podniusł na mnie ręke - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 18:39   #451
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;10623943]A mnie coś się przypomniało.

Koleżanka, wówczas moja przyjaciółka, lat niecałe 18 wpadła. No zdarza się, trudno,m rodzina zażądała ślubu. Dziewczę poszło do ołtarza, zapatrzone w Maciusia jak w złoto. W trakcie wesela Maciuś czynił mi słownie i ręcznie nieprzystojne, sexualne propozycje. Nie skorzystałam, aczkolwiek pannie młodej też nie powiedziałam. Sensu nie widziałam wówczas.

Po ślubie dziewczę było w 6 miesiącu a Maciuś stwierdził, ze muszą rozwód wziąć, bo on się zakochał. Wówczas bardzo usilnie namawiałam przyjaciółkę, by rozwiodła się z wyłącznej winy drania. Ale nie, ona zakochana...

Efekt? Po 10 latach małżeństwa, z 3 dzieci, z epizodami typu kilkukrotny pobyt Maciusia w kiciu, kradzieże i pobicia, po 10 latach maltretowania psychicznego i fizycznego dziewczyna rozwiodła się. Ma za sobą pobyty w kilku domach samotnej matki w całym kraju, aktualnie mieszka w mieszkaniu komunalnym. Sama, bez kata.

Tylko - czy było warto tracić najpiękniejsze lata życia?[/quote]

nie warto
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:40   #452
Yamakasi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Scapula Pokaż wiadomość
Szczerze to chyba nie robiłoby mi większej różnicy czy uderzył czy wytargał za włosy. Przemoc to przemoc, do jasnej anielki!!!
Ewewntualnie gra wstepna rodem z hardcorowych filmow przyrodniczych. Moze o to mu chodzilo??
Yamakasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:41   #453
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
no może dlatego chccą ale nie wszystkie osoby po takim wykształceniu to umią
nie którym udaje się przejść fuksem przez taką szkołe,u mnei było ak że te co najwiecej się odzywały,i najwiecej płaciły na komitet rodzicielski miały względy u wychowawczyni
Kurczę... a u mnie tak nie ma...

Ty to poważnie piszesz?
Wychowawczyni za nie maturę napisała?
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:41   #454
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie uderzył mnie,podniusł ręke wytargał za włosy powtrzymał się żeby mnie uderzyć,
Z mojej starczej perspektywy napisze tylko, ze w normalnym, kochajacym sie, szanujacym zwiazku nikt nie musi sie powstrzymywac od uderzenia. W takim zwiazku nikt o tym nawet nie mysli.

I nie bede juz zuzywala klawiatury na pisanie, bo wszystko i tak trafia jak grochem o sciane.

PS. Ciekawe czy moj syn wstydzil sie mnie juz na sali porodowej
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:43   #455
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie warto
I co? Jakiś wniosek?
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:43   #456
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Avv Pokaż wiadomość
Kurczę... a u mnie tak nie ma...

Ty to poważnie piszesz?
Wychowawczyni za nie maturę napisała?
poważnie,a co w tym dziwnego? mature same napisały,u koleżanki na uczelni na studiach było podobnie nie zdała z jednego przedmiotu i ten jeden przedmiot zaważył żeby zdała nastepny semestr,a nauczyciel powiedział pieniądze robią tutaj wszystko ...
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:44   #457
Scapula
Raczkowanie
 
Avatar Scapula
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 53
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie warto
to czemu marnujesz swoje?!
__________________
www.pajacyk.pl

www.polskieserce.pl
Scapula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 18:46   #458
Yamakasi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: podniusł na mnie ręke

Boze ta rozmowa zaczyna przypominac wirtualna rzeczywistosc, sorry ale smiech bierze.

GL HF
Yamakasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:50   #459
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: podniusł na mnie ręke

Heh, proszę o więcej dystansu, bo robi się tu najazd na autorkę wątku. Zbiorowy. Kiedyś za coś takiego leciały bany

Albo dyskusja się uspokoi, albo zamknę wątek. Jeśli ktoś nie chce pomagać/uważa, że szkoda czasu, chce się wyżyć, może po prostu nie pisać.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:50   #460
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
poważnie,a co w tym dziwnego? mature same napisały,u koleżanki na uczelni na studiach było podobnie nie zdała z jednego przedmiotu i ten jeden przedmiot zaważył żeby zdała nastepny semestr,a nauczyciel powiedział pieniądze robią tutaj wszystko ...
I uważasz, że wszyscy ukończyli studia tylko dlatego, że byli tak głupi, a jednocześnie na tyle bogaci, by dawać wykładowcom łapówki?
Uwierz, że nie wszyscy.
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:52   #461
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość

Specjalnie dla Pauli : Moja droga, ja tych plackow to mam ok 100 sztuk Jak wyciagniesz mi z piwnicy ziemniaki, cebule, maka wojne przetrwa, jajka zawsze sie znajda... no to i wiecej bedzie. A smazyc bedziem na smalcyku, bo on wojne tez przetrwa, no chyba ze olej z frytkownicy Cie nie razi A pierscionek to tylko ladny i z brylantem, gdyby mnie terrorysci porwali zebym mogla przeciac wszystko i wrocic szczesliwie do domu... tfu! Co ja gadam. Do plackow ziemniaczanych
A jeszcze, zobacz, bylam dzisiaj dobra, kochana i dwudaniowy obiad zafundowalam! A on mi deser z (white) truskawkowych i bananowych prezerwatyw
kochana boje sie chodzic do piwnicy ale dla plackow zrobie wszytsko :-D

piersionek juz przy wybieraniu mi terrorysci porwali wiec przyjade z takim z automatu :-D

to takie desery teraz sobie mlodziez podaje ,prosze prosze sie bawcie dobrze ;-)
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 18:52   #462
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie warto
Wypadałoby więc jakieś wnioski z korzyścią dla siebie wyciągnąć.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:54   #463
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie uderzył mnie,podniusł ręke wytargał za włosy powtrzymał się żeby mnie uderzyć,jestes facetem a masz avantarek kobiety ;P
Anita,ja mam w avatarze Chupa Chupsa a nie jestem lizakiem

Już setki razy dziewczyny Ci tłumaczyły w czym rzecz:
Wytarganie za włosy to TEŻ jest forma przemocy.Jeżeli był zdolny do tego,można sądzić,że następnym razem posunie się do czegoś więcej.
Pewnie,można myśleć też w ten sposób,że nic nie będzie ale jednak wiesz już,że JEST zdolny dopodniesienia ręki,do szarpania,wyklinania,szyk anowania itd.Zrobił coś takiego i widzi,że konsekwencji nie ma.Bo co to jest takie nie odzywanie się?Obrażanie na chwilę,na kilka dni?
Wie,że można takie rzeczy robic,bo mu pozwalasz.Mówisz "nie" ale nic z tym nie robisz,bo wlaśnie nie ma konsekwencji,bo dalej z nim jesteś,bo to akceptujesz.

Cytat:
Napisane przez Yamakasi Pokaż wiadomość
Szczerze to ja nawet nie pwiedzialem polowy, bo syt staje sie smieszna i co najmniej komiczna. Wymiekam.



Taaaaa i zycie wlasnym zyciem i wyrabianie wlasnego charakteru. Jesli rzeczywiscie tak jest to co sie przejmowac, w sumie dobry interes raz na jakis czas polizac wlasne rany, a potem szajej dusza piekla nie ma.

Powiem na koniec.

anitka12345 ja tez mam kase, a mieszkam w polsce. Moze bedzie ci wygodniej, bo do rodzicow blizej. Problem bedzie z biciem ale licze na Twoja fachowa pomoc. Sarkazm jest chyba stosowny w tej syt.
Domyslam się,że napisałbyś więcej-tak jak większość Wizażanek,ale obowiązuje kultura..

Jednak bardzo dobrze,że zabrałeś głos,że pokazałeś,że tak nei powinno być,że mężczyźni mogą szanować kobiety.Że nie jest to jakaś bzdura wymyślona przez kobiety..
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:55   #464
~refleksyjna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 1 299
GG do ~refleksyjna
Dot.: podniusł na mnie ręke

warszawianka rozbraja mnie Twój avek, co to jest?
~refleksyjna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:59   #465
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez ~refleksyjna Pokaż wiadomość
warszawianka rozbraja mnie Twój avek, co to jest?
hehehehe,Chupa Chups
Mnie również się podoba ale jestem zmuszona go zmienić,bo ktoś zrobił sobie taki sam i jak widzę tego kogoś wypowiedzi to myślę,że to moje,już sama się gubię
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:12   #466
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
no może dlatego chccą ale nie wszystkie osoby po takim wykształceniu to umią
nie którym udaje się przejść fuksem przez taką szkołe,u mnei było ak że te co najwiecej się odzywały,i najwiecej płaciły na komitet rodzicielski miały względy u wychowawczyni
Co ma matura do komitetu rodzicielskiego? Nic. Matura jest oceniana przez niezalezna komisje spoza szkoly.
Wiesz, zazwyczaj Ci co sie najwiecej na lekcjach odzywaja, najwiecej potrafia badz najwiecej chca wiedziec.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:17   #467
Yamakasi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie uderzył mnie,podniusł ręke wytargał za włosy powtrzymał się żeby mnie uderzyć,jestes facetem a masz avantarek kobiety ;P
Bo mi sie bardzo podobal i nadal podoba. Jakbys nie wiedziala to Monica Bellucci. Chyba jedyna aktorka ktora nie musi sobie nic zmieniac aby byc uwazana za piekna. Kocham ja za jej naturalnosc.


Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Heh, proszę o więcej dystansu, bo robi się tu najazd na autorkę wątku. Zbiorowy. Kiedyś za coś takiego leciały bany

Albo dyskusja się uspokoi, albo zamknę wątek. Jeśli ktoś nie chce pomagać/uważa, że szkoda czasu, chce się wyżyć, może po prostu nie pisać.
Jestes perwersyjna Zbiorowy najazd-hmmm. Tak bym tego nie ujol. A co do ostrzezenia nie czuje sie winny, bo domyslam sie ze wiekszosc osob tak mysli w tym watku o calej syt, tylko ja powiedzialem prosto z mostu co mysle. Jesli za wolnosc mysli mam zaplacic ostrzezeniem, to potraktuje go jak order a nie klapsa za kare . Dzieki za przysluge. A przeklenstwa, byly wykropkowane, wiec bardzo przepraszam, a jesli nasza kolezanka jest tak wrazliwa to swietnie, moze moje i nie tylko moje slowa do niej wreszcie dotra. Swoja droga masz nieprawdopodone wyczucie i wrecz madrosc zyciowa ze masz odwage sie wypowiadac i krac w imieniu tych nie wymienionych.

Swoja droga szkoda czasu, sprawa zostala wyjasniona po pierwszych 2 stronach watku reszta to mielenie wody.

Edytowane przez Yamakasi
Czas edycji: 2009-01-23 o 19:22
Yamakasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:18   #468
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie uderzył mnie,podniusł ręke wytargał za włosy powtrzymał się żeby mnie uderzyć,jestes facetem a masz avantarek kobiety ;P

podnióśl ręke, ciekawa jestem kiedy przyłoży ?
pełna podziwu jestem, naprawdę, że Twój misio zdążył się opanowac.
jeszcze trochę sterydów i może się nie opanowac...
może nawet krew się poleje?
lepiej żebyś zbyt wiele na własnej skórze nie odczuła, żeby przekonac się jakiego masz misia i na co go stac.

weź się w garsc, zacznij od szkoły i nie szukaj usprawiedliwienia jeśli chodzi o brak szkoły.
kiedyś zostaniesz sama, poobijana, na lodzie i bez niczego.
sama zdecyduj jak chcesz życ.

co do ava,to ja jestem drogą bo nic ciekawszego pod ręka nie miałam.

odemnie to wszystko, bo pewnie te wszystkie posty to jak grochem o ściane.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:22   #469
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Przeczytałam o tym profilu na naszej-klasie i ciśnienie mi skoczyło...

Widzę,że Fresa mnie ubiegła.

Dziewczyny(Słodkaaa,Annal uka),czy Wy nie przesadzacie?Czy Wy się zastanowiłyście czy jesteście tak zaaferowane tym watkiem,że działacie pod wplywem chwili?
Tu jest WIZAZ.Nie nasza-klasa.
Nieważne co Anita miała w podpisie.Nie upoważnia Was to do komentowania tutaj tych zdjęc,profilu,jej samej czy jej TZta i zaognianie atmosfery.
Jeżeli chcecie się bawić w Sherlocka Holmesa to nikt Wam tego nie broni ale nie mieszajcie do tego setek osób stąd bo chyba zdawałyście sobie sprawę z tego,że teraz będzie zmasowany atak na profil Anity.
Jestem naprawdę zdziwiona,że może się komuś tak nudzić,że będzie komentował profile obcych osób..
I jak teraz to będzie?Będziecie codziennie wchodzić na profil Anity i obserwować,jak toczy się Jej życie?
Na Jej miejscu,usunęłabym swój profil.Szkoda,ale przyczyniłyście się do tego.

Annaluka,widzę,że komentowanie Anity już Ci nie wystarcza więc teraz atak na Fresę?

Ech,powinno się zamknąć ten wątek.
Miło mi, że nie jestem odosobniona w tak niepopularnych poglądach


Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
podałam mój link przez chwilke tak poprostu chciałam żeby mnie zobaczyli,bo fajnie zobaczyć zdiecia osoby z którą się rozmawia,no i nagle zaczęła mnie podglądać masa osób ....
O święta naiwności a one też ci pokazały swoje fotki, jak wyglądają? żebyś wiedziała, kto ci dokłada, Anitko?
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 19:23   #470
...:Rammka:...
Raczkowanie
 
Avatar ...:Rammka:...
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: المدينة القديمة
Wiadomości: 228
Dot.: podniusł na mnie ręke

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;10599888]Zastanawiasz sie jeszcze?

Żadna sytuacja nie daje prawa do uderzenia kobiety. Dzień, w którym mój luby by mnie uderzył, byłby ostatnim dniem istnienia takiego związku.

Pamiętaj, że spróbował raz, spróbuje następny i następny, bo dopóki mu na to będziesz pozwalała, on będzie czuł się bezkarny.

BTW, sterydy przyjmowane w ten sposób budzą agresję.[/quote]



Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
kocham go za to jaki jest dla mnie jak się nie kłocimy,jest naprawde wspaniałym facetem,wspiera mnie daje poczucie bezpieczeństwa,ja go też raz uderzyłam w twarz powiedział coś co mnie zdenerowało,i co według was kobieta może uderzyć faceta?też nie jestem święta ...jak to moja mama powiedział trzeba się ścierać aż w końcu dojdzie się do porozumienia,wielokrotnie się rostawaliśmy i wracalismy do siebie bo nei mogliśmy bez siebie żyć,mimo tych wszystkich przykrości jakie sobie zgotowaliśmy
Stosowanie jakiejkolwiek przemocy ( tak, tak szarpanie za wlosy tez...) jest jakims totalnym wypaczeniem i niewazne kto bije...

No jesli tak ma to scieranie sie wygladac to ja dziekuje.
__________________
"Nie polemizuj z idiota - najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a potem pobije doswiadczeniem."


...:Rammka:... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:25   #471
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Yamakasi Pokaż wiadomość
Jestes perwersyjna Zbiorowy najazd-hmmm. Tak bym tego nie ujol. A co do ostrzezenia nie czuje sie winny, bo domyslam sie ze wiekszosc osob tak mysli w tym watku o calej syt, tylko ja powiedzialem prosto z mostu co mysle. Jesli za wolnosc mysli mam zaplacic ostrzezeniem, to potraktuje go jak order a nie klapsa za kare . Dzieki za przysluge. A przeklenstwa, byly wykropkowane, wiec bardzo przepraszam, a jesli nasza kolezanka jest tak wrazliwa to swietnie, moze moje i nie tylko moje slowa do niej wreszcie dotra. Swoja droga masz nieprawdopodone wyczucie i wrecz madrosc zyciowa ze masz odwage sie wypowiadac i krac w imieniu tych nie wymienionych.
Nie przesadzaj... ciekawe czy byś była szczęśliwa, gdybyś znalazła się na miejscu Anitki w tym wątku? nadal byś uważała, że słowa, które tu padały to nic takiego??
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:29   #472
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: podniusł na mnie ręke

Jestem pod wrażeniem tego jak bardzo można kpić z własnej godności...Zatłukłabym dziada a potem zostawiła....Może to nieprzyjemne co pisze ale jak tak w ogóle można to dla mnie jakaś zupełna egzotyka
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:37   #473
Zasmutana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Ze swojego pokoju:P
Wiadomości: 299
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
napisałam że jak bym wynajmowała mieszkanie to by mnie stać nie było,a u rodziców nie mam pewności że nie będą za jakiś czas chcieli odemnie całej wypłaty,bo kiedys tak juz tata mówił,a gdy skończe szkołe to nie mam pewności,że znajde dobrze płatną prace,czy wy życia nie znacie?pracowałam ze studentami tutaj kilka dni zagranicą,i co ja nie mam szkoły a oni mają mgr.,w Polsce pracowało ze mną pewno ludzi z wyższym wykształceniem,i tacy w czasie studiów... to chyba o czymś świadczy? że w polsce jest nie tak?


warszawianka
podałam mój link przez chwilke tak poprostu chciałam żeby mnie zobaczyli,bo fajnie zobaczyć zdiecia osoby z którą się rozmawia,no i nagle zaczęła mnie podglądać masa osób ....

Yyy nie kumam ,ale po tym co piszesz nie wygladasz mi na osobe,ktora szuka pomocy,albo ma dylemat,bo chlopak z ktorym jest ja UDERZYŁ...Po co to wszystko?? Żeby mnie zobaczyli??Ale po co??Jest sie czym chwalic??To ,ze gosc sie na tobie wyzywa to jest powod do dumy??No soory ale jak ja bym sie znalazla w takiej sytuacji to chyba bym sie ze wstydu spalila ze pozwolilam sobie na to ze chlopak mnie uderzyl.A ty jeszcze obwieszczasz z duma,ze chcialas sie pokazac.Cos tu jest nie na miejscu...I wogole te usmieszki itp ehhhh Tobie to poprostu odpowiada:confu sed:
__________________
Pomyśl chociaż raz ile możesz dać każdego dnia...


Zasmutana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:49   #474
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Yamakasi Pokaż wiadomość
Jestes perwersyjna Zbiorowy najazd-hmmm. Tak bym tego nie ujol. A co do ostrzezenia nie czuje sie winny, bo domyslam sie ze wiekszosc osob tak mysli w tym watku o calej syt, tylko ja powiedzialem prosto z mostu co mysle. Jesli za wolnosc mysli mam zaplacic ostrzezeniem, to potraktuje go jak order a nie klapsa za kare . Dzieki za przysluge. A przeklenstwa, byly wykropkowane, wiec bardzo przepraszam, a jesli nasza kolezanka jest tak wrazliwa to swietnie, moze moje i nie tylko moje slowa do niej wreszcie dotra. Swoja droga masz nieprawdopodone wyczucie i wrecz madrosc zyciowa ze masz odwage sie wypowiadac i krac w imieniu tych nie wymienionych.

Swoja droga szkoda czasu, sprawa zostala wyjasniona po pierwszych 2 stronach watku reszta to mielenie wody.
No, jeśli kpienie z jej profilu na nk, zdjęć jej, jej faceta, pisanie jej że jest nienormalna, głupia, ograniczona to nie zbiorowy najazd, to spoko. Twoje zdanie.

To nie jest kwestia "wrażliwości autorki", tylko regulaminu forum. Wykropkowanie/wygwiazdkowanie nie robi różnicy.
Nikt nie dostaje ostrzeżeń za "wolność myśli", co najwyżej za wyrażanie ich w sposób niemile widziany przez administrację forum.

EOT, ostrzeżenia nigdy nie są roztrząsane na forum publicznym.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:52   #475
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
hehehehe,Chupa Chups
Mnie również się podoba ale jestem zmuszona go zmienić,bo ktoś zrobił sobie taki sam i jak widzę tego kogoś wypowiedzi to myślę,że to moje,już sama się gubię
Wroc do kocioptaka

Sorry za offtop
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:02   #476
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Miło mi, że nie jestem odosobniona w tak niepopularnych poglądach

Oj nie,nie.Nie jesteś
Ale ja podobno jestem " dziwna"

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1062571 9]Wroc do kocioptaka

Sorry za offtop[/quote]

Na pewno wrócę do niego
Jeszcze z jakąś przygodą ale wrócę
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:05   #477
~refleksyjna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 1 299
GG do ~refleksyjna
Dot.: podniusł na mnie ręke

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1062571 9]Wroc do kocioptaka
[/quote]

ja jestem za, tym czyms
~refleksyjna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:07   #478
sweetmelongirl
Raczkowanie
 
Avatar sweetmelongirl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 347
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
a co młodą Twoje dziecko bedzie miało 10 lat a ty już 40,pamientam jak moja koleżanka się wstydziła jak jej matka przychodziła po nia w podstawówce,wszystkie dzici myslały i dopytaywały się dlaczego po nia babcia przychodzi
to dlaczego ty nie masz jeszcze dziecka, chyba nie chcesz zostac stara matka??

Edytowane przez sweetmelongirl
Czas edycji: 2009-01-23 o 20:08
sweetmelongirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:13   #479
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: podniusł na mnie ręke

Szpiegu...jak nadejdzie wojna to też będę mogła się załapać na placki ?
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:15   #480
SztuczkaMagiczka
Rozeznanie
 
Avatar SztuczkaMagiczka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 547
Dot.: podniusł na mnie ręke

Hmmm, a gdybyś zrobiła sobie jakiś kurs na robienie paznokci? Czasami się spotyka nawet darmowe. Nauczyłabyś się robić tipsy, nakładać żel i mogłabyś robić w domu? To jest opłacalny interes, wiem po mojej koleżance. Ogłasza się w internecie i ma wiele klientek. Jeżeli nie masz kasy na kurs (ale dokładnie poszukaj może znajdziesz taki darmowy), lampę (wydatek z tego co wiem 200zł), pożycz pieniądze od Tżta (domyślam się, że nadal nim będzie, ale to Twój wybór), zwrócisz mu gdy interes się rozkręci. Wiem, ze do końca życia nie będziesz robiła paznokci, ale żeby mieć chociaż jakieś swoje zaskórniaki, przez jakiś czas dopóki nie znajdziesz normalnej pracy, myślę że to niegłupi pomysł. A dodatkowa umiejętność nawet tak błaha nie zaszkodzi.
__________________


SztuczkaMagiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.