Lampa LED, Jaką posiadasz lampę? - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Jaką posiadasz lampę?
1. UV 36 W 116 47,35%
2. LED "rogal" 12W 17 6,94%
3. CCFL 41 16,73%
4. Kompaktową LED 9W 59 24,08%
LED 20W 12 4,90%
Głosujący: 245. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-12, 12:16   #2011
natalia1811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 68
Dot.: Lampa LED

Dochodzę powoli do wprawy i z mamy, siostry, koleżanek robi się powoli mały wianuszek, a tak mnie hybrydy zajarały, że chyba się przekwalifikuję Także już sama nie wiem. Ta sun 3 albo sun4 kuszą, na pewno nie ceną, ale rozłożeniem diód i wyświetlaczem. Swoją drogą dziwię się producentom, że nie wpadli na to, żeby do zwykłej sunone dorzucić wyświetlacz...
natalia1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 12:08   #2012
natalia1811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 68
Dot.: Lampa LED

A są jeszcze jakieś inne dziewczyny zgłaszające problem z lampami sun5, które robią paznokcie też innym kobietkom? Chodzi mi o to, że trzeba im tłumaczyć, że mają głębiej wsunąć rękę, żeby dobrze się utwardziło?
natalia1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 06:54   #2013
sexylook1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 43
Unhappy Dot.: Lampa LED

Cześć dziewczyny ! POMOCY !
Mam nadzieję, że któraś z Was będzie w stanie mi pomóc.
Tydzień temu zakupiłam lampę: https://myno1.pl/pl/p/S-Lampa-UV-LED...-Zele-biala/37
I mam z nią mały problem, mianowicie w instrukcji obsługi piszę, że, żeby przełączyć moc lampy należy wcisnąć przycisk off/on i trzymać 2 sekundy i po 2 sekundach moc się zmieni i tu jest problem, ponieważ u mnie się nie zmienia... W sensie nie ma żadnej różnicy w mocy wydalanego światła, ani nie słabnie, ani nie robi się mocniejsze... Ma ktoś tą lampę ? To pierwsza moja lampa tego typu i pojęcia nie mam czy tak ma być, czy poprostu to wada lampy i ją odesłać ... Pomóżcie.

Edytowane przez sexylook1993
Czas edycji: 2017-10-18 o 06:55
sexylook1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 10:37   #2014
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez sexylook1993 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ! POMOCY !
Mam nadzieję, że któraś z Was będzie w stanie mi pomóc.
Tydzień temu zakupiłam lampę: https://myno1.pl/pl/p/S-Lampa-UV-LED...-Zele-biala/37
I mam z nią mały problem, mianowicie w instrukcji obsługi piszę, że, żeby przełączyć moc lampy należy wcisnąć przycisk off/on i trzymać 2 sekundy i po 2 sekundach moc się zmieni i tu jest problem, ponieważ u mnie się nie zmienia... W sensie nie ma żadnej różnicy w mocy wydalanego światła, ani nie słabnie, ani nie robi się mocniejsze... Ma ktoś tą lampę ? To pierwsza moja lampa tego typu i pojęcia nie mam czy tak ma być, czy poprostu to wada lampy i ją odesłać ... Pomóżcie.
Z tego co widzę to zwykłą sunone. Jak naciskasz przycisk on/off, nie potrzeba przytrzymywac, to powinna świecić z połowa mocy, po 60 sekundach intensywność światła powinna się zwiększyć na kolejne 30sekund. Sprawdzałaś czy tak jest? Powinno być widać różnice w natężeniu światła jak nacisniesz np przycisk 10 sek a potem ten on/off, u mnie to widać, sun5 ma tak samo. Może Twoja ma jakaś wadę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 11:14   #2015
sexylook1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 43
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Agacior_Pie Pokaż wiadomość
Z tego co widzę to zwykłą sunone. Jak naciskasz przycisk on/off, nie potrzeba przytrzymywac, to powinna świecić z połowa mocy, po 60 sekundach intensywność światła powinna się zwiększyć na kolejne 30sekund. Sprawdzałaś czy tak jest? Powinno być widać różnice w natężeniu światła jak nacisniesz np przycisk 10 sek a potem ten on/off, u mnie to widać, sun5 ma tak samo. Może Twoja ma jakaś wadę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde pojęcia nie mam Na moje oko to ona świeci cały czas tak samo ... Ale bardzo ciepła jest w środku, to normalne ? I czy też macie tak, że po włączeniu zasilacza odrazu czas jest ustawiony na 5 sekund? W sensie świeci się ta diodtka co jest 5 sekund. Kurcze i pojęcia nie mam czy świeci mi moc 24w czy 48 :/

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez sexylook1993 Pokaż wiadomość
Kurde pojęcia nie mam Na moje oko to ona świeci cały czas tak samo ... Ale bardzo ciepła jest w środku, to normalne ? I czy też macie tak, że po włączeniu zasilacza odrazu czas jest ustawiony na 5 sekund? W sensie świeci się ta diodtka co jest 5 sekund. Kurcze i pojęcia nie mam czy świeci mi moc 24w czy 48 :/
A pozatym na youtubie oglądałam, jak dziewczyny pokazywały, że przytrzymując przycisk on/off lampa robi się jaśniejsza, a ja gdy przytrzymam lampa mi poprostu gaśnie, wyłącza się.
sexylook1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 11:44   #2016
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Lampa LED

U mnie nie ma żadnego czasu ustawionego, bo kija ma czujnik ruchu, jak przycisnąć przycisk to świeci np 10sek, a jak włożę rękę to świeci póki nie wyjmę... ciężko tak to zdiagnozowac, może masz jakaś koleżankę która to ogarnie na żywo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 11:48   #2017
sexylook1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 43
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Agacior_Pie Pokaż wiadomość
U mnie nie ma żadnego czasu ustawionego, bo kija ma czujnik ruchu, jak przycisnąć przycisk to świeci np 10sek, a jak włożę rękę to świeci póki nie wyjmę... ciężko tak to zdiagnozowac, może masz jakaś koleżankę która to ogarnie na żywo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja również czujnik ruchu ma, i jak włożę łapkę na np.30 sek to się sama zaświeca, ale chodzi mi o to że jak wlanczam zasilacz (podlanczam lampe do prądu) to żaświeca mi diodtka przy 5sek. (w sensie nie w środu lampy, tylko sama diodtka nad napisem 5 sek.) Właśnie nie mam nikogo takiego
Przed chwilą napisałam wiadomość do strony gdzie kupiłam lampe na co mi odpowiedzieli ... "Witam niebieska lampka sygnalizuje zmianę trybu pracy, jeżeli sie swieci to wówczas lampa pracuje w połowie mocy." Tylko, że niebieska lampa świeci się przy każdej opcji wyboru czasu !! Co za kretyni !
sexylook1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-18, 11:57   #2018
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez sexylook1993 Pokaż wiadomość
Moja również czujnik ruchu ma, i jak włożę łapkę na np.30 sek to się sama zaświeca, ale chodzi mi o to że jak wlanczam zasilacz (podlanczam lampe do prądu) to żaświeca mi diodtka przy 5sek. (w sensie nie w środu lampy, tylko sama diodtka nad napisem 5 sek.) Właśnie nie mam nikogo takiego
Przed chwilą napisałam wiadomość do strony gdzie kupiłam lampe na co mi odpowiedzieli ... "Witam niebieska lampka sygnalizuje zmianę trybu pracy, jeżeli sie swieci to wówczas lampa pracuje w połowie mocy." Tylko, że niebieska lampa świeci się przy każdej opcji wyboru czasu !! Co za kretyni !
A przytrzymać ten przycisk on off chwile, odłączyć lampę od prądu, podłącz i sprawdź co z niebieska dioda. Albo przytrzymać on off chwile jak lampa jest podłączona i sprawdź czy dioda niebieska nie zgaśnie. I daj znać czy się coś zadzialo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 12:06   #2019
sexylook1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 43
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Agacior_Pie Pokaż wiadomość
A przytrzymać ten przycisk on off chwile, odłączyć lampę od prądu, podłącz i sprawdź co z niebieska dioda. Albo przytrzymać on off chwile jak lampa jest podłączona i sprawdź czy dioda niebieska nie zgaśnie. I daj znać czy się coś zadzialo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana ja już od wczoraj kombinuje na wszystkie możliwe sposoby I za każdym razem to samo. jak przytrzymam on/off to lampa poprostu się zaświeci, jak przycisne znowu to się poprostu wyłączy i tyle. A przy włanczaniu do prądu zasilacza za każdym razem diodtka świeci przy 5 sekundach.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Agacior_Pie Pokaż wiadomość
A przytrzymać ten przycisk on off chwile, odłączyć lampę od prądu, podłącz i sprawdź co z niebieska dioda. Albo przytrzymać on off chwile jak lampa jest podłączona i sprawdź czy dioda niebieska nie zgaśnie. I daj znać czy się coś zadzialo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaaa i jeszcze jedna istotna może rzecz ... Jak przycisne raz czas np 30sek to zapala się diodtka nad 30sek, ale lampa dopiero jak włoże ręke, natomiast jak przycisne przycisk dwa razy 30sek to lampa zaświeca się automatycznie sama na te 30 sekund. Istotna wiadomość ?
sexylook1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 12:35   #2020
Katlyn4
Przyczajenie
 
Avatar Katlyn4
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5
Dot.: Lampa LED

Myślę, że przydadzą mi się te informacje Dzięki wielkie za sprawdzone info
__________________
Godzina lub dwie codziennego samotnego biegania, podczas którego z nikim nie rozmawiam, oraz kolejne cztery czy pięć godzin samotnego siedzenia za biurkiem nie są dla mnie ani trudne, ani nużące
Katlyn4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 16:46   #2021
hotlikefire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 197
Dot.: Lampa LED

https://drogeriapigment.pl/lampy/880...mpa&results=10
Czy ta lampa bedzie ok do lakierów hybrydowych stosowanych na własny użytek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hotlikefire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-18, 20:40   #2022
natalia1811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 68
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
dokładnie jak pisze Domina. A jak bardzo chcesz wyświetlacz to kup sun3.
Stanęło na tym, że rodzice chcą mi kupić porządną lampę na urodziny. A ponieważ nie chce mi się tłumaczyć, że mają włożyć dziewczyny głębiej łapki to mam wybrać między sun3 i sun4.

Byłam już zdecydowana na sun 4 kiedy zobaczyłam angielską recenzję i wyszło na to, że nie ma zdejmowanego dna. Także chyba odpada cholercia, bo trzeba będzie celować w tą lampę stopami Jak ktoś ją ma to proszę o wypowiedź.

Czuszka82 i Sandrika Wy macie już od jakiegoś czasu lampę sun3. Jesteście naprawdę z niej zadowolone, czy czegoś im brakuje? Oglądałam też o niej filmiki i zwrócono w nich uwagę na to że nie ma diód w tyle lampy i nie wiem czy wolny brzeg dobrze się utwardza pomimo tego? Jak widzicie jakieś minusy to piszcie, proszę.
natalia1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 21:16   #2023
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lampa LED

Podtrzymuje zdanie, lampa bardzo dobra, bez zadnego ale po za tym że chyba wyglądowo SunOne bardziej mi pasowała (mam wszystko biale, lampe frezarke i dodatki wiec czarna lampa do paznokci lekko psuje efekt ) ;p Jakby SunOne miala wyswietlacz bylaby najlepsza ze wszystkich lamp


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 08:41   #2024
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lampa LED

lampa utwardza bardzo dobrze- nie mam uwag. Podoba mi się też wizualnie. Dno jest czarne więc nie widać żadnych utwardzonych farfocli z żelu czy koloru jak to jest w przypadku spodów srebrnych. Jedyne co mnie w niej irytowało to to, że nie miała gumowych nóżek i latała mi po stole. Małżonek jednak pokombinował i przykleił mi od spodu takie cieniutkie kwadraciki (na taśmę samoprzylepną) i jest git.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 09:55   #2025
natalia1811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 68
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Podtrzymuje zdanie, lampa bardzo dobra, bez zadnego ale po za tym że chyba wyglądowo SunOne bardziej mi pasowała (mam wszystko biale, lampe frezarke i dodatki wiec czarna lampa do paznokci lekko psuje efekt ) ;p Jakby SunOne miala wyswietlacz bylaby najlepsza ze wszystkich lamp


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dokładnie, ja też uważam że zrobili ogromny błąd, że nie wrzucili do Sun One wyświetlacza i nie nazwali np Sun One plus
natalia1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 13:19   #2026
sexylook1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 43
Smile Dot.: Lampa LED

I skończyło się na tym, że nagrałam filmik, wysłałam do sklepu, w którym kupiłam lampę i się okazało, że lampa wadliwa. Nie mogłam przełaczyć ją na połowe mocy, wada produkcyjna poprostu. Na szczęście kupowałam w sklepie internetowym, z 12 miesięczną gwarancją, od polskiego sprzedawcy, kazał odesłać jako reklamacje i wyśle mi nową, lub zwróci pieniądze. Więc radzę wszystim nie kupować z alli, bo czytałam, że problemu są w razie zwrotu, reklamacji itp. Mam nadzieję, że tym razem wyślą mi dobrą
sexylook1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 13:21   #2027
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez sexylook1993 Pokaż wiadomość
I skończyło się na tym, że nagrałam filmik, wysłałam do sklepu, w którym kupiłam lampę i się okazało, że lampa wadliwa. Nie mogłam przełaczyć ją na połowe mocy, wada produkcyjna poprostu. Na szczęście kupowałam w sklepie internetowym, z 12 miesięczną gwarancją, od polskiego sprzedawcy, kazał odesłać jako reklamacje i wyśle mi nową, lub zwróci pieniądze. Więc radzę wszystim nie kupować z alli, bo czytałam, że problemu są w razie zwrotu, reklamacji itp. Mam nadzieję, że tym razem wyślą mi dobrą
Ja mam wszystkie z ali i każda śmiga jak zlota

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 13:40   #2028
natalia1811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 68
Dot.: Lampa LED

Tak w ogóle to dzięki wszystkim dziewczynom za pomoc w wyborze
natalia1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 20:47   #2029
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Lampa LED

hej dziewczyny
pomóżcie mi proszę wybrać lampę, jestem początkująca i mimo, że przeczytałam sporo to nie umiem podjąć decyzji..którą polecacie?:

http://www.ekobieca.pl/product-pol-3...36W-Biala.html

http://www.ekobieca.pl/product-pol-3...ne-ROZOWA.html

dodam, że chcę robić tylko hybrydy

Edytowane przez magdalenka2
Czas edycji: 2017-10-19 o 20:58
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-20, 14:49   #2030
sexylook1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 43
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez magdalenka2 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
pomóżcie mi proszę wybrać lampę, jestem początkująca i mimo, że przeczytałam sporo to nie umiem podjąć decyzji..którą polecacie?:

http://www.ekobieca.pl/product-pol-3...36W-Biala.html

http://www.ekobieca.pl/product-pol-3...ne-ROZOWA.html

dodam, że chcę robić tylko hybrydy
Z tych dwóch wybrałabym pierwsza, biała. Nie polecam lamp które nie są zabudowane z tylu.
sexylook1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 14:55   #2031
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez magdalenka2 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
pomóżcie mi proszę wybrać lampę, jestem początkująca i mimo, że przeczytałam sporo to nie umiem podjąć decyzji..którą polecacie?:

http://www.ekobieca.pl/product-pol-3...36W-Biala.html

http://www.ekobieca.pl/product-pol-3...ne-ROZOWA.html

dodam, że chcę robić tylko hybrydy
dorzuć trochę i kup coś przez nas polecanego
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 15:52   #2032
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
dorzuć trochę i kup coś przez nas polecanego
hmm..niestety nie mam jeszcze żadnych akcesoriów więc koszt bazy, topu, lakieru a do tego właśnie lampy i dodatków wychodzi duży więc niestety nie mogę sobie pozwolić na droższą lampę

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez sexylook1993 Pokaż wiadomość
Z tych dwóch wybrałabym pierwsza, biała. Nie polecam lamp które nie są zabudowane z tylu.
dzięki za opinię

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

znalazłam jeszcze lampę diamond w dobrej cenie:
http://allegro.pl/lampa-led-ccfl-uv-diamond-36w-sensor-ruchu-automat-i6995337851.html

oraz jej wersje bez CCFL:
http://allegro.pl/lampa-uv-led-36w-d...979274958.html

doradzicie którą wybrać ?
chciałabym kupić lampę tak do 80 zł na użytek domowy chyba nie potrzebna mi moc 48w..


doradzcie jeszcze prosze czy na początek kupić basę hard base neonail czy proteinową Indigo? nie zamierzam przedłuzać paznokci, zalezy mi jednak by baza nie niszczyła paznokci i łatwo schodziła...

Edytowane przez magdalenka2
Czas edycji: 2017-10-21 o 05:38
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 09:38   #2033
FelkaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 35
Dot.: Lampa LED

Cześć.

Chciałabym zacząć swoją przygodę z hybrydami, dlatego zainteresowałam się zestawami startowymi z NeoNail. Mam 2 faworytów i nie wiem, na który się zdecydować.

Lampa będzie przeznaczona jedynie d0 celów prywatnych (żadnej klienteli), ale zależy mi na jej dobrej jakości oraz bezproblemowym utwardzaniu w szybkim czasie.

Zestaw I: https://www.neonail.pl/katalog/188-u...eco.html?pp=56

Zestaw II: http://zestawy.neonail.pl/frame.neon...akcesoria.html

Która lampa będzie się lepiej spisywała? Bardzo proszę o pomoc.

Edytowane przez FelkaM
Czas edycji: 2017-10-23 o 09:41
FelkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 09:51   #2034
sexylook1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 43
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez FelkaM Pokaż wiadomość
Cześć.

Chciałabym zacząć swoją przygodę z hybrydami, dlatego zainteresowałam się zestawami startowymi z NeoNail. Mam 2 faworytów i nie wiem, na który się zdecydować.

Lampa będzie przeznaczona jedynie d0 celów prywatnych (żadnej klienteli), ale zależy mi na jej dobrej jakości oraz bezproblemowym utwardzaniu w szybkim czasie.

Zestaw I: https://www.neonail.pl/katalog/188-u...eco.html?pp=56

Zestaw II: http://zestawy.neonail.pl/frame.neon...akcesoria.html

Która lampa będzie się lepiej spisywała? Bardzo proszę o pomoc.
Zdecydowanie opcja 1
sexylook1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 09:57   #2035
FelkaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 35
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez sexylook1993 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie opcja 1
Uzasadnisz proszę dlaczego opcja 1?
FelkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 09:57   #2036
sexylook1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 43
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez magdalenka2 Pokaż wiadomość
hmm..niestety nie mam jeszcze żadnych akcesoriów więc koszt bazy, topu, lakieru a do tego właśnie lampy i dodatków wychodzi duży więc niestety nie mogę sobie pozwolić na droższą lampę

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------


dzięki za opinię

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

znalazłam jeszcze lampę diamond w dobrej cenie:
http://allegro.pl/lampa-led-ccfl-uv-diamond-36w-sensor-ruchu-automat-i6995337851.html

oraz jej wersje bez CCFL:
http://allegro.pl/lampa-uv-led-36w-d...979274958.html

doradzicie którą wybrać ?
chciałabym kupić lampę tak do 80 zł na użytek domowy chyba nie potrzebna mi moc 48w..


doradzcie jeszcze prosze czy na początek kupić basę hard base neonail czy proteinową Indigo? nie zamierzam przedłuzać paznokci, zalezy mi jednak by baza nie niszczyła paznokci i łatwo schodziła...
Z całym szacunkiem, ja rozumiem, że to na użytek domowy i baardzo rozumiem, że nie masz pieniążków na nic lepszego, ale ... dziewczyny dobrze prawią, lepiej poczekać, dołożyć i kupić coś lepszego, niż kupić tylko po to, żeby kupić, a potem żałować, że się nie poczekało i nie kupiło czegoś lepszego. Dużo dziewczyn popełnia ten błąd, że nakupi dziadostwa, tylko dlatego, że musi być na "już !", zamiast kupić coś droższego, lepszego, co posłuży nam po prostu dłużej ... Taka moja opinia. Z tych lamp które linkujesz nie jestem w stanie doradzić żadnej, ponieważ ŻADNEJ z tych bym nie kupiła. Nawet na użytek domowy A jaką lampę wybrać ... Cały ten wątek o tym jest ... Miłego czytania
sexylook1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 10:26   #2037
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Lampa LED

Ja osobiście polecam Sun 9c, złapie sie w budzet i jest fajna opcja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 15:48   #2038
sexylook1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 43
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez FelkaM Pokaż wiadomość
Uzasadnisz proszę dlaczego opcja 1?
Dlatego opcja 1, ponieważ ta lampa jest mocniejsza Więc idąc analogicznym sposobem myślenia - lepsza. Z tych dwóch oczywiście, pomijając fakt, że nie jest zabudowana z tyłu, co jest moim zdaniem porażką, ponieważ światło nie jest skupione w środku, tylko wylatuje przez otwory, że się tak wyrażę. W ogóle to polecam poczytać co dziewczyny piszą i kupić lampę Sunone 48W, która o nieba lepiej wypada na tle innych. Dużo dziewczyn je ma i sobie chwali. A z tymi neonailami, semilacami dajcie sobie spokój, bo lampa tak czy siak od Majfrenda, tylko napis np. Neonail. Przerost formy nad treścią. Wystarczy cofnąć wstecz i poczytać co dziewczyny piszą, przecież to nie boli.
sexylook1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 18:32   #2039
FelkaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 35
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez sexylook1993 Pokaż wiadomość
Dlatego opcja 1, ponieważ ta lampa jest mocniejsza Więc idąc analogicznym sposobem myślenia - lepsza. Z tych dwóch oczywiście, pomijając fakt, że nie jest zabudowana z tyłu, co jest moim zdaniem porażką, ponieważ światło nie jest skupione w środku, tylko wylatuje przez otwory, że się tak wyrażę. W ogóle to polecam poczytać co dziewczyny piszą i kupić lampę Sunone 48W, która o nieba lepiej wypada na tle innych. Dużo dziewczyn je ma i sobie chwali. A z tymi neonailami, semilacami dajcie sobie spokój, bo lampa tak czy siak od Majfrenda, tylko napis np. Neonail. Przerost formy nad treścią. Wystarczy cofnąć wstecz i poczytać co dziewczyny piszą, przecież to nie boli.
Sama widzisz, że każde z urządzeń posiada wady i zalety. Lampa dysponuje większą mocą, ale może posiadać inne defekty, które w ogólnym rozrachunku będą ją wykluczały, z przewagą dla opcji II.

Już i tak przeznaczyłam sporo czasu żeby się w ogóle wgryźć w temat hybryd, bo jest on dla mnie totalnie obcy i w zasadzie nieinteresujący. Zdecydowałam się na zabawę z hybrydami wyłącznie dla własnego spokoju, gdyż manicure klasyczny przy moim trybie życia się nie sprawdza. Uwierz, że przebicie się przez 60 kilka stron nie jest spełnieniem moich marzeń. Wolałam zapytać specjalistek, która z przygotowanych opcji będzie lepsza.

Kupno lampy i pojedynczych akcesoriów jest dla mnie nieopłacalny.

Btw. Twój udział w forum jest zbyteczny jeśli doradzanie komuś sprawia Ci problem i puentujesz większość odpowiedzi tekstem o przeczytaniu reszty wątku. Nic na siłę. Miłego wieczora.
FelkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 22:05   #2040
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez FelkaM Pokaż wiadomość
Sama widzisz, że każde z urządzeń posiada wady i zalety. Lampa dysponuje większą mocą, ale może posiadać inne defekty, które w ogólnym rozrachunku będą ją wykluczały, z przewagą dla opcji II.

Już i tak przeznaczyłam sporo czasu żeby się w ogóle wgryźć w temat hybryd, bo jest on dla mnie totalnie obcy i w zasadzie nieinteresujący. Zdecydowałam się na zabawę z hybrydami wyłącznie dla własnego spokoju, gdyż manicure klasyczny przy moim trybie życia się nie sprawdza. Uwierz, że przebicie się przez 60 kilka stron nie jest spełnieniem moich marzeń. Wolałam zapytać specjalistek, która z przygotowanych opcji będzie lepsza.

Kupno lampy i pojedynczych akcesoriów jest dla mnie nieopłacalny.

Btw. Twój udział w forum jest zbyteczny jeśli doradzanie komuś sprawia Ci problem i puentujesz większość odpowiedzi tekstem o przeczytaniu reszty wątku. Nic na siłę. Miłego wieczora.
Ale Dziewczyny naprawde dobrze radza z ta lampa. Dobra lampa to absolutna podstawa, bo dzieki niej mozesz m.in uniknac uczulenia, juz nie wspominajac o szybkosci robienia mani czy jego trwalosci.

A uwierz mi, ze z biegiem czasu jak bardziej zaczniesz sie wgryzac w temat hybryd, to dostrzezesz mankamenty lampy, ktorej zakup rozwazasz np. ta z Neonail niezabudowana.

Ja mam sun5 i jestem bardzo zadowolona. Z przesylka zaplacilam ok. 160 zl.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-09 10:26:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.