Blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-26, 22:47   #1
angela421alex91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1

Blond


Czesc wszystkim Jak widzicie jestem nowa na forum, wiec jezeli pisze w zlym miejscu luc cos to przepraszam, ale chce sie kogos poradzic w sprawiem moich wlosow, poniewaz mam jasny blond, a chcialabym zmienic na jakis troszeczke ciemniejszy , bo mysle ze ten mi nie pasuje bo mam za ciemna brwi i jasna cere. ale wklejam zdjecie zebyscie mi cos doradzili. z gory bardzo Wam dziekuje ;**
http://img15.imageshack.us/i/yowtf.png/

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-09-27 o 10:28 Powód: zaläczenie zdjec do zaläcznika
angela421alex91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 00:16   #2
Eferelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 184
Dot.: Blond

Moim zdaniem wyglądasz bardzo fajnie Na pierwszy rzut oka nie dostrzegłam, żeby kolor Ci nie pasował, może to kwestia światła na zdjęciu czy ferii barw, które tworzą tło. Ale jeśli lepiej będziesz czuła się w ciemniejsyzm to polecam odcień blondu który będzie współgrał z odcieniem cery, może coś z gamy blondów naturalnych. Wydaje mi się, że przy jasnej karnacji wszelkie miody, rudości i złota odpadają. Pozdrawiam
Eferelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 08:48   #3
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Blond

Dokladnie, mysle, ze kolorek wyglada bardzo fajnie. Jasna cera to akurat dobrze, a brwi szczerze mowiac w ogole sie nie rzucaja w oczy.
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 15:46   #4
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Blond

Cytat:
Napisane przez angela421alex91 Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim Jak widzicie jestem nowa na forum, wiec jezeli pisze w zlym miejscu luc cos to przepraszam, ale chce sie kogos poradzic w sprawiem moich wlosow, poniewaz mam jasny blond, a chcialabym zmienic na jakis troszeczke ciemniejszy , bo mysle ze ten mi nie pasuje bo mam za ciemna brwi i jasna cere. ale wklejam zdjecie zebyscie mi cos doradzili. z gory bardzo Wam dziekuje ;**
http://img15.imageshack.us/i/yowtf.png/
jaki jest Twoj naturalny kolor?? jakim odcieniem masz obecnie zafarbowane wlosy?

moglabys zafarbowac bardzo jasnym blondem najlepiej naturalnym, poziom 9, on nie jest tak jasnym kolorkiem jakby wskazywala nazwa, sprawdz w palecie kolorow teraz masz chyba bardzo bardzo jasny blond poziom 10, ale oczywiscie moge sie mylic, fotka nie jest robiona w naturalnym swietle

Cytat:
Napisane przez Eferelle Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że przy jasnej karnacji wszelkie miody, rudości i złota odpadają. Pozdrawiam
nie zgodze sie cieple kolory wlosow podkreslaja urode bladolicych pod warunkiem, ze sa one cieplymi typami urody: Wiosnami lub Jesieniami.

tez uwazam, ze odcien naturalny bedzie najlepszy dla Angeli, nie jest ani rudawy ani popielaty, taki w sam raz
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 20:53   #5
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Blond

Miałam tydzień temu dokładnie taki sam odcień i taką samą idee z przyciemnieniem odważyłam się na blond castinga i jestem bardzo zadowolona. To szampon do 28 myć bez amoniaku. Polecam bo w razie czego nie zniszczysz włosów i zanim zaczniesz żałować, że nie jesteś już blond to kolor zdąży się wypłukać do wyjściowego odcienia
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.