ciagly kaszel;/ co jest? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-01, 09:57   #1
kajusia95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 35
Unhappy

ciagly kaszel;/ co jest?


Jakos 19.marca mialam angine. Do dzisiaj ciagle kaszle. Rano, w nocy. W domu, na dworze, w sklepie doslownie wszédzie;/ Jeszcze tydzien temu dostalam kataru. Co moze byc z tym kaszlem?? juz prawie 2 miesiace mam go;/ Mame nie udalo mi sie przekonac do lekarza, bo odpowiadala, ze moj limit chodzenia do lekarza sie skonczyl i ze do szkoly bede chodzic nawet jeseli mialabym sie zazygac;/ Nie chodzi jej o zdrowie tylko o to bym nie dostala zwolnienia i ze do konca roku nie moge opuscic lekcji;/ Nie zebym wagarowala, bo taka to nie jestem
Pilam juz flegamine,supremin i jakis taki dla doroslych. aha i mam 15 lat. Ale po wczorajszej rozmowie jak powiedzialam, ze moze pojdziemy do lekarza mama sie zgodzila. A wiecie dlaczego? tylko dlatego, ze brat ma bilans! i ze podrodze pojade!!!
kajusia95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 21:42   #2
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: ciagly kaszel;/ co jest?

Moja przyjaciółka miała taki ciągły kaszel. Ale u niej trwał kilka miesięcy. Brała wszystko co sie tylko dało, wzięli ją na badania do szpitala i nic jej nie wyszło. Alergia też jej nie wyszła. Po jakimś czasie kaszel zaczął powoli sam przechodzić, ale jak się porządnie zmęczy to go dostaje na chwilę.

nie wiadomo o co chodzi u niej, prawdopodobnie jakiś odruch kaszlu krtaniowego się u niej po długotrwałym kaszlu ustalił. I w tym momencie nie świadczy to już o żadnej chorobie.
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 21:59   #3
bezimiennaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 58
Dot.: ciagly kaszel;/ co jest?

ja tez tak mam ;p miałam badania na astme ale wszystko jest wporządku . Myśle ze to z przyzwyczajenia , ja tak miałam ... byłam ciągle chora i już kaszlałam nawet jak było ok ;p powoli mi przechodzi
bezimiennaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 12:53   #4
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: ciagly kaszel;/ co jest?

Zastanawiam się czy nie pójść z pewnym problemem do lekarza....jakoś w listopadzie byłam chora- ból gardła, katar - z tego co pamiętam brałam też antybiotyk.
Od tego czasu mam nawroty kaszlu- nie jest to częste ale powtarza się.
Najpierw mam uczucie swędzenia w gardle, tak jakbym miała piórko w przełyku, niestety odkaszlnąć tego nie mogę.
Przechodzi jak napiję lub zakąszę czymkolwiek.
Dodam, że w tamtym okresie podpalałam - nie było to częste, jeden dwa papierosy tygodniowo. Od grudnia nie palę tego świństwa.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 20:14   #5
beakarp
Raczkowanie
 
Avatar beakarp
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 427
Dot.: ciagly kaszel;/ co jest?

Glista ludzka daje takie objawy kaszlowe. Podobno całkiem popularny pasożyt
beakarp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 22:34   #6
Irish184
Rozeznanie
 
Avatar Irish184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 745
Dot.: ciagly kaszel;/ co jest?

Ja jakiś czas temu po anginie kaszlałam bez przerwy przez 3,5 miesiąca. Kaszel był bardzo uciążliwy, szczególnie rano. Myślałam, że się wykończę albo co najmniej, że wypluję płuca. Chodziłam po lekarzach, robiłam badania, brałam różnego rodzaju medykamenty, najpierw wykrztuśne, potem hamujące kaszel, przeciwalergiczne - przeróżne i nic nie pomagało. Podejrzewano alergię, zapalenie płuc, kaszel na tle nerwowym itd. Kiedy okazało się, że to nic z tych rzeczy lekarka rozłożyła ręce i powiedziała, że widocznie taka moja natura, że kaszel tak długo się utrzymuje i że niektórzy ludzie po prostu tak mają. W końcu po 3,5 miesiąca kaszel zaczął stopniowo przechodzić i w końcu ustąpił całkowicie sam z siebie.
__________________
Była Aparatka
Stała powierzchnia nagryzowa: od 16.11.2011r. do 17.05.2012r.
Góra: od 16.11.2011r. do 06.09.2013r.
Dół: od 20.01.2012r. do 16.01.2014r.
Irish184 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 12:49   #7
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: ciagly kaszel;/ co jest?

Cytat:
Napisane przez beakarp Pokaż wiadomość
Glista ludzka daje takie objawy kaszlowe. Podobno całkiem popularny pasożyt

Muszę zrobić badanie kału i od razu krew. Chociaż niedawno badałam i było ok- jeśli chodzi o krew...
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.