Rossmann cz. XXIII - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-16, 17:27   #1201
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
No akurat moją skórę nawilżają, w przebiegu atopowego zapalenia skóry z ciężkim przebiegiem jak u mnie, mają takie zdolności.

Tak więc ponawiam pytanie

Mysle, ze kolezance chodzilo o to, ze same z siebie nie moga nawilzac, bo maja tylko wlasiciwosci okluzyjne. Jesli nalozysz je na wilgotna skore zaraz po kapieli to one same nie nawilza, ale pomoga zatrzymac nawilzenie w skorze.

Ja w tym celu najbardziej lubie babydream fur mama, teraz mam alterra brzoza i pomarancza i tez jest spoko, tej migdal papaja nie mialam, ale z tego co pamietam to ma w skladzie olej rycynowy, a on moze wysuszac

Edytowane przez pijana_wiatrem
Czas edycji: 2014-06-16 o 17:29
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 17:36   #1202
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez pijana_wiatrem Pokaż wiadomość
Ja w tym celu najbardziej lubie babydream fur mama, teraz mam alterra brzoza i pomarancza i tez jest spoko, tej migdal papaja nie mialam, ale z tego co pamietam to ma w skladzie olej rycynowy, a on moze wysuszac
Dziękuję za podpowiedź
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 18:10   #1203
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Rossmann cz. XXIII

a ja chciałam odgrzebać trochę temat promocji -49%. Kupiłam wtedy 2 odżywki, na które nie został mi naliczony rabat. Napisałam do BOKu, trochę to trwało, ale w końcu oddali różnicę w cenie, no i przeprosili. Sami zaproponowali, nie robili problemów; ładnie z ich strony. Miła odmiana w porównaniu do konkurencji
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 19:06   #1204
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Będziecie coś kupować -40% z zapachów dla mężczyzn? mam nadzieję że wody po goleniu też biorą udział?

wczoraj kupiłam krem zmiękczający do stóp Fuss Wohl,jeeeezu jak śmierdzi,nie dam rady używać jak stare skarpety
planuje kupic adidasy albo jakieś inne w tym stylu na dzień ojca i dla tza na rocznice w lipcu
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 20:26   #1205
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakaś bardzo dobrze nawilżająca pomadka do ust tylko BEZ lanoiny w składzie (jestem na nią uczulona)? Błagam, bo moje usta wołają o pomstę do nieba!
Mnie pomaga:
http://www.rossnet.pl/Produkt/LOreal...zt,337876,1648
Nie mam pojęcia czy ma w składzie lanolinę. Mam kolor bodajże 500 Molto Mauve- jasna sjena. Mam sporo kosmetyków do ust, ale teraz najlepszy efekt daje to i masło w kredce Bell- mam numer 7.
Nawilżanie dają u mnie jeszcze 2 błyszczyki z Yves Rocher- taki żelowy Malina ( w tubce) i Sexy Pulp. Niczego mocniej nawilżającego do ust chyba nie mam w kolekcji. ( A mam sporo).
Dobre nawilżanie daje też granatowy balsam Nivea na usta przemyte ciepłą wodą. Ja taki patent stosuję na noc w zimie.
Bardzo nawilżających pomadek nie znam. A szukam od lat- mam bardzo suchą skórę i usta, które błyskawicznie się odwadniają.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 21:33   #1206
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Mnie pomaga:
http://www.rossnet.pl/Produkt/LOreal...zt,337876,1648
Nie mam pojęcia czy ma w składzie lanolinę. Mam kolor bodajże 500 Molto Mauve- jasna sjena. Mam sporo kosmetyków do ust, ale teraz najlepszy efekt daje to i masło w kredce Bell- mam numer 7.
Nawilżanie dają u mnie jeszcze 2 błyszczyki z Yves Rocher- taki żelowy Malina ( w tubce) i Sexy Pulp. Niczego mocniej nawilżającego do ust chyba nie mam w kolekcji. ( A mam sporo).
Dobre nawilżanie daje też granatowy balsam Nivea na usta przemyte ciepłą wodą. Ja taki patent stosuję na noc w zimie.
Bardzo nawilżających pomadek nie znam. A szukam od lat- mam bardzo suchą skórę i usta, które błyskawicznie się odwadniają.

Dziękuję za odpowiedź po tylu postach
Szczerze mówiąc szukam czegoś pielęgnacyjnego, co do samej kolorówki posiadam kilka perełek, ale na suche skórki i pękające usta nie używam nawet ich, bo wygląda to...paskudnie
Ja zawsze miałam pięknie nawilżone usta, ale ostatnio w przebiegu AZS które weszło mi na twarz padło na usta.

Mówisz, że granatowa Nivea...zerkę na skład i może wypróbuję dzięki
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 21:35   #1207
Ocia27
Raczkowanie
 
Avatar Ocia27
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 69
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość

wczoraj kupiłam krem zmiękczający do stóp Fuss Wohl,jeeeezu jak śmierdzi,nie dam rady używać jak stare skarpety
Dlatego mi się rzucił w oczy balsam do stóp w Niemczech ten http://www.rossmannversand.de/produk...ng-lotion.aspx
Ocia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 21:38   #1208
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
planuje kupic adidasy albo jakieś inne w tym stylu na dzień ojca i dla tza na rocznice w lipcu
Oh dzięki Ci dobra Kobieto! W ogóle nie pomyślałam o tym, żeby zaopatrzyć się teraz w prezent dla TŻ, a też mamy rocznicę w lipcu!
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 21:55   #1209
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Ja to chyba poprosze brata, żeby mi kupil krem rivala nawilżający, bo maja dobre opinie a w Polsce ich nie ma, tylko w niemieckich rossmannach są, ale to moze kolo lipca zobacze co tam maja jeszcze ciekawego i pytanie, szukam kremu na noc, nie koniecznie z Rossmanna ale dość lekkiego nie zostawiającego uczucia maski do skory suchej.
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 22:02   #1210
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Ja to chyba poprosze brata, żeby mi kupil krem rivala nawilżający, bo maja dobre opinie a w Polsce ich nie ma, tylko w niemieckich rossmannach są, ale to moze kolo lipca zobacze co tam maja jeszcze ciekawego i pytanie, szukam kremu na noc, nie koniecznie z Rossmanna ale dość lekkiego nie zostawiającego uczucia maski do skory suchej.
Nie z Rossa- Dermedic Linum Emolient na dzień, na noc, w ciągu dnia, zawsze. U mnie na dole masz recenzje, ten krem działa cuda dla bardzo suche skóry nawet.

Z Rossa ewentualnie Nivea Sensitive (ten na dzień zostawia mniejszą warstewkę, nie jest tak tłusty,a też na noc dobrze działa)
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 22:13   #1211
saintfreak
Raczkowanie
 
Avatar saintfreak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez pijana_wiatrem Pokaż wiadomość
Ja w tym celu najbardziej lubie babydream fur mama, teraz mam alterra brzoza i pomarancza i tez jest spoko, tej migdal papaja nie mialam, ale z tego co pamietam to ma w skladzie olej rycynowy, a on moze wysuszac
Też właśnie zaczęłam Babydream fur mama nakładać na twarz, jestem zadowolona - lekki, nawilżenie utrzymuje i nie świeci się mocno, więc mogę i na dzień na krem kłaść
saintfreak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 22:25   #1212
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Oh dzięki Ci dobra Kobieto! W ogóle nie pomyślałam o tym, żeby zaopatrzyć się teraz w prezent dla TŻ, a też mamy rocznicę w lipcu!
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 22:43   #1213
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź po tylu postach
Szczerze mówiąc szukam czegoś pielęgnacyjnego, co do samej kolorówki posiadam kilka perełek, ale na suche skórki i pękające usta nie używam nawet ich, bo wygląda to...paskudnie
Ja zawsze miałam pięknie nawilżone usta, ale ostatnio w przebiegu AZS które weszło mi na twarz padło na usta.

Mówisz, że granatowa Nivea...zerkę na skład i może wypróbuję dzięki
Moim best ever pielęgnacji ust jest Chapstick Medicated, jednak nie wiem czy ma w składzie lanolinę (może info jest na stronie www.chapstick.com). Produkt niedostępny w Pl, kupuję na all.

Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2014-06-16 o 23:16
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 22:50   #1214
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Moim best ever pielęgnacji ust jest Chap stick Medicated, jednak nie wiem czy ma w składzie lanolinę (może info jest na stronie www.chapstick.com). Produkt niedostępny w Pl, kupuję na all.
Dziękuję, sprawdzę
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 06:57   #1215
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez saintfreak Pokaż wiadomość
na dzień na krem kłaść
Krem + olejek + podkład? Dobrze zrozumiałam? Nie zapycha Cię ten zestaw?
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 10:55   #1216
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Witam po długiej nieobecności Dołączam się do wątku
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 11:25   #1217
saintfreak
Raczkowanie
 
Avatar saintfreak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Krem + olejek + podkład? Dobrze zrozumiałam? Nie zapycha Cię ten zestaw?
Nie, podkładu nie używam. Ale wydaje mi się, że bardzo lekki podkład mógłby się na tym utrzymać i nie zapchać, choć wiadomo, olejek zmniejszy nieco trwałość. Jakiś czas temu zaczęła mi cera wyglądać gorzej i już się wahałam, czy nie zacząć też używać właśnie podkładu albo chociaż jakiegoś BB, ale się zaparłam, że poprawię sobie tę skórę - i faktycznie z pomocą dokładnego peelingowania cukrem oraz tych dwóch rossmannowskich produktów - kremu dla dzieci oraz olejku Babydrem fur mama już skóra jest lepsza w dotyku i koloryt mniej "choinkowy", a mam typowo naczynkową cerę
saintfreak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 13:08   #1218
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Krem + olejek + podkład? Dobrze zrozumiałam? Nie zapycha Cię ten zestaw?
Zapychania bym sie nie bala bo to od samego kosmetyku a nie ilosci glownie zalezy, ale utrzymywanie sie tego raczej nie zbyt dlugie





Cytat:
Napisane przez saintfreak Pokaż wiadomość
Nie, podkładu nie używam. Ale wydaje mi się, że bardzo lekki podkład mógłby się na tym utrzymać i nie zapchać, choć wiadomo, olejek zmniejszy nieco trwałość. Jakiś czas temu zaczęła mi cera wyglądać gorzej i już się wahałam, czy nie zacząć też używać właśnie podkładu albo chociaż jakiegoś BB, ale się zaparłam, że poprawię sobie tę skórę - i faktycznie z pomocą dokładnego peelingowania cukrem oraz tych dwóch rossmannowskich produktów - kremu dla dzieci oraz olejku Babydrem fur mama już skóra jest lepsza w dotyku i koloryt mniej "choinkowy", a mam typowo naczynkową cerę
Zazdroszcze ja nie potrafilabym bez podkladu wyjsc.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 13:27   #1219
sweetboy1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 364
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
a ja chciałam odgrzebać trochę temat promocji -49%. Kupiłam wtedy 2 odżywki, na które nie został mi naliczony rabat. Napisałam do BOKu, trochę to trwało, ale w końcu oddali różnicę w cenie, no i przeprosili. Sami zaproponowali, nie robili problemów; ładnie z ich strony. Miła odmiana w porównaniu do konkurencji
Po jakim czasie Tobie odpisali? Bo ja czekam już tydzień na odpowiedź w sprawie książeczkowego rabatu -30%
sweetboy1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 15:28   #1220
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź po tylu postach
Szczerze mówiąc szukam czegoś pielęgnacyjnego, co do samej kolorówki posiadam kilka perełek, ale na suche skórki i pękające usta nie używam nawet ich, bo wygląda to...paskudnie
Ja zawsze miałam pięknie nawilżone usta, ale ostatnio w przebiegu AZS które weszło mi na twarz padło na usta.

Mówisz, że granatowa Nivea...zerkę na skład i może wypróbuję dzięki
kup balsam TISANE w aptece- nie będziesz miała juz problemów albo balsam tołpy w rossie na bazie miodu lub inny; tisane stosuje od lat cała moja rodzina i znajomi i nie mamy problemów z ustami.
pozdrawiam
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 15:57   #1221
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez annajustyna Pokaż wiadomość
kup balsam TISANE w aptece- nie będziesz miała juz problemów albo balsam tołpy w rossie na bazie miodu lub inny; tisane stosuje od lat cała moja rodzina i znajomi i nie mamy problemów z ustami.
pozdrawiam
No niestety kultowa Tisane w ogóle się u mnie nie sprawdza
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 16:18   #1222
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
No niestety kultowa Tisane w ogóle się u mnie nie sprawdza
szkoda bo u nas nr 1 od ust...może pomadka ochronna neutrogena (dość tłusta) albo ziaja..naprawde nic wiecej nie moge podać
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 16:23   #1223
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez annajustyna Pokaż wiadomość
kup balsam TISANE w aptece- nie będziesz miała juz problemów albo balsam tołpy w rossie na bazie miodu lub inny; tisane stosuje od lat cała moja rodzina i znajomi i nie mamy problemów z ustami.
pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
No niestety kultowa Tisane w ogóle się u mnie nie sprawdza
U mnie też Tisane się nie sprawdza, wręcz wysusza usta.

Pomadka z Alterry jest całkiem ok, dość tłusta, odżywcza, nie ma chyba lanoliny w składzie.
Świetny jest balsam do ust Nuxe, ale niestety nie jest dostępny w Rossmannie, a poza tym jest dość drogi.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 16:45   #1224
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Kupiłam właśnie zmacany szampon w rossmannie ;/ Była naklejka ale tylko od góry opakowania (szampon eveline w kartoniku) a od dołu nie był zabezpieczony, teraz otwieram a on w opakowaniu do góry nogami Nie wytrzyma babsko wredne jedno z drugim jak pazurów nie wsadzi
To szampon 8 w 1 z napisem professional, żeby było śmieszniej kilka min potem w biedronce kupiłam drugi bez napisu professional i ma olej arganowy w połowie składu a ten niby profesjonalny na końcu Odżywka z tej serii w rossmannie w "promocji" za 18,99 jakoś a w biedrze 11,99 dobrze że w rossmannie nie wzięłam :P

Na kwc takie sobie opinie a ja tyle tego nabrałam teraz trzeba będzie zurzuć :P Chociaz mam nadzieję że mi podpasują :P SIę wyżaliłam
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 17:08   #1225
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
U mnie też Tisane się nie sprawdza, wręcz wysusza usta.

Pomadka z Alterry jest całkiem ok, dość tłusta, odżywcza, nie ma chyba lanoliny w składzie.
Świetny jest balsam do ust Nuxe, ale niestety nie jest dostępny w Rossmannie, a poza tym jest dość drogi.
Uff nie jestem sama, wszyscy się rozpływają nad Tisane, a ja też mam efekt wysuszonych ust

Dziś patrzyłam na tą Alterre, ale w końcu wzięłam aloesową Laure Conti (dwie wersje mają lanoinę, dwie nie) i jak na razie wygładziła wszystkie suche skórki na ustach więc jestem usatysfakcjonowana, nie wiem jak długodystansowo się sprawdzi, ale na razie jestem zachwycona Najwyżej dokupię Alterre

A droższych już szczerze mówiąc nie kupuję, bo szkoda mi kasy jak coś nie pasuje jak się okazuje do moich ust (a tak jest często)
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 17:13   #1226
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Kupiłam właśnie zmacany szampon w rossmannie ;/ Była naklejka ale tylko od góry opakowania (szampon eveline w kartoniku) a od dołu nie był zabezpieczony, teraz otwieram a on w opakowaniu do góry nogami Nie wytrzyma babsko wredne jedno z drugim jak pazurów nie wsadzi
Że tez nie ma kary na takich. Ja ostatnio kupowałam cukier i rozrywałam zgrzewkę, żeby wziąć tylko 1 kg. A jakaś baba myślała, że będę otwierać torebkę, i też chciała zobaczyć jak ten cukier wygląda
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 17:32   #1227
conestilo
Raczkowanie
 
Avatar conestilo
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 52
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Możecie mi polecić jakąś dobrą bazę pod podkład? Myślicie, że jest w ogóle sens używania takich baz??
conestilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 17:35   #1228
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez conestilo Pokaż wiadomość
Możecie mi polecić jakąś dobrą bazę pod podkład? Myślicie, że jest w ogóle sens używania takich baz??
Jak masz cerę skłonną do zapychania, jak ja to nie widzę sensu używania. Większość zapycha i szkodzi skórę. Raz na wesele w roku można, ale nie na co dzień. Lepiej zainwestować w krem matujący i bibułki.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 17:54   #1229
conestilo
Raczkowanie
 
Avatar conestilo
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 52
Dot.: Rossmann cz. XXIII

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;46922480]Jak masz cerę skłonną do zapychania, jak ja to nie widzę sensu używania. Większość zapycha i szkodzi skórę. Raz na wesele w roku można, ale nie na co dzień. Lepiej zainwestować w krem matujący i bibułki.[/QUOTE]

Widoczne pory i świecenie w strefie T, ale może rzeczywiście lepiej zainwestować w dobry krem Dziękuję za odpowiedź
conestilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 18:52   #1230
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Rossmann cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
No niestety kultowa Tisane w ogóle się u mnie nie sprawdza
sprawdź może nivea oliwkowo cytrynowa

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Kupiłam właśnie zmacany szampon w rossmannie ;/ Była naklejka ale tylko od góry opakowania (szampon eveline w kartoniku) a od dołu nie był zabezpieczony, teraz otwieram a on w opakowaniu do góry nogami Nie wytrzyma babsko wredne jedno z drugim jak pazurów nie wsadzi
To szampon 8 w 1 z napisem professional, żeby było śmieszniej kilka min potem w biedronce kupiłam drugi bez napisu professional i ma olej arganowy w połowie składu a ten niby profesjonalny na końcu Odżywka z tej serii w rossmannie w "promocji" za 18,99 jakoś a w biedrze 11,99 dobrze że w rossmannie nie wzięłam :P

Na kwc takie sobie opinie a ja tyle tego nabrałam teraz trzeba będzie zurzuć :P Chociaz mam nadzieję że mi podpasują :P SIę wyżaliłam
kupiłam właśnie w biedrze tą odżywkę

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;46922480]Jak masz cerę skłonną do zapychania, jak ja to nie widzę sensu używania. Większość zapycha i szkodzi skórę. Raz na wesele w roku można, ale nie na co dzień. Lepiej zainwestować w krem matujący i bibułki.[/QUOTE]

ale bazy są nie tylko silikonowe, nie wszystkie mogą zapychać.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-25 17:19:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.