Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-26, 22:31   #871
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Munka, to nic nowego. Nie znam dokładnie nicków letsplayerów, w myślach mówię o nich "banda Reziego". Wszyscy to samo powitanie "Siemaaaanko ziomeczki" i przerywniki w filmikach, komentowanie głównie słowami "łataaaa fak!!!" "omajgad!!!". Kiedyś oglądałam Reziego, bo wedlug mnie jest śliczny, ale przez tą dziwną manierę nie mogę

Edytowane przez 201607131028
Czas edycji: 2015-06-26 o 22:41
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 22:35   #872
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
Munka, to nic nowego. Nie znam dokładnie nicków letsplayerów, w myślach mówię o nich "banda Reziego". Wszyscy to samo powitanie "Siemaaaanko ziomeczki" i przerywniki w filmikach, komentowanie głównie słowami "łataaaa fak!!!" "omajgad!!!". Kiedyś oglądałam Reziego, bo wedlug mnie jest śliczny, ale przez tą dziwną manierę nie mogę
ja ostatnio oglądam gimpera nie wiem co mi sie stało, ale jest idealnym tłem do pasjansów (kocham pasjanse)
ja nie moge scierpiec Stuu i JDabrowskiego i ich fanek ;-;

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2015-06-26 o 22:39
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 22:38   #873
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
Munka, to nic nowego. Nie znam dokładnie nicków letsplayerów, w myślach mówię o nich "banda Reziego". Wszyscy to samo powitanie "Siemaaaanko ziomeczki" i przerywniki w filmikach, komentowanie głównie słowami "łataaaa fak!!!" "omajgad!!!". Kiedyś oglądałam Reziego, bo wedlug mnie jest śliczny, ale przez tą dziwną manierę nie mogę
Idealne podsumowanie, ale czemu na szaro? Mam takie same spostrzeżenia, wszyscy tylko siemanko ziomeczki, łata fak, oemdżi. I słodkie spojrzenia rzucane 11 letnim fankom. Kopiuj wklej. Montaż też kopiuj wklej (pauza za pauza, te same miny).
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 22:39   #874
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
ja ostatnio oglądam gimpera nie wiem co mi sie stało, ale jest idealnym tłem do pasjansów
ja nie moge scierpiec Stuu i JDabrowskiego i ich fanek ;-;
Tak myślę co będzie z tymi dzieciakami za kilka lat, skoro teraz już konstrukcja tego świata na tyle ich rozpieszcza i przyzwyczaja do określonego trybu życia na wysokim poziomie, w którym zaradność, ambicja i chęć zdobywania nowych doświadczeń są znikome. To przecież kolejne pokolenie, serio tak to ma wyglądać? Mam dzień starej pierdoły chyba, to jest jednak przerażające


Czocher!!! Najnowsze zdjęcie na insta Kiny!

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-06-26 o 22:42
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 22:43   #875
BezimiennyKot
Raczkowanie
 
Avatar BezimiennyKot
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Jak o zmarłych (czarny humor mode on)
Myślę że chodzi ci o Fifi, I co do tego to muszę powiedzieć że między innymi TO są właśnie te niemiłe, bardzo negatywne wibracje tutaj z powodu których chciałam to forum opuścić. Straciłam ukochanego brata. Umarł na raka trzynastago lutego dwanaście lat temu. Od tego czasu dwunasty luty to dla mnie dzień głębokiego smutku, kiedy jestem wrażliwa, płaczliwa i malusieńka drobnostka potrafi mnie z równowagi wyprowadzić. Zarzucanie jutuberce że jest psycholem bo w dzień rocznicy śmierci męża odpowiada smutnie na niemiły komentarz jest bardzo nieładne i świadczy o braku wyrozumienia, rozsądku i serca. Ja ją też hejtować lubię bo jest często niezmiernie denerwująca i ta skacząca dziecinada dobija mnie ale jestem sprawiedliwa i nie biję tak bardzo poniżej pasa że będę hejtować za smutek za straconym mężem.
BezimiennyKot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 22:46   #876
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Tak myślę co będzie z tymi dzieciakami za kilka lat, skoro teraz już konstrukcja tego świata na tyle ich rozpieszcza i przyzwyczaja do określonego trybu życia na wysokim poziomie, w którym zaradność, ambicja i chęć zdobywania nowych doświadczeń są znikome. To przecież kolejne pokolenie, serio tak to ma wyglądać? Mam dzień starej pierdoły chyba, to jest jednak przerażające


Czocher!!! Najnowsze zdjęcie na insta Kiny!
widziałam
Kina mówiła w ostatnim vlogu, że Młotka kupiła kamerke, ale chyba wole zostać przy znajomości tylko głosu młotki (tak, wiem ze tu kiedys ktos wklejał jej fote )
Ale psiak młotki u kiny na insta <333
:333
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 22:47   #877
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Czocher!!! Najnowsze zdjęcie na insta Kiny!

Młoteczka jest blond wersją Kiny?
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-26, 22:48   #878
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez BezimiennyKot Pokaż wiadomość
Myślę że chodzi ci o Fifi, I co do tego to muszę powiedzieć że między innymi TO są właśnie te niemiłe, bardzo negatywne wibracje tutaj z powodu których chciałam to forum opuścić. Straciłam ukochanego brata. Umarł na raka trzynastago lutego dwanaście lat temu. Od tego czasu dwunasty luty to dla mnie dzień głębokiego smutku, kiedy jestem wrażliwa, płaczliwa i malusieńka drobnostka potrafi mnie z równowagi wyprowadzić. Zarzucanie jutuberce że jest psycholem bo w dzień rocznicy śmierci męża odpowiada smutnie na niemiły komentarz jest bardzo nieładne i świadczy o braku wyrozumienia, rozsądku i serca. Ja ją też hejtować lubię bo jest często niezmiernie denerwująca i ta skacząca dziecinada dobija mnie ale jestem sprawiedliwa i nie biję tak bardzo poniżej pasa że będę hejtować za smutek za straconym mężem.
myślę, że to nawet w najmniejszym stopniu nie było odniesienie do Fifi.
Nie chce tu sie wypowiadac za agnes, ale no... ja nigdy bym nie wpadła ze to ma byc odniesienie do fifi czy cos
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 22:48   #879
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Młoteczka jest blond wersją Kiny?
TAK BARDZO INACZEJ ją sobie wyobrażałam! To znaczy - górna część jej twarzy
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 22:49   #880
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII


Loesje jak zawsze- nic dodać, nic ująć!
__________________
Mój hipstagram

ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 22:50   #881
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
TAK BARDZO INACZEJ ją sobie wyobrażałam! To znaczy - górna część jej twarzy
i dlatego ja wolę pozostać przy młoteczce-głosie
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-26, 22:50   #882
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
gratsy
ja bede chyba szukać współlokatora, oferuje własnie spore dwuosobowe łóżko z grubaśnym materacem :P ale boje sie ze trafie na brudasa :C
Dzięki!
Ja właśnie trafiłam na mieszkanie dwupokojowe, z tym że moja przyszła współlokatorka rzadko w ogóle w nim bywa i będę sobie tam sama mieszkać. Będę je pucować i kochać. <3

Kurczę, no właśnie zawsze jest ryzyko, bo ja jak np. oglądam mieszkania, to patrzę czy jest czysto. Jak nie jest, to odwracam się na pięcie. A tak to przychodzi ktoś i cholera wie, czego się po nim spodziewać. Trzymam kciuki, żeby Ci się trafił czyścioch!

I w ogóle nie wiem czy któraś z Was tak jeszcze ma (może tylko ze mnie taki czubek), ale przy wyborze mieszkania kieruję się też tym, jak się czuję po wejściu do niego. Miałam taką sytuację, że weszłam do mieszkania i poczułam się tak źle, tak nieswojo, że tylko z grzeczności je obejrzałam. Miałam ochotę natychmiast stamtąd wyjść. Może jestem wrażliwa na złą energię, bo ciekawostka, że po drugiej stronie ulicy był cmentarz.
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 22:56   #883
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Dzięki!
Ja właśnie trafiłam na mieszkanie dwupokojowe, z tym że moja przyszła współlokatorka rzadko w ogóle w nim bywa i będę sobie tam sama mieszkać. Będę je pucować i kochać. <3

Kurczę, no właśnie zawsze jest ryzyko, bo ja jak np. oglądam mieszkania, to patrzę czy jest czysto. Jak nie jest, to odwracam się na pięcie. A tak to przychodzi ktoś i cholera wie, czego się po nim spodziewać. Trzymam kciuki, żeby Ci się trafił czyścioch!

I w ogóle nie wiem czy któraś z Was tak jeszcze ma (może tylko ze mnie taki czubek), ale przy wyborze mieszkania kieruję się też tym, jak się czuję po wejściu do niego. Miałam taką sytuację, że weszłam do mieszkania i poczułam się tak źle, tak nieswojo, że tylko z grzeczności je obejrzałam. Miałam ochotę natychmiast stamtąd wyjść. Może jestem wrażliwa na złą energię, bo ciekawostka, że po drugiej stronie ulicy był cmentarz.
Szczęściara ja się wprowadzam jutro do mieszkania na 23 piętrze z widokiem na całe Kato, aż mnie ciarki przeszły
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 22:56   #884
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
myślę, że to nawet w najmniejszym stopniu nie było odniesienie do Fifi.
Nie chce tu sie wypowiadac za agnes, ale no... ja nigdy bym nie wpadła ze to ma byc odniesienie do fifi czy cos

Nie wiem, ile złej woli trzeba, żeby skojarzyć stareńkie powiedzenie o tym, że o zmarłych się źle nie mówi z vlogerką, która straciła ukochanego. I żeby do tego mieć czelność mówić coś o "negatywnych wibracjach".
Pisałam wcześniej, że nie sądzę, aby Fifi była Kotem, ale teraz sama zaczęłam się zastanawiać, bo to przewrażliwienie nie jest przypadkowe.
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 22:59   #885
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość

Nie wiem, ile złej woli trzeba, żeby skojarzyć stareńkie powiedzenie o tym, że o zmarłych się źle nie mówi z vlogerką, która straciła ukochanego. I żeby do tego mieć czelność mówić coś o "negatywnych wibracjach".
Pisałam wcześniej, że nie sądzę, aby Fifi była Kotem, ale teraz sama zaczęłam się zastanawiać, bo to przewrażliwienie nie jest przypadkowe.
mam dokładnie to samo kustru
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 23:13   #886
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ilość ludzi oglądających regularnie jakiegoś szczypiora, który dziwne miny stroi do kamery. Sugerując się osobami, które ja oglądam i ilością subów, które one mają, szokujący wydał mi się ponad milion przy randomowym chłopaczku. Za mało obcykana w tym jestem chyba, bo tak - jest to dla mnie mocno szokujące.

hm, nie wiem, mnie to nie dziwi w ogóle. Ludzie oglądają też wyglupy Wardęgi, wyborny humor Abstrachujów czy filmy z Maincrafta. A my oglądamy jak jakieś laski z tłustymi włosami paciają się cieniami i szminkami - też to może kogoś dziwić Poza tym randomowy to on jest dla Ciebie tak samo jak RLM dla jego widzów... On prowadzi kanał od 4 lat, więc taka ilość subów mnie nie dziwi Zresztą, jak dla mnie to zwykły, spoko nastolatek

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Tak myślę co będzie z tymi dzieciakami za kilka lat, skoro teraz już konstrukcja tego świata na tyle ich rozpieszcza i przyzwyczaja do określonego trybu życia na wysokim poziomie, w którym zaradność, ambicja i chęć zdobywania nowych doświadczeń są znikome. To przecież kolejne pokolenie, serio tak to ma wyglądać? Mam dzień starej pierdoły chyba, to jest jednak przerażające


Czocher!!! Najnowsze zdjęcie na insta Kiny!
to, że doświadczenia są inne od tych z czasów Twojego dzieciństwa nie znaczy, że nie ma ich w ogóle Nie lubię takiego demonizowania pokolenia Z - urodzili się w naprawdę świetnych czasach (światopoglądowo - moim zdaniem) i myślę, że przyniosą sporo nowych zmian. Polecam Ci materiał Natalii Hatalskiej ( https://www.youtube.com/watch?v=RF4WuVRGiZM ), może zmienisz trochę zdanie o tych dzieciakach i ich "małoambitnych czasach". Rozumiem po części (tak mi się wydaje) o co Ci chodzi, ale czasu nie cofniemy - ani ery kapitalizmu, ani machiny konsumpcjonizmu i kultury masowej. Ale za tym wszystkim idzie np. rosnąca edukacja i też inne wychowanie. Zobacz jak dzisiejsi młodzi rodzice (a przynajmniej wielu z nich, bo wiadomo, że nie wszyscy) wychowują swoje dzieci - nie ma już bicia paskiem za dwóje w szkole, w domu często mówi się o uczuciach, bo Ci ludzie nauczyli się ukazywać emocje (gdzie np. w pokoleniu moich dziadków w mało którym domu mówiło się otwarcie o emocjach, dobrych uczuciach, pochwałach itp.) i przekazują to swoim dzieciom, no i hello pojawił się zupełnie inny model ojcostwa czy rodziny w ogóle - mama już nie siedzi całymi dniami w domu przy garach, a tata nie leży po pracy w browarem w ręku Moim zdaniem te dzieci mają przed sobą całkiem piękny świat, bo ich rodzice po raz pierwszy chyba są tak bardzo świadomi jak ogromny wpływ mają na swoje pociechy i chcą je wychowywać w innych sposób niż sami byli wychowywani. Nie wiem, może ja jestem idealistką do bólu, ale tak odbieram nasze "złe czasy" i wcale nie żal mi nowego pokolenia, wręcz przeciwnie, bardzo im zazdroszczę

Edytowane przez Ciemna163
Czas edycji: 2015-06-26 o 23:20
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 23:28   #887
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

hm, nie wiem, mnie to nie dziwi w ogóle. Ludzie oglądają też wyglupy Wardęgi, wyborny humor Abstrachujów czy filmy z Maincrafta. A my oglądamy jak jakieś laski z tłustymi włosami paciają się cieniami i szminkami - też to może kogoś dziwić Poza tym randomowy to on jest dla Ciebie tak samo jak RLM dla jego widzów... On prowadzi kanał od 4 lat, więc taka ilość subów mnie nie dziwi Zresztą, jak dla mnie to zwykły, spoko nastolatek


to, że doświadczenia są inne od tych z czasów Twojego dzieciństwa nie znaczy, że nie ma ich w ogóle Nie lubię takiego demonizowania pokolenia Z - urodzili się w naprawdę świetnych czasach (światopoglądowo - moim zdaniem) i myślę, że przyniosą sporo nowych zmian. Polecam Ci materiał Natalii Hatalskiej (część 1: https://www.youtube.com/watch?v=RF4WuVRGiZM ), może zmienisz trochę zdanie o tych dzieciakach i ich "małoambitnych czasach". Rozumiem po części (tak mi się wydaje) o co Ci chodzi, ale czasu nie cofniemy - ani ery kapitalizmu, ani machiny konsumpcjonizmu i kultury masowej. Ale za tym wszystkim idzie np. rosnąca edukacja i też inne wychowanie. Zobacz jak dzisiejsi młodzi rodzice (a przynajmniej wielu z nich, bo wiadomo, że nie wszyscy) wychowują swoje dzieci - nie ma już bicia paskiem za dwóje w szkole, w domu często mówi się o uczuciach, bo Ci ludzie nauczyli się ukazywać emocje (gdzie np. w pokoleniu moich dziadków w mało którym domu mówiło się otwarcie o emocjach, dobrych uczuciach, pochwałach itp.) i przekazują to swoim dzieciom, no i hello pojawił się zupełnie inny model ojcostwa czy rodziny w ogóle - mama już nie siedzi całymi dniami w domu przy garach, a tata nie leży po pracy w browarem w ręku Moim zdaniem te dzieci mają przed sobą całkiem piękny świat, bo ich rodzice po raz pierwszy chyba są tak bardzo świadomi jak ogromny wpływ mają na swoje pociechy i chcą je wychowywać w innych sposób niż sami byli wychowywani. Nie wiem, może ja jestem idealistką do bólu, ale tak odbieram nasze "złe czasy" i wcale nie żal mi nowego pokolenia, wręcz przeciwnie, bardzo im zazdroszczę
W sumie już myjąc zęby pomyślałam, że bez wyjaśnienia i wielu dopowiedzeń, mój poprzedni post może sugerować coś innego, niż to co w mojej głowie Fakt, zmienia postać rzeczy czas, czyli te 4 lata prowadzenia kanału.
Co do czasów w jakich żyjemy - no ja mam trochę inne zdanie, ale tysiąca znaków szkoda na taką rozprawę tu. Przykład tego chłopaka mnie przeraził o tyle, że gdyby nie chciał, nie musiałby wiele robić już teraz, ale nie doprecyzowałam, że nie od tego przecież zależy, czy będzie miał chęć się rozwijać (jeszcze inna rzecz, że nie jestem absolutnie zwolenniczką teorii, że każdy ma sobie sam radzić i być przesadnie ambitnym - wręcz przeciwnie!).
Chyba po prostu ciągle mnie mierzi wszechobecna rządza pieniądza i era kapitalizmu, o której piszesz - a to, że jej 'nie cofniemy' to żadne pocieszenie. Ale fakt - cóż mogę. Z drugiej strony nie stronię od popkultury, słucham amerykańskiego rapu na przykład, gdzie Crystal sobie po głowach leją choć mam do tego spory dystans, w wielu kwestiach.

Fajnie postrzegasz rzeczywistość, jest to ładne widzenie, ale ja niestety widzę to trochę inaczej i myślę, że jest tak ogromna rozbieżność w obrazach rodzin, że trudno mówić o typowych dla naszych czasów modelach. Jakoś mi to tak po prostu bardzo trudno wszystko zamknąć w jednym schemacie. Ale jak widać - temat rzeka, można godzinami rozprawiać
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 23:32   #888
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość


Fajnie postrzegasz rzeczywistość, jest to ładne widzenie, ale ja niestety widzę to trochę inaczej i myślę, że jest tak ogromna rozbieżność w obrazach rodzin, że trudno mówić o typowych dla naszych czasów modelach. Jakoś mi to tak po prostu bardzo trudno wszystko zamknąć w jednym schemacie. Ale jak widać - temat rzeka, można godzinami rozprawiać

zamykając temat - nie chodziło mi o to, że to model dominujący (a skąd, za wcześnie), ale sam fakt, że taki nowy model się pojawił i zyskuje (wg. moich obserwacji) na popularności jest ogromnie pocieszający!
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 23:34   #889
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez BezimiennyKot Pokaż wiadomość
Myślę że chodzi ci o Fifi, I co do tego to muszę powiedzieć że między innymi TO są właśnie te niemiłe, bardzo negatywne wibracje tutaj z powodu których chciałam to forum opuścić. Straciłam ukochanego brata. Umarł na raka trzynastago lutego dwanaście lat temu. Od tego czasu dwunasty luty to dla mnie dzień głębokiego smutku, kiedy jestem wrażliwa, płaczliwa i malusieńka drobnostka potrafi mnie z równowagi wyprowadzić. Zarzucanie jutuberce że jest psycholem bo w dzień rocznicy śmierci męża odpowiada smutnie na niemiły komentarz jest bardzo nieładne i świadczy o braku wyrozumienia, rozsądku i serca. Ja ją też hejtować lubię bo jest często niezmiernie denerwująca i ta skacząca dziecinada dobija mnie ale jestem sprawiedliwa i nie biję tak bardzo poniżej pasa że będę hejtować za smutek za straconym mężem.
To chyba nie doczytałaś mojego komentarza, w którym cytowałam wypowiedź Salix i wyraźnie pogrubiłam cytat "powinno się pisać dobrze albo wcale". Nie ma tu absolutnie żadnego nawiązania do Fifi i jej zmarłego męża

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość

Nie wiem, ile złej woli trzeba, żeby skojarzyć stareńkie powiedzenie o tym, że o zmarłych się źle nie mówi z vlogerką, która straciła ukochanego. I żeby do tego mieć czelność mówić coś o "negatywnych wibracjach".
Pisałam wcześniej, że nie sądzę, aby Fifi była Kotem, ale teraz sama zaczęłam się zastanawiać, bo to przewrażliwienie nie jest przypadkowe.
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-26, 23:50   #890
BezimiennyKot
Raczkowanie
 
Avatar BezimiennyKot
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
mam dokładnie to samo kustru
Niestety, jak już powiedziałam, brak tutaj wyrozumienia, serca i sprawiedliwości. Jako psycholog na macierzyńskim mam widocznie troszeczkę więcej tych cech i bronię niesprawiedliwie traktowanych. I naprawdę ręce mi opadają gdy czytam ponownie że jedyne co wam wpada do głowy aby się usprawiedliwić za pokonany błąd którym jest hejtowanie kobiety za rozpacz i smutek za mężem to fałszywe insynuacje.
BezimiennyKot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 00:01   #891
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez BezimiennyKot Pokaż wiadomość
Niestety, jak już powiedziałam, brak tutaj wyrozumienia, serca i sprawiedliwości. Jako psycholog na macierzyńskim mam widocznie troszeczkę więcej tych cech i bronię niesprawiedliwie traktowanych. I naprawdę ręce mi opadają gdy czytam ponownie że jedyne co wam wpada do głowy aby się usprawiedliwić za pokonany błąd którym jest hejtowanie kobiety za rozpacz i smutek za mężem to fałszywe insynuacje.
czy my czytamy to samo forum?
czy może masz jakąś inną wersję?
przeciez agnes nic nie insynuowała, to był żart rzucony w zupełnym oderwaniu od historii komcia fifi (o którym swoją drogą nie dyskutujemy juz od dobrych kilku tygodni).
Dla mnie to posądzenie o nabijanie sie/czepianie sie fifi to jakaś abstrakcja. Coś jak:

"-no, Bogusia ładne te zasłonki do kuchni kupiła
-DLACZEGO CZEPIASZ SIE FIRANKI FIFI?"

plis, Fifi to raczej niewielka jutjuberka, raz o niej tu było a ty teraz tu wiecznie ciągniesz jej temat. No ile można.
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 00:19   #892
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez BezimiennyKot Pokaż wiadomość
Niestety, jak już powiedziałam, brak tutaj wyrozumienia, serca i sprawiedliwości. Jako psycholog na macierzyńskim mam widocznie troszeczkę więcej tych cech i bronię niesprawiedliwie traktowanych. I naprawdę ręce mi opadają gdy czytam ponownie że jedyne co wam wpada do głowy aby się usprawiedliwić za pokonany błąd którym jest hejtowanie kobiety za rozpacz i smutek za mężem to fałszywe insynuacje.
Kocie, co jak co - ale moralność na tym forum strzeżona jest mocno. Gdyby ktokolwiek rzucił się w wir szydery po zmarłym kimkolwiek - nie przeszłoby to bez negatywnego echa. Jeśli chcesz być częścią forum bez denerwowania się niepotrzebnego- a wygląda na to, że chcesz tu bywać- dobrze byłoby cofnąć się o kilka wątków, zobaczyć jak się tu rozmawia na osobiste temty vlogerek (tematy są ucinane), zamiast powielać głosy pt.: nie wchodzę tam, ale wizaż to zło. Dopowiadanie sobie nowego kontekstu do cudzych wypowiedzi nie pomaga na pewno. A jeśli nesteś Fifi, to wystarczy się przywitać i wkleić ikonkę z machającą kulką. Odmacha się.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 00:21   #893
BezimiennyKot
Raczkowanie
 
Avatar BezimiennyKot
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
czy my czytamy to samo forum?
czy może masz jakąś inną wersję?
przeciez agnes nic nie insynuowała, to był żart rzucony w zupełnym oderwaniu od historii komcia fifi (o którym swoją drogą nie dyskutujemy juz od dobrych kilku tygodni).
Dla mnie to posądzenie o nabijanie sie/czepianie sie fifi to jakaś abstrakcja. Coś jak:

"-no, Bogusia ładne te zasłonki do kuchni kupiła
-DLACZEGO CZEPIASZ SIE FIRANKI FIFI?"

plis, Fifi to raczej niewielka jutjuberka, raz o niej tu było a ty teraz tu wiecznie ciągniesz jej temat. No ile można.
Jeśli nie dotyczyło to Fifi to mi przykro ale po pierwsze niestety nie było mnie tutaj od popołudnia a po drugie nie jestem tutaj jeszcze tak długo i ten komentarz o mężu, który był na jednej z pierwszych stron które tutaj przeczytałam, został mi jakoś w głowie i muszę przyznać że abstrahując od całej jej dziwnie denerwującej osobowości trochę mnie to poruszyło. Jest to skżywienie zawodowe że staram się być bardzo objektywna i że nawet w największym dziwaku widzę dobre strony i biorę go w obronę jeśli jest traktowany niesprawiedliwie

I miłej nocy życzę. Mimo wszystko siedzę tutaj chętnie prawie do rana

Edytowane przez BezimiennyKot
Czas edycji: 2015-06-27 o 00:27
BezimiennyKot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 00:31   #894
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Tak myślę co będzie z tymi dzieciakami za kilka lat, skoro teraz już konstrukcja tego świata na tyle ich rozpieszcza i przyzwyczaja do określonego trybu życia na wysokim poziomie, w którym zaradność, ambicja i chęć zdobywania nowych doświadczeń są znikome. To przecież kolejne pokolenie, serio tak to ma wyglądać? Mam dzień starej pierdoły chyba, to jest jednak przerażające
Też czasem o tym myślę... Ale czy o naszych pokoleniach też tak nie mówiono? Od setek lat starsi narzekają na młodszych, a mimo wszystko świat wciąż się rozwija.

Tak poważnie, to myślę, że i Ci ludzie zderzą się kiedyś z rzeczywistiością, dorosną i dotrze do nich, że życie wcale nie jest tak kolorowo-cukierkowe, jak wciskają im producenci sprzętu, ubrań, kosmetyków itp. itd., czyli sprzedawcy marzeń.

To trochę głupie, ale czasem naprawdę myślę, że wybuchnie jakaś parszywa wojna, bo ludzie biednieją (w większości), Rosja się na nas czai, a Państwo Islamskie dokonuje strasznej rzezi i widać, że nie zamierza ograniczyć się do Bliskiego Wschodu i Pn Afryki.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 00:53   #895
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII



Aa tam, widuję mnóstwo dziewczyn tak ubranych na zawodach
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 05:45   #896
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez BezimiennyKot Pokaż wiadomość
Niestety, jak już powiedziałam, brak tutaj wyrozumienia, serca i sprawiedliwości. Jako psycholog na macierzyńskim mam widocznie troszeczkę więcej tych cech i bronię niesprawiedliwie traktowanych. I naprawdę ręce mi opadają gdy czytam ponownie że jedyne co wam wpada do głowy aby się usprawiedliwić za pokonany błąd którym jest hejtowanie kobiety za rozpacz i smutek za mężem to fałszywe insynuacje.
a Wy śpicie a ja już Nennkę oglądam
https://www.youtube.com/watch?v=6lz3rUlZODY

Edytowane przez 201605301559
Czas edycji: 2015-06-27 o 05:48
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 05:54   #897
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

ja nie spie szukałam dresu z vs bo moje dziecko nie chce wyjsć z brzucha, moze to dlatego, ze dresu brak i młody wstydzi sie pokazać z taka matka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 06:29   #898
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Mówiłam, że paniusia
Ja mam pod domem ścieżkę dla biegaczy i nikogo tak ubranego jeszcze nie widziałam. Sama też bym tak nie wyszła, ale przecież to zazdrość i zawiść
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 06:57   #899
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez BezimiennyKot Pokaż wiadomość
Jeśli nie dotyczyło to Fifi to mi przykro ale po pierwsze niestety nie było mnie tutaj od popołudnia a po drugie nie jestem tutaj jeszcze tak długo i ten komentarz o mężu, który był na jednej z pierwszych stron które tutaj przeczytałam, został mi jakoś w głowie i muszę przyznać że abstrahując od całej jej dziwnie denerwującej osobowości trochę mnie to poruszyło. Jest to skżywienie zawodowe że staram się być bardzo objektywna i że nawet w największym dziwaku widzę dobre strony i biorę go w obronę jeśli jest traktowany niesprawiedliwie

I miłej nocy życzę. Mimo wszystko siedzę tutaj chętnie prawie do rana
Mi też jest przykro. Rzucasz oszczerstwa bezpodstawne, bo czegoś nie doczytałaś. Jakbyś chciałą zbędną burzę wywołać.
Proponuję, byś potrenowała czytanie ze zrozumieniem, nie tylko emaptię. Zwłaszcza jeśli jesteś psychologiem- bo rozumienie jest kluczową kwestią w tym zawodzie kluczową.
Tłumaczenie, ze widzisz w każdym dziwaku dobre strony jest kiepskie i niczego nie wnosi. Myslę, że jesli chodzi o ten wątek z takim podejściem nie jesteś odosobniona.
To, że Fifi czy inna vlogerka ma dobre strony nie oznacza, że nie można jej skrytykować.
Nikt w tym wątku nie żartował z tragedii Fifi , która jej się przytrafiła. Śmiem twierdzić, ze to ona komentowała ją w specyficzny sposób, w dziwnym kontekście.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 07:55   #900
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
ja nie spie szukałam dresu z vs bo moje dziecko nie chce wyjsć z brzucha, moze to dlatego, ze dresu brak i młody wstydzi sie pokazać z taka matka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
może ten go zachęci do wyjścia

molestuję ten kawałek od rana
https://www.youtube.com/watch?v=u5lp7Zkug3Y
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dres.jpg (65,4 KB, 28 załadowań)

Edytowane przez 201605301559
Czas edycji: 2015-06-27 o 08:01
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-19 16:46:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.