Facet a dziewictwo - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-19, 10:34   #601
Edward_C
Raczkowanie
 
Avatar Edward_C
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 48
Dot.: Facet a dziewictwo

Wszechobecna konsumpcja, ja używam Ciebie, Ty używasz mnie.....
Masakra, upadek na ryj z dużej wysokości = Argumentacja nie-dziewic w obronie nie-dziewictwa. Bawcie się i bawcie nas swoimi ciałami Dziewczyny, Kobiety, Panny, Panie i Panienki.... Bawcie się, używajcie, przyciągajcie, przywiązujcie do siebie mężczyzn oferując wyrafinowane techniki „dawania”, z tego co przeczytałem to w waszym rozumieniu sex nie jest dopełnieniem, a jedynie ścieżką, to takie przyjemne dla obu stron, po co kupować fabrykę cukierków skoro można kupić sobie cukierki w sklepie.
W przeszłości dziewicę określano mianem cnotliwej czyli posiadającej cnotę/cnoty, a jak określano te niecnotliwe ? Tak jakoś jak zakręty ? Fakt faceci lubią się ścigać, wchodzić w zakręty, wygrywać odcinki specjalne, a na końcu jest META na której jest się jako pierwszy. Zwycięstwo czy porażka ? Spoko, faceci są leniwi, wygodni, każda „wygódka” jest dobra jak się chce, nie ma znaczenia, że ktoś wcześniej trochę nasmrodził.
Trochę enigmatycznie napisane ? Fakt. Napisane nie do wszystkich, napisane do równouprawnionych w zdolności czytania ze zrozumieniem.
A co do kobiet cnotliwych to oczywiście muszę IM pogratulować zdolności samodzielnego myślenia, umiejętności podejmowania decyzji, siły w dążeniu do poznania drugiego człowieka, jego UMYSŁU, jego ŚWIADOMOŚCI.
__________________
SIŁA ARGUMENTU, A NIE ARGUMENT SIŁY.
Edward_C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 10:39   #602
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez Edward_C
Spoko, faceci są leniwi, wygodni, każda „wygódka” jest dobra jak się chce, nie ma znaczenia, że ktoś wcześniej trochę nasmrodził.
I dlaczego niby ktoś, kto kala swoje jestestwo takimi smrodami, ma być materiałem na pierwszego partnera? Dlaczego kobieca niewinność ma pragnąć zajechanej wyścigówki?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 14:36   #603
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez Edward_C Pokaż wiadomość
Wszechobecna konsumpcja, ja używam Ciebie, Ty używasz mnie.....
Masakra, upadek na ryj z dużej wysokości = Argumentacja nie-dziewic w obronie nie-dziewictwa. Bawcie się i bawcie nas swoimi ciałami Dziewczyny, Kobiety, Panny, Panie i Panienki.... Bawcie się, używajcie, przyciągajcie, przywiązujcie do siebie mężczyzn oferując wyrafinowane techniki „dawania”, z tego co przeczytałem to w waszym rozumieniu sex nie jest dopełnieniem, a jedynie ścieżką, to takie przyjemne dla obu stron, po co kupować fabrykę cukierków skoro można kupić sobie cukierki w sklepie.
W przeszłości dziewicę określano mianem cnotliwej czyli posiadającej cnotę/cnoty, a jak określano te niecnotliwe ? Tak jakoś jak zakręty ? Fakt faceci lubią się ścigać, wchodzić w zakręty, wygrywać odcinki specjalne, a na końcu jest META na której jest się jako pierwszy. Zwycięstwo czy porażka ? Spoko, faceci są leniwi, wygodni, każda „wygódka” jest dobra jak się chce, nie ma znaczenia, że ktoś wcześniej trochę nasmrodził.
Trochę enigmatycznie napisane ? Fakt. Napisane nie do wszystkich, napisane do równouprawnionych w zdolności czytania ze zrozumieniem.
A co do kobiet cnotliwych to oczywiście muszę IM pogratulować zdolności samodzielnego myślenia, umiejętności podejmowania decyzji, siły w dążeniu do poznania drugiego człowieka, jego UMYSŁU, jego ŚWIADOMOŚCI.
Gdzie można znaleźć taki wehikuł czasu, co przenosi do średniowiecza? Podzielisz się wiedzą?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 14:50   #604
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Daj adres wysle ci moja wysuszona blone ktora trzymam na pamiatke...bedziesz mogl sie jarac.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 10:28   #605
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez Edward_C
Wszechobecna konsumpcja, ja używam Ciebie, Ty używasz mnie.....
Masakra, upadek na ryj z dużej wysokości = Argumentacja nie-dziewic w obronie nie-dziewictwa. Bawcie się i bawcie nas swoimi ciałami Dziewczyny, Kobiety, Panny, Panie i Panienki.... Bawcie się, używajcie, przyciągajcie, przywiązujcie do siebie mężczyzn oferując wyrafinowane techniki „dawania”, z tego co przeczytałem to w waszym rozumieniu sex nie jest dopełnieniem, a jedynie ścieżką, to takie przyjemne dla obu stron, po co kupować fabrykę cukierków skoro można kupić sobie cukierki w sklepie.
W przeszłości dziewicę określano mianem cnotliwej czyli posiadającej cnotę/cnoty, a jak określano te niecnotliwe ? Tak jakoś jak zakręty ? Fakt faceci lubią się ścigać, wchodzić w zakręty, wygrywać odcinki specjalne, a na końcu jest META na której jest się jako pierwszy. Zwycięstwo czy porażka ? Spoko, faceci są leniwi, wygodni, każda „wygódka” jest dobra jak się chce, nie ma znaczenia, że ktoś wcześniej trochę nasmrodził.
Trochę enigmatycznie napisane ? Fakt. Napisane nie do wszystkich, napisane do równouprawnionych w zdolności czytania ze zrozumieniem.
Czemu nie jestem zdziwiony, że jednak nie jestem sam ze swoimi poglądami?
Cytat:
Napisane przez Edward_C
A co do kobiet cnotliwych to oczywiście muszę IM pogratulować zdolności samodzielnego myślenia, umiejętności podejmowania decyzji, siły w dążeniu do poznania drugiego człowieka, jego UMYSŁU, jego ŚWIADOMOŚCI.
Dołączam się do gratulacji.
Cytat:
Napisane przez elvegirl
I dlaczego niby ktoś, kto kala swoje jestestwo takimi smrodami, ma być materiałem na pierwszego partnera? Dlaczego kobieca niewinność ma pragnąć zajechanej wyścigówki?
To jedna z do dziś niewyjaśnionych tajemnic meandrów kobiecej duszy. Nie wiadomo dlaczego miałaby pragnąć, a jednak ...


pragnie.

I zrozum tu kobietę.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 10:32   #606
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Nie wiadomo dlaczego miałaby pragnąć, a jednak ...


pragnie.

I zrozum tu kobietę.
Z tego co widzę i słyszę u znanych mi dziewic, czytam na Wizażu...to jednak coraz więcej tych kobiet zaostrza wymagania wobec przeszłości seksualnej ewentualnych przyszłych mężów. I bardzo dobrze.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 10:34   #607
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Z tego co widzę i słyszę u znanych mi dziewic, czytam na Wizażu...to jednak coraz więcej tych kobiet zaostrza wymagania wobec przeszłości seksualnej ewentualnych przyszłych mężów. I bardzo dobrze.
Pewnie, że dobrze tylko widzisz ...

wymagania sobie, a życie sobie. Nie powinny pragnąć, a pragną.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 10:37   #608
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Pewnie, że dobrze tylko widzisz ...

wymagania sobie, a życie sobie. Nie powinny pragnąć, a pragną.
Te, które znam, brzydzą się świadomością, że licznik danego pana jest ponad ich normy. Gdyby chciały się z takimi związać, to by się związały, a jednak wciąż są dziewicami. Tak więc cóż, nie wszystkie pragną mężczyzn z dużym, smrodliwym doświadczeniem.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 10:41   #609
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Te, które znam, brzydzą się świadomością, że licznik danego pana jest ponad ich normy. Gdyby chciały się z takimi związać, to by się związały, a jednak wciąż są dziewicami. Tak więc cóż, nie wszystkie pragną mężczyzn z dużym, smrodliwym doświadczeniem.
Bo przemawia przez nie rozsądek. Dopóki tak jest, dopóty masz 100% racji. Gdy się zakochają przestaną zwracać uwagę na licznik i będą marzyły, żeby właśnie z nim się związać.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 10:49   #610
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Bo przemawia przez nie rozsądek. Dopóki tak jest, dopóty masz 100% racji. Gdy się zakochają przestaną zwracać uwagę na licznik i będą marzyły, żeby właśnie z nim się związać.
Moja bardzo dobra koleżanka zauroczyła się takim panem, rezygnacja z niego bolała ją jak diabli, ponad rok się wygrzebywała z tego uczucia, ale nie związała się z nim. Stwierdziła że szacunek do siebie jest najważniejszy, a nie miałaby go gdyby związała się z kimś, czyja przeszłość ją brzydzi i przeraża, czyje podejście do seksu jest tak skrajne od jej. Za stara jest, żeby tak długo i pieczołowicie zachowane dotąd dziewictwo stracić z kimś, kto na to nie zasługuje

Nie każda kobieta ślepo biegnie za emocjami A już zwłaszcza te, które są dziewicami z powodów ideologicznych
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 11:04   #611
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Moja bardzo dobra koleżanka zauroczyła się takim panem, rezygnacja z niego bolała ją jak diabli, ponad rok się wygrzebywała z tego uczucia, ale nie związała się z nim. Stwierdziła że szacunek do siebie jest najważniejszy, a nie miałaby go gdyby związała się z kimś, czyja przeszłość ją brzydzi i przeraża, czyje podejście do seksu jest tak skrajne od jej. Za stara jest, żeby tak długo i pieczołowicie zachowane dotąd dziewictwo stracić z kimś, kto na to nie zasługuje

Nie każda kobieta ślepo biegnie za emocjami
Niektóre są odrobinkę rozsądniejsze od innych co nie znaczy, że ...

nie pobiegła. Pobiegła tylko pan pozwolił się jej otrząsnąć i przejrzeć na oczy. Gdyby miał inne zamiary ...
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A już zwłaszcza te, które są dziewicami z powodów ideologicznych
Tu masz rację. Na ortodoksów nie ma rady.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 11:10   #612
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Niektóre są odrobinkę rozsądniejsze od innych co nie znaczy, że ...

nie pobiegła. Pobiegła tylko pan pozwolił się jej otrząsnąć i przejrzeć na oczy. Gdyby miał inne zamiary ...
Nie pobiegła. Nie chciał od niej łóżka, chciał związku. Ona po prostu nie mogła sobie poradzić z jego dotychczasowym życiem seksualnym, z klubowym seksem i tak dalej. Zakochała się, ale tego przeskoczyć nie mogła.

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Tu masz rację. Na ortodoksów nie ma rady.
No, jeśli wierność swoim zasadom = ortodoks, to nie wiem dlaczego parę postów wcześniej gratulujesz tym szanującym się.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 11:16   #613
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość

No, jeśli wierność swoim zasadom = ortodoks, to nie wiem dlaczego parę postów wcześniej gratulujesz tym szanującym się.

Nie zorientowałaś się jeszcze, że to hipokryta stosujący odmienne kryteria ze względu na płeć, dla którego:

-dziewica wzbraniająca się przed zwykłym wycierusem =ortodoksyjna ultraska
-zwykły wycierus o przebiegu starego rzęcha snujący marzenia ściętej głowy o prawie własności do niepokalanej dziewicy=facet z zasadami
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 11:16   #614
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie pobiegła. Nie chciał od niej łóżka, chciał związku. Ona po prostu nie mogła sobie poradzić z jego dotychczasowym życiem seksualnym, z klubowym seksem i tak dalej. Zakochała się, ale tego przeskoczyć nie mogła.
Dla mnie to jeden karabin. Zakochała się znaczy pobiegła, a facet zapłacił za szczerość. Chyba naprawdę chciał z nią związku.
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No, jeśli wierność swoim zasadom = ortodoks, to nie wiem dlaczego parę postów wcześniej gratulujesz tym szanującym się.
Pisałaś o ideologii, a nie o zasadach, czy wartościach. Dla mnie to różne sprawy.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 11:20   #615
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez Edward_C Pokaż wiadomość
Wszechobecna konsumpcja, ja używam Ciebie, Ty używasz mnie.....
Masakra, upadek na ryj z dużej wysokości = Argumentacja nie-dziewic w obronie nie-dziewictwa. Bawcie się i bawcie nas swoimi ciałami Dziewczyny, Kobiety, Panny, Panie i Panienki.... Bawcie się, używajcie, przyciągajcie, przywiązujcie do siebie mężczyzn oferując wyrafinowane techniki „dawania”, z tego co przeczytałem to w waszym rozumieniu sex nie jest dopełnieniem, a jedynie ścieżką, to takie przyjemne dla obu stron, po co kupować fabrykę cukierków skoro można kupić sobie cukierki w sklepie.
W przeszłości dziewicę określano mianem cnotliwej czyli posiadającej cnotę/cnoty, a jak określano te niecnotliwe ? Tak jakoś jak zakręty ? Fakt faceci lubią się ścigać, wchodzić w zakręty, wygrywać odcinki specjalne, a na końcu jest META na której jest się jako pierwszy. Zwycięstwo czy porażka ? Spoko, faceci są leniwi, wygodni, każda „wygódka” jest dobra jak się chce, nie ma znaczenia, że ktoś wcześniej trochę nasmrodził.
Trochę enigmatycznie napisane ? Fakt. Napisane nie do wszystkich, napisane do równouprawnionych w zdolności czytania ze zrozumieniem.
A co do kobiet cnotliwych to oczywiście muszę IM pogratulować zdolności samodzielnego myślenia, umiejętności podejmowania decyzji, siły w dążeniu do poznania drugiego człowieka, jego UMYSŁU, jego ŚWIADOMOŚCI.

A Tobie mamy pogratulować prawictwa czy pochylić się z politowaniem nad kolejnym trolującym hipokrytą o stalibaniałym czerepie?
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 11:25   #616
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Dla mnie to jeden karabin. Zakochała się znaczy pobiegła, a facet zapłacił za szczerość. Chyba naprawdę chciał z nią związku.
No cóż, dla Ciebie to jeden karabin, dla mnie nie. Zakochała się ale nie pobiegła, czyt. nie związała się z nim. Na zakochanie się wpływ mamy niewielki, to co z tym faktem zrobimy już w pełni zależy od nas.

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Pisałaś o ideologii, a nie o zasadach, czy wartościach. Dla mnie to różne sprawy.
Dla Ciebie różne, dla mnie to to samo. Ideologia tworzy zasady, wartości. Wyznajemy dany zbiór zasad, wyznajemy daną ideę. Przecież zasady Kościoła Katolickiego to też ideologia, system, czyż nie?

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez tacyta Pokaż wiadomość
Nie zorientowałaś się jeszcze, że to hipokryta stosujący odmienne kryteria ze względu na płeć
No troszkę się plącze w zeznaniach Wcześniej, nie pamiętam tylko czy w tym wątku, pisał mi że sam nie rozumie hipokryzji panów z dużym przebiegiem, szukających dziewic A teraz raptem się okazuje że to panie są te złe, bo się zakochują i podążają, nawet jeśli nie podążają
Gratuluje dziewicom dziewictwa, ale jednocześnie pisze że to ortodoksy, no słodziak z niego
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 11:37   #617
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No cóż, dla Ciebie to jeden karabin, dla mnie nie. Zakochała się ale nie pobiegła, czyt. nie związała się z nim. Na zakochanie się wpływ mamy niewielki, to co z tym faktem zrobimy już w pełni zależy od nas.
Ok.
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Dla Ciebie różne, dla mnie to to samo. Ideologia tworzy zasady, wartości. Wyznajemy dany zbiór zasad, wyznajemy daną ideę. Przecież zasady Kościoła Katolickiego to też ideologia, system, czyż nie?
Owszem i właśnie o tym piszę. Co innego wyznawane przeze mnie zasady i mój system wartości, a co innego cudze zasady i narzucone mi wartości. Patrząc przez pryzmat tematu widzę to tak. Co innego dziewczyna, która chowa dziewictwo dla tego jedynego, bo uważa , że tak jest dobrze, a co innego taka, która robi to, bo jej kościół, czy matka nakazuje. W pierwszym przypadku jest to jej system wartości, a w drugim wyznaje wartości, które zostały jej narzucone.
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No troszkę się plącze w zeznaniach Wcześniej, nie pamiętam tylko czy w tym wątku, pisał mi że sam nie rozumie hipokryzji panów z dużym przebiegiem, szukających dziewic A teraz raptem się okazuje że to panie są te złe, bo się zakochują i podążają, nawet jeśli nie podążają
Gratuluje dziewicom dziewictwa, ale jednocześnie pisze że to ortodoksy, no słodziak z niego
W kwestii rozumienia słowa pisanego spodziewałem się jednak po Tobie więcej.

Pisałem, że hipokryzja facetów jest w tej materii ewidentna, widzę ją, nie rozumiem, ale i nie neguję. Tak po prostu jest. Czyżby natura samca jednak brała górę?

A i nie napisałem, że Twoja koleżanka jest zła. Napisałem tylko, że fakt, iż kobieta nie powinna pragnąć nie oznacza, iż nie pragnie. Twoja koleżanka jest tego najlepszym przykładem. Zakochała się tzn., że pragnęła tego wycierusa. A, że jednak w końcu się poddała, bo nie potrafiła tego zwalczyć, to całkiem inna sprawa.

No i jakbyś nie zauważyła, to facet, o którym rozmawiamy idealnie się wpisuje w ten wątek. Przerobił masę panienek, ale do związku chciał wyjątkową! Dla mnie to normalne pomimo, że to HIPOKRYZJA. Ot po prostu samiec jakich wielu.

Dziewice w kontekście ortodoksów wyjaśniłem już wcześniej.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 11:46   #618
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Owszem i właśnie o tym piszę. Co innego wyznawane przeze mnie zasady i mój system wartości, a co innego cudze zasady i narzucone mi wartości. Patrząc przez pryzmat tematu widzę to tak. Co innego dziewczyna, która chowa dziewictwo dla tego jedynego, bo uważa , że tak jest dobrze, a co innego taka, która robi to, bo jej kościół, czy matka nakazuje. W pierwszym przypadku jest to jej system wartości, a w drugim wyznaje wartości, które zostały jej narzucone.
Nie znam dziewicy, która by trzymała dziewictwo zgodnie z naukami Kościoła, ale wbrew sobie. Są wokół mnie dziewice które zachowały ten stan ze względu na wiarę, ale te właśnie odgórnie ustalone normy i zasady przyjęły jako swoje, wierzą, tak im pasuje. Nie można więc powiedzieć, że są to cudze zasady.

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
W kwestii rozumienia słowa pisanego spodziewałem się jednak po Tobie więcej.
Czasem i tak bywa, ale przeżyjemy to jakoś.

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Pisałem, że hipokryzja facetów jest w tej materii ewidentna, widzę ją, nie rozumiem, ale i nie neguję. Tak po prostu jest. Czyżby natura samca jednak brała górę?
Bardzo możliwe. Szkoda, spodziewałam się po Tobie więcej. Ale to też przeżyjemy

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Napisałem tylko, że fakt, iż kobieta nie powinna pragnąć nie oznacza, iż nie pragnie.
No cóż, wspomniana przeze mnie koleżanka takiego a nie innego doświadczenia u potencjalnego partnera nie pragnie. To ją od tego człowieka odrzuciło. Co z tego, że chłop ma mnóstwo zalet, skoro jedna z najważniejszych została pogwałcona? To z tego, że tej kobiety nie zdobędzie.

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
No i jakbyś nie zauważyła, to facet, o którym rozmawiamy idealnie się wpisuje w ten wątek. Przerobił masę panienek, ale do związku chciał wyjątkową!
Nie wiedział że jest dziewicą. Nie wiem czy w ogóle się dowiedział...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 14:25   #619
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie znam dziewicy, która by trzymała dziewictwo zgodnie z naukami Kościoła, ale wbrew sobie. Są wokół mnie dziewice które zachowały ten stan ze względu na wiarę, ale te właśnie odgórnie ustalone normy i zasady przyjęły jako swoje, wierzą, tak im pasuje. Nie można więc powiedzieć, że są to cudze zasady.
Nie potrafię ich ocenić na odległość. Dla mnie kluczem jest osobista refleksja. Jeśli ktoś kupuje ideologię, czy inną poprawność polityczną bez osobistej refleksji, jest bezmózgim ortodoksem.
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Czasem i tak bywa, ale przeżyjemy to jakoś.
Ale niedosyt pozostanie.
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No cóż, wspomniana przeze mnie koleżanka takiego a nie innego doświadczenia u potencjalnego partnera nie pragnie. To ją od tego człowieka odrzuciło. Co z tego, że chłop ma mnóstwo zalet, skoro jedna z najważniejszych została pogwałcona? To z tego, że tej kobiety nie zdobędzie.
Zakochała się? Zakochała czyli pragnęła.
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie wiedział że jest dziewicą. Nie wiem czy w ogóle się dowiedział...
To nieistotne. Może wiedział, a może wywęszył? Najistotniejsze jest to, że to właśnie w niej zobaczył kogoś wyjątkowego, a nie w tych wszystkich, które wcześniej wyobracał.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 15:29   #620
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś kupuje ideologię, czy inną poprawność polityczną bez osobistej refleksji, jest bezmózgim ortodoksem.
Zaiste. Nie zmienia to faktu, że stawiając na równi słowa "ideologia" i "ortodoks", nadinterpretujesz. Wręcz po babsku

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Ale niedosyt pozostanie.
I dobrze, dzięki temu nigdy nie zapragniemy zostawić dla siebie swoich partnerów życiowych

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Zakochała się? Zakochała czyli pragnęła.
Nie związała się. Nie związała, czyli facet poniósł porażkę przez swój dotychczasowy tryb życia. Czyli panowie też powinni zwracać uwagę na to jak się prowadzą, bo mogą się potem zakochać i dowiedzieć się od wybranki, że niestety, dotychczasowym korzystaniem z życia i kobiecych ciał pokpili sprawę.

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
To nieistotne. Może wiedział, a może wywęszył? Najistotniejsze jest to, że to właśnie w niej zobaczył kogoś wyjątkowego, a nie w tych wszystkich, które wcześniej wyobracał.
Najistotniejsze jest to, że on nie wybrał jej z powodu dziewictwa, za to ona odrzuciła go z powodu rozwiązłości. Jeden przypadek, a dwie teorie podważone...ta o męskim szukaniu kobiecego dziewictwa i ta o pragnieniu rozwiązłego mężczyzny przez niewinną kobietę.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 06:41   #621
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Zaiste. Nie zmienia to faktu, że stawiając na równi słowa "ideologia" i "ortodoks", nadinterpretujesz. Wręcz po babsku
To Twoje zdanie.
Cytat:
Napisane przez elvegirl
I dobrze, dzięki temu nigdy nie zapragniemy zostawić dla siebie swoich partnerów życiowych
Nigdy mi to nie groziło.
Cytat:
Napisane przez elvegirl
Nie związała się. Nie związała, czyli facet poniósł porażkę przez swój dotychczasowy tryb życia. Czyli panowie też powinni zwracać uwagę na to jak się prowadzą, bo mogą się potem zakochać i dowiedzieć się od wybranki, że niestety, dotychczasowym korzystaniem z życia i kobiecych ciał pokpili sprawę.
Myślisz, że jest dzisiaj sam?
Cytat:
Napisane przez elvegirl
Najistotniejsze jest to, że on nie wybrał jej z powodu dziewictwa, za to ona odrzuciła go z powodu rozwiązłości. Jeden przypadek, a dwie teorie podważone...ta o męskim szukaniu kobiecego dziewictwa i ta o pragnieniu rozwiązłego mężczyzny przez niewinną kobietę.
Skoro nie wiesz czy wiedział, czy nie wiedział to nie masz prawa nic podważać, bo nie masz danych. Po drugie, jest coś w dziewicach (i tych bardziej powściągliwych nie dziewicach) takiego, że wiele z nich nie musi o tym nic mówić. Swoim zachowaniem, postawą, poglądami, sposobem bycia różnią się od tych wyzwolonych. Edward_C wspomniał, że kiedyś synonimem dziewictwa było słowo 'cnotliwa' czyli posiadająca cnoty. To się Elvegirl widzi czy kobieta ma prawdziwe cnoty, czy tylko te współczesne. Jeszcze raz Ci napiszę - nie musiała mu mówić, aby uznał ją za wyjątkową i wartą utraty wolności. Żadna poprzednia tego warta nie była, a ona tak. I to jest fakt. Mężczyźni też mają w tej materii szósty zmysł i szybko odróżniają cnotę od niecnoty. Szczególnie ci bardziej doświadczeni.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 07:46   #622
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
To Twoje zdanie.
No wiadomo.
Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Nigdy mi to nie groziło.
I wszyscy spokojni
Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Myślisz, że jest dzisiaj sam?
Wiem że jest sam. Ona natomiast jest w związku.
Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Skoro nie wiesz czy wiedział, czy nie wiedział to nie masz prawa nic podważać, bo nie masz danych.
Kiedy się o nią starał, nie wiedział. A to czy się dowiedział później jest według Ciebie nieistotne.
Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
To się Elvegirl widzi czy kobieta ma prawdziwe cnoty, czy tylko te współczesne.
A to do prawdziwych cnót można tylko dziewictwo zaliczyć? Bez błony dziewiczej kobieta cnotliwa być nie może?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 07:53   #623
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A to do prawdziwych cnót można tylko dziewictwo zaliczyć? Bez błony dziewiczej kobieta cnotliwa być nie może?
Cały czas sprowadzacie dziewictwo tylko do kawałka błony, a to coś duuuużo więcej, ale nie chce mi się już tego pisać.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 08:04   #624
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Facet a dziewictwo

Ok, to nie pisz.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 09:29   #625
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Facet a dziewictwo

A gdybyś się z nim przespała rana byłaby większa, czy mniejsza?



Oczywiście że większa ,znacznie większa. I właśnie to ,jest dla mnie ,pocieszające w tej całej sytuacji.
Że mimo własnych uczuc, nie złamałam swoich zasad dla niego.




Absolutnie nie! Chodzi mi raczej o to jakbyś się czuła PO przespaniu się z pierwszym lepszym facetem, bo o tym przecież rozmawialiśmy. Myślę, że nie czułabyś się najlepiej i to byłoby wtedy Twoim problemem.



Racja.. Miałabym taki problem, ale nie wszystkie kobiety ,podchodzą to dziewictwa ..tak jak ja.
Powiem więcej czułabym ..że kogoś, wtedy roszczaruje.
Może swojego przyszłego partnera?


Tak czy siak, swoją teorią.. eos50,świata nie zmienisz. Wiele Ci to nie da, tak już jest po prostu.
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 10:00   #626
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Facet a dziewictwo

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;38785609]Oczywiście że większa ,znacznie większa. I właśnie to ,jest dla mnie ,pocieszające w tej całej sytuacji.
Że mimo własnych uczuc, nie złamałam swoich zasad dla niego. [/QUOTE]
I o to mi chodziło.
[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;38785609]Racja.. Miałabym taki problem, ale nie wszystkie kobiety ,podchodzą to dziewictwa ..tak jak ja.
Powiem więcej czułabym ..że kogoś, wtedy roszczaruje.
Może swojego przyszłego partnera?[/QUOTE]
I o to też.
[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;38785609]Tak czy siak, swoją teorią.. eos50,świata nie zmienisz. Wiele Ci to nie da, tak już jest po prostu.[/QUOTE]
Ale Nataszo przecież skoro tak po prostu jest tzn., że ...

to nie jest teoria tylko rzeczywistość.


Widzisz Elvegirl? Pewne rzeczy się po prostu czuje.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 10:14   #627
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Facet a dziewictwo

Ale Nataszo przecież skoro tak po prostu jest tzn., że ...

to nie jest teoria tylko rzeczywistość.



Nie zrozumiałeś mnie . Mam na myśli,że teraz kobiety są bardziej wyzwolone , w sferze sexsu niż kiedyś.. I kierują się tym, co uważają ,że jest dla nich najlepsze. Nie tłumią ani swoich potrzeb ani pragnień.Są świadome swojej seksualność.
Ważne jest to, czego one same chcą ,w danej chwili.A to że kiedyś, jakiś facet będzie miał z tym problem,to raczej jest jego zmartwienie, a nie tej kobiety.
Mnie to tak naprawdę nie interesuje..bo nie mój cyrk i nie moje małpy.

Dlatego ,twoje gdybanie, w tym temacie nie ma sensu. Bo jak widzisz,nikogo tu nie przekonałeś do swoich racji.
A dzisiejszego świata nie zmienisz.
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 10:51   #628
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość

Nie związała się. Nie związała, czyli facet poniósł porażkę przez swój dotychczasowy tryb życia. Czyli panowie też powinni zwracać uwagę na to jak się prowadzą, bo mogą się potem zakochać i dowiedzieć się od wybranki, że niestety, dotychczasowym korzystaniem z życia i kobiecych ciał pokpili sprawę.


Najistotniejsze jest to, że on nie wybrał jej z powodu dziewictwa, za to ona odrzuciła go z powodu rozwiązłości. Jeden przypadek, a dwie teorie podważone...ta o męskim szukaniu kobiecego dziewictwa i ta o pragnieniu rozwiązłego mężczyzny przez niewinną kobietę.
I tak oto prawdziwe życie zderza się z mglistymi konceptami, kompletnie je nokautując. Zresztą takich historii jest dużo więcej. Nie znam żadnej kobiety o konserwatywnym podejściu do seksu, która chciałaby związku ze stałym bywalcem klubów, za którym ciągnie się pewna reputacja. Z kolei dla wielu facetów o luźnym podejściu do seksu przeszłość seksualna stałej partnerki nie ma znaczenia. Ludzie zwykle szukają kogoś o podobnym światopoglądzie na te sprawy i, choć wiadomo, że obu płciom (a nie tylko tym rozemocjonowanym kobitkom) zdarzają się czasami odstępstwa od przyjętych zasad pod wpływem porywów serca i wbrew rozsądkowi, to twierdzenia, że facetowi się zawsze upiecze a kobietę się na rożnie przypiecze za swobodne prowadzenie się,w dzisiejszych czasach często między bajki można włożyć. Mentalność się zmienia na naszych oczach a zmurszałe poglądy na temat seksualności kobiet schodzą powoli do lamusa.

Przy okazji tej dyskusji naszła mnie jeszcze taka refleksja, czy cnotę pieczołowicie, aczkolwiek w bólach donoszoną do ślubu pod presją społeczną, jak to miało miejsce w czasach minionych, rzeczywiście można zaliczyć w poczet prawdziwych cnót. Przecież tłumienie naturalnych potrzeb seksualnych przez te dawne cnotliwe kobiety najczęściej nie było ich rzeczywistym wyborem lecz jedyną dostępną strategią, która pozwala im zyskać społeczną aprobatę. Życie pod dyktando zasad narzuconych przez społeczeństwo to przecież pewien rodzaj konformizmu.
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 10:51   #629
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Facet a dziewictwo

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;38786500]Nie zrozumiałeś mnie . Mam na myśli,że teraz kobiety są bardziej wyzwolone , w sferze sexsu niż kiedyś.. I kierują się tym, co uważają ,że jest dla nich najlepsze. Nie tłumią ani swoich potrzeb ani pragnień.Są świadome swojej seksualność.
Ważne jest to, czego one same chcą ,w danej chwili.A to że kiedyś, jakiś facet będzie miał z tym problem,to raczej jest jego zmartwienie, a nie tej kobiety.
Mnie to tak naprawdę nie interesuje..bo nie mój cyrk i nie moje małpy.

Dlatego ,twoje gdybanie, w tym temacie nie ma sensu. Bo jak widzisz,nikogo tu nie przekonałeś do swoich racji.
A dzisiejszego świata nie zmienisz.[/QUOTE]
Teraz rozumiem. Ja nie chcę Nataszo zmieniać świata tak, jak nie chcę zmieniać tych wyzwolonych (do pewnych rzeczy one też się przydają). Ja tylko chcę pokazać tym wyzwolonym dlaczego tak często im się nie udaje, jak również dać do myślenia tym wszystkim, które czytają i wahają się między postawą np. All that coś tam, a np. Twoją, bo nie zgadzam się z Twoim stwierdzeniem, że:
'A to że kiedyś, jakiś facet będzie miał z tym problem,to raczej jest jego zmartwienie, a nie tej kobiety.'
Otóż faktycznie on będzie miał problem, ale jak ją zostawi, to i ona będzie miała poważny problem. Wiesz jaki wątek na wizażu właśnie rozpoczął swoją XXVI część? Skąd taka jego popularność? Czyżby jednak mężczyźni też mieli coś do powiedzenia i sprawiali swoimi wypowiedziami problemy, ból i rozczarowanie kobietom?
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 11:16   #630
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Facet a dziewictwo

A to że kiedyś, jakiś facet będzie miał z tym problem,to raczej jest jego zmartwienie, a nie tej kobiety.'
Otóż faktycznie on będzie miał problem, ale jak ją zostawi, to i ona będzie miała poważny problem. Wiesz jaki wątek na wizażu właśnie rozpoczął swoją XXVI część? Skąd taka jego popularność? Czyżby jednak mężczyźni też mieli coś do powiedzenia i sprawiali swoimi wypowiedziami problemy, ból i rozczarowanie kobietom?


Za własną głupote się płaci,w taki a nie inny sposób.
Wiesz,ile zostało utworzony wątków na wizażu..w którym facet ,nie potrafi się pogodzic ,z przszłością seksualną swojej partnerki? No mnóstwo,ale problem z tym mają zazwyczaj `mężczyźni niedoświadczeń,którzy boją się porównań. Albo sami czekają na tą jedyną..a gdy już ją spotkają ..czują roszczarowanie i żal. Nie spotkałam się jeszcze z wątkiem,w którym doświadczony facet, miał problem z brakiem dziewictwa u swojej kobiety.
Serio!
Poza tym, skoro mężczyzna ..sam jest doświadczony, to jakim prawem ,oczekuje od kobiety dziewictwa? Skoro sam ,nie ma tego do zaoferowania tej drugiej osobie?!Jeżeli mamy oceniac , wartosc człowieka po jego ,cnocie... ja mogłabym chciec tylko prawiczka, doswiadczony nie wchodzi w grę
Mam prawo,miec takie wymagania? Mam prawo.
Dobrze robię?





Zazwyczaj wtedy pojawiają się komentarze`Ale masz chłopa,nie kocha Cie, bo nie akceptuje twojej przeszłosc..Ocenia twoją wartosc po tym czy masz błonę między nogami,czy też nie. Zostaw go, on jest z Tobą ze względy na twoje dziewictwo czy Ciebie?Co za łajza ..itp itd.
Zawsze taki problem ,jest spostrzegany sprzeciwem ,wszystkich kobiet.
Dlatego uważam ,że największy problem z tym ,mają mężczyźni.

Edytowane przez 54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Czas edycji: 2013-01-22 o 11:27
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.