moderatorzy - zmiany - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-04, 21:16   #61
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez PaniKota
1. żądza władzy, Beciu? Widać każdy po sobie sądzi.
2. aluzje na forum na F dot. wizażu, Ago? Jeśli żart, że się kogoś zbanuje, bo zmienił sobie avatara, bierzesz za przytyk do wizażu to gratuluję mniemania o sobie. Dedykuję wiersz Młynarskiego - kasjer
3. zakończcie, Ami? Tak, nie rozmawiajmy, ma być przede wszystkim przyjemnie.
Poziom obłudy przekroczył dopuszczalne normy. Z mojej strony DON
Tak, zakończcie. Każdy spór kiedyś trzeba skończyć. I nie jest to obłuda. Albo się go rozwiązuje kompromisem albo zrywa kontakty. Tu już miejsca na kompromis nie ma. Poza tym jest to forum o urodzie, a nie do obrzucania się błotem.
"Nie rozmawiajmy"? O jakiej rozmowie mówisz? Tu rozmowy już dawno nie ma.
Obłudą nazywasz to, że chciałabym w końcu wejść na wizaż z przyjemnością? Że mówię wprost, że mam dość całej tej awantury?
Spytam jeszcze raz, tylko trochę dosadniej: skoro Wam wszystkim tutaj tak źle, to co tu jeszcze robicie? Poza zabieraniem innym dziewczynom radości, którą czerpią z tego forum i poza ranieniem Agnieszki?
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 21:20   #62
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: moderatorzy - zmiany

Nie lubię się wypowiadać w takich wątkach, bo uważam je za wzbudzające chore emocje, ale tym razem zrobie wyjątek

Moderatorzy są potrzebni, jeśli działają skutecznie i sprawiedliwie. Niestety nie wszyscy moderatorzy na wizażu na to społeczne stanowisko zasługiują, często pokazując swoje nieporządane cechy do tej funkcji, z drugiej strony jak widać, sa i moderatorzy, którym właściwie nie sposób cokolwiek zarzucić i sa powszechnie doceniane i szanowane za swój trud i wkład w ogarnięcie tysięcy postów.

Przedziwne rzeczy się tutaj ostatnio działy, a jeszcze dziwniejszym się teraz przypatrujemy.

Po pierwsze rozumiem postepowanie Agi i nawet mnie ono nie dziwi - ma do takiego postępowania pełne prawo, nie powinna się nawet z podjętej decyzji tłumaczyć , w końcu jest właścicielem portalu - informacyjnie podała, kto wyleci i że decyzji nie zmieni, w tym momencie watek powinnien zostac zamknięty, a wybrane osoby pozbawione funkcji modów.

Jasno i czytelnie, a czy powody słuszne ? zalezy skąd się temu przygląda

Na wspomnianym forum byłam poczytać, wolałam sprawdzić osobiście, o co tak naprawdę chodzi.
A chodzi o kilka złośliwości, bo forum jak tysiące for w sieci - trochę o sztuce, kulturze, polityce i urodzie, ogólnie dla kobiet i o kobiecym punkcie widzenia na rózne domeny życia, w zamyśle nie dla wszystkich i to zrozumiałe, zważywszy na przeobrażanie się wizażu - niekoniecznie w kierunku oczekiwanym co pewnie powoduje, że nie tylko osoby, które sobie to forum założyły, będą się w nim udzielać z grona wizażanek.

Ot i prawie cała sprawa ... przynajmniej z mojego ułomnego punktu widzenia.

Bardzo się mylę ... ?
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 21:25   #63
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: moderatorzy - zmiany

Chciałabym tylko przypomnieć, że wątek ten założyła AgaZ i jest w nim mowa o mnie oraz o Svenji, Vanilla_Sky, Pixie i innych moderatorkach oraz o założonym przez nas forum, stąd nasza obecność. Jak rozmowa ta się zakończy, ze swej strony mogę zapewnić, że już nie będę psuła tutejszej atmosfery swoją osobą.
nan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 21:39   #64
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: moderatorzy - zmiany

No to ja sie przylaczam do prosby o zamkniecie watku.
Bo chyba juz wszystko jasne??
pozdrawiam
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 22:47   #65
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez Ami
Tak, zakończcie. Każdy spór kiedyś trzeba skończyć. I nie jest to obłuda. Albo się go rozwiązuje kompromisem albo zrywa kontakty. Tu już miejsca na kompromis nie ma. Poza tym jest to forum o urodzie, a nie do obrzucania się błotem.
"Nie rozmawiajmy"? O jakiej rozmowie mówisz? Tu rozmowy już dawno nie ma.
Obłudą nazywasz to, że chciałabym w końcu wejść na wizaż z przyjemnością? Że mówię wprost, że mam dość całej tej awantury?
Spytam jeszcze raz, tylko trochę dosadniej: skoro Wam wszystkim tutaj tak źle, to co tu jeszcze robicie? Poza zabieraniem innym dziewczynom radości, którą czerpią z tego forum i poza ranieniem Agnieszki?
Ami, pozwolę sobie ustosunkować się do Twojej wypowiedzi, bo i ja jestem stroną w tym sporze. Tak, masz rację, rozmowy tu dawno nie ma. Odnoszę wrażenie, że - stosując retorykę AgiZ - wyrok na nas zapadł już dawno, pewnie w momencie ogłoszenia "cichego protestu", a teraz jest tylko egzekwowany. Podpadłyśmy (inna sprawa, że li tylko wyłamaniem się z jedynie słusznej linii), a wiadomo, że jeśli chce się uderzyć, to kij zawsze się znajdzie, mówiąc brutalnie. Brak woli porozumienia widzę nie tylko w tym wątku, ale także w bliźniaczym na BO oraz wymianie PW z Agą.

Wizaż to wiele różnych podforów, nie tylko techniczne, nie tylko ten wątek; odwrócę więc Twoje pytanie, Ami: skoro tak Cię mierzi, po co to czytasz? MOIM celem, co podkreślałam już parokrotnie (ale widzę, że każdy słyszy/widzi to, co chce) nie było nigdy "odejście" z wizażu. Mogę najwyżej ograniczyć swój udział tutaj, skoro jest nie na rękę szefostwu/większości lub po prostu mam takie widzimisię - co właśnie ma miejsce: mój aktywny udział spadł do minimum, nawet niewiele podczytuję; wypowiadam się tu, bo w wątku padł mój nick skojarzony z totalnie niesprawiedliwymi zarzutami. Ponieważ widzę wyraźnie, że wyjaśnienia o zerowej szkodliwości forum F... dla wizażu (Ines: zajrzyj jednak proszę, zanim ocenisz) trafiają w ścianę, postaram się na tym zakończyć swój udział w niniejszym wątku, napisałam już wszystko, co mam tu do powiedzenia.

Edytowane przez pixie7
Czas edycji: 2006-02-04 o 23:30
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-05, 01:09   #66
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: moderatorzy - zmiany

No nie wytrzymam.
Ines, nie miej za złe innym to, co sama robisz (babskie zagrywki, dopatrywanie się kilku nicków), bo to jest dopiero obłuda.

A tak ogólnie- jeśli nie nadejdzie "nowa krew" to Wizaż niedługo zmieni się w rozmówki na poziomie kafeterii. Bo póki były osoby, które naprawdę "wczuwały" się w życie forum i KWC to Wizaż trzymał poziom. A teraz wiele z tych świetnych osób będzie patrzyło na Wizaż i myślało "nie mój cyrk, nie moje małpy" dosłownie i w przenośni.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-05, 07:52   #67
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez pixie7
(Ines: zajrzyj jednak proszę, zanim ocenisz)
Pixie, czytalas to co napisalam?
Pokaz mi wiec gdzie oceniam wasze forum. Kilka razy podkreslilam juz, ze nie bylam na tym forum, nie mam pojecia co sie na nim dzieje i w ogole o nim nie wiedzialam az do momentu powstania tego watku.

Cytat:
No nie wytrzymam.
Ines, nie miej za złe innym to, co sama robisz (babskie zagrywki, dopatrywanie się kilku nicków), bo to jest dopiero obłuda.
Bez komentarza
Myśl sobie co chcesz, naprawde nie zależy mi na twojej opinii
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-05, 09:11   #68
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: moderatorzy - zmiany

Czas najwyższy zamknąć ten wątek. Zdania nie zmieniłam.
Smoczyco, Pixie7, Svenja, Vanilla_Sky dziekuję Wam za dotychczasową współpracę.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.