podniusł na mnie ręke - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 15:17   #391
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość





Jak z jednego forum na drugie? Skoro link był w jej profilu na Wizażu i jedna Wizażanka napisała o tym w jej wątku to gdzie tu masz przenoszenie brudów z różnych miejsc?
a od kiedy zdjęcia to brud ?
pozatym jak się daje zdjęcia do neta i link do nich no to po co robic wielkie halo
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:19   #392
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Nie.
Wątek taki popularny, bo to takie fajne jak można na kogoś zbiorowo huzia na józia...

A bo to pierwszy raz? Nie pierwszy i nie ostatni. To wkurzające jest jak pisze, że on ją szarpał a potem to nie on tak o nia dba i w ogóle miodzio. Po co wciskać kit, że się chce pomocy jak się jej nie chce?
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:20   #393
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
a od kiedy zdjęcia to brud ?
pozatym jak się daje zdjęcia do neta i link do nich no to po co robic wielkie halo
Chwila, moment... jak ktoś chciał skomentować zdjęcia Anitki z NK, to mógł to zrobić tam, a nie tu, w jakiś wielce zawoalowany sposób, bo nikt TUTAJ tych zdjęć nie widział
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:24   #394
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
A bo to pierwszy raz? Nie pierwszy i nie ostatni. To wkurzające jest jak pisze, że on ją szarpał a potem to nie on tak o nia dba i w ogóle miodzio. Po co wciskać kit, że się chce pomocy jak się jej nie chce?
Pojęcia zielonego nie mam...

Ale wiesz... jak udzielam komuś jakichś rad i ten ktoś je olewa, to w końcu i ja olewam tę osobę (skoro mówię sobie a muzom) a nie pastwię się nad nią, bo w jakim celu?
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:25   #395
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Hm, to i mnie śledzisz w jakich wątkach i co pisuję? to było do przewidzenia...

Ciebie nie trzeba śledzić. Masz prawie 20 tysięcy postów - jesteś tutaj prawie wszędzie. Coś na zasadzie zaglądasz do lodówki, a tam Fresa

EOT.


Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
a od kiedy zdjęcia to brud ?
Ja się odniosłam do postu Fresy i użyłam jej określenia.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Chwila, moment... jak ktoś chciał skomentować zdjęcia Anitki z NK, to mógł to zrobić tam, a nie tu, w jakiś wielce zawoalowany sposób, bo nikt TUTAJ tych zdjęć nie widział

Jak na razie to widzę, że tylko jedna osoba skomentowała zdjęcia. Więc myślę, że nie potrzebne halo.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:28   #396
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Pojęcia zielonego nie mam...

Ale wiesz... jak udzielam komuś jakichś rad i ten ktoś je olewa, to w końcu i ja olewam tę osobę (skoro mówię sobie a muzom) a nie pastwię się nad nią, bo w jakim celu?
No widać koniec jeszcze nie nadszedł dziewczyny się powkurzają, potem zapomną a watek gdzieś zniknie w odchłaniach. A moim zdaniem Anitki nie ma co bronic, bo ona chyba sama pakuje sie w kłopoty i wcale nie chce z nich wychodzić.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:30   #397
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość

Ja się odniosłam do postu Fresy i użyłam jej określenia.
ja cytowałam Ciebie mając na myśli post Fresy.
pokręciło mi się



odnośnie komentowania, to link był tutaj widoczny i ktoś to skomentował, chyba autorka mogła się liczyc z tym że tak może byc.w końcu podpis jest na wierzchu.
taki urok internetu.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 15:39   #398
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
taki urok internetu.
Taki urok internetu, że... pozory mylą...
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:19   #399
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Taki urok internetu, że... pozory mylą...

taki urok internetu ze dobre rady nie rozwiaza problemu za autorke watku
troche osob sie wypowiedzialo zrobi ztym co zechce
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:34   #400
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Znalezienie profilu Twojego faceta nie było zadaniem dla Holmesa.

to on tam ma zdiecia ze mną kazałam mu je skasować ..
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:35   #401
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Avv brawo


p.s. zaglądnęłam tylko w profil Anitki na nk.... dla mnie wszystko jasne....

wiecej mi nie trzeba wiedzieć nic na temat tej dziewczyny, tam jest wszystko.... tylko dziwie sie ze nie ma włosów koloru blond


od razu mowie, że nie ma zamiaru nikogo obrażać...
Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Znalezienie profilu Twojego faceta nie było zadaniem dla Holmesa.
Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wy czasami nie przesadzacie?
Mieszanie Anitki z błotem sprawia wam przyjemność? dowartościowujecie się w ten sposób? szczęśliwe, że wy nie macie takich problemów?

Super.
Najlepsza to jest zabawa pod tytułem: kopanie leżącego


Nie musicie przez iks stron w każdym Anitki wątku, kłaść jej do głowy jaka to jest be i w ogóle... wystarczy, że powiecie to raz... bo czy powiecie 10 razy czy raz tylko skutek jest ten sam... ale proszę, bawcie się dalej dobrze...

Ni i jeszcze to śledzenie Anitki w internecie to już naprawdę sin comentario...
Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Śledzenie? Chyba żartujesz. Skoro ktoś podaje w swoim profilu linka do swoich danych osobowych na naszej klasie to nie trzeba go nawet szukać, bo podaje się na tacy.
Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Taaak?? to chyba jestem ślepa, bo ja żadnego linka nie widzę i nawet mnie on nie interesuje, za to jak widać Ciebie a i owszem, bo nawet jej TŻeta wytropiłaś
Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Elliannia, wierzę Ci




Natomiast to, że był ten link i ktoś sobie do niego zajrzał, moim zdaniem nie upoważnia do przenoszenia "brudów" z jednego forum na drugie.
Nie świadczy to o Anetce, cokolwiek tam miała, ale o osobie, która bawi się w podsycanie atmosfery jakimiś plotami...

Sorki, ale nie jesteśmy dziećmi tylko dorosłymi ludźmi, to się tak zachowujmy
Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość






Jak z jednego forum na drugie? Skoro link był w jej profilu na Wizażu i jedna Wizażanka napisała o tym w jej wątku to gdzie tu masz przenoszenie brudów z różnych miejsc?

Profil na Wizażu jest chyba integralny z forum



Ona ma na imię Anita, a nie Anetka. To różne imiona.





No właśnie. Czasem mam wrażenie, że wchodzisz na jakieś wątki i chcesz zabłysnąć czymś mądrym, ale efekt jest różny. Kojarzysz mi się z Temidą. Zawsze sprawiedliwa. Chociaż nie do końca
Przeczytałam o tym profilu na naszej-klasie i ciśnienie mi skoczyło...

Widzę,że Fresa mnie ubiegła.

Dziewczyny(Słodkaaa,Annal uka),czy Wy nie przesadzacie?Czy Wy się zastanowiłyście czy jesteście tak zaaferowane tym watkiem,że działacie pod wplywem chwili?
Tu jest WIZAZ.Nie nasza-klasa.
Nieważne co Anita miała w podpisie.Nie upoważnia Was to do komentowania tutaj tych zdjęc,profilu,jej samej czy jej TZta i zaognianie atmosfery.
Jeżeli chcecie się bawić w Sherlocka Holmesa to nikt Wam tego nie broni ale nie mieszajcie do tego setek osób stąd bo chyba zdawałyście sobie sprawę z tego,że teraz będzie zmasowany atak na profil Anity.
Jestem naprawdę zdziwiona,że może się komuś tak nudzić,że będzie komentował profile obcych osób..
I jak teraz to będzie?Będziecie codziennie wchodzić na profil Anity i obserwować,jak toczy się Jej życie?
Na Jej miejscu,usunęłabym swój profil.Szkoda,ale przyczyniłyście się do tego.

Annaluka,widzę,że komentowanie Anity już Ci nie wystarcza więc teraz atak na Fresę?

Ech,powinno się zamknąć ten wątek.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 16:35   #402
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
normalnie gadka z dzieckiem

powtarzam po raz ostatni, nie chodzi mi o wyglad....

Zgadzam się z Annaluką w całej rozciągłości....

a o co takiego ? i dzieckiem nie jestem dorosła się odezwała ...
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:43   #403
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Avv Pokaż wiadomość
A może wolałabyś dostać drugi raz, tylko mocniej?

Imprezowanie, szkoła i praca, to nie jest najlepsze połączenie.
Co z tego zostało? Praca umknęła, szkoły nie skończyłaś, zostały tylko imprezy.
Pracy nie chcesz, bo za 1000 zł, to poniżej godności.
Szkoły nie chcesz skończyć, bo nie ma gdzie.
Dziewczyno, zdecyduj się na coś!
Skończ szkołę, to o pracę będzie łatwiej i to lepiej płatną, nie rozumiesz tego?

I właśnie dlatego potrzebny Ci dobry psycholog.

A oprócz chęci, to coś jeszcze w tym kierunku robisz?

Nie rozumiem takich kobiet.
Po prostu nie rozumiem.
Wolą być katowane i poniżane, tylko dlatego, że boją się odejść, bo mogą znaleźć gorszego faceta.
Do cholery!
Im szybciej rzucisz tego, to tym szybciej będziesz mogła zacząć szukać lepszego! Takiego, który będzie Cię kochał i szanował.
Opamiętaj się!

No jasne.
Te 700 zł, to tak strasznie mało, że ja nie mogę.
Teraz nie masz w czym chodzić?
Po prostu będziesz kupować mniej ubrań i kosmetyków.
Uwierz mi, że młodzi ludzie, którzy chcą się uczyć są zdolni do takiego poświęcenia.
Kiedy już będziesz miała dobrą pracę, wtedy będziesz się mogła tak obkupić, że głowa mała.
Czy do Ciebie nie dociera, że Twoja sytuacja jest tragiczna?

I co Ci w kontynuowaniu tego zajęcia przeszkodziło?

Nie masz szkoły i wymagasz pracy bardzo dobrze opłacalnej?
Zejdź z obłoków na ziemię dziewczyno!

napisałam że jak bym wynajmowała mieszkanie to by mnie stać nie było,a u rodziców nie mam pewności że nie będą za jakiś czas chcieli odemnie całej wypłaty,bo kiedys tak juz tata mówił,a gdy skończe szkołe to nie mam pewności,że znajde dobrze płatną prace,czy wy życia nie znacie?pracowałam ze studentami tutaj kilka dni zagranicą,i co ja nie mam szkoły a oni mają mgr.,w Polsce pracowało ze mną pewno ludzi z wyższym wykształceniem,i tacy w czasie studiów... to chyba o czymś świadczy? że w polsce jest nie tak?


warszawianka
podałam mój link przez chwilke tak poprostu chciałam żeby mnie zobaczyli,bo fajnie zobaczyć zdiecia osoby z którą się rozmawia,no i nagle zaczęła mnie podglądać masa osób ....

Edytowane przez anitka12345
Czas edycji: 2009-01-23 o 16:58
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:00   #404
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
podałam mój link przez chwilke tak poprostu chciałam żeby mnie zobaczyli,bo fajnie zobaczyć zdiecia osoby z którą się rozmawia,no i nagle zaczęła mnie podglądać masa osób ....
No więc właśnie.
Anita,zablokuj galerię a najlepiej skasuj te konto i załóż nowe,z niepełnymi danymi.
Bo w tej chwili możesz mieć pewność,że będziesz miała takich gości codziennie...
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:07   #405
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
No więc właśnie.
Anita,zablokuj galerię a najlepiej skasuj te konto i załóż nowe,z niepełnymi danymi.
Bo w tej chwili możesz mieć pewność,że będziesz miała takich gości codziennie...
jak zablokuje galerie to chociarz jedno zdiecie bedzie widoczne? bo jeżeli nie to znajomi mnie wogóle nie odnajdą
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:11   #406
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
jak zablokuje galerie to chociarz jedno zdiecie bedzie widoczne? bo jeżeli nie to znajomi mnie wogóle nie odnajdą
Będzie widoczne zdjęcie te,które ustawisz jako główne.Reszty nikt nie będzie mógł zobaczyć.To znaczy nikt obcy,bo znajomi będą mogli oglądać oczywiście wszystkie.
Jeżeli zablokujesz profil,to nikt obcy nie będzie też mógł zobaczyć opisu w Twoim profilu,tego co napisałaś " o sobie",twojego wieku,szkół itd.
Ja polecam takie ustawienie.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:11   #407
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Będzie widoczne zdjęcie te,które ustawisz jako główne.Reszty nikt nie będzie mógł zobaczyć.To znaczy nikt obcy,bo znajomi będą mogli oglądać oczywiście wszystkie.
Jeżeli zablokujesz profil,to nikt obcy nie będzie też mógł zobaczyć opisu w Twoim profilu,tego co napisałaś " o sobie",twojego wieku,szkół itd.
Ja polecam takie ustawienie.
dziekuje
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:16   #408
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
dziekuje
nie ma za co
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:18   #409
kasia1298
Raczkowanie
 
Avatar kasia1298
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 78
Dot.: podniusł na mnie ręke

[quote=anitka12345;1062208 2]napisałam że jak bym wynajmowała mieszkanie to by mnie stać nie było,a u rodziców nie mam pewności że nie będą za jakiś czas chcieli odemnie całej wypłaty,bo kiedys tak juz tata mówił,a gdy skończe szkołe to nie mam pewności,że znajde dobrze płatną prace,czy wy życia nie znacie?pracowałam ze studentami tutaj kilka dni zagranicą,i co ja nie mam szkoły a oni mają mgr.,w Polsce pracowało ze mną pewno ludzi z wyższym wykształceniem,i tacy w czasie studiów... to chyba o czymś świadczy? że w polsce jest nie tak?

Wiesz co, czytam tak sobie co tu piszesz- na poczatku bylo mi Ciebie szkoda, a teraz... brakuje mi slow co do Twojej osoby i Twojego zachowania.... Nie chce nazwac tego po imieniu bo na forum tego zrobic nie moge.Obudz sie dziewczyno!!! Nie skonczylas szkoly i raczej jej juz nie skonczysz, jestes z palantem, nie masz pracy- masakra.Po co piszesz tu na forum- i tak z nim zostaniesz i bedziesz od niego zalezna do konca zycia.Urodzisz mu gromadke dzieciakow, nie podejmiesz zadnej pracy, tylko bedziesz czekala na swojego "pana-wladce i jedynego zywiciela rodziny" z cieplym obiadkiem i kapciami.Jak zupa bedzie za slona to zdzieli Ci po glowie (bo przeciez trzeba sie dotrzec, jak to mowi Twojw mama) a Ty bedziesz myslala, ze to normalne, bo przeciez inne dziewczyny maja gorzej niz Ty.
Uwierz mi, ze jakbys troche chciala, to moglabys osiagnac o wiele wiecej w zyciu.I co, pracowalas ze studentami czy ludzmi z wyzszym wyksztalceniem- oni maja przynajmniej to wyksztalcenia, a Ty co masz- WIELKIE NIC. Masakra.
__________________

O wartości życia decyduje to, co już przeżyliśmy; o jego cenie co nam jeszcze z niego pozostało.


kasia1298 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 17:28   #410
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

[quote=kasia1298;10622598]
Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
napisałam że jak bym wynajmowała mieszkanie to by mnie stać nie było,a u rodziców nie mam pewności że nie będą za jakiś czas chcieli odemnie całej wypłaty,bo kiedys tak juz tata mówił,a gdy skończe szkołe to nie mam pewności,że znajde dobrze płatną prace,czy wy życia nie znacie?pracowałam ze studentami tutaj kilka dni zagranicą,i co ja nie mam szkoły a oni mają mgr.,w Polsce pracowało ze mną pewno ludzi z wyższym wykształceniem,i tacy w czasie studiów... to chyba o czymś świadczy? że w polsce jest nie tak?

Wiesz co, czytam tak sobie co tu piszesz- na poczatku bylo mi Ciebie szkoda, a teraz... brakuje mi slow co do Twojej osoby i Twojego zachowania.... Nie chce nazwac tego po imieniu bo na forum tego zrobic nie moge.Obudz sie dziewczyno!!! Nie skonczylas szkoly i raczej jej juz nie skonczysz, jestes z palantem, nie masz pracy- masakra.Po co piszesz tu na forum- i tak z nim zostaniesz i bedziesz od niego zalezna do konca zycia.Urodzisz mu gromadke dzieciakow, nie podejmiesz zadnej pracy, tylko bedziesz czekala na swojego "pana-wladce i jedynego zywiciela rodziny" z cieplym obiadkiem i kapciami.Jak zupa bedzie za slona to zdzieli Ci po glowie (bo przeciez trzeba sie dotrzec, jak to mowi Twojw mama) a Ty bedziesz myslala, ze to normalne, bo przeciez inne dziewczyny maja gorzej niz Ty.
Uwierz mi, ze jakbys troche chciala, to moglabys osiagnac o wiele wiecej w zyciu.I co, pracowalas ze studentami czy ludzmi z wyzszym wyksztalceniem- oni maja przynajmniej to wyksztalcenia, a Ty co masz- WIELKIE NIC. Masakra.
tak pracowałam i nie byłam wcale gorzej traktowana od nich,skad wiesz że zostane i urodze mu gromadke dzieci?gdybym chciała to już bym to zrobiła,nie chce mieć dzieci,gdyby mnie kiedykolwiek sytuacja do tego zmusiła to może tak koło 30 taka starą mamusia bym wtedy była ale co tam i jeżeli nawet by się te dzieci pojawiły to ja niestety do pracy nie pójde przez najbliższe kilka lat, bo dziecko się samo nie wychowa,a jestem przeciwna żeby dać dziecko 4-5 letnie do złobka ....
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:28   #411
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: podniusł na mnie ręke

[quote=kasia1298;10622598]
Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
napisałam że jak bym wynajmowała mieszkanie to by mnie stać nie było,a u rodziców nie mam pewności że nie będą za jakiś czas chcieli odemnie całej wypłaty,bo kiedys tak juz tata mówił,a gdy skończe szkołe to nie mam pewności,że znajde dobrze płatną prace,czy wy życia nie znacie?pracowałam ze studentami tutaj kilka dni zagranicą,i co ja nie mam szkoły a oni mają mgr.,w Polsce pracowało ze mną pewno ludzi z wyższym wykształceniem,i tacy w czasie studiów... to chyba o czymś świadczy? że w polsce jest nie tak?

Wiesz co, czytam tak sobie co tu piszesz- na poczatku bylo mi Ciebie szkoda, a teraz... brakuje mi slow co do Twojej osoby i Twojego zachowania.... Nie chce nazwac tego po imieniu bo na forum tego zrobic nie moge.Obudz sie dziewczyno!!! Nie skonczylas szkoly i raczej jej juz nie skonczysz, jestes z palantem, nie masz pracy- masakra.Po co piszesz tu na forum- i tak z nim zostaniesz i bedziesz od niego zalezna do konca zycia.Urodzisz mu gromadke dzieciakow, nie podejmiesz zadnej pracy, tylko bedziesz czekala na swojego "pana-wladce i jedynego zywiciela rodziny" z cieplym obiadkiem i kapciami.Jak zupa bedzie za slona to zdzieli Ci po glowie (bo przeciez trzeba sie dotrzec, jak to mowi Twojw mama) a Ty bedziesz myslala, ze to normalne, bo przeciez inne dziewczyny maja gorzej niz Ty.
Uwierz mi, ze jakbys troche chciala, to moglabys osiagnac o wiele wiecej w zyciu.I co, pracowalas ze studentami czy ludzmi z wyzszym wyksztalceniem- oni maja przynajmniej to wyksztalcenia, a Ty co masz- WIELKIE NIC. Masakra.
Niestety muszę się zgodzić. Anitka, czas dorosnąć. I nie mówię o Twoim facecie, bo JESTEM PEWNA, że z nim zostaniesz (tak jak pewna jestem tego, że pożałujesz) ale o Twoim ŻAŁOSNYM podejściu do życia. nie bądź mieczakiem.
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:29   #412
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: podniusł na mnie ręke

[quote=anitka12345;1062275 1]
Cytat:
Napisane przez kasia1298 Pokaż wiadomość

tak pracowałam i nie byłam wcale gorzej traktowana od nich,skad wiesz że zostane i urodze mu gromadke dzieci?gdybym chciała to już bym to zrobiła,nie chce mieć dzieci,gdyby mnie kiedykolwiek sytuacja do tego zmusiła to może tak koło 30 taka starą mamusia bym wtedy była ale co tam i jeżeli nawet by się te dzieci pojawiły to ja niestety do pracy nie pójde przez najbliższe kilka lat, bo dziecko się samo nie wychowa,a jestem przeciwna żeby dać dziecko 4-5 letnie do złobka ....
4-5 letnie dizeci idą do przedszkola. Ja od 3 roku życia chodziłam i żyję, studiuję i mam faceta... ale mnie tam zdemoralizowali...
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:33   #413
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

[quote=HollyG;10622752]
Cytat:
Napisane przez kasia1298 Pokaż wiadomość
Niestety muszę się zgodzić. Anitka, czas dorosnąć. I nie mówię o Twoim facecie, bo JESTEM PEWNA, że z nim zostaniesz (tak jak pewna jestem tego, że pożałujesz) ale o Twoim ŻAŁOSNYM podejściu do życia. nie bądź mieczakiem.
no i nie jestem

HollyG
nie każdy takie coś popiera,ja bym w tym wieku nei mogła zostawić dziecka biedactwo co one musi wtedy przeżywać,w zeszłym roku pracowałam z koleżanką która miała praktyki w przedszkolu,bawiły się tam takie maleństwa i smutnymi oczkami mówiły do niej kiedy mamusia po mnie przyjdzie ;( smutne to ... rodzice są teraz coraz bardziej zabiegani,nie maa czasu dla swoich dzieci

Edytowane przez anitka12345
Czas edycji: 2009-01-23 o 17:36
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:37   #414
olla83
Rozeznanie
 
Avatar olla83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 731
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
napisałam że jak bym wynajmowała mieszkanie to by mnie stać nie było,a u rodziców nie mam pewności że nie będą za jakiś czas chcieli odemnie całej wypłaty,bo kiedys tak juz tata mówił,a gdy skończe szkołe to nie mam pewności,że znajde dobrze płatną prace,czy wy życia nie znacie?pracowałam ze studentami tutaj kilka dni zagranicą,i co ja nie mam szkoły a oni mają mgr.,w Polsce pracowało ze mną pewno ludzi z wyższym wykształceniem,i tacy w czasie studiów... to chyba o czymś świadczy? że w polsce jest nie tak?
..
strasznie jestes marudna, wszyscy Ci biedactwo kłody pod nogi kładą.
To już nawet nie jest brak samodzielności , to po prostu lenistwo i wygodnictwo.

Kto ci każe wynajmować od razu całe mieszkanie za 1000 zł? po co Ci od razu na stracie luksusy. wynajmij pokój w jakimś mieszkaniu studenckim, zakładam , ze w Bydgoszczy pokoje są tańsze niż w Krakowie, wyjdzie cię to max 300-400 zł na żarcie nie wydasz więcej jak 400 zl . Podsumuj sobie.Na pewno byłabyś w stanie znalezc pracę nawet z taką minimalną płacą 800 zł. Żyłabyś skromnie, ale samodzielnie i z godnością. Na starcie każdy ma ciężko, tylko że niektórzy probują aż do skutku, inni sie poddają, a niektórzy w ogóle nie próbują-tak jak Ty.

Chyba fajniej jest dojść do czegoś samemu, niż wiecznie być skazanym na łaskę czy niełaskę nieżyczlliwych ci ludzi? Warto spróbowac udowodnić rodzicom, że mylili się co do ciebie. Wierz mi inni zaczeliby cie wtedy szanować kiedy widzieliby , że się strasz. Nawet jeśli na początku by ci nie wychodziło.

Edytowane przez olla83
Czas edycji: 2009-01-23 o 17:39
olla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:45   #415
kasia1298
Raczkowanie
 
Avatar kasia1298
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 78
Dot.: podniusł na mnie ręke

[quote=anitka12345;1062275 1]
Cytat:
Napisane przez kasia1298 Pokaż wiadomość

tak pracowałam i nie byłam wcale gorzej traktowana od nich,skad wiesz że zostane i urodze mu gromadke dzieci?gdybym chciała to już bym to zrobiła,nie chce mieć dzieci,gdyby mnie kiedykolwiek sytuacja do tego zmusiła to może tak koło 30 taka starą mamusia bym wtedy była ale co tam i jeżeli nawet by się te dzieci pojawiły to ja niestety do pracy nie pójde przez najbliższe kilka lat, bo dziecko się samo nie wychowa,a jestem przeciwna żeby dać dziecko 4-5 letnie do złobka ....
Bzdura.Podejrzewam, ze jestesmy w podobnym wieku, obie mieszkamy za granic i ja tak samo jak Ty mam chlopaka z ktorym jestem od 5 lat i jest to moj pierwszy chlopak.Nie wyobrazam sobie sytuacji w ktorej on bylby agresywny w stosunku do mnie.Tez mamy problemy jak kazda para, ale dzien w ktorym on by mnie uderzyl bylby ostatnim dniem naszego zwiazku.Dzieci tez nie chce urodzic predzej niz ok 30.Ja postawilam na wyksztalcenie, skonczylam szkole w Polsce, nauczylam sie dobrze jezyka , teraz uczeszczem do niemieckiej szkoly i dodatkowo pracuje.W przeciagu najblizszego roku mam zamiar podjac studia.Ale miedzy mna a Toba jest taka roznica, ze ja mam w zyciu cele ktore chce osiagnac i osiagne bo ciezka praca, mozna osiagnac bardzo duzo i zrealizowac swoje marzenia .Jesli Ty sie wkoncu nie odnajdziesz w tej calej sytuacji to ja wogole nie widze dla Ciebie jakiejkolwiek szansy na powodzenie w zyciu.Nie mam tu na celu Ciebie obrazac ale moze to co tu napisalam i to co napisalo wiele z dziewczyn da Ci do myslenia i moze troche Cie obudzi... I naprawde prosze Cie zostaw tego s........ bo zmarnujesz sie do konca (chyba predzej on zmarnuje Ciebie).
__________________

O wartości życia decyduje to, co już przeżyliśmy; o jego cenie co nam jeszcze z niego pozostało.


kasia1298 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:50   #416
kamyczek89
Zadomowienie
 
Avatar kamyczek89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 309
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez olla83 Pokaż wiadomość
Kto ci każe wynajmować od razu całe mieszkanie za 1000 zł? po co Ci od razu na stracie luksusy. wynajmij pokój w jakimś mieszkaniu studenckim, zakładam , ze w Bydgoszczy pokoje są tańsze niż w Krakowie, wyjdzie cię to max 300-400 zł na żarcie nie wydasz więcej jak 400 zl .
też już o tym wspominałam moim zdaniem najrozsądniejsze na tą chwilę rozwiązanie...
__________________
Konkurs fotograficzny Dziękuję za każdy głos Klik

kamyczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:51   #417
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie każdy takie coś popiera,ja bym w tym wieku nei mogła zostawić dziecka biedactwo co one musi wtedy przeżywać,w zeszłym roku pracowałam z koleżanką która miała praktyki w przedszkolu,bawiły się tam takie maleństwa i smutnymi oczkami mówiły do niej kiedy mamusia po mnie przyjdzie ;( smutne to ... rodzice są teraz coraz bardziej zabiegani,nie maa czasu dla swoich dzieci
No a w przedszkolu to sie czlowieczek w ogole nie rozwija, prawda?
Moja kumpela siedziala w domu, ciagnela depresje poporodowa do czasu az partyzant do zerowki poszedl Dzieciak normalnie do przedszkola chodzil, ona miala czas zeby zajac sie rachunkami, domem, SOBĄ, pozniej zabierala mlodego, w domu obiad, gry zabawy, bajka i lulu. Co w tym zlego?

Powiem Ci tyle, gdyby o wynajmie byla mowa o Warszawie, dobra wierze. Znam takiego co to swoja kawalerke wynajmuje za 1600, ciepla woda jak gaz jest.
Ale mowimy o Bydgoszczy, jeszcze jak wynajmiesz pokoik w zasiegu jakiejs waszej SKM no to... luz. Nie musisz tak jak ja i moj TZ splacac kredytu (siakies 300zl), kupowac lekow(minimum 190zl maksimum nawet jednorazowo do 400), w dodatku jedno z partnerow jest uziemione i chocby chcialo to w ciagu najblizszego pol roku do pracy raczej nie pojdzie. Nie chcesz sie dalej uczyc, wiec odchodzi Ci wydatek na szkole (250zl plus 78zl bilet)... Marudzisz Anitka, oj marudzisz. Teraz to Ty Myszko szukasz dziur w rozwiazaniu jakie dostajesz na tacy.

Specjalnie dla Pauli : Moja droga, ja tych plackow to mam ok 100 sztuk Jak wyciagniesz mi z piwnicy ziemniaki, cebule, maka wojne przetrwa, jajka zawsze sie znajda... no to i wiecej bedzie. A smazyc bedziem na smalcyku, bo on wojne tez przetrwa, no chyba ze olej z frytkownicy Cie nie razi A pierscionek to tylko ladny i z brylantem, gdyby mnie terrorysci porwali zebym mogla przeciac wszystko i wrocic szczesliwie do domu... tfu! Co ja gadam. Do plackow ziemniaczanych
A jeszcze, zobacz, bylam dzisiaj dobra, kochana i dwudaniowy obiad zafundowalam! A on mi deser z (white) truskawkowych i bananowych prezerwatyw
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:54   #418
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: podniusł na mnie ręke

OMG

Urodzilam dziecko w wieku 30 lat i czego sie dowiaduje, ze jestem stara mamusia

Dziewczyno, zastanow sie najpierw co Ty w ogole wypisujesz, wszystko co slina na jezyk przyniesie??? Myslisz nad tym choc chwile? Czytasz post przed wyslaniem?


I wcale mi nie jest Ciebie zal, ani tego jak Twoj wybraniec Cie traktuje
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:58   #419
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: podniusł na mnie ręke

[quote=anitka12345;1062283 2]
Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość

no i nie jestem

HollyG
nie każdy takie coś popiera,ja bym w tym wieku nei mogła zostawić dziecka biedactwo co one musi wtedy przeżywać,w zeszłym roku pracowałam z koleżanką która miała praktyki w przedszkolu,bawiły się tam takie maleństwa i smutnymi oczkami mówiły do niej kiedy mamusia po mnie przyjdzie ;( smutne to ... rodzice są teraz coraz bardziej zabiegani,nie maa czasu dla swoich dzieci
Dzieci w przedszkolu ucza sie wielu przydatnych rzeczy, bawic z rowniesnikami, mowic, literek, spiewac, wierszykow, samodzielnosci, relacji z innymi ludzmi i wielu, wielu innych rzeczy. Otworz oczy dziewczyno nieco szerzej.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:59   #420
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: podniusł na mnie ręke

W wieku Anity człowiek uczy się na błędach ale też należałoby trochę rozumku mieć w głowie aby tych błędów nie nagromadziło się zbyt wiele bo potem trudno juz będzie sobie z tym wszystkim poradzić. Szkołę najlepiej skończyć jak najwcześniej bo potem jest 1000 wymówek żeby odłożyć to na za rok a w rezultacie nigdy się za to nie zabrać... Praca jest ważna nie tylko dla samego zarobku ale też dla nawyku pracy. Nie można się rozleniwiać. Lepiej mieć marny zarobek niż nie mieć nic. A co do głównego tematu wątku... Wiem jak trudno odejść od faceta, nawet, jeśli jest on totalnym skur***. On nie szanuje Ciebie? Zacznij szanowac samą siebie i zakończ ten związek. Widzę jednak, że tego nie chcesz zrobić, jak i także nie podejmujesz żadnej inicjatywy abt swój byt poprawić. Powiedz, czy obecnie żyje Ci się dobrze i wcale nie zamierzasz zerwać z chłopakiem, skończyć szkoły, mieć dobrą pracę. Bo skoro tak, to ja nie widze sensu wyżalania się... niestety.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.