Promocja w Sephorze - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-23, 19:45   #661
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość

czyli najukochańszy to Lash Power?
zaraz poczytam o nim...
tak znalazłam swoje tuszowe KWC
zawsze mnie w poprzednim ulubionym tuszu (Bourjois volume glamour) irytowało że nie potrafiłam go do końca zmyć. jednofazowym czy dwufazowym zmywaczem, nieważne, zawsze na drugi dzień rano jak myłam twarz to robiłami się panda wkoło oczu...Lash Power nie dość że jak dla mnie ma bardzo wygodną szczoteczkę (nie maluję sobie przy okazji pół powieki jak to się zdarzało w przypadku tuszy z dużą szczotą), świetnie się trzyma (nie straszny mu deszcz czy śnieg), genialnie rozczesuje i wydłuża rzęsy (ale jak już pisałam, kwestia dojścia do wprawy bo na poczatku było ciężko, pani w Instyle mi od razu powiedziała, żeby malować każde oko po kolei i nie wracać do już pomalowanego bo tusz dość szybko zastyga na oku i jak się powróci do już wytuszowanych rzęs to może sklejać - opanowałam sobie na szczęście tak jakoś ten tusz, że teraz mogę i wracać ), no i dla mnie demakijaż ciepłą wodą jest wielkim plusem (fakt, trzeba uważać, żeby te okruchy które schodzą z rzęs nie wpadły do oka, ale ogólnie kwestia opanowania techniki - ja po prostu moczę rzęsy ciepłą wodą, zostawiam na chwilę, w międzyczasie myję twarz, po chwili jak tusz się rozpulchni po prostu go ściągam z rzęs... jak dobrze się go ogrzeje to schodzi delikatnie, nie trzeba ściągać od razu z rzęsami ). Tusz schodzi w całości, rano jak przemywam twarz nie ma po nim śladu
jak każdy kosmetyk pewnie ma wiele zwolenniczek i przeciwniczek, ja należę zdecydowanie do tych pierwszych o czym świadczy już 6 czy 7 opakowań pełnowymiarowych i z 4-5 miniaturek które zużyłam z zadowoleniem i fakt że nawet mnie nie ciągnie do innych tuszy.
ufffffff ale się rozpisałam sorry
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 19:53   #662
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
tak znalazłam swoje tuszowe KWC
zawsze mnie w poprzednim ulubionym tuszu (Bourjois volume glamour) irytowało że nie potrafiłam go do końca zmyć. jednofazowym czy dwufazowym zmywaczem, nieważne, zawsze na drugi dzień rano jak myłam twarz to robiłami się panda wkoło oczu...Lash Power nie dość że jak dla mnie ma bardzo wygodną szczoteczkę (nie maluję sobie przy okazji pół powieki jak to się zdarzało w przypadku tuszy z dużą szczotą), świetnie się trzyma (nie straszny mu deszcz czy śnieg), genialnie rozczesuje i wydłuża rzęsy (ale jak już pisałam, kwestia dojścia do wprawy bo na poczatku było ciężko, pani w Instyle mi od razu powiedziała, żeby malować każde oko po kolei i nie wracać do już pomalowanego bo tusz dość szybko zastyga na oku i jak się powróci do już wytuszowanych rzęs to może sklejać - opanowałam sobie na szczęście tak jakoś ten tusz, że teraz mogę i wracać ), no i dla mnie demakijaż ciepłą wodą jest wielkim plusem (fakt, trzeba uważać, żeby te okruchy które schodzą z rzęs nie wpadły do oka, ale ogólnie kwestia opanowania techniki - ja po prostu moczę rzęsy ciepłą wodą, zostawiam na chwilę, w międzyczasie myję twarz, po chwili jak tusz się rozpulchni po prostu go ściągam z rzęs... jak dobrze się go ogrzeje to schodzi delikatnie, nie trzeba ściągać od razu z rzęsami ). Tusz schodzi w całości, rano jak przemywam twarz nie ma po nim śladu
jak każdy kosmetyk pewnie ma wiele zwolenniczek i przeciwniczek, ja należę zdecydowanie do tych pierwszych o czym świadczy już 6 czy 7 opakowań pełnowymiarowych i z 4-5 miniaturek które zużyłam z zadowoleniem i fakt że nawet mnie nie ciągnie do innych tuszy.
ufffffff ale się rozpisałam sorry
dzięki za szczegółową recenzję
ja już kilka razy się przymiarzałam do tuszy Clinique i zawsze jakoś nie wychodziło (ostatnio kupiłam Borghese na truskawce i tusz przyzwoity, ale jakoś tak bez szału i znów mysli moje powędrowały do Clinique)

pomyślę - mam jeszcze kilka dni przed Sephorową obniżką...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 19:58   #663
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dzięki za szczegółową recenzję
ja już kilka razy się przymiarzałam do tuszy Clinique i zawsze jakoś nie wychodziło (ostatnio kupiłam Borghese na truskawce i tusz przyzwoity, ale jakoś tak bez szału i znów mysli moje powędrowały do Clinique)

pomyślę - mam jeszcze kilka dni przed Sephorową obniżką...
spoko
ja mogę się nad tym tuszem rozpisywać bo naprawdę cieszę się nim także jakbyś miała jakiekolwiek pytania to pytaj
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 20:00   #664
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
spoko
ja mogę się nad tym tuszem rozpisywać bo naprawdę cieszę się nim także jakbyś miała jakiekolwiek pytania to pytaj
a masz porównanie do tradycyjnego High Impact?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 20:37   #665
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

A jaki efekt daje ten tusz? Fajnie by bylo gdybys wlasnie porowanala z High impact. Podejrzewam, ze nie daje teatralnego efektu?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 20:45   #666
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
A jaki efekt daje ten tusz? Fajnie by bylo gdybys wlasnie porowanala z High impact. Podejrzewam, ze nie daje teatralnego efektu?

na KWC piszą, ze daje naturalny efekt, którego nie można stopniować
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 21:18   #667
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

to chyba dla mnie bedzie troche za slaba. Podejrzewam, ze High impact jest lepsza (dla mnie) Zreszta zazwyczaj reklamuja high impact, rozdaja jej miniatury, a przewaznie reklamuje sie to co sie ma najlepsze
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-24, 08:52   #668
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a masz porównanie do tradycyjnego High Impact?

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
A jaki efekt daje ten tusz? Fajnie by bylo gdybys wlasnie porowanala z High impact. Podejrzewam, ze nie daje teatralnego efektu?
mam porównanie z HI bo go kiedyś miałam, pamiętam że fajnie rozczesywał, na pewno trochę pogrubiał, jednak na moich rzęsach lepszy efekt daje LP. A już na pewno HI nie dawał teatralnego efektu.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
na KWC piszą, ze daje naturalny efekt, którego nie można stopniować
no stopniować w sensie że później nie można już po wyschnięciu tuszu domalowywać... ojjj postaram się Wam wrzucić fotę rzęs przed i po jak mi wyjdą....

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
to chyba dla mnie bedzie troche za slaba. Podejrzewam, ze High impact jest lepsza (dla mnie) Zreszta zazwyczaj reklamuja high impact, rozdaja jej miniatury, a przewaznie reklamuje sie to co sie ma najlepsze
HI jest ich takim sztandarowym produktem, moja kumpela jest z niego bardzo zadowolona nie twierdzę, że zły jest bo pamiętam że ja byłam z niego też raczej zadowolona (mój pierwszy wysokopółkowy kosmetyk w życiu... co za czasy ). Ale mi bardzo się podoba efekt wydłużenia i podkreślenia rzęs LP! aaa jeszcze taki drobiazg. Na pocżatku tusz jest bardzo lejący się, wydaje mi się, że jak się do niego trochę powietrza dostanie, po kilku uzyciach w sensie, staje się treściwszy i lepszy w obsłudze ale to taka obserwacja
no i nikogo nie namawiam, w końcu każdej z nas pasuje inny tusz
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 13:12   #669
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

HI tez byl moim pierwszym kosmetykiem z wyzszej polki! ha ha Moze dlatego mam do niego sentyment Mi wlasnie najbardziej zalezy na pogrubieniu i podkreceniu. Bo dlugosc moich rzes mnie zadowala. Dobre jest tez to ze tusze clinique nie starzeja sie tak szybko Wesolych swiat dziewczyny
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 14:04   #670
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

Dziewczyny, nie wiecie czy jest juz dostepny w sephorze puder smashbox dual finish? To taki puder na bazie krzemionki (bialy, transparentny). Jest w takim opakowaniu z wysuwanym pedzlem. Mozna przekrecac i nastawiac w zaleznosci jaki efekt chce sie uzyskac-rozswietlenie, mat albo efekt posredni. Wymyslam coraz to nowsze rzeczy z mysla o promocji Ciekawe czy bedzie
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 21:07   #671
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Promocja w Sephorze

Oto news od jednej z Wizażanek https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1661

Także lecimy 27 do Sephory na shopping !!
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-25, 21:14   #672
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Promocja w Sephorze

Super
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 08:01   #673
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Promocja w Sephorze

Nic lepszego nie moglo mnie dzis spotkac !
Dziekujemy wizazance, jestes kochana!
Nawet sobie nie zdajesz sprawy, jak mozna poprawic humor taka informacja, ach!
Mialam wrazenie, ze bedzie ta 'promocja', ale wiadomo jak to jest, wszystko moglo sie zmienic, a tu potwierdzony news - cudnie!
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~


bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 10:39   #674
stylo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 37
Dot.: Promocja w Sephorze

do mnie do sklepu taka wiadomość jeszcze nie doszła...i nie istnieje takie cos jak data ważności kosmetyków.Bo każdy kosmetyk ma pół roku ważności po otwarciu,takie jest nowe prawo uni.zreszta jutro ide na 10 do pracy,zorientuje sie co i jak i dam znać
stylo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 11:39   #675
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocja w Sephorze

czy bazy pod makijaż też będą objęte promocją?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 12:35   #676
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez stylo Pokaż wiadomość
nie istnieje takie cos jak data ważności kosmetyków.
Bzdura.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 12:45   #677
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
czy bazy pod makijaż też będą objęte promocją?
Powinny Bo to też raczej kolorówka niż pielęgnacja
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 13:18   #678
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Bzdura.
Oczywiscie, ze bzdura. Wiele kosmetykow ma daty waznosci. A nawet jesli nie maja to jest data produkcji. Kazdy kosmetyk jest dobry do uzycia w innym przedziale czasowym. Bardzo dlugo wytrzymuja pudry, cienie itp. Perfumy rowniez jesli sa dobrze przechowywane. Ale np kremu bym sie obawiala uzyc gdyby jego data produkcji byla wieksza jak 2-3 lata temu. No i bzdura jest tez to, ze kosmetyki sa wazne 6 miesiecy po otwarciu. Kazdy kosmetyk ma inny przedzial. Kremy i korektory pod oczy zazwyczaj maja 6 miesiecy. Kremy do twarzy 12-24 miesiecy. Wiekszosc z nas dobrze wie ze na dnie opakowania znajduje sie specjalny symbol sloiczka z dlugoscia waznosci po otwarciu.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

A date produkcji sprawdza sie za pomoca date calculatora. Nawet oststnio czytalam ze jakas firma zrobila krem ze specjalnym opakowaniem ktore umozliwia dlugotrwale przetrzymywanie ksometyku-latami. Opakowanie jest tak szczelne ze krem sie zachowuje tak jakbysmy nigdy go nie otwieraly.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 14:53   #679
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Oczywiscie, ze bzdura. Wiele kosmetykow ma daty waznosci. A nawet jesli nie maja to jest data produkcji. Kazdy kosmetyk jest dobry do uzycia w innym przedziale czasowym. Bardzo dlugo wytrzymuja pudry, cienie itp. Perfumy rowniez jesli sa dobrze przechowywane. Ale np kremu bym sie obawiala uzyc gdyby jego data produkcji byla wieksza jak 2-3 lata temu. No i bzdura jest tez to, ze kosmetyki sa wazne 6 miesiecy po otwarciu. Kazdy kosmetyk ma inny przedzial. Kremy i korektory pod oczy zazwyczaj maja 6 miesiecy. Kremy do twarzy 12-24 miesiecy. Wiekszosc z nas dobrze wie ze na dnie opakowania znajduje sie specjalny symbol sloiczka z dlugoscia waznosci po otwarciu.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

A date produkcji sprawdza sie za pomoca date calculatora. Nawet oststnio czytalam ze jakas firma zrobila krem ze specjalnym opakowaniem ktore umozliwia dlugotrwale przetrzymywanie ksometyku-latami. Opakowanie jest tak szczelne ze krem sie zachowuje tak jakbysmy nigdy go nie otwieraly.
Też o tym słyszałam, ale nie pamiętam nazwy firmy. Dzięki temu wynalazkowi mają wyeliminować konserwanty ze swoich produktów.

Mam pytanie odnośnie tej promocji 30% zniżki: czy to prawda, że ludzie robią takie czystki w sklepie? Planuję iść na to dopiero 31 (tylko wtedy mogę) i się zastanawiam czy uda mi się kupić to co chcę najbardziej - czwórkę Guerlain w kolorach do smokey eye (boję się, że przed sylwikiem kobietki się na niego rzucą i dla mnie nie zostanie).
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-26, 15:33   #680
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Też o tym słyszałam, ale nie pamiętam nazwy firmy. Dzięki temu wynalazkowi mają wyeliminować konserwanty ze swoich produktów.

Mam pytanie odnośnie tej promocji 30% zniżki: czy to prawda, że ludzie robią takie czystki w sklepie? Planuję iść na to dopiero 31 (tylko wtedy mogę) i się zastanawiam czy uda mi się kupić to co chcę najbardziej - czwórkę Guerlain w kolorach do smokey eye (boję się, że przed sylwikiem kobietki się na niego rzucą i dla mnie nie zostanie).
Chyba zależy,gdzie mieszkasz. Ja mam takie doświadczenia;w Warszawie znika wszystko. Normalnie jak się limitowanka pojawia,to trzeba się spieszyć,nie czekać na dni Vip broń Boże,bo nie będzie. Słyszałam nawet o bardziej ekstremalnych akcjach typu zapisy
Jak opowiadałam to "zaprzyjażnionym" sprzedawczyniom w Sephorze w Gdańsku,to patrzyły jak na wariatkę na mnie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 15:40   #681
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocja w Sephorze

Dziewczyny czy pamiętacie może ile normalnie kosztują najnowsze pomadki Diora Serum Rouge (te jak długopis) ? 120 zł ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 15:53   #682
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

A pamietacie ile kosztuja pojedyncze cienie clinique?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 16:30   #683
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Też o tym słyszałam, ale nie pamiętam nazwy firmy. Dzięki temu wynalazkowi mają wyeliminować konserwanty ze swoich produktów.

Mam pytanie odnośnie tej promocji 30% zniżki: czy to prawda, że ludzie robią takie czystki w sklepie? Planuję iść na to dopiero 31 (tylko wtedy mogę) i się zastanawiam czy uda mi się kupić to co chcę najbardziej - czwórkę Guerlain w kolorach do smokey eye (boję się, że przed sylwikiem kobietki się na niego rzucą i dla mnie nie zostanie).
Nie wydaje mi się, żeby nagle ludzie masowo biegli robić zakupy Rzadko kto ma więcej kasy po świętach.. (no, chyba że Mikołaj przyniósł gotówkę ). Tym bardziej obstawiam, że te cienie powinny być.. Nie należą do jakichś mega popularnych.

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
A pamietacie ile kosztuja pojedyncze cienie clinique?
bodajże 90zł? 95?
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 17:02   #684
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
A pamietacie ile kosztuja pojedyncze cienie clinique?
Głowy za to nie dam,ale wydaje mi się,że 105
P.S. Asiu,uwaga! Bardzo skromny wybór kolorów
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 17:12   #685
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Głowy za to nie dam,ale wydaje mi się,że 105
P.S. Asiu,uwaga! Bardzo skromny wybór kolorów
Sephora mogła podnieść cenę przed świętami Kiedyś kosztowały bodajże 95, teraz mogła cena pójść w górę ale myślę, że nie więcej niż 110zł.
A gama kolorów nie taka zaraz skromna Można coś dla siebie znaleźć..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 17:18   #686
duszkaaa
Raczkowanie
 
Avatar duszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 273
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Chyba zależy,gdzie mieszkasz. Ja mam takie doświadczenia;w Warszawie znika wszystko. Normalnie jak się limitowanka pojawia,to trzeba się spieszyć,nie czekać na dni Vip broń Boże,bo nie będzie. Słyszałam nawet o bardziej ekstremalnych akcjach typu zapisy
Jak opowiadałam to "zaprzyjażnionym" sprzedawczyniom w Sephorze w Gdańsku,to patrzyły jak na wariatkę na mnie

Ja np. żeby zdobyć cienie poczwórne Guerlain Bal de Minuit musiałam się właśnie zapisać , dziewczyna wyciągneła spod lady zeszyt i mnie dopisała do jakiejś długiej listy.Dostałam później tel. , że cieni już nie będą mieć w sprzedaży a szkoda bo liczyłam,że je zakupie z 10% zniżką , którą mi przysłali.
duszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 17:29   #687
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez duszkaaa Pokaż wiadomość
Ja np. żeby zdobyć cienie poczwórne Guerlain Bal de Minuit musiałam się właśnie zapisać , dziewczyna wyciągneła spod lady zeszyt i mnie dopisała do jakiejś długiej listy.Dostałam później tel. , że cieni już nie będą mieć w sprzedaży a szkoda bo liczyłam,że je zakupie z 10% zniżką , którą mi przysłali.
Jak za komuny !!
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 19:01   #688
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

W Poznaniu jeszcze sie nie spotkalam z czyms takim. A to dziwne, bo Poznan to rowniez bardzo duze miasto. Wiec nie wiem na czym polegaja te roznice miedzy nim a Warszawa. Moze w Warszawie jest wiecej zakupoholiczek?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 19:27   #689
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się, żeby nagle ludzie masowo biegli robić zakupy Rzadko kto ma więcej kasy po świętach..
w Warszawie w ostatnich dniach znalezienie czegoś interesującego graniczy z cudem.. ludzie strasznie się rzucają na te kosmetyki po obniżce
a nawet jeśli telefonicznie coś się zarezerwuje, to często Sephorianki o tym "zapominają" i sprzedają komuś innemu.. miałam taki przypadek, wchodzę do Sephory z nadzieją na odłożony podkład, a pani z miną niewiniątka mówi, że karteczka z napisem gdzieś musiała odpaść i podkładu już nie ma
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 20:20   #690
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy pamiętacie może ile normalnie kosztują najnowsze pomadki Diora Serum Rouge (te jak długopis) ? 120 zł ?
a mi się wydaje że około 140zł...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.