Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-19, 06:34   #1021
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość

Ja dzisiaj rano widziałam wywiad z tą rodzinką, która transmituje swoje życie 24 h/d. Dawno nic tak nie podniosło mi ciśnienia! Musiałam już wychodzić z domu i nie obejrzałam całego, ale sam początek wystarczył, żeby mnie naprawdę wkurzyć, kawy nie musiałam pić.

Muszą tak zdobywać piniąąąąążki, bo nie mogą pracować, "gdyż.... yyy... no mają różne choroby i dzieci też mają różne choroby." Oni musieliby wybierać sobie "jakieś specjalne rodzaje zawodów ze względu na... yyyy... te różne choroby". No popatrzcie państwo, jakie bidoki. Ja to tam luz, ale myślę o moich rodzicach czy o moich teściach, którzy całe swoje życie ciężko pracują i też nie są w 100% zdrowi. Nie ma chyba takich ludzi, zawsze trzeba w jakiś sposób dobrać pracę do swoich warunków, a tamci Amerykę odkryli!
"Niektórzy mówią, że widać po nas bogactwo, bo mamy takie ładne mieszkanie. A to nie nasze! My tylko wynajmujemy... Chlip chlip... ;("
To chyba jeszcze gorzej.

Nie no, wymiękłam. Nie współczuję im, nie znoszę takich leniwych nierobów.
też oglądałam, byłam w szoku, ale dobrze, że chociaż nie szli w zaparte.
a jak ta babka mówiła o tym, że użyje jakiegoś telefonu w ramach reklamy, ale nie tak chamsko do kamery, wiadomo... dzieci szkoda.

Edytowane przez marynka42
Czas edycji: 2015-11-19 o 06:37
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 07:58   #1022
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Okej, już widzę, kto zrobił.
Ostatnie słowo jest rzęsą.
Ktoś odważył się skrytykować :P

madziklifestyle@caarmelka a czytalas opis zdjęcia?! Dziewczyna pierwszy raz robila.Sa śliczne i zdjęcie tego nie oddaje.Pozdrawiam

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ile razy może powracać temat wagi Karoliny i ile razy można wałkować go bez najmniejszego sensu i celu? Komu to ma służyć i jaki w tym cel? Gdybym jej nie znała, myślałabym, że tu się pisze o zaniedbanej, otyłej osobie.
W mojej wypowiedzi (mniemam że "pijesz" do mnie) nie komentowałam typowo jej wagi. Chodziło mi o jej sposób przedstawienia siebie w jej filmach, a tego jak wygląda na innych produkcjach.
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 08:05   #1023
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez apiaQ Pokaż wiadomość
W mojej wypowiedzi (mniemam że "pijesz" do mnie) nie komentowałam typowo jej wagi. Chodziło mi o jej sposób przedstawienia siebie w jej filmach, a tego jak wygląda na innych produkcjach.
Jak u Hanki XS widziałam te pozy wyszczuplające, tak nie bardzo wiem, o co chodzi z Karoliną. Fakt - jest czasem jakaś fota, na której wygląda inaczej, ale w filmach wygląda jak wygląda - o co chodzi? Przecież nie będzie w każdej produkcji stawała przed lustrem i kręciła się od stóp do głów, żeby tylko pokazać widzom prawdę objawioną - przytyłam! Serio? Nie rozumiem 'sposobu przedstawienia siebie w filmach' - ma się pokazać w bieliźnie, żeby przypadkiem nikt nie czuł się oszukany, bo nie widać jej cellilitu na pośladzie? No błagam. Tak to odbieram.

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-11-19 o 08:35
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 08:19   #1024
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Jak u Hanki XS widziałam te pozy wyszczuplające, tak nie bardzo wiem, o co chodzi z Karoliną. Fakt - jest czasem jakaś fota, na której wygląda inaczej, ale w filmach wygląda jak wygląda - o co chodzi? Przecież nie będzie w każdej produkcji stawała przed lustrem i kręciła się od stóp do głów, że by tylko pokazać widzom prawdę objawioną - przytyłam! Serio? Nie rozumiem 'sposobu przedstawienia siebie w filmach' - ma się pokazać w bieliźnie, żeby przypadkiem nikt nie czuł się oszukany, bo nie widać jej cellilitu na pośladzie? No błagam. Tak to odbieram.
A ja to odbieram tak: oglądam Karoline, każdy film itd. Nie myślałam że przytyła, po samej buzi tego nie widać jak dla mnie. Potem widze teledysk i mam zdziwko.
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 08:27   #1025
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Nie wiem co gorsze - ubranie, makijaż czy włosy?
Wiem, że to było pytanie retoryczne, ale dla mnie wygrywa makijaż. Taką twarz tylko zamknąć w gablocie, bałabym się dotknąć nią czegokolwiek. Kołnierze płaszczy, szaliki, muszą być chyba non stop usyfione.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 08:33   #1026
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez apiaQ Pokaż wiadomość
A ja to odbieram tak: oglądam Karoline, każdy film itd. Nie myślałam że przytyła, po samej buzi tego nie widać jak dla mnie. Potem widze teledysk i mam zdziwko.

Dla kogoś kto ogląda Karoline od dawna i potem zobaczy ją w realu to faktycznie może być szok. Ja taki przeżyłam bo miałam okazję kilkukrotnie widzieć ją na żywo. Zawsze wiedziałam, że do mega szczupłych nie należy ale zawsze myślałam, że rozmiarem jest właśnie podobna do mnie. Jak oglądałam haule mierzymy to faktycznie mi się tak wydawało a tu potem taki zonk. Jakbym np. na takich zakupach przez internet kierowała się tymi rozmiarami jakie ona kupiła to raczej bym nie była zadowolona z zakupów.
I nie, nie jestem osobą która krytykuje jej figurę ani to jak pokazuje się w filmach. Zauważyłam te kilka trików, które wykorzystuje aby się wyszczuplić na zdjęciach. Do filmów to nie wiem, bo w sumie jak oglądam swoje filmy to tez wydaje mi się, że wyglądam na nich szczuplej a nic specjalnego nie robię.
Może ona celowo kreuje się na chudszą bo niestety takie mamy społeczeństwo, że każdy powyżej normy jest bee i trzeba go skrytykować. I potem taka fala hejtu leje się w komentarzach i w sumie nie rozumiem po co, bo człowieka może to tylko zniechęcić . Karola i tak robi dużą robotę, jej filmy są dobrej jakości, fajnie zmontowane i dobrze się do nich przygotowuje.
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 08:44   #1027
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez apiaQ Pokaż wiadomość
Ktoś odważył się skrytykować :P

madziklifestyle@caarmelka a czytalas opis zdjęcia?! Dziewczyna pierwszy raz robila.Sa śliczne i zdjęcie tego nie oddaje.Pozdrawiam

No, nawet wiem kto.

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
xD

Ja nie wiem... ostatnio pierwszy raz w życiu widziałam rzęsy 1do1 (tzn. tak z bliska, wiedziałam, że koleżanka robiła) i wyglądały przepięknie, jak ładny naturalny wachlarz, nie za długie, nie za gęsto, aż sama stwierdziłam, że jeśli kiedyś spróbuję, to właśnie u tej pani, u której była moja koleżanka. A to, co widzę u wielu naszych vlogerek to jakaś parodia rzęs 1do1. Tak jak kiedyś (do tej pory zresztą) czorne brwi-dżdżownice... a więc dżdżownice nad oczami, futro na oczach, co następne?
Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Następne będzie futro pod nosem, jak nic
Nie chcę nic mówić, ale schodzą coraz niżej.

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Jak u Hanki XS widziałam te pozy wyszczuplające, tak nie bardzo wiem, o co chodzi z Karoliną. Fakt - jest czasem jakaś fota, na której wygląda inaczej, ale w filmach wygląda jak wygląda - o co chodzi? Przecież nie będzie w każdej produkcji stawała przed lustrem i kręciła się od stóp do głów, żeby tylko pokazać widzom prawdę objawioną - przytyłam! Serio? Nie rozumiem 'sposobu przedstawienia siebie w filmach' - ma się pokazać w bieliźnie, żeby przypadkiem nikt nie czuł się oszukany, bo nie widać jej cellilitu na pośladzie? No błagam. Tak to odbieram.

A ja rozumiem, o co chodzi.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post52510864
To już chyba nie jest korzystne ustawianie się do zdjęć (wiadomo, że do internetu wrzucamy zawsze te, na których wychodzimy najlepiej), a jakieś takie zaginanie rzeczywistości.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-19, 08:51   #1028
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
No, nawet wiem kto.

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------




Nie chcę nic mówić, ale schodzą coraz niżej.

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------




A ja rozumiem, o co chodzi.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post52510864
To już chyba nie jest korzystne ustawianie się do zdjęć (wiadomo, że do internetu wrzucamy zawsze te, na których wychodzimy najlepiej), a jakieś takie zaginanie rzeczywistości.
No i właśnie o tym mówiłam. Dzięki za podlinkowanie w sierpniu nie wchodziłam na forum
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 08:51   #1029
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
No, nawet wiem kto.

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------




Nie chcę nic mówić, ale schodzą coraz niżej.

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------




A ja rozumiem, o co chodzi.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post52510864
To już chyba nie jest korzystne ustawianie się do zdjęć (wiadomo, że do internetu wrzucamy zawsze te, na których wychodzimy najlepiej), a jakieś takie zaginanie rzeczywistości.
Nie widziałam tego posta co wkleilas link. Z vloga Laury z którego pochodzi to foto,tez właśnie widać duża różnice co na filmach co w rzeczywistości. Jeszcze w czyimś vlogu z biuru było widać ale nie pamiętam u kogo.
__________________
>>Team Speak dla Wizażu<<
Pobierz Klik Zainstaluj > Połącz [ Connect:178.33.168.235:10 046 ] Dołącz: [Dziewczyny z Wizażu]
Hasło u Adminów.

Sprawdz kto aktualnie siedzi na kanale: Klik
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 08:57   #1030
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Nie widziałam tego posta co wkleilas link. Z vloga Laury z którego pochodzi to foto,tez właśnie widać duża różnice co na filmach co w rzeczywistości. Jeszcze w czyimś vlogu z biuru było widać ale nie pamiętam u kogo.
Jaki to VLOG Laury? Podeślesz linka ?
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 08:59   #1031
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez apiaQ Pokaż wiadomość
Jaki to VLOG Laury? Podeślesz linka ?
Nie tej Laury co myślisz. Kanał Laurin beauty. Jakiś vlog z sierpnia. Nie mam jak teraz podlinkowac.
__________________
>>Team Speak dla Wizażu<<
Pobierz Klik Zainstaluj > Połącz [ Connect:178.33.168.235:10 046 ] Dołącz: [Dziewczyny z Wizażu]
Hasło u Adminów.

Sprawdz kto aktualnie siedzi na kanale: Klik
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-19, 09:06   #1032
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość

A ja rozumiem, o co chodzi.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post52510864
To już chyba nie jest korzystne ustawianie się do zdjęć (wiadomo, że do internetu wrzucamy zawsze te, na których wychodzimy najlepiej), a jakieś takie zaginanie rzeczywistości.
Co do zjdęć - kminię. Co do filmów nadal nie, bo nie wiem, jak miałaby się w nich pokazywać, żeby każdy był rad z ego, jaka jest szczera i nie zakłamuje rzeczywistości
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 09:17   #1033
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Co do zjdęć - kminię. Co do filmów nadal nie, bo nie wiem, jak miałaby się w nich pokazywać, żeby każdy był rad z ego, jaka jest szczera i nie zakłamuje rzeczywistości
Jej seria Mierzymy wiele mówi w tym temacie
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 09:22   #1034
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Co do zjdęć - kminię. Co do filmów nadal nie, bo nie wiem, jak miałaby się w nich pokazywać, żeby każdy był rad z ego, jaka jest szczera i nie zakłamuje rzeczywistości
Wystarczy prównać Karolinę w jakimkolwiek jej filmie z sierpnia br a karolinę we vlogu lauren beauty ( z tego vloga pochodzi printscreen wysłane przez jajamajkę).
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:05   #1035
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Obejrzałam filmik Bogusi z warkoczem w roli głównej. Sama Bogusia wygląda w tym filmiku bardzo ładnie, ale na moje oko laika, fryzura, choć w zamyśle ładna, zostawia sporo do życzenia, jeśli chodzi o wykonanie Te wystające z każdej strony warkocza kosmyki to jakiś koszmar, nie wygląda to wcale profesjonalnie.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:09   #1036
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Fryzury na święta u Bogu:


Laura i 3 urodziny Niny:


Nowe intro i nowy film Zmalowanej:


SZUSZ i nowy vlog 23min:


---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Obejrzałam filmik Bogusi z warkoczem w roli głównej. Sama Bogusia wygląda w tym filmiku bardzo ładnie, ale na moje oko laika, fryzura, choć w zamyśle ładna, zostawia sporo do życzenia, jeśli chodzi o wykonanie Te wystające z każdej strony warkocza kosmyki to jakiś koszmar, nie wygląda to wcale profesjonalnie.
To chyba bardziej kwestia włosów. Jeśli mają tendencję do puszenia (jak moje) nigdy nie będą super gładkie. Chyba że mocno przylizane a wcześniej modelowane na szczotce.

Mi się ta seria nawet podoba, coś nowego jak na kanał Bogu.
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:15   #1037
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez apiaQ Pokaż wiadomość
To chyba bardziej kwestia włosów. Jeśli mają tendencję do puszenia (jak moje) nigdy nie będą super gładkie. Chyba że mocno przylizane a wcześniej modelowane na szczotce.

Mi się ta seria nawet podoba, coś nowego jak na kanał Bogu.
Ale to już nawet nie o to puszenie chodzi. Dołączam zdjęcie - nie chciałabym z czymś takim wyjść od fryzjera. Nie znam się na fryzurach, nie wiem jak (i czy) da się tego typu wystające kosmyki schować, ale dobrze to nie wygląda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg warkocz.jpg (9,6 KB, 296 załadowań)
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:19   #1038
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez apiaQ Pokaż wiadomość

SZUSZ i nowy vlog 23min:


---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

hejt dla Szusz to nie tylko obelgi ale tez wyrazenie opini ze w czyms wyglada zle albo wygladala lepiej wczesniej heheh smiech na sali
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:31   #1039
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
hejt dla Szusz to nie tylko obelgi ale tez wyrazenie opini ze w czyms wyglada zle albo wygladala lepiej wczesniej heheh smiech na sali
Ona jest po prostu bezczelna, mówi, że hejtem jest nie tylko wyzywanie kogoś, ale także uwaga "lepiej wyglądałaś w poprzedniej fryzurze". I - uwaga, cytuję - "nikt cię nie pytał o zdanie".
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-19, 10:34   #1040
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ale to już nawet nie o to puszenie chodzi. Dołączam zdjęcie - nie chciałabym z czymś takim wyjść od fryzjera. Nie znam się na fryzurach, nie wiem jak (i czy) da się tego typu wystające kosmyki schować, ale dobrze to nie wygląda.
Rozumiem, faktycznie tego ujęcia nie zauważyłam.
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:34   #1041
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

chyba jej napisze komentarz pod tymi bredniami bo nie wytrzymam :P chociaz moze tez go skasowac i przy okazji mnie zablokowac hehe

edit. poszlo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szuszkom.jpg (68,5 KB, 491 załadowań)
__________________

Edytowane przez N4TI
Czas edycji: 2015-11-19 o 10:36
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:34   #1042
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Ona jest po prostu bezczelna, mówi, że hejtem jest nie tylko wyzywanie kogoś, ale także uwaga "lepiej wyglądałaś w poprzedniej fryzurze". I - uwaga, cytuję - "nikt cię nie pytał o zdanie".
A jak jej LEW powie "słoniku, wyjątkowo pięknie wyglądasz w tej sukience" to też mu odpyskuje z agresją "nikt Cię nie pytał o zdanie!"?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:34   #1043
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII



Stylizacje i makijaż lat 90-tych
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:35   #1044
201607221504
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 98
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

stylizacje, jak wyglądał makijaż w latach 90tych


apiaQ ubiegłaś mnie

Edytowane przez 201607221504
Czas edycji: 2015-11-19 o 10:36
201607221504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:39   #1045
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
hejt dla Szusz to nie tylko obelgi ale tez wyrazenie opini ze w czyms wyglada zle albo wygladala lepiej wczesniej heheh smiech na sali
Nie wolno wyrażać opinii, no nie wolno bo hejtujesz hejterze ty jeden, oo! Ciarki żenady wobec szusz i koniec.

Edytowane przez apiaQ
Czas edycji: 2015-11-19 o 10:43
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:41   #1046
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Ona jest po prostu bezczelna, mówi, że hejtem jest nie tylko wyzywanie kogoś, ale także uwaga "lepiej wyglądałaś w poprzedniej fryzurze". I - uwaga, cytuję - "nikt cię nie pytał o zdanie".
ja jestem w szoku, że ona wciąż ma odbiorców z takim podejściem.. ja przestałam ją oglądać, bo po pierwsze umarłabym z nudów przy tych vlogach, a po drugie irytuje mnie to wybiórcze podejście do wyrażania opinii.. pozytywne to super, jak najbardziej można posłodzić, a nawet delikatnie negatywne to już od razu hejt.

a co do tego "nikt cię nie pytał o zdanie" - to dlaczego tego samego nie napisze słodzącym jej fankom?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:43   #1047
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez bajkoowa Pokaż wiadomość
stylizacje, jak wyglądał makijaż w latach 90tych


apiaQ ubiegłaś mnie
no
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:50   #1048
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Fajny ten film Karoliny
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:50   #1049
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Szusz u fryzjera nie, nie farbuje z tego co widze:
https://www.instagram.com/p/-Q3by7Oe...n-by=szusz1313
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:58   #1050
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
chyba jej napisze komentarz pod tymi bredniami bo nie wytrzymam :P chociaz moze tez go skasowac i przy okazji mnie zablokowac hehe

edit. poszlo
Pod ostatnim filmem dałaś jej ten komentarz? Bo ja go nie widzę.
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 12:53:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.