podniusł na mnie ręke - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 18:02   #421
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1062315 9]OMG

Urodzilam dziecko w wieku 30 lat i czego sie dowiaduje, ze jestem stara mamusia

Dziewczyno, zastanow sie najpierw co Ty w ogole wypisujesz, wszystko co slina na jezyk przyniesie??? Myslisz nad tym choc chwile? Czytasz post przed wyslaniem?


I wcale mi nie jest Ciebie zal, ani tego jak Twoj wybraniec Cie traktuje [/quote]


a co młodą Twoje dziecko bedzie miało 10 lat a ty już 40,pamientam jak moja koleżanka się wstydziła jak jej matka przychodziła po nia w podstawówce,wszystkie dzici myslały i dopytaywały się dlaczego po nia babcia przychodzi

gwizdeczka1987
do przedszkole idzie się w wieku 6 lat,to dla mnie normalne że tam trzeba iśc ale dla mnie nie normalne jest że młodsze dzieci wysyła się do szkoły,a jeszcze nie dawno czytałam,że są już nawet takie hotele dla dzieci w których można swoje maleństwo zostawić na całą noc to chore

szpieg
chce iść do szkoły,i mieć średnie wykształcenie

kasia1298
a miedzy biciem a podniesieniem ręki jest jakaś różnica? czy moze wcale nie zauważalna?a jaką masz prace ta szkoła do której uczęszczasz jest droga? bo tutaj kiedyś znalazłam link do szkoły średniej polskiej to koszt od 500-600 euro miesięcznie !

olla83
wynajęcie mieszkania kosztuje od 300 w zwyż dochodzą do tego opłaty za prąd,gaz internet itd. to niech będzie te 400-500 zł a jedzenie a ubranie się? niby skad miałabym kase na to brać?nie napisałam że chce wynajmowac mieszkanie za 1000 zł ? dlaczego takie coś napisałaś?

Behomoth666
dobrą prace?gdzie? napisze to poraz kolejny wykształcenie nie daje mi gwarancji znalezienia dobrej pracy,wiec jak pójde do szkoły to tylko dla mojej sadyswakcji i żeby nikt się nie śmiał ze mnie,że nie mam żadnego wykształcenia.... i tyle a i tak po srednim czy po studiach będe zwykłym, robolem,wiecie ile ludzi teraz studjuje?nikt do fizycznej pracy nie ciągnie ... no ale od czegoś trzeba zacząć i nie którzy nie stety ciągle tkwią w tej samej pracy mam mnóstwo przykładów,że studia nie gwarantują lepszej pracy i bytu ...
gdybym znalazła tutaj godną prace żyło by mi się jak w bajce

Edytowane przez anitka12345
Czas edycji: 2009-01-23 o 18:13
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:05   #422
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
a co młodą Twoje dziecko bedzie miało 10 lat a ty już 40,pamientam jak moja koleżanka się wstydziła jak jej matka przychodziła po nia w podstawówce,wszystkie dzici myslały i dopytaywały się dlaczego po nia babcia przychodzi
To ja ide zaproponowac mojej mamie ze wykupie jej miejsce na cmentarzu bo urodzila mnie majac 30 i cos. Nie jest na emeryturze, pracuje, calkiem znosnie sie trzyma i nie nie uzywa pieluchomajtek.
A przepraszam! Zapomnialam. Mojego mlodszego brata urodzila majac blisko 40 lat. To juz na pewno, ja to powinnam dzwonic po kostuche do mamy.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2009-01-23 o 18:07
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:07   #423
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
a co młodą Twoje dziecko bedzie miało 10 lat a ty już 40,pamientam jak moja koleżanka się wstydziła jak jej matka przychodziła po nia w podstawówce,wszystkie dzici myslały i dopytaywały się dlaczego po nia babcia przychodzi
nie no,Anita,bez przesady.
40 lat to nie jest "już".40 lat to wcale nie jest TAK dużo.Nie uważam,żeby ludzie 40-letni byli starzy
Wręcz przeciwnie.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:07   #424
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
a co młodą Twoje dziecko bedzie miało 10 lat a ty już 40,pamientam jak moja koleżanka się wstydziła jak jej matka przychodziła po nia w podstawówce,wszystkie dzici myslały i dopytaywały się dlaczego po nia babcia przychodzi
Anita, wiesz, brak mi słów... Niech Cię ten Twój leje, znajomi i rodzina do konca się od CIebie odwróca, a na starość (czyli w wieku 30 - 40 lat) zostaniesz sama i poobijana... Na szczęście regulamin forum ogranicza moje możliwosci słowne, bo aż mnie trzęsie co za wygodnictwo, lenistwo i (pewnie dostanę upomnienie) ograniczenie.

Proponuję nie udzielać się w tym wątku bo szkoda na to czasu studiujących, pracujących, chodzących na kursy, zajmujących się samodoskonaleniem siebie ambitnych kobiet, które chca z soba coś zrobić...
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha


Edytowane przez HollyG
Czas edycji: 2009-01-23 o 18:09
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:08   #425
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość

no i nie jestem

HollyG
nie każdy takie coś popiera,ja bym w tym wieku nei mogła zostawić dziecka biedactwo co one musi wtedy przeżywać,w zeszłym roku pracowałam z koleżanką która miała praktyki w przedszkolu,bawiły się tam takie maleństwa i smutnymi oczkami mówiły do niej kiedy mamusia po mnie przyjdzie ;( smutne to ... rodzice są teraz coraz bardziej zabiegani,nie maa czasu dla swoich dzieci
4-5 latek to przedszkole. Poza tym pracowałam w przedszkolu, może 1 dziecko na 100 nie lubi przedszkola. Nie mówię o pierwszych dniach, gdy dzieci płaczą, bo się aklimatyzują i często jest to ich pierwsze rozstanie z mamą na kilka godzin A to, że rodzice idą jak normalni, uczciwi ludzie do pracy, nie ma nic wspólnego z zabieganiem i wyścigiem szczurów. Mamusia i tatuś pieniążki muszą zarabiać, dziecinko. Niekiedy nawet wówczas, gdy ich dziecko ma 20 lat

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość


Specjalnie dla Pauli : Moja droga, ja tych plackow to mam ok 100 sztuk Jak wyciagniesz mi z piwnicy ziemniaki, cebule, maka wojne przetrwa, jajka zawsze sie znajda... no to i wiecej bedzie. A smazyc bedziem na smalcyku, bo on wojne tez przetrwa, no chyba ze olej z frytkownicy Cie nie razi A pierscionek to tylko ladny i z brylantem, gdyby mnie terrorysci porwali zebym mogla przeciac wszystko i wrocic szczesliwie do domu... tfu! Co ja gadam. Do plackow ziemniaczanych
A jeszcze, zobacz, bylam dzisiaj dobra, kochana i dwudaniowy obiad zafundowalam! A on mi deser z (white) truskawkowych i bananowych prezerwatyw
Szpiegu, ja Cię też o rękę poproszę Kocham placki ziemniaczane

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1062315 9]OMG

Urodzilam dziecko w wieku 30 lat i czego sie dowiaduje, ze jestem stara mamusia
Ja się zbliżam i jeszcze dziecka nie mam, olaboga, będę starą matką Chyba wątek założę

[quote=Gwiazdeczka1978;106 23256]
Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
Dzieci w przedszkolu ucza sie wielu przydatnych rzeczy, bawic z rowniesnikami, mowic, literek, spiewac, wierszykow, samodzielnosci, relacji z innymi ludzmi i wielu, wielu innych rzeczy. Otworz oczy dziewczyno nieco szerzej.
Dokładnie. Młodziak uczy się przy innych dzieciach wielu rzeczy i zachowań, których nigdy nie nauczy go mama - nie te relacje.

Poza tym jak się ma dziecko w domu, to nie można posadzić go przez tiwi czy kompem a samej siąść na tyłu. Ot, taki dodatek
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:11   #426
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
a co młodą Twoje dziecko bedzie miało 10 lat a ty już 40,pamientam jak moja koleżanka się wstydziła jak jej matka przychodziła po nia w podstawówce,wszystkie dzici myslały i dopytaywały się dlaczego po nia babcia przychodzi

gwizdeczka1987
do przedszkole idzie się w wieku 6 lat,to dla mnie normalne że tam trzeba iśc ale dla mnie nie normalne jest że młodsze dzieci wysyła się do szkoły,a jeszcze nie dawno czytałam,że są już nawet takie hotele dla dzieci w których można swoje maleństwo zostawić na całą noc to chore

szpieg
chce iść do szkoły,i mieć średnie wykształcenie

kasia1298
a miedzy biciem a podniesieniem ręki jest jakaś różnica? czy moze wcale nie zauważalna?

olla83
wynajęcie mieszkania kosztuje od 300 w zwyż dochodzą do tego opłaty za prąd,gaz internet itd. to niech będzie te 400-500 zł a jedzenie a ubranie się? niby skad miałabym kase na to brać?nie napisałam że chce wynajmowac mieszkanie za 1000 zł ? dlaczego takie coś napisałaś?
Do przedszkola mozna juz dziecko dawa od 3 roku zycia. Od 6 roku do szkoły.
Tak dla uscislenia. Nie wiem po co piszesz takie bzdury zamiast sprawdzic wczesniej informacje.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:15   #427
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Do przedszkola mozna juz dziecko dawa od 3 roku zycia. Od 6 roku do szkoły.
Tak dla uscislenia. Nie wiem po co piszesz takie bzdury zamiast sprawdzic wczesniej informacje.

i dlatego to dla mnie troche chore,a pozatym to pewnie też kosztuje?
to tylko moje zdanie na temat posiadania dziecka w pózniejszym czasie
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 18:18   #428
Scapula
Raczkowanie
 
Avatar Scapula
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 53
Dot.: podniusł na mnie ręke

jaki OT się tu rozwinął na tematy przedszkolno-staro -macierzyńskie

A ja mam pytanie do autorki- chcesz coś zmienić w swoim życiu czy jest Ci dobrze tak jak jest, tylko lubisz sobie pomarudzić?
A jeśli chcesz coś zmienić, co robisz w tym kierunku?
__________________
www.pajacyk.pl

www.polskieserce.pl
Scapula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:18   #429
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
napisałam że jak bym wynajmowała mieszkanie to by mnie stać nie było,a u rodziców nie mam pewności że nie będą za jakiś czas chcieli odemnie całej wypłaty,bo kiedys tak juz tata mówił,a gdy skończe szkołe to nie mam pewności,że znajde dobrze płatną prace,czy wy życia nie znacie?pracowałam ze studentami tutaj kilka dni zagranicą,i co ja nie mam szkoły a oni mają mgr.,w Polsce pracowało ze mną pewno ludzi z wyższym wykształceniem,i tacy w czasie studiów... to chyba o czymś świadczy? że w polsce jest nie tak?


warszawianka
podałam mój link przez chwilke tak poprostu chciałam żeby mnie zobaczyli,bo fajnie zobaczyć zdiecia osoby z którą się rozmawia,no i nagle zaczęła mnie podglądać masa osób ....
Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
tak pracowałam i nie byłam wcale gorzej traktowana od nich,skad wiesz że zostane i urodze mu gromadke dzieci?gdybym chciała to już bym to zrobiła,nie chce mieć dzieci,gdyby mnie kiedykolwiek sytuacja do tego zmusiła to może tak koło 30 taka starą mamusia bym wtedy była ale co tam i jeżeli nawet by się te dzieci pojawiły to ja niestety do pracy nie pójde przez najbliższe kilka lat, bo dziecko się samo nie wychowa,a jestem przeciwna żeby dać dziecko 4-5 letnie do złobka ....
Ty się nie patrz na innych studentów, tylko na siebie.
Zresztą, czy to dziwne, że studenci w czasie studiów chcą sobie dorobić?
A tacy z wyższym wykształceniem, to pracować nie mogą?
Dobrze, wiem, że dla Ciebie wystarczającym tłumaczeniem, by nie szukać pracy jest to, że pracował razem z Tobą jakiś student, ale to Ty teraz nie masz pracy, a nie on.

Wszystkie Wizażanki Ci radzą jak mogą, podają rozwiązania, propozycje.
A Ty zamiast podziękować i starać coś zrobić w kierunku znalezienia pracy usilnie przekonujesz wszystkich, że się mylą.

Ja naprawdę się dziwię temu, dlaczego powstał ten wątek.
Czego od nas oczekujesz?

Rad dostałaś mnóstwo.
Co z nimi zrobisz, to Twoja sprawa.

Jednak czytając Twoje odpowiedzi można dojść do wniosku, że te wszystkie nasze wypociny, to jak grochem o ścianę.
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:20   #430
~refleksyjna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 1 299
GG do ~refleksyjna
Dot.: podniusł na mnie ręke

ANITO!!! JA CI O-B-I-E-C-U-J-Ę ŻE JEŚLI Z NIM ZOSTANIESZ, ON NAPEWNO BĘDZIE NA CIEBIE PODNOSIŁ RĘKĘ, BĘDZIE CIĘ BIŁ!!! miłam to na studiach i znam z utopsji, z domu rodzinnego, to jest potwierdzone wieloletnią obserwacją
(moja mama mówiła, że ojcu zdarzało się gdy ze sobą chodzili się na nia "zamierzyc") jeżeli facet RAZ podniesie rękę, jeżeli jest do tego wogle zdolny, jeżeli ma taki odruch wogle!!! to znaczy ze to NAPEWNO będzie się to powtarzać w przyszlości.

ja Cię błagam otrząśnij się proszę to może być dopiero początek Twojego koszmaru.

Edytowane przez ~refleksyjna
Czas edycji: 2009-01-23 o 18:24
~refleksyjna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:20   #431
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
i dlatego to dla mnie troche chore,a pozatym to pewnie też kosztuje?
to tylko moje zdanie na temat posiadania dziecka w pózniejszym czasie
No wiadomo Anitko. Nic nie ma w zyciu za darmo.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 18:23   #432
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
No wiadomo Anitko. Nic nie ma w zyciu za darmo.
a anita na na razie ma wszystko za darmo, za jakis czas tylko czasami bedzie musiała się nadstawić, zeby po twarzy dostać i dalej nie będzie musiała pracować...
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:23   #433
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
i dlatego to dla mnie troche chore,a pozatym to pewnie też kosztuje?
to tylko moje zdanie na temat posiadania dziecka w pózniejszym czasie
No po to pieniążki są potrzebne, po to idzie się do pracy - bo WSZYSTKO KOSZTUJE.
Wiedziałam o tym już w przedszkolu.
I chyba mam złego lubego, bo na pewno nie pozwoliłby mi siedzieć na pupie i patrzeć, jak on zapiernicza
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:24   #434
Yamakasi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: podniusł na mnie ręke

anitak12345

Wiesz co? Jestem facetem i moze dla mnie jako (wg opini plci pieknej) jestem z natury ograniczony do wydawania szybkich wnioskow i sadow.

Po pierwsze - facet Cie uderzyl. Wiesz jak sie to do jasnej (tu ida najciezsze przeklenstwa) skonczy? Kiedys przydzie do domu i Cie tak zleje ze wyladujesz w szpitalu i wiesz co Ci powiem jeszcze? Ze od niego nie odejdziesz, bo bedzie juz za pozno!!!!

Dziewczyno czy ty masz siano zamiast mozgu?? W takich syt od razu wzywa sie policje. Wiem cos o tym bo kolezanka miala podobny problem. Jak przyjechali i ja zobaczyli to jak skur**** wzieli do suki to zaczeli go tak lac ze az caly transit latal na resorach. Od tego czasu nigdy wiecej nie podniosl na nia reki. A wiesz czemu? Bo sie bal do jasne cho***. Facet musi sie bac ze kobieta tez ma w swoim arsenale bron przeciw takim zachowaniu, bo ja wiem ze gdybym podniosl reke na kobiete, to po pierwsze ona by powiedziala: "Tam sa drzwi", po drugie ojciec pewnie tak by mi dal popalic ze mialbym dosc zycia.

Wybacz ze tak sie unosze (dot. sie to wszystkich ktorzy czyt ten post), ale nie miesci mi sie to w glowie. Kobieta jest delikatniejsza od faceta i powinna byc otaczana szczegolna opieka zawsze a nie tylko od swieta!!!!! Jesli gosc nie ma tzw kidersztuby to jak Boga kocham daj mi jego adres a ja z kolegami go nauczymy moresu, bo widac nie dostal wychowania od rodzicow, to my bysmy go nauczyli respektu.

Wybacz, ale gdy piszesz o milosci do tego (prosze o wybaczenie wszystkich) skur**** to mi sie wnetrznosci wywracaja do gory nogami. Ile razy ma cie uderzyc abys zrozumiala?? Moze dotrze do ciebie jak urodzisz mu dzieci i je tez zacznie lac, bo mial ciezki dzien w pracy?? Skoro cie uderzyl, to moze ma cie jeszcze zgwalcic, bo przeciez ty go tak strasznie kochasz. Wez i przeczytaj wszystkie posty od poczatku do konca i zastanow sie kto ma racje? Ty czy kilknasicie kobiet. Wydaje mi sie ze chyba nigdy nie mialas do czynienia z przyzwoitym mezczyzna, ktory by cie szanowal i dlatego nie masz porownania. Twoje wyksztalcenie nie ma ty nic do gadania, znam osoby z wyzszym wyksztalceniem opowiadajacy podobne herezje, a znam osoby ktore moze ledwo ukonczyly podstawowke i mogli by tytaj stanowic istne guru jesli chodzi o zycie.

Na koniec powiem ci jedno, jesli sama sie nie otrzasniesz z tego tzw uczucia, to trwaj w tym co masz (jakolwiek chcesz to nazwyac ale miloscia tego nie nazywaj bo obraza to uczucie jakie zywie do mojej ukochanej), moze kiedys zmadrzejesz i oby wczesniej niz pozniej, tak dla twojego dobra i zdrowia, bo jesli uderzyl raz a ty na to nie zareagowalas to sie to powtorzy i bedzie tylko gorzej.

Pokoj z toba.
Yamakasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:24   #435
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Scapula Pokaż wiadomość
jaki OT się tu rozwinął na tematy przedszkolno-staro -macierzyńskie

A ja mam pytanie do autorki- chcesz coś zmienić w swoim życiu czy jest Ci dobrze tak jak jest, tylko lubisz sobie pomarudzić?
A jeśli chcesz coś zmienić, co robisz w tym kierunku?
najpierw praca,pózniej opłta szkoły ... no i tyle,dobrze mi nie jest bo nie mam tutaj nawet koleżanki żebym mogła z nią pogadać
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:27   #436
~refleksyjna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 1 299
GG do ~refleksyjna
Dot.: podniusł na mnie ręke

a chcesz pogadać? wysylam Ci na priva mój numer telefonu, i czekam na odzew.
~refleksyjna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:27   #437
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
a anita na na razie ma wszystko za darmo, za jakis czas tylko czasami bedzie musiała się nadstawić, zeby po twarzy dostać i dalej nie będzie musiała pracować...
Szczerze powiedziawszy, mi to rybka. Ja jej swoje doradziłam i wyraziłam opinie. Nie mam zamiaru sie naciagac i uszczesliwiac jej na siłe. W swoim srodowisku mam dokładnie rownie slepa kolezanke, duzo blizsza, jej nie da rady przetłumaczyc,ze zle robi twarza twarza, postepuje identycznie jak autorka i ma dosc podobna sytuacje, moze nawet gorsza, to co sie bede tutaj wypisywac. Ona i tak wie swoje,ze jej misio jest the best i tyle.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:30   #438
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345
dobrą prace?gdzie? napisze to poraz kolejny wykształcenie nie daje mi gwarancji znalezienia dobrej pracy,wiec jak pójde do szkoły to tylko dla mojej satysfakcji i żeby nikt się nie śmiał ze mnie,że nie mam żadnego wykształcenia.... i tyle a i tak po srednim czy po studiach będe zwykłym, robolem,wiecie ile ludzi teraz studiuje?nikt do fizycznej pracy nie ciągnie ... no ale od czegoś trzeba zacząć i nie którzy niestety ciągle tkwią w tej samej pracy mam mnóstwo przykładów,że studia nie gwarantują lepszej pracy i bytu
A no fakt, po co studiować skoro i tak dobrej pracy się nie znajdzie... Dobrze, że mnie uświadomiłaś bo w tym roku zdaję maturę i zamierzam starać się iśc na studia. Jesli posłucham Twojej cudownej rady to zaoszczędzę 3-5 lat które zmarnowałabym na studia :P
Ale cóż zostanę taką nierozsądną ryzykantką i postaram się zdobyć wykształcenie wyższe. Lepiej starać się o osiągnięcie czegokolwiek w życiu niż stać z założonymi rękami i czekać na bóg wie co bo i tak dobrej pracy niema :P
A tak w ogóle to brak wykształcenia również nie daje Ci gwarancji znalezienia pracy. I nie mówię tu o 'dobrej', tylko o jakiejkolwiek :P
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:31   #439
Scapula
Raczkowanie
 
Avatar Scapula
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 53
Dot.: podniusł na mnie ręke

A szukasz tej pracy?
Odpowiedz sama sobie, czy naprawdę całą swoją energię wkładasz w szukanie tej pracy? Czy naprawdę chcesz ją znaleźć?

Sama nie przyjdzie, niestety.
__________________
www.pajacyk.pl

www.polskieserce.pl
Scapula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 18:31   #440
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
szpieg
chce iść do szkoły,i mieć średnie wykształcenie


Behomoth666
dobrą prace?gdzie? napisze to poraz kolejny wykształcenie nie daje mi gwarancji znalezienia dobrej pracy,wiec jak pójde do szkoły to tylko dla mojej sadyswakcji i żeby nikt się nie śmiał ze mnie,że nie mam żadnego wykształcenia.... i tyle a i tak po srednim czy po studiach będe zwykłym, robolem,wiecie ile ludzi teraz studjuje?nikt do fizycznej pracy nie ciągnie ... no ale od czegoś trzeba zacząć i nie którzy nie stety ciągle tkwią w tej samej pracy mam mnóstwo przykładów,że studia nie gwarantują lepszej pracy i bytu ...
gdybym znalazła tutaj godną prace żyło by mi się jak w bajce
No to rusz pupcie do szkoly i tyle
Wroc do Polski, do szkoly CKU jest w Bydgoszczy, tam placisz az 10zl miesiecznie a wpisowe to az 20zl.

Sluchaj, to nie dla Twojej satysfakcji. Wiesz czemu pracodawcy chca osoby z srednim pelnym (czyli srednie plus matura)? Bo maja gwarancje, ze skoro ta osoba zdala mature to umie czytac ze zrozumieniem, ze umie ulamki, a procenty czy promile to dla niej pikus. Ze nie napisze w oficjalnym pismie ze jest "upowarzniona" do decyzji prawnych w imieniu czyims tam. No sorry, ale srednie wyksztalcenie to mus w dzisiejszych czasach bo pracodawca chce osobe ktora umie te podstawowe rzeczy. Nie mowie zebys musiala z pamieci recytowac "Iliade" czy tez "Pana Tadeusza" ale kurde, fajnie by bylo gdybys umiala napisac list oficjalny w dwoch jezykach, i zebys wiedziala jak lac wode z sensem.
Po to jest matura, a nie dla Twojej satysfakcji.

Kobieto, nie czaisz ze naprawde mozesz zmienic zycie, jezeli sie ruszysz i zaczniesz dzialac, a nie gdy bedziesz slodko zbijac baczki przy sadyscie?

Szajo, czekam na oferte pierscionka :P
Ktos jeszcze lubi placki ziemniaczane? Z sosikiem tez robie
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2009-01-23 o 18:34
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:31   #441
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Yamakasi Pokaż wiadomość
anitak12345

Wiesz co? Jestem facetem i moze dla mnie jako (wg opini plci pieknej) jestem z natury ograniczony do wydawania szybkich wnioskow i sadow.

Po pierwsze - facet Cie uderzyl. Wiesz jak sie to do jasnej (tu ida najciezsze przeklenstwa) skonczy? Kiedys przydzie do domu i Cie tak zleje ze wyladujesz w szpitalu i wiesz co Ci powiem jeszcze? Ze od niego nie odejdziesz, bo bedzie juz za pozno!!!!

Dziewczyno czy ty masz siano zamiast mozgu?? W takich syt od razu wzywa sie policje. Wiem cos o tym bo kolezanka miala podobny problem. Jak przyjechali i ja zobaczyli to jak skur**** wzieli do suki to zaczeli go tak lac ze az caly transit latal na resorach. Od tego czasu nigdy wiecej nie podniosl na nia reki. A wiesz czemu? Bo sie bal do jasne cho***. Facet musi sie bac ze kobieta tez ma w swoim arsenale bron przeciw takim zachowaniu, bo ja wiem ze gdybym podniosl reke na kobiete, to po pierwsze ona by powiedziala: "Tam sa drzwi", po drugie ojciec pewnie tak by mi dal popalic ze mialbym dosc zycia.

Wybacz ze tak sie unosze (dot. sie to wszystkich ktorzy czyt ten post), ale nie miesci mi sie to w glowie. Kobieta jest delikatniejsza od faceta i powinna byc otaczana szczegolna opieka zawsze a nie tylko od swieta!!!!! Jesli gosc nie ma tzw kidersztuby to jak Boga kocham daj mi jego adres a ja z kolegami go nauczymy moresu, bo widac nie dostal wychowania od rodzicow, to my bysmy go nauczyli respektu.

Wybacz, ale gdy piszesz o milosci do tego (prosze o wybaczenie wszystkich) skur**** to mi sie wnetrznosci wywracaja do gory nogami. Ile razy ma cie uderzyc abys zrozumiala?? Moze dotrze do ciebie jak urodzisz mu dzieci i je tez zacznie lac, bo mial ciezki dzien w pracy?? Skoro cie uderzyl, to moze ma cie jeszcze zgwalcic, bo przeciez ty go tak strasznie kochasz. Wez i przeczytaj wszystkie posty od poczatku do konca i zastanow sie kto ma racje? Ty czy kilknasicie kobiet. Wydaje mi sie ze chyba nigdy nie mialas do czynienia z przyzwoitym mezczyzna, ktory by cie szanowal i dlatego nie masz porownania. Twoje wyksztalcenie nie ma ty nic do gadania, znam osoby z wyzszym wyksztalceniem opowiadajacy podobne herezje, a znam osoby ktore moze ledwo ukonczyly podstawowke i mogli by tytaj stanowic istne guru jesli chodzi o zycie.

Na koniec powiem ci jedno, jesli sama sie nie otrzasniesz z tego tzw uczucia, to trwaj w tym co masz (jakolwiek chcesz to nazwyac ale miloscia tego nie nazywaj bo obraza to uczucie jakie zywie do mojej ukochanej), moze kiedys zmadrzejesz i oby wczesniej niz pozniej, tak dla twojego dobra i zdrowia, bo jesli uderzyl raz a ty na to nie zareagowalas to sie to powtorzy i bedzie tylko gorzej.

Pokoj z toba.
Dobrze,że w końcu odezwał się w wątku jakiś mężczyzna i przedstawił jak to wyglada z męskiego punktu widzenia
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:32   #442
Broniecka
Raczkowanie
 
Avatar Broniecka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 479
Dot.: podniusł na mnie ręke

Ten wątek staje się coraz bardziej komiczny... Zdecydowanie powinien zmienić nazwę.
Anitka, przyznaj się po prostu, że dla Ciebie to jest szpan mieszkać zagranicą i być utrzymywaną przez faceta. To że nie zawsze jest idealnie i misio-pysio się wkurzy raz na miesiąc czy częściej i się trochę poprzepychacie słownie czy w niedalekiej przyszłości fizycznie, to są uroki związku. Ale na zewnątrz tego nie musi nikt wiedzieć. Przecież Twoi rodzice zawsze mogą powiedzieć 'nasza córka to teraz w Holandii mieszka! Praca? Gdzie tam, tam to jedna pensja wystarczy, więc ona może sobie siedzieć w domu!' Prawda, że to pięknie brzmi? O wiele lepiej niż wynajmowanie pokoju studenckiego i praca za minimalne wynagrodzenie.
__________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w szczęściu,
bo tylko nieliczni potrafią znieść nasze sukcesy.

Broniecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:34   #443
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: podniusł na mnie ręke

A mnie coś się przypomniało.

Koleżanka, wówczas moja przyjaciółka, lat niecałe 18 wpadła. No zdarza się, trudno,m rodzina zażądała ślubu. Dziewczę poszło do ołtarza, zapatrzone w Maciusia jak w złoto. W trakcie wesela Maciuś czynił mi słownie i ręcznie nieprzystojne, sexualne propozycje. Nie skorzystałam, aczkolwiek pannie młodej też nie powiedziałam. Sensu nie widziałam wówczas.

Po ślubie dziewczę było w 6 miesiącu a Maciuś stwierdził, ze muszą rozwód wziąć, bo on się zakochał. Wówczas bardzo usilnie namawiałam przyjaciółkę, by rozwiodła się z wyłącznej winy drania. Ale nie, ona zakochana...

Efekt? Po 10 latach małżeństwa, z 3 dzieci, z epizodami typu kilkukrotny pobyt Maciusia w kiciu, kradzieże i pobicia, po 10 latach maltretowania psychicznego i fizycznego dziewczyna rozwiodła się. Ma za sobą pobyty w kilku domach samotnej matki w całym kraju, aktualnie mieszka w mieszkaniu komunalnym. Sama, bez kata.

Tylko - czy było warto tracić najpiękniejsze lata życia?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:34   #444
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Yamakasi Pokaż wiadomość
anitak12345

Wiesz co? Jestem facetem i moze dla mnie jako (wg opini plci pieknej) jestem z natury ograniczony do wydawania szybkich wnioskow i sadow.

Po pierwsze - facet Cie uderzyl. Wiesz jak sie to do jasnej (tu ida najciezsze przeklenstwa) skonczy? Kiedys przydzie do domu i Cie tak zleje ze wyladujesz w szpitalu i wiesz co Ci powiem jeszcze? Ze od niego nie odejdziesz, bo bedzie juz za pozno!!!!

Dziewczyno czy ty masz siano zamiast mozgu?? W takich syt od razu wzywa sie policje. Wiem cos o tym bo kolezanka miala podobny problem. Jak przyjechali i ja zobaczyli to jak skur**** wzieli do suki to zaczeli go tak lac ze az caly transit latal na resorach. Od tego czasu nigdy wiecej nie podniosl na nia reki. A wiesz czemu? Bo sie bal do jasne cho***. Facet musi sie bac ze kobieta tez ma w swoim arsenale bron przeciw takim zachowaniu, bo ja wiem ze gdybym podniosl reke na kobiete, to po pierwsze ona by powiedziala: "Tam sa drzwi", po drugie ojciec pewnie tak by mi dal popalic ze mialbym dosc zycia.

Wybacz ze tak sie unosze (dot. sie to wszystkich ktorzy czyt ten post), ale nie miesci mi sie to w glowie. Kobieta jest delikatniejsza od faceta i powinna byc otaczana szczegolna opieka zawsze a nie tylko od swieta!!!!! Jesli gosc nie ma tzw kidersztuby to jak Boga kocham daj mi jego adres a ja z kolegami go nauczymy moresu, bo widac nie dostal wychowania od rodzicow, to my bysmy go nauczyli respektu.

Wybacz, ale gdy piszesz o milosci do tego (prosze o wybaczenie wszystkich) skur**** to mi sie wnetrznosci wywracaja do gory nogami. Ile razy ma cie uderzyc abys zrozumiala?? Moze dotrze do ciebie jak urodzisz mu dzieci i je tez zacznie lac, bo mial ciezki dzien w pracy?? Skoro cie uderzyl, to moze ma cie jeszcze zgwalcic, bo przeciez ty go tak strasznie kochasz. Wez i przeczytaj wszystkie posty od poczatku do konca i zastanow sie kto ma racje? Ty czy kilknasicie kobiet. Wydaje mi sie ze chyba nigdy nie mialas do czynienia z przyzwoitym mezczyzna, ktory by cie szanowal i dlatego nie masz porownania. Twoje wyksztalcenie nie ma ty nic do gadania, znam osoby z wyzszym wyksztalceniem opowiadajacy podobne herezje, a znam osoby ktore moze ledwo ukonczyly podstawowke i mogli by tytaj stanowic istne guru jesli chodzi o zycie.

Na koniec powiem ci jedno, jesli sama sie nie otrzasniesz z tego tzw uczucia, to trwaj w tym co masz (jakolwiek chcesz to nazwyac ale miloscia tego nie nazywaj bo obraza to uczucie jakie zywie do mojej ukochanej), moze kiedys zmadrzejesz i oby wczesniej niz pozniej, tak dla twojego dobra i zdrowia, bo jesli uderzyl raz a ty na to nie zareagowalas to sie to powtorzy i bedzie tylko gorzej.

Pokoj z toba.
nie uderzył mnie,podniusł ręke wytargał za włosy powtrzymał się żeby mnie uderzyć,jestes facetem a masz avantarek kobiety ;P
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:37   #445
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie uderzył mnie,podniusł ręke wytargał za włosy powtrzymał się żeby mnie uderzyć,jestes facetem a masz avantarek kobiety ;P
wytargał za włosy,żeby wytrzepać ci mądrości feministyczne.

wiele kobiet na wizażu ma avy z podobizną męską? czy one są facetami?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:37   #446
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
No to rusz pupcie do szkoly i tyle
Wroc do Polski, do szkoly CKU jest w Bydgoszczy, tam placisz az 10zl miesiecznie a wpisowe to az 20zl.

Sluchaj, to nie dla Twojej satysfakcji. Wiesz czemu pracodawcy chca osoby z srednim pelnym (czyli srednie plus matura)? Bo maja gwarancje, ze skoro ta osoba zdala mature to umie czytac ze zrozumieniem, ze umie ulamki, a procenty czy promile to dla niej pikus. Ze nie napisze w oficjalnym pismie ze jest "upowarzniona" do decyzji prawnych w imieniu czyims tam. No sorry, ale srednie wyksztalcenie to mus w dzisiejszych czasach bo pracodawca chce osobe ktora umie te podstawowe rzeczy. Nie mowie zebys musiala z pamieci recytowac "Iliade" czy tez "Pana Tadeusza" ale kurde, fajnie by bylo gdybys umiala napisac list oficjalny w dwoch jezykach, i zebys wiedziala jak lac wode z sensem.
Po to jest matura, a nie dla Twojej satysfakcji.

Kobieto, nie czaisz ze naprawde mozesz zmienic zycie, jezeli sie ruszysz i zaczniesz dzialac, a nie gdy bedziesz slodko zbijac baczki przy sadyscie?

Szajo, czekam na oferte pierscionka :P
Ktos jeszcze lubi placki ziemniaczane? Z sosikiem tez robie

no może dlatego chccą ale nie wszystkie osoby po takim wykształceniu to umią
nie którym udaje się przejść fuksem przez taką szkołe,u mnei było ak że te co najwiecej się odzywały,i najwiecej płaciły na komitet rodzicielski miały względy u wychowawczyni
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:37   #447
Scapula
Raczkowanie
 
Avatar Scapula
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 53
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie uderzył mnie,podniusł ręke wytargał za włosy powtrzymał się żeby mnie uderzyć
Szczerze to chyba nie robiłoby mi większej różnicy czy uderzył czy wytargał za włosy. Przemoc to przemoc, do jasnej anielki!!!
__________________
www.pajacyk.pl

www.polskieserce.pl
Scapula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:38   #448
Yamakasi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Dobrze,że w końcu odezwał się w wątku jakiś mężczyzna i przedstawił jak to wyglada z męskiego punktu widzenia
Szczerze to ja nawet nie pwiedzialem polowy, bo syt staje sie smieszna i co najmniej komiczna. Wymiekam.

Cytat:
Napisane przez Broniecka Pokaż wiadomość
Ten wątek staje się coraz bardziej komiczny... Zdecydowanie powinien zmienić nazwę.
Anitka, przyznaj się po prostu, że dla Ciebie to jest szpan mieszkać zagranicą i być utrzymywaną przez faceta. To że nie zawsze jest idealnie i misio-pysio się wkurzy raz na miesiąc czy częściej i się trochę poprzepychacie słownie czy w niedalekiej przyszłości fizycznie, to są uroki związku. Ale na zewnątrz tego nie musi nikt wiedzieć. Przecież Twoi rodzice zawsze mogą powiedzieć 'nasza córka to teraz w Holandii mieszka! Praca? Gdzie tam, tam to jedna pensja wystarczy, więc ona może sobie siedzieć w domu!' Prawda, że to pięknie brzmi? O wiele lepiej niż wynajmowanie pokoju studenckiego i praca za minimalne wynagrodzenie.
Taaaaa i zycie wlasnym zyciem i wyrabianie wlasnego charakteru. Jesli rzeczywiscie tak jest to co sie przejmowac, w sumie dobry interes raz na jakis czas polizac wlasne rany, a potem szajej dusza piekla nie ma.

Powiem na koniec.

anitka12345 ja tez mam kase, a mieszkam w polsce. Moze bedzie ci wygodniej, bo do rodzicow blizej. Problem bedzie z biciem ale licze na Twoja fachowa pomoc. Sarkazm jest chyba stosowny w tej syt.

Edytowane przez Yamakasi
Czas edycji: 2009-01-23 o 18:39
Yamakasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:38   #449
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: podniusł na mnie ręke

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;10623943]A mnie coś się przypomniało.

Koleżanka, wówczas moja przyjaciółka, lat niecałe 18 wpadła. No zdarza się, trudno,m rodzina zażądała ślubu. Dziewczę poszło do ołtarza, zapatrzone w Maciusia jak w złoto. W trakcie wesela Maciuś czynił mi słownie i ręcznie nieprzystojne, sexualne propozycje. Nie skorzystałam, aczkolwiek pannie młodej też nie powiedziałam. Sensu nie widziałam wówczas.

Po ślubie dziewczę było w 6 miesiącu a Maciuś stwierdził, ze muszą rozwód wziąć, bo on się zakochał. Wówczas bardzo usilnie namawiałam przyjaciółkę, by rozwiodła się z wyłącznej winy drania. Ale nie, ona zakochana...

Efekt? Po 10 latach małżeństwa, z 3 dzieci, z epizodami typu kilkukrotny pobyt Maciusia w kiciu, kradzieże i pobicia, po 10 latach maltretowania psychicznego i fizycznego dziewczyna rozwiodła się. Ma za sobą pobyty w kilku domach samotnej matki w całym kraju, aktualnie mieszka w mieszkaniu komunalnym. Sama, bez kata.

Tylko - czy było warto tracić najpiękniejsze lata życia?[/quote]Smutne

Smutne i tragiczne jest,że do takich sytuacji wcale nie musiało dojść,że te kobiety,dziewczyny nie słuchają otoczenia,najbliższych.Ni e reagują i lekceważą najmniejsze a znaczące sygnały,że jest źle.Bo od czegoś się przecież zaczyna...
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:39   #450
~refleksyjna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 1 299
GG do ~refleksyjna
Dot.: podniusł na mnie ręke

tylko czy ona chce sobie wygodnie żyć, nie pracowac, siedziec w domu, a po bułki rano dla misia biegać w okularach słonecznych aby nie było widać jej siniakow na twarzy? wpsaniałe życie!

córeczka do Anity: -mamusiu, a czy jak tatuś przyjdzie to pojdziemy razem wyprobowac ten nowy super wypasiony cos tam..

Anita: - dobrze kochanie, moze pojdziesz z tata, bo mama po raz kolejny spadła ze schodow/potknęla się/wpadła na klamkę etc. i ma teraz noge w gipsie/glowe w bandarzach i nic nie widzi/chodzi o kulach, wiec nie wiadomo czy bedzie dała rady pojsc z Toba Kochanie

~refleksyjna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.