Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-27, 20:46   #4651
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomości: 439
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Na tych zdjeciach widać troszke kolor mojej cery (na dekolcie i policzku) i oczy, usta.
Ja mam bladą cere i czarne brwi z natury i nikt nie mówi, że pure paprica nie pasuje A włosy naturalne miałam tak na poziomie 8/7 taki mysi blond ni to ciemny ni jasny. Na blogu widać zdjęcia - możesz sobie porównać czy będzie ci tak żle
__________________
Właścicielka czterech Kotowatych oraz mama małego Skrzata...
Moim marzeniem są dłuuugie włosy...oraz jednolity piękny ciemny rudy!


"Podążaj za pragnieniami, pamiętaj lecz, że cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odpłaci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 22:01   #4652
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Pokaż wiadomość
Ja mam bladą cere i czarne brwi z natury i nikt nie mówi, że pure paprica nie pasuje A włosy naturalne miałam tak na poziomie 8/7 taki mysi blond ni to ciemny ni jasny. Na blogu widać zdjęcia - możesz sobie porównać czy będzie ci tak żle
Tobie ślicznie.
ale ja mam cere rozowa. Bladą ale rozowa.

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Tak czy siak pewnoe skusze sie na wakacje jak mi wlosy podrosna pewnie na mangogdyby nie ta moja cera skusilabym sie juz dawno.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 22:50   #4653
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Filifonka dzięki za odpowiedź, wiem, że jak mam rozjaśniane włosy to farba mi się będzie spłukiwać, dlatego pytałam czy warto iść do fryzjera i płacić kupe kasy...
Jeśli masz dobrego fryzjera to może podziałałby jakimiś zabiegami, aby kolor się dłużej trzymał.
Jeśli kolor szybko się spiera to robi się prepigmentacje, ale czy robi się ją też przy całkiem rozjaśnianych włosach, może ktoś podpowie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Tobie ślicznie.
ale ja mam cere rozowa. Bladą ale rozowa.

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Tak czy siak pewnoe skusze sie na wakacje jak mi wlosy podrosna pewnie na mangogdyby nie ta moja cera skusilabym sie juz dawno.
Ja bym się nie przejmowała różową cerę zawsze można ją schować, nawet pod lekkim podkładem najgorzej jak się ma cerę skłonną do wyprysków.
Może się powtórzę, ale żeby się przekonać trzeba spróbować
Dodam, że ja też mam różową cerę. W sumie to mam cerę "różnokolorową", bo mam skłonności do podkrążonych oczu, a na dodatek cerę naczynkową i oczywiście bladą wszystkie kolory tęczy wystarczy lekki podkład i naprawdę wszystko współgra

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2013-01-27 o 22:53
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 07:19   #4654
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Moja też jest naczynkowa. Właśnie o to chodzi. I strasznie sie rumienie-na ciepło, zimno, na jakieś sytuacje stresowe.
A jakim odcieniem farbujesz?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 09:55   #4655
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Moja też jest naczynkowa. Właśnie o to chodzi. I strasznie sie rumienie-na ciepło, zimno, na jakieś sytuacje stresowe.
A jakim odcieniem farbujesz?
8.34 ale teraz mam w planie jakiś jaśniejszy
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 10:48   #4656
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Pamietacie mnie? pewnie nie. Pisalam do Was jak mialam rozjasniane jeszcze włosy, marzył mi sie ognisty rudy.
Ochłonelam troche i jednak nie podjelam tej decyzji bo moja uroda nie wspolgra z ogniem. Jak pisałam mam ciemne oczy, ciemne usta, jestem blada ale mam różowy odcien cery, naczynkową. Postanowilam zapuścic troszke naturalki, przeamalowałam moj jasny kolor na taki jak w załączniku. Planuję go jeszcze raz poprawić i moze na wakacje coś podzialam z ognistymi kolorkami, natomiast zastanawia mnie czy rudy moze byc chlodniejszy aniżeli cieply?

Moze źle się wyrazilam, niekoniecznie rudy. Czerwony, mahoniowy?
Przegladałam loreal feria, ma ladne kolorki (mango, paprika itd.). Czy ktorys z nich pasuje kobiecie o raczej rumianej cerze?

Pozdrawiam Was serdecznie
Witaj ja pamietam
naczynkowa cera rude włosy, moim zdaniem raczej nie
Chłodne rudości to właśnie czerwienie i mahonie ale to cały czas czerwień i wszystko co czerwone na buzi będzie bardziej widoczne - moja mama ma chłodna czerwień i i podobny problem do twojego z naczynkami do tego jest bardzo blada, ja namawiam ja na ciepły czekoladowy braz w którym wyglądała pięknie i naturalnie, no ale ona sobie ubzdurała że brąz jej dodaje lat.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 11:58   #4657
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Witaj ja pamietam
naczynkowa cera rude włosy, moim zdaniem raczej nie
Chłodne rudości to właśnie czerwienie i mahonie ale to cały czas czerwień i wszystko co czerwone na buzi będzie bardziej widoczne - moja mama ma chłodna czerwień i i podobny problem do twojego z naczynkami do tego jest bardzo blada, ja namawiam ja na ciepły czekoladowy braz w którym wyglądała pięknie i naturalnie, no ale ona sobie ubzdurała że brąz jej dodaje lat.
bo w pl tak sie mowi, a prawda jest taka, ze roznie bywa i to co jedna postarza drugiej sluzy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 12:14   #4658
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomości: 439
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Moja też jest naczynkowa. Właśnie o to chodzi. I strasznie sie rumienie-na ciepło, zimno, na jakieś sytuacje stresowe.
A jakim odcieniem farbujesz?
Mam to samo. Lekki stres czy zaduch i już czerwone policzki...
ale jasny puder w kamieniu ładnie mi maskuje

Możesz jakimś jasnym spróbować typu miodowy blond syoss - nie będzie marchewka, ale będzie delikatny rudy
Taki jasny raczej nie podkresla bardzo jeśli boisz sie intensywnego
co do Mango nie patrz na pudełko - wychodzi bardziej marchewka dużo intensywniejsza niz ma modelka.
__________________
Właścicielka czterech Kotowatych oraz mama małego Skrzata...
Moim marzeniem są dłuuugie włosy...oraz jednolity piękny ciemny rudy!


"Podążaj za pragnieniami, pamiętaj lecz, że cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odpłaci..."

Blog

Edytowane przez drevnikocurek
Czas edycji: 2013-01-28 o 12:16
drevnikocurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 12:22   #4659
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
bo w pl tak sie mowi, a prawda jest taka, ze roznie bywa i to co jedna postarza drugiej sluzy
właśnie
a swoja drogą byłam juz bardzo bliska 7D RB ale po ostatnim eksperymencie z 8.41 niewiele by się zmnienilo,-bałam sie szarosci każdy ma inne włosy, zapragnełam konkretnego koloru i już znanego więc poszło 7.44 - ludzie chwalą już od rana - lustro tez sie uśmiech, czy ja jestem zadowolona hmm sama nie wiem, jest ładnie ale chyba juz mi sie rudości nieco znudziłysama nieweim.
Moje spostrzezenia poziom 7 nie niszczy mi wlosów tak jak 8 i 9.
Więc nie bedę farbowałam już poziomem 8
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-01-28 o 12:30 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 13:23   #4660
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

hej
ja już trochę ochłonęłam moim nieszczęsnym farbowaniem Allwaves 8.04, wczoraj sobie zrobiłam intensywne olejowanie i juz mam ładniejsze kłaki i kolor się wyrównał nieco, w kwietniu mam wesele i do tego czasu 0 farb, jak będę robić to Goldwell Coloronce lub Joanna do 24 myć...

EwciaOO- mi ten kolor to bardziej pasuje na miedzianą czerwień czyli na te 46 po kropce...
Agatau88- ciężko stwierdzić, czy będzie Ci dobrze w takim kolorze, jak nie spróbujesz to się nie przekonasz ja też się napalałam na taki ostry pomarańczowy rudy, a jak już mi się Mango do takiego wymywało to jakoś tak mi było źle w nim, czułam się jak nie ja i mojemu mężowi też sie nie podobało, dlatego teraz będę sobie próbowała coś jak złoto- miedziany na głowie robić

kathy- na całość dawałaś to 7.44? a jakiej firmy, no i oczywiście proszę o zdjęcia

moja mama też sobie robi ciemnym brązem Castinga, ale jej bardzo nie pasuje bo ma ziemistą, zmęczoną cere i też ja namawiam na jakiś cieplejszy brąz by ją ożywiło, bardzo nie chce ale mam taką przewagę, że to ja jej zawsze kupuję farbkę więc jej kupię tym razem inna;p
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 13:42   #4661
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
właśnie
a swoja drogą byłam juz bardzo bliska 7D RB ale po ostatnim eksperymencie z 8.41 niewiele by się zmnienilo,-bałam sie szarosci każdy ma inne włosy, zapragnełam konkretnego koloru i już znanego więc poszło 7.44 - ludzie chwalą już od rana - lustro tez sie uśmiech, czy ja jestem zadowolona hmm sama nie wiem, jest ładnie ale chyba juz mi sie rudości nieco znudziłysama nieweim.
Moje spostrzezenia poziom 7 nie niszczy mi wlosów tak jak 8 i 9.
Więc nie bedę farbowałam już poziomem 8
hmm, czyli jednak ciepirsz na to samo co ja niedawno
nawet jak udawalo mi sie uzyskac ladny kolor to juz nie bylo tego "funu" co kiedys, czegos brakowalo
co do poziomow mialam te same spotrzezenia- moje wlosy momentalnie odczuwaly zmiane poziomu, do tego klopot z utrzymaniem wyrazistej 8
powiem tak z poziomu 8 stawialabym tylko na naturalniejsze, ewentualnie zloto-miedziane refleksy bo podwojne 44, 66 itp masakruja i mega szybko znikaja
co do zmian nadal polecam
ps. pamietasz moze numer tego koloru Twojej mamy??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 13:47   #4662
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomości: 439
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
ja też się napalałam na taki ostry pomarańczowy rudy, a jak już mi się Mango do takiego wymywało to jakoś tak mi było źle w nim, czułam się jak nie ja i mojemu mężowi też sie nie podobało
dokładnie. Tak to jest, że trzeba się dobrze czuć w jakimś kolorze. Ja błądziłam po jasnych rudych miodowych po ciemniejszych cynamonach i jednak to nie to. Pure Paprica to jest TEN kolor, i jak to napisane było wyżej przez kathy - lustro się usmiecha i w pracy nie wierzą, że farbowane mam Ponoć tak pasują
I dobrze. Trzeb znależć swój kolor i nie sluchac innych nie ulewać wpływom, a może jasniej albo ciemniej, jak się ktoś czuje dobrze w danym kolorze i zacznie kombinowac to może być tylko gorzej - a skończyć na spaleniu/zniszczeniu wlosów.
Ale bez prób i błędów nie znajdzie się TEGO koloru...
__________________
Właścicielka czterech Kotowatych oraz mama małego Skrzata...
Moim marzeniem są dłuuugie włosy...oraz jednolity piękny ciemny rudy!


"Podążaj za pragnieniami, pamiętaj lecz, że cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odpłaci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 13:54   #4663
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
hej
ja już trochę ochłonęłam moim nieszczęsnym farbowaniem Allwaves 8.04, wczoraj sobie zrobiłam intensywne olejowanie i juz mam ładniejsze kłaki i kolor się wyrównał nieco, w kwietniu mam wesele i do tego czasu 0 farb, jak będę robić to Goldwell Coloronce lub Joanna do 24 myć...

EwciaOO- mi ten kolor to bardziej pasuje na miedzianą czerwień czyli na te 46 po kropce...
Agatau88- ciężko stwierdzić, czy będzie Ci dobrze w takim kolorze, jak nie spróbujesz to się nie przekonasz ja też się napalałam na taki ostry pomarańczowy rudy, a jak już mi się Mango do takiego wymywało to jakoś tak mi było źle w nim, czułam się jak nie ja i mojemu mężowi też sie nie podobało, dlatego teraz będę sobie próbowała coś jak złoto- miedziany na głowie robić

kathy- na całość dawałaś to 7.44? a jakiej firmy, no i oczywiście proszę o zdjęcia

moja mama też sobie robi ciemnym brązem Castinga, ale jej bardzo nie pasuje bo ma ziemistą, zmęczoną cere i też ja namawiam na jakiś cieplejszy brąz by ją ożywiło, bardzo nie chce ale mam taką przewagę, że to ja jej zawsze kupuję farbkę więc jej kupię tym razem inna;p
tak Vitalitys 7.44 dam fotke oczywiści może uda mi sie zrobić dzisiaj przed pierwszym myciem

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
hmm, czyli jednak ciepirsz na to samo co ja niedawno
nawet jak udawalo mi sie uzyskac ladny kolor to juz nie bylo tego "funu" co kiedys, czegos brakowalo
co do poziomow mialam te same spotrzezenia- moje wlosy momentalnie odczuwaly zmiane poziomu, do tego klopot z utrzymaniem wyrazistej 8
powiem tak z poziomu 8 stawialabym tylko na naturalniejsze, ewentualnie zloto-miedziane refleksy bo podwojne 44, 66 itp masakruja i mega szybko znikaja
co do zmian nadal polecam
ps. pamietasz moze numer tego koloru Twojej mamy??
66.46+4.6
miesza burgund i wulkaniczną czerwień Welli drogeryjnej - a drogeryjna dlatego że proffeski nie łapia jej siwków, uzywała za jasnych poziomów i dlatego. 7.3 RP RB wyszedł jej od odrostu siwkowego czyli białego pomarańczka żółta - reszty nie ruszył. Poziom mamy określam jako 5
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-01-28 o 14:04
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 14:38   #4664
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Dziekuje za odp

kathy-Ty mi radzilas pamietam bardzo konkretniei szkoda ze wtedy nie zrobilam tego rudego, no ale coz
Byłam dzis u mojej fryz, powiedziala ze ona mnie widzi w takim, ale w jakimś tam konkretnym odcieniu i ze jak sie zdecyduję ona mi zrobi.
Na pewno nie wczesniej niz weekend majowy
Bede do Was zaglądac, podglądac i myslec
Macie racje jak się nie sprobuje nie przekona się.
Ale kathy ma racje, cera naczynkowa wymaga jeśli rudego-starannie dopracowanego odcienia.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 17:14   #4665
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziekuje za odp

kathy-Ty mi radzilas pamietam bardzo konkretniei szkoda ze wtedy nie zrobilam tego rudego, no ale coz
Byłam dzis u mojej fryz, powiedziala ze ona mnie widzi w takim, ale w jakimś tam konkretnym odcieniu i ze jak sie zdecyduję ona mi zrobi.
Na pewno nie wczesniej niz weekend majowy
Bede do Was zaglądac, podglądac i myslec
Macie racje jak się nie sprobuje nie przekona się.
Ale kathy ma racje, cera naczynkowa wymaga jeśli rudego-starannie dopracowanego odcienia.
zobacz czy sie czujesz dobrze w czerwonych i pomaranczowych nakryciach glowy...chusty itp

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 17:59   #4666
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Widzę, że nie tylko ja mam "rudy kryzys"
Przestały mnie cieszyć efekty po farbowaniu i mam ochotę na jakąś diametralną zmianę koloru
Jednak nie chcąc katować moich włosów spróbuję zejść na jaśniejsze rudości, zbliżone do blondu. Zobaczymy co z tego będzie. W najbliższym czasie idę się poradzić fryzjerki
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 21:27   #4667
lulamanula
Raczkowanie
 
Avatar lulamanula
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 48
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Dziewczyny, po pierwsze witam się , po drugie może ktoś mógłby mi doradzić, do niedawna byłam jasną blondynką, ale przyciemniłam włosy do średniego blondu Londa(na poziomie 6) i teraz zamarzył mi się piękny rudy odcień. Taki jak miała Kate Winslet z okresu "Titanica". Moje pytanie brzmi, ponieważ zrobiłam przegląd farb i widzę, że większość to odcienie ciemno-czerwone, bardzo ciemne mahonie/kasztany i jasne miedzie/pomarańcze, a gdzie są klasyczne rudości? kilka lat temu miałam rudą fazę i wydaje mi się, że był większy wybór odcieni, co powinnam położyć na moje włosy, aby uzyskać taki kolor?
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...6&tx=80&ty=155
lulamanula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 07:12   #4668
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lulamanula Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po pierwsze witam się , po drugie może ktoś mógłby mi doradzić, do niedawna byłam jasną blondynką, ale przyciemniłam włosy do średniego blondu Londa(na poziomie 6) i teraz zamarzył mi się piękny rudy odcień. Taki jak miała Kate Winslet z okresu "Titanica". Moje pytanie brzmi, ponieważ zrobiłam przegląd farb i widzę, że większość to odcienie ciemno-czerwone, bardzo ciemne mahonie/kasztany i jasne miedzie/pomarańcze, a gdzie są klasyczne rudości? kilka lat temu miałam rudą fazę i wydaje mi się, że był większy wybór odcieni, co powinnam położyć na moje włosy, aby uzyskać taki kolor?
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...6&tx=80&ty=155
jej kolor na tym zdjęciu wygląda wyjatkowo przytłumiony, kolor z filmu to 7.44 - bardzo intensywna miedź do tego utleniacz 6%.
Musiałabyś dać fotę włosów ponieważ poziom 6 jest ciemny może będzie wymagał wcześniejszego rozjasnienia.

Dziewczyny
wczoraj wyczytałam na jednym ,,rudym blogu,, o fajnym sposobie na trwały rudy kolor, co myślicie? i czy ktoś wie gdzie można kupić Elumen KK - szukałam w necie i bez efektów.
http://paniekscelencja.blogspot.com/
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 10:05   #4669
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 186
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Jejku, ja tez mam kryzys rudości, wiem, że jak zrobię sobie jakiś brąz będe żałować dlatego, staram się przeczekać


Kathy a Ty w jaki kolorek chcesz wejśc teraz ?
Kisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 10:12   #4670
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;38866082]Pofarbuje je henną. Barwnik z niej łączy się na stałe z keratyną i nie wypłukuje się.
Można farbować henną i chemią na zmianę.[/QUOTE]
a nie przynosi to więcej szkód niż pożytku? zwłaszcza przy bardzo jasnych rudościach? henna przyciemniła mi włosy i potem długo nie mogłam ich rozjaśnić.
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:27   #4671
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Pokaż wiadomość
Jejku, ja tez mam kryzys rudości, wiem, że jak zrobię sobie jakiś brąz będe żałować dlatego, staram się przeczekać


Kathy a Ty w jaki kolorek chcesz wejśc teraz ?
właściwie to wyglądam lepiej w jasniejszych kolorach
ale mając tak ciemną nature poziom 4 - 5, nie wiem czy się na blond zdecyduje - myślę że na poczatku zobaczę jak będziie się wypłukiwał obecny 7.44...
ale chyba nastepne farbowanie to bedzie jakiś konkretny ciepły brąz z poziomu 6
u mnie pomysł na kolor jest jak pogoda

w sobote byłam w hurtowni i prowadziłam dyskusję na temat brązów, wybrałam farbe i zapłaciłam - poczym wróciłam się i zamieniłam rudosc 7.3RP, a w domu i tak zafarbowałam na 7.44 ło matko
facet patrzył na mnie jak na szaloną ,,przecież pani nie chiała już rudości,,??
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 12:46   #4672
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
właściwie to wyglądam lepiej w jasniejszych kolorach
ale mając tak ciemną nature poziom 4 - 5, nie wiem czy się na blond zdecyduje - myślę że na poczatku zobaczę jak będziie się wypłukiwał obecny 7.44...
ale chyba nastepne farbowanie to bedzie jakiś konkretny ciepły brąz z poziomu 6
u mnie pomysł na kolor jest jak pogoda

w sobote byłam w hurtowni i prowadziłam dyskusję na temat brązów, wybrałam farbe i zapłaciłam - poczym wróciłam się i zamieniłam rudosc 7.3RP, a w domu i tak zafarbowałam na 7.44 ło matko
facet patrzył na mnie jak na szaloną ,,przecież pani nie chiała już rudości,,??
hehe, ja kupiłam Vitalitys 7.66 i tylko czekam na farbowanie ale obiecałam sobie, że tym razem wytrzymam 4 tygodnie od ostatniej farby, więc jeszcze trochę musi minąć czasu.
a tak w ogóle to chciałabym spróbować blond, coś a la kolor Pieńkowskiej, ale się trochę boję jak będę w nim wyglądać.

też mam swoje naturalne włosy ciemne nie wyobrażam sobie wrócić do naturalnego odcienia - wtedy byłabym taka nijaka i niczym się niewyróżniająca
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 13:06   #4673
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
hehe, ja kupiłam Vitalitys 7.66 i tylko czekam na farbowanie ale obiecałam sobie, że tym razem wytrzymam 4 tygodnie od ostatniej farby, więc jeszcze trochę musi minąć czasu.
a tak w ogóle to chciałabym spróbować blond, coś a la kolor Pieńkowskiej, ale się trochę boję jak będę w nim wyglądać.

też mam swoje naturalne włosy ciemne nie wyobrażam sobie wrócić do naturalnego odcienia - wtedy byłabym taka nijaka i niczym się niewyróżniająca
farbowałam ostatnio 2 x co 2 tygodnie naszczeście odkryłam mega maske która czyni dobro i jest git...tak na marginesie włosy nie są rozdwojone, zapuszczam i jedyne co podcinam to boki po skosie, jeszcze jakieś 10-15 cm i bedę zadowolona
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 13:26   #4674
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

witam dziewczyny
dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi wczoraj byłam u fryzjera pytać o ten rudy i fryzjerka szczerze mi odpowiedziała, że nie da mi gwarancji, że kolor się dłużej utrzyma niż po farbie sklepowej, dlatego poszłam po tańszej lini oporu i kupiłam wczoraj joannę jesienny liść co Wy na to? leże w łóżku bo choroba mnie rozłożyła więc chyba dzisiaj będę farbowała, skoro jestem w domu i mam chwilę wolnego
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 15:55   #4675
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Widzę, że nie tylko ja mam "rudy kryzys"
Przestały mnie cieszyć efekty po farbowaniu i mam ochotę na jakąś diametralną zmianę koloru
Jednak nie chcąc katować moich włosów spróbuję zejść na jaśniejsze rudości, zbliżone do blondu. Zobaczymy co z tego będzie. W najbliższym czasie idę się poradzić fryzjerki
Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Pokaż wiadomość
Jejku, ja tez mam kryzys rudości, wiem, że jak zrobię sobie jakiś brąz będe żałować dlatego, staram się przeczekać

Witajcie w klubie kobitki Nie wiem czemu ale jak Artego 9.44 spłukał mi się całkowicie do złotego blondu to zapragnęłam zmian. Chyba za dużo kobiet widuję w pomarańczowych włosach. Zdecydowałam se na Allwaves 6.60. Od dziś jestem czerwona małpa
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 16:54   #4676
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Coś jest na rzeczy...ja dziś myślałam o położeniu innego odcieniu czy koloru
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 18:25   #4677
Inloveangel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
GG do Inloveangel
Karmelkowe włosy

Mój kolor włosów to średni brąz z rudą poświatą. Chciałabym się dowiedziec jak wyjdzie mi joanna jesienny liśc prosze o zdjecia jesli ktos farbował tą farbką.

Proszę cię, pisz na zbiorczym.

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2013-01-29 o 18:35
Inloveangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 19:49   #4678
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
właściwie to wyglądam lepiej w jasniejszych kolorach
ale mając tak ciemną nature poziom 4 - 5, nie wiem czy się na blond zdecyduje - myślę że na poczatku zobaczę jak będziie się wypłukiwał obecny 7.44...
ale chyba nastepne farbowanie to bedzie jakiś konkretny ciepły brąz z poziomu 6
u mnie pomysł na kolor jest jak pogoda

w sobote byłam w hurtowni i prowadziłam dyskusję na temat brązów, wybrałam farbe i zapłaciłam - poczym wróciłam się i zamieniłam rudosc 7.3RP, a w domu i tak zafarbowałam na 7.44 ło matko
facet patrzył na mnie jak na szaloną ,,przecież pani nie chiała już rudości,,??
widze ze nie tylko ja jestem niezdecydowana
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 22:26   #4679
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Witajcie w klubie kobitki Nie wiem czemu ale jak Artego 9.44 spłukał mi się całkowicie do złotego blondu to zapragnęłam zmian. Chyba za dużo kobiet widuję w pomarańczowych włosach. Zdecydowałam se na Allwaves 6.60. Od dziś jestem czerwona małpa
A wrzucisz zdjęcie?
Ja odczekam jeszcze jakiś tydzień i też może coś zmienię
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 22:48   #4680
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

widze, ze nie tylko mnie rudosci znudzily

kathy ja o elumenie slyszalam, ale nie udalo mi sie go namierzyc, na allegro miewali wode, ale nic wiecejnatomiast jak lubisz godlwella i chcesz odmiennej rudosci to maja nowe docienie z czerwieniami i inne ostre, calkiem ok
ps. prosba spelniona
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.