Endermologia - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-08, 13:56   #301
SalonCeleste
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 8
Dot.: Endermologia

Tak, kostium jest na całe ciało, z materiału przypominającym rajstopy.

Endermologia ma wiele fanek. Dlaczego?
Bo to naturalna, bezinwazyjna metoda zabiegów odmładzających i modelujących sylwetkę. Jest bardzo skuteczną metodą walki z cellulitem.
Jej efektywność potwierdzono klinicznie.
Poprawia przepływ limfy i ujędrnia skórę, zmniejsza też widoczność rozstępów.


Urządzenie z głowicą wyposażoną w mobilne, niezależne rolki masuje fragment skóry. Zabiegi wykonuje się na ciele w specjalnie do tego przeznaczonym kostiumie.


Zabiegi Endermologii są bezpieczne, bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Warto pamiętać, że dla uzyskania zadowalających efektów zabiegi powinny być wykonywane w serii.
Warto z nich skorzystać.

Edytowane przez SalonCeleste
Czas edycji: 2016-01-21 o 11:32
SalonCeleste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 22:06   #302
ula0009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 13
Dot.: Endermologia

Ja połączyłam zdrowe odżywianie i ćwiczenia 2 razy w tyg z endermologią i efekty są cudowne! Jestem po 6 zabiegach i zniknął cellulit i straciłam na bank kilka cm (mam luźne spodnie w udach, w które ledwo wchodziłam!). Jeśli szukacie dobrego miejsca w Warszawie polecam klinikę xxx, bardzo miłe Panie i w 100% profesjonalne

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-31 o 13:06 Powód: Reklama.
ula0009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 11:49   #303
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Endermologia

Ja też staram się jeść racjonalnie i ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu ale jak mi kobitka powiedziała warto wspomóc sie endermologią, żeby ciało nabrało lepszego kształtu. U mnie to tylko uda i okolice pośladków. brzuch mimo urodzenia dziecka jest ok.

A jeśli można spytać to ile placisz?
Czy ciało jest takie jakby bardziej jędrne, ubite?Bo na takim efekcie by mi zależało
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 20:49   #304
Jumo83
Jumo83
 
Avatar Jumo83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Endermologia

karolinka86 jeśli zależy Ci, by ciało było bardziej jędrne to zdecydowanie polecam endermologię lub icoone (podobne działanie), ja byłam bardzo zadowolona, miałam luźną skórę i cellulit na udach zwłaszcza, choć jestem szczupła, zabiegi bardzo mi pomogły, robiłam na wiosnę, bo wstydziłam się pokazać w krótkich dżinsowych spodenkach, które uwielbiam. Jeśli ktoś szuka dobrego gabinetu w Poznaniu to mogę polecić Mona Lisę, bo tam rzeczywiście przykładają się do zabiegów i ja widziałam efekty.
Jumo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 11:52   #305
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Jumo83 Pokaż wiadomość
karolinka86 jeśli zależy Ci, by ciało było bardziej jędrne to zdecydowanie polecam endermologię lub icoone (podobne działanie), ja byłam bardzo zadowolona, miałam luźną skórę i cellulit na udach zwłaszcza, choć jestem szczupła, zabiegi bardzo mi pomogły, robiłam na wiosnę, bo wstydziłam się pokazać w krótkich dżinsowych spodenkach, które uwielbiam. Jeśli ktoś szuka dobrego gabinetu w Poznaniu to mogę polecić Mona Lisę, bo tam rzeczywiście przykładają się do zabiegów i ja widziałam efekty.
Muszę poczytać co to takiego icoone bo nie słyszałam o takim zabiegu
U mnie sprawa wygląda tak, że też nie jestem jakaś gruba- nawet kobitka na masażu powiedziała, ze mam ok ciało, ale jedyne co by mi zaproponowała to własnie poprawienie jędrności ciała w okolicach ud, pośladków (zawsze tak miałam choć dawniej byłam tęższa). Wewnętrzną stronę mam nie najładniejszą, taką wiotką trochę i same ćwiczenia mi nie pomagają
Ciekawe na ile te zabiegi pomogłyby... Bo pakiet 10 z kostiumem to koszt około 1000 zł więc sporo. Nie chciałabym, zeby to byly pieniądze wyrzucone w błoto
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 22:41   #306
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Muszę poczytać co to takiego icoone bo nie słyszałam o takim zabiegu
U mnie sprawa wygląda tak, że też nie jestem jakaś gruba- nawet kobitka na masażu powiedziała, ze mam ok ciało, ale jedyne co by mi zaproponowała to własnie poprawienie jędrności ciała w okolicach ud, pośladków (zawsze tak miałam choć dawniej byłam tęższa). Wewnętrzną stronę mam nie najładniejszą, taką wiotką trochę i same ćwiczenia mi nie pomagają
Ciekawe na ile te zabiegi pomogłyby... Bo pakiet 10 z kostiumem to koszt około 1000 zł więc sporo. Nie chciałabym, zeby to byly pieniądze wyrzucone w błoto
kilka lat temu chodzilam na endermologie i bylam zadowolona, ale w zeszlym roku niestety po 15 zabiegach wlasciwie zero efektow
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 09:26   #307
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Endermologia

To ciekawe od czego to zależy
Broń Boże nie liczę na to, że pójdę na zabiegi a poza tym będę leżeć na kanapie i obżerać się. Co to to nie!
Regularnie ćwiczę o zabiegami chciałabym wspomóc
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-25, 22:42   #308
Jumo83
Jumo83
 
Avatar Jumo83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
To ciekawe od czego to zależy
Broń Boże nie liczę na to, że pójdę na zabiegi a poza tym będę leżeć na kanapie i obżerać się. Co to to nie!
Regularnie ćwiczę o zabiegami chciałabym wspomóc
Ćwiczenia muszą być, jeśli zależy Ci na jędrności, trzeba też pić dość dużo wody, ale zabiegi faktycznie pomagają, wiem po sobie. Mamy chyba podobny problem, ja też jestem szczupła, ale byłam grubsza 0 15 kg w ciąży, kilogramy zjechały i została luźna skóra, zwłaszcza na udach i brzuchu, chodzę na ćwiczenia, ale dopiero po zabiegach icoone i raz po raz endermologia (bo tańsze) efekty były widoczne. Trochę to kosztuje, nie ma co ukrywać, ale ja sobie zawsze mówię, że nie palę, nie piję, więc na coś mogę wydawać kasę.
A swoją drogą w Mona Lisie teraz korzystam z promocji - icoone od 155 do 195 (w zależności od czasu) i przy zakupie 6 zabiegów kostium za darmo (kostium to akurat mam wciąż ten sam)
Jumo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 10:53   #309
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Jumo83 Pokaż wiadomość
Ćwiczenia muszą być, jeśli zależy Ci na jędrności, trzeba też pić dość dużo wody, ale zabiegi faktycznie pomagają, wiem po sobie. Mamy chyba podobny problem, ja też jestem szczupła, ale byłam grubsza 0 15 kg w ciąży, kilogramy zjechały i została luźna skóra, zwłaszcza na udach i brzuchu, chodzę na ćwiczenia, ale dopiero po zabiegach icoone i raz po raz endermologia (bo tańsze) efekty były widoczne. Trochę to kosztuje, nie ma co ukrywać, ale ja sobie zawsze mówię, że nie palę, nie piję, więc na coś mogę wydawać kasę.
A swoją drogą w Mona Lisie teraz korzystam z promocji - icoone od 155 do 195 (w zależności od czasu) i przy zakupie 6 zabiegów kostium za darmo (kostium to akurat mam wciąż ten sam)
He he w sumie dobry argument z tym wydawaniem kasy Ja podobnie nie wydaję na nałogi No chyba, że za nałóg uznać chodzenie do fitness klubu. Ale dla mnie to wielka przyjemność.
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 21:32   #310
lejdiDARK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3
Dot.: Endermologia

pic na wode fotomontaz ta cala endermologia.. mialam kilkadziesiąt zabiegów na przestrzeni kilku lat - zero efektu..kasa wyrzucona w bloto, to samo icoone czy vela smooth.. zazdroszczę osobom, które miały efekt po 3 zabiegach - nie wierzę natomiast w te ohy i ahy, wygląda mi to na typowe zachwalanie gabinetów.. wrecz zniecheca do tak chamskiej promocji i robienia z ludzi idiotów. jesli chodzi o efekt wyszczuplenia to moze i cos rusza, ale ciezko stwierdzic, bo i sie ruszam, i od lat jestem na zdrowej diecie, cellulit jak mialam tak mam i zaden z w.w.zabiegow go nie ruszyl. amen.
lejdiDARK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 11:37   #311
Jumo83
Jumo83
 
Avatar Jumo83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Endermologia

Hm, pewnie kwestia efektów jest indywidualna i nie dziwię się, że ktoś jest zły, że po wielu zabiegach nie widzi efektów... Sama byłabym wściekła! Trudno mi jednak uwierzyć, że tak intensywny, czasem nawet bolesny masaż nie wpływa w ogóle na skórę! Ja, tak jak już pisałam, widziałam efekty w postaci smuklejszych ud, skóra stała się bardziej sprężysta, napięta, a wcześniej była luźna, taka nierówna. Cellulitu u mnie już nie ma, ale zanim zniknął minęło trochę czasu. Nie sądzę, by same zabiegi przyniosły efekty, ale na pewno też dieta i ćwiczenia. Prawda jest jednak taka, że wcześniej też ćwiczyłam, a poprawy nie mogłam się doczekać. To raczej "wspomaganie", a nie coś samo z siebie przyniesie poprawę.
Jumo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-17, 15:46   #312
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Endermologia

Ja np ćwiczę od dłuższego czasu i staram się to robić w miarę regularnie dlatego tez endermologie chciałabym zastosować jako uzupełnienie.
Oczywiście nie oczekiwalabym cudów, ze leżę na kanapie,jem co chcę i tylko na zabiegi chodzę

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 10:22   #313
mariakonarska78
Przyczajenie
 
Avatar mariakonarska78
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 25
Dot.: Endermologia

Dziewczyny ostatnio zaczynam sie zastanawiać nad zabiegiem endermologii. Możecie mi wyjaśnić czym on się różni od takiej standardowej bańki chinskiej która stosuje w domu ??
mariakonarska78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 10:50   #314
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Endermologia

Miałam 11 zabiegów i nie widziałam żadnych efektów Leciutko może uniosło pośladki, ale później wróciły na miejsce.

MariaKonarska... hmmm technicznie to nie wiem, bo i to i to zasysa skore
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 20:34   #315
mariakonarska78
Przyczajenie
 
Avatar mariakonarska78
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 25
Dot.: Endermologia

Muszę o tym pocztać właśnie bo sporo moich koleżanek korzysta z zabiegów endermologii i są bardzo zadowolone. Ja robie w domu bańkę i zastanawiam sie czym to sie różni..
mariakonarska78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 11:04   #316
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Endermologia

Na pewno na zabieg endermologii zakładasz taki kostium specjalny. Nie wiem, moze to jest silniejsze niż bańka?
Czekam aż u mnie w mieście otworzą gabinet z endermologią i moze wtedy pójde... Bo ćwicze regularnie, wchodzę już w rozmiar 38 ale ciało na nogach i pośladkach mam takie miękkie, jakby malo ubite- nie wiem czy wiecie o co chodzi Niby kobitka na masażu mi powiedziała, że chudnąć nie musze ale endermologia w polaczeniu z cwiczeniami by mi pomogła
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 13:57   #317
mariakonarska78
Przyczajenie
 
Avatar mariakonarska78
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 25
Dot.: Endermologia

Czytałam trochę o endermologi nawet tu na forum, dziewczyny sobie chwalą bardzo! Ja mam taką galaretę na nogach po zrzuceniu kg i chciałabym to zrobić !
mariakonarska78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 18:07   #318
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Endermologia

A ja zawsze takie ciało miałam czy to mając rozmiar 42 czy 38 i nie wiem dlaczego

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 10:01   #319
mariakonarska78
Przyczajenie
 
Avatar mariakonarska78
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 25
Dot.: Endermologia

No i własnie z tego co czytałam te zabiegi endermologi są przede wszystkim dla osób które chcą poprawić jędrność swojeje skóry i walczą z cellutitem ! to chyba cos dla mnie !!!!!! Na moje galaretowate uda z cellutitem ! Muszę chyba spróbować zeby przekonać się o efektach
mariakonarska78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-07, 16:35   #320
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Endermologia

Chce tego spróbować i wykupić serię zabiegów, ale na urządzeniu cellu m6. Moja koleżanka chodzi i twierdzi , ze to działa. Z kolei czytałam wypowiedz dziewczyny, że stare urzadzenia do endermologii sa do niczego,a wlasnie w tym cellu m6 zmieniono sposób rolowania rolek i te efekty są widoczene. Ale ,zeby nie bylo tak fajnie ten efekt, jak sie dowiedziałam , to owszem optycznie się rzuca w oczy ale to efekt delikatnego obrzęku w tkance, powodowanego silnym masażem. Natomiast nie ma czegos takiego w istocie jak rozbicie cellulitu, To złudzenie.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 18:40   #321
mariakonarska78
Przyczajenie
 
Avatar mariakonarska78
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 25
Dot.: Endermologia

Ja znalazłam jakąś klinike z LPG podobno najlepszy sprzet na rynku ciekawe ciekawe
mariakonarska78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 08:11   #322
Ryska23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Endermologia

Dziewczyny, przeczytałam kilka tekstów o endermologii (choćby ten: http://estetycznie.pl/sponsorowane/4...wanie-sylwetki ) i wszędzie pojawiają się informacje o przeciwwskazaniach. Stąd pytanie do kogoś, kto wykonuje ten zabieg i się na tym zna - jak szybko po ciąży można poddać się endermologii? (Poród naturalny, dziecko je z butelki )
Ryska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 20:47   #323
JoannaObi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Endermologia

Ja wyszkoliłem całą Polskę z endermologii lpg oryginalnej i teraz sama mam gabinet. Endermologię można robić od razu po porodzie, jeśli się karmi to ewentualnie pierwszy pokarm po zabiegu wylewamy, żeby toksyn dziecku nie podać. Najlepiej po porodzie zaczàć zabiegi gdy już wróciła miesiączka, bo w tym czasie hormony nasze sie stabilizują i będzie lepszy efekt
JoannaObi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 11:31   #324
zlotaminia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Endermologia

polecam zabieg endermologii robie go co pol roku serie 20 zab i skora jest naprawde jedrna i cellulit sie chowa, ja od lat robie w klinice na ursynowie przy alei ken 54
zlotaminia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 12:06   #325
cukierek2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Endermologia

Sama wykonuje zabiegi endermologii w klinice przy alei ken 54. Super zabieg, swietna atmosfera i przyjazny personel. Polecam jeśli ktos się zastanawia nad tym zabiegiem bo efekty sa naprawdę fajne
cukierek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 13:37   #326
Endorfina888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Dot.: Endermologia

Hej, a może mi ktoś podesłać link do tej kliniki angel factory? bo nie wiem co ja wpisuję źle, ale mi nie wyszukuje :go ogle:
Endorfina888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 09:32   #327
kosmopolitanczyk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Dot.: Endermologia

<link>
link bezposrednio do zabiegu endermologia:
<link>

Sprawdz sobie ich cennik (podobno co miesiac sie zmienia) maja niezle promocje. Oplaca sie wykupic caly pakiet, wychodzi duzo taniej niz pojedyncze zabiegi.

Edytowane przez 1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Czas edycji: 2016-11-21 o 11:54
kosmopolitanczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 13:12   #328
Fiona11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 64
Dot.: Endermologia

A ja nie polecam. Same reklamy tu.
Fiona11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 10:46   #329
NiebieskaLinia
Raczkowanie
 
Avatar NiebieskaLinia
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 44
Dot.: Endermologia

Dziewczyny, prosze o informacje o dobrych salonych w Krakowie, bede chciala skorzystac z tej metody
NiebieskaLinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 08:16   #330
Endorfina888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Fiona11 Pokaż wiadomość
A ja nie polecam. Same reklamy tu.
@Fiona11:Gdzie same reklamy?! :O Zamierzam się do nich zglosic, bo serio wyglada to dobrze cenowo! Przejrzałam sobie link podeslany wyzej! a musze wspomoc swoje dzilania (cwiczenia, dieta i duuuzo wody), bo mam wrazenie, że nic go nie ruszy...
Endorfina888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-27 17:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.