Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-01, 23:08   #4711
otka_a
Raczkowanie
 
Avatar otka_a
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 103
GG do otka_a
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez jeanne92 Pokaż wiadomość
Hej

Mam pytanie odnośnie treningu grupowego. Wybieram się wkrótce na taki przygotowujący do biegu ulicznego i trochę nie wiem jak się zachować :P
To znaczy czy na taki trening przychodzi się od razu w stroju do biegania (trening jest na stadionie)? Jak wygląda taki wspólny trening?
Biegam raczej nieregularnie, a na treningu grupowym nigdy nie byłam, więc stąd taka niepewna jestem i zadaję pewnie smieszne pytania
Treningi grupowe są ekstra!! Jak masz blisko to po prostu sobie przytruchtaj na miejsce, będziesz miała dodatkową rozgrzewkę. Jak dalej i jedziesz samochodem to wszystkie rzeczy zostaw w aucie. Ewentualnie wodę możesz wziąć ze sobą i zostawić gdzieś na terenie stadionu. Ja na takie treningi wybieram się tak jak na swoje normalne bieganie czyli bez niczego czasem jakieś pieniądze na wodę po bieganiu zanim dotrę do domu
otka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 14:51   #4712
Ollaya
Rozeznanie
 
Avatar Ollaya
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 986
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

hej, u mnie dziś po małej przerwie 10,5km, biegło się świetnie!
teraz czas na relax -naczytałam się o super właściwościach soli epsom, kupiłam i zaraz będę testować
a jak Wam mija niedziela, aktywnie?
Ollaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 07:14   #4713
tanzanka
Zadomowienie
 
Avatar tanzanka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 713
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Wczoraj 10km po górkach i moje pierwsze podbiegi, oj ciężkawo ale do odważnych świat należy może jutro uda mi się coś wiecej, tyle że przy zapowiadanych upałach to albo 5ta rano albo 22ga
tanzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 22:27   #4714
otka_a
Raczkowanie
 
Avatar otka_a
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 103
GG do otka_a
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Ja idę rano... koło 6:30 - 7. Mam nadzieję, że nie umrę.
A po jutrze bieg na 5km z cyklu Citi Trail. Dobrze, że o 19 :P
otka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 06:49   #4715
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

i znowu zaczyna się bieganie w saunie O.o choć ostatnio czytałam, że wylewanie litrów potu jest bardzo ok, bo dużo syfu z organizmu się pozbywamy tym sposobem
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 07:10   #4716
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Melduję 8,73 km z rana cudownie się biegło, 18 stopni i wiaterek
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 08:35   #4717
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Wczoraj w moje łapki wpadł suunto! Dzisiaj będzie wielki test.
Btw. zastanawiam się nad zakupem jakiegoś pasa do biegania, żeby mieć gdzie wrzucić telefon i klucze do mieszkania. Nie biegam na długie dystanse, więc wody nie potrzebuję brać, ale klucze i telefon nie mieszczą mi się w kieszonce w spodniach. Biegacie z pasami? Wygodne to jest? Ja się boję, że jako osobę pozbawioną talii i z nadwagą, pas przy bieganiu będzie uciskał w brzuch Na rowerze nie mogę jeździć z nerką, bo mnie właśnie uciska, ale tam jest inna pozycja, jestem pochylona i może to dlatego.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-04, 11:08   #4718
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Ja polecam taki z decathlona:
http://www.decathlon.pl/saszetka-na-...d_8297581.html

Nie jest na sznurku, jak nerki, tylko na regulowanej gumie, dzięki temu dobrze przylega. Mieści telefon i klucze ( ja akurat zamiast kluczy trzymam żel energetyczny w razie czego )

Zapisałam się na Silesia półmaraton, ciekawe czy podołam.

Edytowane przez 3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Czas edycji: 2015-08-04 o 11:11
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 18:49   #4719
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

staska, mam ten sam co Archiwalna, sprawdza się, a ja nie cierpię biegać z dodatkowym 'bagażem'. Jedyne co, u mnie zaciąga wszystkie bluzki
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 21:22   #4720
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

dziś 8,5 km ale z powrotem było ciężko i niby wyszłam przed 21
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 21:37   #4721
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Cześć
Ja dziś zrobiłam 4 km po dłuższej przerwie, mam nadzieję znów systematycznie biegać
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-04, 22:05   #4722
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;52301938]Ja polecam taki z decathlona:
http://www.decathlon.pl/saszetka-na-...d_8297581.html

Nie jest na sznurku, jak nerki, tylko na regulowanej gumie, dzięki temu dobrze przylega. Mieści telefon i klucze ( ja akurat zamiast kluczy trzymam żel energetyczny w razie czego )
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
staska, mam ten sam co Archiwalna, sprawdza się, a ja nie cierpię biegać z dodatkowym 'bagażem'. Jedyne co, u mnie zaciąga wszystkie bluzki
Dzięki Oglądałam go dzisiaj i trochę się bałam, bo probowałam regulować i mam wrażenie, że mnie nie obejmie Ale ja mam w talii... 80 cm...

Jestem po teście zegarka, rewelka! Na początku czułam ciężar na ręce, ale po kilku km się przyzwyczaiłam. Muszę jednak popracować nad tętnem, bo wychodzi mi średnie 160 uderzeń na minutę, trochę za szybko chyba (ale jeszcze się w to wczytam). No i po przesłaniu treningu na movescount nie widzę trasy, którą biegłam, ale policzył mi 11,02 km w ciągu 1 g 22 minut
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 22:08   #4723
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Wczoraj w moje łapki wpadł suunto! Dzisiaj będzie wielki test.
Btw. zastanawiam się nad zakupem jakiegoś pasa do biegania, żeby mieć gdzie wrzucić telefon i klucze do mieszkania. Nie biegam na długie dystanse, więc wody nie potrzebuję brać, ale klucze i telefon nie mieszczą mi się w kieszonce w spodniach. Biegacie z pasami? Wygodne to jest? Ja się boję, że jako osobę pozbawioną talii i z nadwagą, pas przy bieganiu będzie uciskał w brzuch Na rowerze nie mogę jeździć z nerką, bo mnie właśnie uciska, ale tam jest inna pozycja, jestem pochylona i może to dlatego.
i jak suunto? jaki masz?
ja koniecznie muszę coś kupić
zastanawiam się nad polarem http://www.aktywnynadgarstek.pl/komp...400-black.html

endo w telefonie szaleje jak nigdy, gps łapie dobrze ale za to po kilkudziesięciu metrach się zawiesza i wyłącza, a km lecą w kosmos
cały urlop spędziłam bardzo aktywnie, dużo chodzilismy, jeździliśmy na rowerach, ja biegałam, i jakieś szczątki się zapisały

co do saszetki - ja mam taką http://sklepbrugi.pl/4zec.html?dir=a...ugi_price_desc kupioną w biedronce za ok 10-12 zł ale nie polecam, chyba, że tylko ja tak mam - na pasie źle bo się przesuwa i lata sobie jak chce i mi to przeszkadza, zsuwam na biodra, przez chwilę jest dobrze i znowu się zsuwa, musze co chwila poprawiać. Nie skupiam się na biegu tylko na saszetce
najlepiej u mnie sprawdza się kieszonka w w spodniach

dziś widziałam fajne krótkie spodenki authorn przecenione z 50 zł na 30 takie podwójne - pod spodem obcisłe, i nic podczas biegu się nie obciera ale nie kupiłam, bo właśnie kieszonki nie miały
może ktoś widział gdzieś w podobnej cenie ale z kieszonką, na piątek by mi się przydały, bo biegnę 5km city trail on tour a ma być gorąco
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 22:31   #4724
otka_a
Raczkowanie
 
Avatar otka_a
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 103
GG do otka_a
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
i jak suunto? jaki masz?
ja koniecznie muszę coś kupić
zastanawiam się nad polarem http://www.aktywnynadgarstek.pl/komp...400-black.html

endo w telefonie szaleje jak nigdy, gps łapie dobrze ale za to po kilkudziesięciu metrach się zawiesza i wyłącza, a km lecą w kosmos
cały urlop spędziłam bardzo aktywnie, dużo chodzilismy, jeździliśmy na rowerach, ja biegałam, i jakieś szczątki się zapisały

co do saszetki - ja mam taką http://sklepbrugi.pl/4zec.html?dir=a...ugi_price_desc kupioną w biedronce za ok 10-12 zł ale nie polecam, chyba, że tylko ja tak mam - na pasie źle bo się przesuwa i lata sobie jak chce i mi to przeszkadza, zsuwam na biodra, przez chwilę jest dobrze i znowu się zsuwa, musze co chwila poprawiać. Nie skupiam się na biegu tylko na saszetce
najlepiej u mnie sprawdza się kieszonka w w spodniach

dziś widziałam fajne krótkie spodenki authorn przecenione z 50 zł na 30 takie podwójne - pod spodem obcisłe, i nic podczas biegu się nie obciera ale nie kupiłam, bo właśnie kieszonki nie miały
może ktoś widział gdzieś w podobnej cenie ale z kieszonką, na piątek by mi się przydały, bo biegnę 5km city trail on tour a ma być gorąco
Mam taką saszetkę z biedronki... Na pasie to ja w ogóle nie umiem, a z bioder tak jak u Ciebie, zsuwa się niemiłosiernie, nie ważne jak mocno jest zapięta. Niestety ostatnio po wielkich porządkach zgubiłam swój pokrowiec na telefon na ramię i muszę biegać z tym badziewiem Chociaż powiem wam, że zimą dużo bardziej mi przeszkadzała

Co do spodenek - polecam zajrzeć do tk maxx - ja kupiłam takie właśnie fajne spodenki. Luźne z wierzchu i krótkie legginsy pod spodem. Nic nie obciera, ale kieszonka za mała na telefon. Mieszczą się klucze, chusteczki, żel... ale mój smarfton niestety potrzebuje bardziej luksusowego wyposażenia

A i jeszcze zapomniałam! Ja jutro lecę w City Trial

Edytowane przez otka_a
Czas edycji: 2015-08-04 o 22:34 Powód: żeby nie pisać dwóch postów pod sobą
otka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 22:52   #4725
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

U mnie dziś 4,75 km aż się zdziwiłam bo poszłam biec po jedzeniu i jeszcze ok 21 było dosyć ciepło a tu takie miłe zaskoczenie.

Ja biegam z telefonem w ręku i jeden kluczyk w spodniach. Słuchawki na uszach, dziś wyjątkowo odleciałam z tą muzyką.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 07:12   #4726
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
i znowu zaczyna się bieganie w saunie O.o choć ostatnio czytałam, że wylewanie litrów potu jest bardzo ok, bo dużo syfu z organizmu się pozbywamy tym sposobem
no masakra, dzisiaj o 6 rano było już tak gorąco
zrobiłam 4,5 km, nie mogę coś dobić do tej "piątki" ale dzisiaj biegało mi się po prostu fatalnie przez to ciepło. Poza tym wczoraj zrobiłam trening siłowy nóg i dzisiaj też to czułam
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 08:08   #4727
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Ja od roku biegam z tym pasem z decathlonu. Nawet po maratonie jestem z niego zadowolona, cały na gumie to nic się nie zsuwa, trzymam lekko na biodrach a tam mam na pewno więcej niż 80 cm
Co do zegarków do pomiaru, to mojego Garmina 610 zdradziłam dla Smartwatcha. Jakoś mi z nim wygodniej że mogę w trakcie biegu odebrać telefon, czy wysłać szybkiego smsa


Ja od poniedziałku mam obóz treningowy biegowy. Ciężko ze względu na temperatury.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 09:34   #4728
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
i jak suunto? jaki masz?
ja koniecznie muszę coś kupić
zastanawiam się nad polarem http://www.aktywnynadgarstek.pl/komp...400-black.html

endo w telefonie szaleje jak nigdy, gps łapie dobrze ale za to po kilkudziesięciu metrach się zawiesza i wyłącza, a km lecą w kosmos
cały urlop spędziłam bardzo aktywnie, dużo chodzilismy, jeździliśmy na rowerach, ja biegałam, i jakieś szczątki się zapisały
Suunto ambit sporta. Długo się nad nim wahałam, ale ostatnio cena poleciała mocno w dół i przestałam się wahać Tylko jeszcze nie potrafię ogarnąć serwisu movescount Ale się uczę I bardzo szybko łapie fixa, w sumie wyszłam tylko z bloku i od razu mnie namierzył (nie to co endomondo- 20 minut...)
Tego polara ma m.in. moja koleżanka i jest z niego bardzo zadowolona, mówi, że już jej do ręki przyrósł Też o nim myślałam, ale potrzebowałam czegoś bardziej multisportowego, i na rower, i w góry, gdzie mogę zaplanować trasę i mnie poprowadzi oraz będę mogła podłączyć czujnik rowerowy. Jak nie masz takich wygórowanych oczekiwań to bierz polara

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Ja od roku biegam z tym pasem z decathlonu. Nawet po maratonie jestem z niego zadowolona, cały na gumie to nic się nie zsuwa, trzymam lekko na biodrach a tam mam na pewno więcej niż 80 cm
Co do zegarków do pomiaru, to mojego Garmina 610 zdradziłam dla Smartwatcha. Jakoś mi z nim wygodniej że mogę w trakcie biegu odebrać telefon, czy wysłać szybkiego smsa
Ja od poniedziałku mam obóz treningowy biegowy. Ciężko ze względu na temperatury.
Ja nie chciałam smartwatcha. Jakoś wychodzę z założenia, że nie ma idealnego połączenia tych dwóch rzeczy (może się mylę).
Muszę się jeszcze raz przyjrzeć saszetce. Chociaż koleżanka, z którą wczoraj biegała, mówiła że ma jakąś decathlonową (chyba tę właśnie, bo bez miejsca na bidon) i w czasie biegu podjeżdża jej aż po cycki I nie trzyma się w miejscu

Miłego obozu
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 12:39   #4729
raspberry_r
Raczkowanie
 
Avatar raspberry_r
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Szczecin/ Poznań
Wiadomości: 42
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez zuykot Pokaż wiadomość
Witam i życzę wytrwałości
Dziękuję za takie miłe przyjęcie
__________________
raspberry_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-06, 20:00   #4730
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Dzisiaj 7km w 38min. Mogłoby być więcej, ale strasznie ciężko mi było na żołądku, nic na siłę.
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 20:02   #4731
zuykot
Rozeznanie
 
Avatar zuykot
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 623
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez raspberry_r Pokaż wiadomość
Dziękuję za takie miłe przyjęcie
Nie ma za co A jak tam Twoje postępy ?
__________________



...przypadkowe zdarzenia są bliznami losu. Nic jednak nie dzieje się przypadkowo, Danielu. Jesteśmy marionetkami naszej nieświadomości.
Carlos Ruiz Zafón – Cień wiatru
M.
zuykot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-07, 06:15   #4732
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Suunto ambit sporta. Długo się nad nim wahałam, ale ostatnio cena poleciała mocno w dół i przestałam się wahać Tylko jeszcze nie potrafię ogarnąć serwisu movescount Ale się uczę I bardzo szybko łapie fixa, w sumie wyszłam tylko z bloku i od razu mnie namierzył (nie to co endomondo- 20 minut...)
Tego polara ma m.in. moja koleżanka i jest z niego bardzo zadowolona, mówi, że już jej do ręki przyrósł Też o nim myślałam, ale potrzebowałam czegoś bardziej multisportowego, i na rower, i w góry, gdzie mogę zaplanować trasę i mnie poprowadzi oraz będę mogła podłączyć czujnik rowerowy. Jak nie masz takich wygórowanych oczekiwań to bierz polara


Ja nie chciałam smartwatcha. Jakoś wychodzę z założenia, że nie ma idealnego połączenia tych dwóch rzeczy (może się mylę).
Muszę się jeszcze raz przyjrzeć saszetce. Chociaż koleżanka, z którą wczoraj biegała, mówiła że ma jakąś decathlonową (chyba tę właśnie, bo bez miejsca na bidon) i w czasie biegu podjeżdża jej aż po cycki I nie trzyma się w miejscu

Miłego obozu
Może koleżanka ma inny pas, bo mój nigdy mi nie podjeżdzał, no chyba że koleżanka jest z tych co uważa że bieganie tylko bez stanika i wtedy pas do cycków może mieć bliżej
SmartWatcha sama bym nie kupiła, bo moim zdaniem jeszcze muszą to sporo dopracować. Ale mój tz przed moimi urodzinami przypomniał sobie jak palnęłam pewnie po drinku że może jak to kiedyś dopracują to sobie kupię, tylko nie zapamiętał tego że "może". To teraz "muszę " się cieszyć
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-07, 09:15   #4733
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Może koleżanka ma inny pas, bo mój nigdy mi nie podjeżdzał, no chyba że koleżanka jest z tych co uważa że bieganie tylko bez stanika i wtedy pas do cycków może mieć bliżej
SmartWatcha sama bym nie kupiła, bo moim zdaniem jeszcze muszą to sporo dopracować. Ale mój tz przed moimi urodzinami przypomniał sobie jak palnęłam pewnie po drinku że może jak to kiedyś dopracują to sobie kupię, tylko nie zapamiętał tego że "może". To teraz "muszę " się cieszyć
Ona nie ma na co tego stanika zakładać
No tak, jak się dostało prezent to się nie grymasi

Wczoraj poszłam biegać i to była jakaś masakra. Po 21 dalej było jakieś 30 stopni... Wczoraj 6,96 km w niespełna godzinę, ale bardzo dużo szłam, bo mi serce wariowało Jak normalnie biegam z koleżanką i z nią rozmawiam, to wczoraj momentalnie dostawałam zadyszki, więc też szybciej do domu zawinęłam. Swoją drogą muszę obczaić jak w zegarku włączyć autopauzę, bo jak czekałyśmy na światłach to się nie stopował
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-07, 20:39   #4734
Portia_Nox
Raczkowanie
 
Avatar Portia_Nox
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 52
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cześć wszystkim! I ja się chciałam dopisać do początkujących biegaczy, chociaż już zaczynałam wielokrotnie moją przygodę z bieganiem, która oczywiście po jakimś czasie przerywałam z różnych powodów Przeczytałam kilka stron wątku, tych początkowych głównie i już w zasadzie wiem jakie błędy popełniałam, jeżeli można je tak nazwać - przekonana, że prawdziwy jogging powinien być stałym biegiem bez zatrzymywania i ostatnio po lekturze tegoż wątku pierwszy raz podeszłam do sprawy trochę inaczej i starałam się biec na zmianę trucht, szybszy bieg około 100m i marsz i prawie pobiłam swój rekord, a i nie powiem, biegało się znacznie przyjemniej, bo trening wcześniej już miałam to rzucać, bo bieg był co tu dużo mówić mordęgą

Tak więc kończąc mojego już przydługiego posta, chciałam się jeszcze zapytać o sprawę pajączków/żylaków - wyczytałam gdzieś w pierwszych stronach wątku o tym, że bieganie im szkodzi, a myślalam, że jest wręcz przeciwnie, bo jednak ruch poprawia krążenie, a że mam ten problem - pajączków coraz więcej i chyba jeden żylak mi się pojawia - chciałam zapytać o jakieś specjalne getry czy podkolanówki, o których była mowa - czy ktoś mógłby polecić jakieś i coś więcej o tym napisać?
Portia_Nox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 06:47   #4735
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

u mnie wczoraj 5km dzisiaj 4,5. Biegam o 5 rano, a i tak jest jedna wielka masakra na dworze :/ podejrzewam, że gdyby było chłodniej biegałabym dużo lepiej
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 07:28   #4736
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Dzisiaj wcześnie rano pobiłam swój mały rekord - 10 km w 1h i 27 s
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 14:53   #4737
Klaudia929
Raczkowanie
 
Avatar Klaudia929
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 313
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez Portia_Nox Pokaż wiadomość
Tak więc kończąc mojego już przydługiego posta, chciałam się jeszcze zapytać o sprawę pajączków/żylaków - wyczytałam gdzieś w pierwszych stronach wątku o tym, że bieganie im szkodzi, a myślalam, że jest wręcz przeciwnie, bo jednak ruch poprawia krążenie, a że mam ten problem - pajączków coraz więcej i chyba jeden żylak mi się pojawia - chciałam zapytać o jakieś specjalne getry czy podkolanówki, o których była mowa - czy ktoś mógłby polecić jakieś i coś więcej o tym napisać?
Podpinam się Czy bieganie wpływa jakoś na żylaki i widoczne naczynia krwionośne na nogach? A raczej jaki ma to wpływ na te defekty?
I hejka tak w ogóle, ja dopiero od dwóch tygodni zaczęłam biegać i chyba już pokochałam ten sport
Mam nadzieję, że mogę tu się zadomowić?
__________________
25.05.2013r. Razem

01.12.2014r. Włosomaniaczka

Czytamy
Ćwiczymy
Klaudia929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 16:13   #4738
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez Klaudia929 Pokaż wiadomość
Podpinam się Czy bieganie wpływa jakoś na żylaki i widoczne naczynia krwionośne na nogach? A raczej jaki ma to wpływ na te defekty?
I hejka tak w ogóle, ja dopiero od dwóch tygodni zaczęłam biegać i chyba już pokochałam ten sport
Mam nadzieję, że mogę tu się zadomowić?
Hej!

Ja w bieganiu zakochałam się po pierwszym biegu
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 20:59   #4739
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Ja dzisiaj 7 km 630 m w 54 min 15 s.
Wiecie co? Ja chyba w ogóle nie robię postępów Jakoś nie udaje mi się szybciej biegać czy coś Generalnie dzisiaj szło nawet całkiem-całkiem do momentu powrotu, kiedy musiałam co chwila przechodzić do marszu, bo mnie coś w kolanie zaczęło kłuć (pierwszy raz miałam taki ból). Przeszłam kawał drogi i potem jak już wybiegliśmy na prosty teren, to odpuściło.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 22:25   #4740
otka_a
Raczkowanie
 
Avatar otka_a
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 103
GG do otka_a
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj 7 km 630 m w 54 min 15 s.
Wiecie co? Ja chyba w ogóle nie robię postępów Jakoś nie udaje mi się szybciej biegać czy coś Generalnie dzisiaj szło nawet całkiem-całkiem do momentu powrotu, kiedy musiałam co chwila przechodzić do marszu, bo mnie coś w kolanie zaczęło kłuć (pierwszy raz miałam taki ból). Przeszłam kawał drogi i potem jak już wybiegliśmy na prosty teren, to odpuściło.
Czuję się tak samo. I mam podobne wyniki. Nie mogę biec szybciej, bo od razu się męczę i potem już nie mam siły :P Ostatnio na zawodach miałam 33:30 na 5km, z kilkoma przerwami na marsz.
Nie wiem jaka metoda jest lepsza - biegać więcej ale wolniej, czy biegać mniej ale szybciej? W sensie odległości, bo staram się minimum 3 razy w tygodniu wyjść.
otka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-01 11:15:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.