podniusł na mnie ręke - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-22, 10:21   #1
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755

podniusł na mnie ręke


witam
mam problem otóż wczoraj w plecaku znalazłam u TŻ sterydy,zrobiłam mu o to straszną awanture,że jak zacznie to brać to pojede do Polski (jestem obecnie w Holandi) i że powiem mu co robiłam przez ten cały czas siedząc tutaj w domu jak on był w pracy,on strasznie się wściekł myślał,że go zdradzałam oprzed ten cały czas,no i doszło do tego,że podniusł na mnie ręke nie uderzył ale trzymał ją koło mojej twarzy i pociągnął mnie za włosy,powiedziałam mu że tego nie wybacze nigdy,jutro mam jechać do Polski z jego kolegami co robić mam 1000 mysli na sekunde tak bardzo go kocham,jego rodzice powiedzieli mu że go rozumieją i nie dowierzają w to co ja powiedziałam,chociarz nie każą mu wiecej tego robić.

Edytowane przez anitka12345
Czas edycji: 2009-01-24 o 15:07
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:32   #2
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
witam
mam problem otóż wczoraj w plecaku znalazłam u TŻ sterydy,zrobiłam mu o to straszną awanture,że jak zacznie to brać to pojede do Polski (jestem obecnie w Holandi) i że powiem mu co robiłam przez ten cały czas siedząc tutaj w domu jak on był w pracy,on strasznie się wściekł myślał,że go zdradzałam oprzed ten cały czas,no i doszło do tego,że podniusł na mnie ręke nie uderzył ale trzymał ją koło mojej twarzy i pociągnął mnie za włosy,powiedziałam mu że tego nie wybacze nigdy,jutro mam jechać do Plski z jego kolegami co robić mam 1000 mysli na sekunde tak bardzo go kocham że jestem zdolna mu to wybaczyć ... jego rodzice powiedzieli mu że go rozumieją i nie dowierzają w to co ja powiedziałam,chociarz nie każą mu wiecej tego robić
Nie wiem czy dobre jest to,że załozyłaś wątek,bo to twój nie pierwszy, a ty tak czy siak nie słuchałas/nie wiem czy nadal niesłuchasz czy dostosujesz się do rad wizażanek.Napisze ci to samo co w wątku rozstaniowym,on ,szarpnął,pociągnął za włosy, a ty liczysz na kwiatka,przeprosiny,a w dodatku ty się obwiniasz bo go sprowokowałaś tak pisałaś na wątku rozstaniowym.anita ja naprawde radze ci się ogarnąć i zostawić go w cholere.To jest toksyczny związek,toksyczny facet,który cię za grosz nie szanuje. Daj sobie spokój z tym gościem,nie on jeden na tym świecie,są inni lepsi. Nie wiem czy coś da moje/jak i innych wizażanek pisanie,bo mysle że jak cię przeprosi,przyjdzie z kwiatkiem to mu wybaczysz bardzo łatwo,bo jesteś w nim zaslepiona,uzalezniona. itp
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:32   #3
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
witam
mam problem otóż wczoraj w plecaku znalazłam u TŻ sterydy,zrobiłam mu o to straszną awanture,że jak zacznie to brać to pojede do Polski (jestem obecnie w Holandi) i że powiem mu co robiłam przez ten cały czas siedząc tutaj w domu jak on był w pracy,on strasznie się wściekł myślał,że go zdradzałam oprzed ten cały czas,no i doszło do tego,że podniusł na mnie ręke nie uderzył ale trzymał ją koło mojej twarzy i pociągnął mnie za włosy,powiedziałam mu że tego nie wybacze nigdy,jutro mam jechać do Plski z jego kolegami co robić mam 1000 mysli na sekunde tak bardzo go kocham że jestem zdolna mu to wybaczyć ... jego rodzice powiedzieli mu że go rozumieją i nie dowierzają w to co ja powiedziałam,chociarz nie każą mu wiecej tego robić
Anita!! przeciez wiesz co masz robić.... dziwczyny z watku rozstaniowego juz Ci pisały....
nad czym się jeszcze zastanawiasz?? Az Cie pobije??

Zbieraj swoje rzeczy i jedz do domu!!!
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:33   #4
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: podniusł na mnie ręke

Zastanawiasz sie jeszcze?

Żadna sytuacja nie daje prawa do uderzenia kobiety. Dzień, w którym mój luby by mnie uderzył, byłby ostatnim dniem istnienia takiego związku.

Pamiętaj, że spróbował raz, spróbuje następny i następny, bo dopóki mu na to będziesz pozwalała, on będzie czuł się bezkarny.

BTW, sterydy przyjmowane w ten sposób budzą agresję.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:37   #5
ewelcat
Raczkowanie
 
Avatar ewelcat
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 95
Dot.: podniusł na mnie ręke

Ja bym nie zostawała w tym związku ani minuty dłużej. otwórz oczy, obwiniasz się że go sprowokowałaś? bzdura, nic go nie usprawiedliwia..
ewelcat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:37   #6
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

straszni etrudno od niego odejść,i nie wiem czy to tylko uzależnienie,ja go kocham ....
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:37   #7
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: podniusł na mnie ręke

Nie widze nic do dodania, poza tym zebys naprawde wziela pod uwage zdanie przedmowczyn.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 10:39   #8
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
straszni etrudno od niego odejść,i nie wiem czy to tylko uzależnienie,ja go kocham ....
Tak to jest uzależnienie od niego i ślepota bo go kochasz i to nie pozwala ci odejść,bo pamiętam że cię zdradził z inną w łóżku,to też nie odeszłaś od niego.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:40   #9
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: podniusł na mnie ręke

anitka12345 uciekaj czym prędzej!! znam z własnego życia, że jak raz facet podniesie rękę to będzie to robił dalej. Miałaś prawo się wściec a on NIE MIAŁ PRAWA NA CIEBIE RĘKI PODNIEŚĆ I SZARPAĆ ZA WŁOSY ZROZUM ZA NIEDŁUGO BĘDZIE TAK, ŻE BĘDZIE CIE KATOWAĆ DO WOLI!!!!!!!!!!!!! I NIE LICZ, ŻE JEGO RODZICE UWIERZĄ CZY BĘDĄ PO TWOJEJ STRONIE!!!! NAWET JESLI GO KOCHASZ TO NIE BĄDŹ Z NIM MOŻE TWÓJ WYJAZD GO OTRZEŹWI, ZROZUMIE I BĘDZIE CHCIAŁ COŚ ZMIENIĆ A JAK NIE TO PIES GO W MORDE LIZAŁ!!! TWOJE UCZUCIE SAMO Z SIEBIE GO NIE ULECZY!!!! NIE JESTEŚ KIMŚ GORSZYM BY LICZYĆ NA MIŁOŚĆ OD KOGOŚ TAKIEGO ZASŁUGUJESZ NA SZCZĘŚCIE I MIŁOŚĆ OD KOGOŚ KTO BĘDZIE TEGO WART A TEN OBECNY NIE JEST WART ANI TWOJEJ MIŁOŚCI ANI CIEBIE!!!! ZRESZTĄ JAK TY NIE BĘDZIESZ SIĘ SZANOWAĆ ON TYM BARDZIEJ NIE BĘDZIE - JAK WYJEDZIESZ TERAZ TO POKAŻESZ MU SWÓJ SZACUNEK WZGLĘDEM CIEBIE!!!!

Edytowane przez E.J.
Czas edycji: 2009-01-22 o 10:43
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:41   #10
ZuziaFruzia
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 445
Dot.: podniusł na mnie ręke

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;10599888]Zastanawiasz sie jeszcze?

Żadna sytuacja nie daje prawa do uderzenia kobiety. Dzień, w którym mój luby by mnie uderzył, byłby ostatnim dniem istnienia takiego związku.

Pamiętaj, że spróbował raz, spróbuje następny i następny, bo dopóki mu na to będziesz pozwalała, on będzie czuł się bezkarny.

BTW, sterydy przyjmowane w ten sposób budzą agresję.[/quote]

Zdecydowanie popieram!!! Chociaż nie czytałam wątku rozstaniowego. Mój mąż nigdy nie poniósłby na mnie ręki, bo wie dokładnie jak by się to dla niego skończyło. A poza tym nie jest do tego zdolny, bo tak go wychowano. Oboje się bardzo kochamy i szanujemy. Dziewczyno więcej zdecydowania! Z takimi facetami trzeba krótko.

Edytowane przez ZuziaFruzia
Czas edycji: 2009-01-22 o 10:42
ZuziaFruzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:41   #11
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Tak to jest uzależnienie od niego i ślepota bo go kochasz i to nie pozwala ci odejść,bo pamiętam że cię zdradził z inną w łóżku,to też nie odeszłaś od niego.

nie byliśmy wtedy kilka dni razem,bo się rozstaliśmy i wtedy to się stało,to miał prawo to zrobić ...
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 10:41   #12
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: podniusł na mnie ręke

Anita za co Ty go kochasz?? Możesz mi odpowiedziec na to pytanie??

EDIT:

Nie byliście razem kilka dni a on juz wylądował w łóżku z inna!!!!! Widac jak strasznie Cie kocha, i zalezy mu na Tobie........

Otworz oczy!! do cholery......... wrrrrrrr

Edytowane przez Słodkaaa
Czas edycji: 2009-01-22 o 10:42
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:42   #13
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
straszni etrudno od niego odejść,i nie wiem czy to tylko uzależnienie,ja go kocham ....
A czy ktokolwiek powiedzial ze cokolwiek w zyciu jest latwe? Nie. Ale musimy stawiac czolo naprawde trudnym decyzjom zeby walczyc o swoje wlasne ja.
Okej, bedzie Ci trudno, ale powiedz mi, chcesz zeby taka sytuacja sie powtorzyla? Chcesz zeby kiedys urzadzil Cie tak zebys musiala lezec w szpitalu? I co wtedy, przyniesie kwiatki, kosci sie pozrastaja i... znowu dojdzie w ktoryms momencie do takiej sytuacji. Walcz o SIEBIE.
Milosc powinna dodawac skrzydel a nie je odbierac... a ja cos czuje ze Ty przez faceta jestes zgnebiona.
Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie byliśmy wtedy kilka dni razem,bo się rozstaliśmy i wtedy to się stało,to miał prawo to zrobić ...
Nie, zaden kochajacy facet w chwilowej przerwie nie ma prawa sypiac z inna.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:43   #14
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
straszni etrudno od niego odejść,i nie wiem czy to tylko uzależnienie,ja go kocham ....
Ten typ tak ma.

Są kobiety, które "kochają" nawet, gdy mają siną twarz od pobicia.

Chcesz być nieszczęśliwa na własne życzenie? Proszę bardzo. Idź, niech cię skatuje, bije. Bądź z nim "szczęśliwa" tak, jak chcesz.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:45   #15
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: podniusł na mnie ręke

Nie bądź naiwna. Gdyby to była prawdziwa miłość i kochanie, to nie podnosiłby ręki na Ciebie. Bądź obiektywna i zostaw go. Chyba, że odpowiada Ci takie traktowanie
__________________
Jedynym wytłumaczeniem bezinteresowności, poświecenia , lojalności i ciepła macierzyństwa jest miłość.

Marcelek 30.05.2011

the_sania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:46   #16
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

kocham go za to jaki jest dla mnie jak się nie kłocimy,jest naprawde wspaniałym facetem,wspiera mnie daje poczucie bezpieczeństwa,ja go też raz uderzyłam w twarz powiedział coś co mnie zdenerowało,i co według was kobieta może uderzyć faceta?też nie jestem święta ...jak to moja mama powiedział trzeba się ścierać aż w końcu dojdzie się do porozumienia,wielokrotnie się rostawaliśmy i wracalismy do siebie bo nei mogliśmy bez siebie żyć,mimo tych wszystkich przykrości jakie sobie zgotowaliśmy

Edytowane przez anitka12345
Czas edycji: 2009-01-22 o 10:48
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:47   #17
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: podniusł na mnie ręke

bez przesady... ja uważam, że takie cos można wybaczyć
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:47   #18
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: podniusł na mnie ręke

Anita to jest bez sensu......... i tak go nie zostawisz, jestes za slaba, uazlezniona, masz klapki na oczach.........

Co musiałby Ci zrobic zebys przejrzała w koncu??

Ja pasuje, ona i tak go nie zostawi.........

szkoda czasu i naszych palcy an pisanie jej co ma robic, i tak z nim bedzie......
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:49   #19
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Gisia_00 Pokaż wiadomość
bez przesady... ja uważam, że takie cos można wybaczyć
wybaczyłaś coś takiego swojemu facetowi?
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 10:50   #20
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
kocham go za to jaki jest dla mnie jak się nie kłocimy,jest naprawde wspaniałym facetem,wspiera mnie daje poczucie bezpieczeństwa,ja go też raz uderzyłam w twarz powiedział coś co mnie zdenerowało,i co według was kobieta może uderzyć faceta?też nie jestem święta ...jak to moja mama powiedział trzeba się ścierać aż w końcu dojdzie się do porozumienia,wielokrotnie się rostawaliśmy i wracalismy do siebie bo nei mogliśmy bez siebie żyć,mimo tych wszystkich przykrości jakie sobie zgotowaliśmy
No tak cudowny facet,który chce brac sterydy,bije cie,nie noo zajefajnie daje ci poczucie bezpieczenstwa.anita ogarnij sie,otworz te zaślepione oczy dziewczyno i przestań go usprawiedliwiać do jasnej ciasnej!!!!!!!!!!!!!!!
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:50   #21
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
kocham go za to jaki jest dla mnie jak się nie kłocimy,jest naprawde wspaniałym facetem,wspiera mnie daje poczucie bezpieczeństwa,ja go też raz uderzyłam w twarz powiedział coś co mnie zdenerowało,i co według was kobieta może uderzyć faceta?też nie jestem święta ...
Powiedz mi, po co zalozylas watek skoro i tak nie jestes w stanie wyciagnac z tych kilku madrych postow m.in. madmuazelle, szajajaby, Slodkiej czy E.J., zadnych konstruktywnych wnioskow? Bo zwyczajnie chyba nie chcesz wyciagnac takich wnioskow?
I tak juz moge swoim 3cim (ach, ten dar jasnowidzenia ) okiem powiedziec ze bedziesz miala nasze dalsze posty w nosie... Czemu? Bo nie bedzie "No wybacz mu, zmieni sie, niech Ci kupi kwiatki i bedzie cacy", tylko bedzie "Nie pozwol sie zgnoic dziewczyno".
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:51   #22
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: podniusł na mnie ręke

Anitka żal mi takich dziewczyn jak Ty. To nie jest miłość. Nie jest.
Jak się kocha to nie ma miejsca na takie rzeczy.
Jego osobowość nie składa się wyłącznie z pozytywnych cech, ale i negatywnych :/

Za parę lat, jak będzie naprawdę tragicznie może się otrząśniesz, ale może być już za późno.
__________________
Jedynym wytłumaczeniem bezinteresowności, poświecenia , lojalności i ciepła macierzyństwa jest miłość.

Marcelek 30.05.2011

the_sania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:52   #23
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
jak to moja mama powiedział trzeba się ścierać
ścierać poprzez bicie???????????????

to jest tresura poprzez przemoc i agresje a nie związek + miłość.

Zresztą widzę, że masz zaburzone patrzenie na związek i wcale bym się nie zdziwiła gdybyś to wyniosła z domu rodzinnego. Chyba czas aby najpierw ciebie na jakiejś psychoterapii uleczyć bo inaczej nie da rady!! musisz zrozumieć na czym polegają i jak wyglądają prawdziwe relacji partnerskie!! i że nie można kochac a chodzić posiniaczona!!

Edytowane przez E.J.
Czas edycji: 2009-01-22 o 10:55
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:52   #24
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: podniusł na mnie ręke

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;10600065]

Chcesz być nieszczęśliwa na własne życzenie? Proszę bardzo. Idź, niech cię skatuje, bije. Bądź z nim "szczęśliwa" tak, jak chcesz.[/quote]to dokładnie obrazuje jak to sie skończy.....
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:53   #25
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
ścierać poprzez bicie???????????????

to jest tresura poprzez przemoc i agresje a nie związek + miłość
heh widocznie tak
no to chyba ja jestem w jakimś chorym związku, bo my się nie ścieramy w taki sposób
__________________
Jedynym wytłumaczeniem bezinteresowności, poświecenia , lojalności i ciepła macierzyństwa jest miłość.

Marcelek 30.05.2011

the_sania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:53   #26
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie byliśmy wtedy kilka dni razem,bo się rozstaliśmy i wtedy to się stało,to miał prawo to zrobić ...
Usprawiedliwiasz go!
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:54   #27
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Gisia_00 Pokaż wiadomość
bez przesady... ja uważam, że takie cos można wybaczyć
O żesz. ;mdleje: Kolejna,która swojemu misiaczkowi wybaczy,bo miłość ci wszystko wybacza/y.Trzymajcie mnie bo zaraz nie wytrzymam.
Kochacie swoich katów to powodzenia,bo chyba anita przejrzy na oczy wtedy jak ją pobije do utraty przytomności,czego jej nie zycze.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:55   #28
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: podniósł na mnie ręke



Boże!!!!
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:56   #29
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Powiedz mi, po co zalozylas watek skoro i tak nie jestes w stanie wyciagnac z tych kilku madrych postow m.in. madmuazelle, szajajaby, Slodkiej czy E.J., zadnych konstruktywnych wnioskow? Bo zwyczajnie chyba nie chcesz wyciagnac takich wnioskow?
I tak juz moge swoim 3cim (ach, ten dar jasnowidzenia ) okiem powiedziec ze bedziesz miala nasze dalsze posty w nosie... Czemu? Bo nie bedzie "No wybacz mu, zmieni sie, niech Ci kupi kwiatki i bedzie cacy", tylko bedzie "Nie pozwol sie zgnoic dziewczyno".
Święte słowa...nie czytałam watku rozstaniowego,ale to co tu opisujesz,wystarcza wg mnie...Prawie Cię uderzył-następnym razem to zrobi.A powód?Bo ośmieliłaś się wyrazić swoje zdanie?
Co do zdrady...wielka miłość,kilka dni rozstania,a on już ma inną...Ty wybaczyłaś,ciekawe co on by powiedział,gdybys to Ty podczas tej
"przerwy"poszła do łóżka z innym.
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:57   #30
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
O żesz. ;mdleje: Kolejna,która swojemu misiaczkowi wybaczy,bo miłość ci wszystko wybacza/y.Trzymajcie mnie bo zaraz nie wytrzymam.
Kochacie swoich katów to powodzenia,bo chyba anita przejrzy na oczy wtedy jak ją pobije do utraty przytomności,czego jej nie zycze.
Ewentualnie nie przejrzy nigdy, bo nie zdąży. Popchnie ją, bijąc, upadnie głową w kant stołu i zgon.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.