Federico Mahora - FM group - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-08, 14:21   #1
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452

Federico Mahora - FM group


Czy są na forum jakieś konsultantki/ dystrybutorzy tej firmy ?

Ostatnio znajoma namawia mnie żeby się zapisać, ale w sumie sama nie wiem, chyba spróbuję ale chciałam się dowiedzieć jak Wam to idzie i czy warto się tym zająć ?

* jeśli był już taki wątek to przepraszam, ale nie znalazłam
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 15:30   #2
Smynio
Raczkowanie
 
Avatar Smynio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 374
GG do Smynio
Dot.: Federico Mahora - FM group

polega to na tym ze trzeba kupic jakies perfumy raz na dluzszy czas, chyba ze ma sie klientow to wiadomo na bieżąco. Można kupić sobie walizkę z próbkami itp. Kumpel się tym zajmuje. Chcesz to mogę Ci podać na PW nr tel - możesz się więcej dowiedzieć i jak będziesz chciała to zapisać. Sama chciałam, ale że wsie koleżanki wyjechały to zrezygnowałam... choć na użytek własny też podobno można ale tyle mówie co wiem. Perfumy mam - alternatywę dla aqua di gio - armaniego i jest to prawie to samo co oryginał - tyle, że dużo tańszy bo za ok 30pare zł... długo pachnie.
__________________
And You see I cannot be forsaken...
Klikaj codziennie:
http://www.polskieserce.pl/
http://www.pustamiska.pl/
http://www.pajacyk.pl/
http://www.okruszek.org.pl/
Smynio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 15:33   #3
a4sq
Zadomowienie
 
Avatar a4sq
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 306
Dot.: Federico Mahora - FM group

Jeśli koleżanka Cię namawia, to znaczy, że będziesz na nią "zarabiać" tzn przybliżać ją do zdobycia 21% (chyba tyle), będziesz u niej pod "drzewkiem" jesli wiesz o czym mówię, ołaca się czy nie opłaca tego się nie da określić, bo jeśli masz dużo znajomych to wiadome więcej sobie zarobisz, na tej mniejszej perfumie która sprzedaje sie za 33 zarabiasz ok 10 zł na tej więkrzej za 54 ok 15 zł, cała filozofia polega na zebraniu jak najwiecej zamówien, za które dostajesz punkty i kase, za punkty możesz zamowic cos z katalogu dla siebie całkowicie za darmo mi się cały ten pomysł podoba bo wiadomo oryginalne perfumy Lacoste np w sklepie kosztują z pewnością dużo więcej niż 34 zł perfumy mają tylko mniejszy procent zaperfumowania, dokładnie nie pamiętam ale to jest chyba od 15-22% Opłaca się bo nie płacisz za nazwe i opakowanie tylko za sama perfumke

chcialam dolaczyc fotki dostepnych perfum ale cos nie działa :/
a4sq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 15:44   #4
Smynio
Raczkowanie
 
Avatar Smynio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 374
GG do Smynio
Dot.: Federico Mahora - FM group

jeśłi chodzi o mnie to ja w tym nie jestem - na nikim nie będe zarabiać i nie chce kumpel jeździ po całej Polsce jako przedstawiciel tej firmy-werbuje ludzi, bo akurat wybrał tą ścieżkę kariery. Mogę podać do niego nr tel, żeby wytłumaczył o co chodzi, ja sama już dokładnie nie pamiętam. Chyba na stronie można również się zapisać. Nie namawiam broń Boże do zapisywania się u niego. Chodziło mi jedynie o przekaz informacji na ten temat - wiadomo, że poprzez rozmowę można się więcej dowiedzieć. Tak jak poprzedniczka potwierdzam- perfumki są ok, i rzeczywiście zarobki również pod warunkiem, że będzie się miało komu je sprzedać lub sobie raz na jakiś czas kupić za ok 23zł.
__________________
And You see I cannot be forsaken...
Klikaj codziennie:
http://www.polskieserce.pl/
http://www.pustamiska.pl/
http://www.pajacyk.pl/
http://www.okruszek.org.pl/
Smynio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 15:47   #5
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Federico Mahora - FM group

Ogólnie na czym to wszytko polega to wiem, miałam już do czynienia z kilkoma firmami MLM i wiem z czym to się je FM z tego co widzę ma dosyć ciekawy plan marketingowy, moim zdaniem bardzo atrakcyjny w porównaniu do innych firm.

Jedyne co mnie do końca nie przekonuje to to, czy ludzie nie traktują tych perfum jak zwyczajne podróby ? Wiem, że są to odpowiedniki/zamienniki czy jakkolwiek to nazwać, ale chodzi mi o nastawienie ludzi do tej firmy - spotykacie się częściej z pozytywnym nastawieniem czy właśnie wręcz odwrotnie ?
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 16:01   #6
Smynio
Raczkowanie
 
Avatar Smynio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 374
GG do Smynio
Dot.: Federico Mahora - FM group

ja jako klient - osoba ktora kupiła i posiada te perfumy moge powiedzieć że ja nie myślałam o tych perfumach jako o podróbach - miałam okazje zobaczyć jak pachną próbki i w douglasie porównać zapachy i nie widzę zbytniej różnicy - pomijając cenę. Ja i mój TŻ używamy obydwoje perfum i obydwoje używamy z chęcią. Siostra i koleżanki z chęcią zaopatrują się u takich "sprzedawców" bo pachną ładnie, trwałe i tak jakby pachniały drogimi oryginałami, więc jeśli o to chodzi to myśle, że ludzie w większości przypadków mają świadomość dobrej jakości tych perfum. Ale to zależy od zapoznania się z ofertą. Wiadomo człowiek, który nic o nich nie wie to może mieć wątpliwości, ale to już zależy jak ładnie je przedstawisz klientowi
__________________
And You see I cannot be forsaken...
Klikaj codziennie:
http://www.polskieserce.pl/
http://www.pustamiska.pl/
http://www.pajacyk.pl/
http://www.okruszek.org.pl/
Smynio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 16:45   #7
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Federico Mahora - FM group

Pewnie że ludzie traktują to jako podróby ale nie wszystkim to "robi"
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 18:06   #8
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Federico Mahora - FM group

ale te "podróby" bywają trwalsze niż oryginały
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 18:29   #9
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Federico Mahora - FM group

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
ale te "podróby" bywają trwalsze niż oryginały
A gdzie tam trwalsze.
__________________
Kot najgorszego sortu
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 18:35   #10
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Federico Mahora - FM group

Ja nie narzekam na trwałość fm group
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 18:47   #11
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Federico Mahora - FM group

Cytat:
Napisane przez a4sq Pokaż wiadomość
Jeśli koleżanka Cię namawia, to znaczy, że będziesz na nią "zarabiać" tzn przybliżać ją do zdobycia 21% (chyba tyle), będziesz u niej pod "drzewkiem" jesli wiesz o czym mówię, ołaca się czy nie opłaca tego się nie da określić, bo jeśli masz dużo znajomych to wiadome więcej sobie zarobisz, na tej mniejszej perfumie która sprzedaje sie za 33 zarabiasz ok 10 zł na tej więkrzej za 54 ok 15 zł, cała filozofia polega na zebraniu jak najwiecej zamówien, za które dostajesz punkty i kase, za punkty możesz zamowic cos z katalogu dla siebie całkowicie za darmo mi się cały ten pomysł podoba bo wiadomo oryginalne perfumy Lacoste np w sklepie kosztują z pewnością dużo więcej niż 34 zł perfumy mają tylko mniejszy procent zaperfumowania, dokładnie nie pamiętam ale to jest chyba od 15-22% Opłaca się bo nie płacisz za nazwe i opakowanie tylko za sama perfumke

chcialam dolaczyc fotki dostepnych perfum ale cos nie działa :/
Trochę złe rozumiesz jak to jest z tym drzewkiem,"na nią"to byś zarabiała gdyby od twoich zysków zabierano ileś tam kasy i oddawano jej.czasami taka osoba (sponsor,który ciebie podpisuje)może dużo pomóc , żeby osoby pod nim też rozwijały "swoje drzewka",ważne znaleźć takiego sponsora który pracuje,a nie tylko kupuje dla siebie.

Ja osobiście nie uważam tych perfum za podróby,te co miałam były bardzo dobrej jakości a zapach ,wiadomo ,każdemu podoba się co innego

Ważne też wiedzieć jak zbudować "drzewko",jeśli masz dużo osób podpisanych pod sobą,możesz zarabiać więcej niż na zwykłej różnicy w cenie,są też różne możliwości pozyskiwania osób do swojego drzewka i nie wiąże się to wcale z nękaniem wszystkich znajomych ,żeby się podpisali lub coś u was kupili.

Edytowane przez kalina121
Czas edycji: 2010-04-08 o 18:51
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 18:54   #12
a4sq
Zadomowienie
 
Avatar a4sq
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 306
Dot.: Federico Mahora - FM group

Dla tego napisałam "zarabia" bo nie miałam na mysli dosłownie zarabiania pieniedzy, ale jesli ta osoba bierze pod siebie kogos to każdy klijent tej nowej osoby przybliza go do zdobycia tych prawdziwych pieniedzy poprzez nagromadzenie 21%
a4sq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 19:10   #13
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Federico Mahora - FM group

Cytat:
Napisane przez a4sq Pokaż wiadomość
Dla tego napisałam "zarabia" bo nie miałam na mysli dosłownie zarabiania pieniedzy, ale jesli ta osoba bierze pod siebie kogos to każdy klijent tej nowej osoby przybliza go do zdobycia tych prawdziwych pieniedzy poprzez nagromadzenie 21%
a tak działa każda firma MLM, poprostu na początku odebrałam twój post tak jakby było to coś złego,ale już rozumiem co miałaś na myśli.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 21:24   #14
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Federico Mahora - FM group

Cytat:
Napisane przez purple Pokaż wiadomość
Jedyne co mnie do końca nie przekonuje to to, czy ludzie nie traktują tych perfum jak zwyczajne podróby ? Wiem, że są to odpowiedniki/zamienniki czy jakkolwiek to nazwać, ale chodzi mi o nastawienie ludzi do tej firmy - spotykacie się częściej z pozytywnym nastawieniem czy właśnie wręcz odwrotnie ?
Ja to tak traktuję. Zapach udaje inny zapach, nad którym ktoś pracował, który wypromował, więc dla mnie sprawa jest jednoznaczna.
Pozatym często jeśli przeliczymy ceny za 1 ml zapachu w FM i oryginału kupionego w dobrej cenie to ta różnica okazuje się niewielka.
Tam chyba 30 ml kosztuje 33 zł, czyli 100 ml to 110 zł. (1,10zł za ml) W tej cenie można kupić wiele oryginalnych zapachów, wystarczy zerknąć do większej perfumerii internetowej.
Dla zobrazowania zobaczcie ile jest stron zapachów poniżej granicy 110 zł za 100 ml. Na końcu 57 strony zostaje złamana magiczna bariera 110zł. Wśród tych 57 stron można znaleźć dziesiątki zapachów tańszych niż FM. Wszystkich jest 570

Dla mnie są to po prostu drogie podróbki i tyle.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 23:22   #15
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Federico Mahora - FM group

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Ja to tak traktuję. Zapach udaje inny zapach, nad którym ktoś pracował, który wypromował, więc dla mnie sprawa jest jednoznaczna.
Pozatym często jeśli przeliczymy ceny za 1 ml zapachu w FM i oryginału kupionego w dobrej cenie to ta różnica okazuje się niewielka.
Tam chyba 30 ml kosztuje 33 zł, czyli 100 ml to 110 zł. (1,10zł za ml) W tej cenie można kupić wiele oryginalnych zapachów, wystarczy zerknąć do większej perfumerii internetowej.
Dla zobrazowania zobaczcie ile jest stron zapachów poniżej granicy 110 zł za 100 ml. Na końcu 57 strony zostaje złamana magiczna bariera 110zł. Wśród tych 57 stron można znaleźć dziesiątki zapachów tańszych niż FM. Wszystkich jest 570

Dla mnie są to po prostu drogie podróbki i tyle.
A czy wiesz ,że te perfumy dla firmy FM robi ten sam koncern co i dla znanych marek -mają prawa do receptury,ale nie mają praw do nazwy,czasami puszczają zapach taki sam jak w oryginalnych perfumach,czasami trochę go zmieniają.
Więc aż tak chamskie podróby to nie są,i napewno nie kosztują tyle co perfumy w perfumerii .Woda perfumowana 100ml. kosztuje dla klienta średnio 55 zł,dla dystrybutora 39 zł.,a 50 mł.-33,50 zł.(24zł-dla dystrybutora),a w perfumeriach rzadko się spotyka 100 mł. za 100zł.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 00:57   #16
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Federico Mahora - FM group

A czy któraś z Was orientuje się które perfumy z FM group są odpowiednikiem Bruno banani, tego różowego?
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 08:44   #17
kochanica_szatana
Zakorzenienie
 
Avatar kochanica_szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 3 421
Dot.: Federico Mahora - FM group

Ja od krótkiego czasu jestem konsultantką FM Zrobiłam dopiero dwa zamówienia, a już jestem na progu 3% Zapisał mnie mój chłopak, więc to mój sponsor (Jakkolwiek by to wyglądało ) i bardzo pomaga mi i innym, którzy są pod jego drzewkiem
Co do perfum, na razie wszyscy są pozytywnie nastawieni Nie spotkałam się z negatywnymi komentarzami. Niektóre zapachy są naprawdę ładne ) A najlepsza jak dla mnie jest chemia domowa. Wszelkiego rodzaju płyny do płukania, do mycia szyb itp. Mają wprowadzić nowy katalog bodajże z kosmetyką kolorową
Liczę na próbki podkładów, bo trudno wydać 40 zł na podkład, który okaże się źle dobrany
kochanica_szatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 08:47   #18
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Federico Mahora - FM group

A ja raz dostałam takie "perfumy", porównałam z oryginałem i... No niestety, o ile w oryginalnym zapachu Noa Cacharel jestem zakochana, to podróba jest koszmarna Zdecydowanie wolę uzbierać kasiorę na oryginałki
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 10:04   #19
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Federico Mahora - FM group

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
ale te "podróby" bywają trwalsze niż oryginały
Potwierdzam. Kilka zapachów mają genialnych, fajniejszych od oryginałów. Ale zdarzyło mi się również naciąć (tak, jak Szajajaba m.in na "Noa" Cacharel).

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-04-09 o 10:05
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 13:44   #20
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Federico Mahora - FM group

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Ja to tak traktuję. Zapach udaje inny zapach, nad którym ktoś pracował, który wypromował, więc dla mnie sprawa jest jednoznaczna.
Pozatym często jeśli przeliczymy ceny za 1 ml zapachu w FM i oryginału kupionego w dobrej cenie to ta różnica okazuje się niewielka.
Tam chyba 30 ml kosztuje 33 zł, czyli 100 ml to 110 zł. (1,10zł za ml) W tej cenie można kupić wiele oryginalnych zapachów, wystarczy zerknąć do większej perfumerii internetowej.
Dla zobrazowania zobaczcie ile jest stron zapachów poniżej granicy 110 zł za 100 ml. Na końcu 57 strony zostaje złamana magiczna bariera 110zł. Wśród tych 57 stron można znaleźć dziesiątki zapachów tańszych niż FM. Wszystkich jest 570

Dla mnie są to po prostu drogie podróbki i tyle.
zgadzam się w 100%

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
A czy wiesz ,że te perfumy dla firmy FM robi ten sam koncern co i dla znanych marek -mają prawa do receptury,ale nie mają praw do nazwy,czasami puszczają zapach taki sam jak w oryginalnych perfumach,czasami trochę go zmieniają.
Więc aż tak chamskie podróby to nie są,i napewno nie kosztują tyle co perfumy w perfumerii .Woda perfumowana 100ml. kosztuje dla klienta średnio 55 zł,dla dystrybutora 39 zł.,a 50 mł.-33,50 zł.(24zł-dla dystrybutora),a w perfumeriach rzadko się spotyka 100 mł. za 100zł.
niestety, ale to totalna bzdura, powtarzana trylion razy na prawie każdym szkoleniu/spotkaniu przez dystrubutorów, którzy albo sami w to wierzą, albo po prostu chcą świadomie wprowadzić w błąd ,,nowych", żeby chętniej zapisali się do ich struktury

Osoba, która zna się na perfumach, bez trudu dostrzeże różnicę między oryginałem a podróbką.
Nie oszukujmy się, są to po prostu podróbki-jedne lepsze, drugie gorsze, ale wciąż tandetne podróby
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA

Edytowane przez golgie
Czas edycji: 2010-04-10 o 13:47
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 18:21   #21
monik.a
Zakorzenienie
 
Avatar monik.a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 390
Dot.: Federico Mahora - FM group

Osobiście też używam perfum FM i jestem naprawde zadowolona. Może miałam szczęscie, ale zawsze wybierałam piękne zapachy, ktore dlugo sie utzymywały i wiele osób mi mowilo, ze ladnie pachne, nawet kilka godzin pozniej.
Ze swojej strony naprawde polecam.
monik.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 10:58   #22
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Federico Mahora - FM group

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
A czy wiesz ,że te perfumy dla firmy FM robi ten sam koncern co i dla znanych marek -mają prawa do receptury,ale nie mają praw do nazwy,czasami puszczają zapach taki sam jak w oryginalnych perfumach,czasami trochę go zmieniają.
Więc aż tak chamskie podróby to nie są,i napewno nie kosztują tyle co perfumy w perfumerii .Woda perfumowana 100ml. kosztuje dla klienta średnio 55 zł,dla dystrybutora 39 zł.,a 50 mł.-33,50 zł.(24zł-dla dystrybutora),a w perfumeriach rzadko się spotyka 100 mł. za 100zł.
nie wiem skąd wzielas tą informację - BZDURA
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 12:42   #23
201708250923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 813
Dot.: Federico Mahora - FM group

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
A czy wiesz ,że te perfumy dla firmy FM robi ten sam koncern co i dla znanych marek -mają prawa do receptury,ale nie mają praw do nazwy,czasami puszczają zapach taki sam jak w oryginalnych perfumach,czasami trochę go zmieniają.
Więc aż tak chamskie podróby to nie są,i napewno nie kosztują tyle co perfumy w perfumerii .Woda perfumowana 100ml. kosztuje dla klienta średnio 55 zł,dla dystrybutora 39 zł.,a 50 mł.-33,50 zł.(24zł-dla dystrybutora),a w perfumeriach rzadko się spotyka 100 mł. za 100zł.
Oj w to nie uwierze ;]
I miałam stycznośc z perfumami fm, niestety nie przypominaja zapachem tych oryginalnych
Moich perfum nie zamienie nażadne inne - nawet jeżeli kosztują 10% oryginału.
201708250923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 13:49   #24
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Federico Mahora - FM group

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
A gdzie tam trwalsze.

zależy, który zapach, ale naprawdę niektóre trzymają się cały dzień, np. odpowiednik Thierry Mugler "Angel "
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 14:08   #25
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Federico Mahora - FM group

miałam, nie polecam. Nawet jeśli są zbliżone zapachem do oryginału to nie posiadają głębi, są płaskie. I nietrwałe. Nie należą do tanich dlatego ja wolę inwestowac w oryginały.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 14:28   #26
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Federico Mahora - FM group

No cóż, postanowiłam spróbować

Tak jak myślałam, firma wzbudza różne reakcje - ale w sumie jak każda

Perfum nie miałam nigdy okazji testować, więc zobaczymy jak jest z tymi zapachami, ale oprócz perfum mają dosyć fajną kolorówkę (szczególnie mineralne cienie do powiek mi podpasowały) no i produkty z chemii domowej podobno też dobrej jakości.
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 11:48   #27
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Federico Mahora - FM group

Chemia domowa jest faktycznie super, sama używam. Co do kolorówki to mam błyszczyk i jestświetny, mam zamaiar kupić cienie

A perfumy wolę orginalne
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 15:19   #28
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Federico Mahora - FM group

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Chemia domowa jest faktycznie super, sama używam. Co do kolorówki to mam błyszczyk i jestświetny, mam zamaiar kupić cienie

A perfumy wolę orginalne
A używałaś może płynów do płukania od nich ? Podobno działają antystatycznie, a ja mam wieczny problem, bo mnie wszystko kopie
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 18:19   #29
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Federico Mahora - FM group

Cytat:
Napisane przez purple Pokaż wiadomość
A używałaś może płynów do płukania od nich ? Podobno działają antystatycznie, a ja mam wieczny problem, bo mnie wszystko kopie
Nie, tylko płyn do powierzchni silnie zabrudzonych (super) i płyn do kabin prysznicowych też świetny. Reszty nie próbowałam.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 18:34   #30
kochanica_szatana
Zakorzenienie
 
Avatar kochanica_szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 3 421
Dot.: Federico Mahora - FM group

Ja mogę od siebie dodać, że płyn do mycia szyb też jest ekstra, mam w domu i szyby nim myłam O płyn do płukania musiałabym się spytać mamy
Mam zamiar kupić i sprawdzić preparat do czyszczenia ekranów
kochanica_szatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-21 21:15:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.