Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-05, 21:05   #4501
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Hej, wracam i się kajam, bo jakiś czas temu już się witałam i twierdziłam, że wracam do biegania, ale coś przepadłam. Biegałam, a i owszem, ale na bieżni po ok 8-10 km. Od jakichś dwóch tygodni wróciłam do biegania w plenerze, ale teraz te upały. Dlatego staram się biegać wieczorami, ale po całym dniu sapania z gorąca za dużo przebiec nie mogę... Dzisiaj 6 km, wczoraj 8.

Jeśli pozwolicie to chętnie będę aktywniejsza na wątku, bo bardzo mnie motywuje towarzystwo (także wirtualne) innych aktywnych
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 14:18   #4502
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

.
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 05:41   #4503
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
u Ciebie też tak goraco?

Ja się podłączam ponownie, 2 tygodnie temu urodziłam i powoli zaczynam, ale od szybszych marszów/spacerów. Miałam bardzo trudną ciąże, od połowy leżałam w szpitalu, sporo w niej przytyłam, także budowanie formy zaczynam totalnie od zera
a dwa tygodnie to nie za malo na polog? Szybko mi sie wydaje, ale co ja tam wiem, jam bezdzietna.
Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Hej, wracam i się kajam, bo jakiś czas temu już się witałam i twierdziłam, że wracam do biegania, ale coś przepadłam. Biegałam, a i owszem, ale na bieżni po ok 8-10 km. Od jakichś dwóch tygodni wróciłam do biegania w plenerze, ale teraz te upały. Dlatego staram się biegać wieczorami, ale po całym dniu sapania z gorąca za dużo przebiec nie mogę... Dzisiaj 6 km, wczoraj 8.

Jeśli pozwolicie to chętnie będę aktywniejsza na wątku, bo bardzo mnie motywuje towarzystwo (także wirtualne) innych aktywnych
Nie placz, pacz to:
http://9gag.com/gag/agNV401
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 06:28   #4504
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cześć, dziewczyny
Większość z Was jest już dość zaawansowanych, przyjemnie czyta się o kolejnych życiówkach.
Wczoraj pierwszy raz w życiu byłam biegać, marszobiegi. Podobało mi się, choć moje płuca nie zareagowały entuzjazmem Będę wychodzić tak co drugi dzień.
Teraz zbieram się na jogę, wykupuję zaraz karnet, chciałabym chodzić kilka razy w tygodniu.

Największy mam problem z oddychaniem, no i mam wrażenie, że ten mój ruch jakiś taki pokraczny jest
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 08:31   #4505
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

ja podczytuje bo strach się odezwać trochę ale... osiągnęłam już 30 minut biegu bez przerwy i jestem z siebie dumna biegam parę tygodni, na razie na bieżni bo nie mogę się przełamać żeby wyjść i biec wśród ludzi, mam nadzieje że w końcu to się zmieni
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 09:10   #4506
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
a dwa tygodnie to nie za malo na polog? Szybko mi sie wydaje, ale co ja tam wiem, jam bezdzietna.
połóg to 6 tygodniu i po tylu mniej więcej zamierzam zacząć biegać
Aktualnie sporo chodzę, trochę jeżdżę na rowerze, to i tak porównywalna aktywność fizyczna do tej którą wykonuję przy trzylatku i niespełna trytygodniowym bobo.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 10:00   #4507
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
połóg to 6 tygodniu i po tylu mniej więcej zamierzam zacząć biegać
Aktualnie sporo chodzę, trochę jeżdżę na rowerze, to i tak porównywalna aktywność fizyczna do tej którą wykonuję przy trzylatku i niespełna trytygodniowym bobo.
Podziwiam za jazdę na rowerze po porodzie :P
Przy drugim dziecku nie ma czasu na połóg, tylko normalne obowiązki.
Gratuluję pociechy!
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 11:13   #4508
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja podczytuje bo strach się odezwać trochę ale... osiągnęłam już 30 minut biegu bez przerwy i jestem z siebie dumna biegam parę tygodni, na razie na bieżni bo nie mogę się przełamać żeby wyjść i biec wśród ludzi, mam nadzieje że w końcu to się zmieni
Super, mam nadzieję, że też do tego dojdę
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 13:05   #4509
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

hej dziewczyny! kiedyś sporo biegałam, doszłam do półmaratonu. strzeliło mi coś do łba i w ciągu 4 tygodni zapisałam się na 3 półmaratony i strzeliło mi kolano.
potem przerwa i..wracam do gry... 5-10 km robię bez problemu, ale 15 to już wyzwanie.
ale taki to człowiek był głupi i narwany...
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 15:24   #4510
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny
Większość z Was jest już dość zaawansowanych, przyjemnie czyta się o kolejnych życiówkach.
Wczoraj pierwszy raz w życiu byłam biegać, marszobiegi. Podobało mi się, choć moje płuca nie zareagowały entuzjazmem Będę wychodzić tak co drugi dzień.
Teraz zbieram się na jogę, wykupuję zaraz karnet, chciałabym chodzić kilka razy w tygodniu.

Największy mam problem z oddychaniem, no i mam wrażenie, że ten mój ruch jakiś taki pokraczny jest
Hej, ja ci moge podac reke, bo po kilkuletniej przerwie od biegania (nie robilam wtedy duzo bo po 5-6km) wracam i zaczynam od marszobiegow bo moja kondycja jest dosc slaba.

Tez mam problem ze stylem biegu i traceniem oddechu, ale mam nadzieje, ze z czasem przejdzie
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 16:42   #4511
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Podziwiam za jazdę na rowerze po porodzie :P
Przy drugim dziecku nie ma czasu na połóg, tylko normalne obowiązki.
Gratuluję pociechy!
JA tez powdziwiam, bo ja sie na pierwsze zdecywodac nie moge. Ale to moze i dobrze, bo od roku nieudolnie z TZ szukamy lepszego lokum (czytaj: jak nam sie przypomni to gdziestam zadzwonimy), to sie chyba nie nadajemy
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 21:01   #4512
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

4km pobiegane
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 07:56   #4513
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Dziewczyny, też zaczęłam biegać po kilkuletniej przerwie, mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć

i od razu mam pytanie, mieszkam w centrum miasta i w sumie nie za bardzo mam gdzie biegać. to znaczy chodzi mnie, że wolałabym biegać gdzie w parku, lesie, a nie po starówce czy ulicach, gdzie jest duży ruch. ale ostatnio znalazłam niedaleko taką jedną trasę, gdzie jest również ścieżka rowerowa. I ta ścieżka rowerowa ma takie fajne czerwone pokrycie, po którym bardzo dobrze się biega i najważniejsze, że tam nikt prawie nigdy nie jeździ rowerem (okolice stoczni). i teraz pytanie, czy mogę biegać po tej ścieżce czy jednak nie? czasami jak biegamy z tż, to w ciągu godziny nawet żadnej osoby tam nie spotykamy
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 09:56   #4514
Sabasza
Rozeznanie
 
Avatar Sabasza
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 552
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Hej dziewczyny, podczytuje was od jakiejs chwili, ale w koncu postanowilam oficjalnie dolaczyc. Kiedys biegalam duzo, ale przyszedl moment, ze przestalam i w ogole zaniechalam aktywnosci fizycznej. Przytylam i rozleniwilam sie Teraz wracam do aktywnosci i zaczelam na nowo biegac. Powolutku, powolutku, ale tak zeby we wrzesniu moc spokojnie pobiec w Business Run, co robie od poczatku istnienia tego wydarzenia, ale w tym roku mam najgorsza kondycje, ale mam nadzieje, ze jednak zdarze sie przygotowac.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja podczytuje bo strach się odezwać trochę ale... osiągnęłam już 30 minut biegu bez przerwy i jestem z siebie dumna biegam parę tygodni, na razie na bieżni bo nie mogę się przełamać żeby wyjść i biec wśród ludzi, mam nadzieje że w końcu to się zmieni
Rozumiem cie doskonale, kiedy pierwszy raz zaczynalam to tez wolalam na biezni a klubie biegac. Czulam sie wtedy bezpieczniej. Zycze wytrwalosci i mysle, ze w koncu wyjdziesz na ulice

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! kiedyś sporo biegałam, doszłam do półmaratonu. strzeliło mi coś do łba i w ciągu 4 tygodni zapisałam się na 3 półmaratony i strzeliło mi kolano.
potem przerwa i..wracam do gry... 5-10 km robię bez problemu, ale 15 to już wyzwanie.
ale taki to człowiek był głupi i narwany...
Hehe, mloda i narwana Plus tego jest taki, ze teraz na pewno madrzej do tego podejdziesz Zycze powodzenia

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Hej, ja ci moge podac reke, bo po kilkuletniej przerwie od biegania (nie robilam wtedy duzo bo po 5-6km) wracam i zaczynam od marszobiegow bo moja kondycja jest dosc slaba.

Tez mam problem ze stylem biegu i traceniem oddechu, ale mam nadzieje, ze z czasem przejdzie
Zupelnie jak ja

Ja do motywacji uzywam programu C25K.
Sabasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 12:23   #4515
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

zaksy, pieszy nie może korzystać ze ścieżki i nie ma od tego odstępstw. Jest to na pewno tylko ścieżka rowerowa czy może ciąg pieszo-rowerowy? Jakie są znaki postawione? Na tej czerwonej farbie są wymalowane rowery?

Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, też zaczęłam biegać po kilkuletniej przerwie, mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć

i od razu mam pytanie, mieszkam w centrum miasta i w sumie nie za bardzo mam gdzie biegać. to znaczy chodzi mnie, że wolałabym biegać gdzie w parku, lesie, a nie po starówce czy ulicach, gdzie jest duży ruch. ale ostatnio znalazłam niedaleko taką jedną trasę, gdzie jest również ścieżka rowerowa. I ta ścieżka rowerowa ma takie fajne czerwone pokrycie, po którym bardzo dobrze się biega i najważniejsze, że tam nikt prawie nigdy nie jeździ rowerem (okolice stoczni). i teraz pytanie, czy mogę biegać po tej ścieżce czy jednak nie? czasami jak biegamy z tż, to w ciągu godziny nawet żadnej osoby tam nie spotykamy
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 13:59   #4516
bialarabit
Raczkowanie
 
Avatar bialarabit
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 122
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

A używacie takich porgramow jak runtastic czy endomondo, daje to coś motywujacego, czy tylko historię poczynań?
__________________

Kocham modę
bialarabit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 13:59   #4517
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

zaksy, a ja bym spokojnie biegała, a jak zauważysz rower to po prostu zbiec na bok i tyle, tym bardziej, że piszesz, że nikt tam nie jeździ.
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 14:07   #4518
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez bialarabit Pokaż wiadomość
A używacie takich porgramow jak runtastic czy endomondo, daje to coś motywujacego, czy tylko historię poczynań?


ja używam gps'a w zegarku i zgrywam pliki do endomondo. JEst to duża motywacja tymbardziej teraz - od 20 czerwca do końca wrzesnia trwa akcja Pomoc Mierzona Kilometrami - zebrane kilometry to kasa dla chorych dzieci. Zahcęcam wszystkich https://www.endomondo.com/challenges/23062929
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 14:25   #4519
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
zaksy, a ja bym spokojnie biegała, a jak zauważysz rower to po prostu zbiec na bok i tyle, tym bardziej, że piszesz, że nikt tam nie jeździ.
Ja też bym tak zrobiła
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-08, 14:34   #4520
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
zaksy, pieszy nie może korzystać ze ścieżki i nie ma od tego odstępstw. Jest to na pewno tylko ścieżka rowerowa czy może ciąg pieszo-rowerowy? Jakie są znaki postawione? Na tej czerwonej farbie są wymalowane rowery?
nie, na pewno rowerowa i są wymalowane rowery

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
zaksy, a ja bym spokojnie biegała, a jak zauważysz rower to po prostu zbiec na bok i tyle, tym bardziej, że piszesz, że nikt tam nie jeździ.
[QUOTE=Ja też bym tak zrobiła[/QUOTE]

dzięki za rady chyba właśnie tak zrobię. bo to czerwone pokrycie takie fajne jest, mięciutkie, jakbym biegała po trawie/ziemie, a jak biegam po asfalcie, to czasami nawet nogi mi bolą

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez bialarabit Pokaż wiadomość
A używacie takich porgramow jak runtastic czy endomondo, daje to coś motywujacego, czy tylko historię poczynań?
używam runtastic, ale nie w celach motywacyjnych, a żeby wiedzieć ile przebiegłam i jak szybko
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 17:34   #4521
Jeffcia
Przyczajenie
 
Avatar Jeffcia
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 28
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Fajnie Was się czyta...podoba mi się to, że tyle osób biega...mimo moich komplikacji stawowych, biegam rekreacyjnie po miękkim podłożu, bo można sobie krzywdę zrobić, jak się biega po twardym...chyba że ma się odpowiednie buty wątek dobry...biegam ok 30-40 min spokojnie...może kiedyś wytrenuje się na tyle żeby udać się na jakieś zawody Trzymam kciuki i życzę nowych rekordów
moje pytanie jest takie...czy ktoś ma kłopoty z kolanami (przesunięcie rzepki) lub spłyconą lordozę lędzwiową?
__________________
Szczęście to po prostu stały uśmiech, który człowiek czuje w sobie
Jeffcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 23:01   #4522
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez Jeffcia Pokaż wiadomość
Fajnie Was się czyta...podoba mi się to, że tyle osób biega...mimo moich komplikacji stawowych, biegam rekreacyjnie po miękkim podłożu, bo można sobie krzywdę zrobić, jak się biega po twardym...chyba że ma się odpowiednie buty wątek dobry...biegam ok 30-40 min spokojnie...może kiedyś wytrenuje się na tyle żeby udać się na jakieś zawody Trzymam kciuki i życzę nowych rekordów
moje pytanie jest takie...czy ktoś ma kłopoty z kolanami (przesunięcie rzepki) lub spłyconą lordozę lędzwiową?
ja mam kłopoty z plecami, kolana na razie mam zdrowe

ja dzisiaj znów tylko 4 km i zauważyłam, że mam spuchnięte stopy, chociaż nic nie boli. może właśnie przez bieganie po twardym
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 06:05   #4523
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
ja mam kłopoty z plecami, kolana na razie mam zdrowe

ja dzisiaj znów tylko 4 km i zauważyłam, że mam spuchnięte stopy, chociaż nic nie boli. może właśnie przez bieganie po twardym
Może za mocno wiążesz buty, albo masz za ciasne gumki w skarpetkach?
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 08:05   #4524
Sabasza
Rozeznanie
 
Avatar Sabasza
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 552
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez bialarabit Pokaż wiadomość
A używacie takich porgramow jak runtastic czy endomondo, daje to coś motywujacego, czy tylko historię poczynań?
Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
ja używam gps'a w zegarku i zgrywam pliki do endomondo. JEst to duża motywacja tymbardziej teraz - od 20 czerwca do końca wrzesnia trwa akcja Pomoc Mierzona Kilometrami - zebrane kilometry to kasa dla chorych dzieci. Zahcęcam wszystkich https://www.endomondo.com/challenges/23062929
Ja tez gps w zegarku i potem synchronizacja z endomondo. Uzywam tego glownie do sledzenia poczynan, ale to juz samo w sobie jest jakas motywacja. Fajnie sie patrzy jak kalendarz treningow jest zapelniony.
Sabasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 08:07   #4525
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

mnie wszystko boli, całe nogi! podobno to normalne wczoraj trochę zwolniłam, postanowiłam się nie katować tymi 30 minutami i po 20 minutach zrobiłam 2 minuty marszu a potem przebiegłam kolejne 20 minut i strzeliło 5 km dostałam tez wykład na temat oddychania, ale na razie trochę nie ogarniam
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 08:29   #4526
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
mnie wszystko boli, całe nogi! podobno to normalne wczoraj trochę zwolniłam, postanowiłam się nie katować tymi 30 minutami i po 20 minutach zrobiłam 2 minuty marszu a potem przebiegłam kolejne 20 minut i strzeliło 5 km dostałam tez wykład na temat oddychania, ale na razie trochę nie ogarniam

A mogłabyś powtórzyć co usłyszałaś odnośnie oddychania? mam z tym problem
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 09:00   #4527
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Podziwiam za jazdę na rowerze po porodzie :P
Przy drugim dziecku nie ma czasu na połóg, tylko normalne obowiązki.
Gratuluję pociechy!
ee tam, na dole sprawa zagojona, więc jazda na rowerze to sama przyjemność☠
Dzięki

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
JA tez powdziwiam, bo ja sie na pierwsze zdecywodac nie moge. Ale to moze i dobrze, bo od roku nieudolnie z TZ szukamy lepszego lokum (czytaj: jak nam sie przypomni to gdziestam zadzwonimy), to sie chyba nie nadajemy
gdybym i ja planowała moje dzieci to też by tak to wyglądało

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
ja używam gps'a w zegarku i zgrywam pliki do endomondo. JEst to duża motywacja tymbardziej teraz - od 20 czerwca do końca wrzesnia trwa akcja Pomoc Mierzona Kilometrami - zebrane kilometry to kasa dla chorych dzieci. Zahcęcam wszystkich https://www.endomondo.com/challenges/23062929
ja tak samo
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 09:04   #4528
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
A mogłabyś powtórzyć co usłyszałaś odnośnie oddychania? mam z tym problem
hmm, ciężko będzie bez demonstracji Ogólnie: wdech na dwa (takie dwa krótkie wdechy), wydech na raz (jeden), podobno tak jest najprościej dla początkujących plus koordynacja tego z krokami, ogólnie to poproszę kogoś bardziej doświadczonego o rady, bo jak już wspomniałam wyżej nie do końca ogarniam

Edytowane przez ktsw
Czas edycji: 2015-07-09 o 09:05
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 09:10   #4529
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

andzya, podziwiam, ja po 6tyg zaczęłam i miałam problem, musiałam potem 3 miesiące czekać aż się wszystko unormuje

wczoraj mąż mi odebrał moją nowiuśką zabawkę, Suunto boszesz jakiż on jest piękny!!! <3
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 09:14   #4530
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Ja też oddycham na 2 wdechy i dłuższy wydech. Samo mi to weszło w nawyk, wczesniej nawet nie wiedziałam, że tak jest korzystnie. Ważne, żeby oddychać miarowo, złapać rytm przy układaniu kroków, nie brać łapczywie powietrza tylko starac się unormowac oddech.
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-01 11:15:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.