A teraz czas na... Synergen :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-16, 19:06   #1
Lulu Mortese
Zadomowienie
 
Avatar Lulu Mortese
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 088
Talking

A teraz czas na... Synergen :D


Kosmetyki Synergen znam od dawna,w przeszłości stosowałam m.in: żel myjący i tonik do cery wrażliwej czy właśnie maseczkę, która ma się znaleźć w zestawie do testowania. A piszę że "ma się znaleźć" bo paczuchę bedę miała w rękach dopiero jutro, i wtedy możecie się spodziewać pierwszej relacji.
Co mogę powiedzieć o moich wymaganiach dotyczących kosmetyków? Bardzo lubię delikatne, kwiatowe zapachy. Cerę mam jasną, szczególnie widać to zimą, a z tego co piszą inne recenzentki, Rossmann obdarował nas pudrem i korektorem do cery ciemniejszej, więć głowa będzie pracować jak go spożytkować u mnie

Oczywiście, mam cerę mieszaną, z dość znaczną ilością zaskórników i czasami pojawiającym się większym pryszczem, dlatego tym baczniej będę się przyglądać działaniom kosmetyków w tym kierunku.
Lulu Mortese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 14:56   #2
Lulu Mortese
Zadomowienie
 
Avatar Lulu Mortese
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 088
Dot.: A teraz czas na... Synergen :D

Kosmetyki odebrane!
Chociaż niestety, podobnie jak to się stało u jednej testerki, u mnie zabrakło jednego kosmetyku do kompletu - maseczki przeciwtrądzikowej..hmmm: rolleyes: Ale oprócz tego wszystko jest na swoim miejscu, i dzisiaj wieczorem pewnie rozpocznę wielkie testowanie.

Na razie rzuciłam tylko okiem na puder w kompakcie 01one oraz na korektor przeciw wypryskom vanilla01. Oczywiście musiałam sprawdzić ich kolor, niestety oba są zbyt ciemne do mojej cery. Przy pudrze może nie jest to tak widoczne, bo zawsze nakładam go malutko, cienką warstwę, natomiast przy korektorze raczej powstaną ciemne plamy, i muszę wymyslić jakieś inne dla niego zastosowanie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010048.jpg (122,9 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez Lulu Mortese
Czas edycji: 2012-02-18 o 12:59 Powód: zdjęcie
Lulu Mortese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 23:34   #3
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: A teraz czas na... Synergen :D

Hej kochana!
Brak kosmetyku to niestety nie tylko problem Twój lub mój...Dużo, dużo dziewcząt dostało paczki z 'brakami' a paulinkka dostała nawet taką, gdzie nie dość, że brakuje pudru to kosmetyki są poniszczone :
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 08:49   #4
Lulu Mortese
Zadomowienie
 
Avatar Lulu Mortese
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 088
Dot.: A teraz czas na... Synergen :D

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Hej kochana!
Brak kosmetyku to niestety nie tylko problem Twój lub mój...Dużo, dużo dziewcząt dostało paczki z 'brakami' a paulinkka dostała nawet taką, gdzie nie dość, że brakuje pudru to kosmetyki są poniszczone :
Oj tak, czytałam wątki i nawet napisałam parę słów na ten temat w wątku paulinkki
Lulu Mortese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 18:50   #5
Lulu Mortese
Zadomowienie
 
Avatar Lulu Mortese
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 088
Dot.: A teraz czas na... Synergen :D

Synergen Puder w kompakcie i Korektor -
pierwsze wrażenia

Puder, jak już wspomniałam, jest w kolorze o1, w opakowaniu wydaje się dość ciemny. Dziś nałożyłam go pędzlem w małej ilości na twarz (bez podkładu) i na szczęscie nie odznaczał się na skórze, wtopił się w nią. Moim zdaniem użyty w rozsądnej ilości pędzlem nie daje żadnego efektu maski (nałozony tą dołączoną do niego gąbeczką chyba mógłby to robić).
- Matuje naprawdę na dość długo, na ok. kilka godzin
- Zapach, wg mnie zbyt intensywny, pachnie trochę jak mydełko czy coś
-Nie używałam go jeszcze na podkład, a na nim może się zachowywać inaczej, sprawdzę go pod tym kątem

Korektor, jeśli prawdą jest, że ten korektor jest najjaśniejszy ze wszystkich dostępnych, to kiepsko. Sam sztyft ma barwę piasku, dosyć żółtą, jednak po posmarowaniu nim cześci twarzy jawi się istny pomarańcz. Absolutnie nie ma mowy o zakrywaniu pryszczy, blizenek no bo zostaje nam pomarańczowy punkt na twarzy;/ Niestety, gdy próbuję go rozmazać nieco na twarzy, to on już całkiem znika (konsystencja jest sucha).
Próbowałam znaleźć dla niego inne zastosowanie, np. wymodelowac boki twarzy, ale barwa zupełnie mi nie pasuje, efekt jest nienaturalny. Jedynie co moge, to wyrównać nim sobie koloryt niektórych partii na twarzy (nad ustami mam duzo jaśniejszą skóre od reszty).
No szkoda że kolorek jest taki kiepski, bo w zasadzie produkt jest ok - ma fajne, szminkowe i eleganckie opakowanie, ładnie pachnie( nie tak intensywnie jak puderek).
Jesli macie ciemniejszą, opaloną cerę to może się Wam spodobać.
Lulu Mortese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 10:22   #6
Lulu Mortese
Zadomowienie
 
Avatar Lulu Mortese
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 088
Dot.: A teraz czas na... Synergen :D

Krem nawilżający do cery mieszanej

Mam dość duże wymagania dotyczące kremów, więc dałam mu trochę czasu na potestowanie. I o dziwo, pozytywne wrażenia! Nie podoba mi się tylko kształt słoiczka.... Po pierwsze krem pieknie pachnie, świeżo, tak wiosennie, aż kiedy go nakładam, czuję takie orzeźwienie Krem jest lekki, ale to ciągle krem, więc zostawia pewną powłoczkę na twarzy, dlatego to "matowienie" o którym pisze producent...hmm, sprawa jest dyskusyjna Na naklejce jest wyraźnie napisane "powoduje zmatowienie skóry" i nie wiem jak tą informację interpretować. Czy matuje od razu, po nalożeniu, czy też ogranicza wydzielanie sebum po dłuższym stosowaniu. Ja na razie jeszcze nic takiego nie zauważyłam.
Pozostawia skórę miękką i nawilżoną, jest przyjemna w dotyku. Jak najbardziej nadaje się pod makijaż. Do tego jest bardzo tani, dlatego tym bardziej polecam.
Lulu Mortese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.