Endermologia - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-29, 19:45   #121
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
ultracontour to zupelnie inna technologia. nie wiem jakie sa efekty bo nie robilam, ale z tego co sie dowiadywalam (na konsultacji) to ultracontour ma za zadanie rozbicie (usuniecie trwale) komorek tluszczowych z miejsc takich gdzie nie jest za duzo tluszczu czyli np. nad kolanami, ramiona itp. na miejsca takie jak brzuch czy pupa lub biodra lepsze metody uzyskuje sie przy ultraslim ktory jest wskazany na usuniecie wiekszych "zwalow" tluszczu.
a endermologia to nie jest trwale usuwanie tkanki tluszczowej. endermologia to jest drenaz i bardzo gleboki masaz skory. kondycja skory sie polepsza i jej elastycznosc. wygladza sie - stad tez cellulit jest rozbity. plyny z komorek tluszczowych sa wydrenowane czyli jest efekt mniejszych obwodow.
jak sie endermologii nie robi systematycznie to efekt cellulitu wraca. tak ze trzeba robic caly czas w mniejszych lub wiekszych odstepach czasu.
nastomiast ultracontour czy ultraslim to trwale usuniecie tkanki tluszczowej, z tym ze tez trzeba sobie duzy karnet wykupic aby bylo widac efekt.
u osob otylych nie bedzie pewnie duzo widac. najepsze efekty sa u osob dosc szczuplych z miejscowa otyloscia (dysproporcja).
natomiast w endermologi bardziej widac zmiejszenia obwodow u osob bardziej napuszonych - jest co wydrenowac.
wiec zupelnie sa to inne technologie, inne efekty i dla innej grupy ludzi. zalezy co sie chce osiagnac i jaki ma sie problem.
a co to dokladnie ten ultracontour? bo endermologia to lipomasaz aparaturowy, a to? na czym polega ten zabieg?
Jakos nie chce mi sie wierzyc, zeby zabieg kosmetyczny gwarantowal trwale usuniecie tluszczu bo co jesli klientka w trakcie i po zabiegu nie przestrzega diety i tlusto jada?
EDIT: juz wiem, poczytalam. Ultracontour to ultradzwieki... litosci - ze tak powiem - wy wierzycie ze ultradzwieki wykozystywane w kosmetyce juz od wieeelu lat w tym do modelowania sylwetki zdzialaja wiecej niz enderomologia? nie sądze... ok, zintesyfikowana wiazka... ktorej nikt nie widzi ani ktorej nie czuc bo takie sa zabiegi z ultradzwiekami. Wiem, bo sama na nich pracuje - tylko inna firma - i jakiejs sensacji nie widze - owszem, w polaczeniu z innymi zabiegami na cialo to ok, ale nie same.
Najlepiej by bylo jakby sie wypowiedzial ktos, kto stosowal ta metode.

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2010-03-29 o 19:51 Powód: dopisek
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 20:17   #122
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
a co to dokladnie ten ultracontour? bo endermologia to lipomasaz aparaturowy, a to? na czym polega ten zabieg?
Jakos nie chce mi sie wierzyc, zeby zabieg kosmetyczny gwarantowal trwale usuniecie tluszczu bo co jesli klientka w trakcie i po zabiegu nie przestrzega diety i tlusto jada?
EDIT: juz wiem, poczytalam. Ultracontour to ultradzwieki... litosci - ze tak powiem - wy wierzycie ze ultradzwieki wykozystywane w kosmetyce juz od wieeelu lat w tym do modelowania sylwetki zdzialaja wiecej niz enderomologia? nie sądze... ok, zintesyfikowana wiazka... ktorej nikt nie widzi ani ktorej nie czuc bo takie sa zabiegi z ultradzwiekami. Wiem, bo sama na nich pracuje - tylko inna firma - i jakiejs sensacji nie widze - owszem, w polaczeniu z innymi zabiegami na cialo to ok, ale nie same.
Najlepiej by bylo jakby sie wypowiedzial ktos, kto stosowal ta metode.

czytalam opinie o ultraslim na innym forum - wikszosc dziewczyn byla zadowolona z efektow. ultracountour jest chyba mniej skuteczny.

jesli chodzi o endermologie to ja jestem zadowolona z efektow po 19 zabiegach z tym ze mam swiadomosc ze po przerwaniu ciagu zabiegow na kilka miesiecy, cellulit i napuszenie bedzie wracalo bo ani tkanka tluszczowa nie zostala wyeliminowana na stale ani moj organizm nie zostal zmieniony. wszyscy chyba wiedza ze endermologia NIE DAJE STALYCH EFEKTOW. trzeba ja caly czas robic aby utrzymac efekty.
__________________







Edytowane przez viki79
Czas edycji: 2010-03-29 o 20:19
viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:46   #123
hanneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: Endermologia

Witam,
Szukam w internecie gabinetu w Bydgoszczy, w którym można zrobić endermologię. W wyszukiwarce jedyny adres to dr Eris, pozostałe albo nie maja swojej strony albo w ogóle chyba nie istnieją. Na stronie klubu Sport Factory niby jest zdjęcie z zabiegu end..ale na stronie Polmaxu na której jest lista autoryzowanych gabinetów, Sport Factory nie ma.
Planuję serię zabiegów w maju ale chciałabym oddać się w fachowe ręce.
Czy oprócz wspomnianego dr Eris, jest jakis profesjonalny gabinet w Bydgoszczy ? Macie doświadczenie ? Będę wdzięczna
hanneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 08:33   #124
Zireael
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
Dot.: Endermologia

Ja jestem szczupłą osobą, ale tochę przytyłam w okolicy bioder i pogorszyła mi sie kondycja skóry. Najpierw wykupiłam pakiet 10 zabiegów, rzeczywiście w moim przypadku nie było szalonych efektów jeśli chodzi o zmianę w obwodach, ale kondycja skóry bardzo się poprawiła, cellulit mniejszy, skóra na udach napięta, a pośladki się uniosły. Teraz raz w miesiącu chodzę na zabieg przypominający, i rzeczywiście, widać utrzymujący się efekt, ale myślę, że raz w miesiącu to jest minimum. Pewnie jak będę starsza, i bardziej będę musiała zadbać o skórę to zwiększę częstotliwość (teraz mam 24 lata).
Zireael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 21:46   #125
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
czytalam opinie o ultraslim na innym forum - wikszosc dziewczyn byla zadowolona z efektow. ultracountour jest chyba mniej skuteczny.

jesli chodzi o endermologie to ja jestem zadowolona z efektow po 19 zabiegach z tym ze mam swiadomosc ze po przerwaniu ciagu zabiegow na kilka miesiecy, cellulit i napuszenie bedzie wracalo bo ani tkanka tluszczowa nie zostala wyeliminowana na stale ani moj organizm nie zostal zmieniony. wszyscy chyba wiedza ze endermologia NIE DAJE STALYCH EFEKTOW. trzeba ja caly czas robic aby utrzymac efekty.
zabiegi z ultradzwiekami tez nie gwarantuja trwalej utraty tluszczu... i nie trzeba tego pisac drukowanymi zeby ktos przeczytal ze zrozumieniem
po kazdym zabiegu trzeba sie pilnowac, pic duuzo wody mineralnej, miec optymalny wysilek fizyczny i ruch, stosowac kosmetyki zapobiegajace cellulitowi i od czasu do czasu zrobic taki zabieg na cialo - chocby raz w m-cu - i nie powinno byc tzw. efektu jojo w cellulicie... jesli liczymy tylko na maszyny a pozniej dziwimy sie ze po miesiacu spowrotem mamy takie samo cialo nic z nim nie robiac, no to halo... czego Wy oczekujecie?
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 21:58   #126
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Endermologia

ale ja nie pisze tutaj o terapii odchudzania zamiast diety itp. nie jestem otyla, jestem szczupla i jesli szukam zabiegow to po to aby minimalnie polepszyc wyglad w niektorych rejonach ciala. uwazam ze najlepiej laczyc rozne zabiegi. uwazam rowniez ze endermologia daje wyraznijesze efetky u puszystych. wada endermologii jest to ze nic nie uzyskujemy na stale. to tylko masaz drenujacy i tyle. natomiast ultradzwieki maja inne zastosowanie i oczywiscie na inny problem (nie cellulit tylko miejscowe nagromadzenie komorek tluszczowych) maja ta zalete ze przynajmniej usuna na stale komorke tluszczowa (tak jak i lipoliza).
nie pisalam ze ultradzwieki to metoda rozwiazania problemow osob otylych i jako alternatywa diety i sportu. chyba sie nie zrozumialysmy.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 09:48   #127
marla2930
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: Endermologia

Cześć dziewczyny skonczyłam właśnie serie 12 zabiegów,jeśli chodzi o efekty to skóra na udach jest gładsza i jędrniejsza.centymetrow nie ubyło.ale ja jestem dosyć szczupła więc na to nieliczyłam.Natomiast moim problemem jest brzuch po ciazy który mi sie nie podoba a szczególnie sóra na nim jest taki jakby byl na nim celulit ale to jest rozciągnięta skóra i na to endrmologia nie działa.
marla2930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 10:08   #128
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez marla2930 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny skonczyłam właśnie serie 12 zabiegów,jeśli chodzi o efekty to skóra na udach jest gładsza i jędrniejsza.centymetrow nie ubyło.ale ja jestem dosyć szczupła więc na to nieliczyłam.Natomiast moim problemem jest brzuch po ciazy który mi sie nie podoba a szczególnie sóra na nim jest taki jakby byl na nim celulit ale to jest rozciągnięta skóra i na to endrmologia nie działa.

sprobuj moze ultraslim - podobno dobry na brzuch.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 21:00   #129
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
ale ja nie pisze tutaj o terapii odchudzania zamiast diety itp. nie jestem otyla, jestem szczupla i jesli szukam zabiegow to po to aby minimalnie polepszyc wyglad w niektorych rejonach ciala. uwazam ze najlepiej laczyc rozne zabiegi. uwazam rowniez ze endermologia daje wyraznijesze efetky u puszystych. wada endermologii jest to ze nic nie uzyskujemy na stale. to tylko masaz drenujacy i tyle. natomiast ultradzwieki maja inne zastosowanie i oczywiscie na inny problem (nie cellulit tylko miejscowe nagromadzenie komorek tluszczowych) maja ta zalete ze przynajmniej usuna na stale komorke tluszczowa (tak jak i lipoliza).
nie pisalam ze ultradzwieki to metoda rozwiazania problemow osob otylych i jako alternatywa diety i sportu. chyba sie nie zrozumialysmy.
ale skad ty to wiesz ze tak twierdzisz? ze endermologia to tylko tymczasowy efekt a ultradzwieki usuna kom.tluszczowe na stale. Ktoas tak gdzies napisal? bo nie rozumiem.

Poza tym... niedawno mialam kilentke po laserowej lipolizie i nawet jej lekarz powiedzial, ze wiekszosc przypadkow ktore mial, to tluszcz nie gromadzil sie juz w tych miejscach z ktorych byl usuniety, ale zdarzaly sie takie klientki, ktorym sie gromadzil.
Wiec skoro po lipolizie sie potrafi zgromadzic, to nie chce mi sie wierzyc ze po ultradzwiekach - ktore nie sa jakims nowoczesnym zabiegiem i super skutecznym - nie bedzie.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 21:09   #130
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
ale skad ty to wiesz ze tak twierdzisz? ze endermologia to tylko tymczasowy efekt a ultradzwieki usuna kom.tluszczowe na stale. Ktoas tak gdzies napisal? bo nie rozumiem.

Poza tym... niedawno mialam kilentke po laserowej lipolizie i nawet jej lekarz powiedzial, ze wiekszosc przypadkow ktore mial, to tluszcz nie gromadzil sie juz w tych miejscach z ktorych byl usuniety, ale zdarzaly sie takie klientki, ktorym sie gromadzil.
Wiec skoro po lipolizie sie potrafi zgromadzic, to nie chce mi sie wierzyc ze po ultradzwiekach - ktore nie sa jakims nowoczesnym zabiegiem i super skutecznym - nie bedzie.
lipoliza to stale usuniecie komorek tluszczowych ale z czasem (jak mi lekarz powiedzial) moze sie nadal cos zbietac w tych komorkach ktore pozostaly (czyli beda pecznialy te ktore zostaly), ale nie musza....

ultradzwieki maja podobna technologie bo stale usuwaja kom. tluszczowe...

a endermologia to zupelnie inna technologia bo jest to tylko drenaz, wydrenowanie plynow z komorek truszczowych, gleboki masaz skory...celem jest poleprzenie wygladu skory i jej kondycji (elastycznosci) a nie trwale usuniecie kom. tluszczowych.....
jak sie przedstanie masowac (chodzic na endermologie) to znowu zbieraja sie plyny w komorkach...a przeciez cellulit to zdeformowane komorki...edermologia nie zmienia organizmu, tylko tymczasowo wspomaga prace ukladu limatycznego i drenuje plyny....wszyscy mowia i na logike chyba mozna zrozumiec ze endermologia nigdy nie da stalych/ trwalych efektow....

zreszata efekt po endermologii jest dosc kiepski w porownaniu z liposhockiem - tak slyszalam....

po 20 zabiegach endermologi jestem w sumie nieco rozczarowana bo cellulit mi sie nie zmiejszyl a jesli zmiejszyl to minimalnie tak ze nie mozna zbytnio zobaczyc roznicy...jedynym plusem jest to ze czuc ze plyny zostaly wydrenowane...tak jakby skora jest bardziej napieta czyli polepszyla sie jej kondycja...no ale zeby to utrzymac to bede musiala chodzic do konca zycia jakij raz w tygodniu.....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 21:50   #131
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
lipoliza to stale usuniecie komorek tluszczowych ale z czasem (jak mi lekarz powiedzial) moze sie nadal cos zbietac w tych komorkach ktore pozostaly (czyli beda pecznialy te ktore zostaly), ale nie musza....

ultradzwieki maja podobna technologie bo stale usuwaja kom. tluszczowe...

a endermologia to zupelnie inna technologia bo jest to tylko drenaz, wydrenowanie plynow z komorek truszczowych, gleboki masaz skory...celem jest poleprzenie wygladu skory i jej kondycji (elastycznosci) a nie trwale usuniecie kom. tluszczowych.....
jak sie przedstanie masowac (chodzic na endermologie) to znowu zbieraja sie plyny w komorkach...a przeciez cellulit to zdeformowane komorki...edermologia nie zmienia organizmu, tylko tymczasowo wspomaga prace ukladu limatycznego i drenuje plyny....wszyscy mowia i na logike chyba mozna zrozumiec ze endermologia nigdy nie da stalych/ trwalych efektow....

zreszata efekt po endermologii jest dosc kiepski w porownaniu z liposhockiem - tak slyszalam....

po 20 zabiegach endermologi jestem w sumie nieco rozczarowana bo cellulit mi sie nie zmiejszyl a jesli zmiejszyl to minimalnie tak ze nie mozna zbytnio zobaczyc roznicy...jedynym plusem jest to ze czuc ze plyny zostaly wydrenowane...tak jakby skora jest bardziej napieta czyli polepszyla sie jej kondycja...no ale zeby to utrzymac to bede musiala chodzic do konca zycia jakij raz w tygodniu.....
Nadal nie odpowiedzialas na moje pytanie dotyczace ultradzwiekow: SKAD TO DOKLADNIE WIESZ? ze kom.tluszczowe sa usuwane na stale.
Rozumiem co piszesz, tylko poprostu pytam dlaczego tak twierdzisz.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 22:07   #132
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Nadal nie odpowiedzialas na moje pytanie dotyczace ultradzwiekow: SKAD TO DOKLADNIE WIESZ? ze kom.tluszczowe sa usuwane na stale.
Rozumiem co piszesz, tylko poprostu pytam dlaczego tak twierdzisz.

tak jest napisane na temat ultracontour i ultraslim...ze komorki tluszczowe sa usuwane...miedzy innymi
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 17:48   #133
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
tak jest napisane na temat ultracontour i ultraslim...ze komorki tluszczowe sa usuwane...miedzy innymi
Endermologia rowniez to robi: http://www.polmax.eu/?badania-naukowe,56
to nie jest tylko gleboki drenaz limfatyczny.

Kom.tluszczowe moga sie na nowo gromadzic zarowno po endermologii jak i po ultradzwiekach - ktore znajduja sie w przeroznych urzadzeniach.
Poza tym to, ze producent pisze, ze urzadzenie likwiduje kom.tluszczowe na stale, nie znaczy, ze jest tak w rzeczywistosci bo wiadomo, ze jesli po serii np.15 zabiegow jakimkolwiek urzadzeniem po ktorym beda efekty, zaczniemy znow byc bierni, nie bedzie ruchu a dieta bedzie tlusta i bogata w puste kalorie, to nie ma bata - tluszczyku znow przybedzie

Aha... ktos tutaj pisal, ze endermologia nie zadziala na obwisly brzuszek po ciazy. Zadziala sa do tego odpowiednie programy - ujedrnianie i ksztaltowanie.

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2010-04-14 o 17:50 Powód: dopisek
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 18:30   #134
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Endermologia rowniez to robi: http://www.polmax.eu/?badania-naukowe,56
to nie jest tylko gleboki drenaz limfatyczny.

Kom.tluszczowe moga sie na nowo gromadzic zarowno po endermologii jak i po ultradzwiekach - ktore znajduja sie w przeroznych urzadzeniach.
Poza tym to, ze producent pisze, ze urzadzenie likwiduje kom.tluszczowe na stale, nie znaczy, ze jest tak w rzeczywistosci bo wiadomo, ze jesli po serii np.15 zabiegow jakimkolwiek urzadzeniem po ktorym beda efekty, zaczniemy znow byc bierni, nie bedzie ruchu a dieta bedzie tlusta i bogata w puste kalorie, to nie ma bata - tluszczyku znow przybedzie

Aha... ktos tutaj pisal, ze endermologia nie zadziala na obwisly brzuszek po ciazy. Zadziala sa do tego odpowiednie programy - ujedrnianie i ksztaltowanie.
moje wnioski sa takie ze po endermologii ciagle trzeba kontynuowac zabiegi jakis raz w tygodniu na podtrzymanie efektu ktory mozna wypracowac w zaleznosci od stanu skory....ja bym musiala jeszcze zrobic 2 razy po 20 zabiegow zeby moc powiedziec ze super efetkty widze...po karnecie 20 zabiegow efekty sa marne powiedzialabym tzn. cellulit jak mialam tak mam, a nie objadam sie i jestem aktywna fizycznie i szczupla wiec nie mam styuacji w ktorej probuje sie ratowac endermologia na jakas straszna otylosc....

mysle ze gdybym zrobila 5 liposhockow a nie mowiac juz o 20 to efekt bylby rewelacyjny...

moim zdaniem wada endermologii jest to ze mozna obserwowac bardzo wolno efekty no i pozniej po zrobieniu przypuscmy jakis 40 - 60 zabiegow...i tak trzeba robic raz w tygodniu do konca zycia aby ten efekt sie utrzymal lub skora jeszcze bardziej poleprzyla....


wiec cenowo wydaje mi sie ze wole w tej chwilii zainwestowsc rownowartosc kolejnego karnetu 20 endermologii w inne zabiegii....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 08:23   #135
Zireael
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
Dot.: Endermologia

Nie zgadzam się, że trzeba powtarzać zabieg raz w tygodniu. Ja też jestem szczupła, ale mam problem z cellulitem. Zrobiłam serię 10 endermologii, i od tamtego czasu powtarzam zabieg raz w miesiącu. Uważam, że to w zupełności wystarcza jeśli się o siebie dba (mówię tu o osobach szczupłych). Ja na przykład ruszam się intensywnie 5 razy w tygodniu, wsmarowuje w siebie kremy dwa razy dziennie, i codziennie wieczorem wykonuję 2 minutowy masaż szorstką gąbką antycellulitową. Efekty są zadowalające. Oczywiście gdyby było mnie stać, to pewnie chodziłabym na endermologię raz w tygodniu, ale przy takiej cenie zabiegów to raczej niemożliwe
Zireael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 12:07   #136
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Endermologia

A moj wniosek jest taki, ze po kazdych seriach zabiegow na ciało trzeba podtrzymywac efekty raz w m-cu, jakie by nie byly. To moje zdanie. Ty Viki masz swoje, i ok.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 11:04   #137
Maka73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: Endermologia

Jestem szczupłą osobą. Mam tendencję do tzw "bryczesów" i cellulitu na udach.

Kiedyś zrobiłam sobie lipolizę i potem 10 zabiegóg endermologii. Kasa wyrzucona w błoto. Nic to nie da. Zwykle kobiety wraz z zabiegami stosuja dodatkowa diete, ruch i ewentualne sukcesy przypisuje tym zabiegom. Natomiast jak nie działa to się słyszy, że to zalezy od indywidualnych cech albo, że gabinet był zły.
Moje zdanie jest takie, ze te wszystkie zabiegi, za masakryczna cenę są niewiele warte. Lepiej jechać za tą kasę do Egiptu i pływać na kit'ach Od razu dupcia się ujędrni, a jeszcze wrócicie opalone i wypoczęte !!

Z mojego doświadczenia podstawą zgrabnej sylwetki i pozbycia się cullulitu jest zdrowe odżywianie. Dla miłosniczek chipsów, coli, fastfoodów, ciasteczek i czekoladki Cellulit będzie bezwględny nawet jak by je walcowali na tej endermologii przez 24h !

Także zdrowe jedzonko, zielona herbatka (dziewczyny tez polecja białą), minimum ruchu..... wiem każdy jest leniwy ja też, zamiast tej endermologii mozna się masowac bańką chińską- dokładnie ta sama zasada, odczucia i efekt lepszy, troche kremów peelingów czyli wszytsko to co zostało powiedziane juz milion razy.
Naprawdę szkoda Waszych pieniędzy, i rozbudzonych oczekiwań co o jekigokolwiek zabiegu. Zapewniam, że lepiej jechać za te pieniądze na wakacje.

pozdrawiam Was
PS. ...szkoda, że mnie nie widziałyście na zabiegach Egyptos tez swego czasu hit albo ćwiczącą w jakies tubie podciśnieniowej, rolleticu............ nabierałam się już kilka razy......... - więcej już się nie dam ;-)
Maka73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 12:07   #138
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Maka73 Pokaż wiadomość
Jestem szczupłą osobą. Mam tendencję do tzw "bryczesów" i cellulitu na udach.

Kiedyś zrobiłam sobie lipolizę i potem 10 zabiegóg endermologii. Kasa wyrzucona w błoto. Nic to nie da. Zwykle kobiety wraz z zabiegami stosuja dodatkowa diete, ruch i ewentualne sukcesy przypisuje tym zabiegom. Natomiast jak nie działa to się słyszy, że to zalezy od indywidualnych cech albo, że gabinet był zły.
Moje zdanie jest takie, ze te wszystkie zabiegi, za masakryczna cenę są niewiele warte. Lepiej jechać za tą kasę do Egiptu i pływać na kit'ach Od razu dupcia się ujędrni, a jeszcze wrócicie opalone i wypoczęte !!

Z mojego doświadczenia podstawą zgrabnej sylwetki i pozbycia się cullulitu jest zdrowe odżywianie. Dla miłosniczek chipsów, coli, fastfoodów, ciasteczek i czekoladki Cellulit będzie bezwględny nawet jak by je walcowali na tej endermologii przez 24h !

Także zdrowe jedzonko, zielona herbatka (dziewczyny tez polecja białą), minimum ruchu..... wiem każdy jest leniwy ja też, zamiast tej endermologii mozna się masowac bańką chińską- dokładnie ta sama zasada, odczucia i efekt lepszy, troche kremów peelingów czyli wszytsko to co zostało powiedziane juz milion razy.
Naprawdę szkoda Waszych pieniędzy, i rozbudzonych oczekiwań co o jekigokolwiek zabiegu. Zapewniam, że lepiej jechać za te pieniądze na wakacje.

pozdrawiam Was
PS. ...szkoda, że mnie nie widziałyście na zabiegach Egyptos tez swego czasu hit albo ćwiczącą w jakies tubie podciśnieniowej, rolleticu............ nabierałam się już kilka razy......... - więcej już się nie dam ;-)
sama dieta nie wystarczy, mysle ze wazniejszym czynnikiem jest ruch....ja tam u sportowcow, akrobatow czy baletnic nie dopatrzylam sie cellulitu...a zdrowie odzywianie to nie wystarczy....moim skromnym zdaniem...
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 13:10   #139
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Endermologia

nawet sportowcy maja cellulit - byly ost.zdjecia w jakiejs gazecie kurnikovej czy jakiejs innej tenisistki ktora miala meega cellulit
u osob ktore cwicza lekka atletyke, jezdza na rowerze - o dziwo... - wyst.zwykle cellulit twardy, tak jak i u osob szczuplych
tak wiec nie ma recepty na ta przypadlosc. Mozna sobie mowic dieta, wiekszy ruch, kit'y w Egipcie (nie kazdy lubi wode i ma ochote na takie sporty) ale to moze dac tyle samo co niektorym ta endermolgia.
Poza tym, sa babeczki ktore nie pojada do egiptu z duzym, widocznym cellulitem.
I wogole... po co takie gadanie w takim watku - wchodza tu osoby ktore chca sie cos o tym dowiedziec albo maja jakies doswiadczenia zwiazane z tym zabiegiem i sie nimi dziela a chyab nikt nie potrzebuje "nawracania" - ? dietetycy tez trabia jak zdrowo sie odzywaic, co jesc a czego nie, ze fast foody sa niezdrowe a mimo to codziennie sa tlumy w Mc donaldach czy innych tego typu ludzie wola sie obejsc za przeproszeniem jak swinki i sprawic tym sobie przyjemnosc a pozniej isc i przed latem wybulic kilka tysiecy na zabiegi - zeby miec czyste sumienie i tego niestety nie zmienimy.

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2010-04-16 o 13:12 Powód: poprawka
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 13:24   #140
Maka73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: Endermologia

Ja nie mam zamiaru nikogo nawrać i tak jak pisałam uważam, że zdrowe odżywianie to postawa ale i ruch i kremy i masaż bańką. Co sportu to dałam tylko przykład. Każdy znajdzie coś dla siebie ... Dlaczego nie próbowac z kilku frontów ?
Zabrał głos tylko dlatego, że zrobiłam sobie ten zabieg (10 razy) i nic nie dał. Ot takie moje doświadczenie.
Maka73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 13:35   #141
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Maka73 Pokaż wiadomość
Ja nie mam zamiaru nikogo nawrać i tak jak pisałam uważam, że zdrowe odżywianie to postawa ale i ruch i kremy i masaż bańką. Co sportu to dałam tylko przykład. Każdy znajdzie coś dla siebie ... Dlaczego nie próbowac z kilku frontów ?
Zabrał głos tylko dlatego, że zrobiłam sobie ten zabieg (10 razy) i nic nie dał. Ot takie moje doświadczenie.

ja tylko chce tutaj sie dowiedziec ktore zabiegi sa najlepsze i najskuteczniejsze,,,,wiad omo ze trzeba sie zdrowo odzywiac, jezdzic na wakacje, uprawiac sporty...to jest oczywiste i nikt nie musi tego tlumaczyc....

natomiast warto byloby opisac swoje zadowolenia z roznych zabiegow...dotychczas udalo mi sie ustalic ze

endermologia jest lepsza niz banka, mezoteriapia....

ale jest gorsza niz na przyklad liposhock....

ciekawa jestem czy ktos probowal roznych innych zabiegow?

ja kiedys robilam serie SPM dziesieciu zabiegow w pakiecie z innymi na cellulit i efekt byl porownywalny jesli nie lepszy do 20 zabiegow endermologii...
z tym ze SPM nieprzyjemny a Endermologia bardzo przyjemna....

sa jeszcze liposhocki - na cellulit i wyszczuplenia, ultracountour i ultraslim na wyszczuplenie...


i co jeszcze?
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 13:38   #142
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Maka73 Pokaż wiadomość
Ja nie mam zamiaru nikogo nawrać i tak jak pisałam uważam, że zdrowe odżywianie to postawa ale i ruch i kremy i masaż bańką. Co sportu to dałam tylko przykład. Każdy znajdzie coś dla siebie ... Dlaczego nie próbowac z kilku frontów ?
Zabrał głos tylko dlatego, że zrobiłam sobie ten zabieg (10 razy) i nic nie dał. Ot takie moje doświadczenie.
ale skad wogole pomysl ze klientki nie dzialaja na kilku frontach? moze dzialaja. moze probowaly wszystkiego: diet, ruchu a cellulit mimo to zostaje? nie pomyslalas o tym? moze to dla niektorych ostatnia deska ratunku takie drogie zabiegi, bo poprostu sprobowaly juz wszystkiego tanszego? bo znam takie osoby.
Kazdy wie co daje zdrowe odzywianie i ruch, wiec zadna nowosc

Poza tym, juz tutaj bylo wielkokrotnie chyba pisane, ze tak naprawde efekty widac po 15 a nawet po 20 zabiegach wiec sporo...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 14:15   #143
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
ale skad wogole pomysl ze klientki nie dzialaja na kilku frontach? moze dzialaja. moze probowaly wszystkiego: diet, ruchu a cellulit mimo to zostaje? nie pomyslalas o tym? moze to dla niektorych ostatnia deska ratunku takie drogie zabiegi, bo poprostu sprobowaly juz wszystkiego tanszego? bo znam takie osoby.
Kazdy wie co daje zdrowe odzywianie i ruch, wiec zadna nowosc

Poza tym, juz tutaj bylo wielkokrotnie chyba pisane, ze tak naprawde efekty widac po 15 a nawet po 20 zabiegach wiec sporo...
nie da sie powiedziec ze efekt po 20 jest lepszy niz po 10 bo to zalezy od kondycji skory i wieku...

mysle ze u osoby w wieku 20 lat po 10 zabiegach efekt moglby byc lepszy niz u osoby w wieku 30 lat po 20 zabiegach itd....wiec nie ma tutaj magicznej liczby X po ktorej efekt bylby super dla kazdej osoby
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 14:43   #144
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
nie da sie powiedziec ze efekt po 20 jest lepszy niz po 10 bo to zalezy od kondycji skory i wieku...

mysle ze u osoby w wieku 20 lat po 10 zabiegach efekt moglby byc lepszy niz u osoby w wieku 30 lat po 20 zabiegach itd....wiec nie ma tutaj magicznej liczby X po ktorej efekt bylby super dla kazdej osoby
no tak, racja. jest sporo czynnikow skladajacych sie na efekty
tez sie nie da powiedziec ze poprzedniczce 20zabiegow by pomoglo a to 10 nie. Stwierdzilam, co wiekszosc osob tutaj mowi - o tej ilosci zabiegow - i co jest na stronie producenta pod zdjeciami klientek.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 21:02   #145
kocicamrr1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Endermologia

Witam
Właśnie stoję przed decyzją na jaki rodzaj zabiegu się wybrać. Mam dość duży problem z brakiem jędrności skóry,cellulitem.Ciąże przeleżane w szpitalu i do tego chory kręgosłup -zakaz ćwiczeń .Za pół roku mogę wrócić na basen(jestem w trakcie rehabilitacji) Odżywiam się zdrowo ,ale mam tendencje do tycia .Po pierwszej ciąży bardzo duże efekty przyniosły zabiegi elektrostymulacji
A teraz myślę o Endermologi.Dużo czytałam na ten temat ,zarówno wypowiedzi osób które to wykonują jak i kobiet po zabiegach.Też myślę że na każdego działa cos innego.Mam nadzieję że mi pomoże tym bardziej że mam również problemy z przepływem limfy.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Masaż Bańką Chińską
Prastara metoda lecznicza szeroko wykorzystywana w medycynie chińskiej, polegająca na masowaniu ciała okrężnymi ruchami zassaną gumową bańką, rewelacyjnie redukuje cellulit, jednocześnie działając odchudzająco i ujędrniająco. Poprawia cyrkulację krwi i limfy, pomaga w oczyszczeniu organizmu z toksyn i płynów, likwiduje obrzęki i zmiany skórne wynikające z zaburzeń krążenia.
Zastanawiam się również nad tą metoda ,powiem szczerze ,że bardzo dużo przeczytałam opini i wszystkie bardzo pozytywne co do efektów
W Lublinie w salonie koszt jednego masażu bańką chińską wynosi 40 zł(chyba zaczne od tego) Na początek 10 zabiegów.

Edytowane przez kocicamrr1
Czas edycji: 2010-04-17 o 18:29
kocicamrr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 21:40   #146
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez kocicamrr1 Pokaż wiadomość
Witam
Właśnie stoję przed decyzją na jaki rodzaj zabiegu się wybrać. Mam dość duży problem z brakiem jędrności skóry,cellulitem.Ciąże przeleżane w szpitalu i do tego chory kręgosłup -zakaz ćwiczeń .Za pół roku mogę wrócić na basen(jestem w trakcie rehabilitacji) Odżywiam się zdrowo ,ale mam tendencje do tycia .Po pierwszej ciąży bardzo duże efekty przyniosły zabiegi elektrostymulacji
A teraz myślę o Endermologi.Dużo czytałam na ten temat ,zarówno wypowiedzi osób które to wykonują jak i kobiet po zabiegach.Też myślę że na każdego działa cos innego.Mam nadzieję że mi pomoże tym bardziej że mam również problemy z przepływem limfy.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Masaż Bańką Chińską
Prastara metoda lecznicza szeroko wykorzystywana w medycynie chińskiej, polegająca na masowaniu ciała okrężnymi ruchami zassaną gumową bańką, rewelacyjnie redukuje cellulit, jednocześnie działając odchudzająco i ujędrniająco. Poprawia cyrkulację krwi i limfy, pomaga w oczyszczeniu organizmu z toksyn i płynów, likwiduje obrzęki i zmiany skórne wynikające z zaburzeń krążenia.
Zastanawiam się również nad tą metoda ,powiem szczerze ,że bardzo dużo przeczytałam opini i wszystkie bardzo pozytywne co do efektów
W Lublinie w salonie Villa Rosa koszt jednego masażu bańką chińską wynosi 40 zł(chyba zaczne od tego) Na początek 10 zabiegów.
brak jedrnosci skory i zle krazenie limfy wymagaja regularnych zabiegow czyli np. co tydzien endermologia.....bo chyba nie ma sensu wywalanie kasy na karnet 10, 20 i pozniej nie chodzenie...to nie ma sensu bo organizm wraca do tego co bylo - wlasnie w tym sek ze zaden zabieg nie zmini organizmu....i on znowu bedzie mial problem z przeplywem limfy i sklonnosciami do tycia i cellulitu....cokolwiek bys wybrala to i tak trzeba chodzic na zabiegi podtrzymujace po skonczeniu karnetu.....a ilosc zabiegow to juz zalezy od stanu skory i rodzaju zabiegu....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 22:27   #147
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez kocicamrr1 Pokaż wiadomość
Witam
Właśnie stoję przed decyzją na jaki rodzaj zabiegu się wybrać. Mam dość duży problem z brakiem jędrności skóry,cellulitem.Ciąże przeleżane w szpitalu i do tego chory kręgosłup -zakaz ćwiczeń .Za pół roku mogę wrócić na basen(jestem w trakcie rehabilitacji) Odżywiam się zdrowo ,ale mam tendencje do tycia .Po pierwszej ciąży bardzo duże efekty przyniosły zabiegi elektrostymulacji
A teraz myślę o Endermologi.Dużo czytałam na ten temat ,zarówno wypowiedzi osób które to wykonują jak i kobiet po zabiegach.Też myślę że na każdego działa cos innego.Mam nadzieję że mi pomoże tym bardziej że mam również problemy z przepływem limfy.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Masaż Bańką Chińską
Prastara metoda lecznicza szeroko wykorzystywana w medycynie chińskiej, polegająca na masowaniu ciała okrężnymi ruchami zassaną gumową bańką, rewelacyjnie redukuje cellulit, jednocześnie działając odchudzająco i ujędrniająco. Poprawia cyrkulację krwi i limfy, pomaga w oczyszczeniu organizmu z toksyn i płynów, likwiduje obrzęki i zmiany skórne wynikające z zaburzeń krążenia.
Zastanawiam się również nad tą metoda ,powiem szczerze ,że bardzo dużo przeczytałam opini i wszystkie bardzo pozytywne co do efektów
W Lublinie w salonie Villa Rosa koszt jednego masażu bańką chińską wynosi 40 zł(chyba zaczne od tego) Na początek 10 zabiegów.
czyzby zgrabnie "ukryta" reklama no coz...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 09:11   #148
kocicamrr1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Endermologia

viki79 wiem że bardzo ważne jest aby regularnie powtarzać zabiegi,niestety moja choroba kręgosłupa przez ostatnie pół roku "kazała " mi skoncentrować sie wył na nim.A cellulit" skorzystał i opanował "całe nogi i pośladki.Posiedziałam jeszcze wczoraj na necie i znalazłam jeszcze jeden gabinet nie wymieniam nazwy żeby mi nikt nie napisał że reklama. Karnet na 10 zabiegów bańką 250 zł do tego 360 zł za 10 zab na elektrostymulację .Dokupię guam ,który w moim przypadku też działa i mam nadzieje że do wakacji moja skóra będzie pojędrniona i wygładzona
Pozdrawiam
Ps W Lublinie karnet na 14 zabiegów (endermologia + kombinezon) to koszt 1400 do 1700 zł.
Czyli decyzja podjęta Bańka Chińska + elektrostymulacja+guam+Fo rte Pharma Specific Slim Cellulit Drink i zobaczymy.

Edytowane przez kocicamrr1
Czas edycji: 2010-04-17 o 10:49
kocicamrr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 17:13   #149
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez kocicamrr1 Pokaż wiadomość
viki79 wiem że bardzo ważne jest aby regularnie powtarzać zabiegi,niestety moja choroba kręgosłupa przez ostatnie pół roku "kazała " mi skoncentrować sie wył na nim.A cellulit" skorzystał i opanował "całe nogi i pośladki.Posiedziałam jeszcze wczoraj na necie i znalazłam jeszcze jeden gabinet nie wymieniam nazwy żeby mi nikt nie napisał że reklama. Karnet na 10 zabiegów bańką 250 zł do tego 360 zł za 10 zab na elektrostymulację .Dokupię guam ,który w moim przypadku też działa i mam nadzieje że do wakacji moja skóra będzie pojędrniona i wygładzona
Pozdrawiam
Ps W Lublinie karnet na 14 zabiegów (endermologia + kombinezon) to koszt 1400 do 1700 zł.
Czyli decyzja podjęta Bańka Chińska + elektrostymulacja+guam+Fo rte Pharma Specific Slim Cellulit Drink i zobaczymy.
mozna bylo pomyslec - my Wizazanki - ze to reklama gdyz tak tu sie zwyklo uwazac, jak ktos podaje nazwy gabinetow, lokalizacje i ich super promocje

To cos drogo tam maja ta endermo 100zl za zabieg wychodzi w pakiecie a to bardzo duzo... pakiety powinny wychodzic sporo taniej niz wykupienie tej samej ilosci pojedynczo - no ale to tez zalezy w sumie od urzadzenia, bo jest ich kilka.

Mysle ze plan masz dobry jesli dolozysz do tego systematycznosc to powinno byc super daj znac za jakies 2tyg.jak tam.

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2010-04-18 o 17:20 Powód: poprawka
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 17:23   #150
kocicamrr1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
mozna bylo pomyslec ze to reklama gdyz tak tu sie zwyklo uwazac, jak ktos podaje nazwy gabinetow, lokalizacje i ich super promocje

To cos drogo tam maja ta endermo 100zl za zabieg wychodzi w pakiecie a to bardzo duzo... pakiety powinny wychodzic sporo taniej niz wykupienie tej samej ilosci pojedynczo - no ale to tez zalezy w sumie od urzadzenia, bo jest ich kilka.

Mysle ze plan masz dobry jesli dolozysz do tego systematycznosc to powinno byc super daj znac za jakies 2tyg.jak tam.
Hej
Dam znać,a to mój pierwszy wpis ,troche się zorientuje i nie będę robiła "błędów"
Jestem po tygodniu picia Aqua slimu jeszcze tydz i zaczynam realizować plan.Po aqua sl 0,5 kg mniej jedyny ruch na jaki mogę sobie pozwolic to spacery z psem
Pozdrawiam
A ceny niestety niezbyt przystępne
kocicamrr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-27 17:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.