Endermologia - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-04, 23:57   #91
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez agii_27 Pokaż wiadomość
To powiedz twojej kosmetyczce żeby się wróciła na szkolenie o ile wogóle je przeszła,bo endermologia nie ma boleć.!!!!Nie prawdą jest ,że powinno być na granicy bóu. To nie ma boleć,po to jest podciśnienie żeby je dostosować do danego programu i na początek powinno się robić na 1,5 w zależnośc oczywiście od stopnia cellulitu i napięcia skóry.Jeżeli chodzisz na siłownie i masz spoko ciało bez otłuszczeń ale problem z cellulitem to odpowiedni program dla ciebie to roll up i podciśnienie 2.To ,że będzie bolało to nie da lepszego efektu.To zwykła bzdura!!!!
No cóż , jak czytam wypowiedzi osób z kilkoma postami i wszystkie zachwalają endermologie i jeszcze twierdzą że to jest przyjemne , to od razu myśle że reklamują swój interes
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 11:08   #92
agii_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Endermologia

Nie,to nie boli.Boli w miejscach gdzie cellulit jest duży ale wtedy zmniejsza się podciśnienie i działa się na nim dotąd dopuki skóra się nie przyzwyczai.Obrzęk się zmniejszy(chodzi o celulit) i śmiało można zwiększyć podciśnienie.Skoro tyle kobiet mówi,że to nie boli to tak jest.Jedyny problem jest w tym że jest to nie wykonywane tak jak powinno.Zapraszam cię do Jaworzna,wszystko ci powiedzą,przekonasz się że to zupełnie inaczej wygląda a do tego możesz zrobić sobie gratisowy zabieg Biostymulacji!!!!W polączeniu z Endermologią daje naprawde super rezultaty!!!!
agii_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 20:59   #93
marla2930
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: Endermologia

Dziwczyny przeczytałam całe forum i zdecydowałam sie na te zabiegi endermologii,poniewaz moj brzuszek po porodzie nie jest tak jedrny jak kiedys,jezeli któraś z was mogłaby mi polecić dobry najlepiej niezadrogi gabinet w Warszawie to bede bardzo wdzięczna
marla2930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 10:27   #94
agii_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Endermologia

Dziewczyny czy wiecie dokładnie jak wykonuje sie masaz bańką chińską? Jak tak to prosze napiszcie,wiez,że od dołu do góry ale czy trybem ciągłym czy od dołu do góry i oderwanie?Proszę o szybką odpowiedz.
agii_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 17:47   #95
ossa
Raczkowanie
 
Avatar ossa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Endermologia

Czytalam o tych zabiegach i diecie. Na pewno nie można się obżerać, bo efekty nie będa zauważalne...tak jak obiad w mc' donaldzie po fitnessie
(co mi sie notorycznie zdarzało!)
A wiecie może gdzie jest tania endermologia warszawie?
__________________

ossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 12:13   #96
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Endermologia

ja jestem zadowolona z efektow endermologi, po prawie 20 zabiegach moja skora jest duzo gladsza i widac mniej cellulitu, poza tym zalegajace plyny w tkankach zostaly wydrenowane, wiec mam efekt bardziej zbitego ciala, co za tym idzie spodnie sa troche luzniejsze a jak biegam to sie lepiej czuje a nie tak jakby cos tam pod skora mi "chlupotalo", ale jenoczesnie mam swiadomosc ze endermologia nie daje permanentnych efektow i jesli po skoczeniu karnetu nie kontynuje sie zabiegow raz na tydzien lub raz na 2 tygodnie lub chociazby raz na miesiac to sysem limfatyczny i tak i tak bedzie dazyl do zrobienia czegos takiego jak przed kartnetem, czyli cellulit i zalegajace plyny, bo organizmu sie nie zmienia przy endermologii tylko drenuje i masuje skore aby poprawic jej wyglad i kondycje na wielu poziomach.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 15:36   #97
eemiiliiaa
Raczkowanie
 
Avatar eemiiliiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: Endermologia

viki79 a gdzie robiłaś endermologie w Warszawie?
eemiiliiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 16:14   #98
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Endermologia

a dlaczego pytasz?
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 16:22   #99
eemiiliiaa
Raczkowanie
 
Avatar eemiiliiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: Endermologia

Ponieważ szukam sprawdzonego gabinetu, planuję zapisać się na ten zabieg.
eemiiliiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 18:16   #100
ossa
Raczkowanie
 
Avatar ossa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Endermologia

W warszawie jest sporo gabinetów wykonujących ten zabieg.
Z nazwy znam np. biomedyke, podobno tanio jest.
__________________

ossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 07:39   #101
nila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 13
Dot.: Endermologia

Poczytałam,poczytałam i też się zdecydowałam Jestem już po 3 masażach i choć to dopiero początek,to już zauważyłam pozytywne zmiany, szczególnie jeśli chodzi o wygląd skóry Jeśli po 15 zabiegu będą jeszcze lepsze,to powiem, że to były na prawdę dobrze wydane pieniądze. Bo nie ma co ukrywać,że taka impreza najtańsza nie jest. Piszecie tu też na temat bólu w trakcie. Mnie też trochę boli,ale może dlatego,że masaż mam na 7 bo jak mam mniej,to generalnie mało co czuję. Ale podpytałam panią,która mi go robi i powiedziała mi,że bolą właśnie miejsca z największym cellulitem i to nie jest ani nic złego, ani nie zmniejsza skuteczności. Poczytałam też w necie na ten temat, ale tu zdania są rozbieżne.. Nie wiem zatem czy to dobrze czy to źle, w każdym razie mi to tak bardzo nie przeszkadza (może zwiększę swój próg bólu ) i mam nadzieję, że finisz masaży przyniesie pozytywne efekty! Trzymajcie kciuki
nila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 16:25   #102
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Endermologia

w Warszawie polecam ForBeauty, lepsze ceny niz Biomedyka...!
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 17:13   #103
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez nila Pokaż wiadomość
Poczytałam,poczytałam i też się zdecydowałam Jestem już po 3 masażach i choć to dopiero początek,to już zauważyłam pozytywne zmiany, szczególnie jeśli chodzi o wygląd skóry Jeśli po 15 zabiegu będą jeszcze lepsze,to powiem, że to były na prawdę dobrze wydane pieniądze. Bo nie ma co ukrywać,że taka impreza najtańsza nie jest. Piszecie tu też na temat bólu w trakcie. Mnie też trochę boli,ale może dlatego,że masaż mam na 7 bo jak mam mniej,to generalnie mało co czuję. Ale podpytałam panią,która mi go robi i powiedziała mi,że bolą właśnie miejsca z największym cellulitem i to nie jest ani nic złego, ani nie zmniejsza skuteczności. Poczytałam też w necie na ten temat, ale tu zdania są rozbieżne.. Nie wiem zatem czy to dobrze czy to źle, w każdym razie mi to tak bardzo nie przeszkadza (może zwiększę swój próg bólu ) i mam nadzieję, że finisz masaży przyniesie pozytywne efekty! Trzymajcie kciuki
7?! jakim aparatem masz robione? tym: http://www.polmax.eu/?lipo-m6-sup-reg;-sup-,85
czy tym: http://www.polmax.eu/?KMI,87 ??
Jesli tym 1 to jestem pewna, ze ma moc tylko do 5...

Ten masaz nie moze bolec...jezeli boli, nalez zmniejszyc podcisnienie. Kosmetyczka ci tak mowi, bo chce zebys miala szybko widoczne efekty - w koncu u nich sporo kasy zostawilas... Ty pozniej mozesz nabawic sie popekanych naczynek, siniakow a moze nawet zylakow
cialo bedzie ujedrnione i szczuple ale jakim kosztem?
Nast.razem jak Cie bedzie bolalo, to powiedz jej ze ma Ci zmniejszyc i nie sluchaj jej tlumaczen ze to normalne i ze to dobrze.
Moja znajoma chodzi od 2tyg.na ednermologie do Jaworzna - ktoras dziewczyna juz pisala o tym salonie Fanaberia. Kosmetyczka jasno jej powiedziala od poczatku jak zabieg bedzie wygladal i mam jej mowic gdy mnie cos zaboli. Owszem, to moze byc bardziej zbity cellulit w tym miejscu, ale stopniowo z zabiegu na zabieg trzeba zwiekszac podcisnienie i go "rozbijac" a nie atakowac od razu taka masakrą! Wiem cos na ten temat, bo sama jestem kosmetologiem.

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2010-03-06 o 17:26 Powód: dopisek
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 12:44   #104
nila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 13
Dot.: Endermologia

Mam robione aparatem Cellu M6 Keymodule I i jak na razie nie mam ani siniaków, ani popękanych naczynek... A z rady skorzystam, dzięki.
nila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 17:46   #105
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez nila Pokaż wiadomość
Mam robione aparatem Cellu M6 Keymodule I i jak na razie nie mam ani siniaków, ani popękanych naczynek... A z rady skorzystam, dzięki.
Aha, to nie znma akurat dobrze tego aparatu, moze i ma podcisnienie 7... ale nie wyobrazam sobie masowania na tak duzym podcisn.
polecam jeszcze podczas takich kuracji stosowac Diosminex lub inny preparat z diosminą, wzmacnia zyly, poprawia krazenie w nogach i zapobiega zylakom - podobno nawet hemoroidom.

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2010-03-07 o 17:47 Powód: poprawka
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 14:48   #106
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Endermologia

ja juz jestem po 17 zabiegach i mam wrazenie ze troche "plynow" sie wypapowalo, ale celulit jeszcze mam , tylko jest efekt wygladzenia skory, wizualnie troche mniej widac.

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

czy ten diosminex nie jest za silny?

Diosminex to odpowiednik leku Detralex . Stosowany jest w: przewlekła niewydolność krążenia żylnego kończyn dolnych: uczucie ciężkości nóg, nocne kurcze, hemoroidy.

moze liepiej jakies tabletki any-cellulit np. cellasene....itp a nie od razu na zylaki i hemoroidy
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 17:54   #107
marla2930
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: Endermologia

Cześć dziewczyny dzis bylam na pierwszym zabiegu endermologii i powiem ze jestem zadowolona oczywiscie efektow jeszcze nie widac ale sam zabieg jest bardzo przyjemny zero bolu,mialam robione najpierw na 5 ale potem na 6 poniewaz jestem szczupla i na 5 zamala byla moc zasysania i aparatura troszke piszczala jak pan przelaczyl na 6 to bylo juz ok

Mam tylko do was pytanie a co jesli chodzi o pieprzyki bo mam dwa takie wieksze i niewiem czy im nie zaszkodzi???To znaczy w miare mozliwosci sa omijane ale jednak sa
marla2930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 21:57   #108
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
ja juz jestem po 17 zabiegach i mam wrazenie ze troche "plynow" sie wypapowalo, ale celulit jeszcze mam , tylko jest efekt wygladzenia skory, wizualnie troche mniej widac.

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

czy ten diosminex nie jest za silny?

Diosminex to odpowiednik leku Detralex . Stosowany jest w: przewlekła niewydolność krążenia żylnego kończyn dolnych: uczucie ciężkości nóg, nocne kurcze, hemoroidy.

moze liepiej jakies tabletki any-cellulit np. cellasene....itp a nie od razu na zylaki i hemoroidy
ale chyba nie zrozumialas o czym mowie... ja nie mowie o srodku na cellulit. Mowie ze jak dziewczyna bedzie miala ten zabieg robiony na zbyt wysokim podcisnieniu mog ajej powstac siniaki, popekane naczynka a moze nawet zylaki w przyszlosci. Dlatego sugeruje zazywanie tych tabl.
Diosminex wcale nie jest silnym lekiem diosmina kozystnie wplywa na uklad krazenia i wlasnie na nogi .
To ze jest stosowany w tych schorzeniach o ktorych pisalac to tylko POMOCNICZO i nie leczy w zupelnosci tych schorzen, moze byc jedynie uzupelnieniem leczenia.
A jesli ktos ma tendencje do pekajacych naczynek, ma plytko unaczyniona skore i w rodzinie u mamy, siostr, babc wystepowaly zylaki to jak najbardziej powinno sie go stosowac. Ost.ten lek dostal nagrode wsrod farmaceutow za skutecznosc i szybkosc dzialania, niedawno byl szeroko reklamowany w tv i radiu wlasnie jako lek na obolale, opuchniete noi i lek p.dzialajacy zylakom. Sama go stosowalam i wg.mnie jest super, mnie zaden Rutinoscorbin czy inne tabletki z rutozydem i wit.C nie pomogly na zyly tylko to.
Najlepiej szerzej porozmawiac na ten temat z farmaceuta badz lekarzem - jak to zawsze radzą

Marla: jesli Pan wykonujacy zabieg o nich wie i je zawsze omija to nie ma zadnego problemu mozesz nadal to chodzic.

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2010-03-08 o 22:01 Powód: poprawka
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 21:42   #109
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Endermologia

Ja jestem tak bardzo niezadowolona z endermologi , że nawet już nie chciało mi się tu wchodzić i pisać , i jeszcze czytać jaki to świetny zabieg
Miałam 10 zabiegów i nic , zefo efektów Szkoda mi było czasu żeby chodzić dalej . Gdyby były jakieś efekty , to chodzilabym dalej . A efekty miały być już po pieciu zabiegach . Po dziesięciu uslyszałam , że to widocznie dla mnie za mało i powinnam wykupić jeszcze jeden karnet . Ciekawe co usłyszałabym po dwudziestu zabiegach
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 21:49   #110
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Endermologia

mi od razu powiedzieli ze 10 zabiegow to za malo aby usunac calkowicie cellulit. jest efekt, czuc i widac ale nie jest spektakularny. to tylko masaz gleboki skory i to skora pracuje i poprawia sie, plyny sa drenowane....jestem po prawie 20 i jestem zadowolona ale zeby usunac calkowicie cellulit to i tak trzeba do konca zycia chodzic systematycznie bo cialo ma zly system limfatyczny poza tym skora sie pogarsza z wiekiem na skutek utraty gestosci. jak sie nie chodzi to tylko sie poglebia a jak sie cos z tym robi to sie poprawia. uwazam ze endermologia jest duzo lepsza niz najdrozsze kremy any cellulit lub tabletki itp. jesli ktos moze mi polecic cos lepszego niz endermologia, to slucham wielkimi uszami
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 16:06   #111
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Ja jestem tak bardzo niezadowolona z endermologi , że nawet już nie chciało mi się tu wchodzić i pisać , i jeszcze czytać jaki to świetny zabieg
Miałam 10 zabiegów i nic , zefo efektów Szkoda mi było czasu żeby chodzić dalej . Gdyby były jakieś efekty , to chodzilabym dalej . A efekty miały być już po pieciu zabiegach . Po dziesięciu uslyszałam , że to widocznie dla mnie za mało i powinnam wykupić jeszcze jeden karnet . Ciekawe co usłyszałabym po dwudziestu zabiegach
i slusznie ci powiedzieli moze to wygladac na naciaganie Cie an kolejne koszty, ale niestety tak jest. U jednego widac efekty po 5 zabiegach u innego po 15... nie powinny mowic ze po 5 zabiegach sa efekty, bo nie zawsze tak jest.
Ttuaj masz oficjalne reultaty po endermologii na str.dystrybutora maszyn w Polsce i ilosc po jakich je uzyskano... wcale nie jest ich malo http://www.polmax.eu/?rezultaty,51
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 16:19   #112
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Endermologia

podsumowujac, im bardziej napeczniala babeczka tym wieksze widac efekty. drenaz plynow jest wiekszy bo wiecej do wypapowania.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 20:48   #113
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
podsumowujac, im bardziej napeczniala babeczka tym wieksze widac efekty. drenaz plynow jest wiekszy bo wiecej do wypapowania.
napęczniała - tak. bo jesli jest to cellulit wodny, gdzie skora jest jak wata cukrowa to efekty najprawdopodobniej beda szybsze i bardziej spektakularnie niz u osob ktore sa w miare szczuple i maja cellulit zbity.

Aha, oprocz endermologii fajne sa tez zabiegi biostymulacji na cellulit. tez super efekty - jak nie lepsze i szybsze...choc to tez na pewno zalezy od czleka - no i cenowo podobnie.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 21:24   #114
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Endermologia

a jakie to sa?

a slyszalas moze o liposhock?

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

fale RF tez podobno dzialaja anty-cellulit
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 21:51   #115
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
i slusznie ci powiedzieli moze to wygladac na naciaganie Cie an kolejne koszty, ale niestety tak jest. U jednego widac efekty po 5 zabiegach u innego po 15... nie powinny mowic ze po 5 zabiegach sa efekty, bo nie zawsze tak jest.
Ttuaj masz oficjalne reultaty po endermologii na str.dystrybutora maszyn w Polsce i ilosc po jakich je uzyskano... wcale nie jest ich malo http://www.polmax.eu/?rezultaty,51
Dzięki , efekty fajne , ale to przede wszystkim zasługa utraty wagi , bo od samego masowania się nie chudnie . Ja jestem szczupła i zgrabna , celulit mam minimalny . Zależało mi na zwiększeniu jędrności , bo lata lecą , ale nie było żadnych efektów . Może po 20-30 zabiegach coś by się zaczęło dziać , ale na tyle nie mam czasu .Po prostu poszłam z ciekawości , liczyłam na szybkie efekty , miły relaks , ale
dużo więcej dał mi Rollen , i o ile tańszy , a efekty było od piewszego zabiegu . I basen polecam
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 12:47   #116
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Dzięki , efekty fajne , ale to przede wszystkim zasługa utraty wagi , bo od samego masowania się nie chudnie . Ja jestem szczupła i zgrabna , celulit mam minimalny . Zależało mi na zwiększeniu jędrności , bo lata lecą , ale nie było żadnych efektów . Może po 20-30 zabiegach coś by się zaczęło dziać , ale na tyle nie mam czasu .Po prostu poszłam z ciekawości , liczyłam na szybkie efekty , miły relaks , ale
dużo więcej dał mi Rollen , i o ile tańszy , a efekty było od piewszego zabiegu . I basen polecam
no nie kazdemu pasuje ten rodzaj zabiegu
owszem, tamte babeczki schudlu kilka kg, ale nie wiele, na pewno tez maja ladniejsza skore po tych zabiegach, widac ze jest zdrowsza i jedrniejsza. Po samym odchudzaniu taka by nie byla a wrecz gorsza by byla.

Viki79 mowie o tych urzadzeniach dokladnie, innych nie znam: http://www.ultratone.home.pl/?a=biosymulacja na samym dole po prawej masz gdzie sa te urzadzenia, w jakich gabinetach. Jednak tak jak mowilam, nie jest to wcale tansze od endermologii jednak wydaje mi sie ze skuteczniejsze fajne efekty tez daje w polaczeniu z enderm. Kolezanka chodzila i byla bardzo zadowolona.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 08:24   #117
marla2930
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: Endermologia

Dzięki za odpowiedz na moje pytanie.
jestem po dwoch masazach i czuje ze moja skora w dotyku jest gladsza wizualnie jeszcze nic niewidac,dzisiaj ide na trzeci mazaz.Rok temu robilam vella shape jeden masaz kosztowal 500zl trwal tylko ok 40 min i nic mi to nie dalo ,nawet gladszej skory taką jaką mam teraz po dwoch zabiegach endermologii.
marla2930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 08:21   #118
Someone Special
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Endermologia

Witam
Ja jestem po trzecim zabiegu/mazazu w gabinecie Bonadea w Krk, i przyznam ze Pani ktora go wykonuje robi to naprawde dobrze. A mam juz jakies doswiadczenie, poniewaz 2 lata temu chodzilam na takie zabiegi w Katowicach i wykonywaly je 2 panie, kazda robila inaczej. Jak chodzilam na Enermologie za pierwszym razem, efekty byly slabe, ale wiem ze to z mojej winy, nie cwiczylam, nie stosowalam zadnej diety, zamiast duzej ilosci wody pilam duze ilosci kawy
Teraz postanowilam jeszcze raz sprobowac, ale tym razem "przykladam sie" Mam wykupiony pakiet 20 zabiegow, wiec napewno poinformuje jakie beda efekty.
pozdrawiam
Someone Special jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 17:11   #119
ossa
Raczkowanie
 
Avatar ossa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Endermologia

Czyli endermologia jest głównie nastawiona na zwalczanie cellulitu????
Bo na przykład dużo też słyszałam o metodzie ultracontour.
To podobne zabiegi?
__________________

ossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 17:56   #120
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez ossa Pokaż wiadomość
Czyli endermologia jest głównie nastawiona na zwalczanie cellulitu????
Bo na przykład dużo też słyszałam o metodzie ultracontour.
To podobne zabiegi?
ultracontour to zupelnie inna technologia. nie wiem jakie sa efekty bo nie robilam, ale z tego co sie dowiadywalam (na konsultacji) to ultracontour ma za zadanie rozbicie (usuniecie trwale) komorek tluszczowych z miejsc takich gdzie nie jest za duzo tluszczu czyli np. nad kolanami, ramiona itp. na miejsca takie jak brzuch czy pupa lub biodra lepsze metody uzyskuje sie przy ultraslim ktory jest wskazany na usuniecie wiekszych "zwalow" tluszczu.
a endermologia to nie jest trwale usuwanie tkanki tluszczowej. endermologia to jest drenaz i bardzo gleboki masaz skory. kondycja skory sie polepsza i jej elastycznosc. wygladza sie - stad tez cellulit jest rozbity. plyny z komorek tluszczowych sa wydrenowane czyli jest efekt mniejszych obwodow.
jak sie endermologii nie robi systematycznie to efekt cellulitu wraca. tak ze trzeba robic caly czas w mniejszych lub wiekszych odstepach czasu.
nastomiast ultracontour czy ultraslim to trwale usuniecie tkanki tluszczowej, z tym ze tez trzeba sobie duzy karnet wykupic aby bylo widac efekt.
u osob otylych nie bedzie pewnie duzo widac. najepsze efekty sa u osob dosc szczuplych z miejscowa otyloscia (dysproporcja).
natomiast w endermologi bardziej widac zmiejszenia obwodow u osob bardziej napuszonych - jest co wydrenowac.
wiec zupelnie sa to inne technologie, inne efekty i dla innej grupy ludzi. zalezy co sie chce osiagnac i jaki ma sie problem.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-27 17:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.