Jestescie moja ostatnia nadzieja....:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-21, 00:44   #1
Hanka21
Przyczajenie
 
Avatar Hanka21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6
Exclamation

Jestescie moja ostatnia nadzieja....:(


dZIEWCZYNY, pomocy!!

Jestem posiadaczka NAJBRZYDSZYCH wlosow na swiecie. Cienkie, rzadkie, przetluszczajace sie u nasady a suche na koncach, zero sprezystosci.

Zrezygnowalam z farbowania i jakas 1/5 wlosa to juz moj kolor, ale to nic nie dalo. Probowalam nastepujacych szamponow:
-Garnier Sprezystosc- .....zero efektu...... nadal wyglad "mopa"
- Loreal 24h Puszystosc- patrz wyzej...
- H-Pantoten. (nie powtarzam, zeby nie zrobilo sie nudno )

jedyny zestaw jaki dzialal na mnie, chwilami nawet swietnie, to byl Phytologie Phytovolume szampon + spray. A teraz dowiaduje sie ze....dystrybutor, czyli firma AA, wycofuje go z polskiego rynku.
Na ostatnie kilka kropli szamponu w buteleczce patrze rzewnym wzrokiem kobiety o zlamanym sercu :P
Wydaje sie, ze im mniej szamponu naloze na dlon, tym wiecej (jako takiej) sprezystosci maja wlosy. Jednoczesnie potrzebuje silnego utwardzenia i wzmocnienia czesci wlosa ktora jest pofarbowana.

Czy ktoras z Was probowala zestawow Kerastase Vita-Ciment, czy jakos tak, w kazdym razie linii wzmacniajaco-"upuszysciajacej"?

Baaaardzo prosze o porade.
Hanka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 09:53   #2
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: Jestescie moja ostatnia nadzieja....:(

hej ja też mam takiw włosy, tyle że nie są farbowane... mi pomaga szampon garniera (ten nowy - objętość i energia) i do układania kosmetyki Malizia.
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 15:16   #3
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Jestescie moja ostatnia nadzieja....:(

moja psiapsióła regularnie odwiedza fryzjera właśnie po to, co by jej zaaplikował vita-ciment i jest zachwycona!!! dziwiłam się, bo włoski ma takie normalne raczej, proste gładkie... aż zobaczyłam jej foto z poprzednich wakacji chyba w życiu nie widziałam nikogo z takim sianem na głowie (a ja sama też po przejściach... ) tak że chyba można śmiało polecić nie wiem czy Tobie pomoże, ale życzę tego z całego serca i sama też mam zamiar spróbować
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 23:03   #4
Hanka21
Przyczajenie
 
Avatar Hanka21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6
Dot.: Jestescie moja ostatnia nadzieja....:(

Dzieki za odpowiedzi, dziewczyny.
Chyba wykosztuje sie na zestaw Kerastase, chociaz serce mi bedzie krwawic przy placeniu
Do reszty Wizazanek ponawiam pytanie: CZy uzywalyscie tych kosmetykow i czy jestescie z nich zadowolone?
Baaardzo prosze o odpowiedz.
Hanka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.