Alterra i ja :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-21, 18:44   #1
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl

Alterra i ja :D


Ja również mam przyjemność testować Alterrę
Nie miałam okazji jej wcześniej odebrać, ze względu na ogrom zajęć jednak już jestem w posiadaniu całej paczki.
Niestety mój szampon ma uszkodzone wieczko przez co cała paczka pachnie owym szamponem na odległość... co najdziwniejsze chyba nic się nie wylało bo wszystko było czyste i suche


a zatem zabieram się za intensywne testy
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 16:52   #2
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Alterra i ja :D

Na pierwszy ogień poszedł krem do rąk
Od produktów tego typu wymagam naprawdę dużo. Moje dłonie przez moją pracę są zniszczone, szorstkie i wysuszone więc krem musi być treściwy i nieść im ratunek.

Krem z Alterry od razu wylądował w mojej torebce więc mam już za sobą kilka użyć.

Moje pierwsze wrażenia:
+ treściwa konsystencja
+ dobra wchłanialność
+ nie zmywa się tak łatwo gdy myjemy ręce

- okropnie mocny zapach


Ogólnie mam pozytywne wrażenia, gdyby nie ten nieszczęsny zapach.... ale z tego co zauważyłam to wszystkie produkty Alterry mają tak mocne zapachy. Niestety dla osoby takiej jak ja, która ma mocno wrażliwy nos na zapachy kosmetyków to ogromna wada. Kosmetyk musi ładnie pachnieć a nie zabijać intensywnością;/.

Alterra wszędzie pisze, że maja składniki z upraw biologicznych, że nie ma silikonów itp... mogliby dodać do tego małą ilość substancji zapachowych


Pierwsza ocena kremu do rąk: 6/10 z czego co najmniej 3 oczka w dól są za zapach....
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 09:43   #3
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Alterra i ja :D

Szampon nawilżający do wlosów suchych i zniszczonych, granat i aloes

Jak tylko przeczytałam że to szampon do włosów suchych i zniszczonych to od razu się ucieszyłam, że to coś idealnego dla mnie Od kosmetyków tego typu wymagam, aby moje włosy po umyciu były sypkie ale nie puszące się oraz długo świeże.

Wrażenia:
Produkt ma dobrą konsystencję, jest na tyle gęsty, że nie spływa z dłoni. Pachnie bardzo intensywnie.... czy ładnie to już chyba kwestia gustu jednak dla mnie zbyt intensywnie=niezbyt ładnie.

+ dobra konsystencja
+ wydajność
+włosy po umyciu są naprawdę dłużej świeże niż zawsze, moje zazwyczaj po 1,5dnia były fatalne a po tym szamponie 2 dni są ok
+ ma dobry skład ale przez to dosyć słabo się pieni. daję to do zalet ze względu na skład


- szampon plącze włosy
- konieczne jest użycie odżywki, bo moje włosy po nim są szorstkie


nie wiem czy kupiłabym produkt ponownie, musze poczekać na bardziej długotrwały efekt
moja ocena na ten moment po około 6 użyciach to 6/10
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.