prady Candy nie chcesz? Mam 80 ml bez kilku psiczków
Pomieszaj Pradę Candy z czymś kwiatowym albo z Laurą Mercier (nie wiem, którą masz). Wtedy daje radę. Też muszę moje 50 ml zużyć...
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:40   #2520
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Film jest świetny, jeśli ktoś nie ma "swieżo" żadnej traumy szpitalno/oiom'owej/nowotworowej to bardzo bardzo polecam.

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------


Never za Miss Dior?
Nie znam
No za Miss ale i bransoletke chciałaś to ja bym też coś jeszcze chciała . A zapach fajny, niedawno co nabyłam ale i tak używać nie będę i misskę chce :brzyda l:.

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Pomieszaj Pradę Candy z czymś kwiatowym albo z Laurą Mercier (nie wiem, którą masz). Wtedy daje radę. Też muszę moje 50 ml zużyć...
Ambre Vanille wiec też słodka . Nie no ja mieszać nie będę z niczym, ona jest fajniusia i już 2 osoby pytały o nią bo jak zobaczyly, że ją mam to chciały ode mnie .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-28 18:46:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.