Efekty olejowania paznokci - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-24, 12:48   #4381
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Czesc

Moje paznokietki znow zaczely sie rozdwajac od kad poszlam do pracy, wiec moze to przez nerwy choc olejuje juz przeszlo 3miesiace i bardzo szybko mi one rozna ale znow moj rozdwajajacy problempowrocil I co ja mam robic??
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 13:12   #4382
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja nikogo nie zachęcam, bo znam wszystkie negatywne działania, ale mnie na rozdwajanie paznokci pomaga jedynie Eveline 8w1. Kiedyś rozdwajały mi się masakrycznie, żadne odżywki nie dawały sobie z nimi rady, kupiłam w końcu 8w1, był na nią wtedy ten pierwszy szał, jakieś 2-3 lata temu i ona doprowadziła moje paznokcie do porządku. Po skończeniu kilkutygodniowej kuracji miałam spokój z rozdwajaniem jakieś pół roku, a może i więcej. Od tego czasu, jak tylko widzę pierwsze rozdwojenie, spiłowuję go i robię paznokciom przypominające jedno albo dwa malowania. Z tym, że jako jedno malowanie, mam na myśli 3-4 dniową kurację, w której codziennie domalowuje się jedną warstwę. A czasem nawet zamiast tego, chodzę po prostu 4 dni w jednej warstwie. Po czymś takim znów mam spokój z rozdwajaniem na 3-4 miesiące. Oczywiście w trakcie malowania, oglądam często paznokcie, bo znam niepożądane skutki uboczne.
Ale tak jak piszę, nie namawiam, bo wiem, że niektórym właśnie po Eveline zaczęły się paznokcie rozdwajać i wysuszać.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 13:31   #4383
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Jeśli twoje paznokcie źle tolerują formaldehyd, to polecam Miss Sporty Różową. Na mnie świetnie zadziałała wzmocniła paznokcie i przestały się już całkiem rozdwajać.

Ja stosuję ja głównie pod lakier co 3-4 dni, ale teraz zafundowałam pazurką kurację podobną jak przy Evelin (czyli codziennie dokładam warstwe).
Co prawda wczoraj złamałam 1 paznokieć ale to tylko z własnej głupoty :P

A poza tym życze wytrwałości i powodzenia
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 15:15   #4384
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Moje paznokcie z rozdwajania też na stałe wyleczyła "haniebna" Eveline diamentowa stosowana na zmianę z 8w1 (raz jedna, raz druga buteleczka). Jak się uważnie ogląda paznokcie podczas stosowania to wg mnie warto podjąć ryzyko, bo w mojej opinii ciągle jest to najlepsza odżywka na rynku
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 18:20   #4385
chwilka1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 283
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Witam !!!

Dziś mojej S powiedziałam że jej olejek arganowy jest bardzo dobry na paznokcie. Ona na to toć ja na włosy dostałam .
Swoją drogą moze nie ma czym się chwalić , ale co tam od prawie 10 dni sobie daje oleje na pazurki i efekt póki narazie taki .
Zdjęcie numer 1. 15 kwiecień . Sorrki za foty , ale to przed skracaniem minilane pazurków i nadania kształtu
Zdjęcie numer 2 paznokcie z wczorajszego dnia . Efekt są twarde , choć marzy mi sie przyrost i białe końcówki .Eh.
Planowanie zakupy do pięlegnacji to pilniki , bo mi się wykruszyły . Używam twardych bo dobrze mi piłuja . A piłuję co kilka dni bo tak rosną .
Zdjęcia niezbyt , kształt tez niezbyt , ale co tylko zrobię kształt to za trzy dni znowu rozwalony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15-04-2014.jpg (23,1 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23-04-2014.jpg (25,9 KB, 106 załadowań)
__________________

chwilka1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 19:34   #4386
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
polecam Miss Sporty Różową. Na mnie świetnie zadziałała wzmocniła paznokcie i przestały się już całkiem rozdwajać.
O, to i ja spróbuję, bo mi się Eveline kończy. Jakby miała dawać radę bez formaldehydu, to jestem jak najbardziej za Widuję ją, ale jakoś nigdy nie wzięłam.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 19:44   #4387
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Nie bardzo masz rację, bo wyszczególniłam wszystkie olejki jakie zawiera a wyczytałam to ze składu właśnie a nie z opisu. Czemu ma więc nie działać?
A regenerum ma tylko 5 ml więc połowę mniej a kosztuję 2 razy tyle. Porównuje cenę do Regnerum. To że dla kogoś 9 zł to dużo to inna sprawa.
Paraffinum Liquidum na pierwszym miejscu w składzie, po nim dopiero olejki, może być ich zaledwie kilka procent. Przestrzegam -lepiej dołożyć parę zł na 100ml alterre lub olej kokosowy. Używaj ją i oby Ci pomogła, chciałam tylko sprostować ten jeden aspekt bo wprowadzasz inne wizażanki w błąd.
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 06:20   #4388
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez CzarnaMaciejka Pokaż wiadomość
Paraffinum Liquidum na pierwszym miejscu w składzie, po nim dopiero olejki, może być ich zaledwie kilka procent. Przestrzegam -lepiej dołożyć parę zł na 100ml alterre lub olej kokosowy. Używaj ją i oby Ci pomogła, chciałam tylko sprostować ten jeden aspekt bo wprowadzasz inne wizażanki w błąd.
Jak wprowadzam w błąd? Przecież napisałam prawdę o tej odżywce, wypisałam olejki jakie zawiera. Przecież nie produkowałam tej odżywki, żeby wiedzieć czy ma 1% czy 30% danego oleju.
Ech, zawsze znajdzie się jakaś przemądrzała osoba, która sieje zamęt. Nie chcesz to nie kupuj. Twoja decyzja, ale nie siej zamętu. Alterrę używałam, wlewałam ją do opakowania po Regenerum. Zdecydowanie chętniej używa mi się oleju, mając właśnie taki gadżet fajny do smarowania z pędzelkiem, jak Regenerum czy właśnie to 5w1. Jak na razie spełnia swoje zadanie bo skórki są miękkie i nie zadzierają się a właśnie o to mi chodzi, bo jestem typem "grzebacza skórkowego", jak coś wynajdę do wycinam, wygryzam aż do krwi, a tak mam piękne pazurki.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 07:47   #4389
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez CzarnaMaciejka Pokaż wiadomość
Paraffinum Liquidum na pierwszym miejscu w składzie, po nim dopiero olejki, może być ich zaledwie kilka procent. Przestrzegam -lepiej dołożyć parę zł na 100ml alterre lub olej kokosowy. Używaj ją i oby Ci pomogła, chciałam tylko sprostować ten jeden aspekt bo wprowadzasz inne wizażanki w błąd.
Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Jak wprowadzam w błąd? Przecież napisałam prawdę o tej odżywce, wypisałam olejki jakie zawiera. Przecież nie produkowałam tej odżywki, żeby wiedzieć czy ma 1% czy 30% danego oleju.
Ech, zawsze znajdzie się jakaś przemądrzała osoba, która sieje zamęt. Nie chcesz to nie kupuj. Twoja decyzja, ale nie siej zamętu. Alterrę używałam, wlewałam ją do opakowania po Regenerum. Zdecydowanie chętniej używa mi się oleju, mając właśnie taki gadżet fajny do smarowania z pędzelkiem, jak Regenerum czy właśnie to 5w1. Jak na razie spełnia swoje zadanie bo skórki są miękkie i nie zadzierają się a właśnie o to mi chodzi, bo jestem typem "grzebacza skórkowego", jak coś wynajdę do wycinam, wygryzam aż do krwi, a tak mam piękne pazurki.
Prawdę, ale chyba nie całą - pominęłaś parafinę, która otwiera listę składników- czyli jest jej najwięcej w tym kosmetyku; tak więc CzarnaMaciejka ma 100% racji
http://callais-nails.blogspot.com/20...entrowana.html

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-04-25 o 07:49
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 08:44   #4390
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Efekty olejowania paznokci

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46168772]Prawdę, ale chyba nie całą - pominęłaś parafinę, która otwiera listę składników- czyli jest jej najwięcej w tym kosmetyku; tak więc CzarnaMaciejka ma 100% racji
http://callais-nails.blogspot.com/20...entrowana.html[/QUOTE]

Bo wymieniałam olejki jakie ma. Sorry, takie szczegóły jak parfum też nie wymieniłam i wprowadziłam tym samym w błąd, bo pewnie ktoś pomyślał przeze mnie, że jest w 100% naturalny. Przepraszam. Chciałam się tylko z Wami podzielić odkryciem nowej odżywki-tylko tyle, bo wydało mi się to ciekawe odkrycie, ale następnym razem już będę wiedziała, że muszę przestudiować chemię zanim cokolwiek napiszę...

P.S. W linku blogu, który zamieściłaś, też użytkowniczka wprowadza w błąd bo pisze o olejkach i to w dodatku 5 a ja wymieniłam wszystkie ze składu....

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2014-04-25 o 09:07
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:06   #4391
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Kupiłam właśnie OPI AVOPLEX cuticle oli to go. Widzę, że na KWC ma same pochlebne opinie. Dla zainteresowanych skład:
persea gratissima (avocado) oil, ethylhexyl palmitate, vitgis vinifera (grape) seed oil, helianthus annuus (sunflower) seed oil, isopropyl palmitate, lecithin, sesamum indicum (sesame) seed oil, caprylic/capric triglyceride, silica, aleurites moluccana seed oil, tocotrienols, alcohol, glyceryl stearate, oleic acid, ascorbyl palmitate, tocopherol, bht, methylparaben, parfum/fragrance, benzyl alcohol, benzyl salicylate, geraniol, hexyl cinnamal, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, hydroxycitronellal, butylpohenyl methylpropional, limonene, linanool.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 14:55   #4392
Patii97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 78
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
O, to i ja spróbuję, bo mi się Eveline kończy. Jakby miała dawać radę bez formaldehydu, to jestem jak najbardziej za Widuję ją, ale jakoś nigdy nie wzięłam.
ja ją mami nic nie daje nawet jako baza jest do niczego, bo zaraz schodzi
Patii97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 15:10   #4393
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Patii97 Pokaż wiadomość
ja ją mami nic nie daje nawet jako baza jest do niczego, bo zaraz schodzi
Mi akurat na niej dłużej trzyma się lakier bo po 4 dniach nie miałam żadnego odprysku (dla porównania eveline lub lovely po 2-3 dniach pełno odpryskow).

Wszystko trzeba dobierać indywidualnie dla każdego dobre coś innego, a jak się nie spróbuje to się nie dowie

PS. Jak komuś nie spasowała Miss Sporty to mogę wymienić się za Eveline do kruchych i łamliwych (bo ona na mnie nie działa + paznokcie się pogorszyły)
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 16:32   #4394
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Jak jakaś wizażanka jest chętna, to ja oddam moją Eveline 8w1. Mnie nie służy.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 18:41   #4395
chwilka1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 283
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Witam !!!!

Może ja jestem uczulona ,przewrazliwiona .
mój problem polega na tym ze pod paznokcie codziennie mam brudy (taka praca). Marzy mi się przyrost aby poczęsci pozbyc się tych brudów . Czy mogę coś brac dodatkowo lub smarować . Aby ten przyrost był . Wiecie oco mi chodzi .
__________________

chwilka1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 19:01   #4396
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez chwilka1979 Pokaż wiadomość
Witam !!!!

Może ja jestem uczulona ,przewrazliwiona .
mój problem polega na tym ze pod paznokcie codziennie mam brudy (taka praca). Marzy mi się przyrost aby poczęsci pozbyc się tych brudów . Czy mogę coś brac dodatkowo lub smarować . Aby ten przyrost był . Wiecie oco mi chodzi .
Na przyrost najfajniej działa olejek z drzewa herbacianego. Możesz go wymieszać z innymi olejkami i wpuszczać pod paznokcie po kropelce.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 20:14   #4397
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Wy tu macie takie piękne efekty, a ja nie potrafię być systematyczna w olejowaniu Znowu muszę zaczynać od początku i mam nadzieję, że tym razem będzie to na dłużej
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 20:35   #4398
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja do swojej mieszanki dodałam olejek eteryczny z rozmarynu (hebaciany już mi zbrzydł ) który stymuluje mikrokrążenie, jest dobry na wypadanie włosów, więc może analogicznie wzmocni paznokcie
Też marzy mi się przyrost tak aby nic nie wchodziło za paznokcie...
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 22:05   #4399
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Bo wymieniałam olejki jakie ma. Sorry, takie szczegóły jak parfum też nie wymieniłam i wprowadziłam tym samym w błąd, bo pewnie ktoś pomyślał przeze mnie, że jest w 100% naturalny. Przepraszam. Chciałam się tylko z Wami podzielić odkryciem nowej odżywki-tylko tyle, bo wydało mi się to ciekawe odkrycie, ale następnym razem już będę wiedziała, że muszę przestudiować chemię zanim cokolwiek napiszę...
Tu nie o to chodzi, że ktoś ma Ci coś za złe, tylko jesteśmy tu trochę przewrażliwione na punkcie wszelkich sztuczności, dodawanych do olejków, bo taki jeden składnik potrafi zepsuć całe dobroczynne działanie czystych olejów, a nawet zaszkodzić. Niestety parafina może tak działać, zwłaszcza jak jest jej bardzo dużo. A wymieniona w składzie na pierwszym miejscu oznacza, że jest jej najwięcej. Dla wielu dziewczyn tutaj, jest to informacja dyskwalifikująca dany produkt, dlatego tak ważna. Też się nią zainteresowałam po Twoim poście, sprawdzam w necie, a tu parafina Buuu, a tak dobrze się zapowiadało. Tak, że to nie są posty wymierzone konkretnie przeciwko Tobie, tylko informacyjne po prostu. Nikt nie rodzi się z umiejętnością czytania i rozumienia składów

Cytat:
Napisane przez Patii97 Pokaż wiadomość
ja ją mami nic nie daje nawet jako baza jest do niczego, bo zaraz schodzi
Ajajajaj... I co ja biedna mam uczynić Chyba i tak kupię

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
PS. Jak komuś nie spasowała Miss Sporty to mogę wymienić się za Eveline do kruchych i łamliwych (bo ona na mnie nie działa + paznokcie się pogorszyły)


Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Na przyrost najfajniej działa olejek z drzewa herbacianego. Możesz go wymieszać z innymi olejkami i wpuszczać pod paznokcie po kropelce.
O tak! Mój przyrost ruszył z kopyta, od kiedy połowa mojej mieszanki to olejek z drzewa herbacianego. U mnie czyni cuda Też daję po kropelce pod każdy paznokieć. A co spłynie wmasowuję w skórki i całe dłonie.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2014-04-25 o 22:10
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-26, 08:29   #4400
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Kupi sie ten olejek z drzewa herb. W aptece ?
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 08:37   #4401
chwilka1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 283
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Witam
Ja zakupiłam olejki w aptece . Herbaciarny i rozmarynowy . Planuje to wykorzystać do kąpieli bo odzywkę mam .
Czy też będzie dobrze jako przyrost . Moczenie do znudzenia .
Swoją droga zastanawiam sie nad nafta kosmetyczną .

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Kupi sie ten olejek z drzewa herb. W aptece ?
Tak . Ja zamiawiam w internetowej aptece DOZ a potem odbieram i płacę w aptece na miejscu .(Mam obok pracy). Rewelacyjna sprawa . Tak zamiawiam wszystkie leki (na recepte też ). Olejki tam kosztują od 5 zł za 10 ml .
Ten co cię interesuje kosztuje :
z drzewa herbacianego -7,40
__________________

chwilka1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 08:59   #4402
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dzieki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 11:21   #4403
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Właśnie, chwilka1979 dwa posty wyżej napisała o nafcie kosmetycznej. Też się nad nią zastanawiałam czy ma jakieś działanie na paznokcie, bo moja leży na szafce w łazience i się tylko kurzy Stosował ktoś?

Co do odżywki z Miss Sporty, zakupiłam ją i stosuje od tygodnia. Ładny kolor paznokciom nadaje, natomiast za krótko stosuje by coś więcej u siebie zaobserwować Miłego weekendu!!
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 11:30   #4404
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Nie wiedziałam ze olejek z drzewa herbacianego bedzie na przyrost tez dobry

Musze tez stosować bo mam.



Myślicie ze najlepiej mieszać czy można uzywac go samodzielnie?
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 15:27   #4405
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej! Jakiś czas temu zaczęłam olejować pazurki mieszanką olejków- oliwy z oliwek, rycynowego i lnianego, później jakoś zrezygnowałam i od dzisiaj zaczynam od nowa. Jak zmyję lakier, to wstawię zdjęcie golasków
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 23:19   #4406
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci

witam was dzieczyny zainteresowała mnie ta odzywka cztery pory roku 5w1 a ze byłam dzisiaj w rossmanie ruszyłam na jej poszukiwania i jak się okazało nigdzie jej nie było przeszukałam cały sklep lubie takie olejki z pędzelkiem bo fajnie sie je stosuje ale za to był olejek z alterry w promocji migdał i papaja super pachnie wiec zaraz kupiłam pomimo to ze mam jeszcze polowe alterry oliwka z limonką dzisiaj czytałam co pisałyscie i ciesze sie ze tej odzywki 5w1 nie było skoro ona zawiera parafine to nie jest za dobra jednak ta alterra jest najlepsza bo 100% naturalne olejki zawiera moze nie jest za tania ale ma duzą pojemnosc i starcza na długo ktoras z was pisała ze po olejku herbacianym przyrost ruszył z kopyta szukałam go dzisiaj wszedzie i nigdzie nie było w jakiej aptece mozna go kupic? ja olejuje paznokcie od 31.03 wiec prawie miesiąc a przyrostu jak nie było tak nie ma rózowa czesc paznokci nadal ma 1cm za to paznokcie są błyszczące i twarde ale sie nie poddaje i olejkuje dalej z nadzieją ze przysrost wkoncu kiedys nastąpi codziennie nalewam przed snem olejek do miseczki mocze paznokcie zeby olejek dotarł pod paznoknie a potem wcieram i ide spac
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 00:04   #4407
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja swój olejek z drzewa herbacianego kupiłam w zwykłej wiejskiej aptece więc ogólnie powinien być w aptekach, jak nie w pierwszej odwiedzonej to w następnej. Zawsze też możesz zamówić w aptece internetowej, np. doz pl

I ja, tak jak pisałam, mieszam go z Alterrą pół na pół, żeby też odzywić, nawilżyć i uelastycznić skórę pod paznokciami. Myślę, że to też dobrze robi na przyrost. Ale bez herbacianego, przez pierwsze trzy miesiące, efekty miałam minimalne i co przyrost się pojawiał, to zaraz się cofał. Potem go kupiłam i z tydzień zakrapiałam pod paznokcie solo, a w końcu zrobiłam mieszankę, której używam od ponad 2 miesiecy.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2014-04-27 o 00:21
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 10:33   #4408
Montanka
Rozeznanie
 
Avatar Montanka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 714
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej. Zadałam kiedyś pytanie na temat parafiny. Czy ona szkodzi w jakiś sposób paznokciom, przyrostowi? Z jednej strony są np. kuracje parafinowe dla dłoni, z drugiej widzę czasem Wasze wpisy typu "gdyby nie ta parafina wysoko w składnikach", albo ostatnia rozmowa na temat olejku 4pory roku. Parafina na pierwszym miejscu, a potem wpis typu "raczej nie pomoże". Jak zaobserwowałam kremy do rąk z parafiną są również przez Was omijane.

Czy zechciałby mi ktoś jednak odpowiedzieć na moje pytanie?
Będę wdzięczna.
__________________
listopad 2011 Synuś
styczeń 2015 Synuś
Montanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 10:49   #4409
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Kilka dni dopiero za mna,a widze,ze łatają sie nierownosci po ostatniej przygodzie z grzebaniem pod podczas olejowania:p

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Tym razem nie grzeje sie tak bardzo na ten przyrost-bedzie to bedzie,nie to szkoda ale ważne,że paznokcie będą w lepszym stanie myślę,ze z takim nastawieniem jestem w stanie dojść dalej
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 11:38   #4410
waid
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 81
Dot.: Efekty olejowania paznokci

U mnie niedługo bedzie juz 3miesiące olejowania, pazurki rosną szybciej ogòlnie widać, ze są mocniejsze tylko przyrost jakiś nieśmiały niechce się pokazać. No i moje nieszczesne dłubnie po bokach. Bede olejowac dzielnie dalej i basta . I chyba kupie ten herbciany tak chwalicie
__________________
Spokojnie dążyć do celu, ach tylko żebym dała radę...
04.06.2006
11.08.2007
02.05.2012 Basia
waid jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.