podniusł na mnie ręke - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-24, 00:51   #511
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: podniusł na mnie ręke

Musi byc niegrzeczny, miec super wyglad, to nic, ze od czasu do czasu podniesie reke, w sumie nie tak zle, Ty go zdradzisz, w twarz uderzysz, wyrowna sie, no nie
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 00:53   #512
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
no wierze,naiwna? ja też mam swoje za uszami,całowałam się z chłopakiem a byłam wtedy z TŻ,no ale był w wojsku wtedy,ja o wszystkim wiem,a on nie ...
Ok,rozumiem że ty też święta nie jestes,ale na litość boska przestań go usprawiedliwiać.
Moim zdaniem lepiej miec brzydszego niż masz(choć nie wiem jak wygląda twój tż),spokojnego niż pseudo przystojniaczka z brakiem szacunku do swojej dziewczyny,który szarpie za włosy itp
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 00:53   #513
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
(w tym momencie dostałam ataku śmiechu )
A jacy to są "tacy trochę niegrzeczni"?
Podaj definicję jak możesz.


Wiesz,że to totalnie kłoci się z tym wszystkim,co pisałaś wcześniej w wątku?
nie tacy jak mój TŻ,nie o to mi chodzi! bo chyba mnie zle zrozumiałaś,chodzi mi o to,że w związku potrzebne jest troche rozrywki,a spotkałam na swojej drodze facetów przeciętnej urody co by tylko nad książkami sterczeli,wiem że z takim chłopakiem miałabym najlepiej,ale nie moge się w takim zakochać?coś mnie od takich odpycha?i sama nie wiem co?musi mnie pociągać fizycznie,a niestety wiekszość tych przystojnych to niestety,pijaki,lausie,it d.

Edytowane przez anitka12345
Czas edycji: 2009-01-24 o 00:56
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 00:55   #514
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie tacy jak mój TŻ,nie o to mi chodzi! bo chyba mnie zle zrozumiałaś,chodzi mi o to,że w związku potrzebne jest troche rozrywki,a spotkałam na swojej drodze facetów przeciętnej urody co by tylko nad książkami sterczeli,wiem że z takim chłopakiem miałabym najlepiej,ale nie moge się w takim zakochać?coś mnie od takich odpycha?i sama nie wiem co?
Okeeeeeej,a nawiązując do mojego poprzedniego pytania to jak?
Jest coś takiego?
Co to jest?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 00:56   #515
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: podniusł na mnie ręke

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1063017 8]Musi byc niegrzeczny, miec super wyglad, to nic, ze od czasu do czasu podniesie reke, w sumie nie tak zle, Ty go zdradzisz, w twarz uderzysz, wyrowna sie, no nie [/quote]
Dokładnie,według anitki,to lepiej mieć misiaczka "przystojnego",który ją utrzyma,ale tez pobije od czasu do czasu,ona go również poklepie wkońcu musza się zacierać/docierać)
brak mi słow na anitki..........niedokończe.

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2009-01-24 o 00:57
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 00:57   #516
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Okeeeeeej,a nawiązując do mojego poprzedniego pytania to jak?
Jest coś takiego?
Co to jest?
ja nadal stoje przy swoim,to że zastanawiam się czy mu wybaczyć,nie znaczy że w środe nie pojade do domu?on nadal wie że jade,i o niczym innym o żadnym wybaczaniu nie było mowy
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 00:59   #517
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
ja nadal stoje przy swoim,to że zastanawiam się czy mu wybaczyć,nie znaczy że w środe nie pojade do domu?on nadal wie że jade,i o niczym innym o żadnym wybaczaniu nie było mowy
Dobrze,ja rozumiem ale odpowiedz na moje pytanie bo to co napisałaś nie ma z nim (z pytaniem) związku.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 01:00   #518
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1063017 8]Musi byc niegrzeczny, miec super wyglad, to nic, ze od czasu do czasu podniesie reke, w sumie nie tak zle, Ty go zdradzisz, w twarz uderzysz, wyrowna sie, no nie [/quote]

ale to nie moja wina?żę mam coś takiego zakodowane w mózgu,że podnosze sobie poprzeczke,i wole zdobyć kogoś przystojnego,chodz i tak szybko się nim nudze ... to jest straszne ....
byłam w końcu kilka miesięcy sama,nie chciałam z nikim być,jedyne co robiłam to bawiłam się chłopakami,nie jeden przezmnie płakał ... bo tak strasznie zraniłam...sama nie wiem po co ...?
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 01:00   #519
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
ja nadal stoje przy swoim,to że zastanawiam się czy mu wybaczyć,nie znaczy że w środe nie pojade do domu?on nadal wie że jade,i o niczym innym o żadnym wybaczaniu nie było mowy
To wybacz temu swojemu chłopakowi,wkońcu miłość ci wszystko wybaczy. Skoro biedny nawet się popłakał i żałuje.Do czasu anita,do czasu.Widac,że uparta jesteś jak osioł,nie dasz sobie niczego przetłumaczyć/wytłumaczyć.
A tym osobą które pisały ci pw,że jedna wybaczyła zdrade,druga podobnie uniesienie ręki,proponowałabym coś zrobić,ale chyba nienapisze co,bo obawiam się że punkty dostane albo bana dostane.

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2009-01-24 o 01:03
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 01:02   #520
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Okeeeeeej,a nawiązując do mojego poprzedniego pytania to jak?
Jest coś takiego?
Co to jest?
nie wiem,nie zastanawiałam się na tym,może zdrada,może to że by mnie pobił ... w pełnym znaczeniu tego słowa
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 01:06   #521
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
To wybacz temu swojemu chłopakowi,wkońcu miłość ci wszystko wybaczy. Skoro biedny nawet się popłakał i żałuje.Do czasu anita,do czasu.Widac,że uparta jesteś jak osioł,nie dasz sobie niczego przetłumaczyć/wytłumaczyć.
A tym osobą które pisały ci pw,że jedna wybaczyła zdrade,druga podobnie uniesienie ręki,proponowałabym coś zrobić,ale chyba nienapisze co,bo obawiam się że punkty dostane albo bana dostane.

i u żadnej to sie nie powtórzyło?wiec jak to jest z tym że facet zrobi to poraz kolejny? dostałam już 14 wiadomości tego typu ... czekam na więcej
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 01:06   #522
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie wiem,nie zastanawiałam się na tym,może zdrada,może to że by mnie pobił ... w pełnym znaczeniu tego słowa
Ty chyba faktycznie potrzebujesz kopa od zycia,jeszcze gorszego niz ten obecny abyś przejrzała na oczy,chociaz wątpie w to że coś bys zrozumiała,bo jak teraz nie wyciagasz żadnych wniosków a co dopiero po gorszych sytuacjach. :cool :
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 01:07   #523
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Ty chyba faktycznie potrzebujesz kopa od zycia,jeszcze gorszego niz ten obecny abyś przejrzała na oczy,chociaz wątpie w to że coś bys zrozumiała,bo jak teraz nie wyciagasz żadnych wniosków a co dopiero po gorszych sytuacjach. :cool :

owszem,że wyciągam ... i to wielkie wnioski ...
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 01:07   #524
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie tacy jak mój TŻ,nie o to mi chodzi! bo chyba mnie zle zrozumiałaś,chodzi mi o to,że w związku potrzebne jest troche rozrywki,a spotkałam na swojej drodze facetów przeciętnej urody co by tylko nad książkami sterczeli,wiem że z takim chłopakiem miałabym najlepiej,ale nie moge się w takim zakochać?coś mnie od takich odpycha?i sama nie wiem co?musi mnie pociągać fizycznie,a niestety wiekszość tych przystojnych to niestety,pijaki,lausie,it d.
Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
ale to nie moja wina?żę mam coś takiego zakodowane w mózgu,że podnosze sobie poprzeczke,i wole zdobyć kogoś przystojnego,chodz i tak szybko się nim nudze ... to jest straszne ....
byłam w końcu kilka miesięcy sama,nie chciałam z nikim być,jedyne co robiłam to bawiłam się chłopakami,nie jeden przezmnie płakał ... bo tak strasznie zraniłam...sama nie wiem po co ...?
Jak myslicie? Zoo to otwarte jest? Moj TZ kocha ksiazki i podobno jest przystojny... ewenement natury.

Moja droga, istnieja przystojni mezczyzni, kulturalni, czasem niegrzeczni ale szanujacy kobiety.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 01:09   #525
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
i u żadnej to sie nie powtórzyło?wiec jak to jest z tym że facet zrobi to poraz kolejny? dostałam już 14 wiadomości tego typu ... czekam na więcej
Nie ma sensu pisanie ci rad,bo tylko czekasz na pw utwierdzające wybaczenie chłopaczkowi. A to,że ich tż-cik niezrobił tego poraz kolejny nie oznacza,że twój tego już nigdy nie zrobi,każdy jest inny,weż to pod uwage anito.
Ja się założe o flaszke,że tak czy siak nie wyjdziesz z Holandii do Polski tylko wybaczysz chłopaczkowi.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 01:09   #526
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
ale to nie moja wina?żę mam coś takiego zakodowane w mózgu,że podnosze sobie poprzeczke,i wole zdobyć kogoś przystojnego,chodz i tak szybko się nim nudze ... to jest straszne ....
byłam w końcu kilka miesięcy sama,nie chciałam z nikim być,jedyne co robiłam to bawiłam się chłopakami,nie jeden przezmnie płakał ... bo tak strasznie zraniłam...sama nie wiem po co ...?
Anita,ale zrozum,że Ty sobie wcale nie podnosisz poprzeczki tylko wprost przeciwnie,obniżyłaś ją bardzo nisko.Ja nie wiem czy ona w ogole jest..
Chłopak zrobił Ci TYLE krzywd,że nie do pomyślenia jest,zeby jakakolwiek dziewczyna przeszła po tym do porządku dziennego,żeby z nim dalej była,w ogóle żeby jeszcze go broniła!
I nie zasłaniaj się tym,że Ty kiedyś tam gdzieś tam coś tam zrobiłaś,bo nie możesz w kólko za to obrywać.
Zrozum,że KAŻDY zasługuje na szacunek i dobre życie ale trzeba dać też wiele z siebie,bo nic nie ma za darmo.
Miałaś tu podane tak wiele rad,tyle osób mówiło Ci w lagodniejszy lub ostrzejszy sposób jak na czym polega Wasz związek a Ty dalej swoje,olewasz to...
Musisz jednak wiedzieć,że pomimo tego,że Ty widzisz nas(Wizażanki)jako kolorowe obrazki z różnymi nazwami,to po drugiej stronie Twojego monitora siedzą w wielu przypadkach bardzo mądre,doświadczone i wykształcone w wielu dziedzinach kobiety.
Nie tylko uczennice liceów ale także i dorosłe kobiety,lekarki,prawniczk i,psycholodzy,pedagodzy itd.
Osoby,które kształciły się niejednokrotnie po to,żeby pomagać innym w takich między innymi sytuacjach.

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie wiem,nie zastanawiałam się na tym,może zdrada,może to że by mnie pobił ... w pełnym znaczeniu tego słowa
Co dla Ciebie znaczy "pobił"?
Czy wystarczy jak po prostu uderzy?
Co to znaczy "pobił w pełnym znaczeniu tego słowa"?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 01:11   #527
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Jak myslicie? Zoo to otwarte jest? Moj TZ kocha ksiazki i podobno jest przystojny... ewenement natury.

Moja droga, istnieja przystojni mezczyzni, kulturalni, czasem niegrzeczni ale szanujacy kobiety.
Kocham Cie
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 01:12   #528
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
czytam to wszystko co piszecie,i dziekuje,jest dużo znajomych którzy gadają mi że mam z nim być,ale jeszcze wiecej którzy każą mi odejść ... bardzo m i ciężko,duzo ludzi przegląda ten wątek prosze żeby wypowiadały się też osoby które takie coś przeżyły,czy wybaczyły?czy sytuacja się powtórzyła?
a rodzice mogą mnie bić,bo jeżeli im czasmi pyskuje to mają prawko,rodziny nie mam,to znaczy mam ale nie nawidzą mnie,matka chrzestna śmieje się ze mnie na każdym spotkaniu rodzinnym że jestem nikim bez szkoły i do tego wyjeżdzam zagranice jak jakaś idotka ;/

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie chce
dostałam kilka wiadomości od osób które to przeżyły,nie wiem dlaczego nie chcą napisać tutaj tylko wolą napisać mi wiadomość prywatną,może się boją?napisały że takie rzeczy można wybaczyć,ale jeżeli jeszcze raz to się przytrafi to mam go zostawić ...
A może wstydzą się swojej naiwności?
Słuchaj ja Ci napisze.
Byłam z facetem ok 2,5 roku(tylko u nas sytuacja że nie mieszkalismy razem).

To też był mój pierwszy facet jak u Ciebie.

Też nie raz podnosił rękę na mnie, ale nie bił, póżźniej ciągnął za włosy, a ja mu wybaczałam jak ten debil, bo go kocham, bo nie mgoe bez niego żyć, bo jak się kocha to się wybacza a wogóle to on się zmieni sratatata.
I zgadnij co się stało.

W końcu łaziłam z wypodbijanymi gałami.
Nigdy się nie zmienił.
Nie dawał mi odejść od siebie, ale dałam rade.

Też byłam bita w domu długo/w sensie za 'kare' nie jakoś specjalnie patologicznie, ale mimo wszystko zdarzyło się nawet po osągnięci pełnoletności/, moja mama kiedy się jej w koncu poskarzyłam że mnie bił (musiałam bo on jak zerwałam z nim opowiadał rózne bajki mojej mamie a ona mu wierzyła, taki szantaż jak nie wróce do niego to powiem twojej mamie to i to) wzruszyła ramionami i powiedziała "widocznie zasłuzyłaś" i też nie było mi łatwo i byłam z tym sama.
Ale przetrwałam to. Docinki rodziców, jego szantaże, 'tęsknote' (ahaha sorry ale to były urojenia nie tesknota) i w końcu poczułam ULGE że tego palanta nie ma w moim życiu.

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
mam pytanie według was jak powinnien wyglądać prawdziwy związek?macie swoich TŻ prawda? jak wyglądają wasze związki? są naprawde takie idealne?
Znajdz sobie normalnego faceta, to się dowiesz. Wiadomo w każdym związku są problemy jakieś. Ale idealny związek to inie bezproblemowy, tylko szczęśliwy. I tak śmiało moge powiedzieć że jestem w najbardziej idealnym związku jaki mogłam sobie wyśnić. Będąc z tym idiotą nawet nie przyszło mi przez myśl że facet może być tak dobry jak mój TŻ dla mnie, a jednocznieśnie nie być pantoflarzem ciepłe kluchy.


Nie, nie wybaczaj, nie zapominaj, nie mysl o nim tylko o sobie.
Co ja gadam, NIGDY tego nie zpaomnisz, rozumiesz?
Zawsze będziesz mieć podczas kłutni przed oczami ta sytuacje jak on podnosi na Ciebie ręke a pozniej szarpie Cię za włosy.
ZAWSZE.
I naprawde długo czasu może minąć nim to przejdzie, nawet jak będziesz z innym facetem już.
Ale lepiej jest miec wizje faceta który podnosi na Ciebie ręke niż lejącego Cię jak popadnie, więc zwiewaj zanim nie masz takich doświadczeń jak ja.
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 01:12   #529
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
owszem,że wyciągam ... i to wielkie wnioski ...
Wątpie w te twoje wielkie wyciągniete wnioski.



Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Jak myslicie? Zoo to otwarte jest? Moj TZ kocha ksiazki i podobno jest przystojny... ewenement natury.

Moja droga, istnieja przystojni mezczyzni, kulturalni, czasem niegrzeczni ale szanujacy kobiety.
A no ja potwierdzam,widziałam tż-ta szpiega,przystojniak Noi zapewne*(nie wątpie) kulturalny,nie bijący swej ukochanej szpiegusi.
Widzisz anito mozna mieć fajnego,przystojengo można,masz przykład szpiega.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 01:15   #530
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Kocham Cie
Paula i Szaja oferuja mi pierscionki... Elli nieraz mi milosc wyznala. Teraz Wawka!
Moj wlasny fan club! Juhu! (A pozniej opanujemy swiat Muhahaha)

Madmuazelle... flaszka jest, ale zaklad nie ma sensu jak obstawiamy to samo.
Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
A no ja potwierdzam,widziałam tż-ta szpiega,przystojniak Noi zapewne*(nie wątpie) kulturalny,nie bijący swej ukochanej szpiegusi.
Widzisz anito mozna mieć fajnego,przystojengo można,masz przykład szpiega.
I ksiazkoman... Ja tam sie z pocket pc ciesze, ipoda nano 4gen, a on zachowywal sie jak dziecko gdy dostal dwie ksiazki Lyncha i jedna Cwieka.
(Ja tam objawy pelnego podniecenia przejawiam tylko przy Schmitt'cie, a no dobra. On jeszcze bezczelnie za ostatniej klotni <a widzisz, klocimy sie, ale rozmawiamy pozniej, i jak juz bardziej przypomina to sprzeczke o glupote> chce mnie przeprosic WSZYSTKIMI "Zapiski na..." Umberto Eco)
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2009-01-24 o 01:20
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 01:18   #531
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Paula i Szaja oferuja mi pierscionki... Elli nieraz mi milosc wyznala. Teraz Wawka!
Moj wlasny fan club! Juhu! (A pozniej opanujemy swiat Muhahaha)

Madmuazelle... flaszka jest, ale zaklad nie ma sensu jak obstawiamy to samo.
TYlko wiesz,ja mam sprawę prawie wygraną,bo mieszkam w Warszawie,i to niedaleko Ciebie

Ale pierścionka Ci nie kupię,bo żem sknera
Ale z winem moge wpaść kiedyś i świeczkami
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 01:19   #532
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
A może wstydzą się swojej naiwności?
Słuchaj ja Ci napisze.
Byłam z facetem ok 2,5 roku(tylko u nas sytuacja że nie mieszkalismy razem).

To też był mój pierwszy facet jak u Ciebie.

Też nie raz podnosił rękę na mnie, ale nie bił, póżźniej ciągnął za włosy, a ja mu wybaczałam jak ten debil, bo go kocham, bo nie mgoe bez niego żyć, bo jak się kocha to się wybacza a wogóle to on się zmieni sratatata.
I zgadnij co się stało.

W końcu łaziłam z wypodbijanymi gałami.
Nigdy się nie zmienił.
Nie dawał mi odejść od siebie, ale dałam rade.

Też byłam bita w domu długo/w sensie za 'kare' nie jakoś specjalnie patologicznie, ale mimo wszystko zdarzyło się nawet po osągnięci pełnoletności/, moja mama kiedy się jej w koncu poskarzyłam że mnie bił (musiałam bo on jak zerwałam z nim opowiadał rózne bajki mojej mamie a ona mu wierzyła, taki szantaż jak nie wróce do niego to powiem twojej mamie to i to) wzruszyła ramionami i powiedziała "widocznie zasłuzyłaś" i też nie było mi łatwo i byłam z tym sama.
Ale przetrwałam to. Docinki rodziców, jego szantaże, 'tęsknote' (ahaha sorry ale to były urojenia nie tesknota) i w końcu poczułam ULGE że tego palanta nie ma w moim życiu.


Znajdz sobie normalnego faceta, to się dowiesz. Wiadomo w każdym związku są problemy jakieś. Ale idealny związek to inie bezproblemowy, tylko szczęśliwy. I tak śmiało moge powiedzieć że jestem w najbardziej idealnym związku jaki mogłam sobie wyśnić. Będąc z tym idiotą nawet nie przyszło mi przez myśl że facet może być tak dobry jak mój TŻ dla mnie, a jednocznieśnie nie być pantoflarzem ciepłe kluchy.


Nie, nie wybaczaj, nie zapominaj, nie mysl o nim tylko o sobie.
Co ja gadam, NIGDY tego nie zpaomnisz, rozumiesz?
Zawsze będziesz mieć podczas kłutni przed oczami ta sytuacje jak on podnosi na Ciebie ręke a pozniej szarpie Cię za włosy.
ZAWSZE.
I naprawde długo czasu może minąć nim to przejdzie, nawet jak będziesz z innym facetem już.
Ale lepiej jest miec wizje faceta który podnosi na Ciebie ręke niż lejącego Cię jak popadnie, więc zwiewaj zanim nie masz takich doświadczeń jak ja.
to gratuluje udanego zwiąku i współczuje tego starego życze szczęścia,ja właśnie mam już taki uraz do tego wszystkiego,że sama sie pogłubiłam,gdybym tutaj nie pisała o tym,to pewnie bym mu wybaczyła to co zrobił na drugi dzień,a jednak nadal upieram się przy swoim ... żeby go zostawić
nie które dziewczyny boją się tutaj wypowiadać,bo wiedzą,że wasze posty będą dośc mocne w słowach,i nie które stwierdziły że jesteście psycholożkami od siedmiu boleści,i macie wybujałą wiedze z książek

Edytowane przez anitka12345
Czas edycji: 2009-01-24 o 01:23
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 01:23   #533
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
to gratuluje udanego zwiąku życze szczęścia,ja właśnie mam już taki uraz do tego wszystkiego,że sama sie pogłubiłam,gdybym tutaj nie pisała o tym,to pewnie bym mu wybaczyła to co zrobił na drugi dzień,a jednak nadal upieram się przy swoim ... żeby go zostawić
nie które dziewczyny boją się tutaj wypowiadać,bo wiedzą,że wasze posty będą dośc mocne w słowach,i nie które stwierdziły że jesteście psycholożkami od siedmiu boleści,i macie wybujałą wiedze z książek
Wybujala wiedza? To sie nazywa rozwoj intelektualny, mozna go posiasc rozwiazujac nawet krzyzowki. Ba, jest to cecha ogolnodostepna ktorej nabywamy wraz z wiekiem. To jest cecha czlowieka, rozwoj. Czlowiek nie jest przystosowany do stagnacji.
Nie, nie jest to jakis zarzut czy cos, ja zwyczajnie sie poczulam tak jakby ktos mi powiedzial ze za duzo czytam.


Wawka, a wpadaj. Mam taka fajna swieczke W ksztalcie ostroslupa z czworokatem w podstawie... no mrau
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2009-01-24 o 01:25
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 01:28   #534
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie które dziewczyny boją się tutaj wypowiadać,bo wiedzą,że wasze posty będą dośc mocne w słowach,i nie które stwierdziły że jesteście psycholożkami od siedmiu boleści,i macie wybujałą wiedze z książek
A ja twierdzę,że po prostu kłamią -gdyby tak nie było,same by to tutaj napisały...
Oprócz tego mam odwagę powiedzieć,że nie mają odwagi ani własnego zdania,żeby odejść od swoich TZtów,żeby przerwać to w czym tkwią-bo zapewniam,można to przerwać i żyć na innym poziomie..
Zresztą kurcze,o czym my dyskutujemy....Anita-chcesz,słuchaj tych kilku dziewczyn i tkwij całe życie w tym,w czym tkwisz.A jak chcesz,to weź sobie do serca rady kilkudziesięciu jak nie setek(!!!) innych dziewczyn,które radzą co innego.
Twoje życie,Ty nim kierujesz i będzie tak,jak chcesz.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 01:30   #535
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość

Co dla Ciebie znaczy "pobił"?
Czy wystarczy jak po prostu uderzy?
Co to znaczy "pobił w pełnym znaczeniu tego słowa"?
Ja tak dyskretnie chciałam się przypomnieć....

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Wybujala wiedza? To sie nazywa rozwoj intelektualny, mozna go posiasc rozwiazujac nawet krzyzowki. Ba, jest to cecha ogolnodostepna ktorej nabywamy wraz z wiekiem. To jest cecha czlowieka, rozwoj. Czlowiek nie jest przystosowany do stagnacji.
Nie, nie jest to jakis zarzut czy cos, ja zwyczajnie sie poczulam tak jakby ktos mi powiedzial ze za duzo czytam.


Wawka, a wpadaj. Mam taka fajna swieczke W ksztalcie ostroslupa z czworokatem w podstawie... no mrau
Hmm,no zaintrygowała mnie ta świeczka

Ale wiesz,wino i świeczki mogę przynieść,żaden problem.Zawsze to tańsze niż pierścionek
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 01:31   #536
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
to gratuluje udanego zwiąku i współczuje tego starego życze szczęścia,ja właśnie mam już taki uraz do tego wszystkiego,że sama sie pogłubiłam,gdybym tutaj nie pisała o tym,to pewnie bym mu wybaczyła to co zrobił na drugi dzień,a jednak nadal upieram się przy swoim ... żeby go zostawić
nie które dziewczyny boją się tutaj wypowiadać,bo wiedzą,że wasze posty będą dośc mocne w słowach,i nie które stwierdziły że jesteście psycholożkami od siedmiu boleści,i macie wybujałą wiedze z książek
Wiesz ale dziewczyny dobrze Ci radzą! Ludzie nikt tu się nie bawi w psychologa tylko próbuje Ci uświadomić że Twój facet nie jest wart zachodu.
Fakt, kto nie przeżył czegoś takiego nigdy nie zrozumie jak ciężko jest zostawić takiego kretyna, ale ja takie coś przeżyłam, a nawet jeszcze gorzej i wiem jak jest wspaniale kiedy to się skończy więc zaufaj mi.
Też tłumaczyłam mojego exa na miliony spoosbów ale to nie ma sensu, im dłużej wybaczasz, im dłużej go tłumaczysz tym on będzie gorszy, bo poczucje się jeszcze pewniej.
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 01:34   #537
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
A ja twierdzę,że po prostu kłamią -gdyby tak nie było,same by to tutaj napisały...
Oprócz tego mam odwagę powiedzieć,że nie mają odwagi ani własnego zdania,żeby odejść od swoich TZtów,żeby przerwać to w czym tkwią-bo zapewniam,można to przerwać i żyć na innym poziomie..
Zresztą kurcze,o czym my dyskutujemy....Anita-chcesz,słuchaj tych kilku dziewczyn i tkwij całe życie w tym,w czym tkwisz.A jak chcesz,to weź sobie do serca rady kilkudziesięciu jak nie setek(!!!) innych dziewczyn,które radzą co innego.
Twoje życie,Ty nim kierujesz i będzie tak,jak chcesz.

może tak właśnie jest,bo slubie też człowiek się zmienia,nie mam nigdy pewności,że kiedyś mnie to spotka,co teraz spotyka,miałam tyle przykładów w rodzinie,ciotkach,babkach ,koleżankach,kolegach,itd . i niestety nie spotkałam się jeszcze z związkiem długoletnim,bądz małżeństwem,które by na siebie rąk nie podnosiło,nie zdradzało itd. no i niestety kobiety są naiwne i wybaczają wszystko,ja moge się do nich zaliczyć,bo już spro TŻ wybaczyłam
warszawianka
gdzieś zawieruszyło mi się Twoje pytanie ;P
jak uderzy i pobije,uderzyć mozna lekko,tak że się nic nie poczuje,a pobić to jużtak konkretnie,że ma się siniaki,że coś bardzo boli fizycznie

Edytowane przez anitka12345
Czas edycji: 2009-01-24 o 01:37
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 01:34   #538
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: podniusł na mnie ręke

A obiecałam sobie: Asia, po prysznicu NIE POPETRZYSZ na wizaż, tylko do spania. Kurcze...

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie tacy jak mój TŻ,nie o to mi chodzi! bo chyba mnie zle zrozumiałaś,chodzi mi o to,że w związku potrzebne jest troche rozrywki,a spotkałam na swojej drodze facetów przeciętnej urody co by tylko nad książkami sterczeli,wiem że z takim chłopakiem miałabym najlepiej,ale nie moge się w takim zakochać?coś mnie od takich odpycha?i sama nie wiem co?musi mnie pociągać fizycznie,a niestety wiekszość tych przystojnych to niestety,pijaki,lausie,it d.
To ja nie wiem kochana, jakich Ty facetów spotykałaś, ja jednak wolałabym żeby mój sobie poczytał książkę a nie pakował w siebie sterydy, no ale cóż... priorytety, jak to się mówi. Jako 'trochę rozrywki' oczywiście ujmujesz galę boksu zawodowego raz na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Dokładnie,według anitki,to lepiej mieć misiaczka "przystojnego",który ją utrzyma,ale tez pobije od czasu do czasu,ona go również poklepie wkońcu musza się zacierać/docierać)
brak mi słow na anitki..........niedokończe.
Kurcze... mój przystojny (podobno)... czasem mnie wspomaga finansowo jak mam gorszy miesiąc... nie wklepie mi... fenomen?

Zrobimy nowy serial?

Maczomen, Hiromen, Supermen, Fenomen.

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
ale to nie moja wina?żę mam coś takiego zakodowane w mózgu,że podnosze sobie poprzeczke,i wole zdobyć kogoś przystojnego,chodz i tak szybko się nim nudze ... to jest straszne ....
byłam w końcu kilka miesięcy sama,nie chciałam z nikim być,jedyne co robiłam to bawiłam się chłopakami,nie jeden przezmnie płakał ... bo tak strasznie zraniłam...sama nie wiem po co ...?
Jaką do diaska poprzeczkę? Nad Twoją to on czołgając się przechodzi - a i tak jest głęboko w lesie.

Pomyliłam sie - nawet nie dotarł jeszcze do lasu.

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie wiem,nie zastanawiałam się na tym,może zdrada,może to że by mnie pobił ... w pełnym znaczeniu tego słowa
Czyli miesiąc pełnej hospitalizacji, 4 kończyny w gipsie, kołnierz na szyi, twarz fioletowa, a Ty mu wybaczysz bo 'pełne znaczenie tego słowa' obejmuje jeszcze podpalenie i rzucanie nożami?

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
i u żadnej to sie nie powtórzyło?wiec jak to jest z tym że facet zrobi to poraz kolejny? dostałam już 14 wiadomości tego typu ... czekam na więcej
U mnie się nie powtórzyło. Po 1, przy uniesieniu ręki doskoczył do niego jego tata. Po drugie, zostawiłam buraka za sobą.

Faktycznie, nie powtórzyło się.

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Jak myslicie? Zoo to otwarte jest? Moj TZ kocha ksiazki i podobno jest przystojny... ewenement natury.

Moja droga, istnieja przystojni mezczyzni, kulturalni, czasem niegrzeczni ale szanujacy kobiety.

Szpieguś... wstawimy naszych do współnej klatki?
Proszeeeeeeeeeee


Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Paula i Szaja oferuja mi pierscionki... Elli nieraz mi milosc wyznala. Teraz Wawka!
Moj wlasny fan club! Juhu! (A pozniej opanujemy swiat Muhahaha)

Madmuazelle... flaszka jest, ale zaklad nie ma sensu jak obstawiamy to samo.

I ksiazkoman... Ja tam sie z pocket pc ciesze, ipoda nano 4gen, a on zachowywal sie jak dziecko gdy dostal dwie ksiazki Lyncha i jedna Cwieka.
(Ja tam objawy pelnego podniecenia przejawiam tylko przy Schmitt'cie, a no dobra. On jeszcze bezczelnie za ostatniej klotni <a widzisz, klocimy sie, ale rozmawiamy pozniej, i jak juz bardziej przypomina to sprzeczke o glupote> chce mnie przeprosic WSZYSTKIMI "Zapiski na..." Umberto Eco)
Pierścionek do osbioru w Krakowie

Mój mając wybór między nowym dvd a specjalnym wydaniem Wiedźmina (200 pln), wybrał wiedźmina

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
to gratuluje udanego zwiąku i współczuje tego starego życze szczęścia,ja właśnie mam już taki uraz do tego wszystkiego,że sama sie pogłubiłam,gdybym tutaj nie pisała o tym,to pewnie bym mu wybaczyła to co zrobił na drugi dzień,a jednak nadal upieram się przy swoim ... żeby go zostawić
nie które dziewczyny boją się tutaj wypowiadać,bo wiedzą,że wasze posty będą dośc mocne w słowach,i nie które stwierdziły że jesteście psycholożkami od siedmiu boleści,i macie wybujałą wiedze z książek
Psycholożki od siedmiu boleści to do Ciebie pisały PW. Ile mają lat? 16, 17? Jeszcze się nie zdążyły przekonać, że nie kończy się na jednym uniesieniu ręki. Nigdy się nie kończy na jednym. W naturze wszytsko występuje w parach.

Poczytaj sobie wątek 'Za co kochamy naszych tż', tam zobaczysz, jak powinna wyglądać miłość z szacunkiem a nie biciem połączona.


Podsumowując - która jeszcze dorzuca swojego tżta do serialu o FenoMenie?
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 01:35   #539
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
A ja twierdzę,że po prostu kłamią -gdyby tak nie było,same by to tutaj napisały...
Oprócz tego mam odwagę powiedzieć,że nie mają odwagi ani własnego zdania,żeby odejść od swoich TZtów,żeby przerwać to w czym tkwią-bo zapewniam,można to przerwać i żyć na innym poziomie..
Zresztą kurcze,o czym my dyskutujemy....Anita-chcesz,słuchaj tych kilku dziewczyn i tkwij całe życie w tym,w czym tkwisz.A jak chcesz,to weź sobie do serca rady kilkudziesięciu jak nie setek(!!!) innych dziewczyn,które radzą co innego.
Twoje życie,Ty nim kierujesz i będzie tak,jak chcesz.
Kłamią wszystkich naokoło i przedewszystkim siebie same.
Anito nie słuchaj rad dziewczyn które same są w takiej sytuacji co Ty, bo one nie mają prawa radzić komuś skoro same sobie nie potrafią poradzić. To tak jakby osoba która 3 lata siedzi w 6 klasie podst radziła jak się uczyć...
Posłuchaj dziewczyn które są w normlanym związku, przecież też chcesz w takim być. A jeśli im nie ufasz to chociaz posłuchaj mnie.
Naprawde Ci źle nie radzimy.

P.S i tak wiem że wątek założyłaś własnie po to by zobaczyć choć kilka komentarzy typu "wybacz mu, bo to pierwszy raz"
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!

Edytowane przez wsiowy_gupek
Czas edycji: 2009-01-24 o 01:38
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 01:38   #540
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: podniusł na mnie ręke

Elli, do jednej klatki? Ale wiesz jakos "pory karmienia" trzeba by ustalic
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.