Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-05, 15:34   #3661
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Dobrze kojarzysz.
Najwięcej do powiedzenia o ciąży ( jaka ciężka) i porodzie( jaki krwawy) mają osoby co w ciąży nie były.
Oooo, wiedziałam, że padnie ten argument.
Nie lubię go, ale z drugiej strony żałuję, że przedstawiciele innych środowisk, na przykład kościoław Polsce nie myślą podobnie i zamiast wiecznie zrzędzić o tym, co jest najlepsze dla kobiet, zająć się czymś, o czym mają pojęcie. Też raczej nie rodzili, a o porodach, donoszeniu ciąży, antykoncepcji wiedzą najwięcej. Ale to taka dygresja moja.

Nie mam dzieci, ale mam wiedzę na temat warunków zatrudnienia, które kuleją w tym kraju, a poszkodowane są w większości kobiety, dlatego właśnie wszystkie moje wypowiedzi w temacie odnosiły się dokładnie do tego i mimo, ze nie jestem lekarzem i matką to wiem, że mam rację właśnie w tej kwestii. Pogląd na sprawę można mieć różny, szanuję inne - chyba, że są podobne do tych, które reprezentuje szef marynki42.


---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość


Szczerze dziwi mnie Twoje zdziwienie.
Zapewniam, że na wątku wypowiadają się przedstawicielki naprawdę różnych zawodów.

jesteśmy bezrobotne, ewentualnie kioskarki.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 15:36   #3662
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Dobrze kojarzysz.
Najwięcej do powiedzenia o ciąży ( jaka ciężka) i porodzie( jaki krwawy) mają osoby co w ciąży nie były.
ja jestem mamą też

Edytowane przez marynka42
Czas edycji: 2015-11-05 o 15:38
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 15:36   #3663
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
przejrzałam dzis vlog szusz
i kupiłam te czekoladki o smaku słonego toffie co pokazywała w zakupach
polecam, mimo, ze wolałabym bardziej słone
Jeszcze nie jem słodkiego, ale chodzę koło nich od kilku dni czekolada dobra? Mocno mleczna?
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 15:36   #3664
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
what the hell?
Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość


Szczerze dziwi mnie Twoje zdziwienie.
Zapewniam, że na wątku wypowiadają się przedstawicielki naprawdę różnych zawodów.
Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
No przecież wiadomo, ze wszystkie mamy zawod hejter i utrzymuja nas rodzice
Ale lekarz to jednak bardzo ambitny zawód i nie sądziłam, że ktoś taki marnuje czas na takie bzdury. Ale dobrze wiedzieć, że ktoś tak inteligentny też ma takie "hobby"
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 15:40   #3665
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Jeszcze nie jem słodkiego, ale chodzę koło nich od kilku dni czekolada dobra? Mocno mleczna?
niezła, bardzo słodka -dlatego to toffe mogłoby być bardziej slone. Ale i tak fajne

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Ale lekarz to jednak bardzo ambitny zawód i nie sądziłam, że ktoś taki marnuje czas na takie bzdury. Ale dobrze wiedzieć, że ktoś tak inteligentny też ma takie "hobby"
z tego co wiem to dacn ne jest jedynym lekarzem na wizazu
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 15:40   #3666
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Ale lekarz to jednak bardzo ambitny zawód i nie sądziłam, że ktoś taki marnuje czas na takie bzdury. Ale dobrze wiedzieć, że ktoś tak inteligentny też ma takie "hobby"

Jaka jest lista ambitnych zawodów? Na pewno ktoś się pozgłasza z każdego, zdziwisz się.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 15:40   #3667
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Ale lekarz to jednak bardzo ambitny zawód i nie sądziłam, że ktoś taki marnuje czas na takie bzdury. Ale dobrze wiedzieć, że ktoś tak inteligentny też ma takie "hobby"
Bo my tu tracimy czas na bzdury i nie jesteśmy inteligentne dziękujemy
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 15:43   #3668
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
z tego co wiem to dacn ne jest jedynym lekarzem na wizazu
A z tego co ja wiem, to dacn nie jest tu jedyną inteligentną i ambitną osobą - Lena - jesteś niesamowicie mocno zamknięta w stereotypie, serio, na 4 spusty.

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-11-05 o 15:44
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 15:44   #3669
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Nawet nie wchodzę w dyskusję o zawodach z Leną, bo z góry jest bezsensowna, jakkolwiek by się nie zakończyła
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 15:44   #3670
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Ale lekarz to jednak bardzo ambitny zawód i nie sądziłam, że ktoś taki marnuje czas na takie bzdury. Ale dobrze wiedzieć, że ktoś tak inteligentny też ma takie "hobby"

Wow, masz dość kiepskie zdanie o sobie. Z drugiej strony lekarz lekarzowi nierówny, tak samo,jak w przypadku reszty zawodów tego świata.
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
I tak, zaraz odezwą się głosy, że "ja odkąd skończyłam 8 miesięcy i nauczyłam się sprawnego chwytania pracuję w chińskiej fabryce tekstyliów, żeby zarobić na swoje zachcianki" - ale nie każdy musi pracować w takim wieku, sorry.
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 15:45   #3671
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
A z tego co ja wiem, to dacn nie jest tu jedyną inteligentną i ambitną osobą - Lena - jesteś niesamowicie mocno zamknięta w stereotypie, serio, na 4 spusty.
poproszę o listę ambitnych zawodów, może się dowartościuję - albo i nie
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 15:47   #3672
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez pazza_polacca Pokaż wiadomość
totalna psychoza :|
co ciekawe tak wygląda primark w grudniu przed świętami...
w grudniu przed świętami nie wygląda źle. Po świętach od drugiego dnia świąt zaczyna się zabawa, bo rozpoczynają się wyprzedaże.
W Primarku aż tak ostro nie jest, bo najbardziej atrakcyjne sa wyprzedaże w sklepach z wyższymi cenami
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 15:48   #3673
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
A z tego co ja wiem, to dacn nie jest tu jedyną inteligentną i ambitną osobą - Lena - jesteś niesamowicie mocno zamknięta w stereotypie, serio, na 4 spusty.
Użyłam słów bardzo i tak, co miało znaczyć, że dla mnie lekarz to jednak ktoś BARDZO ambitny i nie sądziłam, że TAK inteligentną osobę spotkam na takim forum. Nie napisałam, że reszta jest głupia.
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 15:48   #3674
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ja uważam, że L4 jak najbardziej należy się kobiecie w ciąży, która po prostu chce spokoju i czuje taką potrzebę, martwi się o donoszenie ciąży. Wiem, wiem - jestem sama z tymi myślami i przedsiębiorcy mnie zjedzą. No cóż, taki mam pogląd, choć wiem, że naiwny, bo zakłada, że każdy jest uczciwy i odpowiednio wcześnie informuje pracodawcę o ciąży, a dobrze wiemy, że nierzadko zdarza się, że kobiety to prawo wykorzystują w - delikatnie mówiąc - niemoralny sposób i stawiają pracodawców w podbramkowych sytuacjach. Rozumiem po prostu jedną i drugą stronę.
Bardzo rozsądnie napisane, zgadzam się w 100%
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 15:50   #3675
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
Wow, masz dość kiepskie zdanie o sobie. Z drugiej strony lekarz lekarzowi nierówny, tak samo,jak w przypadku reszty zawodów tego świata.
Jestem realistką i sobie nie wlewam Dla mnie czytanie takiego forum czy oglądanie filmików na yt nie jest czymś ambitnym.
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 15:58   #3676
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Użyłam słów bardzo i tak, co miało znaczyć, że dla mnie lekarz to jednak ktoś BARDZO ambitny i nie sądziłam, że TAK inteligentną osobę spotkam na takim forum. Nie napisałam, że reszta jest głupia.
abstrahując od forum, wizażanek i ich zawodów - skąd założenie, że jak lekarz to inteligentny?
jakiś kosmos
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 15:59   #3677
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
Bo my tu tracimy czas na bzdury i nie jesteśmy inteligentne dziękujemy

Tracimy, ale ja się tam nie oszukuję, że moje życie składa się tylko z pracy i ambitnych pasji - na relaksujące pierdoły też powinno być miejsce w rozkładzie dnia.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 16:05   #3678
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Ale lekarz to jednak bardzo ambitny zawód i nie sądziłam, że ktoś taki marnuje czas na takie bzdury. Ale dobrze wiedzieć, że ktoś tak inteligentny też ma takie "hobby"
Ktoś tak inteligentny, czyli dacn czy dacn lekarz? jakos wcześniej nie dostrzegłaś tej inteligencji, pewnie wrzuciłaś do wora jako dacn kioskarka, ewentualnie dacn znudzona studentka. Zatem pozdrawiamy z wora niezłą sobie wystawiasz wizytówkę, bo nie dość, że nas szufladkujesz to i siebie przy okazji. Czasem myślę, że masz 90 lat i odkryłaś interaktywną wersję krzyżówek dla znudzonych emerytek.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 16:05   #3679
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Jestem realistką i sobie nie wlewam Dla mnie czytanie takiego forum czy oglądanie filmików na yt nie jest czymś ambitnym.
Błagam, powiedz mi tylko jedno,b o to jest jakiś fenomen - skąd u Ciebie w ogóle pomysł, że ambitni zawodowo ludzie są ambitni w każdej innej dziedzinie życia i w czasie wolnym robią tylko rzeczy ambitne i ambitne oglądają? Przecież to jest tak oczywiście absurdalne,że chyba nikt nie może myśleć na powaznie w ten sposób. Znowu nie wiem czy trollujesz czy tak bardzo zaskakujesz.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 16:05   #3680
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Ps. oczywiscie nie uwłaczając emerytkom chodzi mi tylko o te zrzędliwe i znudzone
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 16:10   #3681
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
abstrahując od forum, wizażanek i ich zawodów - skąd założenie, że jak lekarz to inteligentny?
jakiś kosmos
Pewnie stąd, że ukończenie studiów medycznych oraz praca w zawodzie i kontynuacja kształcenia wymaga między innymi umiejętności myślenia, uczenia się itd. Ma to ogromny związek z inteligencją.
Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Jestem realistką i sobie nie wlewam Dla mnie czytanie takiego forum czy oglądanie filmików na yt nie jest czymś ambitnym.
bo forum to często rozrywka.
YT może być bardzo motywujący i ambitny. Kiedyś szykowałam się do egzaminu między innymi przy pomocy YT
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 16:10   #3682
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Błagam, powiedz mi tylko jedno,b o to jest jakiś fenomen - skąd u Ciebie w ogóle pomysł, że ambitni zawodowo ludzie są ambitni w każdej innej dziedzinie życia i w czasie wolnym robią tylko rzeczy ambitne i ambitne oglądają? Przecież to jest tak oczywiście absurdalne,że chyba nikt nie może myśleć na powaznie w ten sposób. Znowu nie wiem czy trollujesz czy tak bardzo zaskakujesz.
Kosmos, nie? Przy takim trybie życia szybko można by się wykończyć. Mój mąż po skończonej ciężkiej, umysłowej pracy siada do kompa i napierdziela z kumplami przez neta w gry - a pewnie powinien sudoku rozwiązywać i grać na harfie
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 16:13   #3683
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
abstrahując od forum, wizażanek i ich zawodów - skąd założenie, że jak lekarz to inteligentny?
jakiś kosmos
Lekarz i prawnik - bo trzeba dużo zakuwać, a to równa się ambicji posiadaniu . Tak samo prawdziwe, jak to, że pielgrzymi doczęstochowscy nie mówią "cholera".
PS. Nie brażając prawdziwych lekarzy-pasjonatów i profesjonalistó - skąd tylu chorych z receptami w kieszeni, a bez poprawy zdrowia, kiedy inteligencja wybitna wpisana w zawód lekarza jest?

Edytowane przez MostlyAhhhs
Czas edycji: 2015-11-05 o 16:14
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 16:16   #3684
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ktoś tak inteligentny, czyli dacn czy dacn lekarz? jakos wcześniej nie dostrzegłaś tej inteligencji, pewnie wrzuciłaś do wora jako dacn kioskarka, ewentualnie dacn znudzona studentka. Zatem pozdrawiamy z wora niezłą sobie wystawiasz wizytówkę, bo nie dość, że nas szufladkujesz to i siebie przy okazji. Czasem myślę, że masz 90 lat i odkryłaś interaktywną wersję krzyżówek dla znudzonych emerytek.


od dziś wiem, że zawód determinuje inteligencje. do lekarzy nie podchodze, bo mnie porażą ambicją i ponadprzeciętną inteligencją, a pani ze słynnego kiosku to intelektualne zero foróm óczy i edókóje


---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Pewnie stąd, że ukończenie studiów medycznych oraz praca w zawodzie i kontynuacja kształcenia wymaga między innymi umiejętności myślenia, uczenia się itd. Ma to ogromny związek z inteligencją.

na pewno nie przeszkadza ale patrząc po ludziach to nie jest ŻADNĄ reguła wiedza =/= inteligencja. można dużo wiedzieć, ale nic poza tym.
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 16:23   #3685
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Lekarz i prawnik - bo trzeba dużo zakuwać, a to równa się ambicji posiadaniu . Tak samo prawdziwe, jak to, że pielgrzymi doczęstochowscy nie mówią "cholera".
Hahaha dokładnie tak

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość


od dziś wiem, że zawód determinuje inteligencje. do lekarzy nie podchodze, bo mnie porażą ambicją i ponadprzeciętną inteligencją, a pani ze słynnego kiosku to intelektualne zero foróm óczy i edókóje
[COLOR="Silver"]
No no, hamuj się
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 16:28   #3686
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość



No no, hamuj się

do takich wniosków trzeba dojść przyjmując światopogląd naszej ulubionej wizażanki jednym słowem:

evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 16:33   #3687
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
w grudniu przed świętami nie wygląda źle. Po świętach od drugiego dnia świąt zaczyna się zabawa, bo rozpoczynają się wyprzedaże.
W Primarku aż tak ostro nie jest, bo najbardziej atrakcyjne sa wyprzedaże w sklepach z wyższymi cenami
pewnie zależy od Primarka i w jakim mieście się znajduje. U mnie w Primarku wygląda tak jak na tym filmiku
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 16:36   #3688
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

lekarze i prawnicy pewnie nie noszą chanel do balerin z primarka :C
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 16:47   #3689
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
lekarze i prawnicy pewnie nie noszą chanel do balerin z primarka :C
moja droga, oni nie chodzą, oni się unoszą ponad ziemią
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 16:54   #3690
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

"Szczerze", to nie znoszę rozmawiać o pracy swojej, czyjejkolwiek, nie znoszę. Klasyfikowanie osów na podstawie czegoś, co być może wybrali przypadkiem, jak mieli te 18 lat (a potem jakoś poszło), albo bo życie za nich wybrało ze względów różnych, albo inne albo jeszcze. Chciałabym, żeby kwestia wykonywanej pracy nie była pierwszą informacją, jaką ludzie się dzielą ze sobą.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 17:53:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.