Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-03, 11:10   #2581
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was takie pytanie:
Przepraszam, może to głupie, ale nigdy nie farbowałam włosów na brąz i jestem ciekawa jak to jest z wypłukiwaniem się brązów, jak wygląda np. odrost po miesiącu od farbowania, co ile musicie farbować włosy, żeby kolor był jednolity.
Aktualnie jestem blondynką, ale przymierzam się do zmiany i chcę znać wszystkie za i przeciw

p.s. p w przypadku blondu jest tak, że włosy 2 tygodnie po farbowaniu są super a później jest coraz gorzej, odrost żółknie, reszta robi się szarawa i trzeba farbować co miesiąc, żeby kolor był ok.
Z góry dzięki za odpowiedzi
oj z tymi brazami różnie bywa, wszystko zależy od naszych włosów, od farby,od jej odcienia, ale na pewno (tak jak napisała goldika) włosy wyglądają zdrowiej i odrost jest mniej widoczny niż przy blondzie.

Musisz wiedzieć, że z blondu brąz na początku będzie się strasznie szybko zmywał, dopiero po kilku farbowaniach (jak barwnik wniknie we włos) utrzyma się troszeczkę dłużej...

jeśli chodzi o zmywanie brązów to mi zazwyczaj wychodzi rudość lekka jak ja to mówię złoto-rude coś
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 11:26   #2582
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
oj z tymi brazami różnie bywa, wszystko zależy od naszych włosów, od farby,od jej odcienia, ale na pewno (tak jak napisała goldika) włosy wyglądają zdrowiej i odrost jest mniej widoczny niż przy blondzie.

Musisz wiedzieć, że z blondu brąz na początku będzie się strasznie szybko zmywał, dopiero po kilku farbowaniach (jak barwnik wniknie we włos) utrzyma się troszeczkę dłużej...

jeśli chodzi o zmywanie brązów to mi zazwyczaj wychodzi rudość lekka jak ja to mówię złoto-rude coś
Wydaje mi się, że blondynki farbujące włosy na brąz mają troszkę przechlapane. Bo o ile ciemniejsze odrosty nie rażą, tak odrosty w jasnym kolorze przy ciemnych farbowanych włosach bardzo widać i daje to dziwny efekt.
Jak, np. tu:
32.jpg
Chociaż na ulicach widuję różne cuda.
Tak samo było u mnie przy czerni. Moje naturalne brązowe odrosty wyglądały wręcz głupio. Wg mnie jeśli ktoś decyduje się na kolor bardzo różniący się od naturalnego powinien dbać o to, by farbować odrosty minimum raz w miesiącu.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 11:38   #2583
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że blondynki farbujące włosy na brąz mają troszkę przechlapane. Bo o ile ciemniejsze odrosty nie rażą, tak odrosty w jasnym kolorze przy ciemnych farbowanych włosach bardzo widać i daje to dziwny efekt.
Jak, np. tu:
Załącznik 4914144
Chociaż na ulicach widuję różne cuda.
Tak samo było u mnie przy czerni. Moje naturalne brązowe odrosty wyglądały wręcz głupio. Wg mnie jeśli ktoś decyduje się na kolor bardzo różniący się od naturalnego powinien dbać o to, by farbować odrosty minimum raz w miesiącu.
zgadzam sie, blond odrost przy ciemnym kolorze wyglada jak lysiejace placki. Gorzej od ciemnego odrostu przy blondzie.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 11:46   #2584
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że blondynki farbujące włosy na brąz mają troszkę przechlapane. Bo o ile ciemniejsze odrosty nie rażą, tak odrosty w jasnym kolorze przy ciemnych farbowanych włosach bardzo widać i daje to dziwny efekt.
Jak, np. tu:
Załącznik 4914144
Chociaż na ulicach widuję różne cuda.
Tak samo było u mnie przy czerni. Moje naturalne brązowe odrosty wyglądały wręcz głupio. Wg mnie jeśli ktoś decyduje się na kolor bardzo różniący się od naturalnego powinien dbać o to, by farbować odrosty minimum raz w miesiącu.
masakra, nie mówię już o takich skrajnych przypadkach ;p tutaj to jest ohydne... każdy widzi jaki ma odrost przy obecnej farbie na włosach i w tym przypadku to bym bardzo często farbowała te odrosty...
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 12:58   #2585
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cześć dziewczyny

Ja farbuję mój ciemny blond na przeróżne brązy, niektóre farby nie dają nawet minimalnego widocznego odrostu, np u mnie casting 500, po miesiącu odrostów nie było widać ani śladu, chociaż na pewno były.

Miałam niefajny efekt na odroście po 515, chyba przez mahoń, który mi dał rudość na odroście, a reszta włosów została brązowa.

Na tym zdjęciu wydaje mi się że dziewczyna położyła jakiś cieplejszy, jaśniejszy kolor i odrost złapało inaczej niż resztę. Naturalne włosy są zwykle bardziej szarawe i lepiej się zlewają z farbowanymi
Fram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 12:59   #2586
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Hej dziewczyny! Ostatnio rzadko tu zaglądałam ze względu na ciekawe swetrowe oferty na allegro

A więc jestem po lekarzach i już wiem, że włosy lecą na pewno ze stresu. Badania wszystkie cacy i pozostał tylko ten stres. Mam tabletki na uspokojenie nerwów więc zobaczymy. Do tego seboradin forte na parę tygodni i suplementy.

A co do farbowania to moja mamuśka farbowała Palette Salon Colors jasny brąz i wyszło jak średni boski brąz. Zero rudości, piękny brąz o głębokim kolorze. Nie mam fotki ale wierzcie na słowo że włosy są boskie!!!!!!!!!!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 17:09   #2587
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a u mnie henna wyplukala sie z wczesniej niefarbowanych wlosow i mam odrost z 5cm zaraz lece na poczte odebrac farbe Herbatint i w tym tygodniu ja poloze. Wzielam nature bo i tak mam po hennie pelno poswiaty ktorej pewnie i tak niczym nei zakryje.
czy Ty piszesz o tej hennie którą ostatnio zamawiałaś - c.brąz????? ja jeszcze nie robiłam próby, najpierw jednak chce jeszcze raz ufarbować (sam odrost) Cece ale tym razem 6/00 bo 5 jest bardzo ciemnobrązowa
Zobaczę jak to wyjdzie, ale henny na pewno spróbuję (jak tylko dowiem się jak uzyskać wodę o temp 50 stopni :P )

Aha - dla zainteresowanych TRWAŁĄ farbą - Cece się NIE WYPŁUKUJE mój jasny brąz z początkowej smoły zrobił się po 1,5 miesiąca śr-ciemno brązowy i NIE jest rudy


Jak Ci idą ćwiczenia z Ewa?? ja już daaawno z nią nie ćwiczyłam, ale... byłam w skałach 6dni , biegam na fitness (!!!) - ostatnio trafiłam na taki trening który był cięższy od killera i turbo razem wziętych , dzis idę na step, a poza tym chodzę na sekcję wspinaczkową. PS. wszystko mnie boli...

kedud86
jak masz rozjaśniane włosy to zrób sobie Cece odcieniem naturalnym do siwych (taki z 00 po przecinku), włosy się idealnie pigmentują po niej.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 10:17   #2588
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ostatnio rzadko tu zaglądałam ze względu na ciekawe swetrowe oferty na allegro

A więc jestem po lekarzach i już wiem, że włosy lecą na pewno ze stresu. Badania wszystkie cacy i pozostał tylko ten stres. Mam tabletki na uspokojenie nerwów więc zobaczymy. Do tego seboradin forte na parę tygodni i suplementy.

A co do farbowania to moja mamuśka farbowała Palette Salon Colors jasny brąz i wyszło jak średni boski brąz. Zero rudości, piękny brąz o głębokim kolorze. Nie mam fotki ale wierzcie na słowo że włosy są boskie!!!!!!!!!!
Kachula, a czym Ty się tak stresujesz, że tak zapytam??

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Goldika gdzie te foty??
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 10:17   #2589
Sikoreczkaa
Zadomowienie
 
Avatar Sikoreczkaa
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 374
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Zacznę od przywitania się bo jestem tu nowa, więc cześć! : )) i teraz moje pytanie, polecacie jakies farby z brązem ale ciepłym? bo cały czas farbuję sie ale na zimne brązy i chciałabym coś zmienic.
Sikoreczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 17:13   #2590
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
Kachula, a czym Ty się tak stresujesz, że tak zapytam??
No cóż. Kiedy mój najstarszy synek skończył dopiero pół roku mąż zmienił pracę. Jeździł po całej Polsce i nie było go nawet po 3 dni. Byłam sama z małym dzieckiem to raz. Do tego z przemęczenia zaliczył wypadek z tirem, o którym nawet strażacy mówili, że nie wiedzą jak mógł on wyjść bez uszczerbku. Gdybym jechała z nim jako pasażer pewnie by mnie z wami nie było (a lubiłam się z nim i małym zabierać czasem na wypad jednodniowy). Potem druga ciąża z zaskoczenia. Mąż dalej jeździł a mi po tym wypadku każdy wyjazd powodował mdłości i nerwy. Każda notka w necie o wypadku na drodze i ja już miałam boleści w brzuchu i czytałam i sprawdzałam czy aby na pewno to nie jego samochód. nawet raz było tak, że zadzwonił i powiedział, że dojeżdża tu i tu. Po godzinie czytam onet a tam Tir godzinę temu staranował dwie osobówki na tym właśnie skrzyżowaniu do którego mężuś się zbliżał wtedy. Serce mi zamarło bo nawet nie wiedzieli jakie auta to były tak je rozwalił. Nawet nie wiesz jakie to uczucie kiedy zadzwoniłam do niego a on nie odbierał... Po 20 min zadzwonił że tankował i komórki z samochodu do kasy nie brał No i jeszcze najmłodszy miał napięcie i nie raczkował, nie siadał i rehabilitacja co tydzień. Do tego jedna pensja na 4 osoby. No i jak teraz najstarszy jest tak nieznośny i rozrabia, że czasem łzy z bezsilności napływają do oczu. Mam mały wycisk i zero osób do pomocy. Tylko mąż jak wróci z pracy. Najwyraźniej macierzyństwo nie za bardzo mi służy

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Sikoreczkaa Pokaż wiadomość
Zacznę od przywitania się bo jestem tu nowa, więc cześć! : )) i teraz moje pytanie, polecacie jakies farby z brązem ale ciepłym? bo cały czas farbuję sie ale na zimne brązy i chciałabym coś zmienic.
Szukaj w nazwach czekolady, złota, mahoniu, miedzi. To zawsze ciepło wyjdzie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-10-04 o 20:22
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 17:43   #2591
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sikoreczkaa Pokaż wiadomość
Zacznę od przywitania się bo jestem tu nowa, więc cześć! : )) i teraz moje pytanie, polecacie jakies farby z brązem ale ciepłym? bo cały czas farbuję sie ale na zimne brązy i chciałabym coś zmienic.
A mogłabyś napisać jaką farbą teraz farbujesz?
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-05, 09:03   #2592
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No cóż. Kiedy mój najstarszy synek skończył dopiero pół roku mąż zmienił pracę. Jeździł po całej Polsce i nie było go nawet po 3 dni. Byłam sama z małym dzieckiem to raz. Do tego z przemęczenia zaliczył wypadek z tirem, o którym nawet strażacy mówili, że nie wiedzą jak mógł on wyjść bez uszczerbku. Gdybym jechała z nim jako pasażer pewnie by mnie z wami nie było (a lubiłam się z nim i małym zabierać czasem na wypad jednodniowy). Potem druga ciąża z zaskoczenia. Mąż dalej jeździł a mi po tym wypadku każdy wyjazd powodował mdłości i nerwy. Każda notka w necie o wypadku na drodze i ja już miałam boleści w brzuchu i czytałam i sprawdzałam czy aby na pewno to nie jego samochód. nawet raz było tak, że zadzwonił i powiedział, że dojeżdża tu i tu. Po godzinie czytam onet a tam Tir godzinę temu staranował dwie osobówki na tym właśnie skrzyżowaniu do którego mężuś się zbliżał wtedy. Serce mi zamarło bo nawet nie wiedzieli jakie auta to były tak je rozwalił. Nawet nie wiesz jakie to uczucie kiedy zadzwoniłam do niego a on nie odbierał... Po 20 min zadzwonił że tankował i komórki z samochodu do kasy nie brał No i jeszcze najmłodszy miał napięcie i nie raczkował, nie siadał i rehabilitacja co tydzień. Do tego jedna pensja na 4 osoby. No i jak teraz najstarszy jest tak nieznośny i rozrabia, że czasem łzy z bezsilności napływają do oczu. Mam mały wycisk i zero osób do pomocy. Tylko mąż jak wróci z pracy. Najwyraźniej macierzyństwo nie za bardzo mi służy

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------



Szukaj w nazwach czekolady, złota, mahoniu, miedzi. To zawsze ciepło wyjdzie.
kompletnie nie widać po Tobie zebyś przechodziła jakieś stresy stąd było moje pytanie
w zasadzie to nie wiem co Ci poradzić
jakoś trzeba to przetrwać

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Sikoreczkaa Pokaż wiadomość
Zacznę od przywitania się bo jestem tu nowa, więc cześć! : )) i teraz moje pytanie, polecacie jakies farby z brązem ale ciepłym? bo cały czas farbuję sie ale na zimne brązy i chciałabym coś zmienic.
w zasadzie te drogeryjne brązy zawsze wychodzą ciepło
Loreal casting ma sporo ciepłych odcieni

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

kachula jak ja byłam z córką-niemowlakiem miesiąc w szpitalu to włosy mi leciały garściami
więc wiem co czujesz
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 10:07   #2593
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
kompletnie nie widać po Tobie zebyś przechodziła jakieś stresy stąd było moje pytanie
w zasadzie to nie wiem co Ci poradzić
jakoś trzeba to przetrwać

kachula jak ja byłam z córką-niemowlakiem miesiąc w szpitalu to włosy mi leciały garściami
więc wiem co czujesz
Dzieci to właśnie nie sama radość. Jak ktoś mi mówi, że nie wie o co mi chodzi bo z dziećmi to taka frajda jest, to od razu wiem, że ta osoba znika na 8 godzin do pracy, dzieci są w przedszkolu lub z opiekunką a i wychodzi często ze znajomymi bo babcia popilnuje malucha. Ja od 5 lat wyszłam może dwa czy trzy razy gdzieś bo nikt nie chce się nimi zająć bo są za małe i będą za mną płakać. Wymówka babć i dziadków...

A ze mną to tak już jest, że nikt nigdy nie wie co mi się dzieje bo ja zawsze gębę szczerzę i nie daję po sobie znać. A nawet jakbym się żaliła to i tak przecież to niemożliwe co mówię. Kiedyś kumpela narzekała, że jej i mężowi zostaje tylko 2000zł na życie po rachunkach. A ja jej odpowiedziałam, że w tym miesiącu zostało nam 525zł a mamy jeszcze małe dziecko. Stwierdziła, że kłamię bo mój TŻ przecież kierownik i po Polsce jeździ (jeździł) więc i kokosy mamy. Jak jej w końcu powiedziałam całą jego pensję to zamilkła i buraka na buzi miała.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 20:13   #2594
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Ojjjj jak mnie tu dawno nie było stęskniłam się za Wami dziewczyny
Ciekawe czy nadrobię te wszystkie zaległości jakoś ostatnio mam brak czasu... Ale postaram się nadrobić albo bynajmniej być już na bieżąco


Wrzucam też obiecane zdjęcia włosów po Londa Color Naturals hebanowy brąz Kachula82 wybacz że dopiero teraz Zdjęcia nie są najlepszej jakości ale mam nadzieje że chociaż coś tam widać Na razie bez zmian farbuję Londa

Pierwsze 3 zdjęcia zaraz po farbowania, następne 3 jakiś miesiąc (robione dziś)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled 7.jpg (29,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled 11.jpgk.jpg (36,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled 13.jpg (41,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitledm 3.jpg (18,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled 14.jpg (68,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untiutled 2.jpg (14,4 KB, 68 załadowań)
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 21:06   #2595
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Ojjjj jak mnie tu dawno nie było stęskniłam się za Wami dziewczyny
Ciekawe czy nadrobię te wszystkie zaległości jakoś ostatnio mam brak czasu... Ale postaram się nadrobić albo bynajmniej być już na bieżąco


Wrzucam też obiecane zdjęcia włosów po Londa Color Naturals hebanowy brąz Kachula82 wybacz że dopiero teraz Zdjęcia nie są najlepszej jakości ale mam nadzieje że chociaż coś tam widać Na razie bez zmian farbuję Londa

Pierwsze 3 zdjęcia zaraz po farbowania, następne 3 jakiś miesiąc (robione dziś)
allleee uroda śliczna hehe
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 22:11   #2596
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Wpadłam wam pokazac kolejny kolorek z alfaparfu nie dawno zmylam farbe tym razem padlo na 7.53 według kółeczka na stronie alfa jest to odcien zimny ... hmmm linka podam moze kogos interesuje ich podzial zjedzcie na sam dół http://www.alfaparfeduc.com/global/a...Wall_Chart.pdf

wklejem tez porownanie trzech odcieni pierwszy 7.53 (zimny wg producenta) drugi 7.35(ciepły) trzeci 7.32 (ciepły)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0216ko.jpg (31,9 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg porownaie.jpg (23,2 KB, 73 załadowań)

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2012-10-05 o 22:14
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 23:23   #2597
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
allleee uroda śliczna hehe

dziękuję chociaż mało co tam widać
Twoja uroda to dopiero -> i te oczy ahh

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2012-10-05 o 23:30
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 18:19   #2598
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Ojjjj jak mnie tu dawno nie było stęskniłam się za Wami dziewczyny
Ciekawe czy nadrobię te wszystkie zaległości jakoś ostatnio mam brak czasu... Ale postaram się nadrobić albo bynajmniej być już na bieżąco


Wrzucam też obiecane zdjęcia włosów po Londa Color Naturals hebanowy brąz Kachula82 wybacz że dopiero teraz Zdjęcia nie są najlepszej jakości ale mam nadzieje że chociaż coś tam widać Na razie bez zmian farbuję Londa

Pierwsze 3 zdjęcia zaraz po farbowania, następne 3 jakiś miesiąc (robione dziś)
tez ostatnio farbowalam tym kolorkiem, fajny, ale u mnie wychodzi cieplej
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 18:24   #2599
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Ojjjj jak mnie tu dawno nie było stęskniłam się za Wami dziewczyny
Ciekawe czy nadrobię te wszystkie zaległości jakoś ostatnio mam brak czasu... Ale postaram się nadrobić albo bynajmniej być już na bieżąco


Wrzucam też obiecane zdjęcia włosów po Londa Color Naturals hebanowy brąz Kachula82 wybacz że dopiero teraz Zdjęcia nie są najlepszej jakości ale mam nadzieje że chociaż coś tam widać Na razie bez zmian farbuję Londa

Pierwsze 3 zdjęcia zaraz po farbowania, następne 3 jakiś miesiąc (robione dziś)
witamy piekna
ślicznie jak zawsze

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
dziękuję chociaż mało co tam widać
Twoja uroda to dopiero -> i te oczy ahh
dziewczyny, nie załamujcie mnie
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 22:22   #2600
16Volt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Kasztanowa farba

Chciałabym mieć kolor włosów jak na tym zdjęciu albo zbliżony, ciężko mi jednak znaleźć taki odcień, naturalnie mam brązowe włosy o ciepłym połysku. Co polecacie? jakie firmy?
link do zdjęcia
http://www.google.pl/imgres?q=kaszta...h=177&hovw=284
16Volt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 10:19   #2601
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Ojjjj jak mnie tu dawno nie było stęskniłam się za Wami dziewczyny
Ciekawe czy nadrobię te wszystkie zaległości jakoś ostatnio mam brak czasu... Ale postaram się nadrobić albo bynajmniej być już na bieżąco


Wrzucam też obiecane zdjęcia włosów po Londa Color Naturals hebanowy brąz Kachula82 wybacz że dopiero teraz Zdjęcia nie są najlepszej jakości ale mam nadzieje że chociaż coś tam widać Na razie bez zmian farbuję Londa

Pierwsze 3 zdjęcia zaraz po farbowania, następne 3 jakiś miesiąc (robione dziś)
sliczny kolor czy to farba drogeryjna?profesjonalna?
ahhh uroda sliczna dziewczynka
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 11:13   #2602
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
witamy piekna
ślicznie jak zawsze

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

witam kochana dziękuję

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
dziewczyny, nie załamujcie mnie

my Ciebie? hehe




Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
tez ostatnio farbowalam tym kolorkiem, fajny, ale u mnie wychodzi cieplej

U mnie jak widać dość chłodno, na pierwszych zdjęciach wyszedł jakby z granatową poświatą ale w rzeczywistości to taka naturalna czerń Jak już się trochę wypłuka to podoba mi się bardziej bo wygląda naturalnie ciężko było mi uzyskać efekt naturalnej czerni a tutaj myślę że nie jest najgorzej Jedyne co mnie martwi to wypadanie włosów...
Zbliża się już kolejne farbowanie bo widać już odrosty więc chyba znów padnie na Londe ze względu na kolor

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
sliczny kolor czy to farba drogeryjna?profesjonalna?
ahhh uroda sliczna dziewczynka

dziękuję farba drogeryjna
jaka tam uroda nie zawstydzajcie mnie ale dziękuję bardzo

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2012-10-07 o 11:14
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 12:11   #2603
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

push up : D włoski a' la fale dunaju
po umyciu włoski nie suszone tradycyjnie suszarką , na mokre nałożyłam olejek milargan (arganowy o cudownym prostym i prawdziwym składzie )wilgotne zawinięte w koczek efekt dziś --->
hihi tak inaczej niz zawsze ... wilgoc w powietrzu pogłębia fale
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07398.jpg (205,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07399.jpg (198,9 KB, 17 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 12:17   #2604
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
push up : D włoski a' la fale dunaju
po umyciu włoski nie suszone tradycyjnie suszarką , na mokre nałożyłam olejek milargan (arganowy o cudownym prostym i prawdziwym składzie )wilgotne zawinięte w koczek efekt dziś --->
hihi tak inaczej niz zawsze ... wilgoc w powietrzu pogłębia fale

piękne
ja nigdy nie susze włosów suszarką też zwijam wilgotne w koczek lub na noc robię warkocz i mam fale chociaż przyznam że z natury mi się falują
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 12:39   #2605
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
piękne
ja nigdy nie susze włosów suszarką też zwijam wilgotne w koczek lub na noc robię warkocz i mam fale chociaż przyznam że z natury mi się falują
ja swoje susze z braku czasu i ich rodzaju tylko zimnym strumieniem powietrza w ten sposób moge je ładnie ułożyć maja duża tendencje do puszenia,wywijania koncówek co bardzo mnie denerwuje ... kazda w inną stronę a tak to ładnie poddają się i wygładzają(avatar -foto). Długość włosów sprzyja ich wywijaniu ale jeszcze troszkę cierpliwości ---> rosną

sliczne te Twoje włoski i długosc super
koczki są super, mega wygodne i z niecierpliwoscia czekam az włoski odrosną i konce beda się mega falować
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 12:52   #2606
Sikoreczkaa
Zadomowienie
 
Avatar Sikoreczkaa
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 374
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Ja z kolorami ekperymentowałam aż niestety wzięłam w obroty Palette czekoladowy brąz, wyszły kruczoczarne, i męczyłam sie z nimi z pół roku, teraz tylko Paloną kawe z Joanny super kolor, jednak znudziło mi sie i szybko sie też spłukuje : C i dlatego szukam zamiennika czytam juz po kolei wątki i zagłębiam się w ten brązowowłosy wątek
Sikoreczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 14:06   #2607
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Wpadłam wam pokazac kolejny kolorek z alfaparfu nie dawno zmylam farbe tym razem padlo na 7.53 według kółeczka na stronie alfa jest to odcien zimny ... hmmm linka podam moze kogos interesuje ich podzial zjedzcie na sam dół http://www.alfaparfeduc.com/global/a...Wall_Chart.pdf

wklejem tez porownanie trzech odcieni pierwszy 7.53 (zimny wg producenta) drugi 7.35(ciepły) trzeci 7.32 (ciepły)
każdy jeden bardzo mi sie podoba

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez 16Volt Pokaż wiadomość
Chciałabym mieć kolor włosów jak na tym zdjęciu albo zbliżony, ciężko mi jednak znaleźć taki odcień, naturalnie mam brązowe włosy o ciepłym połysku. Co polecacie? jakie firmy?
link do zdjęcia
http://www.google.pl/imgres?q=kaszta...h=177&hovw=284
ja tu widzę miedź
znajoma robiła miodowym karmelem Castinga i wyszło jej własnie tak ciepło

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

witam kochana dziękuję




my Ciebie? hehe








U mnie jak widać dość chłodno, na pierwszych zdjęciach wyszedł jakby z granatową poświatą ale w rzeczywistości to taka naturalna czerń Jak już się trochę wypłuka to podoba mi się bardziej bo wygląda naturalnie ciężko było mi uzyskać efekt naturalnej czerni a tutaj myślę że nie jest najgorzej Jedyne co mnie martwi to wypadanie włosów...
Zbliża się już kolejne farbowanie bo widać już odrosty więc chyba znów padnie na Londe ze względu na kolor




dziękuję farba drogeryjna
jaka tam uroda nie zawstydzajcie mnie ale dziękuję bardzo
a cóż w tym dziwnego?

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
ja swoje susze z braku czasu i ich rodzaju tylko zimnym strumieniem powietrza w ten sposób moge je ładnie ułożyć maja duża tendencje do puszenia,wywijania koncówek co bardzo mnie denerwuje ... kazda w inną stronę a tak to ładnie poddają się i wygładzają(avatar -foto). Długość włosów sprzyja ich wywijaniu ale jeszcze troszkę cierpliwości ---> rosną

sliczne te Twoje włoski i długosc super
koczki są super, mega wygodne i z niecierpliwoscia czekam az włoski odrosną i konce beda się mega falować


ja póki co o koku mogę co najwyżej pomarzyć
mam włosy różnej długości przez moje fanaberie
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 14:40   #2608
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sikoreczkaa Pokaż wiadomość
Ja z kolorami ekperymentowałam aż niestety wzięłam w obroty Palette czekoladowy brąz, wyszły kruczoczarne, i męczyłam sie z nimi z pół roku, teraz tylko Paloną kawe z Joanny super kolor, jednak znudziło mi sie i szybko sie też spłukuje : C i dlatego szukam zamiennika czytam juz po kolei wątki i zagłębiam się w ten brązowowłosy wątek
Może zamiast Joanny Palona kawa Marion:
http://nightlyw0lf.blogspot.com/2012...jny-pomys.html

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Ojjjj jak mnie tu dawno nie było stęskniłam się za Wami dziewczyny
Ciekawe czy nadrobię te wszystkie zaległości jakoś ostatnio m
am brak czasu... Ale postaram się nadrobić albo bynajmniej być już na bieżąco


Wrzucam też obiecane zdjęcia włosów po Londa Color Naturals hebanowy brąz Kachula82 wybacz że dopiero teraz Zdjęcia nie są najlepszej jakości ale mam nadzieje że chociaż coś tam widać Na razie bez zmian farbuję Londa

Pierwsze 3 zdjęcia zaraz po farbowania, następne 3 jakiś miesiąc (robione dziś)
Czarno, hebanowo Zazdroszczę urody. Moja mamuśka taką ma.

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
allleee uroda śliczna hehe
A ty to nie wiem czego zazdrościsz. Równie piękny z Ciebie typ

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
push up : D włoski a' la fale dunaju
po umyciu włoski nie suszone tradycyjnie suszarką , na mokre nałożyłam olejek milargan (arganowy o cudownym prostym i prawdziwym składzie )wilgotne zawinięte w koczek efekt dziś --->
hihi tak inaczej niz zawsze ... wilgoc w powietrzu pogłębia fale
Kolor fajny, taki soczysty, jak coś czekoladowego.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 15:08   #2609
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
push up : D włoski a' la fale dunaju
po umyciu włoski nie suszone tradycyjnie suszarką , na mokre nałożyłam olejek milargan (arganowy o cudownym prostym i prawdziwym składzie )wilgotne zawinięte w koczek efekt dziś --->
hihi tak inaczej niz zawsze ... wilgoc w powietrzu pogłębia fale
Śliczne

Ja dziś farbuję
A od wczoraj siedzę z olejem na włosach
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 15:25   #2610
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Hej dziewczyny doradzicie mi?? chcę trochę odpocząć od henny,szybko mi się wypłukuje,a nie stać mnie żeby co miesiąc odświeżać kolor.Chcę zafundować sobie jakiś ciemny brąz z fajną poświatą,wybór padł na Koleston i wpadły mi w oko dwa odcienie,pierwszy to ciemny mahoniowy brąz,drugi do ciemny fioletowy brąz.Kolory na próbniku są dosyć intensywne,ale na moich ciemnych włosach wyjdą na pewno inaczej jaką poświatę wybrać?mahoń czy fiolet.Z góry dziękuję za odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2d9293ced63b0c08f2c2cbc65a25ccb1_5.jpg (35,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg be5cae7a59e09b13a65fcfded230362c_5.jpg (37,3 KB, 8 załadowań)
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.