Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-13, 01:09   #181
DVGNV
Kocur Kanapowiec
 
Avatar DVGNV
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Amerie Pokaż wiadomość
Nie ogarniam Szusz. Na śniadanie smothie z jakże modnym ostatnio jarmużem, i jak ona to zdrowo nie je, żeby potem na obiad/lub kolację wpierniczyć pizze lub burgera. Jak zobaczyłam jej twarz z dzisiejszego vloga to sie przeraziłam - ale jedząc co dwa dni burgery na przemian z pizzą na pewno nie będzie miała cery boginii.
To samo Lola. Obserwuję ją na insta, miała konsultację i leczenie trądziku a co któreś zdjęcia na insta to niezdrowe jedzenie (burgery, frytki).
Ludzie chyba nie wiedzą że to co jemy odbija się na naszym wyglądzie i zdrowiu....
Witam w wątku i pozdrawiam chora z łóżka (jak to zawsze jesienią i zimą, głupie geny od ojca, nieprzystosowanie do zimna, głupie ciepłe kraje )
Z tym odżywianiem to prawda. O tyle o ile mam spoko cerę, nigdy nie miałam pryszczy lub poważnego trądziku, nawet w okresie dojrzewania, to kiedy zjem chipsy tak cały czar pryska i nastepnego dnia witam armię nieprzyjaciół na mojej buzi. I JAK TU BYC PEŁNOPRAWNĄ WIZAŻANKĄ NIE MOGĄC JEŚĆ CZIPSÓW?
DVGNV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 04:17   #182
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość






---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------



Od podrażnień i poparzeń, które mogą pozostawić ślady dużo bardziej zdradliwe są te mniej widoczne uszkodzenia. Wszyscy dermatolodzy zajmujący się badaniami klinicznymi i nie będący związani z żadną marką z którymi miałam do czynienia (kilku) uważają, że za kilka lat będzie nowa grupa pacjentek - ofiar półproduktów i dermokosmetyków.

Tylko uściślając:

nie, nie uważam, że należy się bać kupić sobie tonik z kwasem pha, kilkuprocentowy tonik z BU (czy nawet dwa, jeśli doczyta się jak połączyć) czy jakiś dermokosmetyk z kwasem, żeby przez jesień podreperować stan cery; miałam na myśli eksperymentatorki, Kasie D itd.

Dziękuję
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 06:25   #183
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość






---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------



Od podrażnień i poparzeń, które mogą pozostawić ślady dużo bardziej zdradliwe są te mniej widoczne uszkodzenia. Wszyscy dermatolodzy zajmujący się badaniami klinicznymi i nie będący związani z żadną marką z którymi miałam do czynienia (kilku) uważają, że za kilka lat będzie nowa grupa pacjentek - ofiar półproduktów i dermokosmetyków.

Tylko uściślając:

nie, nie uważam, że należy się bać kupić sobie tonik z kwasem pha, kilkuprocentowy tonik z BU (czy nawet dwa, jeśli doczyta się jak połączyć) czy jakiś dermokosmetyk z kwasem, żeby przez jesień podreperować stan cery; miałam na myśli eksperymentatorki, Kasie D itd.

Zgadzam się. Kwasy są super ale, trzeba wiedzieć jak je stosować. Większość osób zwyczajnie nie wie i będzie robić sobie krzywdę, bo kwasy są niebezpieczne.
Zgadzam się również z tym, że raczej nie zrobimy sobie kuku tonikiem z BU czy innego sklepu z półproduktami czy tonikiem drogeryjnym z kwasami. Problem jest przy zamawianiu kwasów z all i robienia poważnych zabiegów kosmetycznych w domu.

A Kasia D to antyprzykład dbania o siebie. Można jej cerę pokazywać jako ostrzeżenie przed bezmyślnym nakładaniem wszystkiego co modne na twarz.


---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

I mniej urodowo a bardziej urodowo-lumpeksowo odkryłam the Pink rock fajna jest i KittyGlamourBlog ma miły i uspokajający głos i można jej słuchać godzinami jak opowiada o nowych ciuchach

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
Z tego,co pamiętam Kasia D nie miala tu dobrej opinii-mówi głupoty tonem specjalistki z zakresu kosmetologii i dermatologii,ale konkretów Ci nie podam. Może ktoś inny jest w stanie przytoczyć jakieś konkrety.
Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Dziekuję Ci dobra duszyczko.

I niby tej pani nie można słuchać? Czy przesiać to co napisała Roseplum?
Nie słuchać, unikać. Pani nauczycielka, upsss wykładowca akademicki filmiki robi jak wykład dla studentów władczym i rozkazującym tonem, mówi jakby wiedziała wszystko i rozumiała wszystko o czym opowiada a tak na prawdę robi streszczenie gazetki alurrrrr, bo generalnie wszystko co rffffrancuskie z apteki i drogie jest suuuper.
Min nakłada kwasy pod oczu, histerycznie odradza OCM jak zabójstwo dla cery :rolleys: i parę takich, wie że jest najmądrzejsza jednak jej dość droga pielęgnacja sprawia że wygląda na ładnych parę lat więcej niż ma, w dodatku nie jest w stanie poradzić sobie z własnymi naczyńkami.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 08:03   #184
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

xbebe18 wrocila!



ThePinkRook o kosmetykach kolorowych, ktore warto kupic w UK.

Ogolnie nic nowego nie powiedziala, na przyklad Sleeki są u nas dosc dobrze dostepne, ale UWIELBIAM ta dziewczyne, moglabym jej sluchac bez konca - czuje sie, jakbym siedziala z kolezanka na kawie
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 08:44   #185
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez _malami Pokaż wiadomość

Faktycznie urzędnik, znalazłam Trochę inaczej sobie go wyobrażałam, szału nie ma, dupa cała
Nie wiem, chciałabyś żeby ktoś w ten sposób opisywał Twojego partnera w internetach?
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 08:57   #186
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Nie lubię, kiedy wskakujesz na "te" tony.
Jesteśmy na forum, na którym nie widniejemy jako ekspertki, ale dzielimy się doświadczeniami, jak pomiędzy koleżankami. Myślę, że większość swój rozum ma, i informacje na poważniejsze tematy niż "jaki jest dupe do Essie Fidżi" sprawdza w kilku przynajmniej źródłach.
Rzadko z nami rozmawiasz (i nie - nie musisz tego robić, jeśli nie chcesz), a jak czasem wpadniesz, to z wpisem o podobnym "ja wiem na pewno, ale nie powiem wam skąd, po prostu tak jest" wydźwięku.
Zgadzam się. O ile kiedyś roseplum służyła radą, o tyle teraz ma się za wyrocznię i nawet nie udaje, że nie czuje się mądrzejsza i bardziej doświadczona w większości dziedzin od każdej z nas.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 09:01   #187
sznurperel
Raczkowanie
 
Avatar sznurperel
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 191
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
xbebe18 wrocila!


W końcu! Kilka dni temu myślałam, co u niej - a że nie mam instagrama, to nie mogę podglądać :/
sznurperel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-13, 09:05   #188
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Jest jakimś urzędnikiem pełniącym funkcje publiczne, czy coś takiego (i dlatego jego twarz jest owiana tak wielką tajemnicą). Ale jeśli dobrze pamiętam, ktoś w którejś części wątku wrzucał tu jego personalia, zdjęcie, link do jakiegoś forum w którym o nim wspominano (chyba coś związanego z urzędem miasta, albo coś w tym stylu).
Naczelnik urzędu miasta
Przy okazji - kiedyś Szusz mówila, że Tomek z kolegą prowadzili jakiś klub - może jeszcze jest w czymś udziałowcem.
Naczelnicy kroci nie zarabiają, ale myślę, że Tomasz po prostu sobie radzi. Nie lubię stylówki, którą prezentuje, bo strasznie nowobogacko mi się kojarzy, ale to już rzecz gustu

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-09-13 o 09:08
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 09:07   #189
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość

Od podrażnień i poparzeń, które mogą pozostawić ślady dużo bardziej zdradliwe są te mniej widoczne uszkodzenia. Wszyscy dermatolodzy zajmujący się badaniami klinicznymi i nie będący związani z żadną marką z którymi miałam do czynienia (kilku) uważają, że za kilka lat będzie nowa grupa pacjentek - ofiar półproduktów i dermokosmetyków.


JAKIE uszkodzenia? Z czym te pacjentki będą przychodzić?
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 09:17   #190
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

GRWM na cocktail party u Kretki

Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 09:23   #191
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez DVGNV Pokaż wiadomość
Witam w wątku i pozdrawiam chora z łóżka (jak to zawsze jesienią i zimą, głupie geny od ojca, nieprzystosowanie do zimna, głupie ciepłe kraje )
Piąteczka, ja też jestem chora, dzisiejsza noc była pod znakiem gorączki i koszmarów sennych Zdrówka życzę

Cytat:
Napisane przez sznurperel Pokaż wiadomość
W końcu! Kilka dni temu myślałam, co u niej - a że nie mam instagrama, to nie mogę podglądać :/
Też się strasznie cieszę z powrotu (którego to już? ) xbebe. Jest autorką jednego z filmików, które mogę oglądać po 100x razy - jej Q&A, gdzie sadzi mistrzowskie riposty
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-13, 09:27   #192
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Z tą pielęgnacją u Szusz to chyba tak właśnie jest. Nie zawsze to co drogie, gwarantuje super efekty. Można sobie wręcz wmawiać, że coś działa, bo skoro jest drogie to musi. Też dawniej miałąm ten syndrom

Ja mam cerę mieszaną i bardzo muszę uważać, na to co stosuję.
Kwasy to jest najlepsza rzecz jaka może być dla takiej cery(według mnie ) To jest jedyna rzecz, która faktycznie mi pomaga.
+ Atrederm
Co do Kasi D, to dawniej chłonęłam każde jej słowo, teraz mniej entuzjastycznie do tego podchodzę, myślę, że nikomu nie można ślepo wierzyć, ale zawsze można coś podpatrzeć, zainspirować się, trzeba po prostu obserwować swoją skórę, jej reakcje. Nie ma złotego środka.

Też się strasznie dziwię Szusz, że nic z tym nie robi, a może robi ale nic o tym nie mówi? Wiem jak trudna jest walka z trądzikiem, mam w rodzinie taki przypadek i dziewczyna do tej pory ma ogromne blizny po trądziku ;/ Ale kurczę, drogimi kosmetykami z parafiną niczego się nie załatwi.

Ja mam największe zaufanie jednak dla marek aptecznych. La roche posay, Sesdema + średnio i wysokopółkowe kosmetyki koreańskie jako uzupełnienie pielęgnacji. Dopiero jak do takiego zestawienia doszłam, stan mojej cery się poprawił. Niestety zanim się do tego dojdzie to trzeba stracić dużo kasy i cierpliwości.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 09:29   #193
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

https://www.youtube.com/watch?v=C1ewb9ytALw

RGP nie rozumie dlaczego niektóre blogerki modowe(między innymi Mafashion) nakładają peeling kawowy na twarz kiedy producent pisze, że peeling jest przeznaczony do reducji celulitu i rozstępów, a na opakowaniu wyraźnie pisze Body boom.
__________________
"Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś."
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 09:40   #194
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
xbebe18 wrocila!

brwi myślalam, że to jej dzieło, ale okazało sie, że była robić gdzieś brwi. porażka.
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 09:47   #195
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Naczelnicy kroci nie zarabiają,
Słyszałam inne historie. Może miesięcznie nie jest tego dużo ale podobno nagrody itp to już nawet około 10 tys. Ale też może zależy jaki urząd. Ja to słyszałam od pracowników skarbówki w GDA.



Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość

JAKIE uszkodzenia? Z czym te pacjentki będą przychodzić?
Nie lubię takiego "wiem ale nie powiem".
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 10:01   #196
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Nie słuchać, unikać. Pani nauczycielka, upsss wykładowca akademicki filmiki robi jak wykład dla studentów władczym i rozkazującym tonem, mówi jakby wiedziała wszystko i rozumiała wszystko o czym opowiada a tak na prawdę robi streszczenie gazetki alurrrrr, bo generalnie wszystko co rffffrancuskie z apteki i drogie jest suuuper.
Min nakłada kwasy pod oczu, histerycznie odradza OCM jak zabójstwo dla cery :rolleys: i parę takich, wie że jest najmądrzejsza jednak jej dość droga pielęgnacja sprawia że wygląda na ładnych parę lat więcej niż ma, w dodatku nie jest w stanie poradzić sobie z własnymi naczyńkami.
nie demonizowałabym az tak
początki miała świetne - teraz nie wiadomo o co jej chodzi
ale z tym co piszesz na koniec sie musze zgodzić.
ma twarz naczynkową a zupelnie sobie z nią nie radzi
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 10:03   #197
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez _malami Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was wie czym zajmuje się Tomasz od Szuszki?
Tak dzisiaj oglądając ich vloga i jego outfit, no i mnie to zastanowiło, szukałam go też na fb żeby poznać jego twarz ale nie znalazłam
Cytat:
Napisane przez _malami Pokaż wiadomość

Faktycznie urzędnik, znalazłam Trochę inaczej sobie go wyobrażałam, szału nie ma, dupa cała
To już wiem jak Szusz udało się wrzucić na Insta zdjęcie z okna UMZ (skasowane).

Tomek z wyglądu wypada sympatycznie. Pasują do siebie
Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Naczelnik urzędu miasta
Przy okazji - kiedyś Szusz mówila, że Tomek z kolegą prowadzili jakiś klub - może jeszcze jest w czymś udziałowcem.
Naczelnicy kroci nie zarabiają, ale myślę, że Tomasz po prostu sobie radzi. Nie lubię stylówki, którą prezentuje, bo strasznie nowobogacko mi się kojarzy, ale to już rzecz gustu
Już nie

Muszę się przyznać, że polubiłam ostatnio Weronikę
Zaczęłam oglądać jej twórczość w przyspieszeniu 1,5x i jest lepiej
Też mnie zszokował jej stan cery z wczorajszego filmu, ale może to rzeczywiście alergia bądź akurat TE dni

A propos - Szusz i jej VLOG
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej

Edytowane przez tuRmaNIA
Czas edycji: 2015-09-13 o 10:05
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 10:06   #198
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Kojarze poczatki były dobre, niekoniecznie świetne. Pozniej dość ostro poplynela. Nie oglądałam jej, widzialam kilka filmików kiedy to opowiadała hmmm ciekawe rzeczy. Kojarze natomiast jej sensowne filmiki jak recenzje pedzli hakuro czy szybkie makijaże, bardzo proste ale idealne dla poczatkujacych.


Cóż na yt jest wiele ciekawszych kanałów.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 10:09   #199
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Słyszałam inne historie. Może miesięcznie nie jest tego dużo ale podobno nagrody itp to już nawet około 10 tys. Ale też może zależy jaki urząd. Ja to słyszałam od pracowników skarbówki w GDA.
Jeżeli chodzi o nagrody, zależy jak rozdziela je dyrektor placówki.
O naczelniku, który chociaż jednorazowo zarobił 10 koła nie słyszałam, a orientuję się w temacie raczej (do tej pory byłam tego pewna w każdym razie).
No chyba, że mówimy o bardzo dużych miastach - to fakt, moge nie ogarniać.


---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość

Już nie
Aaa, okejka, no to w takim razie mam przedawnione info

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-09-13 o 10:13
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-13, 11:37   #200
201607221504
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 98
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

PannaJoannaMakeUp zakupy z Polski


Asi w takiej długości włosów jest najlepiej
201607221504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 12:01   #201
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=C1ewb9ytALw

RGP nie rozumie dlaczego niektóre blogerki modowe(między innymi Mafashion) nakładają peeling kawowy na twarz kiedy producent pisze, że peeling jest przeznaczony do reducji celulitu i rozstępów, a na opakowaniu wyraźnie pisze Body boom.
59zl
Widze ze ruszyli ostro z promocja, ale za ta cene
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 12:03   #202
_malami
Raczkowanie
 
Avatar _malami
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Nie wiem, chciałabyś żeby ktoś w ten sposób opisywał Twojego partnera w internetach?

A czy ja napisałam że jest szczerbaty, garbaty, łysy i wygląda jak gargamel?

NIE.

Napisałam, że jakiegoś wielkiego WOW na mnie nie zrobił, normalny facet, więc ogarnij
_malami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 12:19   #203
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Amerie Pokaż wiadomość
Nie ogarniam Szusz. Na śniadanie smothie z jakże modnym ostatnio jarmużem, i jak ona to zdrowo nie je, żeby potem na obiad/lub kolację wpierniczyć pizze lub burgera. Jak zobaczyłam jej twarz z dzisiejszego vloga to sie przeraziłam - ale jedząc co dwa dni burgery na przemian z pizzą na pewno nie będzie miała cery boginii.
To samo Lola. Obserwuję ją na insta, miała konsultację i leczenie trądziku a co któreś zdjęcia na insta to niezdrowe jedzenie (burgery, frytki).
Ludzie chyba nie wiedzą że to co jemy odbija się na naszym wyglądzie i zdrowiu....
To samo pomyślałam - stan cery Susz mnie przeraża i nie myślę tu bynajmniej o wypryskach. Cera szarzala z licznymi przebarwieniami jakby zniszczona... Nie ma sensu smarowac sie Shiseido skoro pakuje na siebie mase make upu i je byle co. Susza po nalozeniu makijażu to zupelnie inna osoba.
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 12:33   #204
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Tadeusz schudł 3 gramy w ciągu 5 dni nie je i nie wydala ma już siniaki od zastrzyków niestety pani która jest od jaszczorek w tej przychodni będzie dopiero we wtorek wiec wtedy jakies konkretne działania będą podjęte - pobranie krwi etc. Na razie tylko zastrzyki jutro kupie swierszcza może go zje.
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 12:37   #205
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
Tadeusz schudł 3 gramy w ciągu 5 dni nie je i nie wydala ma już siniaki od zastrzyków niestety pani która jest od jaszczorek w tej przychodni będzie dopiero we wtorek wiec wtedy jakies konkretne działania będą podjęte - pobranie krwi etc. Na razie tylko zastrzyki jutro kupie swierszcza może go zje.
kurczę, mam nadzieję że do wtorku Tadeusz będzie się dzielnie trzymał. Przecież lepiej już było...

Zawsze mnie najbardziej smuci to, że takie zwierzęta nie mogą wyrazić w żaden sposób, że coś je boli i cierpią w milczeniu
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 12:41   #206
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
kurczę, mam nadzieję że do wtorku Tadeusz będzie się dzielnie trzymał. Przecież lepiej już było...

Zawsze mnie najbardziej smuci to, że takie zwierzęta nie mogą wyrazić w żaden sposób, że coś je boli i cierpią w milczeniu
o ile psa na kolana wezmę i to go uspokoi tak z jaszczurka nie ma takiej opcji rana wygląda lepiej ale wszystko inne juz nie
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 12:43   #207
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez _malami Pokaż wiadomość
A czy ja napisałam że jest szczerbaty, garbaty, łysy i wygląda jak gargamel?

NIE.

Napisałam, że jakiegoś wielkiego WOW na mnie nie zrobił, normalny facet, więc ogarnij
Spokojnie, wyluzuj. Po prostu wydaje mi się, że nie na Tobie ma szał robić, nie wiem co wnosi takie ocenianie? Każdy musi urywać dupe?
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 12:47   #208
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Jest jakimś urzędnikiem pełniącym funkcje publiczne, czy coś takiego (i dlatego jego twarz jest owiana tak wielką tajemnicą). Ale jeśli dobrze pamiętam, ktoś w którejś części wątku wrzucał tu jego personalia, zdjęcie, link do jakiegoś forum w którym o nim wspominano (chyba coś związanego z urzędem miasta, albo coś w tym stylu).
W jakimś filmie z wakacji go widać. Karmili jakieś zwierzęta, chyba wiewiórki.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 13:02   #209
_malami
Raczkowanie
 
Avatar _malami
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Spokojnie, wyluzuj. Po prostu wydaje mi się, że nie na Tobie ma szał robić, nie wiem co wnosi takie ocenianie? Każdy musi urywać dupe?
Wybacz, ale wydaje mi się, że to wolny kraj i każdy ma prawo wyrażać swoją opinię (a na tym forum chyba o to chodzi, że każdy pisze swoje zdanie/uwagi/spostrzeżenia) , poza tym nikogo nie obraziłam, więc nie wiem czego się czepiasz
_malami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 13:14   #210
anu07
Raczkowanie
 
Avatar anu07
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

nie, tak samo jest w rybkach-śmierdziuszkach z wit.A +E.
Tylko pamiętaj, że olej z wiesiołka ma najlepsze właściwosci przechowywany w temp. 5-10 C.
Ale olej w kapsułkach też trzeba trzymać w lodówce czy tylko płynny?
anu07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-14 20:24:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.