Kanebo Liquid Finish - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-10, 14:04   #1
silveretta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 105

Kanebo Liquid Finish


Witam dziewczynki!
Testuję właśnie ten podkład o odcieniu Warm Beige (nr 103), jednak wyglądam w nim trochę blado.
W ogóle nie było w Douglasie wszystkich odcieni, także wybór był ograniczony. Od razu odrzuciłam taki jeden odcień, baaardzo ciemny moim zdaniem (nie wiem, niestety, który numer). Mam pytanko do dziewczyn używających tego podkładu lub znających paletę kolorów. Czy jest coś ciemniejszego od tego Warm Beige, cos dla trochę ciemniejszej cery? Dodam, że używałam do tej pory Chanel Double Perfection Fluide, nr 40. Teraz szukam czegos innego!
silveretta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 16:06   #2
silveretta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 105
Dot.: Kanebo Liquid Finish

Dodam jeszcze, że ten Kanebo to istne cudo! Mój buziak jeszcze nigdy nie wyglądał tak jak teraz. A to oczywiście dzięki Wizażowi!!! Tylko ten odcień...
Dodam jeszcze dla usprawiedliwienia, że w mojej mieścinie nie ma prefumerii z prawdziwego zdarzenia, muszę jechać dalej. Pomożecie?
silveretta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 20:12   #3
S-K
Raczkowanie
 
Avatar S-K
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 41
Dot.: Kanebo Liquid Finish

Napisz do mnie na privie to prześlę Ci mailem paletę kolorów Kanebo LF, bo niestety ciamajda ze mnie i nie umiem dodać zdjęć do wiadomości na forum
S-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 09:50   #4
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Kanebo Liquid Finish

przepraszam, ze zaśmiecam nieco wątek moimi własnymi zapytaniami, ale korzystając z tego, że tematem jest Kanebo Liquid Finish chciałam się poradzić. Czy któraś z Was używała tych dwóch podkładów: Kanebo, o którym mowa oraz Clinique Superfit?
Jestem ciekawa jak wypada porównanie tych dwóch produktów. Planuję zakup właśnie Kanebo, ale waham się bo bardzo lubię Superfit, jest leciutki, nie zapycha porów i trzyma się dobrze nawet na kremie z filtrem. Nie chcę "przedobrzyć" przypadkiem, bo Clinique jest nieperfumowany i zalecany właśnie do cery mieszanej, bardzo mi służy.
Będę wdzięczna za opinie dotyczące porównania w/w podkładów.
pozdrawiam
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 10:09   #5
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: Kanebo Liquid Finish

Witaj
W związku z podkładami Kanebo- uważaj bo w większosci w naszych perfumeriach sprzedają przeterminowane produkty:-(( Poczytaj na forum wpisujac w wyszukiwarkę: kanebo.
Nie licz na uczciwość pań w perfumerii że podadza Ci na podstawie kodu faktyczny termin ważnosci produktu (no chyba, że sprawdzą przy Tobie a nie na zapleczu)- zapoznaj się z opiniami forumowiczek;-)

Podkład jest faktycznie bardzo fajny - oby jeszcze miał odpowiednią datę ważności byłoby super;-)
pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 10:22   #6
estee7
Rozeznanie
 
Avatar estee7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 628
Dot.: Kanebo Liquid Finish

A jak to wychodzi cenowo? Ile on kosztuje?
estee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 12:09   #7
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Kanebo Liquid Finish

Sam, dzięki za sugestię, czytałam wątek o kodach w Kanebo...no cóż, zakazany owoc kusi najbardziej
Generalnie postanowiłam sobie, że jak babki nie sprawdzą przy mnie (lub nie będą posiadały) oznaczeń kodów, to podziękuję.

Ktoś pytał o cenę: Superfit parę m-cy temu nabyłam za 108zl w Galerii Centrum, Kanebo chyba ok 160zl, zależy od perfumerii.
Na marginesie dodam, że Superfit też nie miało NORMALNYCH oznaczeń terminu ważności (ew. daty produkcji) w momencie, gdy go kupowałam...Trzeba uważać i tyle, jeśli będzie klops z Kanebo a potem z Clinique (w kwestii nieczytelnych kodów) to już nie wiem co zrobię
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-10, 12:16   #8
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Kanebo Liquid Finish

Ja mialam co prawda Superfit tylko w probce ale z moich obserwacji wynika ze te podklady to calkowicie odmienne produkty. Dla mnie superfit w porownaniu do LF jest bardzo gesty, ciezki i mocno kryjacy. Kanebo jest podkladem bardziej wodnistym i malo kryjacym. Jesli jestes fanka Clinique popros o probke Kanebo bo mozesz sie bardzo rozczarowac.
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 12:33   #9
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Kanebo Liquid Finish

dziękuję, wezmę to pod uwagę.
Tylko, że ja bardzo nie lubię prosić o probki, jest to dla mnie żenujące No nie wiem..może pomyślę przy okazji robienia jakichś większych zakupów w Marrionaud. Z tym, że w najbliższym czasie takowych nie przewiduję - przerzucam się na spożywcze ewentualnie zielarskie/apteki heh forumowiczki z biochemii wiedzą o czym mówię
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 12:37   #10
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Kanebo Liquid Finish

Crumb nie ma w tym nic zenujacego. To jest twoja kasa, ktora wydajesz na podklad i szkoda by bylo wywalic te prawie dwie stowy na cos co ci nie pasuje. A jesli paniusie stroja fochy to je olewaj i domagaj sie grzecznie swoich praw.
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 13:23   #11
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Kanebo Liquid Finish

wszystko się zgadza, tylko wchodzić do prefumerii JEDYNIE po próbkę, odwrócic się na pięcie i wyjść to trochę nieładnie
Babki mogą pomyśleć, że latam po sklepach i żeruję na próbkach, aż sobie uzbieram te 30ml pełnowymiarowego opakowania podkładu
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-10, 14:45   #12
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Kanebo Liquid Finish

Ja to widze troche inaczej.
Nie wiem czemu w polskich sklepach utarlo sie ze probki dostaje tylko wtedy jak cos kupuje??

Mysle jednak, ze jesli prosisz o probke konkretnego produktu nikt sobie tak nie pomysli. A jesli nawet to co??

Ale zrobisz jak uwazasz.
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 20:29   #13
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Kanebo Liquid Finish

jest w tym trochę racji. Nie lubię nikogo o nic prosić, po prostu tak mam
No, być może, że się przemogę dla tego zakupu- w imię rezolutnego wydawania pieniędzy
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 20:49   #14
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Kanebo Liquid Finish

Zanim któraś z Was wyda pieniądze na ten bądź co bądź świetny produkt, polecam zapoznanie się z tym wątkiem:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=87279
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.