Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Ilu partnerów seksualnych miałaś do tej pory?
jeszcze nie miałam żadnego 807 14,69%
jednego 1 978 36,00%
dwóch 841 15,30%
trzech 517 9,41%
czterech 332 6,04%
pięciu 188 3,42%
sześciu 142 2,58%
powyżej sześciu 690 12,56%
Głosujący: 5495. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-12, 17:12   #91
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Luba
Jak juz pisalam, ja nie potepiam. Chcialas zeby ci odpowiedziec, wiec odpowiedzialam. Przedstawilam ci jak to wyglada z punktu widzenia spoleczenstwa, bo o to pytalas. Nie zgadzasz sie nie ze mna, tylko z moja odpowiedzia. Ja zgadzam sie z toba, ze osoby o ktorych mowimy nie zasluguja na potepienie. Ale niestety spoleczenstwo w przewazajacej swojej wiekszosci potepia takie zachowania. Chcialas wiedziec dlaczego. Odpowiedzialam ci w imieniu spoleczenstwa, nie swoim Tylko takie wytlumaczenie przyszlo mi do glowy: ze jest to naruszenie norm tego spoleczenstwa.Zadalas pytanie i chcialam ci udzielic odpowiedzi ktora mnie wydaje sie prawdopodobna. Moze ktos ma inna odpowiedz na to pytanie, chctnie przeczytam. Ale na razie tylko ja staralam sie odpowiedziec rzeczowo na twoje pytanie nie zaglebiajac sie w poszczegolne przypadki.
Ok, ok. Spokojnie Jak pisałam odpowiedź to nie było jeszcze Twojej odpowiedzi do agabil1, w której trochę bardziej nakreśliłaś swoje porównanie do kradzieży.
Aczkolwiek i tak muszę się czepić jednego zdania, napisałaś:"I nie ma co tu wołać o tolerancje..." Moim zdaniem jest! Jest i trzeba wołać o tolerancje! Ja nie chcę być częścią społeczeństwa, które potępia ludzi za czyny, które nikomu nie robią krzywdy!
I wiem, że to walka z wiatrakami, ale trudno, będę walczyć! Nie będę się poddawać takim "społecznym normom".
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 18:19   #92
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Mozna wolac o tolerancje na takie czy inne czyjes zachowania. Ale duzo to nie da, normy przyjete przez spoleczenstwo zmieniaja sie bardzo wolno a jesli chodzi o sfere seksu to jeszcze wolniej.

Ja wolam o cos innego: o to, zeby kazdy zajal sie soba i swoim zyciem, ewentualnie wychowaniem swoich dzieci jesli takowe posiada. Zeby zyl nie krzywdzac siebie ani innych, pamietajac o tym, ze tam konczy sie wolnosc czlowieka gdzie zaczyna sie wolnosc innego czlowieka. Zeby nikt nikomu nie zagladal do lozka, garnka i ksiazki. Zdaje sobie sprawe, ze to tez jest glos wolajacego na puszczy, ale wolam dalej. O to, zeby kazdy pilnowal swojego podworka a nie zagladal ciagle na podworko sasiada.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 19:36   #93
Kasiula85
Wtajemniczenie
 
Avatar Kasiula85
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z pokoju ;p
Wiadomości: 2 917
GG do Kasiula85
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

wiecie jakie powiedzonko ma moja babcia??
"niech się każdy zajmie SWOJĄ du*ą a nie interesuje się moją!!!!!!"
może ładne nie jest
ale jakie prawdziwe
i myśle że momentami mogłoby być hasłem promującym tolerancje
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=12671848 #post12671848 koreopołudniowiczki .. łączmy się

Kasiula85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 19:58   #94
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Luba
Mozna wolac o tolerancje na takie czy inne czyjes zachowania. Ale duzo to nie da, normy przyjete przez spoleczenstwo zmieniaja sie bardzo wolno a jesli chodzi o sfere seksu to jeszcze wolniej.

Ja wolam o cos innego: o to, zeby kazdy zajal sie soba i swoim zyciem, ewentualnie wychowaniem swoich dzieci jesli takowe posiada. Zeby zyl nie krzywdzac siebie ani innych, pamietajac o tym, ze tam konczy sie wolnosc czlowieka gdzie zaczyna sie wolnosc innego czlowieka. Zeby nikt nikomu nie zagladal do lozka, garnka i ksiazki. Zdaje sobie sprawe, ze to tez jest glos wolajacego na puszczy, ale wolam dalej. O to, zeby kazdy pilnowal swojego podworka a nie zagladal ciagle na podworko sasiada.
Hmm, więc można wołać o to, żeby każdy zajął się sobą, a nie można wołać o tolerancję?
Moim zdaniem jedno i drugie nie jest do wypracowania od razu, ale o jedno i drugie trzeba walczyć.
Nie wiem dlaczego zanegowałaś moje wołania i w następnym zdaniu przedstawiłaś swoje - bardzo podobne.
Chyba po prostu nie lubisz przyznawać komuś racji...
Ale nie o tym jest wątek.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 22:06   #95
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Alez mozna wolac o co sie chce. Mozna nawet czytac ze zrozumieniem, jesli oczywiscie sie tego chce.
Nigdzie nie napisalam, ze nie mozna wolac o tolerancje, czy cokolwiek innego. Nigdzie takich slow nie napisalam. Nigdzie nie zanegowalam twoich wolan, tylko napisalam ze nie wroze im powodzenia. Tak samo zreszta jak nie wroze powodzenia swoim wolaniom.
Dalsza rozmowa na ten temat jest dla mnie bez sensu, bo wydaje mi sie, ze wcale nie chcesz zrozumiec o co chodzi rozmowcy, jakiemukolwiek, nie tylko mnie. Ty chcesz sie tylko sprzeciwc temu co ktos inny mowi, niezaleznie od tego co ten ktos mowi.

EOT
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 07:49   #96
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez As!a
Na jakiej podstawie stwierdziłaś, że zadecydowałam kategorycznie?
To miała być rozmowa na inny temat, a nie dyskusja na temat dyskutowania. Chciałam się dowiedzieć dlaczego ludzie i m.in. Ty oceniacie w taki sposób te dziewczyny, ale się nie dowiem, bo zboczyłaś z toru już przy pierwszej odpowiedzi.
To jest też pewnien sposób na zepsucie dyskusji, bo zamiast trzymać się sedna zaczęłaś wnikac w szczegóły typu dlaczego moja sytuacja jest inna. I nie chodzi mi o to, że zapytałaś, ale pytając zboczyłaś z wątku. Wolę już, żebyś napisała, że uważasz takie kobiety za złe, niż żebyś robiła uniki. Ja zaznaczyłam w wypowiedzi czego chcę się dowiedzieć, skoro nie możesz mi odpowiedzieć na pytanie to trudno. Ale nie wymagaj rzeczowej dyskusji, bo sama sprawiłaś, że taka nie jest.
EOT
nie podoba mi się to, ze w tak jednoznaczny sposób stwierdzasz, że ktos jest przewrażliwiony, tylko dlatego że go nie rozumiesz.
nie uważam, żebym robiła jakiekolwiek uniki czy prowadziła dyskusję na temat dyskutowania. po prostu nie podoba mi się sposób w jaki mi odpowiadasz, a ja chcę mieć komfort psychiczny, ze będę mogła wypowiedzieć swoje zdanie, bez narażania się na czyjeś złośliwości. jeżeli za duzo wymagam to chcę to widzieć i zaniechać rozmowy zanim padną słowa, których będziemy żałowały obie.
to, że zadałam ci pytanie twoim zdaniem niezwiązane z tematem to nie znaczy, ze z niego zboczyłam. przeczytaj go jeszcze raz i zobacz czy aby na pewno nie jest związanie z twoim postem.
przeczytaj sobie swoje i moje porzednie wypowiedzi i zobacz, ze w żaden sposób nie zdążyłam wyrazić swojego zdania, a ty już z góry uznałaś, ze uważam takie kobiety jak ty za złe. po co wogóle zaczynasz z kimś rozmowę jeżeli nie dasz sie wypowiedzieć tylko od razu napadasz na rozmówcę, bo z góry wiesz co on myśli? czepiasz się słówek i nie widzisz kontekstu czyjejś wypowiedzi tylko doszukujesz się dowodów potepienia. i własnie tego nie "łapię".
a żebyś nie uważała, że robię uniki powiem ci co myślę w pierwotnym temacie.
trudno jest mi powidzieć dlaczego ludzie potępiają uprawiajnie seksu "w sposób swobodny". mogę tylko odpowiedzieć za siebie.
uważam, że seks powinien sie łączyć z miłością. nie uważam kobiet (mężczyzn), którzy robia inaczej za złych tylko nie pochwalam takiego zachowania. nie dlatego, ze to jest niemoralne, grzeszne i siedząc sobie przed komputerem w mohairowym bereciku będę sie bawić w moralizatorkę. po prostu uważam, że seks traktowany jako źródło przyjemności tylko i wyłącznie, bez więzi z drugim człowiekiem nie daje szczęścia. ty możesz być oczywiście innego zdania, ale ja właśnie tak uważam. i gdybym była na twoim miejscu to raczej bym sobie odmówiła seksu przez ten rok niż zdecydowała się na seks bez miłości. ale to byłby mój wybór a twój jest inny i tyle.
poza tym nie mów mi, ze nie ma ze mna rzeczowej dyskusji, bo żeby było pole do dyskusji trzeba, zeby obie strony chciały sie wysłuchać i zrozumieć. a z twojej strony nie widzę chęci rozmowy tylko wymuszenia na mnie przyznania, ze tobie wolno postępować tak jak ci się podoba, świat nie ma prawa cie potępiać.
ps. poza tym chyba opacznie rozumiesz pojęcie tolerancji.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 11:44   #97
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Luba
Alez mozna wolac o co sie chce. Mozna nawet czytac ze zrozumieniem, jesli oczywiscie sie tego chce.
Nigdzie nie napisalam, ze nie mozna wolac o tolerancje, czy cokolwiek innego. Nigdzie takich slow nie napisalam. Nigdzie nie zanegowalam twoich wolan, tylko napisalam ze nie wroze im powodzenia. Tak samo zreszta jak nie wroze powodzenia swoim wolaniom.
Dalsza rozmowa na ten temat jest dla mnie bez sensu, bo wydaje mi sie, ze wcale nie chcesz zrozumiec o co chodzi rozmowcy, jakiemukolwiek, nie tylko mnie. Ty chcesz sie tylko sprzeciwc temu co ktos inny mowi, niezaleznie od tego co ten ktos mowi.

EOT
Tak, tak, Ty zawsze masz racje i nigdy nie mówiłaś niczego co się Tobie zarzuca, nawet jak Ci się pokaże Twoje wcześniejsze słowa - wtedy nie odpisujesz. Tak było w innym wątku. Powiedziałam Ci, że obraziłaś kogoś, Ty stwierdziłaś, że nigdy tego nie robiłaś, ja zacytowałam Twój wcześniejszy post i nagle cisza, zaczełaś się czepiać kogoś innego.
Po tamtym wątku próbowałam jeszcze jakoś prowadzić dyskusję z Toba, ale widzę, że się nie da. Skoro tak nie potrafisz ze mną rozmawiać to po co jeszcze w tym mi odpowiedziałaś? Trzeba było mnie olać, a nie wszędzie dorzucać swoje trzy grosze!
A jeśli chodzi o nierozumienie rozmówców to wróć się na tamtem wątek i sprawdź ilu sobie narobiłaś wrogów.
I kończę, bo to nie jest wątek o Tobie.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-13, 11:47   #98
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez pkawecka
nie podoba mi się to, ze w tak jednoznaczny sposób stwierdzasz, że ktos jest przewrażliwiony, tylko dlatego że go nie rozumiesz.
nie uważam, żebym robiła jakiekolwiek uniki czy prowadziła dyskusję na temat dyskutowania. po prostu nie podoba mi się sposób w jaki mi odpowiadasz, a ja chcę mieć komfort psychiczny, ze będę mogła wypowiedzieć swoje zdanie, bez narażania się na czyjeś złośliwości. jeżeli za duzo wymagam to chcę to widzieć i zaniechać rozmowy zanim padną słowa, których będziemy żałowały obie.
to, że zadałam ci pytanie twoim zdaniem niezwiązane z tematem to nie znaczy, ze z niego zboczyłam. przeczytaj go jeszcze raz i zobacz czy aby na pewno nie jest związanie z twoim postem.
przeczytaj sobie swoje i moje porzednie wypowiedzi i zobacz, ze w żaden sposób nie zdążyłam wyrazić swojego zdania, a ty już z góry uznałaś, ze uważam takie kobiety jak ty za złe. po co wogóle zaczynasz z kimś rozmowę jeżeli nie dasz sie wypowiedzieć tylko od razu napadasz na rozmówcę, bo z góry wiesz co on myśli? czepiasz się słówek i nie widzisz kontekstu czyjejś wypowiedzi tylko doszukujesz się dowodów potepienia. i własnie tego nie "łapię".
a żebyś nie uważała, że robię uniki powiem ci co myślę w pierwotnym temacie.
trudno jest mi powidzieć dlaczego ludzie potępiają uprawiajnie seksu "w sposób swobodny". mogę tylko odpowiedzieć za siebie.
uważam, że seks powinien sie łączyć z miłością. nie uważam kobiet (mężczyzn), którzy robia inaczej za złych tylko nie pochwalam takiego zachowania. nie dlatego, ze to jest niemoralne, grzeszne i siedząc sobie przed komputerem w mohairowym bereciku będę sie bawić w moralizatorkę. po prostu uważam, że seks traktowany jako źródło przyjemności tylko i wyłącznie, bez więzi z drugim człowiekiem nie daje szczęścia. ty możesz być oczywiście innego zdania, ale ja właśnie tak uważam. i gdybym była na twoim miejscu to raczej bym sobie odmówiła seksu przez ten rok niż zdecydowała się na seks bez miłości. ale to byłby mój wybór a twój jest inny i tyle.
poza tym nie mów mi, ze nie ma ze mna rzeczowej dyskusji, bo żeby było pole do dyskusji trzeba, zeby obie strony chciały sie wysłuchać i zrozumieć. a z twojej strony nie widzę chęci rozmowy tylko wymuszenia na mnie przyznania, ze tobie wolno postępować tak jak ci się podoba, świat nie ma prawa cie potępiać.
ps. poza tym chyba opacznie rozumiesz pojęcie tolerancji.
No i widzę, że nadal nie wiesz czego chciałam się dowiedzieć w swoim poście.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 11:53   #99
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Najpierw spokojnie zagłosowałam a potem...trafiłam na jakąś bezsensowną kłótnie!A szkoda...
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 11:54   #100
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez As!a
No i widzę, że nadal nie wiesz czego chciałam się dowiedzieć w swoim poście.
no to mi wytłumacz jak chłop krowie na rowie. skoro już tyle czasu zmarnowałyśmy na spieranie się to chociaż niech to ma jakis sens.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 12:01   #101
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez pkawecka
no to mi wytłumacz jak chłop krowie na rowie. skoro już tyle czasu zmarnowałyśmy na spieranie się to chociaż niech to ma jakis sens.
No właśnie w tym sęk, że nie chce mi się już marnować wiecej czasu i zaśmiecąc tego watku.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-13, 12:04   #102
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez As!a
No właśnie w tym sęk, że nie chce mi się już marnować wiecej czasu i zaśmiecąc tego watku.
to faktycznie lepiej pozostawić sytuacje bez wyjaśnienia. niech pozostanie po nas takie sympatyczne wrażenie...
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 12:20   #103
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Aranka
Najpierw spokojnie zagłosowałam a potem...trafiłam na jakąś bezsensowną kłótnie!A szkoda...
A widzisz. Można być ponad to i wygłosić swoje zdanie, nie bacząc na jakieś bezsensowne kłótnie.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 14:24   #104
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

No As!u zabolal cie chyba moj ostatni post? Zamiast dyskusji jakies osobiste wycieczki zaczynasz
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 17:24   #105
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Luba
No As!u zabolal cie chyba moj ostatni post? Zamiast dyskusji jakies osobiste wycieczki zaczynasz
Tak! Tak mnie boli, że nie wiem czy dziś spokojnie zasnę!
Twoje posty też nie są wolne od wycieczke osobistych, więc jak to świadczy o Tobie?
I jesli masz coś do mnie to załatwmy to na privie, bo inne wizażanki chciałyby poczytać o czymś konstuktywnym. W moim wieku można jeszcze wybaczyć brak elegancji i wywlekanie takich spraw na forum, ale Tobie się dziwie.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 17:36   #106
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Jezu. Bezsens.

Moim zdaniem Asiu, przegięłaś, zaczełaś w sposób nieprzyjemny toczyć rozmowę. Uważam, ze to Ty pierwsza zączełaś być napastliwa.
W istocie rozmawianie się skończyło - a pojawiło się ''darcie mordy'', zresztą - nie na temat.
Bo Ty taka jesteś, i słodzenia nie lubisz. Ja też nie lubię, zlewam mocno oportunizm, ale staram się nie olewać zwykłej kultury dyskusji.
Nie traktuję rozmówcy jak małe dziecko, do którego trzeba głośniej czy wredniej, aby dotarło.
I mnie taka agresja - kojarzy się, i to mocno - z frustracją.
Nie wyładowywuj się na nas, bo społeczeństwo nie akceptuje jakiś twoich zachowań. Ja to tak odebrałam.

Co do tematu. Robiłam już w życiu różne rzeczy. Ja mam bardzo otwarte podejście do seksu. ''Kłóciłam'' się tutaj już o to nieraz, choć niektórym się wydaje, że byc otwartym, czy unikać tabu świadczy o ku*estwie i o tym, że nie potrafimy kochać innego człowieka. Znam dobrze te żałosne szufladki.

Świadoma jestem natomiast tego, że kijem Wisły nie cofnę - jeśli jakaś dziewczyna np. od 4 lat jest z tym samym facetem, a ma załóżmy 21 lat - to nie ma zielonego pojęcia - jak to jest mieć więcej niż jednego partnera.
Jeżeli ktoś uważa, tą miarą, że ktoś jest gorszy, bo miał 4 czy 14 kochanków - to jest problem jego i ciasnoty jego umysłu. Wszystkich nie uszczęsliwisz, niektórym się oczy ze zdumienia otwierać będą - i mają, choć to bywa - upie.rdliwe - do tego prawo.
A wołanie o tolerancję - jest właśnie głosem na puszczy. Świat się nie zmieni - i szkoda się szarpać. Wolę robić swoje, starając się nie krzywdzić innych ludzi.

Jeśli ktoś chce iść do łóżka po 20 minutach znajomości - to jego sprawa.
Ja bym tego nie zrobiła. Ale nie uznaję też np. głupiego bawienia się w konwenanse, i nie dopuszczania faceta do siebie np. ''bo wypada czekać do 3 randki''. Wolę: ''darujmy sobie ten obiad''.

Natomiast - szybkie pójście, przypadkowe do łóżka - niesie zwiększone ryzyko tego, że człowiek będzie się czuł jak zwykła szmata. I dlatego niewielu ludzi - między innymi dlatego - na to się nie zdecyduje.

To jak z obżarstwem. Dziewczynę napadnie wilczy apetyt, napcha się, bo przecież była głodna - a potem chodzi i ''nienawidzi'' siebie, za to, że się ''nażarła''.
Ale - średni to przykład, bo dotyczący osób z zaburzeniami łaknienia - zatem - specyficznej grupy.

Seks jest najintymniejszą formą bliskosci między ludźmi. Seks po przyjacielsku jest ok, seks jednorazowy też, jak najbardziej - ale - nie dla każdego: ok.
Dla wielu ludzi temat ten jest delikatny - i - szczęki niektórym opadają, jak się dowiedzą to i owo.
Nie ustalajmy zatem - czy to ich (intelektualny) zysk, czy to strata.

Ja też się bardzo burzyłam kiedyś - o to, o co Ty tutaj teraz. Dopóki nie przekonałam się że Samanthy (Samantha z ''Seks w wielkim mieście'') - naprawdę nie istnieją. I mówię to świadomie (co nie znaczy, że zepsucia nie ma).

Chodzi Ci o szacunek dla Dziewczyn lubiących szybkie numerki. Taki jak dla facetów. Popieram.
Sęk w tym, że pogardę, puszczalskość, i temu podobne - wymyslili mężczyźni, moja Droga. Kobiety są zadrosne, więc uderzają w tego typu tony, i to bardzo chętnie.
Ale - to jest męski wynalazek. Mężczyzna ochoczo zrobi sobie dobrze z ''twoim'' udziałem. Ale - to on pierwszy - pogardza kobietą. Zapewniam. I wiem, co mówię.

Dosłownie - złazi z niej - i traktuje ją jak śmiecia. Usłyszałam to niejednokrotnie od moich przyjaciół (facetów). Przyjaciół moich rodzicow. Gdybyś Ty słyszała, jak oni się naśmiewają, z tych dziewczyn, które 15 minut wcześniej zrobiły im dobrze pod dyskoteką czy na tyłach baru...
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 18:59   #107
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Jezu. Bezsens.

Moim zdaniem Asiu, przegięłaś, zaczełaś w sposób nieprzyjemny toczyć rozmowę. Uważam, ze to Ty pierwsza zączełaś być napastliwa.
W istocie rozmawianie się skończyło - a pojawiło się ''darcie mordy'', zresztą - nie na temat.
Bo Ty taka jesteś, i słodzenia nie lubisz. Ja też nie lubię, zlewam mocno oportunizm, ale staram się nie olewać zwykłej kultury dyskusji.
Nie traktuję rozmówcy jak małe dziecko, do którego trzeba głośniej czy wredniej, aby dotarło.
I mnie taka agresja - kojarzy się, i to mocno - z frustracją.
Nie wyładowywuj się na nas, bo społeczeństwo nie akceptuje jakiś twoich zachowań. Ja to tak odebrałam.
Nie wyładowywałam się na WAS, zadarłam z dwiema osobami. Nie byłam niemiła dla Ciebie, nie atakowałam Cię, więc nie rozumiem czemu Ty mnie przywołujesz do porządku. Nie jesteś moderatorem, nie jesteś założycielką wątku. Jeśli Ci się nie podoba moje zachowanie to możesz zmienić mi karmę, bo od tego ona jest.
Mam swoje powody takiego, a nie innego zachowywania się. Lubię wywoływać emocje w ludziach, chociażby negatywne, bo wtedy poznaje się ich prawdziwe zachowania, wtedy zmusza się ich do myślenia, do mówienia co na prawdę myślą, bo czasem jak się drąży to dopiero wychodzi prawda. Robie to z zupełną świadomoscią. I z akceptowaniem konsekwencji swoich zachowań jakimi mogą być: stracenie karmy, czy nawet wyrzucenie z forum.
Każdy ma jakieś swoje powody bycia tutaj. Na fryzjerskim, gdzie często się wypowiadam zachowuję się zupełni inaczej, bo tam chcę się dowiedzieć konkretnych rzeczy.
To forum to miejsce, gdzie ludzie wyrażają opinie, ale nie tylko, można się wiele o nich nauczyć. Jeśli komuś się nie podoba dyskusja ze mną to przecież nie musi tego robić. Dziękuję.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 19:11   #108
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Ja rowniez zaglosowalam I moge spokojnie napisac, ze mam jednego jedynego partnera. Najsmieszniejsze jest to, ze zawsze ludzie mysla, ze mam juz chyba 10 na kacie. Pytam dlaczego? Mowia, ze tak wygladam. Wiec zaznaczam tylko,ze pozory myla... Moze mysla tak dlatego, ze mialam wielu chlopakow, ale to tez nie zawsze tak jest. Ja mialam 35 chlopakow a tylko z moim TZ poszlam do lozka i nigdy tej decyzji nie bede zalowac, bo strasznie go kocham...
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 19:14   #109
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Aranka
Najpierw spokojnie zagłosowałam a potem...trafiłam na jakąś bezsensowną kłótnie!A szkoda...
To jest nas dwie... Poweim szczerzem, ze temat wydal mi sie ciekawy ale Wasza klotnia nie.papapapa
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-13, 19:17   #110
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Nie jestem Modem, to prawda, i z pewnością jestem ostatnią osobą do pilnowania porządku - ale - jestem tu, użytkownikiem forum, i też moge wyrazić opinię.

Mnie obrazić możliwości nie miałaś - bo się tu nie wypowiadałam, natomiast wpadłam tu sobie - i skoro jestem - bronię Lubą, choć ''też mnie o to nie prosiła'', ale mam ochotę np. - bo znam ją od nieco innej strony niż Ty.
Nie wiem o co ci chodziło w wypowiedziach, nie śledziłam ''tamtego wątku'' - natomiast ja uważam ją za osobę miłą, inteligentną i kulturalną.
I z mojej strony co do mówienia o Innych - EOT.
Teraz mogę już na legalu wobec tego Ci odpowiedzieć - bo tak się - czy niefortunnie? - złozyło - nawiązałam z Toba dialog, choć podejrzewam już - stracę tylko czas.

Wywołujesz w ludziach emocje - sama emocjami ukazując nam tzw. prawdziwe oblicze. Niewiele mnie obchodzi, kto i z kim idzie do łóżka (zależy kto, i zależy z kim, może tak).

Natomiast - teraz to już odstawiasz moim zdaniem - absurdalne ''pyskowanie'', coraz bardziej zbaczając z tematu - i nic poza tym.

Ciekawie natomiast podsumowywujesz siebie (do mnie np.) - nie podoba Ci się, to nie rozmawiaj..? Na forum dyskusyjnym?
Po co sie w ogóle logować w takim razie..?

Znaczy się co? Rozmawianie jedynie na Twoich warunkach?
Edit: też dziękuję.
--------------------------------------------------------------------
A kłócić to mi się zwyczajnie bezsensownie nie chce.
Przylazłam tutaj zagłosowac w sondzie - ale mi się odechciało. I tyle.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 19:35   #111
Kasiula85
Wtajemniczenie
 
Avatar Kasiula85
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z pokoju ;p
Wiadomości: 2 917
GG do Kasiula85
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

dziewczyny zakończcie już te przepychanki i wspólne osądzanie bo never nie dojdziecie do ładu...a ten wątek nie jest do kłótni tylko do wyrażenia swojego zdania....
załóżcie osobny wątek i tam róbcie personalne wycieczki
temat jest interesujący i warto do niego wrócić
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=12671848 #post12671848 koreopołudniowiczki .. łączmy się

Kasiula85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 20:01   #112
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Kasiula85
dziewczyny zakończcie już te przepychanki i wspólne osądzanie bo never nie dojdziecie do ładu...a ten wątek nie jest do kłótni tylko do wyrażenia swojego zdania....
załóżcie osobny wątek i tam róbcie personalne wycieczki
temat jest interesujący i warto do niego wrócić
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 22:17   #113
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Nie jestem Modem, to prawda, i z pewnością jestem ostatnią osobą do pilnowania porządku - ale - jestem tu, użytkownikiem forum, i też moge wyrazić opinię.

Mnie obrazić możliwości nie miałaś - bo się tu nie wypowiadałam, natomiast wpadłam tu sobie - i skoro jestem - bronię Lubą, choć ''też mnie o to nie prosiła'', ale mam ochotę np. - bo znam ją od nieco innej strony niż Ty.
Nie wiem o co ci chodziło w wypowiedziach, nie śledziłam ''tamtego wątku'' - natomiast ja uważam ją za osobę miłą, inteligentną i kulturalną.
I z mojej strony co do mówienia o Innych - EOT.
Teraz mogę już na legalu wobec tego Ci odpowiedzieć - bo tak się - czy niefortunnie? - złozyło - nawiązałam z Toba dialog, choć podejrzewam już - stracę tylko czas.

Wywołujesz w ludziach emocje - sama emocjami ukazując nam tzw. prawdziwe oblicze. Niewiele mnie obchodzi, kto i z kim idzie do łóżka (zależy kto, i zależy z kim, może tak).

Natomiast - teraz to już odstawiasz moim zdaniem - absurdalne ''pyskowanie'', coraz bardziej zbaczając z tematu - i nic poza tym.

Ciekawie natomiast podsumowywujesz siebie (do mnie np.) - nie podoba Ci się, to nie rozmawiaj..? Na forum dyskusyjnym?
Po co sie w ogóle logować w takim razie..?

Znaczy się co? Rozmawianie jedynie na Twoich warunkach?
Edit: też dziękuję.
--------------------------------------------------------------------
A kłócić to mi się zwyczajnie bezsensownie nie chce.
Przylazłam tutaj zagłosowac w sondzie - ale mi się odechciało. I tyle.
Hmm, nie wczytałaś się, a szkoda. Ale fakt, po przeczytaniu pierwszych zdań mojej wypowiedzi zdenerwowałaś się na tyle, żeby odpisać mi w ten sposób, gdybym zmodyfikowała swoją wypowiedź, wtedy Twoja reakcja byłaby inna. Może wczytałabyś się w sens całej wypowiedzi i pojęła jej sedno. To jest właśnie to o co mi chodzi.
Widzisz, każdy kto tu wchodzi ma swój cel. Jedni chcą się czegoś dowiedzieć, inni wyrazić swoją opinię, a jeszcze inni poprowadzić rozmowę w taki sposób, aby dowiedzieć się czegoś więcej niż wyważonej opinii. Czytałam regulamin - nie zabrania tego. I nie wiesz jakie jest moje prawdziwe oblicze i nigdy się przez internet nie dowiesz.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 22:41   #114
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez As!a
Hmm, nie wczytałaś się, a szkoda. Ale fakt, po przeczytaniu pierwszych zdań mojej wypowiedzi zdenerwowałaś się na tyle, żeby odpisać mi w ten sposób, gdybym zmodyfikowała swoją wypowiedź, wtedy Twoja reakcja byłaby inna. Może wczytałabyś się w sens całej wypowiedzi i pojęła jej sedno. To jest właśnie to o co mi chodzi.
Widzisz, każdy kto tu wchodzi ma swój cel. Jedni chcą się czegoś dowiedzieć, inni wyrazić swoją opinię, a jeszcze inni poprowadzić rozmowę w taki sposób, aby dowiedzieć się czegoś więcej niż wyważonej opinii. Czytałam regulamin - nie zabrania tego. I nie wiesz jakie jest moje prawdziwe oblicze i nigdy się przez internet nie dowiesz.
Nie wczytałam się w przytoczony przez Ciebie wątek - bo nie chce mi sie latać po Wizażu, szukać Twoich innych do kogoś pretensji - i nie wiem, o co konkretnie miałaś pretensje do Lubej na tamtym wątku, i nie ocenię, czy słusznie, czy nie. Cała sytuacja przypomina mi inną, gdy Wizażanka zwróciła się do innej forumowiczki cytuję: zauważyłam, ze nie tylko mnie, ale dużo osób tutaj drażnisz - co było ewidentną bzdurą wypuszczoną spod palców jakiejś przewrażliwionej panny.

Nie łap mnie zatem w głupi sposób za słówka (nie mając racji zresztą) - bo w ten wąteczek, skoro tutaj jestem, wczytałam się świetnie, a to dlatego, że nie mam w zwyczaju powierzchownie śmignąć przez temat - skoro się na niego wypowiadam..

A co do drugiej częsci Twojej wypowiedzi - zwyczajnie nie chce mi się dyskutować. Dobranoc.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 22:54   #115
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Nie wczytałam się w przytoczony przez Ciebie wątek - bo nie chce mi sie latać po Wizażu, szukać Twoich innych do kogoś pretensji - i nie wiem, o co konkretnie miałaś pretensje do Lubej na tamtym wątku, i nie ocenię, czy słusznie, czy nie. Cała sytuacja przypomina mi inną, gdy Wizażanka zwróciła się do innej cytuję: zauważyłam, ze nie tylko mnie, ale dużo osób tutaj drażnisz - co było ewidentną bzdurą wypuszczoną spod palców jakiejś przewrażliwionej panny.

Nie łap mnie zatem w głupi sposób za słówka - bo w ten wąteczek, skoro tutaj jestem, wczytałam się świetnie, a to dlatego, że nie mam w zwyczaju powierzchownie śmignąć przez temat - skoro się na niego wypowiadam..

A co do drugiej częsci Twojej wypowiedzi - zwyczajnie nie chce mi się dyskutować. Dobranoc.
Ale mi wcale nie chodziło, żebyś się wczytała w tamten wątek, tylko w moją poprzednią wypowiedź. Nie zrozumiałaś, bo może nie jasno się wyraziłam, ale Twoje unoszenie się jest niepotrzebne.
A jeśli chodzi o drugą częśc mojej wypowiedzi to nie masz po co dyskutować, bo ja nie jestem zbuntowaną małolatą, którą ustawisz przez dyskusję. Ja wiem po co tu jestem i po co robię zamieszanie.
A jeśli dyskusję ze mną są takie uciążliwe to po prostu ich nie ciągnij, albo zgłoś moderatorowi - może trzeba będzie mnie wyrzucić.
Dziękuję, życzę wszystkim Wesołych Świąt. Wyjeżdżam, więc dyskusja nie bedzie się ciągneła z powodu braku dostępu do internetu.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 23:07   #116
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez As!a
Ale mi wcale nie chodziło, żebyś się wczytała w tamten wątek, tylko w moją poprzednią wypowiedź. Nie zrozumiałaś, bo może nie jasno się wyraziłam, ale Twoje unoszenie się jest niepotrzebne.
A jeśli chodzi o drugą częśc mojej wypowiedzi to nie masz po co dyskutować, bo ja nie jestem zbuntowaną małolatą, którą ustawisz przez dyskusję. Ja wiem po co tu jestem i po co robię zamieszanie.
A jeśli dyskusję ze mną są takie uciążliwe to po prostu ich nie ciągnij, albo zgłoś moderatorowi - może trzeba będzie mnie wyrzucić.
Dziękuję, życzę wszystkim Wesołych Świąt. Wyjeżdżam, więc dyskusja nie bedzie się ciągneła z powodu braku dostępu do internetu.

Ja też nie jestem zbuntowaną małolatą, którą będziesz ustawiała przez ''dyskusję''.
I - nie będę ''dyskutować'' kto tu ma problem z czytaniem tekstu ze zrozumieniem - bo mi się nie chce.
I - ''dyskusja'' nie będzie się dalej ciągnęła - ze mną - bo, powtórzę - mnie się jej nie chce.
I do moderatora lecieć nie będę - sama się zgłoś , skoro tak niezmordowanie się o to dopominasz.
Sorry - rozbroiłaś mnie . Nie unoszę się. Już milion razy pisałam, co sądzę o emocjach na forach dyskusyjnych - więc ja niekoniecznie nadawałabym się do tych twoich badań, czy czego tam jeszcze...

Wesołych, wesołych, jak najbardziej Wesołych...
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 18:56   #117
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Dobra widze,ze konflikt zakonczony. Wrocmy wiec do tematu Bo temacik to my mamy przepyszny Wiec kochane piszcie!
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 20:43   #118
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Madlaine
oddałam głos, choć jedynie w ramach zabawy, bo żadna z tego statystyka, jesli nie znamy wieku ankietowanych i odpowiedzi w danym przedziale wiekowym.
Zgadzam sie,rowniez zaglosowalam.
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 19:54   #119
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

jeden jedyny i caly czas ten sam i zapowiada sie, ze tak szybko go nie zmienie (oby tak dalej )
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 18:08   #120
Melinia
Raczkowanie
 
Avatar Melinia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Komorów (pod Warszawą)
Wiadomości: 130
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez jaga_2001
jeden jedyny i caly czas ten sam i zapowiada sie, ze tak szybko go nie zmienie (oby tak dalej )
U mnie tak samo Jestem szczęśliwa...
__________________
Smutek i ból [*]...
Melinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 11:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.