Sposób na malinke ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-01, 10:16   #1
Beata_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15

Sposób na malinke ?


Witam wszystkich, od razu mowie, ze sprawa jest nagla i nie ciepiaca zwloki :P no bo tak, mam malinke, ale taka wielka ze normalnie wygladam jak pobita :/ chcialabym sie dowiedziec czy jest jakis sposob (oprocz oczywiscie pudrow itp) na to zeby szybciej znikla.. moze jakies masci albo domowe sposoby..? Prosze nie piszcie mi na temat samej malinki ( bylam przed chwila na takim forum, gdzie dziewczyna miala to samo pytanie to ja zbluzgali ze malinki to chamstwo i gownazeria) Prosze tylko o rade, z gory bardzo dziekuje
Beata_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 10:19   #2
sandra667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 235
Dot.: Sposób na malinke ?

takie tematy juz były, zanim zadasz pytanie skorzystaj z WYSZUKIWARKI !
tu masz przykłady:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=malinka
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=malinka
sandra667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 14:43   #3
Belladonna7
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna7
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 150
GG do Belladonna7
Wink Dot.: Sposób na malinke ?

Nie przejmuj się.
To się przecież zdarza .
nawet mnie mój chłopak czasami tak pogryzie, że mam takie cudo na ciałku, ale szybko znikają, ponieważ wystarczy to dobrze rozmasować. Krwiak szybko zniknie .
Belladonna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 08:04   #4
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Sposób na malinke ?

ta z ta wyszukiwarka jak Ci sie nie chce to nie odpisuj a tak poza tym to ludzie naprawde szukaja ale nie raz poprostu sie nie da!! watkow jest duzo wiec nie jest latwo. ja mysle tak na przyszlosc: nie korektorem!! jakos zle mi sie to kojarzy
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 08:11   #5
oliwk_a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 539
Dot.: Sposób na malinke ?

Podobno pomaga przykładanie plasterka cytryny do malinki wtedy szybciej znika, bo sok z cytryny rozjaśnia. Tylko trzeba długo trzymać tą cytrynę na malince i dużo razy w ciągu dnia.
__________________
"...jedyne piękno w życiu sprowadza się do tego, że piękno może się czasami zdarzyć..."
oliwk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 09:03   #6
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Sposób na malinke ?

Cytat:
Napisane przez alufa
ta z ta wyszukiwarka jak Ci sie nie chce to nie odpisuj a tak poza tym to ludzie naprawde szukaja ale nie raz poprostu sie nie da!! watkow jest duzo wiec nie jest latwo. ja mysle tak na przyszlosc: nie korektorem!! jakos zle mi sie to kojarzy
Trochę spokojniej właśnie przez to, że ludzie nie szukają i nie podbijają starych wątków, robi sie śmietnik w archiwum. Czasem trzeba dobrze poszukać i poświęcić na to kilka minut. Wystarczyło wpisać 'malinka' do wyszukiwarki na kosmetycznym.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 10:56   #7
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Sposób na malinke ?

Na siniaki mozna stosowac kremy/zele z heparyną. Pojdz do apteki i zapytaj, jest bardzo duzo takich preparatow, z wyzszym lub nizszym stezeniem heparyny i o roznej cenie. Miałam ostatnio wielkiego siniaka na ręce...nabiłam sobie go na rowerze na tydzień przed ważnym koncertem więc naprawde zależało mi żeby zniknął. Smarowałam kilka razy dziennie i faktycznie przed koncertem stał sie prawie niewidoczny. No ale najlepsze, ze od razu przybrał barwę brązową, nie miałam fazy fioletowej i zielonej Ale na efekt ze zniknie w jeden dzien to nie ma co liczyc. Co do cytryny to wątpie, żeby poskutkowała. Moze lekko rozjaśnic skórę, a przeciez barwa siniaka pochodzi z podskórnego wylewu krwi i można ją usunąc jedynie przez wchłonięcie się tego wylewu...
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-02, 12:32   #8
Beata_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Dot.: Sposób na malinke ?

dziekuje co do wyszukiwarki do przepraszam ze naprawde nie moglam nic znalezc.. jak wpisywalam malinka to wyszukiwalo mi wiadomosci napisane przez osobe o nicku "malinka". Co do mojej malinki :P to powoli mi znika i jak przypudruje bardzo to prawie nie widac. Zrobilam sobie wczoraj i dzuis oklad z arniki i wydaje mi sie ze to jest nawet dobry sposob cholera ostatni raz dalam sobie zrobic cos takiego ..:P
Beata_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 13:07   #9
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Sposób na malinke ?

Cytat:
Napisane przez alufa
ta z ta wyszukiwarka jak Ci sie nie chce to nie odpisuj a tak poza tym to ludzie naprawde szukaja ale nie raz poprostu sie nie da!! watkow jest duzo wiec nie jest latwo. ja mysle tak na przyszlosc: nie korektorem!! jakos zle mi sie to kojarzy
Wątków jest dużo? Tak, jest ich dużo, bo wciąż się tematy powtarzają! Nic dziwnego, że nic już nie mozna znaleść , bo 10 tematów o malinkach i 150 o opryszczce...


Ps. Beato 88- wpisałam ''malinka'' w wyszukiwarke i otrzymałam co najmniej 4 tematy na ten temat ''Kto szuka, ten znajdzie''
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 18:27   #10
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Sposób na malinke ?

coż sposobu na malinke nie mam jedyna co mi przyzło do głowy to uzycie korektora i odrobiny podkładu i jeżeli masz to posmaruj ja kilka razy żelem lub kremem przeciwko żylakom i dla opuchnietych nog maja w składzie wyciąg z kasztana który likwiduje krwiaki i zasinienia
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 20:01   #11
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Sposób na malinke ?

Cytat:
Napisane przez Beata_88
dziekuje co do wyszukiwarki do przepraszam ze naprawde nie moglam nic znalezc.. jak wpisywalam malinka to wyszukiwalo mi wiadomosci napisane przez osobe o nicku "malinka". Co do mojej malinki :P to powoli mi znika i jak przypudruje bardzo to prawie nie widac. Zrobilam sobie wczoraj i dzuis oklad z arniki i wydaje mi sie ze to jest nawet dobry sposob cholera ostatni raz dalam sobie zrobic cos takiego ..:P
Jeżeli chcesz szukać w konkretnym forum to albo
- wchodzisz w forum i nad nim masz po prawej stronie 'przeszukaj to forum' lub
- wchodzisz nad forum w opcje szukaj i zaawansowane szukanie; wpisujesz tam szuakne słowo i zaznaczasz na którym forum ma być szukane(można zaznaczyć kilka for - używając ctrl)

Grunt to używać wyszukiwarki i próbować wpisywać różne słowa szukane Pozdrawiam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-02, 20:03   #12
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Sposób na malinke ?

heh tez mialam kiedys takA na pol szyi,na taka najlepszym sposobem jest GOLF
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.