Filozofka testuje kosmetyki Synergen:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-16, 12:31   #1
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665

Filozofka testuje kosmetyki Synergen:)


Witam serdecznie
Bardzo ucieszył mnie fakt iż zostałam wytypowana do testowania kosmetyków
Dziś odebrałam kosmetyki w drogerii Rossmann, jest to 7 produktów marki Synergen:
Antybakteryjny korektor przeciw wypryskom
Antyperspirant do skóry wrażliwej roll-on
Krem nawilżający cera mieszanej
Masło do ciała kokosowe
Punktowy żel przeciw wypryskom
Maseczka przeciwtrądzikowa
Antybakteryjny puder w kompakcie

Jestem pozytywnie zaskoczona miłą obsługą w drogerii Rossmann.
Wróciłam do domu, rozpakowałam wszystko. Zrobiłam szybki przegląd produktów m.in. przyjrzałam się zapachom kosmetyków. Na razie pobieżnie przetestowałam na ręce masło kokosowe i krem do twarzy. Skóra po użyciu masła kokosowego stała się od razu gładsza, jednak zapach jest dość intensywny (na dalsze testy przyjdzie pora).
Od razu nałożyłam też puder, otrzymałam odcień 01 czyli najjaśniejszy. Po nałożeniu skóra wydawała mi się jakby zbyt żółta jednak mimo tego kolor wydaje się być dopasowany, ponieważ nie odróżnia się zbytnio od kolorytu szyi. Na razie nie wiem jak się spisze, ponieważ mam go na sobie dopiero od godziny, póki co nie widać błyszczenia się twarzy.

To tyle na początek
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 16:56   #2
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Filozofka testuje kosmetyki Synergen:)

Wczoraj przetestowałam maseczkę, puder, dezodorant i korektor, żel przeciwko wypryskom.

Maseczka
Ma bardzo intensywny i nieprzyjemny zapach... po nałożeniu skóra mnie piekła jednak zdecydowałam, ze wytrzymam te 15min. Sama konsystencja maseczki jest bardzo przyjemna, delikatna i kremowa. Po zmyciu skóra była zmatowiona i delikatnie wygładzona. Następnie nałożyłam krem (inny) i żel na wypryski. Rano skóra była jakby mniej błyszcząca niż zazwyczaj, jednak skóra była nieco ściągnięta. Wypryski oczywiście nie zniknęły po jednym użyciu żelu

Puder
Rano nałożyłam krem i użyłam pudru, a następnie korektora. Korektor jednak musiałam usunąć, ponieważ jego kolor bardzo odznaczał się na tle cery (jest zbyt pomarańczowy). Puder nie kryje zbyt mocno, powiedziałabym, że nawet kryje bardzo delikatnie, więc nadaje się raczej jako puder wykończeniowy. Za to cera po jego użyciu jest matowa przez kilka godzin, bez żadnych poprawek. Odcień jest nieco sztuczny, według mnie lepiej gdyby miał mniej żółtej tonacji... Myślę, więc, że ten puder nie odmieni mego życia.

Dezodorant

Użyłam go po raz pierwszy już dzisiaj plusem jest to, że nie zawiera alkoholu i ma delikatny zapach, zauważyłam też natychmiastowe wygładzenie pod pachami. Jednakże nie uchronił mnie całkowicie przed poceniem, musiałam ponowić aplikację po paru godzinach. Póki co dam mu jeszcze szansę w kolejnych dniach
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 12:41   #3
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Filozofka testuje kosmetyki Synergen:)

Trochę mnie tu nie było... niestety byłam chora, leżałam z gorączką:/

Opowiem dziś krótko o maśle kokosowym

Masło to według mnie ma delikatną, balsamową konsystencję inną niż np masła The Body Shop. Masło dość szybko się wchłania, pozostawia skórę delikatną, nawilżoną i miękką, a także pachnącą. Wszystko było by cudnie gdyby nie aż tak intensywny zapach, który dodatkowo utrzymuje się bardzo długo. Po nasmarowaniu całego ciała niestety nie mogłam zasnąć
Zatem masło nie dla mnie ze względu na mocny zapach (zwykle używam bezzapachowej Neutrogeny), oddałam zatem mamie do przetestowania.

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Jeszcze w innej kwestii, trochę nie podoba mi się forma opowiadania o kosmetykach - każdy w osobnym wątku bo tak mam wrażenie, że rozmawiam sama ze sobą
Wydaje mi się, że lepiej jakby wszyscy wypowiadali się w jednym miejscu, ale to tylko moje zdanie.
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.