13 dni z kosmetykami Alterra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-19, 17:02   #1
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Arrow

13 dni z kosmetykami Alterra


Dlaczego tylko 13? Jak wiadomo, ostatni weekend przyniósł nam namiastkę lata, więc na wizytę w Rossmannie nie było okazji.

Dziś tuż po pracy wpadłam jednak do drogerii i po chwili obustronnej konsternacji (nikt nic nie wie ) otrzymałam moje kosmetyki i popędziłam do domu. Wszyscy testują to samo, więc nie ma nad czym się rozwodzić na samym początku, napiszę tylko, że jestem zadowolona z doboru produktów. Jest coś do włosów, do ciała, do twarzy, do ust...

W ciągu najbliższych 13 dni w mojej pielęgnacji królować będzie więc Alterra. Ciekawe co z tego wyniknie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6445.jpg (106,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6446.jpg (103,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6447.jpg (96,5 KB, 17 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 19:26   #2
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: 13 dni z kosmetykami Alterra

Pierwsze testy produktów już za mną. Na bieżąco będę pisać jak mi idzie pielęgnacja z Alterrą, a na koniec postaram się dodać pełną recenzję każdego z kosmetyków.

Pomadka do ust jest najłatwiejsza w testowaniu i wyciągnęłam ją z opakowania zaraz po przyjściu do domu. Wiele dobrego słyszałam na jej temat i na razie nie zawiodła mnie ani trochę. Podoba mi się zgrabne opakowanie i forma sztyftu, ponieważ kiedy jestem poza domem nie lubię nakładać balsamu palcami. Zapach dla mnie jest neutralny, ale domyślam się, że nie każdemu może się podobać. Produkt świetnie wygładził moje odrobinę spierzchnięte usta. Mam nadzieję, że na dłuższą metę sprawdzi się równie dobrze.

Krem do rąk już wrzuciłam do torebki i będę nosić go cały czas przy sobie. Opakowanie mogłoby mieć w związku z tym mniejszą pojemność, ale nie będę przecież narzekać. Krem ma bardzo dobrą konsystencję - nie za lekką i nie za ciężką, szybko się wchłania, choć zostawia na dłoniach delikatną warstwę (mnie to nie przeszkadza). Rzeczywiście pachnie granatem, choć jest to odrobinę chemiczny zapach.

Peeling do ciała nie ma nic wspólnego z peelingiem i będzie to chyba największe rozczarowanie tych testów. Niestety, właściwości peelingujących nie ma w ogóle, ponieważ drobinki są tak małe, że nie mają szans złuszczyć naskórka. Pachnie neutralnie, a szkoda, bo piękny zapach to właśnie to czego szukam w produktach pod prysznic. Słabo się pieni, a nalany na gąbkę wsiąka w nią i znika. Już widzę, że będzie bardzo niewydajny. Dodatkowo zupełnie nie rozumiem tych ziaren żurawiny, które nic nie robią tylko plączą się między palcami. Na razie jestem na nie.

Szampon wypróbowałam do zmycia z włosów oleju kokosowego. Mimo, że pieni się dość słabo, poradził sobie całkiem nieźle. Muszę się przyzwyczaić do braku dużej ilości piany, mam nadzieję, że jakoś się dogadamy.

Maseczka do twarzy to produkt, o którym słyszałam wiele negatywnych opinii. Nie będę jeszcze pisać nic "na pewno", jednak po jej zmyciu moja twarz była zaczerwieniona i trochę podrażniona. Zastanawiam się dziś, czy już nie zdążyła mnie zapchać...

Brzoskwiniowy krem brązujący przeraził mnie swoim kolorem. Nie jest to oczywiście żaden krem brązujący tylko tonujący. Na razie nałożyłam go tylko w sztucznym świetle, więc nie jestem w stanie dobrze ocenić czy kolor stapia się z moją bardzo jasną cerą. Mam nadzieję, że tak, bo inaczej zdyskwalifikuje go to z testów.

A to tylko pierwsze wrażenia...
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 16:25   #3
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: 13 dni z kosmetykami Alterra

Ponieważ pierwsze wrażenia wciąż pozostaną pierwszymi wrażeniami przez następnych parę dni, a na pełną recenzję jeszcze zdecydowanie za wcześnie, przedstawię testowane produkty od każdej możliwej strony. Zapraszam!
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2012-03-21 o 16:27
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 16:26   #4
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: 13 dni z kosmetykami Alterra

Balsam do ust z ekstraktem z rumianku 4,8 g

Nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Nie zawiera silikonu, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych. Surowce roślinne pochodzą (o ile to możliwe) z kontrolowanych upraw ekologicznych i dzikich zbiorów. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie. Wyprodukowano w Holandii.

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Candelilla Cera, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil*, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil, Chamomilla Recutita Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract, Beta-Carotene, Tocopherol*
* z kontrolowanych upraw ekologicznych

Balsam ma formę sztyftu, łatwo rozprowadza się na ustach.

Cena regularna: 5,59 zł
Przykładowa cena promocyjna: 4,59 zł
Wyjątkowa cena promocyjna: 3,67 zł (łącząc obecną promocję z ważnym do 31 marca kodem zniżkowym 2981417258193)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6466.jpg (31,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6469.jpg (22,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6470.jpg (24,8 KB, 4 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2012-03-22 o 13:23
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 13:23   #5
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: 13 dni z kosmetykami Alterra

Maseczka nawilżająca Aloes do skóry suchej i wrażliwej 2 x 7,5 ml

Maseczka z wyciągiem z aloesu to kojąca i dostarczająca równowagi pielęgnacja opracowana z myślą o szczególnych potrzebach skóry suchej i wrażliwej. Roślinna gliceryna trwale równoważy gospodarkę wodną skóry. Wartościowy olejek z jojoby w połączeniu z bogatym masłem shea i masłem kakaowym wygładza ją. Olejek migdałowy, oliwa z oliwek i olej sojowy dostarczają ponadto dodatkowej dawki pielęgnacji. Ciepły i świeży zapach rozpieszcza zmysły. Testy dermatologiczne potwierdzają dobrą tolerancję maseczki przez skórę. Jest ona wyraźnie nawilżona, a jej naturalna witalność zachowana.
  • nie zawiera syntetycznych barwników, substancji zapachowych i konserwujących
  • bez silikonów, parafiny i innych olejów mineralnych
  • tam, gdzie to tylko możliwe, zastosowano składniki roślinne pochodzące z kontrolowanych biologicznie upraw i dziko rosnących zbiorów
  • dobra tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie

Stosowanie: nakładać 1 do 2 razy w tygodniu warstwą o grubości 2 mm na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu (omijając okolice oczu) i pozostawić na ok. 10 do 15 minut. Pozostałości zmywać ciepłą wodą.

Skład: Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Zea Mays Germ Oil, Glycerin, Glycine Soja Oil*, Alcohol, Olea Europaea Fruit Oil*, Sorbitol Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Palmitic Acid, Stearic Acid, Parfum, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Theobroma Cacao Seed Butter, Xanthan Gum, Bisabolol, Linalool, P-Anisic Acid, Sodium Lactate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Limonene, Tocopherol, Sodium Hydroxide, Geraniol, Helianthus Annuus Seed Oil, Lactic Acid, Citronellol, Citral
* z kontrolowanych upraw ekologicznych

Cena regularna: 3,49 zł
Wyjątkowa cena promocyjna: 2,79 zł (z ważnym do 31 marca kodem zniżkowym 2981417258193)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6476.jpg (53,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6498.jpg (22,2 KB, 0 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 13:26   #6
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: 13 dni z kosmetykami Alterra

Krem do rąk Granat i Aloes skóra bardzo sucha 75 ml

Krem do rąk został opracowany specjalnie do zniszczonej skóry dłoni. Połączenie substancji czynnych z oleju z pestek granatu, ekstraktu z aloesu i masła shea pielęgnuje zniszczone i suche dłonie z aksamitną delikatnością. Szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze warstewki tłuszczu. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Skład: Aqua, Glycine Soja Oil*, Glycerin, Alcohol*, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Olea Europaea Oil*, Cellulose, Glyceryl Stearate Citrate, Cartahmus Tinctorius Oil*, Punica Granatum Seed Oil*, Xanthan Gum, Butyrospermum Parkii Butter*, Aloe Barbadensis Extract*, Rhus Verniciflua Cera, Punica Granatum Extract*, Ginkgo Biloba Extract, Simmondsia Chinensis Oil*, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Parfum, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral, Citronellol
* z kontrolowanych upraw ekologicznych

Cena regularna: 7,99 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6471.jpg (45,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6475.jpg (38,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6474.jpg (44,1 KB, 1 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 20:04   #7
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: 13 dni z kosmetykami Alterra

Krem na dzień brązujący do cery mieszanej i normalnej brzoskwiniowy 50 ml

Brązujący krem na dzień z wartościowym olejem z pestek brzoskwini oraz odświeżającym ekstraktem z arbuza nadaje cerze lekkiego kolorytu posiadając dodatkowo właściwości matujące. Dzięki starannie opracowanej kompozycji roślinnych substancji aktywnych krem pielęgnuje skórę. Zestaw pigmentów identycznych z naturalnymi nadaje skórze delikatny koloryt i pozwala pokryć jej niedoskonałości. Wartościowe połączenie oliwy z oliwek, olejku z jojoby z woskiem pszczelim nadaje skórze sprężystości. Roślinna gliceryna dostarcza jej dobroczynnego nawilżenia. Delikatny, owocowy zapach zapewnia uczucie przyjemnej pielęgnacji.

  • nie zawiera syntetycznych barwników, substancji zapachowych i konserwujących
  • bez silikonów, parafiny i innych związków olejów mineralnych
  • tam, gdzie to tylko możliwe, zastosowano składniki roślinne pochodzące z kontrolowanych biologicznie upraw i dziko rosnących zbiorów
  • dobra tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie

Skład: Aqua, Alcohol, Glycerin, Talc, Elaesis Guineensis Oil*, CI 77891, Sesamum Indicum Seed Oil*, Cetearyl Alcohol, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Megnesium Aluminium Silicate, Prunus Persica Kernel Oil, Lysolecithin, Olea Europaea Fruit Oil*, Tapioca Starch, Parfum, CI 77492, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Xanthan Gum, Sodium Citrate, Citric Acid, Limonene, Cera Alba, CI 77491, CI 77499, Tocopherol, Linalool, Helianthus Annuus Seed Oil, Geraniol, Citrullus Lanatus Fruit Extract
*
z kontrolowanych upraw ekologicznych

Cena regularna: 9,99 zł
Wyjątkowa cena promocyjna: 7,99 zł (z ważnym do 31 marca kodem zniżkowym 2981417258193)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6457.jpg (47,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6460.jpg (42,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6465.jpg (33,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6461.jpg (47,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6462.jpg (91,6 KB, 24 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 17:56   #8
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: 13 dni z kosmetykami Alterra

Szampon nawilżający Granat i Aloes do włosów suchych i zniszczonych 200 ml

Do produkcji zastosowano specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości: wartościowa kompozycja pielęgnacyjna z wyciągiem z aloesu, granatu i kwiatów akacji pielęgnuje włosy, nawilża je i dostarcza włosom zniszczonym nowej energii.
  • nie zawiera syntetycznych barwników, substancji zapachowych i konserwujących
  • bez silikonów, parafiny i innych związków olejów mineralnych
  • łagodne związki powierzchniowo czynne i substancje aktywnie myjące z surowców roślinnych
  • dobra tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie
  • produkt nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego

Skład: Aqua, Lauryl Glucoside, Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Lauroyl Sarcosine, Punica Granatum Extract*, Aloe Barbadensis Extract*, Acacia Farnesiana Extract, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Alcohol*, Parfum, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Citral
* z kontrolowanych upraw ekologicznych

Cena regularna: 8,99 zł
Przykładowa cena promocyjna: 6,99 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6485.jpg (45,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6496.jpg (39,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6497.jpg (41,3 KB, 0 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 11:22   #9
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: 13 dni z kosmetykami Alterra

Peeling do ciała Żurawina i Figa 200 ml

Peeling do ciała z nasionami żurawiny i wartościowym wyciągiem z figi to łagodny peeling pod prysznic. Substancje myjące na bazie roślinnej delikatnie myją Twoje ciało, usuwając w sposób łagodny obumarłe komórki naskórka. Peeling do ciała ze szlachetnym olejkiem z jojoby nada Twojej skórze uczucie gładkości i czystości. Gliceryna roślinna dostarcza długotrwałego nawilżenia. Owocowy naturalny zapach rozpieści i zrównoważy Twoje zmysły.
  • nie zawiera syntetycznych barwników, substancji zapachowych i konserwujących
  • bez silikonów, parafiny i innych związków olejów mineralnych
  • tam, gdzie to tylko możliwe zastosowano składnik roślinne pochodzące z kontrolowanych biologicznie upraw i dziko rosnących zbiorów
  • dobra tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie
  • produkt nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego

Skład: Aqua, Alcohol, Glycerin, Coco-Glucoside, Xanthan Gum, Glyceryl Oleate, Silica, Sodium Cocoyl Glutamate, Parfum, Vaccinium Macrocarpon Seed Powder, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Vaccinium Macrocarpon Fruit Extract, Lithospermum Erythrorhizon Root Extract, Ficus Carica Fruit Extract, Disodium Cocoyl Glutamate, Linalool, Sodium Citrate, Citric Acid, Limonene, Geraniol

Cena regularna: 8,99 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6479.jpg (27,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6482.jpg (22,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6483.jpg (25,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6484.jpg (27,7 KB, 2 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 18:11   #10
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: 13 dni z kosmetykami Alterra

RECENZJA: Maseczka nawilżająca Aloes do skóry suchej i wrażliwej 2 x 7,5 ml

To najłatwiejszy do zrecenzowania produkt, ponieważ też najgorszy. Nie ma się za bardzo o czym rozpisywać, średnia na KWC 0,88/5 (sic!) mówi sama za siebie.

Maseczkę nałożyłam dwa razy, a reszta opakowania prawdopodobnie poleci do kosza. Nawilżenie jest znikome, za to doskonale widoczne jest podrażnienie skóry. Twarz jest czerwona dokładnie w tych miejscach, gdzie był produkt, więc nie można "zwalić" winy na nic innego. Uważajcie!

OCENA: 1/5
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2012-03-29 o 17:59
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 17:59   #11
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: 13 dni z kosmetykami Alterra

RECENZJA: Peeling do ciała Żurawina i Figa 200 ml

Produkt ten nie spodobał mi się już przy pierwszym użyciu i niestety do tej pory nie zmieniłam o nim zdania. W żadnym wypadku nie można nazwać go peelingiem, ponieważ drobinki są minimalne i niezbyt ostre. Żurawina dołączona do produktu tylko plącze się między palcami. Zapach niestety nie przypadł mi do gustu, mam z nim podobny problem jak z kilkoma innymi produktami Alterra - jest dla mnie bardziej chemiczny niż większość prawdziwie chemicznych zapachów. Peeling można stosować więc jako zwykły żel pod prysznic, jednak używany w ten sposób szybko nam się skończy, ponieważ słabo się pieni. Nie zgrywa się także z myjką do ciała, która produkt wchłania i czyni go jeszcze bardziej niewydajnym.

Niestety, produkt nie sprawdza się u mnie dobrze ani jako peeling, ani jako żel pod prysznic. Zużyję go, ale z pewnością do niego nie wrócę.

OCENA: 2/5
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 09:14   #12
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: 13 dni z kosmetykami Alterra

RECENZJA: Szampon nawilżający Granat i Aloes do włosów suchych i zniszczonych 200 ml

Mam mieszane uczucia jeśli chodzi o ten szampon, a biorą się one głównie z tego, że do tej pory nie umiem się przyzwyczaić do słabo pieniących się produktów. Włosy mam długie, więc umycie ich tym kosmetykiem trwa w nieskończoność (zwłaszcza jeśli zmywam też oleje) a i tak nie zawsze bywa skuteczne. Z pewnością szampon będzie także niewydajny. Z drugiej strony podoba mi się jego skład i wydaje mi się, że może on dobrze działać na kondycję włosów (ale to będę mogła stwierdzić pewnie dopiero po zużyciu całego opakowania). Nie jestem fanką zapachu, ale też nie przeszkadza mi on i nie pozostaje na włosach.

Szampon jest na razie dla mnie takim średniakiem, podwyższę mu ocenę jeśli rzeczywiście po dłuższym czasie stosowania zauważę poprawę stanu moich włosów.

OCENA: 3/5
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 19:12   #13
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: 13 dni z kosmetykami Alterra

RECENZJA:Krem do rąk Granat i Aloes skóra bardzo sucha 75 ml

Jest jedna rzecz, która w tym kremie bardzo mi przeszkadza i jest to jego zapach. Początkowo mi się spodobał, jednak już po paru użyciach miałam go dość. Jest mocny, chemiczny, wwiercający się do nosa i nieznośny przy bólu głowy. Gdyby nie to, z pewnością krem oceniłabym przynajmniej na 4/5, ponieważ ma odpowiednią konsystencję i szybko się wchłania. Dobrze pielęgnuje dłonie zostawiając na nich także lekką ochronną warstwę.

Sam krem - jak najbardziej na tak. Zapach - zdecydowanie na nie.

OCENA: 3/5
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2012-03-30 o 19:13
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 14:52   #14
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: 13 dni z kosmetykami Alterra

RECENZJA:Balsam do ust z ekstraktem z rumianku 4,8 g

O tym balsamie do ust słyszałam dużo dobrego i nie zawiodłam się. Nie regeneruje co prawda ust tak jak niektóre produkty w słoiczkach, jednak do użytku poza domem jest idealny. Wygładza usta i przygotowuje je na nałożenie innych produktów. Nie nabłyszcza, więc będzie dobry także dla mężczyzn. Jedyne, co bym zmieniła w tym balsamie to jego smak i zapach - mnie nie przeszkadzają, jednak z pewnością przyjemniej by się go używało, gdyby były one bardziej "określone", a nie tak neutralne.

Polecam wypróbować ten produkt, zwłaszcza że czasem można go kupić za niewiele ponad 3 zł.

OCENA: 4/5

__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 20:55   #15
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: 13 dni z kosmetykami Alterra

RECENZJA: Krem na dzień brązujący do cery mieszanej i normalnej brzoskwiniowy 50 ml

Byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tego produktu ze względu na to w jak duży błąd wprowadza nas producent nazywając go kremem brązującym. Z pewnością nie byłabym z niego zadowolona, jeśli rzeczywiście chciałabym kupić krem brązujący. W moim przypadku byłam jednak przygotowana na to, że będzie to krem tonujący, więc nie zawiodłam się. Jakość samego produktu przeszła moje oczekiwania. Mimo, że kolor wydawał się być zdecydowanie zbyt ciemny dla mojej karnacji, wtopił się w nią bardzo dobrze. Dla mnie jest to taki lżejszy odpowiednik podkładu, który zresztą całkiem nieźle kryje i nadaje cerze zdrowy wygląd. Ma lekką konsystencję, dzięki czemu łatwo go rozprowadzić palcami, a dodatkowo bardzo ładnie pachnie morelami. Nie wiem jeszcze jak zadziała na moją skórę przy dłuższym stosowaniu, ale mam nadzieję, że nie zmienię o nim zdania.

Jeśli szukacie dobrego kremu tonującego, polecam wam wypróbować ten produkt, bo zdecydowanie jest tego wart.

EDIT: Niestety jestem zmuszona obniżyć ocenę, ponieważ krem podkreślił mi dziś suche skórki na twarzy.

OCENA: 3/5
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2012-04-01 o 16:46
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.