Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-15, 12:05   #61
Iwona6
Rozeznanie
 
Avatar Iwona6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 579
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Doridee!
Wygląda mi to na jakąś klątwę, albo inne szaleństwo!
Współczuję ogromnie
__________________
Prawo Wylera: Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Iwona6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 12:22   #62
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Śnieżynka, mamy dokładnie taką: http://www.allegro.pl/item397087768_...tawagrati.html

No to już wiemy, z gwarancji nie możemy skorzystać, bo to z naszej winy. Wymienić szkło się da, ale to jest koszt ok. 500 zł. Narazie nic z tym nie robimy, bo powiedziano nam, że nie grozi mi pokopanie ani nic z tego, bo rysa nie wchodzi w obszar pola. Z czasem szkło będzie się rozchodzić jak pęknięta szyba samochodowa i niestety trzeba będzie coś z tym zrobić.
Jednym słowem masakra. No nic mam nadzieję, że długo będzie można jeszcze na tym gotować, bo nie chcę, żeby tegoroczne wczasy przepadły na rzecz płyty.
A tak to paskudnie wygląda

Kurcze jak to na wszystko trzeba uważać. Dobrze, że jeszcze granitu nie ubiłam to by było dopiero.
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 14:02   #63
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Zancia czy ja wiem po niektorych postach mysle ze naprawde te klijetki sa jakies .... nie teges .A ja sie nie denerwuje przynajmniej swoje napiecie rozladowuje na kims w minimalny sposob Co tam u was jak maly Schodzi juz nie drapie sie? juz za niedlugo w domku bedziecie A pogoda dzis iscie wakacyjna

Dorideee buuuuuuuuuuuuuuu idzcie na policje bo wiadc koles na kilka frontow pojechal Co za bezczelosc .Sprawe zakladajcie nie ma co sie zastanawiac .Ten wlasciciel posesji tez powinien isc A w warsztacie jest cos zeby sprzedac? I odzyskac pieniadze czy same rupiecie


Gosia lepsze te 500 zeta niz cala suma Teraz sie nie martw Delikatnie kladz na nia garnki i posluzy wam przeciez to nie porcelanka A na wakacje pewnie pojedziecie a plytke kiedys wymienicie Tym bardziej ze to bezpieczne ale i tak uwazaj bo to nigdy nic nie wiadomo .Slyszalam ze te plytki sa niebezpieczne dla osob z rozrusznikiem serca , nie wolno kart bankomatowych klasc kolo nich bo sie zniszcza a i kontakt nie powinnien byc blisko Jak juz jest to trzeba uwazac zeby nie postawic czegos podlaczonego do kontaktu na tej plycie bo moze pokopac .Ja chyba wybiore gazowa moj tz tez woli gazowa bo mowi ze potrawy lepiej smakuja na gazie hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 14:54   #64
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Poprawka - 1000zł. W serwisie mówią, że cały 1000 zł

Mam nadzieję, że będzie się dało na niej normalnie gotować. Bo inaczej chyba będę musiała rozpalić ognisko w kącie!

Doridee, chyba będziecie musieli na policję to jednak zgłosić, no chyba, że znajdziecie gościa i jakimś cudem zwróci Wam pieniądze. To jest mało prawdopodobne, ale zawsze trzeba mieć nadzieję Widzę, że jak nieszczęscia to od razu parami
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 15:09   #65
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Gosia no to ladnie To moze lepiej dolozyc i gazowke jakas fajna kupic Przynajmniej juz takiej wpadki nie bedzie Nie mowie ze teraz ale do poki wam dziala ta to na niej fungowac a potem pomyslec o zmianie

dzidek mi wstal wiec spadamy na wloczege
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 18:25   #66
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Baby, ja juz nie wiem co robic, tak sie wkrecilam troche ze chce do robity isc, ale dopiero na tych rozmowach sobie uswiadamiam, ze Zosie musialabym z kims obcym zostawic
Dzis bylam w tym millenium, wszystko spoko, tylko mnie wlasnie kobieta uprzedzila, ze bank jest czynny od 9tej do 17tej, ale trzeba jeszcze doliczyc godznie na rozliczenie i takie tam.
W starostwie jest konkurs w poniedzialek, a w sobote wieczorem mielismy wyjechac...

Gadalam z tz-tem i z mama i tez sie zastanawiam, czy nie lepiej jeszcze odpuscic i zaczekac, az Zosia pojdzie do przedszkola...?
Jakbym miala isc teraz do roboty to pilnowalaby Zosie sasiadka, taka spoko, ok. 45lat. Tyle, ze Zosia jej i tak nie zna.

Cholercia nie wiem...



Ale zescie sie dziewczyny rozkrecily w tamtej dyskusji, ja podobnie jak chyba Gosia wole nie wchodzic w temat nawet, bo to i tak nic nie da.


Gosia ja bym zrobila tak jak monka mowi, kupila ale plyte gazowa.

Doridee idzcie na policje, nawet sie nie zastanawiajcie, im pozniej tym gorzej.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 19:35   #67
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Gosia zapytaj moze o serwis , ubezpieczenie , moze to pare groszy ale w takich sytuacjach jest darmoa wymiana naprawa itd O ile tyczy sie to kuchenek i tej plyty Tylko czy uderzenie bedzie sie liczyc

Edycia ciezko dziecko tak zostawic zwlaszcza z obca osoba , ktorej Edycia nie zna Moze nie bedzie tak zle Warto sprobowac bo my to lubimy wyolbrzymiac a potem wychodzi ze bylo to niepotrzebne Jak sie nie uda to znowu wrocisz do domu i poczekasz az mala bedzie gotowa No i oczywiscie to tez zalezy czy ty czujesz sie na tyle zeby mala zostawic W koncu kiedys ten dzien nastapi czy tego chcesz czy nie .Ja mam jeszcze pol roku , bo moze go do zlobka wysle a tak to rok kiedy do przedszkola pojdzie.Ale jakby miala okazje to bym sprobowala lepiej zalowac ze sie sprobowalo niz zalowac ze sie nie sprobowalo czy jakos tak hehe


Dzidek mi dzis poswirowal , cale wlosy wymazial w kremie , musialam sie niezle nameczyc zeby to jako tako zeszlo.Potem wanna Zaczal skakac z wanny do wanny za ktoryms razem skoczyl ale wyrobil ze delikatnie w pasie na krawedzi balansowal ale nie zatrzymal sie o nie przesliznal sie przez cala dlugosc na tej krawedzi balansujac a to do srodka a to na zewnatrz Nie wiem jak o to zrobil ale sam sie wydygal a potem smiech i chichot.

a teraz oglada hanne montane
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-15, 20:56   #68
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

monka no wlasnie decyzja podjeta, sprobuje do tego starostwa. Praca o tyle spoko, ze oni tam konczo ok. 15tej Wlasnie ta sama mam mysl, ze nie chce potem sobie wypominac, ze szkoda, ze nie sprobowalam chociaz.
Jutro ide z Zosia do tej sasiadki, niech sie przyzwyczai. O tyle fajnie, ze ona ma kury, krowe, to mialaby Zosia punkt programu, karmienie kur na przyklad.
monka jeszcze z jednym masz racje, ze wyolbrzymiamy I jest cos takiego jak niewidzilna pepowina takie przywiazanie ze to tylko moje dziecko, mimo, ze ja od poczatku mowilam i staralam sie nastawiac na to, zeby za bardzo nie przywiazywac dziecka do siebie, zeby w przyszlosci dziecko myslalo o swojej rodzinie pierwsze, a nie o mnie - wiem moze to dziwne, ale tak jakos mnie zycie nauczylo.
Tak iwec nasz wyjazd odciagnie sie do poniedzialkowej nocy. Z jednej strony fajnie, bo moj ojciec przyjezdza w ten czwartek i bedziemy sie z nim widziec dluzej.

monka a ile Wy macie wanien Kartal to niezly aparat. W Turcji to cala rodzinka bedzie zaabsorbowana opieka nad nim
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 20:57   #69
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Jeszcze raz dziekujemy za piekne zyczenia

Edytcia to masz dylematnajlepie j sie jeszcze raz zastanowwiem ze to nie takie latwe ale trzeba pomyslec i przedstawic sobie wszystkie za i przeciw twego pojscia do pracyze wzgledow finansowych to wiem ze nie trzeba sie duzo zastanawiac bo kazdy z nas potrzebuje kasez drugiej nstrony mala ktorej zostawienie z kims obcym nie daloby ci spokojnie pracowacduzo by tu pisac na ten temat ale najlepiej jak przedyskutujesz to z tztem

Monka zywe srebro z tego dzidka

Doridee posluchaj nas i idzcie na te policje bo i tak sami juz nic nie wskóracie

Chce sobie kupic spodnie ale wciaz sie zastanawiam-co sadzicie?Fajne sa nie?
http://www.allegro.pl/item393741185_...sc_roz_40.html
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 21:04   #70
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Monia narazie sprobuje, bo to konkurs i nie wiadomo czy w ogole dostane te prace.
Spodnie superowe Fajny kroj, kolor i kieszonki na Z Ciebie szczypior to bedziesz w nich wygladac slicznie.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 21:18   #71
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Edycia takze proboj.nie no jedna mamy wanne ale dzidek na nia sie wspial i skakal do srodka na dupe A potem spadl na brzuch jakos ten upadek zmniejszyl chycil sie czegos a potem przez dlugos wanny ta krawendz przesliznol sie na drugi koniec i kiwal sie do srodka i na zewnatrz i tak ta dlugos przebyl hehe Nie no nic mu sie nie stalo ale swirek taki ze szok.

Monika lubie takie spodnie rozszerzane na dole mam z kilka par Tylko nie ubiore takich spodni nigdy do wysokiego obcasa jak ta panna bo jak dlamnie to wyglada kiczowato Jak juz cos to do koturny i to zalezy jak sie nogawka komponuje z butem i nie wyglada komicznie A najlepiej to do szpicow ale na niskim obcasie hehe No to tyle Ciekawe czy kolor ci nie zejdzie Ja mam podobny bardziej granatowy Nie pasuja mi troche te zoltawe nitki bo kojarzy mi sie to z ukraina.hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-15, 21:22   #72
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Edycia takze proboj.nie no jedna mamy wanne ale dzidek na nia sie wspial i skakal do srodka na dupe A potem spadl na brzuch jakos ten upadek zmniejszyl chycil sie czegos a potem przez dlugos wanny ta krawendz przesliznol sie na drugi koniec i kiwal sie do srodka i na zewnatrz i tak ta dlugos przebyl hehe Nie no nic mu sie nie stalo ale swirek taki ze szok.

nie no kaskader Ci rosnie!!! Nawet nie umiem tego objac myslami jak to musialo wygladac
No ale jakie ma byc dziecko jak mamusia taka szalona
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 21:23   #73
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Internet mam po zbóju, więc staram się chociaż podczytywać na bieżąco. Wysłanie posta to już nie lada wyzwanie.

Wszystkiego najlepszego dla Darii, spełnienia dziecięcych i dorosłych marzeń

Iwona, wielkie gratulacje !!! Życzę kaski na paliwko

Gosiu, niesamowicie delikatne te płyty. Cena sewisu straszna kurde, żeby się jak najpóźniej rozeszła. Gotuj na palnikach daleko od uszkodzenie, czy jakoś

Doridee, współczuję wam fachowców. Nigdy bym nie pomyslała, że tylu oszustów się czai. Teraz boom mieszkaniowy to sobie złoty interes wymyślili. Idioci !

Gosiula, brak słów, żeby cię pocieszyć czy jakolwiek ci ulżyć. Niezrozumiała dla nas wszystkich tragedia. Bardzo mi przykro.
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 21:42   #74
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Parapet, jak tam pogoda u Was? Jak sie bawicie?? Plażujecie się?? Czy siedzicie na czerwonej sofie na molo ??

Nie możemy gazu, bo u nas nie ma w domu gazu. TŻ dziś to kleił, zobaczymy jak to będzie funkcjonować.
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 22:56   #75
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Parapet a wlasnie wz na wczasach , zaomnialo mi sie Dawaj jakies fotki wakacyjne po powrocie moga byc teraz szalejcie i odpoczywajcie .


Gosia jedyne wyjscie z gazem to tylko na butle sami zadecydujecie co chcecie


Sniezynka no no takze do jutra.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 23:14   #76
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Monka dlaczego do jutra ???

Parapet no wlasnie, ja tez chetnie zobaczylabym zdjecia

Doridee dziewczyny maja racje, najlepiej zadzwonic na policje i tam sie dowiesz co masz dalej robic, jak wlasciwie jest co Dowiedzialas sie czegos wiecej ???

Edytcia mysle, ze powinnas sprobowac wziac udzial w tym konkursie, przeciez nic nie tracisz. A jak sie uda to bedzie jeszcze lepiej W koncu kiedys trzeba odciac te pepowine a im szybciej tym latwiej. W kazdym badz razie, mysle ze jakakolwiek decyzje podejmiesz, bedzie sluszna... bo z mysla o Zosi

Zaraz wracam

Monika fajne te spodnie, mi sie podobaja
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 23:45   #77
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Sniezynka a myslam ze juz nie wrocisz hehe Ja juz wykapana z bananem na twarzy hehe a moj tz mowi co to troche sie zszokowal hehe tylko mi teche zjerzdza z twarzy hehe

moj maly nauczyl sie mowic buja,bujaj czyli to znaczy bujaj sie hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 08:59   #78
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Witka jak tam sie spalo Ja jakis glupkowaty sen mialam umowilam sie do kosmetyczki z fryzjerem na ta sama godzine i nie wiedzialam co zrobic hehe

Dzidek mi siadania nie zjadl Wyczail platki slim cos tam i na sucho wcina Bedzie dzis kupsztale strzelal jeden za drugim hehe

Wyczailam nowy krem opalajacy rewelacja z loreala chyba Potem sprawdze nazwe Jest do cery od jasnej do normalnej -to jeden krem a drugi od normlnej do ciemnej.Naklada sie go to ma kolorek jakby pudrowy juz nawet po nalozeniu nadaje ladny kolorem Nie zmywa sie szybko tzn nie zmywa sie tak jak zwykly puder .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 09:12   #79
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Dziewczyny z tą policja to nie jest tak hop-siup. Takie sprawy ciagna sie miesiacami jak nie dłuzej a nam zalezy na czasie... Ja już nie mogę dłużej tak mieszkać, wszystko w kartonach, moja szafa to kawałek podłogi za łóżkiem, wszystko wymiete, zakurzone, ehhhh
Wczoraj Andrzej zadzwonił do jego matki, powiedział jak sprawa wyglada no i przed chwila zadzwonił do mnie Andrzej że Piotr sie odezwał Andrzej z nim krótka piłka, ma oddać kasę albo zgłaszamy sprawę do Urzedu Skarbowego. Koleś sie dyga wiec liczę ze odda te pieniadze. Ma co tydzień przywozić nam 1.000zł. Skrucha na całego ale na nas już to nie działa. Trzymajcie kciuki, moze sie uda. Już upatrzyliśmy sobie meble w IKEI. Tylko trzeba jeszcze odzyskać materiały i skończyc chociaż kuchnię....

Gosiu strasznie droga naprawa tej płyty... Może nie rozejdzie sie tak szybko. Ja też jestem bardzo zadowolona z tej indukcji, fajnie sie wszystko gotuje. Powiedz, faktycznie jest taka duża oszczędność prądu??

Edycia trudna decuzja przed Toba.. Kazdą z nas to czeka, no prawie. Ja za rok będę miała takie rozterki ale do przedszkola na pewno Alę zapiszę. Boję sie tylko czy znajdę taka pracę do 16.00 Teraz chyba nie zdecydowałabym sie na oddanie Ali opiekunce Jakos zrazona jestem do tych wszystkich opiekunek.. No ale jak to sąsiadka to moze bedzie dobrze A tak z ciekawosci to ile byś jej płaciła?? U nas opiekunki to koszt rzędu 800-1000zł. Bardzo dużo!!!

Parapet udanego wypoczynku!!! Choć pogoda póki co chyba was nie rozpieszcza?

W sobote przyjeżdża teściowa po Alę i boję się tego rozstania bardzo... Ala jest non stop ze mną, jej praktycznie nie zna
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-16, 09:28   #80
Iwona6
Rozeznanie
 
Avatar Iwona6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 579
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Doridee, współczuję
__________________
Prawo Wylera: Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Iwona6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 09:32   #81
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

monka a niech Kartal robi kupy, byleby do nocnika trafial

Doridee trzymam kciuki, zeby Wam oddal ta kase.
Co do tej sasiadki, to mama mi mowila, ze ona ma renty 550zl na miesiac, to ja myslalam, ze jej zaproponuje drugie tyle , z zaznaczeniem, ze nie we weszystkie dni opiekowalaby sie Zosia te cale 8 czy 9 godzin, bo moja mama chodzi na dwie zmiany i czasami to byloby tylko np. 5 godznie albo w ogole wolny dzien od opieki.
Praca w starostiwe o tyle fajna, ze pracuja max do 15.30 wiec super. No i wszystkie weekendy i swieta wolne
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 11:16   #82
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

http://cgi.ebay.pl/LOreal-Sublime-Br...QQcmdZViewItem link do kremu jak ktos jest zainteresowany

Doridee jak tak sprawy sie maja to mam nadzieje ze koles bedzie slowny i odda ten hajcyk Jeynie pociesze cie tym ze nie u was tak jest .Ale nie dajcie sie a jak poczujecie ze was kolo zbywa to odrazu isc i zalatwiac to prawnie .

Edycia wydaje mi sie ze sumka jest wystarczajaca Tym bardziej ze sasiadka nie bedzie siedziec caly czas z mala .Tak sobie mysle ze niektorym to sie nie oplaca isc do pracy zarobia marne 1000 zloty z czego wieksza polowe dadza na nianie Jedyny plus ze lata pracy leca .

Bylam u lekarza z MALYM wielkim swirusem Matko juz wiecej nie biore go .Tragedia jaki on jest nie dopoanowanie W lewo prawo wszedzie Ludzie to mi tylko mowia o my god , ze widac ze mam dosc czasem hehe wole 5 dziewczynek niz jeszcze jednego chlopca hehe.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 17:37   #83
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Doridee jak tak to trzymamy kciuki Może uda się odzyskać kase w całości. Jak już macie mebelki upatrzone to wnioskuję, że macie dość majstrów-klepków
To będziecie mieli w końcu wakacje sami bez dziecka, może uda się WAm trochę odstresować i naładować pozytywną energią, która da WAm siłe na walkę z tym całym Piotrem....

Monka witaj w klubie, ja mam podobne z Oskarem, no żywe srebro, jest taki kręcony że nie ma czasu na siedzenie. Jest w ciągłym ruchu i czasem nazywam to adhd ale chyba jednak to nie to - dzięki Bogu jednym słowem jestem wykończona jego energią

wklejam zdjęcie z 3 dnia ospy
teraz jest już znacznie lepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0020.JPG (50,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0021.JPG (25,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0023.JPG (44,2 KB, 11 załadowań)
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 18:01   #84
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

zancia rany ale wysypany Strasznie duzo mial tych krostek - ale dobrze ze juz przechodzi, no i ze nie ucierpiala na tym jego energia.

monka no dokladnie, niestety takie czasy, ze prawie wszedzie na poczatek dostajesz minimum, a jak ci taka opiekunka zawola 800, czy wiecej, to bez sensu. Ja rozumiem, ze to nasze najukochansze dziecko, ale z takim dzieckiem jak Zosia to poza podaniem jedzenia i odsikaniem, niczego wiecej nie wymagam pewnie, ze chcialoby sie angielski i jakies madre czytanie i zabawy, ale nie stac mnie na to
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 18:05   #85
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Zancia ale malego wysypalo na plecach i brzuchu dobrze ze na twarzy tak go nie wysadzilo Ale widac ze sie juz mniejsze robia ale nie fajnie to wyglada , mowie tu o tej skapcialej ospie A maly jak sie czuje jakby nigdy nic .Obys miala racje bo ja nie wyrobie jak on adhd bedzie mial ale to dopiero w pozniejszych latach wychodzi No wiem tyle ze jest roztrzepany Sluchac sie czasem slucha ale szogun taki maly szkodnik jest ze szok.a czasem to sie wogula nie slucha i leciiiii gdzie go nogi poniosa Upierdliwy taki jest a najgorsze jest to ze przekabaci wszystkich usmiechem buziakami albo minka .Widze ze nie wszystkie takie dzieci sa bo to na kazdym kroku dziecko jest Nie wiem czy on taki jest czy my cos zle robimy Bic go nie bede bila , nie bijemy Kary nie rozumie dalej .Kary mowie tu o staniu np w kacie czy tzw jezyku (niania).Chyba ze cwiczyc cwiczyc az zrozumie

Wlsnie jakie macie sposoby na "ukaranie2 dziecka za zle zachowanie bo pewnie sie zdarza a jak nie to gratuluje grzecznego dziecka.

Edycia to masz grzeczna niunie hehe moj sie rozbrykal .Ja o tyle mam dobrze ze angielski mam z glowy hehe .U nas tez wszystko drogo jakies zajecia , ale napewno go zapisze za rok na cos zeby polowe energi tam spalil hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 18:41   #86
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Edytcia to super, że Zosia jest taka grzeczna, z reguły niby dziewczynki są grzeczniejsze od chłopców ale ale jak to w życiu bywa wszystko raczej od normy odstaje i wiadomo że są też dziewczynki które nieźle rodzicom w kość dają A co do pracy to sami musicie podjąć tę decyzję, ja bym spróbowała

Monka wiesz co ja czasem stawiam Oskara do kąta jest wtedy wielki płacz ale ma jakieś wyobrażenie o karze. A jeżeli chodzi o gryźienie, szczypanie, ciąganie za włosy to oddaje mu tak samo przy tym też mówię mu że tak nie wolno bo to boli i takie tam

a to fotki z mazur z łona natury
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0066.jpg (138,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0280.JPG (134,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0040.jpg (123,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0143.JPG (67,6 KB, 6 załadowań)
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 18:50   #87
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

zancia Oskar sliczny. Zosia zobaczyla to ostatnie zdjeice i sie drze OOO GOLAS!!!

monka jakos nie potrafie Zosia dawac kary, wlasnie przed chwila majstrowala cos przy kompie i sie wydarlam na nia , ja jej duuuzzzo tlumacze i gadam i gadam i gadam, az czasami mam sama dosc, bo takie dzieciaki to jeszcze nie rozumieja dzialan przyczynowo-skutkowych.


Zapomnialam napisac, dzis w nocy Zosia ladnie spala, okolo polnocy spi i mowi SIKU, to ja sadzam na nocnik, wysikala TAAAAKKK duzo, po czym zasnela dalej, w zasadzie to caly czas spala, nawet w trakcie sikania Takze ta noc przespala zupelnie sucha.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 18:54   #88
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Zancia niby mowi sie ze dziewczynki grzecnziejsze no ja mam przynajmniej taka nadzieje i tego sie trzymam hehe Chyba tez zaczne malego stawiac do konta az w koncu sie nauczy oczywiscie jak juz cos nabroji hehe a PIszczala z niego straszna jest jak cos nie tak mu sie zrobi hehe Z gryzieniem biciem i ciagnieciem u nas jest spox nie ma tego Czasem mnie maly ugryzie w palec u nogi ale to tak sie droczy Bic to tez nie wiem chyba mnie nie uderzyl jeszcze Dzieci tez nie bije z wlosami tez tak nijak Jak pociagnie to raz na kilka miechow albo przez przypadek Nie no z tym narazie problemu nie mamy Problem jest z tym ze jest strasznie zywy nie doopanowania Nie ustoji w miejcu itd Ale mowisz ze twoj taki tez Ty a moze to te angielskie jedzenie heheZ gryzieniem to moj tz ma BIG PROBLEM jak ja nie jestem przynajmniej raz ugryzona w dzien to dzien stracony on nie funkcjonuje Podejdzie do mnie i wezmie mojanp reke i gryzie To chyba jest nie normalne

Teraz siedzi i bajki oglada a mi sie spac chce na maxa i chyba go nie wykapie i z nim sie poloze i obudze sie o 21


a Zancia fotki fotki fotki super Normalnie na 3 zdjeciu maly jak dziewczynka wyglada taki slodki hehe taka ma urode hehe super chlopak Ile chcecie mieszkac w uk ?

o moj juz ziewa

edycia ja tez gadam gadam albo sie juz wydre hehe Ale czad twoja Zosenka wymiata Wow siku w nocy juz trzaska brawo no no Zazdroszcze Moj dalej w pampku to nie wola bez to robi hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 19:00   #89
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

monka tz Cie gryzie znaczy sie tak mocno, moze to takie jego zboczenie
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 19:02   #90
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Edytcia dzięki za komplementy. A ja nie wiedzialam że Zosia śpi bez pampka GRATULACJE

Monka nie wiem ile zostaniemy w UK, nie mam pojęcia A to może Tzeta wstaw do kąta za te gryzienie

Dobra laski spadam na balety, mały u dzidków a my w tany idziemy PAPA!!!
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.