przebarwienia i blizny, pomocy!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-18, 23:23   #1
alice the end
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 14

przebarwienia i blizny, pomocy!!!!!


Na jednej nodze mam przebarwienie od słońca chyba już około 4 lata, w sumie to nie jestem pewna od kiedy tak dokładnie i od czego to wgl jest bo nigdy nie zwracałam na to jakiejś szczególnej uwagi, myślałam że z czasem zniknie, niestety nie znika, ma tak może z 5cm na oko, trudno określić bo ma dziwny kształt i stąd mam do Was pytanie, w jaki sposób najlepiej byłoby coś takiego usunąć czy laser czy coś innego i ile by to mniej więcej kosztowało. I druga rzecz ślady po strupkach (przynajmniej na to mi te rany wyglądają, jednego dnia patrze i noga ok, pare dni potem jakieś ślady itp. W sumie to nic takiego ale jak ma się tego tyle co ja tzn. tu strupek jeden, tu drugi, piąty itd. to ciekawie to nie wygląda proszę Was o pomoc i jak coś to w gogle już szukałam i nic takiego konkretnego nie znalazłam dlatego tu piszę
alice the end jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 15:10   #2
zabiegowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 32
Dot.: przebarwienia i blizny, pomocy!!!!!

konkretnie na przebarwienia to najlepszy jest dobrej klasy IPL, np. Palomar LuxV - nadmiar barwnika w skórze przechwytuje wiązkę światła IPL i zamienia je w ciepło następuje koagulacja melaniny w naskórku i skóra się oczyszcza. przebarwienie zchodzi po jakiś 2-3 tyg jak skóra się złuści. Koszt to około 200-300zł jak piszesz, że ma to jakieś 5 cm. czasami zabiegi trzeba powtarzać, bo to zależy jak głęboko ta melanina jest rozmieszczona.
a blizny to najlepiej laserem frakcyjnym nieablacyjnym, bo od razu poprawia się faktura, kolor skóry i nie ma ryzyka infekcji. Polecam Ci znależć w okolicy ten Palomar bo on także ma głowicę frakcyjną Lux1540. Punktowe blizny nie wyniosą Cie dużo, ja za blizny po ospie na twarzy (około 6) płaciłam 150zł - zrobiłam 4 zabiegi co miesiąc.
zabiegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 19:10   #3
alice the end
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 14
Dot.: przebarwienia i blizny, pomocy!!!!!

Cytat:
Napisane przez zabiegowa Pokaż wiadomość
konkretnie na przebarwienia to najlepszy jest dobrej klasy IPL, np. Palomar LuxV - nadmiar barwnika w skórze przechwytuje wiązkę światła IPL i zamienia je w ciepło następuje koagulacja melaniny w naskórku i skóra się oczyszcza. przebarwienie zchodzi po jakiś 2-3 tyg jak skóra się złuści. Koszt to około 200-300zł jak piszesz, że ma to jakieś 5 cm. czasami zabiegi trzeba powtarzać, bo to zależy jak głęboko ta melanina jest rozmieszczona.
a blizny to najlepiej laserem frakcyjnym nieablacyjnym, bo od razu poprawia się faktura, kolor skóry i nie ma ryzyka infekcji. Polecam Ci znależć w okolicy ten Palomar bo on także ma głowicę frakcyjną Lux1540. Punktowe blizny nie wyniosą Cie dużo, ja za blizny po ospie na twarzy (około 6) płaciłam 150zł - zrobiłam 4 zabiegi co miesiąc.
Dzięki za odpowiedź ;-) mniej więcej wiem już co, jak i za ile, ale mam jeszcze takie pytanie: czy jak przy goleniu maszynką zeszła mi skóra z ręki albo nogi tzn. cały taki płat skóry też jakoś z 4-5cm to da się to usunąć? i liczy się to jako blizne czy jak?
alice the end jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 12:18   #4
zabiegowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 32
Dot.: przebarwienia i blizny, pomocy!!!!!

zgoliłaś sobie tak skórę? zainwestuj w epilacje laserową bo sie krzywdzisz polecam Palomar LuxR.

a co do oceny tego jako blizne, to niestety muszisz isc gdzies na konsultacje, bo nie wiem
zabiegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.