Rostępy !!!! ;c - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-23, 14:11   #1
zakolorowanaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3

Rostępy !!!! ;c


Cześć .
Mam 14 lat i mam rozstępy. Zrobiły mi sie one dlatego , że szybko przytyłam . ( z wagi 47 do 62 ) Aktualnie ważę 62 kg przy wzroście 162 cm . Rozstępy mam już od 5 miesięcy . Nic z nimi nie robiłam bo mi one nie przeszkadzały , ale one wyglądają ochydniee ;/
Co mam z nimi robić ? Znacie jakieś domowe sposoby na pozbycie się ich ?
PS; Nie mam za dużo pieniędzy , bo nie dostaje kieszonkowe i wogóle.
\

Pomożciee mii !!
zakolorowanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 22:05   #2
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Rostępy !!!! ;c

Cześć

Absolutnie nie musisz miec pieniążkow zeby sie pozbyc cellulitu. Co prawda zaawansowany cellulit niestety usuniesz tylko przy pomocy jakichś zabiegów, ale "darmowymi" zabiegami możesz go silnie uniewidocznić. Kremy antycellulitowe owszem, wspomagają , ale mozesz sie obejsc bez nich. Jesli kiedys by Cie bylo stac to sa kremy chwalone typu "pomaranczowa skorka" (taka nazwa) firmy bielendy ktore kosztują chyba 14 zł.

Czeka Cie praca nad cellulitem, ale dasz rade, lecz musisz byc systematyczna i nie zniechecac sie szybko. Polecam plan ktory mi pomogl, ale przez brak systematycznosci efekty są dobre, a moglby byc idealne (no ale leń ze mnie):
1) Jak najwiecej ruchu. Ja np go nie lubie ale mam psa, spaceruje jak najwiecej, wysiadam 2 przystanki wczesniej i maszeruje. Podobno najlepsze jes bieganie.
2) kazdy, KAZDY prysznic koncze polaniem pupy i ud zimną woda
3) srednio co drugie mycie masuję pupe i uda szorską gąbką
4) nie pij kawy (wogole nie powinnas w tym wieku)
5) Pij duzo wody mineralnej niegazowanej

Sa jeszcze inne punkty ale jesli te bedziesz stosowac mysle ze zobaczysz roznice. Jestes mloda i mysle ze bedzie ok

Mam nadzieje ze pomoglam
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 09:48   #3
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Rostępy !!!! ;c

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Cześć

Absolutnie nie musisz miec pieniążkow zeby sie pozbyc cellulitu. Co prawda zaawansowany cellulit niestety usuniesz tylko przy pomocy jakichś zabiegów, ale "darmowymi" zabiegami możesz go silnie uniewidocznić. Kremy antycellulitowe owszem, wspomagają , ale mozesz sie obejsc bez nich. Jesli kiedys by Cie bylo stac to sa kremy chwalone typu "pomaranczowa skorka" (taka nazwa) firmy bielendy ktore kosztują chyba 14 zł.

Czeka Cie praca nad cellulitem, ale dasz rade, lecz musisz byc systematyczna i nie zniechecac sie szybko. Polecam plan ktory mi pomogl, ale przez brak systematycznosci efekty są dobre, a moglby byc idealne (no ale leń ze mnie):
1) Jak najwiecej ruchu. Ja np go nie lubie ale mam psa, spaceruje jak najwiecej, wysiadam 2 przystanki wczesniej i maszeruje. Podobno najlepsze jes bieganie.
2) kazdy, KAZDY prysznic koncze polaniem pupy i ud zimną woda
3) srednio co drugie mycie masuję pupe i uda szorską gąbką
4) nie pij kawy (wogole nie powinnas w tym wieku)
5) Pij duzo wody mineralnej niegazowanej

Sa jeszcze inne punkty ale jesli te bedziesz stosowac mysle ze zobaczysz roznice. Jestes mloda i mysle ze bedzie ok

Mam nadzieje ze pomoglam
ale autorka pisze o rozstępach a Ty o cellulicie
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 12:02   #4
nati133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Rostępy !!!! ;c

Dołączam się do pytania o sposoby na rozstępy ,wszelkie...
nati133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 15:22   #5
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Rostępy !!!! ;c

aaa fakt , cholerka pomysłka. Jednak mysle , ze "moje" sposoby tez pomoga zredukowac widocznosc rozstepow. Jednak (podobno) bezinwazyjnie nie da sie ich calkowicie usunac.
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 16:39   #6
Maamen
Raczkowanie
 
Avatar Maamen
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 96
GG do Maamen Wyślij wiadomość przez MSN do Maamen
Dot.: Rostępy !!!! ;c

Pozbywanie sie rozstepow domowymi sposobami jest skuteczne ale dlugotrwale. oczywiscie nie mozna ich usunac calkowicie ale mozna jes splycic i spodowowac zeby byly mniej widoczne.

Jesli rozstepy sa w ciagle rozowe - radzila bym szorowac do apteki i poprosic o krem na rostepy ( kiedys mialam taki w bialo rozowej tubce dla mam w ciazy - na rozowe rozstepy bardzo mi pomogl), albo do drogeri kupic jeden z produktow Eveline. Moim zdaniem sa kapitalne i pomagaja,

Jesli Twoje rozstepy sa juz biale rob czeste peelingi - polecam peeling cukrowy - brazowy cukier i oliwa, albo taki sam peeling z soli tylko nie za gruboziarnistej, zebys sie nie poranila

Warto zaopatrzyc sie tez w rekawiczki peelingujace i stosowac obie rzeczy regularnie, a rekawiczki najlepiej codziennie. No i nawilzac, aby skora nie byla na piersiach ani dekolcie sucha.

To co robie ja i pomoglo. rozstepy sa bardzo bardzo plyciutkie i praktycznie ich nie widac.

Pozdrawiam
Maamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.