Majtki po kuzynce i sąsiadce? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-26, 16:10   #31
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
z tym CCC to dobry przykład, 1% chyba bierze te stopki jak nie ma skarpetek własnych a czasami niektórzy stópki mają w takim stanie, że aż ma się ochotę... pokolorować świat :P
Ja to zachyliłam kilka tych stopek i noszę w torebce na wypadek zakupów (bo nie w każdym sklepie mają)
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 16:12   #32
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ja to zachyliłam kilka tych stopek i noszę w torebce na wypadek zakupów (bo nie w każdym sklepie mają)
też tak robię :P
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 16:14   #33
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

Naprawdę ktoś mierzy dół stroju kąpielowego na gołe ciało?

bielizna po kimś nie wchodzi w grę, moi rodzice nie byli bogaci, oszczędzali na czym się dało, ale bieliznę i ja i młodsza siostra i brat zawsze mieliśmy nową i tylko do swojego użytku, jak się zużywała to była palona
dziecko moje też ma nową bieliznę, ale kuzynki chciały po nim majtki dla swoich dzieci, zwłaszcza w czasie gdy uczyły dzieci korzystać z nocnika


mi się ciężko mierzy japonki w tych skarpetkach i pewnie dlatego zwykle mam je niewygodne
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.


Edytowane przez NibyNic
Czas edycji: 2014-06-26 o 16:16
NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 16:15   #34
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Naprawdę ktoś mierzy dół stroju kąpielowego na gołe ciało?
A dasz uciąć rękę za 100% społeczeństwa?
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 16:21   #35
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

nie założyłabym sobie/dziecku używanych majtek/skarpetek/butów
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 16:22   #36
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
A dasz uciąć rękę za 100% społeczeństwa?
No nie, i jak widać dobrze, bo bym była bez ręki
a tak na marginesie to kiedyś pod strój już mój własny zakładałam i tak stringi, wtedy czułam się bardziej ubrana dopiero mi szwagierka uświadomiła, że to głupie
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 16:24   #37
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

Tak samo body... myślę że znajdą się gwiazdy mierzące zupełnie nago
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 16:25   #38
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

Miałam dość skromne dzieciństwo i dostawałam dużo ubrań od ciotek, sąsiadek, po kuzynkach itd., ale nigdy nie miałam bielizny po kimś, chociaż pewnie ktoś kiedyś przesłał to mama nigdy nie chciała żebym nosiła używaną.

A w sh bielizny nie kupuję, choć robię czasem wyjątek dla biustonoszy, jeśli uda mi się znaleźć nowe albo w bardzo dobrym stanie, bo w sieciówkach trudno mi dopasować dobry stanik w przystępnej cenie na mój biust. Kupuję też często sportowe topy albo staniki, bo są bardzo dobrej jakości, dobrych marek i nie kosztują majątku.
Butów, majtek, skarpetek, czapek nie kupuję nigdy.
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 16:26   #39
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

Cytat:
Napisane przez charsi
Miałam dość skromne dzieciństwo i dostawałam dużo ubrań od ciotek, sąsiadek, po kuzynkach itd., ale nigdy nie miałam bielizny po kimś, chociaż pewnie ktoś kiedyś przesłał to mama nigdy nie chciała żebym nosiła używaną.
no własnie, może to kontrowersyjne, ale ubieranie dużego dziecka (nie mówię o niemowlętach :PP) czyli szkolnego, nie wiem, 10? 13 latka? w używane majtki to naprawdę nie wiem takie jakieś niegodne się wydaje
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 16:34   #40
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
no własnie, może to kontrowersyjne, ale ubieranie dużego dziecka (nie mówię o niemowlętach :PP) czyli szkolnego, nie wiem, 10? 13 latka? w używane majtki to naprawdę nie wiem takie jakieś niegodne się wydaje
też tak myślę, czasem źle się czułam z tym, że mam używane ubrania, co dopiero jakbym jako nastolatka miała jeszcze używane gatki zakładać po jakiejś siostrzenicy sąsiadki Grażynki... no ja bym swojemu dziecku tego oszczędziła, przecież para majtek nie kosztuje fortuny.
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 16:38   #41
puszka_pandory
Rozeznanie
 
Avatar puszka_pandory
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: znikąd
Wiadomości: 889
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

Majtek używanych to bym nie chciała, jakoś sobie nie wyobrażam nosić po kimś majtki, z innymi rzeczami już nie mam problemu.
Tylko cóż jak nawet nowe mogą być już przez kogoś użyte

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
no tak i na tym polega skąpstwo, oszczędzanie na rzeczach na których nie powinno się oszczędzać. czyż nie?
to zależy czy oszczędzać nie trzeba, czy jest się zmuszonym, chociaż nawet jak trzeba to w tym oszczędzaniu też jakieś przyzwoite granice powinny być, nie koniecznie mam na myśli używane majtki, są gorsze rzeczy.
__________________
.

"Tych, co upadną, (...) inni rozrywają na strzępy" /V.Woolf/
--------------------------------------------------------------------------------------------------

„Ludzie mówią, że życie to jest to, ale ja wolę sobie poczytać” /M.T.C./
<3 LC
puszka_pandory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 16:39   #42
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

ja byłam dzieckiem, które donaszało ciuchy po kimś. po bracie, córkach znajomych starszyzny itd. i było mi strasznie przykro, że musiałam to robić, bo te rzeczy były brzydkie (do dzisiaj pamiętam fioletową sukienkę w zielone groszki z białą obwódką, mój koszmar z dzieciństwa). ale nie wyobrażam sobie, dawać dziecku używaną bieliznę czy buty. taka postawa mi się kojarzy z moją babcią, co tam że sandały za małe o rozmiar czy 2, dobre są. a potem się dziwić skąd to płaskostopie, koślawe pięty i inne historie

także ja zrobię wszystko, żeby moje dziecko nosiło ubrania po kimś, jeśli tylko samo będzie chciało i będzie mu się podobało. nawet jeżeli miałabym zaciskać zęby i tłuc po nocach dodatkowe zlecenia.

na jedzeniu, lekach, lekarzach, butach i gaciach nie oszczędzam.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 16:45   #43
greenlemon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 583
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie.

Moim zdaniem to skrajne skąpstwo. W Auchan na koszach - jak jest promocja - można kupić jedne majtki za 1 zł.

Ale Polacy mają skłonność do skrajnego skąpstwa. Kradną papier w centrach handlowych i publicznych budynkach, wynoszą z pracy długopisy i papier do drukarki, rzucaja się jak obłąkani na próbki, cukierki czy inne gratisy (np. festynach czy w marketach), 3 razy wysyłają dzieciaka do ludzi, ktorzy na miescie rozdają cole w puszkach czy miniatury płynu do prania.

Taki obciach made in Poland.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez puszka_pandory Pokaż wiadomość
Majtek używanych to bym nie chciała, jakoś sobie nie wyobrażam nosić po kimś majtki, z innymi rzeczami już nie mam problemu.
Tylko cóż jak nawet nowe mogą być już przez kogoś użyte


to zależy czy oszczędzać nie trzeba, czy jest się zmuszonym, chociaż nawet jak trzeba to w tym oszczędzaniu też jakieś przyzwoite granice powinny być, nie koniecznie mam na myśli używane majtki, są gorsze rzeczy.
To niemożliwe. W HM czy innych sieciówkach masz majtki pakowane w kartoniki/folie. Zresztą - żadna ogarnięta sprzedawczyni nie wpusci cie do przymierzalni z majtkami.

A dwa - bielizny nie można zwracać do sklepów. Nigdzie.
greenlemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 16:46   #44
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

Przypomnialo mi sie cos. Dostalam kiedys od kolezanki uzywany stroj kapielowy. I zalozylam go pare razy, ale mi nie pasowal. Jakos mnie to nie brzydzilo, choc moze powinno To ciekawe, bo majtek po niej bym nie zalozyla.

Nie zaczynajcie tematu, o tym, na czym mozna oszczedzac, a na czym nie, bo robi sie OT.

Bielizny po rodzenstwie/rodzinie nie nosilam, ale ciuchy juz tak. No chyba, ze bylam kajtkiem, ale tego nie pamietam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 16:52   #45
Missandei
Raczkowanie
 
Avatar Missandei
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 390
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Chcąc się czepiać to serio nie widzę różnicy między stanikiem a koszulką Może ktoś miał wcześniej jakieś wydzieliny z sutków ale tak samo mógł mieć wielki ropnisty trądzik na plecach Ludzie boją się butów z sh ale kupić sandałki w ccc które 30 pań mierzyło bez skarpetki już nie xD
Dlatego nie jestem fanką kupowania butów, brzydze się mierzyć nawet w skarpecie, najbardziej lubię okazy przyniesione na prośbę z zaplecza
Missandei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 16:56   #46
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

Cytat:
Napisane przez greenlemon Pokaż wiadomość
To niemożliwe. W HM czy innych sieciówkach masz majtki pakowane w kartoniki/folie. Zresztą - żadna ogarnięta sprzedawczyni nie wpusci cie do przymierzalni z majtkami.

A dwa - bielizny nie można zwracać do sklepów. Nigdzie.
O naiwności W reserved czy w esotiq (i na pewno wielu wielu innych) majtki nie są pakowane a na przymierzalni nie cały dzień ktoś stoi Zresztą dziś byłam w hm i tylko jedne majtki widziałam w kartoniku (takie co są pakowane po kilka po 7, na każdy dzień tyg), reszta wisiała sobie wesoło na ścianie. Tak więc nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 16:57   #47
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

jak to w esotiq nie są pakowne ;p
zawsze kupowałam w esotiq pakowane majtki to raz
dwa, esotiqi są tak małe że nie ma możliwości by niepostrzeżenie pozabierać majty do przymierzalni. prędzej w tesco
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 16:58   #48
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

A w hendersonie raz oglądając bieliznę z Tż, sprzedawczyni podeszła do mnie i powiedziała że jeśli mam wątpliwości co do rozmiaru to mogę sobie zmierzyć (niby na własną bieliznę, ale w praktyce nie do sprawdzenia ) tak więc...

W hendersonie u mnie były między innymi gacie esotiq

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
jak to w esotiq nie są pakowne ;p
zawsze kupowałam w esotiq pakowane majtki to raz
dwa, esotiqi są tak małe że nie ma możliwości by niepostrzeżenie pozabierać majty do przymierzalni. prędzej w tesco
Dziwne bo u mnie wiszą normalnie na wieszakach ze stanikami na ścianie Pakowane są tylko te zwykłe.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 16:59   #49
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

ja kupuję te

z bawłenianych

a z wywieszonych to raczej nie ma opcji na mierzenie ;p
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 16:59   #50
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

Cytat:
Napisane przez greenlemon Pokaż wiadomość
Nie, nie, nie i jeszcze raz nie.

Moim zdaniem to skrajne skąpstwo. W Auchan na koszach - jak jest promocja - można kupić jedne majtki za 1 zł.

Ale Polacy mają skłonność do skrajnego skąpstwa. Kradną papier w centrach handlowych i publicznych budynkach, wynoszą z pracy długopisy i papier do drukarki, rzucaja się jak obłąkani na próbki, cukierki czy inne gratisy (np. festynach czy w marketach), 3 razy wysyłają dzieciaka do ludzi, ktorzy na miescie rozdają cole w puszkach czy miniatury płynu do prania.

Taki obciach made in Poland.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------



To niemożliwe. W HM czy innych sieciówkach masz majtki pakowane w kartoniki/folie. Zresztą - żadna ogarnięta sprzedawczyni nie wpusci cie do przymierzalni z majtkami.

A dwa - bielizny nie można zwracać do sklepów. Nigdzie.
Wez zaloz swoj watek hejtujacy Polske i Polakow, nie trolluj kazdego watku, bo to zalosne.

Sa majtki pakowane, sa takie luzem, na wieszakach.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 17:00   #51
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

ale po co w ogóle mierzyć majty, myślałam że tego nikt nie robi
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 17:00   #52
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

ja też nie widzę najmniejszego sensu. tak jak mierzenia skarpetek :|
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 17:06   #53
kasiastrunin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 273
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

Zdarzyło mi się kupić bluzki i sukienki w sh kiedyś - wyprałam, wyparzyłam, służą mi do dzisiaj.
Natomiast bielizny... oj nie. Nawet gdybym 5x wygotowała, mroziła, zużyła kilo proszku i miała 100% pewności że wszystko co tam moglo żyć zabiłam to... nie wiem, psychicznie bym się źle czuła.
Z kolei moja koleżanka jest maniaczką bikini (ma z 40 par) i polowę ma z sieciówek a połowę z sh (w ogóle się nie wstydzi, wręcz chwali że ma za grosze firmówki) i nigdy jej nic nie bylo.
Indywidualna kwestia, ja używane (nieistotne czy po sąsiadce, kuzynce czy z sh) mogłabym nosić jedynie ciuszki i to takie typu sweterek czy sukienka, bo np body (uważane za ciuszek przez wielu) już nie bardzo...
kasiastrunin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 17:06   #54
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

bo pewnie po wygotowaniu i polaniu kwasem ;d nie ma żadnego realnego zagrożenia ale to po prostu obrzydliwe no ;p
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 17:07   #55
kasiastrunin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 273
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ale po co w ogóle mierzyć majty, myślałam że tego nikt nie robi
ja kupując strój kąpielowy jeśli był drogi (100 zł i w górę) na wszelki wypadek mierzyłam zawsze majtki (na swoje) bo jednak rozmiary wypadają różnie.
Natomiast te bieliźniane, wiadomo, że nie
kasiastrunin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 17:07   #56
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

O ile trudno, zeby skarpetki nie pasowaly, to przeciez majtki moga nie pasowac.

No i pytanie: czy tak samo traktujemy majtki od stroju kapielowego? Bo ja sobie nie wyobrazam, zeby ich nie zmierzyc.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 17:08   #57
kasiastrunin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 273
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
bo pewnie po wygotowaniu i polaniu kwasem ;d nie ma żadnego realnego zagrożenia ale to po prostu obrzydliwe no ;p
teoretycznie po dodaniu wrzątku z czajnika do prania + tona proszku + vanish (jest bakteriobójczy) nie ma ale... jakoś bym się okropnie czuła psychiznie potem w tym chodząc, bo wciąz bym myślała kto i co w tym mogł robić
kasiastrunin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 17:08   #58
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

Kupiłam kilka staników w lumpeksie, a także górę od stroju kąpielowego.
wolę wydać kilka zł niż np 150.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
nie wiedziałam w ogóle że majtki od stroju kąpielowego się mierzy...
mierzy się na bieliznę.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 17:09   #59
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

no ja do dzisiaj myślałam że każdy mierzy strój na bielizne
boże :P przecież to dla mnie cała wyprawa jest, dobrać odpowiednie majtki na których będę mogła normalnie mierzyć a nie jakieś falbaniaste bufony do kolan xD
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 17:10   #60
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Majtki po kuzynce i sąsiadce?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ja to zachyliłam kilka tych stopek i noszę w torebce na wypadek zakupów (bo nie w każdym sklepie mają)
Tylko co te "stopki" dają tak naprawdę? Chyba tylko psychiczny komfort, bo bardzo wątpię by były jakąkolwiek barierą dla bakterii lub grzyba Nie są ze szczelnej folii przecież

Jakoś nigdy nie wpadłam na pomysł, że mogłabym kupić bieliznę z SH, no ale ja ogólnie nie lubię SH za bardzo. Stanik nie robi na mnie wrażenia, majtki już budzą opór Ciężko w sumie wyjaśnić czemu, bo zawsze można wygotować i pozbyć się zarazków, no ale mimo wszystko taka psychiczna bariera zostaje
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-29 11:16:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.