U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-17, 07:15   #151
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a do kiedy sing sing urlopuje?
do 20 kwietnia..
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 07:18   #152
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
do 20 kwietnia..
3 dni wytrzymamy to tez chce zrobic u niej male zakupy



a ta pianka Misshy jest genialna! super zmywa bb i jest mega wydajna.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 07:19   #153
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.I

Ja się trochę rozczarowałam żelem ślimakowym mizona. Mam wrażenie jakby nie robił w ogóle nic. Zero dobrych czy złych efektów

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 07:23   #154
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość


Miałam próbkę - mega jasny żółtek (dla mnie za jasny)
O super! Mógłby być w takim razie dla mnie dobry a pamiętasz może jak ta elishacoy sprawowała się pod względem trwałości i jakości?

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Mag, daj koniecznie znać jak sprawuje się szczoteczka. Trochę kosztuje ale jak będzie działać cuda to może kupie sobie na imieniny
Zajuś wczoraj wieczorem użyłam pierwszy raz Powiem tak-nigdy nie widziałam tak delikatnego włosia, żaden mój pędzel nie jest tak mięciutki
Wzięłam sobie żel i zaczęłam myć twarz, czując tylko delikatne mazianie po twarzy i sobie myślę-to coś ma myć? i zaczęłam mocniej pocierać twarz. Jak zmyłam i osuszyłam twarz to buzię miałam zaczerwienioną także chyba jednak to cudeńko czyści mimo takiego niepozornego wyglądu
Tyle mogę powiedzieć na razie po pierwszym użyciu

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Dziewczynki, jak sądzicie czy żelik ślimakowy będzie udanym prezentem dla starszej osoby? Czy lepiej jej kupić np serum ślimaczkowe?
Ojjj ja to nie wiem niestety bo na razie mam tylko kremik żel zamierzam dopiero kupić
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 07:24   #155
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

mialam na noc baviphat lemon s.p. i niespodziewalam sie po nim niczego dobrego po opiniach ale zaskoczyl mnie pozytywnie bo rozjasnil mi zaczerwienienia i skora jest taka promienna potestuje jeszcze kilka nocy i zobacze.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 07:29   #156
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ja widziałam efekty po 3 wizycie.



Jakie?
A ja stosuje krem tydzien

Mam innisfree no sebum mineral powder

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Ja ślimaczka polecam. Kupiłam Mizon żel 62% i ładnie buzie wygładza. Teraz czekam na all in one 92% i już się nie mogę doczekać co na mojej facjacie uczyni.
Do kompletu mam bb ślimakowy również mizon ale testy w najbliższy weekend.

Miałyście jakieś bliższe spotkanie z Missha signature wrinkle bb? Mam podkład signature wrinkle ale hmmm miłości z tego nie będzie.
A ja jestem neutralna jesli chodzi o slimaka... nie szkodzi, nie pomaga.

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
trochę boję się od niego brać po przebojach jakie dziewczyny miały
Ja od niego nie raz bralam i nigdy nie mialam problemow. (choc dodal dwie probki a mial cztery ale to szczegol)

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Dziewczynki, jak sądzicie czy żelik ślimakowy będzie udanym prezentem dla starszej osoby? Czy lepiej jej kupić np serum ślimaczkowe?
Mysle, ze zel nie. Jest malo tresciwy, wchlania sie od razu. Wzielabym serum.

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Ja się trochę rozczarowałam żelem ślimakowym mizona. Mam wrażenie jakby nie robił w ogóle nic. Zero dobrych czy złych efektów

Tapnięte z mojego HTC ONE V
No to ja tak mam jesli chodzi o slimaka, czy żel czy krem. Nawet mam wrazenie, że żel jest lepszy

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
mialam na noc baviphat lemon s.p. i niespodziewalam sie po nim niczego dobrego po opiniach ale zaskoczyl mnie pozytywnie bo rozjasnil mi zaczerwienienia i skora jest taka promienna potestuje jeszcze kilka nocy i zobacze.
na mnie tak dzialalo jabluszko, polubilam je
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 07:34   #157
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

asmenaa i jak ten puder z innisfree Ci sie sprawdza? bo czuje, ze na wiosne/lato puder bedzie u mnie koniecznoscia :/

jabluszko mam w pelnym wymierze i tez je bardzo lubie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 07:37   #158
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
3 dni wytrzymamy to tez chce zrobic u niej male zakupy
a ta pianka Misshy jest genialna! super zmywa bb i jest mega wydajna.
damy radę chciałam brać od tego sprzedawcy ale troche sie boję.. ceny ma super.. http://www.ebay.pl/sch/1st_bizglobal...4.l1513&_pgn=1
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 07:40   #159
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
asmenaa i jak ten puder z innisfree Ci sie sprawdza? bo czuje, ze na wiosne/lato puder bedzie u mnie koniecznoscia :/

jabluszko mam w pelnym wymierze i tez je bardzo lubie
Wiesz u mnie wszystko zaczyna sie dosc szybko swiecic czy to bb czy mineraly czy mam pod spodem primer czy puder na.
Na pewno lepiej dziala na golą twarz niż pomalowaną

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
damy radę chciałam brać od tego sprzedawcy ale troche sie boję.. ceny ma super.. http://www.ebay.pl/sch/1st_bizglobal...4.l1513&_pgn=1
czego sie boisz? 99.5% pozytywów, ponad 300 komentarzy i jest super sprzedawcą

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

http://www.ebay.pl/itm/ETUDEHOUSE-It...#ht_3262wt_912 fuuu
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 07:42   #160
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
damy radę chciałam brać od tego sprzedawcy ale troche sie boję.. ceny ma super.. http://www.ebay.pl/sch/1st_bizglobal...4.l1513&_pgn=1
ja bym brala od niego pewnie na probe zamowilabym cos malego, zobaczylabym ile poleci do mnie. A jak byloby ok to szalalabym
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 07:45   #161
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
czego sie boisz? 99.5% pozytywów, ponad 300 komentarzy i jest super sprzedawcą
przekonałaś mnie

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja bym brala od niego pewnie na probe zamowilabym cos malego, zobaczylabym ile poleci do mnie. A jak byloby ok to szalalabym
ty też sprawdzimy co to za kwiatek
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 07:50   #162
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam paczkę od f2plus1, zamówiłam Mizon CC i żeby dostać więcej próbek wzięłam kredkę od Holika Holika. Jako gratis dostałam temperówkę....... tylko jakąś plastikową temperówkę >.< Gdybym wiedziała to bym nie brała tej kredki, ja chciałam próbki T^T
daj znać co i jak mam tą aukcję w obserwowanych. napaliłam się na ten krem, ale chciałam zobaczyć jakieś swatche poczytać opinie, bo w necie nie znalazłam nic na jego temat, wszędzie ta sama notatka. zakryje zaczerwienienia?

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Ja się trochę rozczarowałam żelem ślimakowym mizona. Mam wrażenie jakby nie robił w ogóle nic. Zero dobrych czy złych efektów
ja jak na razie też jestem zawiedziona. w kilku miejscach mam ślady po trądziku, myślałam, że mizon przyspieszy gojenie, a on nie robi totalnie nic. nakładałam na noc i w dzień co najmniej z 5 razy, a w tych miejscach to nawet grubszą warstwę. mam wrażenie, że maść z wit. A działa lepiej niż to. ale nie skreślam go, bo być może za krótko go używam.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 08:01   #163
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

ooo mamusiuuuu

3 dni szkoły , 2 dni pracy i tyle nadrabiania na forum
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 08:04   #164
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Dziewczynki, jak sądzicie czy żelik ślimakowy będzie udanym prezentem dla starszej osoby? Czy lepiej jej kupić np serum ślimaczkowe?
Trochę nie rozumiem tego szału ślimakowego , wiele osób go tu poleca na wszystko, a jak dla mnie to taki kremik naprawdę baaaardzo średni. A w nawilzeniu to już w ogóle porażka, raczej podsusza . Dla starszej osoby, patrząc po tym co kupuje moja mama, celowalabym w zmije i inne węże kosmetyki Yedam albo THOW

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 08:05   #165
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

tekila901 a moze za duzo tego slimaka stosujesz? jak ja nalozylam na noc gruba warstwe to nic nie zdzialal, najlepsze efekty widze jak dam go troszeczke tylko.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 08:08   #166
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam paczkę od f2plus1, zamówiłam Mizon CC i żeby dostać więcej próbek wzięłam kredkę od Holika Holika. Jako gratis dostałam temperówkę....... tylko jakąś plastikową temperówkę >.< Gdybym wiedziała to bym nie brała tej kredki, ja chciałam próbki T^T


Ja zamówiłam skarpetki peelingujące, krem do rąk, korektor pod oczy i próbki Peach Sake Serum i dostałam 5 próbek z czego dwie takie same.
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 08:13   #167
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
tekila901 a moze za duzo tego slimaka stosujesz? jak ja nalozylam na noc gruba warstwe to nic nie zdzialal, najlepsze efekty widze jak dam go troszeczke tylko.
nakładam cienką warstwę, bo jak raz nałożyłam więcej, to miałam wrażenie, że to co się nie wchłonęło, to zastygło na skórze.

w dodatku mam wrażenie, że więcej dobrego dla mojej twarzy zrobił w ciągu dnia bb, bo po zmyciu pory były niewidoczne a po całodziennym i całonocnym noszeniu ślimaka nic tak naprawdę z moją twarzą się nie stało.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 08:15   #168
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
daj znać co i jak mam tą aukcję w obserwowanych. napaliłam się na ten krem, ale chciałam zobaczyć jakieś swatche poczytać opinie, bo w necie nie znalazłam nic na jego temat, wszędzie ta sama notatka. zakryje zaczerwienienia?


ja jak na razie też jestem zawiedziona. w kilku miejscach mam ślady po trądziku, myślałam, że mizon przyspieszy gojenie, a on nie robi totalnie nic. nakładałam na noc i w dzień co najmniej z 5 razy, a w tych miejscach to nawet grubszą warstwę. mam wrażenie, że maść z wit. A działa lepiej niż to. ale nie skreślam go, bo być może za krótko go używam.
Ja uzywam go dlugo i jest to samo.

PS czym robilas prostowanie keratynowe? bo encanto tu ni ma

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Trochę nie rozumiem tego szału ślimakowego , wiele osób go tu poleca na wszystko, a jak dla mnie to taki kremik naprawdę baaaardzo średni. A w nawilzeniu to już w ogóle porażka, raczej podsusza . Dla starszej osoby, patrząc po tym co kupuje moja mama, celowalabym w zmije i inne węże kosmetyki Yedam albo THOW

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dokladnie...
Moj krem slimakowy juz sie konczy, nie kupie drugiego opakowania I potrzebuje jakiegos kremu na dzien, ktory mi pomoze w walce z niedoskonalosciami, polecasz cos??
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 08:16   #169
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Hyhy, nie wiem, co to za brokułki, ale wyglądają smakowicie, jak beszamel tylko szkoda, że z aukcji w ogóle nie wynika, co to. Jakiś sprzedawca początkujący chyba.
Mnie też jabłuszko rozjaśnia przepięknie!

Właśnie poszerzyłam, jak to Koreanki słodko nazywają, "daily routine" i jestem bardzo zadowolona - serum Floria z TonyMoly na SHAL i pod krem na dzień, a na noc jeszcze jabłko. Milutka, miękka i gładka twarz, w dodatku nawilżona.
Tak, pory nadal widoczne ;p

I w ogóle przez to całe gadanie o Inchlossie to ja go jednak zamówię xD

edit: mi ślimak też nic nie uczynił miłego. Niby miałam krem, oczekiwałam nawilżenia w pierwszej kolejności, a tu skóra ściągnięta lekko. Więc nie czekałam na dalsze efekty już.
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2013-04-17 o 08:18
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 08:19   #170
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
tekila901 a moze za duzo tego slimaka stosujesz? jak ja nalozylam na noc gruba warstwe to nic nie zdzialal, najlepsze efekty widze jak dam go troszeczke tylko.
Ja mysle, ze to nie ma wplywu.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam skarpetki peelingujące, krem do rąk, korektor pod oczy i próbki Peach Sake Serum i dostałam 5 próbek z czego dwie takie same.
Jak spisuje sie peach sake serum? pytam z ciekawosci bo ja tez zamowilam probki a potem je rozdalam

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Hyhy, nie wiem, co to za brokułki, ale wyglądają smakowicie, jak beszamel tylko szkoda, że z aukcji w ogóle nie wynika, co to. Jakiś sprzedawca początkujący chyba.
Mnie też jabłuszko rozjaśnia przepięknie!

Właśnie poszerzyłam, jak to Koreanki słodko nazywają, "daily routine" i jestem bardzo zadowolona - serum Floria z TonyMoly na SHAL i pod krem na dzień, a na noc jeszcze jabłko. Milutka, miękka i gładka twarz, w dodatku nawilżona.
Tak, pory nadal widoczne ;p

I w ogóle przez to całe gadanie o Inchlossie to ja go jednak zamówię xD

edit: mi ślimak też nic nie uczynił miłego. Niby miałam krem, oczekiwałam nawilżenia w pierwszej kolejności, a tu skóra ściągnięta lekko. Więc nie czekałam na dalsze efekty już.
A jakiego uzywasz kremu na dzien??
Moze mi sie tak beznadziejnie trzymają bb na ślimaku?!?!

Ach te pory zaraz uzyje primerka z ohui dziala?

Ja tez wczoraj zdecydowalam go zamowic xD
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 08:20   #171
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.I

A ja z ślimaka jestem zadowolona. Kiedy zaczęło was wysypywac po nim? Bo mi się zaczęły pojawiać pojedyncze czerwone krostki i zastanawiam się czy to po nim.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 08:24   #172
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Ja uzywam go dlugo i jest to samo.

PS czym robilas prostowanie keratynowe? bo encanto tu ni ma



Dokladnie...
Moj krem slimakowy juz sie konczy, nie kupie drugiego opakowania I potrzebuje jakiegos kremu na dzien, ktory mi pomoze w walce z niedoskonalosciami, polecasz cos??
mnie wysypało po pokrzywie i myślałam, że ślimak coś zdziała....



encanto. cocochoco jest łagodniejsze, ale zmywa się dużo szybciej. a o global keratin nie słyszałam wiele. długie masz włosy?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 08:24   #173
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
A jakiego uzywasz kremu na dzien??
Moze mi sie tak beznadziejnie trzymają bb na ślimaku?!?!

Ach te pory zaraz uzyje primerka z ohui dziala?

Ja tez wczoraj zdecydowalam go zamowic xD
xD Ale od tego z Malezji bierzesz? Czy z Tajlandii?

Koreańskie kremy stricte nawilżające to znam słabo, u mnie się od dłuższego czasu sprawdza Clarins, pasują mi bardzo te niebieskie, a ostatnio taki pomarańczowy z witaminą C, był w promocji nawet, poniżej 90 zeta.

A primerów używam bardzo rzadko, bo mam wtedy wrażenie zbyt wielu warstw....
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 08:49   #174
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Trochę nie rozumiem tego szału ślimakowego , wiele osób go tu poleca na wszystko, a jak dla mnie to taki kremik naprawdę baaaardzo średni. A w nawilzeniu to już w ogóle porażka, raczej podsusza . Dla starszej osoby, patrząc po tym co kupuje moja mama, celowalabym w zmije i inne węże kosmetyki Yedam albo THOW

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja mam krem ślimaczkowy i jestem bardzo z niego zadowolona. Fakt, że sam nie nawilża ale ja pod niego daje olej arganowy i ten zestaw bardzo ładnie zaleczył mi twarz po dosyć poważnym podrażnieniu. Sam krem ładnie koi i łagodzi ale o nawilżeniu nie ma mowy.
Dzięki annje za sugestie. Zrobię rozpoznanie.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 09:06   #175
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Też miałyście tak, że po pierwszym użyciu bebika pomyślałyście "Jak mogłam używać zwykłego podkładu drogeryjnego tyle lat?" Właśnie nałożyłam Scandal Rose, kolor mógłby być jaśniejszy, ale nic się z nim nie wyprawia, nie ciemnieje, co zawsze się działo z resztą kolorówki na mojej twarzy
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 09:20   #176
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

nalozylam wlasnie bb mizon snail kolor idealny! ladnie sie rozprowadzil na buzi, wyrownal koloryt, zakryl to co trzeba. Do tego jest duzo lzejszy id Jarta.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 09:20   #177
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Też miałyście tak, że po pierwszym użyciu bebika pomyślałyście "Jak mogłam używać zwykłego podkładu drogeryjnego tyle lat?" Właśnie nałożyłam Scandal Rose, kolor mógłby być jaśniejszy, ale nic się z nim nie wyprawia, nie ciemnieje, co zawsze się działo z resztą kolorówki na mojej twarzy
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 09:29   #178
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość


ja jak na razie też jestem zawiedziona. w kilku miejscach mam ślady po trądziku, myślałam, że mizon przyspieszy gojenie, a on nie robi totalnie nic. nakładałam na noc i w dzień co najmniej z 5 razy, a w tych miejscach to nawet grubszą warstwę. mam wrażenie, że maść z wit. A działa lepiej niż to. ale nie skreślam go, bo być może za krótko go używam.
Jak tak myślę, to... Hmm... Dobra, chyba faktycznie wszystko szybciej się goi.
Ale poza tym ja mam suchą skórę i wcześniej gdy używałam samego Nutriticu LRP to lepiej się miała niż jak teraz stosuję pod niego żel Liczyłam, że mi pomoże na przesuszona skórę a tu lipa... Chyba to mnie najbardziej rozczarowało biorąc pod uwagę, że szczyci się kwasem hialuronowym.
Podoba mi się jego konsystencja i to, że świetnie nadaje się pod BB lub filtr, bo wchłania się do matu

Mam tak przesuszoną skórę po zimie, że nie wiem czego używać, żeby sobie pomóc
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 09:34   #179
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Też miałyście tak, że po pierwszym użyciu bebika pomyślałyście "Jak mogłam używać zwykłego podkładu drogeryjnego tyle lat?" Właśnie nałożyłam Scandal Rose, kolor mógłby być jaśniejszy, ale nic się z nim nie wyprawia, nie ciemnieje, co zawsze się działo z resztą kolorówki na mojej twarzy
dokladnie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 09:58   #180
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

A ja Wam pisałam, że w czwartek zamówiłam próbki kremów u sing sing girl ale nie oznaczyła ich jako wysłane. No i wczoraj wieczorem napisała mi wiadomość, że nie mają obecnie jednej rzeczy i przepraszała i powiedziała że wynagrodzi itp. Więc odpisałam jej że nie chcę anulować zamówienia niech wyśle całą resztę a za to czego nie ma niech zwróci kasiorę. Ale jak piszecie, że ma urlop teraz, to nastąpi to dopiero po weekendzie? Ojjj, niefajnie tyle czekania
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.