SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-02, 12:16   #3961
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez Magdalene29 Pokaż wiadomość
Kusi mnie to obcięcie strasznie, bo widać, że wierzchnia, krótsza warstwa nie jest tak zdrowa jak reszta. Jakby wszystkie były tej samej długości, to przynajmniej łatwiej byłoby o nie zadbać Ale miałabym wtedy włosy max do ramion, a teraz mam już dużo dłuższe. Tak mi szkoda...

Następna, która tak radzi, a ja się boję...
ja bym nie obcięła wszystkich :p potem byłby płacz i zgrzytanie zębami. wolę mieć długie i pocieniowane, z czasem coraz mniej, niż krótkie, równe, o długości, w której ani ładnie nie wyglądam, ani nie sprzyja ona utrzymaniu włosów w dobrej kondycji. no, ale to ja, nie każdy wygląda średnio z taką długością włosów i nie każdy płacze po stracie swojego marzenia ().

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość

- z innego wątku

to ja już chyba wiem co mnie wysuszyło
o kurde, jaki to wątek? bo z chęcią poczytam tę dyskusję.
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 12:34   #3962
Magdalene29
Rozeznanie
 
Avatar Magdalene29
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 785
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
ja bym nie obcięła wszystkich :p potem byłby płacz i zgrzytanie zębami. wolę mieć długie i pocieniowane, z czasem coraz mniej, niż krótkie, równe, o długości, w której ani ładnie nie wyglądam, ani nie sprzyja ona utrzymaniu włosów w dobrej kondycji. no, ale to ja, nie każdy wygląda średnio z taką długością włosów i nie każdy płacze po stracie swojego marzenia ().



o kurde, jaki to wątek? bo z chęcią poczytam tę dyskusję.
Do mojego marzenia jeszcze baaaardzo daleko. Już sama nie wiem, fakt jest taki, że o końcówki tych krótszych włosów trudniej zadbać, a ja mam je bardziej zniszczone niż resztę włosów. Pomyślę jeszcze...

"Walka o zdrowie i piękne włosy"
__________________
Włosomaniaczka od 10.11.2011
Cel: 60 cm, ZAGĘSZCZENIE

Magdalene29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 13:27   #3963
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Ja użyłam Lilliputza dopiero raz, mam nadzieję, że po dłuższym używaniu nie wysuszy włosów. Dzisiaj drugi dzień po myciu, a włosy są nadal świeże i mogę nosić rozpuszczone (zawsze wiązałam lub zaplatałam warkocz, bo były już przyklapnięte i źle się czułam w rozpuszczonych). Jednak martwi mnie, że SCS to to samo co SLS...
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 13:29   #3964
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Chyba mowa o
Organique, Anti - Age, Hair Mask (Maska do włosów farbowanych i zniszczonych)?Na kwc ma cene 40 zl, nie moge jej znalezc na allegro. Jesli jest wydajna(jest?) i tak ja polecacie to moze jakas wizazanka chcialaby kupic na spolke? Kurcze ma mała pojemnosc, zastanawiam sie, na ile to 75ml mogloby starczyc
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 13:55   #3965
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Chyba mowa o
Organique, Anti - Age, Hair Mask (Maska do włosów farbowanych i zniszczonych)?Na kwc ma cene 40 zl, nie moge jej znalezc na allegro. Jesli jest wydajna(jest?) i tak ja polecacie to moze jakas wizazanka chcialaby kupic na spolke? Kurcze ma mała pojemnosc, zastanawiam sie, na ile to 75ml mogloby starczyc
Na Allegro już jej nie ma od jakiegoś czasu, kosztowała wtedy 35 zł Kupowała któraś z Was w sklepie stacjonarnym Organique? Ciekawa jestem czy cena się różni, bo tam planuję kupić
Ja na spółkę się raczej nie piszę, bo 75 ml to by mi pewnie na 2 tygodnie starczyło

Była też w jakimś sklepie internetowym, gdzie kosztowała 25 zł + 5 zł przesyłka, ale Organique zabroniło im sprzedaży internetowej, można kupić tylko na miejscu w Kędzierzynie - Koźle
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 13:59   #3966
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

No faktycznie 75ml to malo do wlosow za lopatki
Ale chetnie sie dowiem na "przyszlosc" ile kosztuje w sklepie stacjonarntm
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 14:09   #3967
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

to jest TA? na KWC nie wczytuje mi zdjęcia i nie jestem pewna :P a podobno jest organique w gdańsku...
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 14:12   #3968
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
to jest TA? na KWC nie wczytuje mi zdjęcia i nie jestem pewna :P a podobno jest organique w gdańsku...
tak Organique jest w wielu większych miastach, na pewno jest w Malcie w Poznaniu, w GK w Szczecinie, w Gdańsku chyba w Madisonie, w każdy razie w przyszłym tygodniu się wybiorę
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 14:13   #3969
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
kuleczkka, a może Twoja skóra polubiłaby masła? Co prawda nie są najprzyjemniejsze w aplikacji (chyba, że je rozpuścisz w kąpieli wodnej lub mikrofali, ja roztapiam w dłoniach), ale ja mam suchą skórę, a efekt jest szybki
Kiedyś używałam i lubiłam bardzo (z 4-5 lat tamu)
teraz mój problem polega na tym, że myje się szybko co gorsze przy otwartych drzwiach i jak tylko wyskakuję spod prysznica to albo któreś albo oboje płaczą/ryczą/biją się.... a nie będę nie ubrana przy dzieciakach stać i się smarować......

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
ja bym nie obcięła wszystkich :p potem byłby płacz i zgrzytanie zębami. wolę mieć długie i pocieniowane, z czasem coraz mniej, niż krótkie, równe, o długości, w której ani ładnie nie wyglądam, ani nie sprzyja ona utrzymaniu włosów w dobrej kondycji. no, ale to ja, nie każdy wygląda średnio z taką długością włosów i nie każdy płacze po stracie swojego marzenia ().



o kurde, jaki to wątek? bo z chęcią poczytam tę dyskusję.
Cytat:
Napisane przez Magdalene29 Pokaż wiadomość
Do mojego marzenia jeszcze baaaardzo daleko. Już sama nie wiem, fakt jest taki, że o końcówki tych krótszych włosów trudniej zadbać, a ja mam je bardziej zniszczone niż resztę włosów. Pomyślę jeszcze...

"Walka o zdrowie i piękne włosy"
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 14:23   #3970
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
tak Organique jest w wielu większych miastach, na pewno jest w Malcie w Poznaniu, w GK w Szczecinie, w Gdańsku chyba w Madisonie, w każdy razie w przyszłym tygodniu się wybiorę
tak mi się wydawało właśnie
aj, korci, korci...
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 14:52   #3971
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
tak mi się wydawało właśnie
aj, korci, korci...
Oo wlosomaniaczka z trojmiasta Mam zamiar w przyszlym tygodniu zrobic zakupy na ZSK(wlosowe i twarzowe), moze sie dolaczysz?
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 14:55   #3972
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Ja się właśnie zastanawiam czy zamówić z BU czy z zsk Z mazideł mogłabym odebrać na miejsce, ale tam nie ma nic z tego, co mnie akurat interesuje niestety
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 15:58   #3973
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez Magdalene29 Pokaż wiadomość
Do mojego marzenia jeszcze baaaardzo daleko. Już sama nie wiem, fakt jest taki, że o końcówki tych krótszych włosów trudniej zadbać, a ja mam je bardziej zniszczone niż resztę włosów. Pomyślę jeszcze...

"Walka o zdrowie i piękne włosy"
wtedy musiałabyś nie tylko wyrownać, ale jednocześnie skrócić na tyle by obciąć też te, które obecnie są najkrótsze?
jeśli są bardziej zniszczone, to ich wyrównanie może pomóc, ale z drugiej strony, jeśli wtedy uzyskają długość do ramion, czyli tą najbardziej podatną na zniszczenia...?
może nie wyrównuj ich jeszcze przy tym cięciu, tylko przy następnym, zyskaj chociaż te 3 cm na długości tych krótszych włosów tak, aby gdy już wyrównasz sięgały za ramiona. z resztą, jak uważasz. mi zawsze szkoda czasu, przez jaki oczekiwałam do danej długości nawet, jeśli nie jest to jeszcze ta wymarzona... im dłuższe, tym zawsze jej bliższe. ale co za frajda z długich, ale zniszczonych?

swoją drogą byłam przekonana, że na długości te wycieniowane włosy tak mi się nie niszczą, a tu zonk (wycinam od paru dni sama wszystkie rozdwojenia, niedługo oszaleję, ciągle jakieś znajduję, jest ich od groma!) - zniszczone są też te krótkie.
ale jak one się w ogóle zniszczyły???
bo ta najdłuższe, to wiem, że obcieranie o ubrania najbardziej... być może jednak suszarka ale nie suszę już


dziękuję, zajrzę

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Ja użyłam Lilliputza dopiero raz, mam nadzieję, że po dłuższym używaniu nie wysuszy włosów. Dzisiaj drugi dzień po myciu, a włosy są nadal świeże i mogę nosić rozpuszczone (zawsze wiązałam lub zaplatałam warkocz, bo były już przyklapnięte i źle się czułam w rozpuszczonych). Jednak martwi mnie, że SCS to to samo co SLS...
jeśli jednak w żaden sposób nie szkodzi?

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ja się właśnie zastanawiam czy zamówić z BU czy z zsk Z mazideł mogłabym odebrać na miejsce, ale tam nie ma nic z tego, co mnie akurat interesuje niestety
w zsk wychodzi chyba jednak taniej, mają mniejszą cenę i większą pojemność w większości produktów no i wysyłka właściwie natychmiastowa, a nie wiem, jak jest teraz w BU. wciąż pamiętam te 3 tygodnie oczekiwania na paczkę wiem, że ostatnio się poprawiło, chyba przez to właśnie, że mniej osób tam zamawia
zależy czego potrzebujesz
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 16:21   #3974
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
jeśli jednak w żaden sposób nie szkodzi?
Właśnie mam nadzieję, że po dłuższym czasie nie zaszkodzi, nie wysuszy włosów. Po pierwszym użyciu jestem z niego bardzo zadowolona, jeżeli dalej będzie tak dobrze działał, będę używać

Poza tym sprawdza się też do mycia ciała i twarzy. Mam wrażenie, że mimo wszystko jest delikatniejszy niż żel z SLS/SLeS.
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 16:39   #3975
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Oo wlosomaniaczka z trojmiasta Mam zamiar w przyszlym tygodniu zrobic zakupy na ZSK(wlosowe i twarzowe), moze sie dolaczysz?


ooo, znowu kuszenie kiedy dokładnie zamawiasz? bo w sumie, to czemu nie, medytowałam niedawno trochę nad zamówieniem z zsk czy innych mazideł, a razem to by nam taniej przesyłka wyszła
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 16:40   #3976
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez MadlenK Pokaż wiadomość
karmazynka99 posiadasz kompaktową wersję szczotki TT, do noszenia w torebce? Jest bardzo mała?
one wcale nie jest właśnie jakas bardzo mała, mi idealnie miesci sie w dłoni i wydaje mi się że (dla mnie) ta standardowa mogła by byc nieporęczna
Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Chyba mowa o
Organique, Anti - Age, Hair Mask (Maska do włosów farbowanych i zniszczonych)?Na kwc ma cene 40 zl, nie moge jej znalezc na allegro. Jesli jest wydajna(jest?) i tak ja polecacie to moze jakas wizazanka chcialaby kupic na spolke? Kurcze ma mała pojemnosc, zastanawiam sie, na ile to 75ml mogloby starczyc
hmm powiedziałabym ze średnio wydajna
Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Na Allegro już jej nie ma od jakiegoś czasu, kosztowała wtedy 35 zł Kupowała któraś z Was w sklepie stacjonarnym Organique? Ciekawa jestem czy cena się różni, bo tam planuję kupić
Ja na spółkę się raczej nie piszę, bo 75 ml to by mi pewnie na 2 tygodnie starczyło
ja kupowałam stacjonarnie za 39
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 16:42   #3977
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
ooo, znowu kuszenie kiedy dokładnie zamawiasz? bo w sumie, to czemu nie, medytowałam niedawno trochę nad zamówieniem z zsk czy innych mazideł, a razem to by nam taniej przesyłka wyszła [/COLOR]
Jakos w przyszlym tyg, na razie musze ogarnac sesje na studiach Ja z ZSK na pewno, nie wiem jeszcze co konkretnie, na pewno Shea, kokos i cysteine (jak kolezanka jeszcze sie dolaczy to bedzie przesylka na 3 )
Moze ogarniemy to w przyszly weekend? Zastanowie sie co konkretnie chce do tego czasu
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 16:46   #3978
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Hej, ja też jestem z Tróhjmiasta i chętnie bym coś wzięła z ZSK. Bedziecie coś zamawiały?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 16:53   #3979
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Ok dziewczyny moge to ogarnac to zgadamy sie przez pm pod koniec tyg, zeby tu juz nie spamowac
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 17:01   #3980
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Ok dziewczyny moge to ogarnac to zgadamy sie przez pm pod koniec tyg, zeby tu juz nie spamowac


okejas ja wlaśnie na pewno będę chciała olej kokosowy i keratyne i coś jeszcze na pewno, ale właśnie ucze sie do egzaminu (i co chwila odświeżam wizaż :P), więc ogarnięcie w przyszłym tygodniu byłoby ok
__________________



Edytowane przez Patryka
Czas edycji: 2012-06-02 o 17:03
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 17:35   #3981
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
w zsk wychodzi chyba jednak taniej, mają mniejszą cenę i większą pojemność w większości produktów no i wysyłka właściwie natychmiastowa, a nie wiem, jak jest teraz w BU. wciąż pamiętam te 3 tygodnie oczekiwania na paczkę wiem, że ostatnio się poprawiło, chyba przez to właśnie, że mniej osób tam zamawia
zależy czego potrzebujesz
Kusi mnie bardzo to mleczko jedwabne, ale jednak zamówię z zsk, bo chciałam olej z pestek arbuza Prócz tego zamówię w końcu ekstrakt z soku banana (bo nie chce mi się z tą paką znowu męczyć), keratynę, masło mango i mleczko pszczele.

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja kupowałam stacjonarnie za 39
Dzięki
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 17:37   #3982
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

No mnie zalezy na gęstości, zatem z ZSK wezmę sobie mleczko pszczele, zdaje się, że jest b. odzywcze dla włosów, do tego hydrolat rozmarynowy, ale chwilowo jest w brakach, sok z aloesu, pewnie coś jeszcze się znajdzie.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 18:29   #3983
MadlenK
Rozeznanie
 
Avatar MadlenK
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 763
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Jeśli chodzi o maskę Organique to kupowałam ją tutaj ---> http://leyla.pl/naturalna-maska-do-w...ge-p-1114.html, ale jak któraś pisała jest teraz problem ze złożeniem zamówienia przez internet, ale można zamówić telefonicznie bądź smsem.

karmazynka99 dzięki wielkie za informację Jaki wzór szczotki wybrałaś?

Edytowane przez MadlenK
Czas edycji: 2012-06-02 o 18:35
MadlenK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 18:46   #3984
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez MadlenK Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o maskę Organique to kupowałam ją tutaj ---> http://leyla.pl/naturalna-maska-do-w...ge-p-1114.html, ale jak któraś pisała jest teraz problem ze złożeniem zamówienia przez internet, ale można zamówić telefonicznie bądź smsem.

karmazynka99 dzięki wielkie za informację Jaki wzór szczotki wybrałaś?
Właśnie nie jestem pewna, co oni przez to rozumieją Bo przecież co z tego, że przyjmują zamówienie smsem skoro i tak wysyłają je pocztą, wychodzi na to samo
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 19:13   #3985
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Oj, a chyba niedawno ją kupowałaś? Jak często jej używasz?
z 2-3 mies. temu kupiłam, używam raz w tygodniu albo co 2 tygodnie, super jest
Cytat:
Napisane przez Andora Pokaż wiadomość
i ile kosztuje?
ja kupowałam stacjonarnie za 39
Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Na Allegro już jej nie ma od jakiegoś czasu, kosztowała wtedy 35 zł Kupowała któraś z Was w sklepie stacjonarnym Organique? Ciekawa jestem czy cena się różni, bo tam planuję kupić
Ja na spółkę się raczej nie piszę, bo 75 ml to by mi pewnie na 2 tygodnie starczyło

Była też w jakimś sklepie internetowym, gdzie kosztowała 25 zł + 5 zł przesyłka, ale Organique zabroniło im sprzedaży internetowej, można kupić tylko na miejscu w Kędzierzynie - Koźle
dkładnie, na spółkę się nie opłaca, jak dla mnie jest średnio wydajna
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 19:35   #3986
Magdalene29
Rozeznanie
 
Avatar Magdalene29
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 785
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
wtedy musiałabyś nie tylko wyrownać, ale jednocześnie skrócić na tyle by obciąć też te, które obecnie są najkrótsze?
jeśli są bardziej zniszczone, to ich wyrównanie może pomóc, ale z drugiej strony, jeśli wtedy uzyskają długość do ramion, czyli tą najbardziej podatną na zniszczenia...?
może nie wyrównuj ich jeszcze przy tym cięciu, tylko przy następnym, zyskaj chociaż te 3 cm na długości tych krótszych włosów tak, aby gdy już wyrównasz sięgały za ramiona. z resztą, jak uważasz. mi zawsze szkoda czasu, przez jaki oczekiwałam do danej długości nawet, jeśli nie jest to jeszcze ta wymarzona... im dłuższe, tym zawsze jej bliższe. ale co za frajda z długich, ale zniszczonych?

swoją drogą byłam przekonana, że na długości te wycieniowane włosy tak mi się nie niszczą, a tu zonk (wycinam od paru dni sama wszystkie rozdwojenia, niedługo oszaleję, ciągle jakieś znajduję, jest ich od groma!) - zniszczone są też te krótkie.
ale jak one się w ogóle zniszczyły???
bo ta najdłuższe, to wiem, że obcieranie o ubrania najbardziej... być może jednak suszarka ale nie suszę już
No właśnie, wszystko, o czym piszesz, to prawda. Dlatego nie mogę się zdecydować
Pewnie zabraknie mi odwagi, żeby ściąć aż tyle. Nawet ich ostatnio nie mierzyłam
__________________
Włosomaniaczka od 10.11.2011
Cel: 60 cm, ZAGĘSZCZENIE

Magdalene29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 20:43   #3987
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez Magdalene29 Pokaż wiadomość
Kusi mnie to obcięcie strasznie, bo widać, że wierzchnia, krótsza warstwa nie jest tak zdrowa jak reszta. Jakby wszystkie były tej samej długości, to przynajmniej łatwiej byłoby o nie zadbać Ale miałabym wtedy włosy max do ramion, a teraz mam już dużo dłuższe. Tak mi szkoda...

O, rynek wildecki brzmi nieźle, docelowo będzie najbliżej, tylko czas muszę jakoś znaleźć. Tłumacz, Kochana, tłumacz
Jeżeli masz aż tyle stracić na długości, to weź to na dwa razy, w sumie szkoda tyle włosów za jednym razem No, ale z drugiej strony do tego czasu te wycieniowane jeszcze bardziej się zniszczą i będzie trzeba ich ściąć więcej Ciężka decyzja

A tam gdzie jest CHI za 5 zł, to na ul. Wierzbięcice, zaraz jak jest Urząd Skarbowy i idzie się w stronę PKSu Wierzbięcicami, to praktycznie na samym początku tej ulicy od US jest sklepik "Cenowy Raj" i tam go mają
Nie wiem czy jasno opisałam, jak co to pytaj dalej



Cytat:
Napisane przez Andora Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
podczytuję Was już chwilę i postanowiłam się ujawnić. Też mam proste włosy, nic się nie wywija, i niestety towarzyszy mi wieczny oklap nie znam się jeszcze tak dobrze na składach, ale kombinuję z półproduktami i widzę znaczną poprawę.
Jakiś czas temu pisałyście o dwóch psikaczach z Shaumy - jeden był z masłem shea, a drugi z czym?
Schauma z Shea i Schauma Owocowa

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość

- z innego wątku

to ja już chyba wiem co mnie wysuszyło



wiem wiem
No mi się wydaje, że jednak ten SCS działa lżej od SLeS, ale wolałam zapytać w tamtym wątku. A ogólnie SLeSy Cię wysuszają?


Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Ja użyłam Lilliputza dopiero raz, mam nadzieję, że po dłuższym używaniu nie wysuszy włosów. Dzisiaj drugi dzień po myciu, a włosy są nadal świeże i mogę nosić rozpuszczone (zawsze wiązałam lub zaplatałam warkocz, bo były już przyklapnięte i źle się czułam w rozpuszczonych). Jednak martwi mnie, że SCS to to samo co SLS...
No ja jestem bardzo zadowolona z tego szamponu, zużywam już drugą butelkę i nie widzę wysuszenia, ani na włoskach ani skalpie. Co ciekawe, to pomógł mi na łupież suchy, którego się wcześniej nabawiłam
Moim zdaniem działa delikatniej od SLeSów. Kascysko napisała tam, że to tez zależy co jest obok SCS i od tego, że nie zawiera konserwantów, to wszystko łagodzi działanie SCSów

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
Kiedyś używałam i lubiłam bardzo (z 4-5 lat tamu)
teraz mój problem polega na tym, że myje się szybko co gorsze przy otwartych drzwiach i jak tylko wyskakuję spod prysznica to albo któreś albo oboje płaczą/ryczą/biją się.... a nie będę nie ubrana przy dzieciakach stać i się smarować......
Ja miałam ten sam problem i po prostu zaczęłam brać kąpiel wieczorem jak moja córeczka już śpi
Teraz mam czas na depilację, peelingi itp.
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 20:52   #3988
Andora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: O.
Wiadomości: 372
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

dziękuję, chyba się wybiorę do drogerii
Andora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 21:56   #3989
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez Andora Pokaż wiadomość
dziękuję, chyba się wybiorę do drogerii
Ja mam z Shea i zdecydowanie bardziej mi przypadł do gustu niż np. czarny Gliss Kur
Ogólnie jakoś tak porównywałam składy wszystkich tych sprayów i pamiętam, że ten z bawełną (nie wiem czy ten z olejkami też) miał Isopropyl Alcohol, więc od razu odpadł, a ta owocowa Schauma wydawała mi się mniej interesująca niż ta z Shea
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 22:27   #3990
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Wtarłam dzisiaj rzepkę, zero swędzenia - wiedziałam, że skalp się musi przyzwyczaić (macam w poszukiwaniu bejbików już ) chwilę później dałam się namówić współlokatorce na wyjście i czułam jak mi ten rzepkowy zapach okoliczne powietrze wzbogaca
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.