Offopowe Zapuszczanie, część 50! - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-23, 20:40   #691
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Teraz to mogłabym w kółko jeśc samą fasolkę szparagową zrobioną na parze, taką sprężystą dobrą.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 21:40   #692
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

A ja z fast foodów to właśnie frytek nie lubię najbardziej
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 22:25   #693
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

A ja lubię wszystko i to jest mój problem
Nawet jak coś mi nie leży to zjem I to jest największa głupota. Napchać sie kaloriami i nawet nie mieć z tego przyjemności.
Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Teraz to mogłabym w kółko jeśc samą fasolkę szparagową zrobioną na parze, taką sprężystą dobrą.
Jeszcze z tydzień i u mnie pierwsza fasolka będzie
Na razie wcinamy bób i marchewkę. I coś mi się wydaje , ze po tegorocznym bobowym urodzaju, już nie spojrzę na bób przez następnych kilka lat.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 08:10   #694
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Miki cudna jest

Ja wczoraj wszamałam mega wielkiego eklerka, bo ptysi nie było w cukierni, zajadałam się jakbym nie jadła nigdy, Tż dziwnie patrzył na mnie

Też mam problem ze skórą pięt, jak u dinozaura wygląda, nic nie pomaga
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 08:19   #695
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Zobaczymy. Loreal, False lash wings. Na Gwiadzkę dostalam jakiś Lancome, to była totalna porażka.

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Idę pakować, potem wypróbuję to mazidło.
Jest u mnie w czołówce, aczkolwiek ciężko się nauczyć go obsługiwać polecam więcej używać krótkich włosków niż długich. Namachasz się nieźle, to jeden z tych tuszów, którymi trzeba machnąć 50 razy zanim efekt będzie zadowalający

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Teraz to mogłabym w kółko jeśc samą fasolkę szparagową zrobioną na parze, taką sprężystą dobrą.
Też mam takie odczucia fasolka z parowaru wydaje mi się taka jędrna i pyszna sto razy lepsza niż z wody

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
A ja lubię wszystko i to jest mój problem
Nawet jak coś mi nie leży to zjem I to jest największa głupota. Napchać sie kaloriami i nawet nie mieć z tego przyjemności.

Jeszcze z tydzień i u mnie pierwsza fasolka będzie
Na razie wcinamy bób i marchewkę. I coś mi się wydaje , ze po tegorocznym bobowym urodzaju, już nie spojrzę na bób przez następnych kilka lat.

Dzień dobry. Słodycze lubię, ciasta lubię, czipsy lubię, pizze lubię. Frytki w sumie też, ale jadam tylko nędzne podróbki (pieczone ziemniaki w kształcie frytek ). A najbardziej na świecie to lubię obiady. Dzień bez ciepłego posiłku się nie liczy. I bez warzyw też nie. Jestem uzależniona od zieleniny. Nie wiem dlaczego nie urodziłam się niejadkiem. Albo kompletnym beztalenciem kuchennym, jakbym nie gotowała pyszności to bym ich później nie jadła i po problemie.
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2014-07-24 o 08:27
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 08:26   #696
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Marysia, wczoraj uzylam i nie jest trudny aż tak. Efekt bardzo mi się podoba. Ciekawe czy nie będzie się osypywał i gestniał szybko. Malowałam najpierw tym garbem od nasady i w trakcie przekręcam na tę dziwniejszą stronę. Fajnie w kącikach wyczesuje.

Na stopy polecam skarpetki zluszczajace. Teraz są w biedronce za 13,99 zł. Tylko po ciąży. kiedyś robiłam sobie peelingi kwasem mlekowym, ale jak te skarpetki nie kosztują już tak dużo nie chce mi się bawić. Ja mam ogromny problem ze skórą stóp, a w tym roku mam sandalki z odkrytą pięta.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty

Edytowane przez Bellitudoo
Czas edycji: 2014-07-24 o 08:46
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 08:55   #697
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Bell, a jak działają te skarpetki?

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Mi się starsznie nie podobają stopy, upatrzyłam sobie takie piękne sandały, ale rozmiaru nie ma na mnie, bo strasznie zawyżona rozmiarówka.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 09:23   #698
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Dobry pomysł z tymi skarpetami. Wypróbuję jak urodzę.
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 09:44   #699
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

To taka mieszanka glownie kwasów, również mlekowego. Taki chemiczny peeling. ZakladasZ na godzinkę skarpetki i po kilku dniach skóra zlazi platami, cały zrogowaciały naskórek.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 09:45   #700
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
To taka mieszanka glownie kwasów, również mlekowego. Taki chemiczny peeling. ZakladasZ na godzinkę skarpetki i po kilku dniach skóra zlazi platami, cały zrogowaciały naskórek.
Brzmi nieźle
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 09:51   #701
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez trinee Pokaż wiadomość
Jak zwykle laseczka


Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Miki cudna jest

Ja wczoraj wszamałam mega wielkiego eklerka, bo ptysi nie było w cukierni, zajadałam się jakbym nie jadła nigdy, Tż dziwnie patrzył na mnie

Też mam problem ze skórą pięt, jak u dinozaura wygląda, nic nie pomaga


Mnie w ciąży baardzo długo do słodyczy nie ciągnęło. Miałam ochotę na ostrzejsze i wyraziste smaki np. rzodkiewka, ogórki kiszone.

Masz już na oku wózek?



Znowu swędzi mnie skóra twarzy i minimalnie spuchłam pod prawym okiem
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 10:07   #702
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość

Mnie w ciąży baardzo długo do słodyczy nie ciągnęło. Miałam ochotę na ostrzejsze i wyraziste smaki np. rzodkiewka, ogórki kiszone.

Masz już na oku wózek?



Znowu swędzi mnie skóra twarzy i minimalnie spuchłam pod prawym okiem
Oj tak, ostre to jest to

Oglądałam na allegro trochę i wymarzyłam czarny pikowany w białe grochy, taki piękny Na pewno 3w1 żeby był fotelik, co do firm mam mieszane uczucia, każdy chwali coś innego i bardzo ciężko jest się zdecydować.
Moi rodzice mają nam kupić, więc jeden wydatek mniej

A właśnie jak to Twoje uczulenie?Testy robiłaś już? Niedobrze, że znowu puchniesz
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 10:09   #703
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Czas na kawę Mała śpi, więc mogę w spokoju wypić
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 10:17   #704
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

To zrób i dla mnie, lecę, bo u mnie mleka brak
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 10:18   #705
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Oj tak, ostre to jest to

Oglądałam na allegro trochę i wymarzyłam czarny pikowany w białe grochy, taki piękny Na pewno 3w1 żeby był fotelik, co do firm mam mieszane uczucia, każdy chwali coś innego i bardzo ciężko jest się zdecydować.
Moi rodzice mają nam kupić, więc jeden wydatek mniej

A właśnie jak to Twoje uczulenie?Testy robiłaś już? Niedobrze, że znowu puchniesz


Nie widziałam chyba takiego, w sensie pikowanego Mieszkasz w bloku, czy domku? Przy wyborze kieruj się wagą. Te wózki 3w1 przeważnie są ciężkie. Ja mieszkam na 1 piętrze i kilkanaście razy zjeżdżałam wózkiem po schodach, myślałam że polecę razem z nim Teraz jeszcze korzystamy ze spacerówki z zestawu, ale na przyszły rok dokupimy coś lżejszego, bo mała będzie chodzić, więc na bank nie dam rady jedną ręką pchać wózka, a drugą trzymać ją za rękę. Mój wózek waży jakoś 14 kg, więc razem z małą waży prawie 23 kg

Myślałam, że zeszło całkowicie, a dzisiaj znowu się pojawiło mimo brania leków Na testy zapiszę się dzisiaj, bo musiałam wyjaśnić sprawę z ubezpieczeniem, znowu jakieś cyrki były
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 10:37   #706
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cześć!

Dzisiaj mam wolne. Szkoda, że w tym tygodniu mam wolne tylko dzisiaj. Miałam mieć wolne wczoraj, ale koleżance coś wypadło i pojechałam do pracy na pół dnia. Niby czas szybko zleciał, ale wróciłam do domu dopiero o 18:00 i byłam tak zmęczona, że zasnęłam na 2h.

Na 21 urodziny dostałam w prezencie suczkę . TŻ adaptował ją dla mnie ze schroniska. Jak stoi przy naszym kotku wydaje się dwa razy mniejsza. Jest bardzo wierna. Wczoraj nie chciała mnie wypuścić do pracy.

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Ja mam to samo, bez słodyczy annnnnnni rusz A hot-dogi Moglabym jeść i jeść, tak samo pizza i kebab. Z resztą, czego ja bym teraz nie zjadła.
Dziś mam ochotę na ptysie i czekam aż Tż mi przywiezie, dobrze mam z nim, tylko dzwonię i wymyślam

Miki - poka, poka
Ja na szczęście nie lubię słodyczy . Czasami skuszę się na kawałek gorzkiej czekolady.


Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Słodycze nie. A juz snickersy i inne tego typu batony mnie zamulają szybko, za słodkie. Do kremowych ciast też mnie mocno nie ciągnie. Lubię za to kruche . No i wszystko co słone, paluszki, chipsy itp, ale staram się nie zjadać co dziennie dużej paczki. Za to z fast foodów tylko frytki, raczej na kanapkę z maca itp się nie skuszę, na hot doga też nie. Pizzę lubię, ale dobrą . Najlepsza domowa. A są takie okresy tydzień, dwa, że kompletnie nie mam ochoty na takie jedzenie. Ze słonymi to też mam tak, że sama rzaaaaadko kupuję, ale jak Tż przy mnie je to ciężko Przesypuję sobie wtedy najczęściej do maleńkiej miseczki i łudzę się, że zjem tylko jedną, co najczęściej oczywiście nie wychodzi. Ale sama nie kupię i wtedy problemu nie ma.
Paluszki, chipsy, frytki to moje największe grzechy żywieniowe.


Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Marysia, wczoraj uzylam i nie jest trudny aż tak. Efekt bardzo mi się podoba. Ciekawe czy nie będzie się osypywał i gestniał szybko. Malowałam najpierw tym garbem od nasady i w trakcie przekręcam na tę dziwniejszą stronę. Fajnie w kącikach wyczesuje.

Na stopy polecam skarpetki zluszczajace. Teraz są w biedronce za 13,99 zł. Tylko po ciąży. kiedyś robiłam sobie peelingi kwasem mlekowym, ale jak te skarpetki nie kosztują już tak dużo nie chce mi się bawić. Ja mam ogromny problem ze skórą stóp, a w tym roku mam sandalki z odkrytą pięta.
Mam zamiar je kupić dopiero we wrześniu. Mam nadzieję, że będę zadowolona.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 10:40   #707
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Cześć!

Dzisiaj mam wolne. Szkoda, że w tym tygodniu mam wolne tylko dzisiaj. Miałam mieć wolne wczoraj, ale koleżance coś wypadło i pojechałam do pracy na pół dnia. Niby czas szybko zleciał, ale wróciłam do domu dopiero o 18:00 i byłam tak zmęczona, że zasnęłam na 2h.

Na 21 urodziny dostałam w prezencie suczkę . TŻ adaptował ją dla mnie ze schroniska. Jak stoi przy naszym kotku wydaje się dwa razy mniejsza. Jest bardzo wierna. Wczoraj nie chciała mnie wypuścić do pracy.



Ja na szczęście nie lubię słodyczy . Czasami skuszę się na kawałek gorzkiej czekolady.




Paluszki, chipsy, frytki to moje największe grzechy żywieniowe.




Mam zamiar je kupić dopiero we wrześniu. Mam nadzieję, że będę zadowolona.
Jak można nie lubić słodyczy?


Pokaż pieska
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 10:46   #708
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Jak można nie lubić słodyczy?


Pokaż pieska
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=24155
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 10:54   #709
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Wybiegałam się w letnim deszczyku, 20 stopni ciepła, cuuuuudownie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 11:14   #710
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość


Nie widziałam chyba takiego, w sensie pikowanego Mieszkasz w bloku, czy domku? Przy wyborze kieruj się wagą. Te wózki 3w1 przeważnie są ciężkie. Ja mieszkam na 1 piętrze i kilkanaście razy zjeżdżałam wózkiem po schodach, myślałam że polecę razem z nim Teraz jeszcze korzystamy ze spacerówki z zestawu, ale na przyszły rok dokupimy coś lżejszego, bo mała będzie chodzić, więc na bank nie dam rady jedną ręką pchać wózka, a drugą trzymać ją za rękę. Mój wózek waży jakoś 14 kg, więc razem z małą waży prawie 23 kg

Myślałam, że zeszło całkowicie, a dzisiaj znowu się pojawiło mimo brania leków Na testy zapiszę się dzisiaj, bo musiałam wyjaśnić sprawę z ubezpieczeniem, znowu jakieś cyrki były
Pięknie wyglądają, ale właśnie wolałabym na miejscu kupić, pomacać, przejechać się, bo z allegro boję się trochę. Dzięki za rady, też mamy 1 piętro i wychodząc z bloku schodzi się jeszcze po schodach, więc trochę ich jest. 23kg to rzeczywiście już dużo Chciałabym aby wózek właśnie był lekki.

Mam nadzieję, że w testach wyjdzie na co jesteś uczulona

No właśnie, jak można nie lubić słodyczy?
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 11:50   #711
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
To taka mieszanka glownie kwasów, również mlekowego. Taki chemiczny peeling. ZakladasZ na godzinkę skarpetki i po kilku dniach skóra zlazi platami, cały zrogowaciały naskórek.
u mnie się te skarpetki nie sprawdziły. KUpiłam te Biedronkowe.. Skóra zeszła do połowy i koniec. Stopy mam mega przesuszone. Próbowałam pomóc sobie pumeksem, ale i tak nie do końca się dało. A to już ponad 2 tygodnie
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 11:57   #712
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Jak ze wszystkim, jednym zadziała drugim nie. A moczysz je w wodzie z solą? Też miałam te purederm.

Z tym slonym to u mnie jest trochę paradoks, bo ziemniaków itp właściwie nie solę, w ogole w mojej kuchni prawie soli nie uzywam. zupy w bufecie na uczelni za słone, ale chipsy mniam. :COJEST:

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Teraz to juz nawilzaj stopy. Z lirene jest fajny krem, 30% mocznika. Trochę mógłby wolniej się wchlaniac, ale to i tak najlepszy krem jaki znam.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 12:47   #713
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Hej Wiem, że baaardzo dawno mnie tu nie było (chyba ponad 2 lata), ale może ktoś mnie jeszcze pamięta? Przyjmiecie córę marnotrawną?
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 12:54   #714
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość


Nie widziałam chyba takiego, w sensie pikowanego Mieszkasz w bloku, czy domku? Przy wyborze kieruj się wagą. Te wózki 3w1 przeważnie są ciężkie. Ja mieszkam na 1 piętrze i kilkanaście razy zjeżdżałam wózkiem po schodach, myślałam że polecę razem z nim Teraz jeszcze korzystamy ze spacerówki z zestawu, ale na przyszły rok dokupimy coś lżejszego, bo mała będzie chodzić, więc na bank nie dam rady jedną ręką pchać wózka, a drugą trzymać ją za rękę. Mój wózek waży jakoś 14 kg, więc razem z małą waży prawie 23 kg

Myślałam, że zeszło całkowicie, a dzisiaj znowu się pojawiło mimo brania leków Na testy zapiszę się dzisiaj, bo musiałam wyjaśnić sprawę z ubezpieczeniem, znowu jakieś cyrki były
14 kg? Strasznie dużo! Wszystkie wózki tyle ważą?

Mała ma już 9 kg?


Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Psineczka! uwielbiam pieski jest mniejsza od kota?Na zdjęciu wydaje się całkiem spora Ale Ci dobrze

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
u mnie się te skarpetki nie sprawdziły. KUpiłam te Biedronkowe.. Skóra zeszła do połowy i koniec. Stopy mam mega przesuszone. Próbowałam pomóc sobie pumeksem, ale i tak nie do końca się dało. A to już ponad 2 tygodnie
Ja na przesuszone stopy polecam olej albo solo, albo do kremu

Pumeks fuuuuuuuu, nigdy nie zrozumiem, jak można tego używać. Ble, ble, ble Poza tym, wiadomo, ze ścierany w kółko naskórek będzie odrastał ze zdwojoną siłą
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 13:52   #715
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Wróciłam z festiwalu, było cudownie! Dobrze, że były upały, a nie taka pogoda, jak teraz... za rok tam wracamy, tym razem większą ekipą
Wróciłam w poniedziałek i siedze w pracy cały czas, odliczam tylko do końca sierpnia...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
co jem
czym się smaruję

Edytowane przez moooniek
Czas edycji: 2014-07-24 o 14:09
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 14:00   #716
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Hej Wiem, że baaardzo dawno mnie tu nie było (chyba ponad 2 lata), ale może ktoś mnie jeszcze pamięta? Przyjmiecie córę marnotrawną?
Jasne, witamy
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 15:08   #717
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
słodka
Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
No właśnie, jak można nie lubić słodyczy?
nie wiem,ja jestem uzalezniona i dlatego mam duza
Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Hej Wiem, że baaardzo dawno mnie tu nie było (chyba ponad 2 lata), ale może ktoś mnie jeszcze pamięta? Przyjmiecie córę marnotrawną?
pewnie,ze pamietam. Pokaz włoski,pamietam,ze miałas geste i długasne
Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Wróciłam z festiwalu, było cudownie! Dobrze, że były upały, a nie taka pogoda, jak teraz... za rok tam wracamy, tym razem większą ekipą
Wróciłam w poniedziałek i siedze w pracy cały czas, odliczam tylko do końca sierpnia...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to fajnie,ze pogoda dopisala

Byłam u lekarza z tymi moim mdłosciami i dostałam ziołowa herbatke
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 16:43   #718
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
nie wiem,ja jestem uzalezniona i dlatego mam duza
[/COLOR]
Ja tak samo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 19:01   #719
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Astro czzyli jednak to nie TO?
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 19:34   #720
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Na Triny jest -20, ale nie wiem, czy stać mnie na kolejną rozpustę
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-06 23:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.