Koniec intymnych mitów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-07-19, 11:36   #31
babina7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Koniec intymnych mitów

to nie są żadne mity! Każdy lekarz Ci powie, że czosnek ,to naturalny antybiotyk, a jogurt czy kwasne mleko przywraca naturalne Ph.
Wyżej jedna dziewczyna pisała, ze zastosowała jogurt i pomógł tylko doraźnie. Sam jogurt nie wyleczy , bo najpierw trzeba czosnek. Tez sie bałam, że będzie piekło, a tu nic!!Piecze sam sok gdybyś przekroiła ząbek. Ja wkładałam cały {obrany z suchej łupki} na noc. Po trzech czy czterech nocach , zaaplikowałam zamrożony jogurt { w palcu z gumowej rękawiczki lub ukształtuj taki walec z folii}. Mam spokój już chyba 4 rok!
Niedawno była u mnie kol. z Anglii i powiedziała mi jaką "sensacyjną" metodą w Angli ja wyleczyli z kilkuletniej grzybicy.....No właśnie czosnkiem!!
babina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 11:55   #32
marlenka 1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Dot.: Koniec intymnych mitów

bardzo pomocne jest tez robienie takiego naparu z rumianku i lipy i przemywanie okolic intymnych czyms takim, a po za tym warto jest stosowac różnego rodzaju srodki do pielegnacji higieny intymnej
marlenka 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 11:52   #33
Cyryjanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Koniec intymnych mitów

Kto na własnej skórze nie spróbował wyżej wymienionych "mitow" ten nie powinien zabierac glosu.
Osobiscie juz kilka razy mialam kuracje czosnkowa, stosownie do potrzeby i powiem tak, jest reeeeweeeelacyjna! pomogla takze w przypadku bakterii, wczesniej dostawalam od groma globulek i innych swinstw i nic nie chcialo dzialac, a czosnek sobie poradzil.
To nie mit, tylko szczera prawda... nie wiem czy kogos moze podraznic, mnie ani razu nie podraznil, chociaz specjalnie odcinalam mu oba konce zeby nie mial ostrych zakonczen.
Za pierwszym razem mialam obawy czy mi nie wypali dziury w tkance, ale jakos zyje, mam sie dobrze, a wrazenia pozytywne wogole nic sie nie czuje przy tym.
Jesli zas chodzi o plukanki ziolowe to nie polecam.. bo za czeste zdecydowanie szkodza.
Jogurtu probowalam, nic sie zlego po nim tez nie stanie, ale nie ma jednak sily takiej jak apteczne kapsulki z dobrymi bakteriami, wiec dalam sobie z tym spokoj.. Po kuracji czosnkowej od razu stosowalam leki z apteki i to w podwojnej dawce tzn. dwa razy czesciej niz pisze na ulotce, na szczescie pisza, ze nie da sie tego przedawkowac
Cyryjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 23:15   #34
Halucynacya
Raczkowanie
 
Avatar Halucynacya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 168
Dot.: Koniec intymnych mitów

Co do mitów, ja wam przekazałam jedynie co powiedział mi mój ginekolog. Dość długo uważałam, że to dziwaczne i ta rada aby nie stosować płynów do higieny to rada dziwoląga.
Ale problem ciągle wracał i w końcu stestowałam, z dobrymi rezultatami, naturalne mydełko i już...
Nikogo nie namawiam by szedł w moje ślady.
Co do słodkości, racja, należy unikać przy takich problemach, tworzą idealne środowisko, pożywkę do namnażania się bakterii. Hm, a czosnku szczerze nienawidzę choć też mi radzono... Sam zapach mnie wystarczająco przeraża.
Halucynacya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:38   #35
burzana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 9
Dot.: Koniec intymnych mitów

Witam. Ja również miałam całą masę nieprzyjemności i całą masę leków na tę dolegliwość. Niestety po nieco ponad roku leczenia, na rynku leków zabrakło środków, których bym już nie stosowała. Lekarz sięgnął wtedy do do starego, wyświechtanego kajetu i zapisał robione globulki. Cena powalająca bo ok 5 zł za całość (wcześniej wspomniane gotowce kosztowały nawet do 100 zł!!!). Zawierały małą ilość kwasu bornego, zaś bazą była wazelina. Istna rewelacja. Od tego leku zakończyły się moje problemy. Musze jednak przyznać co do tego artykułu, zbyt częste i "dokładne" mycie też powoduje wymycie flory bakteryjnej. Warto we wszystkim zachować umiar.
burzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 09:42   #36
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: Koniec intymnych mitów

Cytat:
Napisane przez Halucynacya Pokaż wiadomość
Co do mitów, ja wam przekazałam jedynie co powiedział mi mój ginekolog. Dość długo uważałam, że to dziwaczne i ta rada aby nie stosować płynów do higieny to rada dziwoląga.
Ale problem ciągle wracał i w końcu stestowałam, z dobrymi rezultatami, naturalne mydełko i już...
Nikogo nie namawiam by szedł w moje ślady.
Co do słodkości, racja, należy unikać przy takich problemach, tworzą idealne środowisko, pożywkę do namnażania się bakterii. Hm, a czosnku szczerze nienawidzę choć też mi radzono... Sam zapach mnie wystarczająco przeraża.
Czyli jakie?
gorica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 20:29   #37
Halucynacya
Raczkowanie
 
Avatar Halucynacya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 168
Dot.: Koniec intymnych mitów

Jakieś dla dzieci, Bambino, czy coś takiego- żeby miało jak najmniej perfum itp.
Halucynacya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 15:50   #38
misiaczek266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 28
Dot.: Koniec intymnych mitów

mnie też dotyczy problem nawracających infekcji, leczyłam się ciągle u ginekologów raz było lepiej raz gorzej ale nigdy nie próbowałam tzw. domowych sposobów, przy kolejnej wizycie pani gin poleciła mi provag żel jestem z niego bardzo zadowolona stosuje go codziennie po myciu, fajnie nawilża, miejsca intymne, łagodzi podrażnienia, polecam także w podróży, po basenie, saunie.
misiaczek266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 12:25   #39
wiewioreczka24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 37
Dot.: Koniec intymnych mitów

Bardzo pomocne w leczeniu objaw grzybicy są badania posiewowe, sama biocenoza, której byłam poddawana wiele razy tylko wskazuje na to że jest infekcja bakteryjna lub grzybicza ale nie określa dokładnie z czym mamy do czynienia, po drugie probiotyki sama od 1,5 roku profilaktycznie łykam probiotyki a dodatkowo po okresie, basenie, saunie zakładam lactovaginal dopochwowo aby wzmocnić swoją mikroflorę.
wiewioreczka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 18:24   #40
misiaczek266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 28
Dot.: Koniec intymnych mitów

Moje problemy z nawracającymi infekcjami skończyły się w momencie gdy zaczęłam stosować probiotyki, dopochwowe, doustne oraz ostatnio provag żel do smarowania miejsc intmnych, który zakwasza środowisko pochwy chroniąc przed infekcjami, warto o tym pamiętaj jeśli korzystamy z basenu, sauny, jakuzzi czy też po antybiotykogram.
misiaczek266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:22   #41
Emania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 45
Dot.: Koniec intymnych mitów

a jak długo go stosujesz?

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Halucynacya Pokaż wiadomość
Jakieś dla dzieci, Bambino, czy coś takiego- żeby miało jak najmniej perfum itp.
bardziej chyba szare jest najbardziej naturalne.
Emania jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.